Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Réka, Csilla, nagyon szépek a babók!

Megérkezett az egyentornáztató...hmmmm...majd a férjem este összeszereli...nincs vagy sz@rul van előfúrva a cucc. Mozza, értem, amit írtál. :twisted:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


zili :lol:

Megyek, adok enni a kicsinek, aztán a nagynak :)

Netti, ültesd ki Borót, ha el akarod altatni, 12:35 fele előttetek jön el a férjem :lol:
Vendég
 


Lányok, szerintetek mit lehet adni egy három hónapos babának keresztelőre, ami nem csörgő, nem tornáztató, nem játszószőnyeg és nem ruha?
Vendég
 

 
 

Zili
teába? van itthon szódabikarbona, meg most fűztem teát.

Panndi
Maja tortája ilyen volt:
Kép
pumuklii
 
 


Zili,
nem is tudtam...bár logikus... hát akkor ha szarul leszek, tuti nem veszek be széntablit :lol:

emese1979
 
 


Pumukli, de jó fej anyukád! Mi a fene lehet ez a betegség? Gyűrd le gyorsan!

Anita, tesódék hol laknak? Hétvégén szoktak anyukádékhoz menni?

Hannácska fotói nagyon aranyosak!

A férjem most hívott, hogy lehet haza tud jönni. Tehát most imádkozom.

A kubai sógorommal chatelek: "Jóbb othon leni mint a munkaközpontban nemde?" ezzel azt akarta mondani, hogy jobb otthon lenni a gyerekkel, mint dolgozni... :D

Kép

Kép
adraci
 
 


critcal error miatt elszállt a kisegényem, kicsit sem vagyok emiatt bufurc...pfff... :twisted:

na röviden...

1 extra szar iccaka...3-4ig Lili orrát szívtam kiszívtam csöppentettem okés volt 5percre, megint szörcsög...megint szív...tudjátok: szív-csöppent-szoptat-kipufog..szív-csöppent-szoptat-kipufog 4re sikerült elaludnia, de 5kor megébredt, de cumival sikeült 7ig csicsizni...

2 nekem is volt 50centi hajam...pót...beterhesedtem :) mentem feljebb rakatni, fodrász rábeszélt hogy inkább vegyük le vágassam le mert a gyerek tépni fogja...aha ja...most ezt ÚTÁLOM, szóval ha nem csomókban jön majd kifelé a hajam, visszarakatom!

3 Gyertek Győrbe talizni!!! kibérelünk egy vasuti kocsit és lejöttök hmmm???? :wink: :D

voltmég egy csomó minden de elfelejtettem...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Pumukli: www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/B ... bletta/208 :?:
Én ezt már használtam, és jó volt nagyon. Széntabli helyett...

Kép

Kép
adraci
 
 


üdv újcsajok!!!! gyönyörűek a babók! NA AKI MÉG ITT VAN VAGYIS MÉGSINCS, NA ÉRTITEK, GYERTEK ELŐ!!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


panndi, koszi :lol: :lol: rank ferne egy kis alvas, ugyis varom a postast kint!! mert tuti nem csenget :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Adraci,
kubai sógor? És mentek hozzájuk látogatóba ? :wink: :D

emese1979
 
 


Postás nálunk már járt :)

pumukli, köszi :)
Maja nagyon szép!
Vendég
 


A sógor már itt ragadt Magyarországon, de a szülei tavaly voltak itt 3 hónapig és hívtak minket hozzájuk Havannába. Beszéltük a férjemmel, hogy nem kéne kihagyni egy ilyen kedves invitálást... :D

Kép

Kép
adraci
 
 


én is a postást várom, hozza a mei tai-omat! vagy aki ért a postához ekkora csomagot már nem a 80 éves alkesz nénike hoz hanem kocsi?? mert akkor azokat meg várhatom... :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Adraci
ez hasonló lehet, mint a smecta. Ezt ajánlották nekem. De felírom, amit írtál.
pumuklii
 
 


Jaj, elveszett amit írtam.
Pumulki, igen, szódabikarbóna, a hasmenéssel emésztőnedvek is eltávoznak, sok bikarbonáttal, ezt kell visszapótolni, só meg az elvasztett NAamiatt. Vagy patikában ORF ( orális rehidráló folyadék )por, vízben feloldva, meg kell inni.

Emese, ezért soha sem kell hasfogót alkaklmazbnni,. csak hha nagyon muszáj- pl mindenképp el kell menni otthonról, pl a patikába és nincs segítség..Az amit reklámoznak, hülyeség, hogy szedjünk hasfogót és akkor mehetünk flangálni, meg cukiba a barátnővel, vagy morcosan budizunk otthon..

Kép
Kép
zili
 
 


Niki, szerintem sima postás viszi.
Vendég
 


a francba--az előbb tekert el, és nemhozott semmit...fcuk!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Pumukli, amit én írtam, az tabletta. A Smecta a por, nem? Nekem ezekkel az a bajom, hogy olyan szörnyű ízű löttyöt kell keverni belőle, hogyha addig nem hánytam, azután biztos fogok! :evil:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci
igen por, de azt csecsemők is ihatják, ezért nem árthat egy szoptatós anyának. EZért ajánlották.

Zili
tényleg szörnyű Íze van, cukor, citrom nem sokat dob rajta...
pumuklii
 
 


Nálunk 2 postás jár: az egyik sima levelet, a másik ajánlottat és csomagot kézbesít. Tegnap du. fél 5-kor jött, én meg kérdeztem, hogy ilyen sok a levél? :D De mondta, hogy új rendszer van, ebben a hónapban próbaként 4 és 7 között kézbesítenek, feltételezve, hogy akkor többen vannak otthon, mint de. :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Csajok véleményeket kérek!Tudom volt már szó róla a barackot hogyan fagyasztanátok le?Szertnék el tenni babónak. :)

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ági
én feleket tettem el. Először megfagyasztottam őket úgy h ne érjenek egymáshoz, aztán bele egy zacsiba.
Majának leturmixoltam és aventes pohárban fagyasztottam.
pumuklii
 
 


Panndi,
puha alvórongyi? Borostyánlánc? Éjjeli lámpa? Babahinta? Most nincs több ötletem...

Pumukli,
Már minden lényegeset leírtak előttem, szóval: jobbulást!!! :D

Kép

Kép
zsüci
 
 


Szépek az új és régi babók!!! Ilyen kicsin még mindenki olyan szép. :mrgreen: (Én is biztos az voltam. :lol: )

Pumukli: jobbulást!!! Most már tényleg jó lenne, ha megmaradna benned valami! A gyerekek nem kapták el?

Aminának is jobbulást! Reni, otthon vagytok már? Mit mondott a doki?

Képzeljétek, elmentünk útlevelet csináltatni kocsival. Hazafelé én vezettem, hogy gyakoroljak. Mivel erre még jártunk kocsival, kicsit lassan mentem, nem tudtam, főútvonalon megyek-e, vagy lassítsak a jobbkezes utcánál... Nos, olyan lassan sikerált mennem, hogy egy nyanya elém vágott, majd rámhúzta a kocsit (le akart parkolni!!!! Hülye ez???) és én már későn vettem észre, hiába fékeztem, meghúzta a bal első oldalunkat!!! Szerencsére nagy törés nem lett, de megvan életem első "balesete"! :P És a szép, hogy hiába vagyok életveszélyesen kezdő, NEM én voltam a hibás! :wink: (Jól láthatóan rajta van a Skodán a T betű, úgyhogy sejthette volna a nőci, hogy mi a hézag.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Hali!

Csatlakozom én is a sz.r éjszakások táborába... :?
Lilinek 3kor megint feljebb ment a hőemelkedése...elkezdett nyüszizni...keltem...popóba hőmérő...kis tüdérhősnőm meg éjjel 3kor, bágyadt arccal vigyorgott rá popójában a hőmérővel...édeeeeesem....
37,5 volt megint felet levonva, így mivel nem akartam, hogy megint elinduljon felfelé, ezért adtam egy fél kúpot.
Férjem annyira kész volt....brutkó sokat melózik...hogy totál semmire nem emlékezett...pedig ő hozta fel a hűtőből a kúpot....a reggeli szopira is kimaradt neki....pedig észre szokta venni, ha kikelek az ágyból...
Szóval kiscsillagom jól van most-koppkopp-csak bágyadt pici még...
Most alukál.
Én meg gondoltam átesek a holtponton...kicsit rásegítek....benyomtam másfél kávét és lenyomtam egy 90 perces RR aerobic marathont....most pörgök, mint egy gumilaszti....kivi vagyok délután összezuhanok e.... :roll:


Anikó!
Naugyehogyugye! :roll:
Akkor nem én vagyom a full béna...azért nem olyan egyszerű ám ezt összerakni....én totál szétcse....tem a kezem mire egy csavarhúzóval kicsavartam a menetet....Ez már kimondottan apuka feladat.... :roll:

Posta:
Ne reménykedjetek....én már totál nem bízom a postában...össze-vissza küldözgetik...
Ha én csomagot várok (mostmár), rögtön elkérem a kísérőlevét számát és betelefonálok a központba...ott lenyomoztatom, hogy hol van, kérek hozzájuk egy számot és felhívom őket befenyíteni....
Nagy nehezen most így kaptam meg egy csomimat....és NEM voltam hajlandó kifizetni az újrakézbesítést....amikor eddig egyszer sem sikerült kihozniuk....ááááááá....nívótlan banda!!!!! :x

ÜDV AZ ÚJAKNAK!!!! Király, hogy vagyunk még pár májusi mamik! :D
Gyerkőcök szépségesek!

Gyöngyi!
Pelus az ágyba: lehet kapni u.nev. pelusbiztosítótűt.....nekem még anyum eltette a régit...ja, meg az üvegreszelőnk is még megvolt...Lili sok régi cuccomat használja...olyan jó érzés....én is elfogom majd rakni az uncsiknak... 8) :lol:
Na, szóval: nagy ikeás pelus, azt betömködni a matrac szélébe és mind2 oldalon alátűzni. Ez fixen tartja és és is nyugi vagyok, mert ez a tű nem olyan tű, ami megszúrna....nem hegyes és van rakta biztonsági klamni.
Így Liló max a pelus csücskeit tudja kiszedni és begyűrni, az égész pelust nem....nagyon bejött, próbáld ki!!!!!
Vagy esetleg még ez is megoldás lehet:
Én még az elején, amikor nem volt ilyen tűnk, kineveztem 3 pelust ágyikósnak, ezeknek a csücskére rávarrtam egy szalagot, amit a matrac alatt összekötöttem..na ezt SOHA nem tudta kihúzni!!!!!!
Kis idő ugyan, de 3-4 pelusnál megcsinálod ez a felvarrást és azokat csak erre használod. ÜBERMANÓBIZTOS!!!!! :D

Kép
mozza
 
 


Sziasztok,

még nem tudtam visszaolvasni.

Képzeljétek most írt az osztálytársam, hogy hogy vagyok mert ő nagyon szarul, már nem lázas ugyan, de a dokija szerint a H1N1 vírust kapta el...én meg mellette ültem :shock: :shock: :shock: :evil:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó! :x
Van vm. tünete???????????? :?

Böbi!
Húúúúú, kb. az egyik fő parastorymat élted át, azzal a kiegészítéssel, hogy 2 csajszid is veled volt. :?
Ügyesen megoldottad!!!!!! :)

Pumukli!
Egyél háztartási kekszet teába mártva!!!!!!!!!!!!!!!Ősrégi trükk, DE BEVÁLIK és benned marad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja, Anikó!
Még neked akartam: Ha szerelitek össze a tornázót, akkor mindenképp a pink rudat a legalsó lukba tegyétek!!!!!!
Így is olyan magasan lesz, hogy Blanki sem fogja még elérni! :roll:
És mindenképp jól tépd meg a figurákat, hogy totál biztos legyél benne, nem jönnek szét..... :wink:

Kép
mozza
 
 


csajok, nem tudok visszakeresni...kvescscön: ha én beoltódok h1n1 ellen szopival átmegy a cucc és Lilkó se lesz beteg ? volt erről szó tudom csak nem találom :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza,
Nekem? én már egy hete beteg vagyok tudod, náthás, köhögés, hasmenés. (most olvasom hogy az is tünet...) de én nem vagyok lázas. fuck...

na mindjárt visszaolvasok, csak Zoli is megy dokihoz... délelött tárgyaláson volt...úgyhogy addig nincs nyugtom amíg itthon van :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Pumukli, köszi és jobbulást!

Hú Esztó, ez nem jó hir, reméljük mégsem az.

Réka, üdv itt Lilla baba nagyon aranyos pláne a hasalós képen!

Mozza, akkor nem jó éjjeled lehetett.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


mniki én írtam, a védőoltás hatására termelődő ellenagnyagok a szoptatással a tejjel átkerülnek a babához is, de őket fél éve s koruk után szintén lehet oltani. Megkeresem majd a cikket, belinkelem, most ebéd, DM...

Kép
Kép
zili
 
 


zili köszi!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Esztó, jaaj.Ha te/ti is h1n1, akkor az csak jó, hogy átestetek rajta, nem kell agyalni a védőoltáson meg az újrafertőződésen a későbbiekben...

Kép
Kép
zili
 
 


Esztó!
Aha nálad is és Álminál is értettem. :roll:
Álmi akkor jól van. :)
Mennyire sure, hogy h1n1 kapta el????
Ja, lehet kapni gyogyóban 3000ért tesztet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem veszel egyet??????????

Kép
mozza
 
 


Zili,
én csak Álmost féltem. magamat nem... :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Álmi jól van, semmi baja.
Én nemsokára hívom a dokimat, konzultálok vele, aztán ha kell átmegyek Gödre.
nem is tudtam erről a tesztről, na szólok is Zozonak.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na itt. Az orvos szerint Aminánál semmi komoly, kicsit piros a torka. Kérdezte, hogy éjjel aludt e, mondtam, hogy mint a bunda. Azt mondta, hogy akkor nem középfülgyuszi, mert az éjjel fáj a legjobban, és nem tudna aludni. Ha ma éjjel nem alszunk, akkor holnap fülészet. Remélem megússzuk. Mira szörcsögésére azt mondta, hogy szívjam továbbra is, nyomjam a Sterimart, a szörcsögő-röfögő hangtól meg ne parázzak, valszeg meg van duzzadva az orrmandulája, és attól van.

Pumukli! Jobbulást neked, és tényleg aminek ki kell jönni az ne maradjon bent, gyorsabban meggyógyulsz!

Niki! Elvileg immunizálódik ő is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára g_reny 2009.09.15 12:30-kor.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja látom Zili már írta. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


szeretnék enni egy somlóit!
kérem---köszönöm---MOST!
küldene valaki, kinyitom az ablakot, jöhet! 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Esztó, tudom, persze..
Mozza, H1N1 tipizáló tesztet?

Kép
Kép
zili
 
 


Na itt!
Tök jó napom van!!!
Vettem végre cipőt!4800 Ft volt,egy wink.Nekem jó lesz rohangálni :wink: Fekete rózaszín,de kis diszkrét,tök jó!!!

Apát hazaküldték,vagyis elengedték 1 órával előbb h gyógyulgasson...szegény péntektől vágányzárazik.....Gondolom félnek h lebetegszik :evil:

Voltam DMben is,és a csaj kérdezte h szoptatok e még,mondom igen.Erre adott ajándékba egy tejserkentő teát,a vmi mecsek,ezt még nem is láttam sehol..lehet vmi új?Vagy csak a csomagolása?Mindegy,tök jól esett!

Félig kitakarítva a konyha,selejtezek.Volt 1-2 dolgo aminek lejárt a szavatossága meg ilyenek.

Iza ma banánosan ette a pépet.Picit sokat csináltam,pedig tegnap meg megette...sose tudom épp mennyit akar enni,mindegy.Ízlett neki ez is,és szépen bealudt utána!Most ebédet gyártok,aztán jön apa,ápolgatom :wink: :oops:
Meg folytatom akonyha másik felét!

Vasárnap meg megyek fel mamámhoz,másik nővéremék mennek aztán mi is megyünk velük,vagyis Iza és én!

Na go :arrow:

Ja betegeknek jobbulást!Kicsiknek és nagyoknak egyaránt!

ÉÉééssss!
Réka üdv itt,persze h befogadunk!Gyönyörű a kislányod!!!!!Mióta jártok babauszira?És hova?

annus11
 
 


Kissé eltűntem, mert aludtam egy órát, valamikor muszáj bepótolni az éjszakai keléseket. Most sem érzem magam kipihenve, de hát ez van. Anyósom feljön 5 perc múlva, úgyhogy kicsit össze kellett kapnom a lakást.

Aerfen!
Köszönöm a dicséretet, a Ti babáitok is nagyon édesek. 
Pelus a fej alá: nálunk az van, hogy kezdetektől pelussal alszik, mi begyűrjük a matrac és az ágy közé a két oldalát, de gond nélkül kiszedi.  Módszeresen harmonikává gyűri, majd gombócot készít belőle. Szerencsére nem ébred fel rá, de nem marad meg a feje alatt, az biztos.  Amikor kivettük, akkor a lepedőt bukta le 2 perc alatt.
Zsüci!
Neked is köszi a dicséretet! Sajnos az addig atomstabilan alvó gyerekem a nagyszülői látogatás óta igazi csecsemő lett, most este elaludt 8-kor, majd kelt 1-kor, fél 4-kor, fél 6-kor és végül fél 8-kor.  Ilyenkor 10 perc a szopi és a visszaalvás, de nekem nem megy olyan egyszerűen. Ma is volt olyan, hogy egy pillanatra lekoppant a fejem a babával a karomban, igaz, hogy csak egy pillanatra, de akkor is félek, hogy elejtem (ülve szoptatok). Utána visszamentem a helyemre aludni, és még forgolódtam vagy fél órát, mire elaludtam.
Vele aludni nem tudok, egyszerűen nem tudok mélyen elaludni, ha ott van, már próbáltam.

Autó (a kerékcseréről jutott eszembe):
Nekem 10 éve van jogsim, de 9 éve nem vezettem egy km-t sem. Miután levizsgáztam, még a szüleim autóját próbáltam vezetni, de miután kórusban mondták a hátam mögött, hogy miért is nem csinálom jól, inkább meghagytam nekik a vezetést. Aztán a párommal detto ez történt, a mi autónkat egyszer próbáltam vezetni, de akkor már tényleg nem ment, nem vettem észre egy stop táblát.  Mentem kb. 500 m-t, meg is állítottak a zsaruk, aztán szerencsére elengedtek, látták, hogy csak szerencsétlenkedtem. Azóta sem vezettem.
Most úgy döntöttem, megpróbálom ismét, hétvégén vezettem egy földúton néhány km-t, egész jól ment. Lehet, beruházok majd oktatóval néhány órába.

Fürdetés:
Nálunk a férjem fürdet kezdetek óta. Nagyon kicsi a fürdőszobánk, a kiskád a mosógép tetején van, be se férnénk ketten. Én szoktam kifogni a törölközővel, de már fürdettem egyedül is vagy 2X, csak kivenni volt nagyon nehéz. Egyébként a csap alatt szoktam megmosni a popsiját néha egyedül (onnan is nehéz kivenni).

Pumukli! Gyógyulást kívánok!

Panndi! Kár, hogy nem találkoztunk a kórházban, buli lett volna. 

Ha valakire nem reagáltam volna, bocsi, köszönöm a dicséreteket mindenkinek. Most mennem kell, megyünk anyósomékhoz szalonnát sütni a kertbe. 

Sziasztok: Réka
rekap
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, meg futtában visszaolvastam.

Tegnap házibulin voltunk Zsombóval együtt. Fél 6-kor kajcsizott, fél 7-kor megijedt egy kidurrant lufitól, aztán elaltattuk, és már nem kelt fel :shock: 10 után jöttünk haza, mert addigra beterelődött a nép a házba, és már túl nagy volt a hangzavar.

Ma meg oltás volt :( Fel kellett ébresztenem, de csak egy picit sírt, és utána egész könnyen vissza is aludt :) Lili hogy van?

Réka üdv itt! Lilla-baba csodaszép és milyen kis husi már ő is!

Gergő is nagyon helyes krapek!

Pumukli, továbbra is jobbulást! Zili, Esztó Nektek is!

Pelenka sorsa nálunk is hasonló, de én már föladtam. Ha betűröm, akkor behergeli magát, hogy nem tudja gyűrni. Az a pelenkatű egyébként jól hangzik. Mozza, hol lehet olyat kapni?

Szegény Tinu :( Én se vezettem már tök rég, de nagyon parázok, úh vszleg nem is fogok mostanában!

Böbi, nem semmi kis kalandod volt akkor! Lányok a durranástól ijedtek meg? :?

Ó, én nagyon sokat fürdetek egyedül, férjem sokszor nincs itthon este. Nálunk Apa csinált fából egy rácsszerűséget a nagykádra, arra megy a kiskád, így nem kell cipelni a szobába a vizet, no meg angyon hajolgatni se 8) Kár, hogy Zsombi kinőtte már a kiskádat. Már 2x Apával fürdött! :D

Jaj, megint sok voltam :roll: :oops:

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Tinu! Mázli, hogy nem lett nagyobb csatt. A másik kocsinak mi baja lett? Még jó, hogy a Skodának hátul van a motorja. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zili!
Aha, múltkor volt a híradóban!
Meg valami olyat is mondtak, hogy azért nem a legtutibb, mert a vírus nagyon gyorsan módosul.
Magyarok fejlesztették ki, a legolcsóbb teszt ami ezt szűri.
Szóval elvileg kapható! gyakorlatban hál' istennek még nem volt rá szükségünk-koppkopp.

Kép
mozza
 
 


Netti, Esztó, és akik még hiányolták... Néhány kép Zsombi-manóról!

Kép Kép Kép Kép

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


na visszaolvastam

Anita,de ezt isszuk!! es csomot veszunk allandoan :D kosziiii

pumukli, gyogyulgass mostmar tenyleg, nagyon keveset mutat az a merleg!! ees Maja tortaja nagyon szep volt :)

Hanna is nagyon edes!!


Eszto, hat neked is jobbulast.. nem hangzik tul jol :(

Ancsi,vegre, Zsombi meg mindig szepseges :D

megjott a G szettem!! hat alomszep minden darabja, hozok majd kepet hatha erdekel vkit!! es sokkal kenyelmesebb mint a baby bjorn hordozo. Boronak is bejon nagyon!! szukos volt neki a baby bjorn es mindig uvoltott mar a vege fele benne. Ez viszont tok jo, akar vastag ruahaban is bele tudom tenni.. es olyan kenyelmes!!!!! arrol nem is beszelve milyen gyonyoru :)
na meg sokkal jobban tud benne nezelodni is! na majd este hozok kepet :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ancsi, milyen jó képek!!!!! Gyönyörű Zsomborod. Milyen édes bácsihaja van :lol: Nő már az új haja a feje tetején?

Én is sokszor fürdettem már egyedül. Apa (aki übermérnök...ugyebár) kerekeket szerelt a kiskád állványára, így csak befurikázok a fürdőből a szemközti hálóba és annyi... Néha imádom, hogy ENNYIRE mérnök :-)

Mozza, köszi a pelenka tippeket. Azt hiszem a szalagosvarrósat meg is valósítom.

Tinu, sajnálom a rossz élményt. De remélem legalább elnézést kért a nőci és nem volt bunkóci.

Panndi, gondolkodom a keresztelős ajándékon, merthogy nekünk is hasonló gondunk lesz nemsokára.

Továbbra is erőt! egészséget! a gyengélkedőknek.

Niki, ugyan már, összedobsz egy csokis meg egy sima piskótát, vaníliasodót, csokimázat kreálsz, tejszínhabot versz, diót darálsz és már kész is a somlói. Mi az neked :-) Egyél inkább egy túrórudit, az gyorsabban megvan :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tinu
nem kapta el senki. Hálistennek, el se tudom képzelni Maja hogy bírná.

Már jobban érzem magam, nem csoda ennyi jókivánság után :-)

Zsombi nagyon cuki.

Ha a vírus gyorsan módosul, hogy készül a védőoltás?
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: