Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok! Húúú,de sokat írtatok, próbálok visszaolvasni,de mire a közepére érek, már elfelejtem mi volt az elején, valszeg velem van a gond :oops:

réka! próbálok én is privit küldeni :)

susytunder!! sajnálom a nega tesztet, tudom milyen kiábrándító..., de még nincs pirianyó addig van remény, még bármi lehet!!

EDI
ediii
 
 


Tünde: Igen :)
Ugy volt, hogy nekönk is yorkink lesz, aztán mégsemm, mert egy pár ismimnek az van, és én ugy döntöttem legyen más, a párom meg kötötte az ebet a karóhoz, hogy neki meg westie kell.
Az lett :P
Ugy imádom őt!!!!!!Csak szemtelen és a fejemre nőt :?
csip-csip18
 
 


én nem kaptam privit iwiwwel kapcsolatban :( :cry:

Kép
Kép
onlány
 
 

 
 

csip-csip18

én meg mindig westi-t akartam, de egyszer megismertem egy yorki-t és utána nem kellett más...ja és még az is közrejátszott, hogy minél kissebbet szerettem volna... sikerült is belenyúlni... 2 kg lett a felnőtt súllya :):):)

szemtelenségben és fejrenövésben nem hiszem, hogy meg tudtok előzni minket :wink: :D

Kép
gtunde75
 
 


Tünde:

De jó tök érdekes...Azt mondjukén is figyelembe akkartam venni, hogy kicsi maradjon....De baromi nagy a szerencsém, mert a westik is általában-10kg-sak...Az enyém meg 7 kilo és 2 éves... :P
csip-csip18
 
 


Tünde: Mégegyszer megnézztem a kutyid és zabálni való...
Azok a fülek"beszarok" :D :D :D
csip-csip18
 
 


Hogy ebben az idöben senki nincs itt... :(

Unalom van :roll:
csip-csip18
 
 


Basszuskulcs, mennyi iromány.... :shock: visszaolvasok :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Onlány
én sem kaptam privit még senkitől a nevek miatt.. :roll:


Hmm, nem is kellet sokat visszaolvasnom :!: :lol:

Csipi-csip
most dolgozol?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jaj de jó, hogy jöttél Betty........
Igen dolgozzom :(
csip-csip18
 
 


A nem jóóóó... :roll:
És ilyenkor meddig vagy?
Az mondjuk király, hogy van internet a melóhelyeden...mi lenne, ha nem lenne :?: :roll: :)

Akkor egy kis vitzrengeteg derítésnek:


Éjfél előtt nem sokkal egy utazó kopogtat az angliai György és sárkány nevű fogadó ajtaján. Egy asszony nyit ajtót. A vendég megkérdezi:
-Kaphatnék itt ilyen későn valamit enni?
-Nem!-válaszolja a nő, és becsapja az ajtót. A férfi újra kopogtat. A nő kinyitja az ajtót. A vendég pár pillanatnyi gondolkodás után félénken megkérdezi:
-Nem beszélhetnék inkább Györggyel?




A titkárnő diktálás közben észrevette, hogy főnöke nadrágjának lecsúszott a slicce. Befejezte az írást, majd mikor kiment a szobából, az ajtóból visszaszólt:
-Főnök úr, nyitva a barakkajtó!
A főnök pár percnyi gondolkodás után rájött, miről van szó. Szerette volna tudni, mit látott pontosan a titkárnő, így viccesen megkérdezte tőle:
-Mondja Julika, mikor reggel észrevette, hogy nyitva a barakkajtó, látta a kommandóst is?
-Sajnos nem uram!-válaszolt a titkárnő.-Én csak egy szegény hadirokkantat láttam, aki két homokzsákon szomorúan üldögélt.





Anyák napján az egyik tévé riportere felkeresi hazánk legtöbb gyerekes családját. Egy roma asszony az illető, 18 gyereke van.
A riporter őszinte érdeklődéssel kérdezi:
-És egy apától van mindegyik?
-Hát a nagyját az apjuk csinálta, az apraját meg a nagyja...




Egy székely bácsika Budapestre utazik rokonlátogatóba.
Két hétig van távol, s mikor hazaér, a fia már várja a lovas kocsival az állomáson. Kérdezi a székely:
-Na fiam, volt valami újság, míg odavoltam?
-Nem volt semmi édesapám.
-Minden rendben van?
-Rendben édesapám.
Utaznak egy darabig csendben, de az öreget csak nem hagyja valami nyugodni.
-De fiam, biztos nem történt semmi baj?
-Ha már így kérdezi, hát eltörött a villa nyele.
-Eltörött a villa nyele? De hát hogyan?
-Akkor történt, mikor vittem a kutyát elásni.
Vitted a kutyát elásni? De hát mi lett a kutyával?
-Eltaposták a lovak meg a tehenek.
-Eltaposták a lovak meg a tehenek? Hogyhogy eltaposták?
-Megriadtak, mikor kigyulladt az istálló!
-Kigyulladt az istálló???
-Ki, mert átfútta a szél a zsarátnokot a nagyháztól!
-A nagyház is kigyulladt???
-Ki, és leégett, de a macska a hibás!
-De hát fiam, hogyhogy a macska a hibás?
-Mert feldöntötte a mécsest a nagymama ravatalán...





Egy jómódú polgári család egyik gyermeke véletlenül tanúja lesz, hogy az apja a cselédlánnyal hancúrozik.
Gyorsan megy, és mindenről beszámol az anyjának. Az anyuka magába fojtja dühét, és megkéri a kislányt,
hogy erről egy darabig ne beszéljen senkinek, majd csak akkor, ha ő kéri.
Pár nap múlva, egy családi esemény alkalmával összegyűlik a rokonság. Mikor már mindenki az asztalnál ül, az anyuka így szól:
-Ha már ilyen szépen összegyűltünk, Julika elmond nektek valamit!
Mindenki arra számít, hogy a kislány hamarosan elénekel egy dalt, vagy elmond egy verset.
Ehelyett Julika belekezd a történetbe:
-A múlt héten láttam, hogy apa odament a cselédlányhoz, és átölelte, megcsókolta, meg levette róla a ruháit.
Aztán levette a saját ruháit is, lefeküdtek a kanapéra, és apa bedugta a... a...
A rokonság az apukát nézi, aki rákvörös arccal hallgatja a történetet.
Ám Julika nem törődik bele, hogy elfelejtett valamit, és a diadalmas képpel figyelő anyukájához fordul:
-Anya, hogy is hívják azt, amit te szoktál szopogatni, mikor átjön a szomszéd Lali bácsi?!



Két rabló betör egy bankba. Nagy nehezen kinyitják az első széfet, de csak vaníliafagyit találnak benne. Azért megeszik. A második széfet is kinyitják, abban is vaníliafagyit találnak és megeszik. Így tesznek a harmadikkal is.
- Pénzt nem találtunk, de legalább ettünk egy jót. - mondják.
Másnap reggel ezt olvassák az újságban:
"Ismeretlen tettesek kiraboltak egy spermabankot."



Japán turista megy ki a reptérre. Egyszercsak a taxit megelőzi egy Honda.
- Á, Honda, nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel a japán.
Mennek tovább, amikor egy Toyota előzi meg őket.
- Á, Toyota, nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel ismét a japán.
Harmadszorra egy Mitsubishi suhan el mellettük.
- Mitsubishi, nagyon gyors, Japánban készült! - mondja ismét a japán.
A sofőr nem szól semmit, hamarosan kiérnek a reptérre.
- 80.000 forint lesz - mondja a taxis.
- Micsoda? Az nagyon sok - hápog a japán.
- Taxióra, nagyon gyors, Magyarországon készült! - válaszolja a sofőr.



Két barátnő beszélget.
- Képzeld! - mondja az első unottan - kaptam a férjemtől egy csokor gyönyörű rózsát. Most megint tehetem szét neki a lábamat.
Mire a második csodálkozva:
- Miert? Nincs vázátok?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty ez jó, köszi.... :o :o :o
Nevettem rendessen :lol: :lol: :lol:


Köszi, nagy ölelést neked ezért!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Alig győztem visszaolvasni amit írtatok!

Csip-Csip!

Ari vagy, hogy hiányoltál...de 10-16 dolgoztam, ott sajna nincs időm gépezni, mire hazaérek meg még itthon összepakolok és csak most van időm leülni a gép elé...nálam a hányinger változatlan...a gyömbéres üdítőt én is kipróbálom majd hátha beválik...

susytunder!
Sajnálom én is a nega tesztet, de amig nem jön meg a nem várt ne add fel, lehet h még alacsony a hormonszint....

Jajjj, olyan lukas a fejem, hogy totál elfelejtettem h ki miket írt....
Réka megy a privi... :lol:

pussz mindenkinek!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Mennek csajok a privik, bocsi a késlekedésért :oops: Csak elutaztunk, Anyósoméknál nem olyan egyszerű nethez jutni :lol:
Elküldtem :D , remélem mindenkinek :? , kicsit bonyi így, hogy próbálom folyamatosan küldeni, de remélem sikerült megbirkóznom a feladattal :wink:
Lassan mindenki elküldte. De van aki még hiányzik :(

Onlány A closty miatt maradt fent a hőm,(asszem) de mensi alatt a sok progitól is lehet fönt. nehezen ürül ki, ezért a magasabb hő. De egyébként is úgy tűnik melegvérű vagyok :roll:

réka80
 
 


Réka köszi a privit, megkaptam :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szivi Betty, jók a képeid, ügyes a fotós, sokféle arcodat látattja :wink:

réka80
 
 


Iner de jó, hogy jelentkeztél.... :)

Lassan jobb lesz Neked remélem és elmulik ez a hányos korszak!!!!!!!!!!!

Mikor mész orvos Iner???Gondolom nagyon várod :) :)

Nem szabadna neked ilyen sokat melozzni... :cry:

Vigyázzál magadra-magatokra!!!Mit dolgozzol amúgy???

Puszi meg egy nagy ölelés nektek!!!
csip-csip18
 
 


Köszi Réka :!:
Én is minyá nézem...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Réka, köszi a privit megkaptam és be is jelöltelek titeket :lol: tök jó ötlet volt :lol:

Édiii nem találtalak meg sajnos...jelölj majd be légyszi, köszi :)

csip-csip!

Én is remélem hogy hamar túl leszek már rajta....bár egészen hozzászoktam már vasárnap óta tart...az lesz furi ha majd egyszer csak nem lesz... 8)
Hétfőn megyek dokihoz, uh-ra, remélem már lesz szívhang....apa is nagyon várja..... Egyébként én gyógypedagógus vagyok, egy suliban dolgozom napközisként...elég húzós...de imádom a gyerekeket..csak ők kicsit más tészta... :wink:

Asszem még a történetünkkel tartozom... :oops:
Mi lassan 9 éve ismerjük egymást a férjemmel, és 2008.08.08-án volt az esküvőnk :lol:
Mi egy iskola bálon ismerkedtünk meg 2000-ben, azóta töretlen a szerlemünk, persze nem mondom, hogy nem voltak hullámvölgyek de hol nincsenek....és most első babócánkat várjuk nagy-nagy szeretettel és kíváncsisággal :lol: 8)


pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Tényleg írtad már, basszus bocsi, tiszta ciki....
Iner, sorry... :oops:
csip-csip18
 
 


semmi baj...már annyian vagyunk :lol: nem is csodálom, ha belekeveredsz....néha én is :oops: :lol:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Tényleg jó ötlet volt ez az iwiw...
Ugy látszik én még nagyon az elején vagyok :?
Mindenki közületek már legalább 5 éve együtt van a párjával vagy a férjével :oops: ja és még valahol babóca isvan :roll:

Egyszer én is ott leszek ahol ti...

Szép Estét Mindenkinek!!!!!!!!Puszi
csip-csip18
 
 


Szép estét!
Nagy sokára megjöttem, annyit írtatok.....képtelen vagyok most mindenkinek válaszolni!

Örülök, hogy mindenki jól van és itt vagytok szépen, kismamik jól vannak, a gyerekes anyukák sem panaszkodnak, akik meg szeretnének azok pedig egymást biztatják, hát így van ez rendjén! :wink: :roll:

További szép estét mindenkinek, holnap lagzi megint, nem leszek sokat, kozmetikus délelőtt, a hajam már kész, körmömet holnap csinálom, készülök egy jó bulira!!! :wink:

Jó éjt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 20:03-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok annyit írtam és elszállt :evil:

Szóval akkor mégyegyszer.....

Sziasztok!!

Most értem gépközelbe, mert reggel melóztam, aztán fodrász utána megint munka és fél 10-re estem haza.....Most meg szépen visszaolvastam :lol:

Susytunder - ne add fel, amíg nem jön piri, addig él a remény!!Én is már gondolkodtam sokat, hogy májusi baba mennyire jó lenne....nyáron nagy pocakkal nem a legideálisabb...de ez legyen a legnagyobb gondunk :lol: Legalább egyből vihetjük sétálni és nem kell attól félnünk, hogy megfázik :wink:

Zsu - így kell ezt csinálni, pozitív gondolkodás= pozitív eredmények!! :lol: Már annyiszor akartam kérdezni, én tudatlan, hogy mi az a Closty??Az peteérés serkentő?? :oops:

Kírus - az simán lehet, hogy onnan ismerős neked a párom ,mert ő bajai és a Jelkibe járt...Bár kb 10 évvel ezelőtt, de nem öregszik a kis csibész :lol: ...Köszi a dicsiket....a hajamnál gondolom a vörösre gondoltál, most a természetes seszínű barna van, de nagyon gondolkodom a visszafestésen....8 évig voltam egyébként vörös :) :wink: :D

Réka - Tesókám!! :lol: Ne izgulj, nekem is érdekeseket produkál most az LH tesztem, tegnap majdnem pozi volt, de egy árnyalattal még sem, ma meg már haványodik....Lehet nem volt pé-m, de sebaj, ma azért hancúroztunk Apjukkal :oops: :lol: ....Köszi a neveket priviben :!:

Gtunde75 - Ne izgulj az ovu miatt, van olyan, hogy anovulációs hónap, vagyis amikor nincsen pé, szerintem nekem is ilyenem volt most, de majd a kövi hónap a miénk lesz :wink: ....az erő velünk van :D

Onlány - Résztvétem a szakdoli miatt, átérzem, én is egy évig kotlottam rajta, de nem kelt ki :lol: ...emiatt egy évvel később államvizsgáztam...de jó lesz majd túl lenni rajta!! :wink: ...mi is most sokat kell, hogy költsünk a kocsira, olyan mint a feneketlen kút....csak dobálja bele az ember mindig a pénz!!...de nincs mit tenni sajnos! :evil:

Joli - Nagyon jók a képeid, annyira művésziek, nagyon szép pár vagytok!...hétfőn szorítok az UH miatt, gyere majd mindenképpen az eredménnyel, nagyon fogunk várni :wink: ...a műkörmös sulit kirázod a kisujjadból, tuti :lol: ...mindig az első nap a legnehezebb aztán minden nappal egyre könnyebb,úgyhogy kitartás!! 8)

Betty - Neked is nagyon jók a képeid, imádom a fekete- fehér és barnított képeket!! :D A viccek parádésak :!: Sikerült beszélni a dokiddal??Meg kell várnotok a biopsziát vagy mehet előtte a lombik??Jó lenne ha nem veszítenétek el ezzel megint túl hosszú időt :roll: :!:

Csip-Csip - nagyon jól csinálod, hogy nem stresszeled magad se hőmérővel se semmivel!! 8) Csak lazán!....És nagyon igazad van, a mai világban 20.000 Ft igen is nagyon sokat számít, főleg ha hiányzik a családi kasszából!!

Ediii- ne izgulj, én se vagyok mindig képben, de már jegyzetelek, hogy ne veszítsem el a fonalat, szóval nem veled van a baj.....vagy velem is baj van 8) :lol:

Gtunde75 és Csip-Csip - nagyon irigykedek a kutyusok miatt...a párom is nagyon szeretne már, az ő kedvence a nápolyi masztiff...mondjuk megnéztem a neten és picinek annyira édes, hogy megzabálom :lol: ....3-szor akkora a bundája, mint amekkora rávaló, dögönyözni való kis bestia, szétpuszilnám :lol:
Bár ha megnő akkor azt hiszem vennünk kéne egy ranch-et :D

Iner - én is már sok helyről hallottam, hogy a gyömbér tényleg nagyon jó hányinger ellen!!Egy próbát mindenképpen megér :wink:

Csajok nagyon jó ötlet volt szerintem ez az iwiw-es dolog, tök jó, hogy most már arcokat is tudok csatolni a nevek mellé :lol:

Most lépek, holnap vendégek jönnek hozzánk, az egyik legjobb barátunk a feleségével, úgyhogy szerintem csak vasárnap este leszek, ha elmentek!!

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét és mindenki vigyázzon magára és akinek van, az a pocaklakójára is :wink:

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszönöm mindenkinek a biztató, együt érző szavakat. Én nagyon örülök neki, hogy ilyen jó csapat vagyunk, olyan jó a másikért izgulni, drukkolni. Mindenkinek egy nagy puszi, és ölelés. :)

Tegnap este fürdés után bedőltem az ágyba és elaludtam. Nagyon elfáradtam, egész nap takarítottunk, meg sütés- főzés ment, nem volt már erőm ide ülni.
Kristóf megkapta a csúszdáját, nagyon tetszett neki, fülig ért a szája, de valamiért az alja dob egyet, ez nem nagyon tetszik, bár már csúszdáknál is tapasztaltam.

Kutyussal kapcsolatban, én nagyon szeretnék, mindegy milyet, de apa nem. Azt mondja vagy kert, vagy kutya, a kettő nem fér össze, mert mindent elintézni a kertecskémben, de nekünk is volt kutyánk és sosem bántotta a kertet. :roll:

Joli
Drukkolok én is az UH- hoz. Kár, hogy mostanában csak ritkán jösz, pedig a te érdemes ez a topic. Tessék örülni, hogy mennyien lettünk. Te hoztál minket össze. :wink:

Én is örülök az iwiw- nek, Réka a te neved inkább bemásoltam, mert féltem, hogy elírom. :lol: :oops:

Szép hétvégét lányok!
Most van a borfesztivál a Budai várban, oda most nem jutunk el, valaki megy?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt Csajszik!
Annyira szép idő lesz nálunk ma, süt a nap ezerrel a legideálisabb egy lagzira! :wink:
Ma kezdtem el a 6.adag Clostit...

Suzy
Azt elhiszem, hogy elfáradtatok sokat dolgozhattatok!
Én is nagyon örülök ennek a jó kis csapatnak nem is tudnám elképzelni a napomat nélkületek :wink: :roll:
Nagyon jó dolog a csúszda és tök jó, hogy van nektek :wink:
Jó szülinapozást és készülődést!

Ancsa
Igen a Closti egy peteérés elősegítő gyógyszer!

Mindenkinek vidám, szép napot!


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


jó reggelt!

Épp töltött paprika főzés közben jelentkezem! Nem tud valaki valami könnyű (nem nehéz!) sütit? Itt az állagára gondolok, nem a nehézségi fokára, lehet gyümis és ha lehet nem feltétlen piskótás!
Lányok, normális az ha baromi ritkán jön rám egy picur émelygés????????????, Kezdek aggódni!
Ha végeztem a főzéssel visszaolvasok :oops:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm az iwiwes jelöléseket, én is jelölgettelek titeket. Ha valaki kimaradt volna, az jelölhet!

Susytunder

Ugyan Susy! Én csak elindítottam ezt a topicot, az már mindannyiunk érdeme, hogy ilyen szépen fellendült. Igaz most már jó sokan vagyunk, néha én is elvesztem a fonalat. Ezért mindenkitől elnézést, akihez esetleg nem, vagy ritkán szólok.
Azért jövök mostanában kevesebbet, mert a férjem itthon van ezen a héten a szemműtétje után és leginkább ő ül a gép előtt.

Zsu

Remélem a mensi már múló félben, és jót tudsz bulizni a lagzin.
Én nagyon szeretek esküvőkre járni, kár, hogy mostanában még kilátás sincs rá.
Bízom benne, hogy a Closty most nem készít majd ki annyira. Vigyázz magadra!

Ancsa

Köszi a bókot! Hétfőn természetesen jövök a hírekkel!!

Betty

Ne érts félre, de te milyen szép vagy! Nagyon jók a fotók rólad!

Csip-csip

Mi a férjemmel még csak nov. 25-én leszünk két évesek.
2007-novemberében ismerkedtünk meg a neten. Ő bajai én taksonyi vagyok. 150 km. Szerencsére anyósék mindig kölcsönadták a kocsijukat, így tudtunk találkozni.
Ahogy pedig a párom mondaná, mit tököljünk, februárban megkérte a kezem. Júniusban felmondtam a munkahelyemen, majd leköltöztem hozzá. Azóta kis kihagyással sajna munkanélküli vagyok. Nagyon nincs lehetőség itt. Ezért is csinálom most a körmös sulit.
09.04.18-án volt az esküvőnk, most pedig babát várunk.
Ja és a polgármesteri hivatalban dolgozik az adóbehajtáson.

Velem a helyzet változatlan. Este majdnem kidobtam a rókát. Már hiába ittam a gyömbért. Nagyon rosszul éreztem magam.
A suli tegnap inkább csak beiratkozás volt. Valójában, majd csak 25-én kezdődik. Január elején pedig már vizsgázunk.
Kicsit dumáltunk a padtársnőmmel. Nórinak hívják, habár egy kicsit még fiatal, de aranyos. Legalább lesz majd kivel beszélni a suliban. Remélem ő is így gondolja. Úgy utálok egyedül lenni ilyen helyeken.
Ma megyünk anyósékhoz ebédre. Hát már most rosszul vagyok a gondolatra. Jönnek sógornőmék is haza a babájukkal. Legalább babázhatok egy kicsit. Végül is miatta vagyok idézőjelben terhes. :)

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Onlány!

Nekem a 6. héten kezdődtek a hányingerek, addig csak néha szédelegtem. Én is nagyon aggódtam, ha visszaolvastál biztos láttad. A hányinger most kezd eléggé bekeményíteni. Biztos még nem olyan magas a hormon, de jön majd a hányinger, ne félj! De az is lehet, hogy ilyen marad. Tudod van akinek semmilyen tünete nincs.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


hű Joli, megnyugtattál, olvastam igen, de már nem emlékeztem arra, hogy ki írta :oops:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Aztaaa mennyit írtatok! Én valahogy kimaradtam az iwiwes szórásból, légyszi nekem is küldjétel el priviben a neveteket! :)

Mindenki jól van?

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita szívesen küldöm a neveket, ha te is a tiédet :wink:
Hiányzik még Zsu, és Pitypang is :(
Pitypang már nagyon régen nem jelentkezett :( Halihóóóóó, merre jársz :?: :?: :?:

Örülök én is, hogy ennyire pörgünk :D

Onlány, Susy blogjában-amit megtalálsz az aláírásában- szerintem biztos van valami finom sütirecept-ő a profi ebben :wink:

Nekem kinyúvasztó petefészekfájdalmaim vannak mindkét oldalon, így remélem még bent marad egy napig a hercegnő :wink:

réka80
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok nem is tudok mindenkinek írni :shock:

Suzy még nem feladni!

Asszem ma mindenkit jelöltem iwiw-en :roll:
Réka köszi a neveket :D

Amúgy mi a párommal 8-án voltunk két évesek,de csak az amióta összejöttünk,mert mi már óvodás korunk óta ismerjük egymást.Csak most jött el az idő hogy mi egymásra találjunk :wink: Amúgy én 6 éves korom óta szerelmes voltam belé de ennyit kellett rá várnom hogy végre észre vegyen :D
Kutya dologról annyit hogy imádom őket!Nekem jövőre lesz egy staffordshire terrier tutyám :D Tesómnak van egy kis szukája és jövőre szeretné fedeztetni így már előre szóltam neki hogy egy az enyém :D

Réka nekem is ez a bajom ma így aztán estére pattanok is apára :wink: :oops:

Kép
anyci
 
 


Gyancsi
még nem beszéltem a dokkerral, holnap megyek v.v.-re, bár már az infót megkaptam, hogy nem Ő lesz az ügyeletes..szal majd ha megyek a hormonprofil eredményekért, akkor majd beszélek vele.


Zsu
jó bulit a lagzira :arrow: remélem jól fogtok mulatni :!:


Joli
köszi a képdicsit....te sem vagy kutya :!: 8) :lol:


Onlány
én pont most csináltam almás-túróst lepényt, naon fini.. :!:
Ha gondolod elküldöm a receptet, csak szólj, ha érdekel... :wink:



További kellemes hétvégét mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szijjja Anyciii 8) :lol:
Tegnap jó leléptél.. :D


Jah, mi 1.-én volt 4 éve, hogy összejöttünk 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty szijja :D bocsi de álmi lettem és nem voltam már képben :shock: nem mint szűz mária :lol: Tök jó a csigucod :lol:

Kép
anyci
 
 


Köszi :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


állatok! Nekem van 3 okos vizslim bár kissé zizzentek és egy édi kopasz malackám!!!
Jöhet a lepény receptje, akár itt is, akár priviben.
Jaj mi történt az imént. Anyós mondja menjek át husilvest enni (imádom!) és pörköltet. Kiszedtem a a levest és egy kanállal a számba tettem és lilult a fejem, hogy jaj anyám hová fussak hányni. Valahogy nem nagyon akarózott lemenni. Anyós még nem tudja a jóhírt... azt mondtam neki, hogy kikészültem attól, hogy egy csirkefej akadt a kanalamba és nagyon rosszul lettem a látványtól (kénytelen elhinni mert a borjúval tényleg ez volt a helyzet) Aztán a következőből kissé kevesebbet szedtem és jól tettem. Az csusszant, bár nem lendületesen.

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány
minyá küldöm...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hozzávalók a tésztához:
40dkg liszt, 25dkg margarin, 10dkg cukor, 1 kanál tejföl, 2 tojássárgája, 1 késhegynyi sütőpor, csipet só.

Töltelék:
60dkg túró, 1 kg alma lereszelve s gyengén kicsarvarva, 4 egész tojás, 5 dkg vaj, 5 dkg dara, 10 dkg mazsola (én nem szoktam belerakni, mert nem szeretem), 10-15 dkg cukor, 5 dkg darált dió (ez el is maradhat), reszelt citromhéj, baracklekvár.


A tésztához való anyagokból linzeralapot készítünk, 2 részre osztjuk, vékonyra kinyújtjuk. Az alsó lapot valamivel nagyobbra készítjük, hogy a tepsi széleit is kibélelhesük.
A tésztát darával megszórjuk, (az alsó lapot, mikor már bent van a tepsiben), és vékonyan megkenjük baracklekvárral.
A tölteléket (miután összekevertünk mindent, ami hozzá kell), rásimítjuk, majd ráfektetjük a felső lapot. Egyenletes tűznél világossárgára sütjük.


Kóstoljátok meg :!:
Isteni finom :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


köszke!
Kellett nekem reggel reklamálni a hányinger miatt :?
Barinőm felhívott és mondta, meglepnek minket :shock: whááá rumli van, de nagyon örülök nekik! Megyek pakolászni

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Onlány
Ajánlom figyelmedbe a kakaós almást, amit megtalálsz a blogomba, ahogy Réka írta.
Csomó minden vár feltöltésre, ha kész lesz a konyhám több időm lesz, és bővítem.

Betty
Kifogom próbálni a recepted, esetleg megengeded, hogy feltegyem a blogba?
Ha esetleg másnak is van valami jó kis receptje, szivesen feltöltöm a blogba.

Zsu
Te nem árulod el a kiléted? Azt hiszem csak te maradtál ki. :roll:

Ma apósom szülinapja nagyon jól sikerült, holnap keresztelő, két nagy zabálás...jövő héten koplalok. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytündér
persze, nyugodtan tedd fel a blogodba :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Igen-bizony Zsu, és Anita neve hiányzik csak, remélem ők is átküldik majd :wink:

Nekem még mindig fájnak a pf-eim, de sejtem tegnap-ma éjjel kiszabadulhattak a psejtek. Legalábbis az utóbbi hónapokban mindig így volt. Remélem eljutottak a találkozóig a kiskatonák. :roll:
Ja és jut eszembe erről, Betty te biztos jobban értesz ehhez,tényleg csak egynek kell bejutnia a psejtbe, de a többiek sem haszontalanok. "Mindenki egyért" a felkiáltás, és fontos szerepe van a többi spermiumnak is. Ők is "bontják" a psejt burkát, mert egy kis legény egyedül nem jutna be. Talán ezért nem mindegy a szám, mert én is úgy tudom, ahogy Betty is írta, a legvégsőkig csak a töredék részük juthat el...
Viszont a lombikhoz nem értem miért nem elég az ennyi :?: :shock: Remélem már nem kell sokáig várnotok, és akárhogy is, de bebabásodsz. Ennyi várakozás után pedig nem lepődnék meg, ha "jutalom" gyanánt egyszerre több kis trónörökös is befészkelné magát :wink: Tényleg gondolkodtatok már ilyesmin, hogy hányan mennének a beültire?

Zsu milyen volt a lagzi? Kitomboltad magad?

Susy Olvasgattam a blogodat, ezért bátorkodtamajánlani :wink Ki is néztem pár receptet :wink: :

réka80
 
 


Réka
ha megkezdődik a lombik, mindenképp kettőt szeretnénk visszaültetni. Mivel velem nincs probléma, valószínű, hogy mindkettő meg is fog tapadni...stb... én így gondolom.
A spermiumszám azért nagyon fontos, jah és a motilitás is, mert mire a petevezetőkbe érnek, addigra már csak pár száz marad a sok millióból, és úgymond, azzal, hogy segítsék a gyorsabbakat, a lassúbbak meghalnak, utat engedve a jobbaknak, gyorsabbaknak....
Meg ugye az sem mindegy, hogy melyik petevezetőbe mennek, mert hát nem mindegyikben van pé. Szal azok, akik a másikban vannak, sajna mind elpusztul, mert nem talál semmit.
Volt egy film is erről, hogy rengeteg embert odaállítottak egy nagy tó szélére (mind úszósapiban volt, tényleg úgy néztek ki, mint a spermiumok) :lol: , és bemondtak egy rajtot, mindenki belegázolt a vízbe, elkezdett úszni, de a táv végére már csak pár ember jutott el, ugyanis nagyon hosszú volt...(nemtudom hány km), így jellemezték a spermiumokat, hogy ennyi távot kell megtenniük, és nem is ilyen közegben, hanem sűrűbben, és ugye ott sokkal több gátló tényező is van...

A lombik szerintem mehet ettől a gondtól függetlenül, mert ahogy 2 db. spermium is elég.
De ha most spontán is teherbe esnék, akkor is elmenne a párom a műtétre, a saját egészsége érdekében is.
Szal nem azért kell a műtét, mert kezdődk a lombik :wink:
Húú, hosszú lettem :o


Ma megyünk tesómékhoz bucsuba :lol: , előtte v.v., úgyhogy nem leszek.
Puszi :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Én annyira drukkolok, hogy mehessen a lombik, és karácsonykor már kismami lehessél. :wink: Jó búcsúzást!

Iner! Drukk holnapra az uh-hoz! :wink:

Suzy! Mi újság? Piri?

Joli! Neked is drukk az uh-hoz! :wink:

Pitypang merre vagy? :roll:

Réka, Anyci! Mennek a drukkok, hogy célba érjenek a kiskatonák! :wink: :D

Zsu! Jól sikerült a lagzi? :D

Nálunk most kicsi kényszerszünet volt a viszketésem miatt. Mostanra múlt el. Na de majd ma este.... :oops: Szerintem peteérésről még nem maradtunk le. :D

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok!

Szeretnék kérdezni tőletek valamit. Igazából olyantól, akinek van már gyermeke, tehát volt már terhes. Szóval, nekem eddig a melleim igen érzékenyek voltak, még lépcsőzéskor is fájtak vagy ha busszal mentem, stb. Most pedig szinte nem is érzem. Ez nem probléma? Ha megnyomkodom, akkor kissé fáj, de bőven nem annyira, mint pár napja, sőt, tegnap este mintha nem is fájt volna.
Kérlek, a tapasztalataitokat írjátok le!
Tök ideg lettem, mert a neten az egyik cikk azt írja, hogy ha a mellfájás megszűnik, az nem jó jel. Na, de mégis, mennyire kellene fájnia? Nekem inkább oldalt fáj kicsit, ha megnyomom.
Vendég
 


Sellon!
Nekem is a cicifájás volt az első terhességi tünetem, de egy idő után megszűnt. Még a nem várt menzi előtt pár nappal jelentkezett, de 2 hétnél biztos nem tartott tovább. Ne aggódj! :wink: Ja és a hányás sem törvényszerű terhesség alatt. Én például egyszer sem hánytam. Émelygés volt a 7. héttől, de az is délután, este.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz!
Pontosan így volt nálam is, hogy majd egy héttel a mesi előtt már éreztem, hogy olyan furák a melleim, de nem is nagyon figyeltem oda. Ez kb. a harmadik hét elején lehetett, aztán ahogy közeledett a várt mensi, csináltam tesztet, az ugye pozitív lett, aminek nagyon örültem, és a mellem egyre jobban fájtak, sokszor szinte felszisszentem utazáskor. És mostanra meg erőteljesen csökkent a fájdalom, csupán akkor érzem, ha megnyomom a mellemet, de azt is csak akkor, ah erősebben nyomom meg.

Akkor ezek szerint ez nem lehet gond!?

Émelygés, hányás nálam egyáltalán nincs. Olyan szinten, hogy továbbra is mindent szívesen megeszek, és nem vagyok érzékeny a szagokra sem. Csak olyan sokan írják, hogy rosszul vannak, hánynak, fáradtak, álmosak, stb. Én meg élek és virulok, és az égadta világon semmi bajom sincs!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?