Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük a pici Juhar dicséreteket!!!!

Puszi!
Baba ragit küldök!!!!!!+++++++++++++

Vanilia!
Egy kalappal mára!Bár már lehet, hogy tudod is az eredményt!+++++++++++++++++

Drukkok mennek az akciósoknak!!!!++++++++++++++++++++++++

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Hűha! Laptetőt átadom annak, aki kéri! :D

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Jó reggelt!


Nos, ha senki nem kéri, én elviszem! :lol:

Vanili: tűkön ülök!!!!! ++++++++++++++++++

Melania: hogy vagyTOK?

Bri: bizony-bizony, jó érzés! És, hogy fagyi is van, irtó megnyugtató!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Bri: hová tűnt a blogod? :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hello.

puszikám:nagyon drukkolok ám neked!!!! :lol: Pihengetsz?????
Ragi:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

csoki:miújság???? Vérvétel nem ma van???
Extra mega giga drukkok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én megvagyok,nyílalok,bőgök,tegnap volt egy 20perces görcs félém de aztán abbahagyta.Érdekes volt.

bridget:nem igazán értettem ezt a szoktam olvasni üzenetedet!
bébike:hajrá stimú!!!! :lol:

kismamiknak:minden szépet és jót!!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Nincs időm visszaolvasni. Hoztam egy pocakfotót (talán utoljára... :roll: ) meg drukkokat a leendő kismamiknak!!!

pocak 32+5:
Kép

drukkok:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Tegnap voltunk UH-n meg áramlásin. A babák szép nagyok (doki szerint 2-3 héttel nagyobbak a koruknál :shock: ), viszont Alettának kicsit kevesebb a magzatvize. Úgy láttam, ennek megörült a doki, hogy na mostmár tényleg muszáj befeküdnöm (erőlteti a befekvést pár hete, de eddig ugye minden eredményem tökéletes volt). Ha rajta múlott volna, már bent feküdnék, de végül megbeszéltük, hogy hétfő lesz a nagy nap. Szerinte a babák 2-3 hét múlva meg is lesznek.... :roll: Kicsit elkenődtem (nem akartam befeküdni), de megbeszéltem magammal és Apával, hogy ha a doki azt mondja, be kell feküdnöm, akkor befekszem. Inkább unatkozom a kórházban, minthogy utólag lelkiismeret-furdalásom legyen, hogy nem hallgattam rá.... :roll: Azt is mondta a doki, hogy ha pár napi megfigyelés során minden okés lesz, akkor esetleg kiengednek. Hétvégéig még próbáljuk behozni a lemaradást felújítás-ügyileg (Apa szerint kész leszünk), meg persze hangolódok a kórházra meg a szülésre. :( Pedig annyira remél(t)em, hogy nem előzöm be Tillt !!!!! Na ennyit rólunk, olvaslak még benneteket ha tudlak, talán írni is tudok majd, de nem biztos. Azért egy csöppet gondoljatok majd rám is.

Pussz mindenkinek!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nem sikerült csajok. Nagyon köszönöm a rengeteg drukkot, sokat jelentett. Most nagyon szomorúak vagyunk, és most vetődött fel bennünk először, hogy mi van ha sosem fog sikerülni... :cry: Apával nem is szóltunk azóta egy szót sem egymáshoz, rettenetes, nagyon szomorú ő is...

Rana gyönyörű poci!

Melánia, Puszi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Rana gondolok rád!+++++++++++++++++++++
Vendég
 


((((((((((((((((((Vanília))))))))))))))))))))))
Sajnálom!!!!

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


csoki:JAJ ISTENEM csokika,NAGYON SAJNÁLOM!!!! Tényleg,borzasztóan.Nem is tudom hogy mit is írjak neked. :cry:

Kép
Kép
melánia
 
 


Vanília: Kép Ölellek! :(

Rana: hajrá Csajok, gondolok Rátok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Vanili, nagy meleg ölelést küldök a távolból mindkettőtöknek!

Kép
kisbuta
 
 


Csoki-Vanili: :cry: nagyon nagyon sajnálom :cry: Sok ölelést Neked!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Lányok NAGYON KÖSZÖNÖM a vígasztaló szavakat mindenkinek!

Már meg tudtunk szólalni, jobban vagyunk, amint lehet nekivágunk a második lombiknak! :) Puszedli idézetének igaza van :wink: nem adjuk fel!

Bébike most hol is tartasz?

Melani, a szúrkálás a stimutol van - de gondolom ezt tudod. Pihizel vagy mászkálsz?

Puszedli puszi a nagy babáidnak :D .

Kisbuta puszi Katicának :D

Juhar puszi Kisjuharnak :D

Na most mindenkit összepusziltam így az influenza idejen :lol:
Vendég
 


Csoki-vanili,
hatalmas ölelést küldök Mindkettőtöknek!!!! :cry:
Naná, hogy nem adjátok fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Kérdezd pl. Nyulaszt: mi lett volna, ha az 5. után feladja??? :roll:
De itt Mindenki harcos csajszi, genetikailag képtelenek vagyunk feladni!!!!!)

Melánia+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszikaaaaaa+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike,
hajrá tüszik!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rana,
lemaradtam, miért kell befeküdnöd??? :roll:
(nem ér ám beelőzni!!! :lol: Na jó, ha nagyon muszáj, de inkább maradj még 1-ben!!! Drukkok!!!!!)

tillidian
 
 


Rana
Nagyon szép poci. :D Gondolunk rád, rátok!
Milyen ügyi vagy, hogy ilyen jól tartod a babókat. :D

Vanili
Nagyon sajnálom...de nem elkeseredni rögtön az első akadály után!!!Sok sikert legközelebb!!!+++

Melani
Pihengess!!!De nincs semmi baj, ilyenkor minden szinte természetes..szúrkálások, pici görcs, pecsételés...stb.

Kép
vizkriszisback
 
 


Csoki,nagyon sajnálom :cry: hajrá következő!

Rana,jól megnövesztetted a cicalakot :D Gondolunk rád,ügyes vagy,hogy itt tartasz már!Meglátod hamar elrepül az idő,addigra meg már jóban leszel a kórházban a csecsemősökkel,nővérekkel,és biztos sokat fognak majd segíteni,amikor eljön az ideje.Apa hiradózik majd rólatok?
Vendég
 


Köszi csajok!

úgy értettem a második lombikot, hogy második stimuzás. Mert összesen két beültim volt, az elsőből származó babákkal. Úgyhogy második kudarc volt... de majd hamar összeszedjük magunkat...

Puszi
Vendég
 


Rana, gyönyörűszép formás pocid kerekedett. Kórházat sajnálom, de hát ez van.

Vanili, pedig én azt hittem...... Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Meló még mindig rengeteg, alig élek, annyira fáradt vagyok. :(
Tegnap viszont megszületett Tesóm kisfia. :) De majd csak jövő héten megyünk fel Pestre megnézni.


Mindenkinek megy a drukk!

Csokivani!
Sajnálom.

Rana!
Sajnálom a befekvést. Ha nem kell folyamatosan feküdnöd, sétálj át hozzám a könyvtárba. Itt tudsz netezni, ha akarsz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csoki
Kép
Ez a nyitott mehszaj dolog nekem mar rosszul hangzott :? De a lenyeg tenyleg nem szabad feladni :!: Kepzeld el ha mi nem kuzdunk ertuk,hogy varjuk el a babacskaktol,hogy kuzdjenek ertunk :wink: Remelem a kovetkezo sikerulni fog...en meg 2sikertelenre felvgyok keszulve...nehez dolgok ezek :roll: De itt vannak az elo peldak,hogy igenis sikerulhet :!:

Puszi
Te vgy a masodik aki szolt :shock: utananeztem most latszodik nem tom mi volt :roll: Nana,hogy megnyugtato azert kivanom meg neked ezt a megnyugtato erzest vgy 9honapig :wink:

Rana
De jo,hogy jottel es milyen szep pocek :D Inkabb bent fekudjel en is azt mondom mar nemsokara megvannak a csajok :wink:

Melania
Koltoi kerdes volt de :wink:

Mai drukkok Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen jártam erre, talán sokan nem is emlékeznek rám...
Gondolkodtam, hogy megírjam-e azt, amit fogok....de megírom, hiszen ha ide jártam lelki támaszért a lombik idején, akkor most is itt a helyem egy új infóval.
Lányok, mi úgy döntöttünk, hogy már nem megyünk stimulált lombikra. Ha valaki valaha vállalja TB keretében a spontán ciklus ivf-et (de nem szokták) az talán még OK, de hormonokkal többet nem...majdnem trombózist kaptam, de ezt inkább nem részletezem...remélem hosszú távon is megúszom...
Viszont halad az örökbefogadás :D és már nagyon-nagyon várjuk a mi kisfiúnkat :D !!!! Nagyon boldogok vagyunk!!!!!!

Mindenkinek kívánom a legjobbakat!!! Köszönök mindent!!!
Skrisz, légyszíves vegyél ki a lombiktáblából, hiszen már nem aktuális az őszi kezdés :wink: !!! Köszönöm!!!
Üdv mindenkinek:
Májuska

Kép
majuska
 
 


Majuska
Pedig annyira akartam,hogy neked is sikeruljon :roll: Remelem az oribaba kitolti majd a szived ures zugait es ngyon boldogok lesztek :!: Azert neha jelentkezz be mi van veled es mi ez a dolog a trombozissal :shock: Priviben is johet :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Májuska: persze, hogy emléxem RÁd! Végtelenül sajnálom a majdnem trombózist. :( Megírnád a részleteket priviben? Öribabához drukkolok, hogy minél hamarabb megkapjátok! Mióta vártok?

Bri: már bejön a blogod! :P

Bumi: Tesódék nagy gratula a kis jövevényhez! :) Veled mi van?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Májuska!
Nem nézték meg, hogy van e trombózisra hajlamod?

Puszi!
Jövő héten kedden megyek cisztakukucsra. De sajna nem hiszem, hogy elmúlt, mert szurkál a petefészkem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Májuska,
épp ma jutottál eszembe, hogy vajon merre jársz? :P
Trombózis-dolgot nagyon sajnálom :oops:
Ugye mesélsz majd, hogy hol tartotok az öribaba-projektben? :P Már biztos látszik a "vége"!!! Tudtok már valamit, mikor érkezik a Trónörökös? :D

Bumi,
cisztaűzők 1000-rel!!! +++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszika :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek cupp!

tillidian
 
 


Hali!

Voltunk a szülőszobán...nagyon menő. :D
Több helyiség van, lehet zuhizni, beöntés, borotválás ha kéred, lehet enni, inni közben, szülni bármilyen pózban lehet, háton fekve, oldalt fekve, szülőszéken, vajúdni szintén, van labda is...a szoba mint egy hálószoba, barátságos, semmi lábfelrakós szörnyű ágy...bár mondták van olyan lábfelrakós cucc...de azt csak akkor veszik elő ha muszáj, az egyetlen fájdalomcsillapítás a kéjgáz. :D
Mélyszájvizsgálat nem volt, a doki nem erőltette, én meg főleg nem. :D Holnap vv és terheléses. LEgközelebb doki a 32. héten :uh meg kenet.

Vanili
Én is úgy emlékeztem, hogy ez fagyis volt....nem feladni!!! :D

Májuska
Sztem mindenkit érdekel a trombózis itt...miért???
Sok sikert az öribabóhoz meg egy spontánhoz is!!!+++ :D

Utiköltséges elintézve, volt kolleganőm pont kedden megy Debibe Feketéhez, ő is endos, utolsó szuri. :D

Este besütiztünk, utána 3/4 óra szórólapozós séta. :D
Most lassan szunya mert reggel kelés.
Szép jó éjt!

Kép
vizkriszisback
 
 


Szép estét mindenkinek!

Rana, szép nagy lett a cicalak! Kórházat ne bánd, a dokid vigyáz rátok, max.kialszod magad a csajok érkezése előtt :wink:

Csoki, sajnálom :( Ilyenkor rossz, de aztán minden nap kicsit jobb lesz és tudsz majd bízni újra a sikerben.

Majuska, a trombózis dolgot sajnálom :? , de az jó, h végül nem lett bajod. A döntéseteket is megértem. Drukkolok, h mihamarabb megérkezzen a várva várt gyermeketek (direkt kisfiút kértetek? ilyet simán lehet?). Azért néha jelentkezz, mi van veled, veletek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Krisz igen, fagyis volt, csak megint hulyen fogalmaztam. Szoval első lombikból származó fagyikák voltak. Az előző üzim az előző előtti üzimre utalt :). HOgy most jön a második stimu.

Köszi a megértő szavakat mindenkinek!

PUszi!
Vendég
 


Puszi
Akkor jo...az irasodbol ngyon lehet erezni a jokedvedet es boldogsagodat :wink:

Bumi
Azt hogy nezik :shock: Per oldallal elorebb erdeklodtem,hogy van anyos :?: Holnapra meg sok drukk...miota is van ott mar a cisztad? :roll:

Vkrisz
Most nem irtam el :wink: ez a kejgaz jol hangzik :shock: 8) :lol: bar meg nem kaptam de nem az amit amcsiban a fogdokinal is lehet kapni? :roll:

Csoki
Jobban vgy mar?

Alle,Tucsi
Ti most epp akcioztok :idea: :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Májuska,asszem itt a lányok többen is szúrják a clexant,pont ez miatt...csajok,ha ez a dolog ennyire komoly,és nem csak a beágyazódás esélyére van hatással,akkor miért nem kötelező alapvizsgálat? :roll:
...és sok sikert az örökbefogadáshoz! :wink:
Vendég
 


Nyulasz
Csak nem 2etetes kozben ugrottal be 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,de :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Bridge!
Nagymami egyre rosszabbul van. Nem akar meggyógyulni.
A trombózisos cuccot elvileg fogigátló szedésekor mindenkinél vizsgálni kellene. Mert az nem is szedhetne fogigátlót aki hajlamos rá.
APC rezisztencia vizsgálat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Cisztám meg már 2 ciklus óta ott figyel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Helló.

bumi:ciszta ellen én szedtem a cickafark tablettát,nekem bevált.A teáját nem tudom meginni. :oops:

májuska:én is szúrom a Clexant! Ezt ki kellett volna vizsgáltatnia a dokidnak!!! Nagyon szoritok a babátokhoz!!!

Rana:szép pocid van!!! :lol: Az jutott eszembe hogy ekkora pocaknál hova szúrod a Clexant????

puszedli:ragi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

csoki:kedv csináló+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Till:hú,nemsoká már te is szülsz! :lol: Köszönöm a drukkjaidat a másik fórumon is.Olvastam. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!


Én az APC rez. (negatív lett) mellett ezeket is megnézettettem, mert ez is a trombózishajlam vizsg. része:

Kép


És ezek ellenére elővigyázatosságból szúrom a Fraxiparint (heparin)!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Melánia!
Sajna nekem gyógyteáktól sem múlt most el.

Puszi!
Ki írta ki neked a heparint?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hali!

Megvolt a cukorterhelés...ennek örömére be is vágtam most két kakaóscsigát kakaóval. :lol: Ez már az ebéd lett...nemsoká be is szunyálok...úgy dél körül.

Apa vitt és hozott, azt se tudja hol áll a feje...még este fél7kor is üzletelni fog...csak menjen! :D

Jaj ez a trombózis engem is idegesített, nekem nem nézték...de pont nézettem volna ha nem leszek babás.
CSak mert uncsitesómnak köldökzsinórtrombózisban halt meg egy magzata sülés előtt pár nappal. :( (már vagy 10 éve)Nem tudom mennyire volt vizsgálva az az ügy...

Bri
Sztem az ua a gáz. :lol: Mint a Halálos Fegyver 4-ben tán. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

RAna: nagyon szép a pocód és jó ellátmányban részesülnek a babák, ha ilyen szépek a méreteik!! Gondolom, elővigyázatosságból akarnak befektetni, de már a végefelé jártok, hamarosan a kezedben tarthatod őket! :lol:

Majuska: sok sikert az örökbefogadáshoz, hogy álltok? megkérdezhetem, hogy hová jelentkeztetek? vagy ilyenkor lehet állami és civil szervezetekhez egyszerre is jelentkezni?
Nálam is vizsgáltak trombózis hajlamot, ami negatív, de kapom a Clexane-t.

Puszi: hogy vagy? bírod a szurikat?

Vkirsz: a kéjgáz állítólag nagyon jó :D Barátnőm is azzal szült, de amikor én szültem, nem akartak adni :D Jaj, de megennék egy finom sütit én is, leginkább jó tömény, krémes étcsokis tortát, a hétvégén meg is nézegettem a képes szakácskönyvet, hogy miket is ennék, ha nem kéne diétáznom :roll:

Csoki: hogy vagy ma? hajrá második lombik!!

Mindenkinek drukk!!!


Én voltam reggel kukucskán, 7. ciklusnapon vagyok (a dokis számítás szerint, bár a mensim annyira összevissza jött meg a fogigátló miatt, hogy valójában nem is tudom, hogy ez hányadik nap), 16 tüszőt számlált, 12-14 mmesek, a méhnyálkahártya 8 mm-es. Ezek jó értékek? kicsit csökkentenem kell a Puregont és holnaptól még pluszban szúrni az Orgalutront, vagy mit :roll: Izgulok!!! Nagyon - nagyon szeretnénk blasztobabákat, de a doki olyan óvatoska volt, persze inkább nem akarom beleélni magam, bár általában hajlamos vagyok nagyon lelkesedni és beleélni magam dolgokba :oops: Általában a tüszők hány százalékában van petesejt? mert azért lehet, hgy nem mindegyikben lesz, nem?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bumi: hát a kaális dokim!

Bébike: ennyi tüszőcske jó-e? Szuper!!!!! Hajrá-hajrá!
Bírom a szurikat, csak az idő jár ólomlábakon,... :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Skrisz,
akartam kommentelni, de valamiért nem tetszett neki a beírt kód. ... pedig azt írtam ami ott volt. Utána meg kért, hogy lassítsak két komment között. :shock: :? :D
Bebiggyesztem ide is.

Anya,
ha kell magánrendelés akkor a kismarosi Ciszterci .... akármit tudom ajánlani.
Fanninak is kötött volt, de neki kellett sajnos a kengyel.
Szólj majd és elkérem a nővéremtől az elérhetőségeket.
Amúgy szerintem egy merevebb tartású pelussal - ami középen merevebb - esetleg mosós pelussal terpeszthető a csípője.
Szerintem.
A torna biztos jót tesz neki.

... és ne parázz. Amúgy az időpont azért is jó, mert ha még sokan is vannak kint a váróban, akkor is szólsz hogy itt vagytok és a csecsemőket hamarabb hívják be a többiek előtt.
Pussz

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek mennek a drukkjaim, kinek a spontánozáshoz, kinek az akcióhoz, kinek a megtapadáshoz.

Vanilla, sajnálom :cry:

Gratulálok a babákhoz, és sok tejcit kívánok az anyukáknak, gyönyörűek a babák!

A kismamik pocakja is szépen gömbölyödik :lol: .

Anyukák, ne aggódjatok a kevés kaja és gyarapodás miatt. Én is folyton ezt tettem, és csak most jöttem rá, hogy felesleges, mert úgyis annyit eszik Julcsi, amennyire szüksége van. Mindig van valami, ami miatt esetleg kisebb az étvágyuk: meleg, fogzás, stb, és tulajdonképpen mi sem eszünk mindig ugyanannyit.

Mi most jöttünk meg a nyaralásból, idén ismét Szigligeten voltunk. Az idő a strandoláshoz nem volt jó, így mászkáltunk egész héten, és mondhatom, hogy az állatok körül forgott minden. A háziak cicája volt a sztár, de egy négy hónapos vizslakölyök is agyon nyaldosta Julcsit, voltunk Salföldön, ahol a szamár és a lovak tetszettek, az Afrika múzeumban (ami állatkert is) pedig a vaddisznók (éppen szopiztak, amikor ott voltunk) és az őzikék nyűgözték le teljesen a lányunkat. Az őzikét még kézből etette is. Cukorka volt, majd' megzabáltuk. Ja, és rájöttünk, mennyivel nagyobb élmény gyerekkel állatkertbe menni :oops: :lol:

Két kép:
Kép
Kép

Nemrég felhívtam a BMC-t, hogy megtudjam, van-e várólista, vagy valami változás, mióta ott jártunk, de megnyugtattak, hogy ha a vizsgálatokon minden OK, akkor akár azonnal kezdhetünk. Még nem aktuális, ki akarom élvezni Julcsival az összes lehetséges időt, de ki tudja, hány hónap vagy akár év alatt sikerül kistestvért varázsolnunk neki :? . Emiatt kicsit bizonytalanok is vagyunk a kezdésben. Majd meglátjuk.

Puszi mindenkinek!

Kép
petne
 
 


Petne, óriásit nőtt a lányod! Kishölgy lett belőle. Cuki!

Bogyimami, a védőnő is Kismarosról regélt ma. :D Fejérdy Gábornak hívják a dokit. Egyházi alapítvány. Megtaláltam a neten.

Kép

skrisz72
 
 


Csajok bekapcsoltam a tevet es megy a megemlekezes a 2torony helyen...annyira szomoru itt konnyezek :cry: olvassak fel az aldozatok neveit az aldozatok hozzatartozoi... :cry: Meg az eso is esik mintha az eg is siratna ezt a napot :!:

En meg megyek keszulodom mert lassan indulok!Jot ne halljak rolatok 8) Csak hetfon jovok :!:

Nyulasz
8)


Vkrisz
De jo lesz neked akkor szulni :lol:

Petne
Edi Sara :D

Skrisz
Koszonjuk a tablikcsut

Bebike
Mar hogyne lenne joooo :!:

Mai drukkok
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Bumi
Jobbulast akkor meg kuldjuk neki :!: Nekem se neztek :shock:
Ha 2ciklus ota figyel akkor jo esellyel tavozott mostanra :wink: Bar nekem 3honapig volt a ruhese meg :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ölelés annak akinek kell!!
Drukkok akiknek most ragacsok vagy tüszőnövelők kellenek.

Bocs, de nem tudok mindenkinek reagálni.

Bri,
el is hiszem, hogy ilyenkor az ember le megy maga alá. :cry:
De azért fel a fejjel, mert ti még itt vagytok ... és a hozzátartozók méltóképpen megemlékeznek szeretteikről.
Sajnos többet már nem lehet tenni értük. ... meg amúgy is kis pontok vagyunk, hogy bármit tenni tudjunk. :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Bridget, Bébike köszi már jobban vagyok, már apa is jókedvű, csak az a pár óra volt nagyon szr... aztan kicsit szr, ma meg már ok.

Bébike nagyon jó eredmények, jó sok tüsződ van! Egyszerűen csak szerintem van olyan doki, aki nem gondolkodik blasztóbabákban. De ugye erős embri az bent is jól van és jól kapaszkodik :wink: . És neked ha kicsi ha nagy, erős lesz :D !!!

Petne nagyon drága Julcsi! Szerintem hamar sikerül majd a tesó, hiszen jó a referencia :D , én talán egy-másfél éves korában kezdenék bele a tesóprojektbe.

Majuska szuper hogy nemsokára jön az öribaba :D !

Bumi cisztaűzők :twisted: :evil: :twisted: :evil: .

Rana gondolok rátok!!!!

Melani ++++++++++++++++++++++++++
Puszi ++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Vkrisz,
csak kéjgáz van??? :shock: Epidurált nem is kérhetsz? :shock:
(itt a Péterfyben mindent adnak, amit csak akarsz :lol:
Engem az alternatív szülés nem vonz: Vackornál próbálták erőltetni, hogy mászkáljak, akkor gyorsabban tágul, de visszakéretőztem az asztalra :lol: és én kengyelt kértem: tök jó volt belekapaszkodni a tolófájásoknál - bár ebből csak 2 volt :wink: )

Bébike,
szuperul alakulsz!!! Csak így tovább!!! :D (hogy hány tüszőben van psejt, teljesen egyéni! Drukk, hogy mindegyikben legyen!!!)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszika, Melánia :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Petne,
csodaszépek vagytok! :lol:


(Voltam dokibácsinál, és Lencsim épp fejvégben "nyomta :roll: :D - doki szerint csúcsra kiélvezi, hogy sok a hely (ugye kisajátította ikertesó elől), és azért lubickol :lol: Szerinte normál szülésre készüljünk :wink: Most nagyon jó kedvem van! :lol:)

tillidian
 
 


Bridget :cry:

tillidian
 
 


Till: szuper hírek! Hajrá természeted szülés! :arrow:

Bri: :(

Petne: de nagyot nőtt a nagylányod!!!!

Rana: hajrá Csajszik!

Melania: nem teszteltél?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?