Új privát üzeneted érkezett!

Melania: te fogsz tesztelni?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszi Csajok a bíztatást, kedvesek vagytok!

Hajnoca, de mi az a kovász :lol: ? Az puha vagy mi?

Holnapután vérvétel... úgyhogy holnap reggel tudnék tesztelni, igazatok van, lehet hogy jobb lenne. De nem merek, annyi halvány + tesztem volt, hogy nem jelent semmit nekem sem a +, sem a - ...

Millió puszi!
Vendég
 


puszi:persze fogok tesztelni.Nekem ki van adva.Aztán uh Pesten.

Kép
Kép
melánia
 
 

 
 

csoki:elöző lombikkor nekem is halvány pozi.Dokibá mondta is hogy elindult valaki csak hát......
Szerintem holnap csinálhatsz egy tesztet.Vagy várd meg a vérvételt ha úgy gondolod.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: és mikor tesztelsz? Hányadik napon?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Fagyika,
láttál már kovászos uborkát 5l-es befőttes üvegben?
A tetején kenyér van. .... blablabla ... na amikor nyúlsz az üvegbe a kenyér olyan nagyon felázott, nagyon puha. ... na olyan.!!!
DE azért ne kezd el nyomogatni csak érzetre 'nézd" meg.

Én nagyon remélem, hogy megint babaesőnk lesz idén ősszel. :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca ez cuki ez az ubis példa :lol: , le is ellenőriztem :oops: , és olyan 8) (és most nem is éreztem a méhszájam :shock: - lehet mert a bevásárlás után főztem és most hogy ledőltem visszament ? - ezt ne értem, pedig TUTI az volt, de mászkál le-föl :?: )

Puszi!!!
Vendég
 


Puszika,
sütikék jó helyre jönnek, mert anya már be is laptetőzött.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Vanília: iszony drukkolok!!!!!!!! Tutitutituti!!!!! :D

Bomami: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi,
ezt jól bekaptad!! ... kívánom, hogy a sütikéket is jó sokáig 'sütögessed" a pocakodban. :lol: :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszi:ezt még én sem tudom,de nem szoktam elhamarkodni.13-14 napig szoktam várni.
Holnapra drukk a kis sütikéknek+++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

csokika:na látod!!! :lol: Nem hiszel nekünk? :lol:mega giga drukkok.Teszt csíkosító++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Vanili, hogy te miket észre nem veszel.... :shock: Az oké, hogy mászkál le meg fel.... de hogy érzed, hogy nyitva.... :roll: Na de mitől lenne nyitva? Már szülni fogsz? :wink:

Puszikám, drukk a sütiknek! Apa jó kis tejszínhabot nyomott rájuk! :wink: Hozzál haza hármat!

skrisz72
 
 


Melánia na látod, én csak a 11. napon leszek holnap... nem is tudom ne várjak-e (már ha rajtam múlik...) a 14. napig...

Skrisz 8) hát nem volt nehéz így utro dugdosás közben :lol: . Nem tudom leírni jobban, valahogy nyitva éreztem...

Köszi a drukkokat!!!

Küldöm én is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


[quote="skrisz72"]
írta:
skrisz72
Puszikám, drukk a sütiknek! Apa jó kis tejszínhabot nyomott rájuk! :wink: Hozzál haza hármat!

Jujjjjjj!!!! :oops:



Vanili: blasztókkal 11. napon már erős 2 csíkod lesz!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi nekem 3 naposan lefagyasztott fagyikáim vannak (nem blasztóbabák...), akiket a spontán peteérés utáni napon kaptam vissza, a 15. napon ...
Tehát 3-5 nap mínuszban vagyok egy friss lombikoshoz képest.
Vendég
 


Vanília: :oops: bocsánat, akkor rosszul emlékeztem. :oops:
De akkor is kétcsíkos lesz a teszt! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Azért írtam hogy spontán, mert az csak a 14. napon van nekem, míg a stimunál a 11. napon volt.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Még élni sincs időm. :(

De hoztam egy nagy adag drukkot!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jaj nem baaaj :lol: jó lett volna blasztó, de szóba sem került...
Vendég
 


Puszi
Drukkolok a 3-mas fogathoz :wink: Na most olvasom megvan mind :shock: ezek tenyleg ngyon jo hirek 8)

Bumi
Anyos hogy van? :roll:

Hajnoca
Szijja 8) Minden kesz?

Szezso
Azert jo hogy jottel :P Bendeguz eeediiiiiii :D

Juhar
Mekkora babocad van :D Gratula :!:

Melania
Te olvasni is szoktal :roll:

Csoki
1honap 1hetet...legalabbis egyenlore ugy nez ki 8) remelem minden rendben lesz :roll: Nem vgyok ki az ido miatt meg mindig lakasokat keresunk ugyhogy elvgyok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mai drukkjaim
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri,
Én tuti.!! ... mire gondolsz?

Tetszik ez a Tündérmese dolog!!
Annyira édes!! :D :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok! :P

Szezso,
fantasztikus, hogy otthon vagytok!!! :D
Sok boldogságot az egész Családnak!!! :D

Juhar,
szívből gratula!!! Nagyon édes Minijuhar! :lol:

Puszikám,
remélem, már alszol! :wink: Holnap kismami leszel!!! :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csokivanilla, Melania,
megadrukkok!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(méhszáj állapotához lövésem sincs, ez az egy, amit nem sikerült megtanulnom a 6 küzdéssel töltött év alatt :roll: )

Bridget,
hajrá lakáskeresés!!!

(pénteken mék dokihoz. Ott is van UH, izgulok, hogy mit mond: csaszi vagy nemcsaszi? :oops: )

tillidian
 
 


Hajnoca
Hat a furdore gondoltam...teljesen elvgyok havazva meg az en blogommal is levgyok mardva csak azt lattam,hogy irtal de meg nem olvastam :oops: Ez a tundermeses nekem is tecc es volt olyan babu mint egy tunderke a palcaval a kezeben majdnem az lett de aztan maradt a duci baba :lol:

Till
Ne is mond mar komolyan mondom kivgyok :x Ma is voltam es emellett vannak mas dolgok is...most egy kicsit kivgyok :twisted: :roll: Neked viszont sok szerencset az uhu-hoz es remeljuk nem csaszi :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép jó reggelt!

Most gyors leszek, csak néhány hír mert megyek boltozni...ma én vagyok délig.

Korán, 10 körül, lefeküdtünk tegnap de nagyon éberen aludtam, lábgörcsök, pisi, forgolódások.
Megjött tegnap a szopipárna azzal próbáltam aludni, nemtom az volt-e a baj, vagy hpgy tegnap nem nagyon vettem be magne b6ot mert a 2x szült húgom szerint a terhesség vége felé már nem ajánlatos mert túl szilárdak lesznek a csontjaim. :shock: Na ennek majd utánanézek...
Megjött szóval minden kütyüm amit mostanában rendelgettem. :D
Zsúfoltak a napjaim:főleg tanytgatok, az legalább könnyű és több benne a lóvé...jött pár új tanítvány.
Tanulom is az eszperantót, ma is viszem a boltba, ma úgyis nyugis de. lesz.
Aludni is szoktam ám minden du.
A terhestorna nem volt fárasztó:főleg nyújtás, légzés, gátizomtorna.
Apa tegnap már megint depizett, hogy neki nem akar olyan jól menni a munka mint a többieknek...de miután ő is szórólapozottt tegnap du...este abba sem hagyta a csörgést a telefonja és este 6-8ig még egy szerződést is tető alá hozott. :D Meg sok lóg neki a levegőben (leg 4), amiről bent nem tudnak, ő meg nem dicsekszik ezekkel, csak folyton a rosszakat mondja, meg a normálatlan emberekről beszél akik nem akarnak üzletelni...ha egyáltalán beszél vmiről....tegnap mondtam neki, hogy erről nagyon gyorsan szokjon le!!!!Csak a jókat mondja bent!!!(Mások sem mondják a nega tapasztalataikat, pedig biztos ők is belefutnak hüle emberekbe.)Na meg úgy tűnik, hogy meg is veszik az egyik lakását hamarosan...akkor meg mire a depi? :D Jó lesz ez...csak az allergiás gyogyóktól erőtlen, kedvetlen, na meg a csajok is elnyomják kicsit bent...ő meg nem az a fajta aki visszaadja nekik a gonoszkodásukat....

Mi jól vagyunk amúgy Alexandrával:sokat mocorog, édi bébi. :lol:

Na most ennyi.
Drukkok mennek ezerrel mindenkinek!!!!++++

Pusz mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Vkrisz
Apacskadat nyugtasd meg!Batyam ugyanez volt...mondom elso 2honapban nem is keresett...es az elso honap se volt az elso helyen(olan 2-300ezer)szerintem ez se rossz!!!!Aztan rakapott a dolgokra es 1milla is volt nem is egyszer sot elso helyezet is volt!Mert a kollegak ezen versengenek am :twisted: Es iden kezdte o is :!: Vgy tavaly :oops: ma nem is tudom :roll: de asszem iden :lol: szal sokszor volt mar elso na :wink: es mindenre van megoldas...majd adok par tippet ha nehezsegek jonnek fel :wink:

Pl volt egy stori mikor a manus mar panikolt mert senkit nem vitt bemutatni a lakast.Persze a lakas nem kellett senkinek...vgy epp sokert adta vgy nem tom de ezt nehez egy tulajnak megmagyarazni...es akkor fogta vitte anyumat 8) :lol: :lol: anyu ment mint vevo...korbemutogatta es a tulaj megvolt nyugodva,hogy vitt valakit... :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Mai drukkok indítva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kívánom, hogy mindenki megtudja, milyen 3-4 órás részletekben aludni :lol: :wink:
Vendég
 


Skrisz, Nyuszi, Szezso
Hogy bírjátok?
Nálatok van már valami rendszer?
Én most kezdek keményíteni... :wink:
Vendég
 


Melani, Puszi, Vanili,
mennek a mai drukkjaink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vkrisz,
nekem a kaális dokim azt mondta, hogy magnét 34. héten lehet abbahagyni, szóval most még szedheted szerintem.

Juhar,
csuda édes a Bébijuhar! Szebb, mint ami a kertemben van :D

Mabe,
Katica az elmúlt 3 éjszakát végigaludta, mint egy kisangyal :D

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Puszi: már biztosan a Kaáliban vagytok! Nagy drukkok a kisblasztóknak!!!

Vkrisz: az eszperantó nyelvvizsga mihez kell neked?

Melani, Csoki: nagy drukkok Nektek is !

Mabe: én már alig várom, hogy ismét éjszakázhassak :D Boldog hófordulót Imolának :lol:

Én szurizok, pénteken megyek uh-ra, jövő héten punkció :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Mabe, csak éjszaka van rendszer. Nappal nincs. Éjszaka alszunk, hajnalban fél 5 és fél 6 között ébredünk. Utána 9 óra körül. Majd jön a nappal, ami tök kiszámíthatatlan. Kisebb szunyák vannak, néha még becsúszik egy 2-3 órás is délután. De ami engem leginkább idegesít, az a nyammogó evés. Már két napja stagál a súlya. Úgy félek, hogy nem hízik megfelelő ütemben. :oops:

Mai drukkjaim is mennek ám!++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Puszi, gondolok rád ma, már biztos kismami vagy!++++++

Krissz, végre megcsodáltam Esztert a fotóalbumodban, annyira megható: irigy vagyok mint a kutya!;-)
Vendég
 


Tücsi, :D nyugi, mindjárt a te UH képeidben is gyönyörködünk! :wink:

skrisz72
 
 


Krisz, úgy legyen!!!:-) Már számolom a perceket, ennyire még nem vártam a mensimet! Alig várom, hogy döfködjem magamba a szurikat! :mrgreen:
Vendég
 


Puszedli sms:
"3 Aprósüti a pocakban és mind lekváros! :D 3an pedig síelni mentek"

(lekváros=embrioglue-zták, ragasztózták őket, ezt külön írta Puszika. Nekem ez új!!! :roll: )

Hurrá!!!!! :D :D :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Hali!
Most ébredtem szűk 2 óra után...azért tudtam volna még aludni. :D
(Azóta már túl vagyok egy tanításon is.)

Már csak kb hetente 2-3x állok be a poltba pár órára...de még bírom, nem fáraszt...csak már a kevem kevesebb hozzá.Már tényleg nem sokszor megyek...párom biznisze beindul, közelébe sem megyek a boltnak többé ígérem! :D A múlt héten még átlg heti 30 órát dolgoztam, mostmár csak 10-15-öt.

Nekem Alexandra nagyon huncut:amikor lefeküdtem a du-i szunyára, akkor kezdett el veszettül rugdosni, mint akinek kötelező. :lol:

Kisbuta
Akkor szedem még vígan...kvra fájt a lábam az éjjel.:)

Mabe
Sztem eszik annyit a babó amennyire szüksége van, magát tuti nem éhezteti. :D

Bridget
Jó sztori...elmesélem páromnak. :D Jöhetnek a jó tanácsok. :D

Puszedli
Babatapik mennek!!!+++

Bébike
Az angol másoddiplomámhoz kell vmi alapfok. :?

Házitücsök
Már mindjárt szúrhatod...én is mindig alig vártam. :D

Debreceniek!
Van egy problémám.Fel kellene adnom az utiköltséges papíromat de hiányzik róla egy hosszú pecsét meg egy Fekete István aláírás.Körpecsétet tettek csak legutóbb. :? Ha felhívom a dokit és egyeztetek vele, hogy mikor dolgozik lent a meddőségin, be tudna vki szaladni vele ha elküldöm postán?Majd péntek de. felhívom a dokit, megvárom, hogy mi lesz a mostani (holnap esti vizsgálaton a helyi dokimnál), mert az is lehet, hogy leszaladunk mi jövő héten Debibe, de csak vmi olyasmi ürüggyel, hogyha esetleg császárgyanús lennék, Feketével műttetném magam (az endo miatt)...és akkor kérnénk mostanra is pecsétet..stb. Szóval ez csak egy előzetes körfelmérés, hogy egyáltalán vki meg tudná-e oldani nekem a pecsételést...

Kép
vizkriszisback
 
 


Vkrisz
A szorolapozas is csak az elejen gaz...majd ha mar keres kiscsakok siman elszorolapozgatnak neki persze csakis megbizhato emberre bizni!Hat majd ha elakadtok irjal nem akarom osztani az eszt ugyes a te parod csak bele kell jonnie :wink: De azt tudom batyam is sok birkaval talalkozik :roll: nem1nek vitte mar anyut,mint "vasarlo" mert allandoan pattogtag :twisted: Aztan van egy olyan is,hogy batyam viszi az eladot a kolleganak meg van a lakas(vgy forditva) es akkor is van uzlet csak feleznek a dolgon :wink:

Mabe
En most is ugy alszom :twisted: hat nem a legjobb en nagyon nem szeretem...de ha mondjuk egy edes ks csoppseghez kene reszletekben aludnom talan jobban menne :lol:

Skrisz
Megyek en is am kepeket nezegetni csak elkell odaig jutnom :oops: egyenlore meg magamat sem ertem utol :?

Rana
Ugy elvgy tunve :shock: lapitassz aztan sunyiban megszulsz 8) :lol: gyere meselj kicsit pocifoto :idea:

Till
Koszi a hireket :!:

Puszi
Ez a ragasztos dolog engem is erdekel :shock: Hogy megy ez :roll: errol mar beszeltel regebben is de azt hittem szojatek :shock:
Nagy nagy drukk a 3-mas ikrekhez :!: :lol:

Kép

Mai drukkok
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.09.10 06:04-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszönöm a drukkokat! :D

Till: köszi a híradást!

Till, Bri és még akit érdekel:

Babaragasztó , ragasztós táptalaj azaz embrioglue, ebben tenyésztik az embriókat és állítólag 3%-kal javítja a megtapadási esélyeket.


Nekem eddig ezt nem alkalmazták.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Ez marha erdekes :shock: Majd rakerdezek en is :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszi szupi!!! :D :D :D Akkor minden készen áll a 3-mas ikrekhez!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ezek pluszban tapik a glue mellé
Vendég
 


Puszi: ez nagyon szuper! hajrá Sütikék!! :D Babaragasztó? mik vannak :lol: Otthon maradsz most pihengetni?

Vkrisz: akkor hajrá eszperantó! minek egy nyelvi diplomához egy másik nyelvből is nyelvvizsga? :roll: jó, hogy még tanítgatsz!

Bridget: rosszul alszol? :cry: Az nagyon rossz, nekem is volt ilyen időszakom és nagyon utáltam. Mi a helyzet a lakáskereséssel?

Tücsi: jó, hogy Te is kezdesz! drukk neked is!

Skrisz: szerintem ez nagyon jó, ha csak hajnalban keltek szopizni :) a nappalok meg majd beállnak, olyan picike még, szerintem ilyenkor még nem lehet napirendet kialakítani.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Csoki: holnap mész vv-re, igaz? nagyon drukkolok Neked!!!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike: igen, itthon vagyok és kímélő életet élek. :D

Vanília: holnapra egy kalappal!!!!! Jelentkezz majd a jó hírrel!

Tücsike: +++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia: babaragik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bebike
Igen rosszul alszom :x hajnal 1korul kexunk minden nap aztan an,hogy hajnal 3ig forgolodom :x nem a mi agyunk zajos a kornyek,lakaskeresesben vgyunk,irrital meg a paplan is :x ngyon kis erzekeny vgyok ezekre a dolgokra es ami nem az enyem...pedig tiszta mert hotelszeru lakasban lakunk de akkor is...szal mire elalszom hajnal 3aztna felkelek veletlen hajnal 5fele...na akkor fazom meg pisilnem kell persze minden lefekves elott elmegyek direk :!: Aztan nagy nehezen visszaalszom parom kel 8kor ebresztore :arrow: ami 5percenkent ujbol megszolal vgy 6szor :twisted: aztan atallitja 9re es akkor szinten meg vgy 4szer ebreszt :arrow: vegre felkel na akko ha ker megyek csinalok kavet meg reggelit...aztan visszadolok es elmegy olyan 10elott akkor meg kicsit nyugiban alszom bar akkor meg mar az utcazaj jon be :x

Lakaskeresessel meg ott tartunk ahol eddig sehol :? addig filozott apacska mig jol lemaradtunk a jo lakasrol mert most visszacsorogtem es nana,hogy az mar elkelt :roll: Most van mas szep is de azt meg arban nem engedem neki :roll: szal ez is kozre jatszhat az alvasomban :roll:


Ti mikor is kezdtek?mar szurod magad igaz?nem csinalsz vonalzit 8)

Puszi
Milyen erzes :?: :D Gondolom olvadozol es most ngyon boldog vagy :mrgreen:

Csoki
Holnapra egy kalappal :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fu de izgi csak ugy jonnek majd az uj kismamik 8) nem annyi,mint tavaly de remeljuk akik kezdenek azok legalabb bebabasodnak :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép jó reggelt!

Pihenés:
Tényleg mindig munkamániás voltam. :D Még most sem hátráltat a terhességem, semmivel sincs kevesebb energiám. :D De azért szép lassan elvonón vagyok...csak hát annyi kütyüt vettünk babónak... :D Boltozni meg már tényleg nem sokáig tudok így néha néha, a forgalom meg most jobb még....evvan...ki kell használni. :wink:

De hétvégén pihi, talán még kis kirándulás is. :D

Bri
Skrisz majd csak nézni fog...miket írtál neki. :wink:
Én mindig jó alvó voltam...szörnyű lehet ha nem tudsz aludni. :(

Bébike
Pár éve találták ki, de aki pl a mostani bsc msc rendszerben csinálja a kiegészítőt, annak az csak 1 év, nekem 3 volt, és nem kell nyelvvizsga...valahol még rendes diplomamunka sem. :?

Vanília
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És mindenkinek akinek még kell:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Szép napot...most mennem kell megint...

Kép
vizkriszisback
 
 


Lányok,drukjaim mennek!

Mabe,rendszer az nincs...eszünk alszunk,ha ébren vagyunk,akkor meg max 1 óra evés nélkül,aztán elunják magukat,és újra eszünk.Jó lenne nagyobbnak lenni már,hogy lekössék őket picit a csörgők,rágókák,vagy bármi.
Vendég
 


Vkrisz
Bocsi :oops: Szoljal ram nyugodtan mindig ha elrontom :oops: kijavitottam 8) Regen i volt egy lany mindig elirtam a nevet persze nem direkt es ugy megharagudott ram miatta :shock: :oops: :roll:

Nyulasz
Szija 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, én már megszoktam, hogy mindig keversz minket. Nem zavar. Kihámozom, ami rám vonatkozik. :lol:

Puszika, babaragi megy!

Vanili, egy kalappal mára!!!!

Bébike, hajrá tüszőcskék!

Nyuszimama, boldogítson a tudat, hogy nálunk is ugyanez van. :wink: Csak én még a súlygyarapodással is elégedetlenkedek. Feltévedtem egy négy gyermekes anyuka blogjára. A legkisebb csemete 1 hónap alatt 1 kg-ot hízott. Hol vagyunk mi ettől....? :roll: :oops: Tudom, minden gyerek más. Ezt mondogatom magamnak a tükör előtt. :mrgreen:

skrisz72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?