Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Tudom már megint eltűntem. Voltam bőrgyógyásznál, de nincs semmi komoly kaptam egy krémet amitől már egy kicsit jobb a helyzet.
Tegnap disznót vágtunk ketten a párommal persze a fiuk is kivették a részüket belőle.
Este 7-re végeztünk is, volt egy kis zsírszalonna azt a párom tegnap ki is sütötte végzett is vele éjfélkor.

manocskak
 
 


manocskak jó kis disznótoros kaja!!!nyamm-nyamm!!!
családunkban már sajnos senki nem tart állatokat!a munka mellett már könnyebb elmenni a henteshez,és venni árut!!! :cry:
hiányzik is telente,hogy nem kell disznótorba menni!!!akkor utáltuk a korán kelés miatt,most meg hiányzik!!! :cry:
nem baj,nemsokára beindul a szüreti időszak,és megint többet együtt lehet a család!!! :D :!:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Sziasztok!

Én is itt. Kicsit nyaraltunk :)

Kriszti: sajnálom a depit!

Babóképek gyönyörűek, mint mindig!

Zétény-Kriszti: merre élsz Tolnában?
magdolnasz
 
 

 
 

magdolnaszDunaszentgyörgyön lakom,
Pakstól kb.15km,Szekszárdtól25km.
merre nyaraltatok?

KépKép KépKép
zeteny
 
 


ZKriszti: azt a részt nem ismerem :) Én Dalmand és környékét, meg Iregszemcsét ismerem. Balatonfüreden voltunk.
magdolnasz
 
 


Én örülök, hogy nincs többé disznóvágás nálunk....rohadt sokba kerül felnevelni egy disznót és midnen részét úgysem szeretjük. Jóval olcsóbban járunk ha csak azt vesszük meg amit szeretünk.Gondolom erről Móni tudna mesélni mennyibe kerül a takarmány mert biza azt is meg kell venni. Ráadásul a disznóvágás maga is rengeteg pénzbe van. Mert ugye venni kell egy rakás üdítőt, sört, bort, piát, süteményt, savanyúságot, tisztítószert, rizst, fűszereket, kenyeret és ahol nincs hozzáértő ott még a hentest is ki kell fizetni. Én abszolút megértem ha valaki azt mondja soha többet. meg a házigazdának, háziasszonynak azért nem olyan nagy poén, mint az odasereglő vendégeknek...neki kell mosogatnia, napokkal előtte már készülődnie, beszereznie mindent stb stb.
HAvonta abból a minimum 10-15 ezer forintnyi takarmányból (mert kb ennyibe került a két disznó havonta anyának plusz a moslék) simán bevásárolom a húst amit megeszünk konyhakészre készítve mindig frissen és nem a fagyasztóból kiszedve...

Szerintem nem maga a C-vitamin mulasztja el a csukást, hanem a savanyú íz! Ezért szoktak citromot nyalatni csukás esetén. Egyébként meg nem kell foglalkozni a csuklással hacsak nem zavarja láthatóan a babát.
katuska79
 
 


sziasztok!

Megjöttünk, bár nem is szóltam, hogy elmegyünk. Szóval 4 napig Ságváron voltunk. Vagyis inkább a szállásunk volt ott, inkább Siófokon voltunk. Tegnap pedig Wellneseltünk.

Még nem olvastam vissza.

Kriszti, a kajálással kapcsolatban megy neked privi

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Én is úgy tudom, hogy a citrom ami elmulasztja a csuklást és hallottam már mástól is, hogy ilyenkor cebiont ad. Én nem adok semmit, majd elmúlik.

Nem akarom folyton a topikot anyum és az én állapotommal terhelni. Ha én jövök, akkor velem még nincs nagy baj! Anya állapota meg nem javul. Ha csinálok magunknak progit, akkor jól vagyok, itthon egyedül viszont nagyon tudok szomorkodni, és nincs kedvem semmihez se.

Zillének jön a bal alsó fogacskája, két napig elég nyügi volt szegény, de éjszaka szerencsére nem.
Nálunk a chaomilla ch15 homeós bogyesz enyhített a nyügösségén.

Akiknek már felkapaszkodva áll a babája, hagyjátok, ameddig ő akarja, tudom, amit meg tud maga csinálni az hagyni kell, de nem tudom biztos jó-e ez a gerincének, ha percekig álldogáll, akkor is ha kapaszkodik???

Magdi, Erika - nyaralós fotók???

Kriszti - Te hogy vagy??

Kép

Kép
lucus16
 
 


A citromot tudtam,de a cseppre én nem gondoltam!!! :roll:

Tudom,hogy sokba kerül a disznótartás-és vágás,és hogy nagy meló,volt benne részem!!! :wink: de a hangulata attól még hiányzik!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


fujj nekem egyáltalán nem hiányzik a zsír meg a bél meg a meleg hús szaga :?
katuska79
 
 


katuska a pecsenyére,és a sült májra gondolsz!!!a töpörtyűt én csak akkor frissen,még melegen eszem meg,utána már nem!!szoktam is szenvedni!!! :wink:

most úgy örülök:kaptunk egy egész nagy zsák babaruhát!!!bodyk,melegítők,harisnyanacik,együttesek,alvós rugik...
legalább egy kicsit könnyebb lesz,egy darabig nem kell vennünk!!! :D

van már keresztelős nadrágunk is,és ing hozzá,már csak egy pulcsit veszek!!!

lehetnénk már egy héttel öregebbek,akkor már meglenne a keresztelő!!!

Holnap kertészkedek...jó sok dolgom lesz jövő héten!!!

valaki vigye el a szemöldököm a kozmetikusomhoz!!! :lol:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Lucus: ha Lilla feláll, és kapaszkodva lépeget, én hagyom. A gy.orvos szerint is amit tud, azt szabad is. Ha elfárad, lecsücsül magától. Ha én ültetem le, sír és újra feláll. Szóval én hagyom :)

Szilvi és Lilla

Kép
vsziszi
 
 


Sziasztok!

A C-vitamin cseppeket nekem is egy anyuka ajánlotta a baba-mama jógáról. Én csak akkor szoktam neki adni, ha már régóta nem akarja abbahagyni a csuklást. Szerintem nem olyan drasztikus, mint a citromlé és a C-vitamin amúgy sem árt.

Bianka az előző éjszakát szépen átaludta, meg is lepődtem, arra számítottam, hogy megint fél óránként fent leszünk.
Azt hittem, ezek szerint kifelé jövünk a náthából, de most estére megint rosszabb a helyzet. Szegénykém alig kap levegőt. De szerencsére már láza nincsen, még hőemelkedése sem. Remélem, holnapra jobban lesz.

Disznóvágás: még sosem volt benne részem, de megmondom őszintén, nem is nagyon szeretnék elmenni ilyenre.

Állás: hát ebben sajnos vagyok kompetens, Bianka még ülni sem akar, de én is úgy tudom, hogy amit meg tud csinálni a gyerek, azt már meg is csinálhatja. Na, ezt jól megaszontam.

Kép
jandrea
 
 


Köszi, akkor hagyom!

Biankának jobbulást és mára is átalvós éjszakát!!
Szerintem is így a kellemest a hasznossal adod a csuklásra!! :lol:

Zille sem ül még illetve ma félig felült, az egyik lába nyújtva elől, a másik meg hátul, szerintem baromi kényelmetlen lehet, de ő jól elvolt és egyik kezével sem támaszkodott.

Biankáról is már rég láttunk képeket!!

Zille ma így fogadott a délelőtti alvása után:

Kép
Ágy megy a legalsó fokozatba!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Kép

jó reggelt!
szombat délután így fogadott Szonja!!!!
Felült magától, bár csak a végkifejletet láttam. Azóta egyszer produkálta ugyanezt az egész család előtt, persze én épp ajándékot venni voltam, így megint nem tudom hogy csinálta... nekem nem akarja előadni... :D

szép napot mindenkinek
czzsofia
 
 


Végre sikerült a 4 nap termését vissza olvasni. Hogy mire is akartam reagálni????
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Reménytelen, újra olvashatnám, és nem jegyzeteltem.

Volt tali? De mentem volna! Na majd a következőre.

Nyaralos képek. Verjetek meg, de kb egyszer vettük elő a fényképezőgépet. Amikor Zsófit beültettem a csapba, és ott fürdettük. :oops:


Alvás: ez is megoldódni látszik. A 4 nap alatt nem kellett kiovenni az ágyból amikor felébredt, csak a cumi vissza, egy kis simi, és aludt is tovább. Ez is általában még este 11 körül. ÉS ébredt hajnalban, kb fél 4 körül. Ha vizet adtam neki, akkor negyed óránként ugrasztott. Szóval a hamarabb szabadulok elve szerint megkapta a cicijét, és aludt reggelig. Szóval úgy néz ki, hogy sikerült (kopp-kopp) visszatérnünk az éjjeli 1x kelésre.

Mennem kel, mert éppen nem találja fel magát a játékok között.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Szonja alatt az a színes valami pléd? NAgyon tetszik. NAgyon ügyes Szonja, gratula neki! LEhet már egy csomó midnent tud csak nem mutogatja Neked:)

De édes Zille ahogy mosolyog!

Biankának javulást, vagyis teljes gyógyulást!

Erika! kérjük a csapban fürdős képet:)

Z-Kriszti! ha találsz valakit aki elviszi a szemöldököd akkor szólj már és hozzácsapjuk a pofázmányomat is:)

Haza jöhetne már az uram kezd kissé apátlan lenni a nép idehaza...
katuska79
 
 


jaj, nem csak csapban fürdős van, hanem még egy Balatonos is. Még csütörtökön jó idő volt, és elcsíptük.

teszem azt is mindjárt

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Akkor jönnek a képek, mivel nem készült sok, így az összeset felteszem.

Még le kellett kicsinyítenem, és amikor feltöltöttem a gépre akkor láttam, hogy az összes piros szemű lett, így azt is ki kellett javítani.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika! de szép Zsófi! Ő is miylen nagylányos már!

Regina! Boldog Névnapot!

Van valakinek valami jó ötlete mit csináljak Petra egyik babájával? Van egy felhúzhatós zenélős babája, nagyon aranyos dallamot játszik jó lenne betenni az ágyába de a haja ilyen vastag fonalból, pamutszálakból van amiről hullik a szösz, egyből tele lesz a keze vele. Már gondoltam rá, hogy lelakkozom....de a szájába veszi.
katuska79
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a bébik!

Végre láttam Violát és Szonját! Gyönyörűek a csajok!

Holnap jön valaki a Ringatóra végül csajok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok.
Disznóvágásról és tartásról.
Amint már írtam egy kicsit régebben nekünk a disznóink illetve a kecskéink egy 5 hektáros erdős területen vannak villanypásztorral bekerítve, természetesen van kiépítve ól is ahol éjjel az állatok alszanak.
Mi nem ólban tartjuk az állatokat, vannak sokan a faluban akik ott tartják őket.
Mi takarmányt télire és akkor veszünk amikor az anyák vemhesek illetve szoptatnak, ja és természetesen a kis malacoknak amikor már leválasztjuk az anyjuktól kb 6 hetesen.
Amúgy az erdőben elég kaját találnak maguknak, mert egész nap kint vannak az erdőben. Most készülünk a téli takarmány beszerzéshez ami most ha jól tudom akkor 3-4 000 Ft/ mázsája. (de ez nem biztos, hiszen eléggé ingadozik a gabona ára).
A disznóvágást csak ketten csináltuk a párommal, nem csináltunk hurkát, kolbászt (tudom szoktak, de nem akartunk azzal "szórakozni", hogy bélmosás stb), mi csak a hús miatt, persze az oldalast, gerincet és a többi is meg van, lefagyasztottuk. Inkább szeleteket, kockára vágott húst (pörinek, gulyásnak stb) tasakoltunk.
Az egészet megcsináltuk ketten 9 óra alatt.

Ma megyek vissza a bőrgyógyászatra is, úgy néz ki, hogy szépen javul a bőröm.
És úgy néz ki, hogy a Joelnek visszatért a megszokott alvási ritmusa.
Este 9-kor fürdés 5-kor ébresztő, teát adtam neki és reggel 1/4 9-ig aludt, reggelire tejpépet kapott és most megint alszik.
:D
Remélem most már marad is így.

Mindenkinek akinek névnapot illetve szülinapot ünnepelt az elmúlt napokban, sok boldogságot kívánok.

manocskak
 
 


Lilla, Szonja gyönyörűek!

Erika: édes Zsófi!

Katuska: kösd be vmivel a fejét/haját.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára magdolnasz 2009.10.18 07:07-kor.
magdolnasz
 
 


Hanna, hol és mikor lesz a ringató?

Most éppen kölcsönben van az autóm holnapig. Ha visszakapom, akkor még el is tudnánk menni.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Boldog 8.-at minden betüöltött babának!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Katuska! Egy kis kendő a babára. :)

Jajj de cuki Nóra. :)

Erika! Itt lesz mellettünk a Kesztyűgyárban. 11 órától.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


katuska: Szonja alatt egy nagy fürdőlepedő van, anyuék hozták a nyaralásról, a strandon árulták a négerek, tőlük mindig jó cuccokat lehet venni :)

Zsófi nagyon szép, tényleg nagylányos!

Hanna: lehet hogy megyünk ringatóra Szonjával, attól függ, hogy alszik-e abban az időben vagy sem, újabban ugyanis délelőtt van 1 óra pihi. Ha nem jutunk el, azért majd számolj be légyszi. A héten megyünk megint a játszóra vmelyik nap, hátha kapunk megint 1-2 puszidobást Olivértől! :lol:

megyek, ébred a leányzó. ma egy kis hétalvó lett :)
czzsofia
 
 


Szonja! Ok.
Tuti kapnak puszi a csajok. :wink:

Rtl-en most van a szeparációs szorongásról szó.
Olivér keményen szorong.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok :)

Hú, jó zsufi volt nálunk is a hétvége :)
Sacim sajnos pár napja nyűgös :( mindent harap (engem is, ahol ér), kedvence a gumi fogkefe, amit veszett módon rág, hát ezekből fogacskára tippelek, de nem hagyja, hogy megnézzem. Éjszaka továbbra is 3-4 kelés. Enni sok cici, kevés egyéb. Szóval így vagyunk.

Nagyon édesek a Csajszik odafönn :)

Luca: mikor jöttök?

Ringató: a héten sztem még nem tudunk kimozdulni, annyira nincsenek letisztázva dolgok még a suli körül :? még nem tudom, melyik nap meddig lesznek a gyerkőcök, így nem tudom őket itt hagyni :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Jajjjjj.
Reginának boldog névnapot kívánunk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csöre! Ismerős. :(
Olivér hajnal kettőtől csak engem akar.
Olyan vagyok, mint a mosott @ar.
Este pedig vendégek jönnek.
Remélem, hamar rendeződnek a dolgok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én is gondoltam, hogy becsomagolom a fejét de elég nagy a hajszerkezet....meg nem is sokáig maradna meg rajta a kendő mert mindent szétszed. Lehet befonom a haját...

Móni! azért ez elég kevés helyen, a lakosság igen kevés százalékának adatik meg, hogy így tartson állatokat, marad az ól és a takarmány. Anyáék is kukoricát meg valami tápot vettek de nem futotta ki havonta a 10-es... pedig még csak nem is "márkás" cucc volt.

Hanna! én is néztem. Szerencsére nem tart sokáig és elmúlik magától:) kitartás! Petra akkor sír ha nem vagyok vele, ha meglát. Gondolom eszébe jut, hogy akár hiányolhat is.

Csatlakozom a mosottakhoz...
katuska79
 
 


Katuska! Akkor jó fonást.
Nekem Olivér is akkor sír, illetve, ha berakom az ágyába.
Na, akkor keserves sírás van, pedig előtte már aludt.
Laca sem jó neki ilyenkor, csak én. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: ó, sajnálom, hogy nálatok sem jobb a helyzet!
Saci most ébredt (1/2 7 után 8-kor elaludt), cicizet, és most éppen nem nyöszög, játszik szépen itt mellettem, felderíti a szobát :) Remélem, sokáig így marad :) De enni még nem volt hajlandó ma :( mindegy, éhen nem hal, cicizik eleget.

Reginának boldog névnapot!

Na, megvettük első pakk 4-es pelusunkat. Nagy lépés :D Kíváncsi vagyok, mekkora lesz rá :roll: ha nagyon nagy, rohanok 3-asért :D :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Olivér is alszik most. Bezzeg éjszaka. :twisted:
Olivérre most jó a 4-es pelus. Kifolyt belőle, úgyhogy vettünk még neki hármast. Lehet, hogy Saci nagyobb? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Saci nem nagyobb, mint Olivér, csak már nem mertem 3-ast venni, ki tudja, mekkorát nő... bár az ő dinamikájával :roll: Van még 3-asunk, azt használjuk először. Na, majd ráadok egyet, és beszámolok :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Vagyunk mi is. Hétvégén otthon voltunk. Most takarítok, mosok.
Ádám kapott anyától egy szatyornyi építőkockát, épp azt dobálja a nappaliban.

Megnéztem a képeket. HGyönyörűek a lányok. Zille milyen ügyesen felállt. :shock:

Pelus: mi 3-ast is, 4 -est is használunk. Mikor melyik akad a kezembe. :wink:

Szorongás: nálunk is ugyanaz. Ha kimegyek a szobából, és egyedül marad, akkor van nagy sírás. De nálunk szerencsére ilyenkor megfelel neki apa is, mama is.

Disznóvágás: Katuska csatlakozom. Gyerekkoromban mindig volt. Utáltam a szagát, sajnáltam a malacot. (persze a husi az jöhet :oops: ) Azért a házinak egészen más íze van. Azóta sem ettem olyan jó szalámit, mint amit papáék csináltak.

krisz78
 
 


Petra is alszik....ezt miért nem lehet éjjel?

Csöre! hózentrógli? (ezt hogy kell írni?) :lol:

Egy kis vidámság mára:

http://modoros.blog.hu/2009/06/03/modor ... _az_osanya
katuska79
 
 


Magdi: Ádámnak még mindig nagyon tetszik Nóra! :lol:

krisz78
 
 


Regina: Nagyon boldog névnapot!

krisz78
 
 


Krisz: reméltem is! :D

Sajnálom a vacak éjszakákat! El sem merem mesélni a mi éjjeleinket, mert megköveznétek :D :D

Nálunk is üvöltés van, ha kimegyek a szobából. Eddig arra gyanakodtam, megszokta a pihi alatt, hogy folyton a látóterében voltunk.
magdolnasz
 
 


katuska
Hát igen sajnos, pedig látni kellene, hogy milyen boldogok az állatok, hogy nem csak egy akkora helyre vannak bezárva, hogy éppen, hogy csak megfordulni tudnak.
Én sajnálom is azokat az állatokat ahol ólban tartják, de tudom, hogy nincs mindenkinek olyan területe ahová ki tudja őket engedni.
Mondjuk a mi disznóinkon, igazából csak télire van zsír, mert amúgy egy csupa izom állatok, hiszen egész nap kint vannak az erdőben.

A Joel amióta négykézláb mászkál, azóta, ha fönn van akkor ki kell venni a kiságyából, hogy mászkálhasson, de aludni természetesen a kiságyában alszik.
Vagy ha éppen nem vagyunk itthon akkor a babkocsiban.

manocskak
 
 


Magdi: éjjel Ádám is alszik. 7-kor kel először. De nappal!!!! Fél órákat szundított. Aztán rájöttem, mi volt a baj. Itthon volt az apja a nyáron sokat, és a kis csibész állandóan velünk akart lenni, hallotta, hogy beszélünk stb. Mióta újra melózik az apja, alszik délelőtt is, délután is.

krisz78
 
 


Sziasztok!

Futólag visszaolvasgattam, álomszépek a babák! Gratula Szonjának és Zillének az üléshez/álláshoz!
Mosdó-Zsófi :) :) :)
Nóra tüneményes abban a kalapban! (nekünk is van hasonló... :) )

Móni, örülök, hogy alakul a bőröd! Kérünk pocakos fotót!!!!!!

Disznóvágás: férjeméknél minden télen van 1-2. Nem mondom hogy a kedvenc elfoglaltságom, de mivel rajtam kívül mindenki élvezi, többnyire engem is feldob az általános jó hangulat.

Regina, nagyon boldog névnapot!

Behalok a lányomon: az imént rászóltam, hogy ne püfölje a hifit. 4. vagy 5. alkalomra megértette, és sértődötten kiment a nappaliból, s meg sem állt a lakás túlfelén lévő hálóig, ahol az apja dolgozik. Ott felkapaszkodott az apjához az ágyra, és hangos reklamálásba kezdett. Azt hiszem be lettem panaszolva :lol:

Rólunk: nálam depi a köbön, de igyekszem talpra állni. Ágim pedig folytatja a fejlődési rohamát. elkezdett kapaszkodva előrefelé lépegetni, már rendszeresen fogja a tárgyakat két ujjal, gond nélkül ereszkedik vissza állásból bármilyen földközeli stabil pózba, és ha bármit talál amire ráállhat (leesett kispárna, stb.), akkor azon keresztül lazán felmászik az ágyakra.

Vitaminok: Gravidát szedek és az allergia miatt kétnaponta Ca-t.

Szepara-para: nálunk tombol valami, de már nem tudom mi lehet. Egyes netes források ezt minősítik szepara-parának, pszihodoktor barátom szerint valamiféle önbizalomhiányos állapotról van szó... nekem meg fogalmam sincs. A lényeg, hogy Ágnes zokog ha távolodni lát, viszont imádja az idegeneket. Az igazi szepara-parában pedig állítólag tőlük is félnie kellene.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogacs 2009.09.07 10:08-kor.
kisbogacs
 
 


Sziasztok.

Mi is eltüntünk hétvégére.

Babák nagyon gyönyörűek.

Boldog névnapot Reginának.

Szorongás nálunk is van de jó neki apa is vagy tesó is.
Tegnap sógoroméknál voltun na ott is megijedt, ritkán találkozik velük és nyújtotta felém a kiskarját én felvettem és arra gondoltam ez a világ legjobb érzése ha szükség van rád mindig ott vagy neki(k). Még a nagynak is ha ritkán is de szüksége van rád.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Végrew gép elé jutottam.. Zsúfolt hétvégénk volt, szombaton őszi felruházás volt,aztán elmentünk játszóházazni, a Ferihegyre repcsiket nézni :)

Szeparációs szorongás:
nálunk is van, ahogy kikerülök a látóteréből, megy a nyafi, de amióta kúszik, jelentősen javult, mivel a körmömre tud nézni :) Ez 8-10 hós sajátosság. :)

Na megyek legeltetek egyet, aztán majd jövök :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1252314572.0251.jpg[/img] Játszóházban

[/img] Kép Tipikus Bence nézés: békaszáj :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


MÁgi, egy álom ez a kissrác! Ez a haj... :) :)
kisbogacs
 
 


Mágnes. édes Bence!!

Krisz: éjszakák nálunk is olyanok, mint nálatok, csak fél 7-kor kel Nóra. Napközben alig alvás :(

Kriszti: gratulálok Áginak! Sajnálom a depit!

Regina: boldog névnapot!

Egy tegnapi kép:

Kép
magdolnasz
 
 


Móni! tökéletesen igazad van ami a tartást illeti.

Kriszti! akkor ketten megyünk disznóvágásra és együtt erőltetjük a mosolyunkat. Nálam is ez a szitu...vigyorgok mert a többieknek tetszik.

Bámulatos Ágnes ügyessége! Jól be lettél árulva apánál:)
Szerintem csak egyedül nem szeret lenni a lányod. Máté volt ilyen....Ennek most előnyét élvezem, hogy elvan idegenekkel nem bőg utánam.

Bence és a békaszáj :lol: :lol: nagyon aranyos!

Nórának meg hogy csillog a fogacskája!
katuska79
 
 


KÉPEKET MÉG!!!

Mágnes: az a fej!!!Megzabálom!

Magdi: pózol a lány? Édes, milyen öröm van az arcán!

Ja, és nagyon jót nevettem Zsófin a mosdókagylóban. Ő is wellnesselt? :wink:

Akkor én is teszek képeket:

Nórit a gép elé!

1. Ki tud ellenállni ennek a nézésnek?

Kép


2. Mamánál a bőség zavarában:

Kép

3. A névnapi ajándékomat szerelem

Kép

krisz78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?