Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt!

Lányok, azt hiszem én már tudok valamit...
onlány
 
 


és laptető :shock: :lol:
onlány
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!! Mielöbbi babásodást kívánok nektek is!!! Bár látom sellon már bebabásodott :)

onlány!
Mi az amit te tudsz és mi nem tudunk :?: :?: :?: :?: :shock: :roll: ..
Csak nem zebrás teszted van??? :roll:

Csajok a tegnapi délutánom nagyon jó volt!!!!
Elmentünk barátnőkkel meg az ujdonsült apukával Pécsre meglátogatni az ujdonsült anyukát és a kis Barnust :D..
És fogtam a kezemben pólya nélkül..istenem de picurka,de annyira jó érzés volt!!!

Meg kellett örökíteni..dobok egy képet :)

Kép

Szép napot mindenkinek!!! :wink:
Vendég
 

 
 

Üdv Anycikám itt is! Mindjárt visszaolvasok, csak a leányzóm eddig nem engedte!

De jó kép Kirus! Szerintem is szuper érzés ilyen csöppséget az ember kezében tartani.
Hogy mit tudok :?: :roll: :oops: :lol:
onlány
 
 


Onlány, akkor azonnal mondd el nekünk, mit tudsz :!:
Vendég
 


:oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
onlány
 
 


Jaj Sellon, azt hiszem téged még nem is köszöntöttelek, ha igen, akkor csak szita a fejem :oops:
onlány
 
 


hát, nah akkor elmondom... Az allergiától megint nem tudtam aludni és fél 6kor felkeltem, de előtte mértem hőt: 30,0. Aztán csináltam egy tesztet, ahol úgy nézett ki a teszt csík, hogy nagyon halovány, de azért lehetett látni. Aztán eszembe jutott, hogy van még egy lh tesztem... és ez 1.vizelet úgy is... egyértelmű erős 2.csík volt látható. Holnap vagy utána még tesztelek egyet és megyek dr-hoz
onlány
 
 


Akkor sok szeretettel gratulálok, Onlány! A köszöntésért meg semmi probléma, én is vagyok úgy, hogy csak bekapcsolódom egy beszélgetésbe, s még köszönni is elfelejtek. Mint például ebben a topicban tegnap. 8) Éppen Anitának írtam a teszttel kapcsolatban.

Akkor ezek szerint gyarapodunk. Én majd csak a jövő héten pénteken megyek orvoshoz (11-én) vagy az után kedden.
Vendég
 


nekem mindenképp kell mennem, a pajzsmirigy problémám miatt. Kedves vagy :wink: de egyelőre csak halkan gratulálj, majd ha a teszt erősödik és a dr-bácsi is rámondja az áment, akkor hiszem el. (ez baromság volt, amit írtam, mert úgy örülök neki, de nem merem elhinni, hogy 1.re sikerült)
onlány
 
 


Nekem a prolaktinommal volt gondom régebben, ezért egy Bromocriptin nevű gyógyszert szedtem rá, ami helyrerázta. Ezt most abbahagytam, mert azt mondta az orvosom, hogy ha teherbe esek, hagyjam abba.

Én úgy nyugtattam meg magamat a babával kapcsolatban, hogy hát amikor teherbe estem és ez a csöppség beágyazódott, arról semmit nem tudom, mégis tudta ez a pici kis édes, hogy mit kell tennie. Nos, most, hogy nemrég megtudtam, hogy terhes vagyok, most semi izgulok annyira, hiszen van ő olyan kis ügyes, hogy tudja, mi a dolga továbbra is. :D Szóval, elég filozofikus vagyok. De azért majd az első UH előtt biztosan izgulni fogok.
Vendég
 


értem mit mondasz. De ez megerősít abban, hogy a kismamik szervezetében olyan hormon szabadul fel, ami elárasztja boldogság hormonnal és nem stresszeli szinte semmin az ember magát. Fura, mert én elég aggódó, idegeskedő típus vagyok és ilyenkor kb úgy vagyok vele, hogy minden rendben van és lesz, nincs semmi probléma és vigyorgok. Ebben a férjem erősített meg. Azt mondta, rám sem ismer.
Én a progi szintem miatt aggódom kissé, azért akarok mielőbb drhoz menni. ugye 0,7volt előző hónapban -de nem is próbálkoztunk, mert nekem mindig ezzel van gondom- felírták a clostyt és hatott és szeretném tudni, hogy ilyenkor is adják a hormonpótlást?
onlány
 
 


A progeszteronban nem vagyok járatos, csak a prolaktinban. Írnál kicsit róla? Túl alacsony volt a szinted?
Vendég
 


persze. Próbálok épp vonaót gyártani de nem vágom hogy kell.wwwwwwwwwwwhhhhhhhhhhhhhhháááááááááááááá

Kép
Kép
onlány
 
 


De hiszen sikerült!
Vendég
 


ja, de :shock: :roll:

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány, akkor te mikor fogsz szülni a kalkulátor szerint? Ha gondolod, majd átjöhetsz a 2010. májusi topicba is, én is írogattam már oda.
Vendég
 


Szóval, az egyik alapvető hormon a progeszteron, hogy sikerüljön a baba. Ugye ez felelős azért, hogy legyen a nőnek peteérése. Nekem mérték jó néhányszor, de mindig 0 volt. Tehát abszolút nem volt. Erre a clostylbegit nevezetű gyógyszerrel tudnak segíteni, ha tudnak. Stimulál. Ha összejön a baba, szoktak adni utrót a progeszteron további pótlására, de az előző terhességemnél nem szedtem. Csak kíváncsi vagyok arra, hogy ez a dr mit fog err a kérdésemre mondani

Kép
Kép
onlány
 
 


Értem, köszönöm.
Vendég
 


hát elvileg ha minden igaz 2010.05.12, de ahol én fogok szülni, ott a 38.héten szokták az embert megcsászározni. Persze, nem mindenkit! Csak akinek kell. Nekem az előző terhességemnél Lizát életmentő császárral vették ki a 36.héten. Az orvosok kicsit elkezeltek. És ez is császár lesz

Kép
Kép
onlány
 
 


Mindenesetre akkor körülbelül egyidős terhesek vagyunk.
Vendég
 


igen! Te hol fogsz szülni?

Kép
Kép
onlány
 
 


Én Siófokon. Itt lakunk a Balatonnál.
Vendég
 


Réka
persze rakok majd fel táblit, csak szarakodott a gép, és újra kellett telepíteni, és az office még nincs fent....csak ott tudok a táblin változásokat beírni... :roll:
de rajta vagyok :wink:


Anita
akkor nektek gyorsan jött Kende...és így sztem a kistesóra sem kell várni igazán...


Kírus
de kis cukorfalat Barnus :!:
Én is akarok :!:


Onlány
a hőt nem igazán értettem (30,0 :shock: )
de igazán gratulálok neked...a holnapi teszted tuti már erősebb lesz.. :!: :wink:
Ééés úgy néz ki, én is tudok jósolni, mer olvass csak vissza, én megmondtam.... 8) :wink:


További kellemes hétvégét mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty! Te jós :wink: Liza kontárkodott! 37,0-t akartam írni. Annyira álmos vagyok :shock:
Tábli? Milyen tábli?

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözlést :D

Anita köszönöm a bókot,de Alexandra a nagylányom :oops: :D

Betty, Kép

Onlány, Kép ezt neked jövőhétre!

Sellon gratulálok a babóhoz!

Kírus naon szép a babuci és jól áll a kezedben :lol:

Réka szia neked is!

Kép
anyci
 
 


Onlány, ne aggódj. A closty elvileg jó kis progiszintet is csinál, de általában adják az Utrot mellette, ha kiderül a terhesség.

Zsu, nem volt ma tesztelés? :wink: Tünetek, miegymás? Olyan csendes vagy az utóbbi napokban :?

réka80
 
 


Sziasztok Lyányok!!!

Jelentem, hogy újra a fedélzeten :D Az elmúlt pár napban rohantam, mint a kengyelfutó.....De itt vagyok!!
Képzeljétek azután, hogy meghúzták az egyik kocsinkat ( írtam is nektek) most a másikhoz kellett egy teljesen új kipufogót venni 200 euróért :evil: Húúú de nagyon fájt!!De hát ez van....Már annyira a földön lógott a régi, hogy mindig vártam, hogy mikor akadok fent egy fekvő rendőrön :P
Tegnap meccsen voltunk a változatosság kedvéért :) Párom már nem volt szomjas, így este fél 10-kor már ágyban voltunk, ami nagy szám, mert nagy éjszakai baglyok vagyunk!!
Nyomom egy pár napja az LH teszteket, tegnap voltam a 15.ik cn.en és még mindig csont nega.....Vagyis egy picit erősödött pár napja, tegnap meg szinte nem is látszott a második csík.....Mondjuk az én mensim olyan, mint a 77 magyar népmese.....Hol volt, hol nem volt :lol: Egyszer 30 napos egyszer 40 egyszer 35 egyszer 29....... :roll: Szóval lehet, hogy még van pár napom a pé-ig...Ki tudja!!

Anita1984- húú ilyen szellemtesztet még nem is hallottam :shock: D
Hívd a szellemírtókat :lol: Reméljük, hogy magukkal hoznak egy rendes 2 csíkos tesztet holnap :wink:

Onlány- Hatalmas nagyon és nagyon és még annál is nagyobb GRATULA!!!!!! :lol: Új babásunk van, ez fantörpikus :P

Réka - Köszi a hiányolást :oops: Nagyon cukker vagy!!!

Susytunder- Már tűkön ülök, hogy mikor tesztelsz már....Mikor is??

Jajjj csajok, még amíg el nem felejtem.....Doki bácsi tanácsára elkezdtem mérni a reggeli hőmet...Vettem is vadzsi új lázmérőt....Tegnap reggel 36,2 volt , ma reggel 36,1.....Kezdek kihűlni vagy mi a szösz?? :shock: Lassan énekelhetem, hogy : Jégbőőől vagyooookkk :lol:
Szerintetek lehet, hogy a lázmérő genyáskodik???
Lehet vissza kéne vinnem...... :roll:

Anyci- Helló Belló!!Üdvözöllek minálunk :) Én már téged is "ismerlek" ici-picit.....Mert én vagyok a kukkolós néni, aki be- be kukkant más topikokba is :oops: :lol:

Kírus - Nagyon jól áll neked az a pici baba :) Hamarosan neked is egy ilyened lesz :lol:

Zsu - Milyen volt a lagzi???Milyen ruhába, cipőbe mentél végül??Kérünk képeket!!!!
Mit is takar az a " korábbi tesztelés"??

Sellon- Nagy Gratula a babóhoz és Üdv!!! :D

Gyerekek én is olvastam a 2010 májusi topikindítást....Tényleg gáz volt, főleg, hogy mind a 2 oldalon olyanok írtak, akik tudom , hogy mind cukik és jó fejek....Nem szabad egy ilyen butaságon vagy inkább félreértésen ennyire összekapni!!De ez már a múlt...Most már arról szól a topik, amiről kell.....A boldog babaváró Anyukákról!! :lol:

Ediii - Isten hozott a csapatban!!!Húúú ti is jó régóta próbálkoztok??Milyen vizsgálatokon és kezeléseken vagytok túl??

Betty- Hát neked , mint ahogy írtam , nem kell a szomszédba menni a pozitív gondolkodásért :lol: ....Nagyon irigyellek.....Én komolyan mondom, nem tudom, hogy hogy bírtál ki ennyi várakozást, kudarcot....33 hónap.....mi csak 5-6 hónapja próbálkozunk, de én már most is el tudok keseredni néha mikor megjön piri....De belőled merítek erőt :D Az erő veled van :lol: Na jó meg velem is :wink:
Milyen táblázatról beszéltetek??

Na most léptem...Megyünk dvd-zni....Már megebédeltünk, tele hassal leheveredünk szépen a kanapéra :lol:

Mindenkinek csodaszép vasárnapot!!

Szeretettel: Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa, szerintem semmi baj a hőmérőddel. Lehet az annyi, főleg pé környékén. 5 percig kéne mérni kb. ugyanabban az időben 8) Ha felugrik a hőd, és ott is marad, no akkor tudhatjuk megvolt a pé :)
Az Lh-k meg ilyenek. Időnként próbálkozik a szervezet elkezd erősödni, végül mégsem...De én már láttam olyat is, hogy pozi Lh nélkül sikerült teherbeesni :D

Ja és a "botrányos" topicindítát én is olvastam :lol: :lol: :lol: Nők, hihetetlen :lol: :lol: :lol: (bocsánat mindannyiunktól)

réka80
 
 


Köszi Réka az ötletet :D Csak az a baj, hogy digitális ez a hülye hőmérő és 10 másodperc után visít, mint a fene, hogy kész van :lol: Tudom, hogy a normális -hagyományos higanyos sokkal jobb lenne, de sajnos itt nem lehet ilyet kapni és ha jól tudom már otthon sem, betiltották vagy valami hasonlóra emlékszem!!De köszi!!Mondjuk én amúgy sem adok nagyon a hőmérőre, az LH teszt-ben valahogy jobban bízom...de most ő is viccelődik velem :lol: Azért remélem még produkálok ebben a hónapban egy pozit is 8)
Ja igen, mi NŐK egyébként néha nagyon hülyék tudunk lenni :lol: :wink:

Betty- Mi volt vérvételen????Mikor lesz eredmény??

Pusza mindenkinek!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa, a digis is mér tovább(legalábbis az enyémek), ne vedd ki a csipogásnál :wink:

réka80
 
 


Hűűű, köszi Réka, ezt megpróbálom :lol:
Eszembe sem jutott.....Mondjuk nincs sok eszem, lehet ez volt a baj :lol: :wink: :!: :!:

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsa,szia :D Kis kukkoló vagy? :lol: Akkor te nagyjából tudod a történetem?
Neked elég kusza a ciklusod csajszi :shock: A digis hőmérőt én is tovább bent szoktam hagyni a csipogás után,de nem szoktam hőmérőzni mert mindig elfelejtettem és így nem igazán jött be nekem.Maradtam én is a teszteknél :wink:

Réka,én is olvastam azt a topikot és később írogattam is oda mert azt reméltem sikerül a múlt hónapom,de nem így történt.Talán most igen,majd kiderül hónap végén :wink: Hát igen mi NŐK már csak ilyenek vagyunk :roll:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok Csajszik!
Itt vagyok nagy sokára, csak még vissza kell olvasnom, mert ennyit írni egy nap alatt..... :?: :roll: :wink:
Egész nap aludtam, amit nem szoktam csinálni, de hosszú volt a tegnapi éjszaka és jó volt nagyon, a kedvem is megjött hál'istennek!!!
Tesztet nem mertem még csinálni :oops:
Reggel talán, de úgy is fogok korán jelentkezni, mert korán megyek dolgozni!!!

Szeretettel köszöntöm az új belépőket ide hozzánk!!!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy szia!Köszi az üdvözlést :D

Kép
anyci
 
 


Anyci
18 éves a lányod jól látom?Sok sikert és kitartást!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu igen ekkora lányom van :D Nincs vele gondom hála istennek,nagyon jó gyerek :D Ilyen gyereket kívánok mindenkinek!

Kép
anyci
 
 


Suzy
Hogy halad a leendő konyhád?
Tesztelés esetleg???

Sellon
Üdv.
Ezen Én is sokat gondolkodtam már, de mindig arra a következtetésre jutottam, hogy igazságtalan az élet!
Drukkolok, hogy minden rendben legye a dokinál! :wink:

Betty
Igazad van, de sokszor olyan nehéz :?: :roll:
Én is egy nega teszt után emelt fővel megyek tovább, de szerintem ez akkor lehet csak igazán, ha az embernek van egy segítő párja is, aki csak biztatja és felvidítja és nem adja fel, nem menekül el a probléma elől!!!Nekem ebben óriási szerencsém van azt hiszem! :roll: :wink:
Igen, jó lenne majd egy újabb táblika, ahogy Réka is írta! :wink:
Gyarapodunk így is úgy is!!! :wink:

Kírus
Jól áll a kezedben a bébi, milyen jó lehet :?: :wink:
Hogy vagy???

Onlány
Halk gartula, drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++



Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gralulálok, mert állítólag a mai fiatalokkal elég nehéz!!!
(A sok sikert nem a lánykádhoz kívántam...) :oops:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Réka
Igen, kevesebbet jövök, de csak hétvégén, mert itthon elég sok a dolgom, még mindig sok mindent kell kint csinálni vagy is irányítom a férjem, hogy mit hogyan kell!
Nem nyírom a füvet, nem emelgetek semmit, nem hajolok már azt sem tudom, hogy mit tegyek még, hogy ne erőltessem meg magam, csak sikerülne már!!! :roll:
Nálad helyzet?

Ma vagyok a 26. cn-en és a 12.DPO-n!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Iner, Pitypang, Angyalkrisz, Kitti merre vagytok???

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jaj bocsi félre értettem :oops: A babagyárhoz kívántál gondolom sok sikert :wink: Neked meg egy hatalmas kalappal!

Kép
anyci
 
 


Ancsa
Köszönöm kérdésed, jó volt a lagzi, attól függetlenül, hogy nem táncolhattam, de ennyi hülye rendőrt egy rakáson!!!
Jó volt a társaság, kardos esküvő volt, számomra nagyon megható és szép az ilyen!!!A fiú és a lány is rendőr!!!
Kép nincs, majd csak később!!!
Teszt sincs még, nem mertem csinálni, talán reggel :roll: :?: :!:

Nekem ismerős ez az össze-vissza mensi, ebből aztán következtetni is valamire vagy számolni belőle nem lehet semmit!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Igen, igen, csak utána gondoltam, hogy nem egy sorba kellett volna írnom, Én bocsika! :oops:
Köszi :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Réka, nincs újabb tünetem, de már nem is akarok beképzelni semmit!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu Jó éjszakát!Megyek alukálni mert reggel korán kelek :evil:

Kép
anyci
 
 


Zsu elég a már meglévő is :wink:
Akkor holnap várjuk, hogyan döntöttél :wink:

réka80
 
 


Jó éjszakát mindenkinek, én is megyek filmnézni egy kicsit 8)

réka80
 
 


Réka, majd alszom rá egy nagyot remélem!

Jó éjszakát mindenkinek!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Szeretettel üdvözlök én is mindenkit aki most csatlakozott hozzánk.

Zsu
Örülök, hogy jól érezted magad, mesélj mi finomat etél, hagy folyjon a nyálam. :lol:
Jót nevettem a sok hülye rendőr egy rakáson írásodon. :)
Teszt nekem még hamar lenne, 14- én kellene megjönnie. Kicsit bizonytalan is vagyok, hogy mikor csináljam, mert jövő hét végén apósom szülinapját üljük (szombaton) vasárnap pedig eresztelő, és ha negatív lesz, akkor lehet nem lesz jó kedvem. Lehet megvárom a hétfőt. :roll:
A hányinger szinte folyamatos, álomkóros lettem, ma 2 órát aludtam Kristóffal, és a szurkálást most is érzem. Nem merek reménykedni!!!!

Délután anyósom átjött és segített kitakarítani, bár holnap kezdik elölről a mester emberek, de így azért mégis jobb. Nincs katonás rend, de jobb a közérzetem.
Amúgy nincs még látványos haladás, vésés, bontás ilyesmi van. Az új kamra ajtó és a boltív van meg, holnap vakolják a falat, és apa szereli a villanyt. Még 2 hét....

Onlány
Halk gratula neked!!! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?