Új privát üzeneted érkezett!

írtam egy hosszút és sehol nincs...remélem nem máshova írtam :D kitelik tőlem :D

Köszi a köszöntéseket édik vagytok :D

na a hosszút majd megírom megint...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Minden OK, jól vagyunk, kihevertük a tegnapi ijedséget!

Gégéé: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! :D

Tünci: örülök, hogy túl vagy a védőnőn, de akkor nem a legjobbat fogtad ki. De majd mi segítünk helyette, ha valami kérdésed van. :D

Az én védőnőm, mondjuk nagyon rendes, a terhesség alatt is figyelt mindenre, mindig mondta mire kell beutaló, mikor. A cukromat is ő figyelgette, mert hogy terhességi diabétesz miatt diétáznom kellett. Sohasem gondoltam előtte, hogy NEKEM valaha is diétáznom kell, és figyelnem kell arra mit egyek! :shock: Sőt kicsit talán túlbuzgó is, de inkább buzogjon, mint hogy ne foglalkozzon velünk! :wink:

Gégéé: engem is érdekel mit ír az a könyv a kevésbé jó evő babákról. Ha valami érdekeset találsz leírhatod!

Még a terhességről, meg a szülésről akartam írni. Tényleg mindenki másképp éli meg. Én imádtam pocakosnak lenni! Pedig nekem sem volt teljesen problémamentes. A 24. héttől diétáznom kellett a terhességi cukor miatt, aztán a 34. héten kórházba kerültem vesetágulat miatt, utána pedig sokat kellett pihennem. 3x fizettünk 4D-s uh-ért, de így voltam nyugodt. A magzatvíz miatt én is paráztam, többször is voltam dokinál, végül mikor szülni mentünk, mondták, hogy már csordogál a magzatvíz, akkor meg nem vettem észre. Az utolsó héten már pingvinesen mozogtam, ugyanis a 13 kg, amit híztam mind a pocakomon volt, és a nem túl nagy testsúlyommal alig bírtam el. De még ekkor is imádtam pocakosnak lenni! :D Aztán a szülés is jó volt, nekem. Összességében azt hiszem én szerencsés voltam, nekem az egész terhesség, és szülés egy jó emlék! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


ehhh...asszem a mehetre nyomtam...

:roll: :roll: :roll: :roll:

Anyany: gartuuuu a hugidnak, én is várom, hogy a tesóim babásak legyenek.

Tünci: Anyanynak igaza van...bármi kétely van, azonnal doki...még szerintem a háziorvos is meg tudja hallgatni a baba szívhangját.

Védőnő: hát van nekünk itt sajátunk :) Jaffa bújj előőőőő :)
A védőnők furik...vagyis a kismamik furik :D én úgy a szívemre tudtam venni dolgokat...pl amikor a doki közölte, hogy siessünk, mert mittoménmivan...én meg akkora voltam, mint egy...egy...elefánt...és tél volt, és csizma meg minden...nah akkor sírtam is hazafelé...mert én 5 rongyot fizettem azért a 3 percért...és sietni azt nem nagyon tudtam...

A duphaston az a sárgatest bigyó? Nekem kellett olyan sárgatest golyócskákat dugdosnom (bocsi)...sosem felejtem el...egyszer azt mondja a doki: Éva, szedi a sárgatestet? rávágtam, hogy igen, de haáig paráztam, hogy azt szedni kell, én meg dugdosom be...mondom hát én ennyire hülye vagyok...de aztán itthon elolvastam, és jól csináltam :D csak a doki nyilván nem tudott jobb szót mondani...

Szívhangbigyó: ne vegyetek. először is...profinak kell lenni, hogy megtaláld a sajátod mellett az övét...és csak a 20. héttől lehet asszem...azt jól hallani, ahogy a beleid mozognak :D meg ahogy kopogtat a baba...de inkább komolyan kölcsönadom az enyém.

winchi: nahát a winchi nem volt paramami...még szülni is csak úgy simában eltűnt aztán hopp...wicca sem volt parázós...a többieket nem tudom :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Jaj, Gégéé, ne röhögtess már! :lol: Akkor Neked biztos az utrogestant adták és abból van szájon át szedhető és "dugdosós"(úgyhogy jól tetted, hogy dugdostad!!! :lol: ),állítólag az jobban hat és nem terheli a májat..De lényegében a duphaston is ugyanaz, csak vmelyik doki erre, van amelyik meg amarra esküszik.

Szerdán majd jól elbeszélgetek a dokival ,remélem rendben is lesz minden..most megnéztem a könyvet..hááát, arról pl egy szó nincs benne ,hogy koraszülés van az előzményben..szerintem ez lenne a minimum, akárhová, akármikor kerülhetek a terhesség alatté s ha ne adj Isten olyan helyzetben leszek ,hogy nem tudok referálni,akkor mi van??Ezekre a dolgokra mondom, ohgy felületes a védőnő..

Jaffa, mit jelentenek a környezeti kódok??Ez biztos vmi hadititok, mert egy órája keresem a neten és semmi..persze azt tudom, hogy családi állapot, meg csociális helyzet, de mégis mi pontosan???

Hja, és fokozott gondozás okának bejelölte a 21- es kódot, ami rossz szociális helyzetet jelent...köszi.

Na ,de nem panaszkodom, mert inkább legyen ilyen védőnőm, mint hogy sose legyen semmilyen!!!

Bocs, a sok ilyen témáért, valaki legyen szíves és vállaljon kistestvért a meglévő mellé, hogy ne lógjak ki a sórből!!! :wink:
tünci28
 
 
 


az volt :D az utrogestan...pfújj de utáltam...

neked olyan fehér kiskönyved van? mert abban van egy rész az előző terhességekről...az tuti.

Amúgy meg igen: többiek tessék kistesót összehozni :D

Emma: muszáj neki mindig a kövön lennie...itt vannak bennt a játékai, de ő egy bébiételes kupakkal játszik a kövön...mit neki fisher price :S

szösz: arra emlékeszem, hogy te is már mindent bevetettél: lépcsőztél meg minden a végén.
Mi a Norbival mászkáltunk 12-én az Auchanban...ugye arra a napra voltam kiírva...mászkáltun-mászkáltunk, hátha megindul a szülés, és akkor nem kell megint beautókáznunk fehérvárra...találkoztam egy ismerőssel: azt mondja: jézusom, te ne mászkálj itt, még a végén megszülsz...erre a férjem: Jajj neeee...megszül? hehehehe...már nagyon kivolt ő is :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi most értünk haza sétáltunk egy nagyot olyan jó idő van :D
Hannus meg már alszik is :D
Képzeljétek megkaptuk a fűtés elszámolást rá kell fizetni 48 ezret :shock:
És az egész éves fűtés 268 ezer ft az 54 nm-re DÚRVA azt hittem leesek a székröl mikor megláttam :evil:

Írtam már hogy beiratkoztam gimnáziumba?Nekem nincs érettségim :oops: én élelmiszer vegyiárú eladó-t végeztem úgyhogy itt van a szomszédba a suli Anyú meg azon a két délutánon vigyáz a Hannusra.

Tünci:Örülök hogy túl vagy a védönőn,nem csodálom hogy nem szeretsz menni,én szerettem menni az enyémhez mindig mindent megbeszáltünk mindenre tudott válaszolni meg nagyon kedves.
Aranyos volt mikor megszületett a Hannus azt mondta hogy az élet legcsodálatosabb időszaka következik minden percét élvezzük ki.
Gyönyörűszép Viola vonalzója :D Kistestvérének nem csinálsz?

Anyany:GRATULÁLOK a húgodnak :D :D :D :D :D De jó te is keresztmami leszel :D

Szösz:Örülök hogy kihevertétek a tegnapi napot :wink:

Gégéé:Mikor lesz a buli?Hannusé szombaton gyertek át aztán ünneplünk együtt :lol: Tetszik az új vonalzód :D
Vendég
 


kössziiiiii :)

nem lesz buli :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hogyhogy nem lesz?Tessék szépen ünnepelni :D vagy Apával kettesben finom vacsi :)
Vendég
 


hehehheheheheheheeeeee és Emmulit hova rakjam? ;)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Mikor már elaludt 8)

Ancsi :?: :?: :?:

Beze:Odaért a kupn :?:
Vendég
 


tünci!
ha ilyen b@lf@sz a védőnő...
mondjuk én nem voltam szívbajos, ami kimaradt, vagy kitöltöttem ceruzával a kiskönyvben, vagy az adatokat, amit jónak láttam beleírtam tollal.
a doki meg is kérdezte párszor, és mindig mondtam, hogy azokat én írtam bele, mert fontos információk. és el is olvasta őket, ha nem volt világos, kérdezett!!!!
esetleg annyit megtehetsz, hogy a záród másolatát magaddal viszed, ha kell.


a duphastont mindenkinek felírják????
nekem is kellett, meg a hugomnak is. modujk nekem az előző vetésés miatt, hugomnak meg mert 44kiló vasággyal. talán már van legalább 45 is így, hogy babát vár.
Vendég
 


lara!
jól tetted, hogy beíratkoztál!
nem sokat ér, de azért jó ha van egy érettségi...
Vendég
 


Nekem nem írtak fel duphastont. Pedig én sem voltam sokkal több kiló, mint a húgod Anyany.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lara, tök jó, hogy tanulsz még! És az is tök jó, hogy anyud vigyáz Hannusra! :D

Mi a házassági évfordulón voltunk ebédelni, étteremben, hármasban. Mivel Rékát nem tudjuk sehova sem tenni, mi mindenhova hármasban megyünk. Réka jól viselkedett, csak apa annyira magyarázott, meg mutogatott a kezével, hogy fellökte a kólás poharát, aminek a tartalma Rékára, és a babakocsira borult. Akkor sírás lett, mi meg be sem tudtuk fejezni az ebédet, mert át kellett öltöztetni Rékát, hiszen tiszta kóla lett (de még a kis arca is). Nekünk így zajlott a 3. házassági évforduló. :lol:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Anyany:Nekem is kellett duphastont szedni ,mert pcos-nél nagyobb a vetélés kockázata.

Bizony sokat nem ér remélem tudom csinálni a Hannus melett.
Az jó hogy reggel sokáig alszik igy majd tudok tanulni.Meg lagalább kicsit kimozdulok a négy fal közül.
Muszály valamit kezdnem mert a munkahelyemen nem valami jó a helyzet csak egy hetet dolgoznak a másik héten meg otthon vannak.Úgyhogy lehet vissza se vesznek majd.
Vendég
 


Szösz:Mi is így vagyunk mindenhova hármasban megyünk,akkor ez emlékezetes évforduló lett :D
Az igazság az hogy én még Hannus nélkül sehol nem voltam ja de igen az évnyitón :lol: könyvekér már együtt mentünk :D
Vendég
 


Dugdosós gyógyszert én sem kaptam...

Réka kólában fürdik? Ti meg csodálkoztok, hogy milyen eleven? :lol:
Emlékezetes volt az évforduló :lol:

Mi is Matyival megyünk mindenhova tegnap pecázni voltunk aztán Újvárosba a halászcsárdában ahol isteni finom halászlevet ettünk :lol: Matyi meg a szokásos kenyérhéjat :lol:

Ancsi tegnap 4 körül nem voltatok véletlenül Bogárdon? Mintha láttunk volna titeket gyalog...

Lara jó hogyha tanulsz, biztos nem lesz könnyű Hannus mellett de mama biztos nem tiltakozott, hogy unokáznia kell :lol:

KépKép
winchi
 
 


nekem volt két fertőzésem meg egy rossz keneteredményem úgyhogy 3szor kaptam...
genia92, kliond, meg egy harmadik is volt, de annak nem jut a neve az eszembe...

eddig a 14 hónap alatt egyszer voltam nélküle. ha a közeli kisbloltba való 10 perces leugrásokat nem számolom.
1óra alatt elintéztem pár dolgot, most, hogy anyós itt volt, Zsófi pedig aludt.
amúgy nem csak ő van hozzám nőve, hanem én is hozzá.


szosz!
jó kis évforduló!
lehet, hogy azért nem kaptál, mert jók voltak az eredményeid?
Vendég
 


Gégéé, Sarmon: Ti még hányszor szoptattok egy nap?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Tényleg Sarmon hova lettél? Elindult az ovi?
Tök jó, hogy Réka még szopizik, nekem még mindig hiányzik, kölyök meg rég elfelejtette :cry:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Lara, igen, ma, nagyon szépen köszönöm, puszi érte. :D
Jó, hogy tanulsz, majd szorítunk a vizsgákhoz. :wink:
Visszajelöltelek ám. :D

Gégéé, boldog születésnapot. :D

Szösz, még mi is szopizunk, annyiszor elkéri egy pár percre, hogy fogalmam sincs, mennyit eszik egy nap. Most épp az itatópohárból iszik egyedül lefejt tejecskét itt mellettem. :lol:

Én is alkalmaztam utrogestant, a vérzések miatt egy ideig szájon keresztül kellett bevennem, aztán annyira "rákaptam", hogy megegyeztem a dokival, én nem rakom fel többet, inkább lenyelem. Nekem úgy szimpibb volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mi is ma voltunk dokinéninél, Lexi 8100 gramm, hosszt nem mértek. Van egy kis refluxunk, doki néni szerint 1 éves korára fog teljesen eltűnni. Amúgy szépen fejlődünk, a gyarapodás teljesen rendben van.

:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ancsi???? :?: :?: :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gégéé: BOLDOG SZÜLINAPOT!

Hulla vagyok, húzok az ágyba a gyerekek mellé, csak bekukkantottam elolvasni a mai termést. :wink:
Az ovi eddig sírás nélkül megy lelkesen, hiszen csak játszani és enni megy. Ezt ő mondja.
Próbálok holnap kicsit többet jönni.
Jóéjt.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásokból. Egy nappal lerövidítettük Ausztriát, mert kezelhetetlen lett a kisasszony. Összegezve úgy mondanám, hogy: Azt a hisztis mindenit!!!
Gyönyörű helyeken jártunk, nagyon jól éreztük magunkat, de a viselkedése Milunak néha aggasztó volt. Dac és hiszti.
Tisztában vagyok vele, hogy most ez a korszak következik, de miért nem tudnánk átugrani egyszerűen????
Most beleásom magam a "szakirodalomba" és kikérem egy tapasztalt kolléganő tanácsát is.

A védőnő szakma nagyon szép, de vannak kolléganők, akik a prestigét erősen rombolják. Lányok! olyan frankó történeteket tudnék mesélni, ami szakmailag és emberileg is katasztrófa.
Ha csak abból indulok ki, milyen évfolyamtársaim voltak...
Ilyeneket kiengednek diplomával, aki keveri a laparoszkópot az amnioszkópiával. Vagy aki idegenekkel nem tud kommunikálni.
Viszont vannak csodálatos és szakmailag vérprofi kolléganők, akik előtt le a kalappal.

Tünci!
A számokat pontosan én sem tudom, de ha nagyon érdekel, akkor megkérdezhetem.
Tartalmazza anya végzettségét, apa végzettségét, ház állapotát több szempontból is. A 2 1 magasabb kategóriát jelent a ház állapotánál, 4 5 a gáz, a szociálisan rászorult.

Borostyánlánccal kapcsolatban, van akinek bevált?
Holnap jövök még részletesebben, most ennyire fussa.....

Kép
jaffa4
 
 


szia jaffa!
végre felőled is hallani!

mikortól kezdődik ez a korszak?

jajj akkor az én pici édes szófogadó kislányom is el fog ramlani???
jajajajajajajjjjjjjj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bilizéssel hogy álltok? csak kíváncsiskodok.
a múltkori wc-s sztori után (mutatta a wc-t, hogy oda akar pisilni), szűkítőbe beruháztunk, holnap veszem a bilit.
Vendég
 


Hellóka!

Winchi
Boldog évfordulót utólag is!

Hannuska nagyon boldog szülinapot Neked! Tedd boldoggá anyáékat!!! :)

Szinte hihetetlen. Tavaly még izgultunk egymás szülése miatt, akinek már megvolt a picinye, irigykedtünk és drukkoltunk, hogy minden jól menjen.. most meg tessék.. Egy év!!!! Olyan hihetetlen!

Ne haragudjatok, hogy megint rég voltam., De kicsi fiam kiveszi minden erőmet. Főleg most, hogy már megy... Vagy vele futok, vagy utána.. de leginkább utána. :lol:

Esküvő.. egyenlőre nálunk sem téma.. igaz tavaly megkérte a kezem, kaptam is egy szép gyűrűt... de nincs pénzünk és a szülők is le vannak gatyásodva..

Apának meg átvariálták a melóját. Annyit értünk el vele, hogy kevesebbet lesz itthon.. :cry: :oops:

Kép
zsula
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak apa itthon van, ugye táppénzen, és minden napra jut valami program. Olyan jó, hogy itthon van, annyi mindent tudunk itthon csinálni, és láthatólag a kisasszony is élvezi a helyzetet, sőt ha apja kimegy, ordít utána, és mutogat az ajtóra.
Most épp a terasz kerítést lazúrozza már 2 napja, Dorka meg ott sertepertél körülötte.

Winchi: minket láttál!!!!!! :) :) Miért nem kiabáltál ránk? Optikában voltunk, lett új szemüvegem. Mondjuk ezt már nem ártana hordani is. Ja, meg Tesco-ba is voltunk. Úgy találkoztam volna veletek!!!

Anyany: Zsófi jobban van már? Sok gyógypuszi neki!
Kitöltöttem a tesztet, de a régit, mert nem olvastam végig, amit írtál. Akkor majd kitöltöm az újat is.

Gégéé: Happy birthday to you, happy birthday!

Kép

na végre, te elveszett nő. :) Örülök, hogy újra itt vagy velünk. Hú, amiket írtál a terhességedről..... most eszembe jutott minden mikor itt paráztál nekünk, hogy de neked folyik a magzatvized, meg a többi....tényleg nagyon parás voltál. Mondjuk Emma cisztája miatt ez érthető is volt. Örülök,hogy már összement a ciszta, és remélem, hogy végleg el is fog tűnni örökre...

Jaffa: örülök, hogy te is újra itt vagy. Nálunk is megkezdődött a hiszti korszak, néha nagyon durva, meglepődök rajta, majd még jövök kérdezni tőled, az evéssel kapcsolatban is.

Lara: kösz, hogy hiányoltál, édes lehet Hannus, ahogy fésülködik, Dorka is szokott, meg engem is fésül, na az brutális nagyon. Az amúgy sem sok hajamból nem sok marad...
Gratula a sulihoz, ügyes leszel, sok kitartás kell meg sok szorgalom, nem lesz könnyű gyerek mellett, de menni fog ez, ügyes vagy te.

mancsa: látod, Levi milyen kis ügyes fiú, olyan kis talpraesett. Pár nap, meg hét, és belejöttök az ovizásba hamar. Azért jó, hogy van aki vigyáz Dorcsikára, míg te viszed Levit...

várandósság: én is parás voltam, de azért nem volt vészes. Én is mindig akkor nyugodtam meg, amikor minden alkalommal meg UH-zott a dokim (köszi Csaba bácsi). Szerencsére én soha nem hánytam, és jó volt a közérzetem. Nekem csodaszép emlék volt az a 9 hónap, a szülés sem volt rossz, így utólag. Akkor azt mondtam többet sosem szülök, de már elmúltak a rossz érzéseim a szülési fájdalmak miatt. Én nagyon szerettem pocakos lenni. Bár már az utolsó pár hét húzós volt, mint egy bálna, és pingvin keresztezése, de azért imádtam, hogy mindenki megnézett, és olyan kedvesek voltak az emberek, meg hát a pici lányom, ahogy mocorgott odabennt. Az hihetetlen érzés...nem pótolható semmivel.
Szóval, ha tudnám, hogy mégegyszer ilyen jó terhességem lesz, már is belevágnék a kistesó projektbe.

Tünci: gyere hozzánk nyugodtan, nem lógsz ki a sorból, szeretnénk vigigizgulni a várandósságodat veled együtt. Mesélj nekünk!!! :)

Majd jövök még lányok, ahogy tudok, csak apa most nem hagy békén... :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


szösz: nullaszor, egyszer vagy kétszer.

már nincs türelme kivárni a tejadó reflexet...meg inább ücsörögne...szóval nem is erőletetem.

Légyszi: kérnék ötletek: mit lehet játszani? mi köti le? Emmát mostanában leginkább semmi...max a többi gyerek...de mivel itt játszótér sincs ez elég nehezen kivitelezhető.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


sziasztok!
Ancsi neked is köszi!

már vagy 150en kitötötték.
szerintem egy-két nap és kezdhetem kielemezni:)

Zsófi mostmár jól van. még taknyos meg köhög, de ez már csak a lecsengése. holnap után meg már nem kell a gyógyszer sem.
és tegnap este már éhes volt! nagyon. és olyan szépen vacsizott paradisomot kenyeret meg virslit, hogy ihajj!
Vendég
 


szuepr, örülök, hogy Zsófi kajál :) a menüjétől én is megéheztem ;)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé
Krisztián nagyon szereti a nyomkodható dolgokat. Pl ha van olyan számológéped ( pár száz Ft. a százforintosban),ami csipog.. szerintem imádni fogja. Vagy egy fakanál.. sokkal jobban tetszenek neki az ilyenek, mint a játékai. :shock: :lol: Néha én is meglepődök, hogy épp mit szemelt ki magának... :shock:

Kép
zsula
 
 


Gégéé: én is ilyesmiket adtam Dorkának. Műanyag kistál, kiskanállal, dobozok, amit nem tud megenni. Meg mindenféle kacatok, amit találtam. A csipogós billentyűzetes dolgok is érdekesek voltak egy darabig. Kiszuperált mobiltelefon. Puha építőkocka. Van ilyen gumiszerű anyagból készült is. Hú, most nem jut eszembe más...
Homokozójáték, labda...nálunk ezek voltak érdekesek, de már nem...
Ja, meg a dobozkába ki-be pakolgatás. Apró kütyüket tettem pl. fülpálcikás dobozba apró plüssöket, meg műanyag kacatot, amit nem tud lenyelni...
Dorka mostanában seprűvel, lapáttal, műanyag ételes dobozokkal játszik. Meg amit ellop és elér. A múltkor kicsórta a fürdőből a tamponos dobozom, és kiszórt kb. 56 db dugót. Nagyon boldog voltam. :D:D

Zsula: jó, hogy jöttél, épp ma váltottam ki ezt a fogzásra való ecsetelőt. Rájöttem már, hogy mi ez, mikor gyerek voltam, és fájt a fogam, én is kaptam ilyet. A szagáról megismertem. Remélem beválik.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


köszi a tippeket. Ezeket én is adogatom neki. A dobozokba bepakolást még nem csinálja sajna...de rájöttem mi volt a hiszti oka...állni akar...most a pihenőszékben kapaszkodva álldigált és úgy magyarázott egy csomó ideig...

mijez az ecsetelő???? engem is érdekel. pusz

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé
Fogzásra ecsetelő. Nálunk ugyanis a dentinox nem jött be és ezt ajánlották helyette. Suspensio anaestheteca. Ez áll az üvegén. Krisztiánnak nagyon jó volt, amikor jött a foga, akkor is végigaludta az éjszakát.

Kép
zsula
 
 


Sziasztok!

Akartam képet rakni, hogy tegnap is mivel játszott Matyi de szétvág az ideg, a helybeli informatikus vmit csinált a géppel és egyik képnézegető sem nyílik meg :evil: Most kiment fát vágni de ha bejön számonkérem, hogy már megint mi az istennyilát művelt.... :lol:

Ancsi akkor jól láttam, hogy ti voltatok, kocsival suhantunk hazafelé csak párom nem volt vmi jól(bekajált a halászléből) így nem is kértem hogy álljunk meg kissé kibírhatatlan ilyenkor. Minek eszik aki nem bírja??? :twisted:
Itthon van a héten kezd kicsit túl sok lenni már belőle :lol: De azért szeretem :lol:

Játékok: fakanál, kiskanál, cumisüveg kupakja, PET palackban pár darab egy-két forintos, rengeteg labda mostanában minden gurul a Duplo kocka is. Ja és a vödrök a másik nagy kedvenc, mindent kipakol belőlük.
a konyhában volt egy vödör szőlő annak is nekiállt :shock: Leült mellé kiborította és elkezdte lefejteni a fürtöket :lol:

KépKép
winchi
 
 


zsula: receptre vagy resept nélkül lehet?

winchi :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Emma áll...konkrétan egész nap csak álldigál, és osztja az észt :) A kis husi lábain áll...hát eléggé meg vagyok ezen most hatódva...mert nemrég született...a kis durcásom...amikor mellém tették, és csak naaagy morcosan méregetett...most meg áll...

amikor terhes voltam nem szaladt így az idő :roll: :shock: :wink:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Emmának gratulálok! Anyuka tessék letörölni a boldogság könnyeket :lol: :lol: :lol:

Gégéé készülj mostantól kezdődnek az igazán nagy esések! Elkezd vagánykodni és borulni fog általában olyan helyen ahol beveri a buciját mindenféle kiálló szegletbe!
Nagylevegő anyukák sokszor jobban megijednek mint a gyerekek! :wink:

KépKép
winchi
 
 


hajjjjaaaajjjjjjjj...

jajjjjaaajjjjjjj.......

Kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Én is itt vagyok, csak Apát bevittük ma a kórházba a térdműtétre, holnap délelőtt megy kés alá... :( Még a nyáron focizott, elszakadt a keresztszalagja. Most pár napig apátlanok leszünk, aztán meg ápolhatjuk majd itthon ezerrel.

De most is csak beugrottam, megyek Liliért az oviba, csak Natit fel kell ébresztenem. Olyan gáz, 4-kor már szinte nincs is gyerek az oviban, nem tudom, a dolgozó szülők ezt hogyan csinálják. :roll: Na mindegy. Este még benézek, ígértem képeket is. :oops:

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Tünci!

Környezeti kódok.

- település (város, falu ... stb)
- ház tulajdoni állapota (saját, bérlemény ...stb.)
- lakás állapota
- házasok v. nem
- apa v. anya végzettsége
- apa v. anya végzettsége
- gondos v. nem

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa! :lol: Köszííí! :lol:

Akkor nem a házunkat szólta le, hanem azért ,mert falu..Viszont akkor nem ugyanazt írták iskolai végzettségnek, pedig ugyanazt mondtam ,nem változott.
Az mi , hogy :gondos?Az,hogy gond van velem, vagy az ,hogy olyan kis takaros, rendes lányka vagyok???? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tüncikém!

Az a nyolcadik szempont a környezeti kódoknál, hogy eldönti a védőnő, hogy takaros, rendes lányka vagy. Csak az egy titkos kartonba kerül. :wink: :lol:

Gondoskodó-e az anyuka, vagy nem? ezt takarja a kérdés.

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa!!!

Kép ILyen hülye vagyok!!!De legalább a többiek jól szórakoznak!!!! :mrgreen:
tünci28
 
 
 


Gégéé!

Kb. 14 hónapos volt Milu, mikor megkérdeztem a védőnőnket, milyen játékot adjak a gyermekemnek, mert különösképpen nem érdekli semmi, csak a környezetében található dolgok pakolászása. Normális ez???
Akkor azt mondta, hogy örüljek, mert normálisan működik a gyermekem, életkorának megfelelő, majd elmúlik.
Jelentem nem sokat javult a helyzet, bár imádja a mozgásos játékokat, kulcsos házat, cipőfűzőt...

Emma nagyon ügyes, hogy már így álldogál.

Katinka!

Párodnak jobbulást!!! Remélem a műtét jól sikerül és gyorsan felépül.

Most látom Ábel Anitát HPV-elleni védőoltást reklámozni! A gyomrom kifordul ettől az egésztől, mert tudom mire megy ki a játék. A legjobban a gyógyszergyártó cégeknek éri meg, ők fizetik ezt az egész ""felvilágosító"" kampányt. Ijesszük meg a jónépet, hogy megvegyék a terméket. 1 oltás majdnem 30 ezer pénz és kell belőle három.
Elhitetik, hogy ha nem adatod be, akkor meghalhatsz! :evil: :evil: :evil:

Kép
jaffa4
 
 


Lara!

Büszke lehetsz magadra, hogy belevágsz. Aztán ha meg van,akkor léphetsz tovább más felé. :)

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok!

Jaffa:Remélem tudom csinálni :oops: majd a párom besegít ha nekem nem megy valami :D

Neked mikor kezdődik a suli?
Bende mesélte milyen kalandos volt a veszprémi utatok.Kár hogy nem tudtátok a telefonszámom.
Vendég
 


Katinka:Jobbulást a párodnak és gyors felépülést.Jaj szegény :(

Gégéé: De édesen áll Emma baba :D
Hannus csak nagyon picit játszik a játékaival utánna felfedezőútra megy és olyat keres amit nem szabad :lol: távirányító telefon..........kapott a szülinapjára fa játékkockákat azzal egész jól eljátszik.Én építek valamit ő meg lerombolja :D

Beze:Nagyon szívesen :D :D :D

Ancsi:Nekem a Hannus fésű nélkül is tépi a hajam :( de most már kezd leszokni róla.De jó hogy apa otthon van :D meggyógyult már?

Zsula:Köszönjük a köszöntést :D :D :D Bizony nagyon gyorsan megy az idő.Mindjárt Krisztián is egy éves :D Megvan már hogy mit kap?

Mancsa:Majd ha lesz időd gyere mesélj :wink:
Dorka mit kap a szülinapjára?
Vendég
 


Sziasztok!

Jaffa: örülök, hogy azért jó volt a nyaralás, teszel fel pár képet? És végülis voltatok motorversenyen? Milyen volt?

Emma nagyon ügyi! Réka már mindenhol feláll: fürdőkád, etetőszék...

Egyébként minden evésünk egy katasztrófa! Annyit izeg-mozog Réka, egymás után két falatot nem bír úgy lenyelni, hogy előre fele nézzen!

Jaffa, ha már oltásról van szó, Neked mi a véleményed a Rota elleniről? Tudom, már mindegy, csak kíváncsi vagyok. Ti beadattátok Milunak?

Katinka: Jobbulást a párodnak, Neked meg kitartást az ápoláshoz.

Mancsa?

Lányok, ki mikor kezdte a játszóterezést, homokozást?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szia Szösz!

Mi múlt héten voltunk kétszer játszótéren meg ma :D
Voltunk már kb 2 hónapja csak Hannus mindig megette a homokot igy gondoltam picit várunk aztán balcsin meg iszapozott :D
Hannus nagyon szeret menni mert ott van sok gyerek aztán lehet játékot gyűjteni,mert persze a miénk nem jó :roll:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?