Új privát üzeneted érkezett!

Ladmon Boldog Hófordulót Esztikének

Hel29 Boldog Hófordulót Barbinak

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Amy: nekem is az a meglátásom, hogy Hanna amolyan szemlélődő és megfontolt alkat... :D Pl. ha valami újat a kezébe adok, nem veszi egyből a szájába, hanem szó szerint vagy negyed óráig tanulmányozza, egyik kezéből a másikba teszi, nézegeti... Amúgy meg olyan kis maximalista, amilyen én voltam a tanulásban... addig nem lép tovább a következő szintre, amíg az előzőt nem tanulta meg alaposan... :D

Andus: nagyon köszönöm neked a leírtakat! Nekem nagyon megnyugtató volt, hogy még nem vagyunk elkésve semmivel, az meg külön örömhír, hogy eszerint Hanna fejlődése pont úgy jó, ahogy van. :D Ezek szerint jók leszünk a suliban is.... :D ő tényleg akkor lép a következő szintre, ha már az előzőt jól begyakorolta....

De!!! Lányok!!! Szerintem senki ne izguljon amiatt, hogy azért lesznek a gyerekkel problémák a suliban, mert most gyorsabban fejlődik. Én vagyok rá a tökéletes ellenpélda. Én állítólag szintén nagyon korán másztam és jártam már, és az általános iskolában mégis én voltam a legjobban olvasó gyerek és csomó szavalóversenyt is nyertem..... :roll: Nem vagyok benne biztos, hogy ezen múlik...

Zsuzsi: teljesen igazat adok neked! Utálom én is, amikor egy orvos csak egy legyintéssel elintéz... :x Nekem is csak sokkal később, már általános iskolás koromban derült ki, hogy elég durva, örökölt s alakú gerincferdülésem van... az volt a szerencse, hogy úszó voltam 7 éves koromtól, ezért kordában volt tartva, különben most lehet hogy egy kicsit púpos lennék... 16 éves koromig jártam gyógytornára...
De ennek ellenére (és nem csak azért, mert a férjem is orvos) minden tiszteletem és megbecsülésem az övék... a legszebb hivatásnak tartom... nekem már jópárszor megmentették az életem...

Stelly: szerintem ne izgulj amiatt hogy Adrival később gondok lehetnek... és ez pont egy olyan dolog, ami ellen nem nagyon tudsz tenni. Ha a gyerek mászni vagy állni akar vagy bármi mást, azt nem tudod megakadályozni... Szerintem mindent nagyon jól csinálsz és büszke lehetsz, hogy van egy csodaszép és ráadásul zseni kislányod is. :)

Zsufi: Marcikád továbbra is elbűvölő... főleg a vigyormarcis képen... :D

Zümis, Andabella: ++++++++++++++++++++++++++++++Remélem hamarosan jobban lesztek!

Panna
pandusika
 
 


Na a korábbi témához még egyszer bocsánat, túlreagáltam a dolgot, aludni kellett volna rá egyet, nem egyből pánikba esni. Bocsánat, ha Adriról van szó, hajlamos vagyok kicsit az ilyesmire sajnos :(
Andus, te meg gyere szépen, nem ér elvolnulni! Te leírtad a tapasztalatokat, én meg hülye voltam, ennyi :D (de ezt már chaten megbeszéltük :wink:)

Zsufi, milyen szépséges a kisfiad!

És bizony boldog félszülinapot Zétinek, akiről szerintem vagy két hónapja láttunk utoljára képet.
Meg boldog héthót a kis kedvenc druszámnak :D meg persze Bebének és Barbinak is :)

Zümis, ó nem semmi napod volt tegnap :( remélem, a mai sokkal jobb lesz!!!

Helga, jaj szegény kiscsikó, nem csodálom, hogy szomorú vagy miatta :(
Verus, elhiszem, hogy nem hagynak ezek a dolgok nyugodni, rémes ilyeneket ismeretlenül is hallani, nemhogy még tudod is, kikről van szó :(

KépKép

KépKép
stelly
 
 

 
 

Andus70 Boldog Hófordulót/félévest Zétinek

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, köszi! :D Éjszaka jól telt, csak korán kelt Bebe :? , de most alszik egy órája! :D Na nem semmi éjszakátok volt, most olvasom! :shock:

Andabella, gyerekdokit nem hívtad fel a pöttyök miatt!? :roll:

Eszter,köszi! :D
zsu83
 
 


Köszönjük szépen a hófordulós köszöntéseket, és természetesen mi is boldogat Eszernek, Bebének és egy felest Zétinek :D

Ladmon: hááát éjszaka minimum 3x kel fel, már bevetettem a panadolt, a chamomillát, a jóéjt tápszert, a jóéjt tejpépet, ez utóbbiakból max. 30-50 ml csúszik le, marad a jól bevált cici :) Napközbeni evészet sem sokkal jobb, de már pár kanál gyümölcsöt ill. tejpépet hajlandó a szájába venni.......lesz ez még jobb is!

Viszon egész nap pörög, vigyorog, huncutkodik, rosszalkodik :)

Julcsi? Vajon otthon már?

Stelly: mindig érdeklődve várom, hogy mit produkál Adri, mert Barbi általában 2-3 hét késéssel követi őt :)

Az ciki, ha még hálóruciban vagyok??? :oops: Na megyek öltözni, meg holnapra pakolászni..........

Kép

Kép
hel29
 
 


Zsu83 Ó az én fiam még fent van... a 11 órási alvás biztos nem lesz már meg... szerintem 12 -nél hamarabb nem fog elaludni... de legalább a főzés megvan 8)

Hel29 szerintem nem ciki, hogy hálóruciban vagy :D most írjam, hogy én már megfőztem és az önkormányzatnál is voltam? 8)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Pandusika mikor teszel fel friss képet HAnnáról? A közösben csak pár van :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok!

elsőként szeretnénk mi si boldog hófordulót a babának és zétinek nagyon boldog felediket!

julcsi:hogy vagy?jó lenne hallani rólatok!

lkverus:szörnyű ami történt,ne, csodálom hogy kivagy!Vinci étvágya bizti visszajön majd!

hel:szegény kicsi paci!jó hétvégét nektek!

zsu:egy családi ház nekünk is szerepel álmainkban.....nem tudom,hogy megvalósítható-e,talán,akkor,ha tényleg elmegyünk külföldre pár évre!

andus:ne csinál már!örülünk,hogy végre itt vagy és nagyon szertnénk látni képeket a gyerkőcökről!sokat segített a cikk amit bemásoltál és már a lenyugodtk a kedélyek,mindenki meghányta-vetette dolgot és már rendben is van minden!

millye:micsoda éjszakátok volt?nem vagy ehhez hozzászokva,mi?remélem napközben tudtok majd pihizni!én nem kotyvasztok a fiamnak,mert neki csak az üveges kaja okés,de most kipróbáljuk a gesztenyés és májas cuccot is. tegnapi karfiolos téma kicsit megviccelte a hasát,fájt neki és nehezen ment a kaki,nagy erőlködésében még a délutáni tejpépet ki is hányta.....de este szépen evett és aludt is rendesen bogyók nélkül...mert a hányás miatt nem adtam neki megint,de szerint nincs is rá szükség! már mi is megjártuk a boltok és sétáltunk icsit a tóparton,sőt azóta Bazsi aludt is kicsit én pedig olvastam imádom Afrikát és a könyv nagyon szuper aminek nekikezdtem!

ladmon.mi történ este,hogy törölted hsz-t?szerintem a kakascomb kicsit rágós lesz sütve.....

zümis:remélem m jobb napotok lesz!rádférne már!

stelly:tegnap evett Adri gyümit?tegnap este nálunk is téma volt a mozgásfejlődés...de olvsaom,hogy megdumáltátok ti is és megnyugodtál!Adrika hipergyorsssággal fejlődik,és ez nem baj,megvoltak a fokozatok és ez a lényeg!anyukád akkor tegnap biztosan boldog volt,hogy Adri közeledett hozzá!
tegnap nálunk átjáróház volt este,sok barátunk benézett és Bazsi mindenkit sírással fogadott,de aztán pár perc alatt haverkodott már velük....azon nevettünk este,hogy a fiunk átvette a haverok parfümillatát és rendesen "bűzlött"

kreiszi.tegnap elkészítettem a híres tejszínes husidat és ISTENI finom lett,azt hiszem megvan az új kedvencünk és ráadásul mennyire gyors kaja!köszönöm receptet!Alex hintája szuper!

bogi:Füge édes lehet,ahogy állva köszönt téged reggel!mit adsz ma enni neki,mindig te főzöl?jó lenne ötleteket kapni,mert szeretném,h Bazsi megenné amit én csinálok!

biztosan kihagytam egy csomó mindent,de most megyünk ebédelni!még elmesélem azért,hogy miután Bazsi elaludt feljött egy baráti pár dumcsizni és megittunk egy üveg bort,olyan jól éreztük magunkat és szabályosan 20perces röhögőgöcsöt kaptam...régen nevettem ennyit4lehet a szomszédok nem örültek,mert az erkélyen bandáztunk,hogy Bazsi nyugodtan tudjon aludni....lehet nem voltunk elég halkan....de nagyon jó este volt!

Kép
nilabali
 
 


andabella:sjnálom,hogy Mesi beteg,jobbulást neki és küldjük a +++++++++!

Kép
nilabali
 
 


Zsu: ezek olyan pöttyök, hogy először azt hittem szúnyogcsípés...szóval jönnek-mennek, szerintem a láz miatt vannak, voltak..Azért köszi az aggódást
Ja és mindenkinek köszönöm a ++++-kat:)

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Helga, Nilabali, köszi! :)

Millye, Bebe most ébredt fel, most a könyvét nézegeti! :D

Nilabali, ne is törődj a szomszédokkal, a lényeg hogy jól éreztétek Magatokat! :D
zsu83
 
 


zsu:nem tették szóvá,csak gondolom nem voltunk éppen halkan és fél 12.kor jöttünk be! :D

millye.fiamnak ízlett a májas kaja,nem tudtam elég gyorsan lapátolni!nem is hittem volna még két héttel ezelőtt,hogy én ilyet fogok írni!viszont a gyümölcslevet nem hajlandó meginni,pedig drága pézér vettem neki és tiszta gyümölcslé,se cukor se semmi...majd én fogom meginni szerintem!drága boszikánk,náthára van valami tipped,csak tüsszög bazsi és picit folyik az orra,vagy elég neki,ha adok cebion cseppet,hogy nem erősödjön a dolog?

Kép
nilabali
 
 


basszus szegény Jucsi! Hát jobbulást, meg kiartást! nem is tom mi lenne velem, ha eltörne a lábam.... na de hogy sikerült???? Nem találtam visszafelé, haogy írta e valaki, na meg nem is értem rá....
egy összefoglalót írhatna valaki megn az ilyen lamardtnak mint én :wink:

dévényes izé: jó para nép vagyunk :):) Lényeg hogy mindenki csak jót akar, meg szuoi ügyes, egészséges gyerkőcöt! ehez a legfontosabb a nyugi, és az élet élvezete!!!! :):)Jó hogy mindenki leírja a tapasztalatokat,véleményeket,kellenek is!

Voltunk jógán!!!!!Végre-végre-végre :)

na lelövöm magam, migyá mennem kell a suliba a nagyokért

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Millye: ígérem hamarosan! :D

A legnagyobb poént nem is meséltem! :D Tegnap a fényképezőgéppel kameráztam Hannát, amikor is elkezdte megint a virágcserepet vizsgálni. Mondtam neki egy párszor, hogy nem szabad, erre az egyiknél hátrafordult és csak annyit mndott, hogy "de"... vagyis így hangzik... annyira vicces, már most felesel a drága... :lol:

Basszus, itt olyan sötét van, mintha este lenne... és persze szakad is... :x

Panna
pandusika
 
 


Nila, igen, tegnap is nagyon szépen ette a gyümit Adri :) ugyan most hagyott három-négy kanállal az alján, de azt meg bepusziltam én 8)
Anyu repesett az örömtől, hogy magától odament Adri, reméljük, hogy rájött, mennyivel jobb egy kis időt hagyni neki :)

Adrika kitalálta, hogy a játékok úgy adják a legviccesebb hangot, ha egymáshoz ütögeti őket, úgyhogy most bármit talál, felveszi, keres egy másik tárgyat a másik kezébe, és elmerülten csapkodja őket egymáshoz :) még jó, hogy nem ma fáj a fejem 8)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


stelly:örülök,hogy evett Adri!jó kis koncert lehet nálatok :lol: !nekem ma Bazsi egész nap a nyomomban van,kénytelen voltam a konyhába is vinni plédet,mert a járólap azért hideg....majd ha Bazsaládé óhajt még egyet aludni,akkor hozok képet!

Kép
nilabali
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Én is itt vagyok ám! 8)
Olvaslak titeket,és közben ezerrel pakolok,amit fúj de utálok...költözni is utálok..na de sebaj egyszer ennek is vége lesz.

Olvasom hogy sokan meg ilyedtettek Andus hsz-tól.Nem szabad!
Eszti a te csemetéd a legügyesebb kis csaj a topikba,nem hinném hogy valami baja is lenne Adri babának,jó az tényleg furi hogy ő 7hósan már olyan dolgokat művel mint egy 1éves kisgyerek.De istenem...lehet hogy zseni a gyerek :wink: Minden 1milliómodik kisbaba zseninek születik(de én nem hiszek a sztatisztikákba)írod hogy 2tárgyat ütöget össze lehet zenész lesz a drága?most komponálja első művét!Nem kell egyből rohani a Dévényis nénihez,mindenki rohanna aki beparázik nem lenne idő azokra akiknek kell egy kis segítség.(jójó tudom mindenki fél ,hogy nehogy gond legyen ,de ha annyi orvos megvizsgálta a babókákat és TÖKÉLETESNEK találta akkor NO PARA!!!Főleg ha megbízol az orvos szakvéleményében és tudásában,én maximálisan megbízok az enyémben mert mikor Petrát vizsgálja 100%-ba oda koncentrál,nem csapja össze a dolgokat,(még a telefont se veszi fel)sokat beszélgetünk ,kérdez és közben a gyerek mozgását figyeli,sőt mikor csipőszürés volt ő azt mondta tökéletes, de mivel nem szakja ez a terület ő inkább elküld egy erre szakosodott orvoshoz,aki megkérdezte minek jöttünk ?Pedig csak akkor raktam le Petrát a vizsgáló asztalra...Azt mondta láttni azt ha a baba lába nem jó.De megnézte és ő is azt mondta semmi baja.Én is mindig parázok mindentől de már leszokóba vagyok úgyan is Petra megérzi mikor streszelek és olyankor nyünyögi...
Na jó nem ugatok bele...meg láttom ezt ti letisztáztátok,csak próbáltam a lelkedhez beszélni...és kicsit megnyugtatni

Panna:
Te se parázz Hanna egyáltalán nincs lemaradva a kortársaitól,ne értsetek félre de Hannát ne Adrihoz,Fügéhez ,és Bencuzhoz hasonlítsd,ők sokkalta előrébb tartanak a korukhoz képest.Hanna saját ütemében fantasztikus módon fejlődik,és a többi baba is.(ha őhozzájuk hasonlítgatnánk a babákat ..akkor jajjaj..elszabadulna itt a pokol)

Ladmon :
Na milyen egy 9kg-os babát tartani a karodba?Átérezhetted milyen lehet 1órán át tartani a kis bogyómat mikor hisztis....Mint ma :cry: szakad az eső, fúj a szél ,sötét van,és hideg is.Tegnap meg pólóba sétáltunk...ezt utálom itt :twisted:

Ikrevus HEl:
Ezek szörnyű hírek!!!(mindig elszomorodok az ilyen híreken és képes vagyok magaménak tudni a történéseket,tegnap is végig bőgtem a híreket a lakástűzben meghalt 16éves lányon...pedig hát azt sem tudom ki volt)
Tudom nem szabad vádaskodni,de a gyerekek szülei egyszer sem vették észre hogy a kicsik hol játszanak.?...én apukám nem tudom hogy csinálta,de előbb tudta merre kovályogtunk a faluba,minthogy haza értem volna...

Na jó folytatom a pakolászást....
Remélem senki nem értett félre és nem bántottam meg senkit,és a lényeget szürtétek le...néha kicsit szlengesen fogalmazok igy nem biztos hogy mindenki érti....
További szép babázos napot!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsancy, ezek szerint már ilyen hamar költöztök? Ez szuper!!! Mármint persze a költözés körüli hercehurca kissé macerás, de aztán milyen szuper otthonotok lesz! :) majd tessék ám képet hozni a szupi új helyről! :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Nilabali, majd ma kipihenik magukat a szomszédok! :D
Bazsi megfázott? :( Jobbulást Neki!

Panna, vicces lehetett a "feleselő" Hanna! :D

Eszter, Bencus a parkettához veri a játékokat! :shock: :?

Zétivera, nagyon jók a képek, igazi nagyfiú már Oli is, nagyon szép! :D

Zsancy, na pont az előbb gondoltam Rád, vajon hogy álltok a költözéssel, erre tessék, pont most írtál! :D Ez aztán a telepátia! :shock: :lol:
Sajnálom, hogy nyügi ma Petra :( , ez az időjárás! :x
zsu83
 
 


JA és mi is beléptünk a "fogasok"táborába.Éjjel jól aludt tőle,de napközbe :shock: :shock: szegénykém a rágókától sírt mert fájt neki ahogy ráharap,kentem neki de úgy vettem észre nem használ neki...
Petra is szépen ügyesen fejlődik,ő inkább a könyvekért van oda...szereti nézegetni,csukogatni,és kiabálni ,beszélgetni a figuráknak.A csörgős zenélős játékok egy ideig lekötik aztán zsupsz már dobja is el és megy a könyv után...igy én mindig avval mászatom(gyakorlásképen)De a másik nagy kedvenc az anya fülbevalója vagy apáé és a címkék...Ügyesen kuszik-mászik,élvezi a testét,hogy mirre képes ő már.Szoktunk olyat gyakorolni hogy 4kézláb van és én előszőr a bal majd a jobb kezéhez tartok egy láncot(játék)igy az egyensúlyát tudja gyakorólni,orvosunk szerint ez nem kárositja semmibe,csak ne felváltva rakosgassam a láncot hanem 5x balra,pihi,majd 5x a jobb kézhez...és ennyi...na már tényleg lépek..

Eszti igen már most költözünk,amibe most lakunk ezt át kell adni az új lakónak okt.1-vel..és addig még itt is festés pakolás,a másik lakás a "sterilizáción"már átesett,de még mi is festjük a falakat színesre(utálom a fehér halat)csináljuk a gyerek szobát...épp micimackós falmatricát keresek...(a neten)de itt azt se tudják mi az...otthon meg nem igen találok..de lehet csak béna vagyok...ha valaki tud ebbe segíteni (linkbe) nagyon nagyon megköszöném :P

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:jó sok melód lehet most,de ez igazán hálás feladat,új otthonba költözni!hajrá!!!!!!!!

Kép
nilabali
 
 


A halat szeretem,a fehér falat utálom!!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsu:kicsit náthás a Bazsika,de nem vészes!olyan hülye idő va mostanában este hirtelen hűl a levegő,bizti séta közben fázott meg kicsit,hamar kellett volna pulcsit adni rá!most meg olyan forróság van,20 perc alatt leszáradtak a ruhák,de a szél ezerrel fúj már,bizti megjön az eső estére!

zetibebi:Oli nagyon elmélyülten tud játszani és milyen szépen csücsül!

Kép
nilabali
 
 


Eszternek,Barbina, Bebének és Zétinek boldog hófordulót.

andus:ne bolondozzzzzz!

zsu:ti nem is egyházban laknátok mint mi,tehát még kevesebb lenne a súrlódás.

millye:mi elmentünk délelött nagybevásárlás és babakocsi nézőbe, a nézésből vásárlás lett. Kocsiban aludt 2*20percet
remélem most fog egy jót. Új járgány: a sárga-zöld színű
http://www.babycenter1.hu/babakocsi/giordani?cid=56576

nilababa: na nem vagyok ilyen kis tündér, nem mindig én főzöm, de most van időm, meg alapanyag,szóval most én. Ma cukkini,alma,krumpli, lehet hogy csirkehús is. De jó a baráti este :wink: .Milyen májas kaja????

zetibebi:ezek nagoyn jó képek! Szeretem az ilyen jó kis közelit!

apa kitúrt :twisted:

Kép
budabo
 
 


Jaj és kipróbáltuk a kelbimbót,brokkolival spenóttal...hát két pofára tömte,ebbe új íz a kelbimbó volt.
és találtam céklát is... :D hát attól meg hogy néztem én ki :shock: ...de ízlett neki nagyon mert édes

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


bogi:csirkemáj-alma kaja volt!nagyon szép az új járgány!megyek etetni,mert bazsi nagyon nyüszi már!!!ma nemegy álomgyerek a drágaság!

Kép
nilabali
 
 


Zsancy, szerintem nézd meg Vaterán. nagy hirtelen ezt találtam, de szerintem lesz ott még több is:
http://www.vatera.hu/micimackos_falmatr ... 58037.html

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Nilabali rémes volt a hajnali kukorékolás... ehhez én nem tudnék hozzászokni :D de azért jókat nevettem rajta ahogy magyarázott és énekelt :D Tóparti séta? Az nagyon romantikus! Szuper ez a hely ahol laktok! :D Milyen könyvet is olvasol? :roll: Májas kaja? Hol lehet kapni és ki gyártja? Bár mi még mindig a gyümivel vacakolunk na meg túl vagyunk pár karika sárgarépán... egyenlőre add neki a cebion cseppet és ha rosszabbodna akkor pontos leírást kérek róla... egyébként ha nátha arra jó még a Coryzalia és az Oscillococcinum is!!! Vizes az orrváladék? Köhög is?

Zsu83 holnaptól van szabin a férjed? :roll: mert akkor gondolom mentek egy kicsit csavizni. Lábad hogy van? :roll:

Lkverus baba mama jógán voltatok? Az tök szuper!!! :D

Pandusika erről is kérünk videót ahogy Hanna felesel! :D

Zetibebi A bűbájos Oli!!! :D szuper képek!!

Zsancy jó pakolászást! :D Petra hány kiló? Nektek is van már fogatok? Atya világ... na ebben utolsók leszünk :shock:

Budabo sejtettem, hogy vásárolni vagytok! nagyon klassz a babakocsi! :D Apának meg mondd meg, hogy velünk szeretnél társalogni és vegyen neked karácsonyra notebookot ha mindig kitúr a gép elől :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsancy: naszevasz! Á, most mrá értem! Költözésmizéria van! Az nemkafa, de majd utána nagyon az lesz!!
Viszont a 9 kiló.... Paff! :D
Hát ahhoz még erősödnöm kell! Néha azért nem bánom, hogy még csak a 6,5 felé döngetünk...
Ráadásul ma a tegnapelőtti nap ismétléseként hisztibéka van, de így könnyebb.
Képzeljétek, annyira lemásoltam a tegnapelőtti car napot, hogy ma délelőtt is leégettem a kajáját. (Csak most "edény a kukában" szintjén... 8) )

Bogi: klassz járgány! De melyik szín?

Nila: á, nem tudtam befejezni tegnap, így inkább kitöröltem az előzőt hsz-t. is.

Én már nagyon várom az esőt... Ez az egy esélyünk van anyukám 50. meglepi szülinapi partyjának a szabadtéri megrendezéséhez szombaton... (Már, hogy elmegy addigra.) Totál ki vagyok borulva, hogy aznap esni készül... (Én szervezem, így még inkább készen vagyok...)

Ja, köszöntéseket köszi, a puszikat viszont csak holnap kapja csak meg... :twisted:

ladmon
 
 


[quote] írta:rémes volt a hajnali kukorékolás... ehhez én nem tudnék hozzászokni

Dehogynem... :wink:

És bibibiii, nekünk sincsen egy sem fog :D

Olibetyár nagyon édes!
Vera, egyéb infó? :D

Stelly: nekem tegnap óta brutálerősödő allergiám van jelen... Tegnapig egy-két tüszivel megúsztam... A tiéd még mindig stagnál? Mert akkor jó a bogyó, oszt jövőre én is.

ladmon
 
 


Jesszus már a hetedik hónapot kezdjük :shock: boldog hófordulót a hó elejieknek!!! :D

Nekem olyan kézzel foghatatlan az, hogy a négykézlábazástól fejlődik az a része is az agynak ahol az olvasáshoz szükséges dolgok vannak...bár azt olvastam és írtam is itt régen, hogy a ringatás segíti az idegpályák kiépülését, biztos hasonló a helyzet a mászással. Hát, mindenesetre a lényeg, hogy fel legyen ismerve a gond, és kezelve, nem igaz? Andus és Zsuzsi köszönjük az infókat!

Olivér annál a fejlődési szakasznál tart, amikor a "ledobom-anya felveszi" játékot játsszuk. :D Imádom ezta játékot :twisted: (éreztétek az iróniát? :D )

Mennem kell, később jövök.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Ladmon szerintem nekem is panaszkodnom kell és akkor talán ma aludni fog... az lehet a gond, hogy Nilabalival megbeszéltük, hogy a mi fiaink milyen jól alszanak... nesze neked.... Lábos a kukába? Akkor már tudom mit kapsz karácsonyra a uradtól :lol: Azt hittem csak mi vagyunk fogatlanok :lol:

Zetibebi Zéti? Böli? hiszti? kaki? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsancy, gratulálok Petra fogacskájához! :D

Nilabali, ez az idő tényleg nem normális! :x Nálunk is erős szél van! :?

Bogi, nagyon szuper Füge új babakocsija! :D

Millye, szombattól lesz itthon a férjem! Már sokkal jobb a lábam, nincs az a nehézlábérzés, és nem feszít, de még nem merek örülni! :roll: Már alig várom a csavizást, ki kell találnunk programokat! :D

Ladmon, Boldog Születésnapot Anyukádnak! :D
zsu83
 
 


ladmon.na,ne légy már ilyen szőrösszívű,tessék átadni most!ha az vigazstal akkor Bazsi is csak nyüszög egész nap,még akkor is amikor közlekedik és még ölben is.....most alszik,remélem többet mint tegnap ilyenkor,mert nekem fáj a fejem és pihizni akarok egyet!anyud szülinapi bulijával kapcsolatban pedig pozitív gondolkodás,nem lesz eső aznap....

millye:kecskeméti bébiételt veszek,az ízlik a fiamnak!egyébként vizes a váladék és tüsszög sokat,de nem köhög!a könyv mit olvasok Szécsényi zsigmond:Denaturált Afrika című könyve,nagyon szuper ilyen afrika mániásnak,mint én4minden vágyam egyszer elkerülni dél-Afrikába,szeretném látni a tábla hegyet és a busmanokat és mindent de mindent!majd fog enni Andis is,de ti legalább szopiztok...ma a boltban megkérdezte egy néni,hogy szopik a fiam?mondtam,hogy nem,nézett is csúnyán,de már egyáltalán nincs kedvem megmagyarázni és elmesélni,hogy miért nem,inkább otthagytam,hadd gondoljon,amit csak akar!remélem ma jó éjszakátok lesz!a tópart tényleg gyönyörű,nemcsak nyáron,mindig meg van a varázsa!jövőre ígérted,hogy eljöttök...

megyek próbálom kicsit csillapítani a fájást,tényleg jön a a beígért hidegfront....

stelly.neked jól van ma fejed?

Kép
nilabali
 
 


Millye, nem alszik Andris? :shock:
Bebe is nehezen aludt el, megint karatéznom kellett! :?
zsu83
 
 


Nilabali, jobbulást a fejednek!
zsu83
 
 


Ladmon, allergia szerencsére még mindig stagnál (ennek örömére most tüsszentettem egyet :lol:), de hozzá tartozik, hogy a héten nem sokat merészkedtem még ki a házból, Adrit is inkább Tomival küldtem el babakocsizni...
Kertipartidnak nagyon drukkolok, hogy jól sikerüljön!
Nem tudom, azt írtam-e, hogy nálunk is volt egy grillparti nemrég, épp, mikor esett... hááát nem röhögtem nagyon, de van egy féltető a kertben, az alá tettük a grillt, és bent ettünk a házban. Mondjuk így Tomi meg apu (főszakácsok 8)) kissé el voltak zárva a többiektől, de még mindig jobb volt, mint a másik ötlet, hogy az elektromos sütőben készítsük el a cuccot............

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Zsu83 akkor jó, hogy már nem fájdogál a lábad... :D programokat kell kitalálni? 1. program TAlizni velünk :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 hajnalban volt a parádézás alvás terén... és nem értem, de hajnalban 2x kakilt napközben pedig 3x :shock: lehet, hogy a foga? Úgyis mindent arra fogunk :lol: NApközben aludt... most még játszik... elméletileg 3 órakor kéne aludnia... mindjárt leteszem aludni :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nila, fejem hálistennek azóta OK. (viszont megnéztem a naptárt, és rájöttem, hogy maholnap megjön, hogy ne legyen felhőtlen a békém... lehet azért voltam ilyen hisztikriszti tegnap)

Millye, nekünk sincs még fogunk... csak fogfájós hisztink néha :D de a hűtős rágóka szerencsére segít :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Nilabali akkor maradjon amit írtam, hogy add neki a cebion cseppet és ha rosszabbodna akkor a Coryzaliat vagy az Oscillococcinumot :roll: Én Egyiptom mániás vagyok... ez látszik is a szobánkon :D szeretem a piramisokat és a Fáraós történeteket. HA szép idő lenne ősszel akkor talán idén elmennénk megnézni a híres tavat! :D A szoptatás dologgal meg ne törődj mert nem írhatod a hátadra, hogy mindenki tudja, hogy miért nem szoptatsz! Csoda egyáltalán, hogy egy ilyen orvosi műhibába nem haltál bele :shock: :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Stelly huhhhh homloktörölgetős smile akkor nem csak mi vagyunk fogatlanok :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Na, dettó. Ma jött meg, de nekem az a gáz, hogy képtelen vagyok visszaszokni erre.
Azt sem tudom, mikor jött meg a múltkor, meg mikorra várható a következő, így egyelőre mindig meglepődök, hogy jééé, megjött.... :lol:

Nekem sajna muszáj volt kimennem már ma... Vittem a mazsolababámat nyugikörútra! :D

Jól van Nila, de csak neked köszönheti a jelenlegi pusziadagját!! :)

Millye: karácsonyra? Áááá.... a gyerek spéci minilábosát tettem tűzre! Szóval ma vágtázok másikat venni, remélem sikerül ugyanilyen kis cukit vennem, mert végre én is kaptam újra céklát!

ladmon
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, feladom, fél órát aludt, és most megint nyüszög! :? Bezzeg amikor anyum itt volt aludt mint a kisangyal! :?

Millye, biztos a fogzás! :D Bebe tegnap 4szer kakált a szokásos egy helyett! :roll:
zsu83
 
 


Köszöntések következnének: Zétikének boldog-boldog felediket, , És szintén bpldog-boldog 7 hóst Barbinak, Eszternek és Bebének!

Verus, amikor először halottam a gödi kislányt, lázasan gondolkodtam, hogy Ágid mennyi idős, nem lehet-e, hogy ő volt, de aztán megnyugodtam! Nagyon szorítok a kislánynak+++++++++++++++++++++++

Andabella, szegény Mesi! Remélem, már nincs láza, és tudtok majd éjjel mindketten pihenni!

Vera, olyan tündéri Oli, még csak most tudatosult bennem, milyen tejfölszőke a hajacskája. Zéti reggele milyen volt?

Nila sajnálom Bazsit, milyen kis ügyes a májas kajával! Hajrá!!!

Zsancy, mikor költöztök pontosan? Úgy értem, melyik lesz az első ottalvós nap? És milyen színű lesz a hal (mármint a fal, hahaha)?
Panna, kérjük a videót a feleselő Hannáról! Ezek szerint a magyar jobban megy neki, mint a német?

Bogi, éljen az új járgányotok, milyen jó áron volt! Nagyon szép! Már a múltkor akartam kérdezni, csak ennyire gyorsan reagálok mindenre, hogy a te babakori fülbevalód van most Füginek, vagy csak ugyanolyan?

Millye, fogatlanokhoz jelentkezem!!

Ladmon, sajnálom a nemjó napot! Szóval egy ilyen nyugikörútnak az az ára, hogy kivirul az allergiád? Szegény! Én is most készülök picilábost venni. Na akkor élből kettőt veszek, én is képes vagyok ilyen kidobálást előidézni! Hajrá cékla, és aztán vörös kaki!

Eszter, nagyon szépek lettek a fotók, papírképet is csináltattok belőlük?

És most ami a szívemet nyomja. Nagyon sajnálom az ijedelmet, talán én indítottam el! Valószínű. Ne haragudjatok érte! Eléggé letaglózott a helyzet tegnap, mikor láttam a gyerek lábát, hogy rövidebb az egyik, rögtön egy sántika jutott az eszembe, meg ortopéd cipő, meg hát ilyenek. Nem akartam senkit megrémíteni, és tudom, hogy már túl vagyunk rajta, mindenki átgondolta és lenyugodott, én is, és szerintem is az a jó, ha hagyunk neki mindent, amit szeretne, viszont semmit nem siettetünk.

Julcsi, otthon vagy már? Várunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Zsuzsi, igen, Tomi ma vitt be két képet (egy csak Adri, meg egy hármas), amikből hívatunk elő az egész családnak :D aztán valamikor nemsokára rá kéne szánni magam, hogy az albumainkat is folytassuk, és válogassunk ezek közül, meg a saját képeink közül is. Megint három hónapja nem válogattam, úgyhogy ismét nem úszom meg két nap képnézegetés alatt :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Csak gyors helyzetjelentés:

Julcsiék már otthon vannak, és azt ígérte, hogy este próbál majd benézni, és írni.

Na indulok haza a fiúkhoz!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Túl vagyunk a hét hónapos megünneplésén, megkoronázta Bebe a napot egy óriási hisztivel! :evil: Nem kell neki cici se! :shock:

Julcsi, nagyon várjuk, hogy írj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zsu83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?