Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi,

Hát majd ha élesben nyomják lehet mi sem fogunk nevetni:) Egyébként megértem a kiakadásodat, én is kiakadtam, hogy lehet így gyereket nevelni, de próbáltam viccesen felfogni:) Mondtam, hogy majd gázálarcban megyünk a gyerekekért:))
Vendég
 


Kukk.

Mi ez a kakis hányásos??? Majd engem is beavattak? ;)

Ancsiról csinált egy videót Atti, itt tartunk mostanság:
[url]
http://stelczer.neobase.hu/content/gyanta[/url]

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
Ancsi egy tündér :D

Kedves előttem szólók, lehet, hogy agyi gyengeségeim vannak, de bizonyos mondatokat nem értek :oops: :lol:

Már jobban van a két pöttyösöm :)

Kép Ma már ilyen jól néztek ki :D

Kata,
ha van időd írj, hogy vagytok, Marcinak, hogy tetszik Zalán?

Anita
putyu
 
 

 
 

Anita!
A Botinak pöttyös a nyelve is??? Boginak nem?? Megbékélt már magával Boga?? Azért szépen gyógyul!! További jobbulást nekik!!

Emőke!
Ilyen ez a Gyöngyi, hagyd csak. Állandóan elírja neveket :wink: :lol: (ezért vagyunk ilyen jó barátnők és Anett sem lóg ki a sorból)
Láttalak ma a piacon csak ellenkezőleg mentetek a másik soron és tele volt minden kezem addigra. De jó lett volna személyesen is gratulálni :D

Katus!
Kakis-hányóst majd személyesen, azért leírni nem írnám ide :roll: :lol:
Még nem néztem meg Ancsit, de ezután megfogom.

Szép estét mindenkinek

szandrakiss
 
 


Helló!!

Szandra!!

Nem tetszik a vonalzód!! Nincsenek rajta képek....................... :lol: :lol:

Anita!

Egész szépen alakulgatnak :lol: Ügyesek voltatok és túl vagytok rajta! Légy büszke magadra!!!! Nem lehetet egyszerű!! :? :?

Katus!!

Nézném a videót, de iába klikkelek, az oldal nem található! :cry: :cry:

Judit!

Akartam fejtegeni a témát, de aztán jobbnak látom ha nem teszem :? :? ügye?? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Katus!
Nagyon édes Ancsi, és milyen jó ötlet, hogy sír a fenyőfa! :P :P :P

Anita!
Hát még mindig elég csúnyák ezek a pöttyök. Hogy viseli Bogi?

Judit!
Minket avassatok be a hányos-kakis témába!
Dóriból még ennyi sem látszó, egész jól látszik rajta a kiscsajszi pofija! :lol: :lol: :lol:

Emőke!
Miért nem szabad a kistesó miatt szopiznia Ábelnek?
Éviknél Zéti sem akar már így szopizni.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Szép jó reggelt!

Katus, én se tudtam megnézni :-(

Anita, nem a Te készülékedben van a hiba, az én üzenetemet két részletben sikerült elküldeni a második részt először :-) Az első rész második beírásánál már nem pont úgy írtam így az először elküldött második rész nem teljesen kapcsolódott hozzá :D
Jó látni, hogy Boti már mosolyog, és Bogi sem tűnik már annyira meggyötörtnek.

Gyöngyi, ok, ok ezek szerint rosszul olvastam :D Úgy látszik a terhességgel a szemem is nemcsak a memóriám romlik :-) Mókás, de Ábellel is így volt, elfelejtem a tárgyak neveit, körbeírom akár műszaki szótárba illő módon is, de maga a szó nem jut eszembe :-)
Igen, hiányzott, hogy elhagyta a szopit. Ráadásul ez egyidőben volt azzal, hogy többet nem emelgethetem (márciusig), nem vehetem fel az ölembe, így halmozódott a hiányérzet :-(

Szandra, kár, hogy nem futottunk össze.

Reni, az előző levelemből kimaradt, hogy mi is március 16-ra számoltuk, mint az ismerősödék :-)
Tegnap voltam kiskönyvért a védőnőnél, mondta, hogy nagyon sok márciusi baba lesz. Ja kérem a nyár az nyár :-)

Adri, folyamatosan problémák voltak (egy hét volt a leghosszabb időszak, amit vérezgetés nélkül éltünk meg :-( ) így, mivel a szopizás méhösszehúzó hormonokat termel inkább leállított a doki. Ezzel indokolta. Nem volt egyszerű, de remélem már vége. A legrosszabb az volt, hogy Ábel emelgetését letiltották, néhány nap fekvés, illetve probléma esetén mindig fekvés, így nem néhány nap lett belőle :-( Szóval folyamatos segítség kell, mert még az etetőszékbe sem emelhetem be :-( Azóta Ábellel kidolgoztuk a technikát, ha ölelésre vágyik lefekszem a kanapéra, ő pedig odagömbölyödik mellém :-)
Annyi "előnye" lett a dolognak, hogy annyit izgultunk, hogy a kistestvérrel szemben felállított hosszú lista időre született, egészséges baba hármasra redukálódott.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,
na itt feladom :oops: :oops: :oops: Volt vmi probléma? És hárman vannak a pocakban? Vagy kávé után olvassak babanetet? :shock: :oops: :)

Katust én megfejtettem, klikkeljetek először a virágra, utána a gyantás sztorira :)

Anita
putyu
 
 


Anita :D :D :D Egyedül van, a hármas a kívánságlistára vonatkozott: 1. egészséges 2. időre született 3: a harmadikkal igaz nem voltam egyértelmű, szóval mindegy, hogy fiú vagy lány :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Voltunk ma állatkertbe, nem kellett sokat utaznunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Emőke, :D

Anita
putyu
 
 


Katus, én vmiért nem tudom megnyitni az oldalt - nekem anno a montázsos lap sem működött, úgyhogy biztosan az én készülékemben van a hiba :(

Szandra, az Uram tegnap mesélte, hogy találkozott a piacon egy magas, szép nővel, akivel már korábban találkozott nálunk. Gondolom, ez Te lehetsz :)

Emőke, van még hátra néhány hónap márciusig, de a nehezén már túl vagytok!!!!!

Anita, ez kemény... Mennyi ideig tart még nálatok ez a nyavalya??? Én kedden beoltattam Marcit bárányhimlő ellen...

Mi jól vagyunk, szerintem egészen jól vesszük az akadályokat. Bár Zalán eddig tényleg csak evett-aludt, ma volt az első olyan nap, amikor délelőtt már egészen sokáig nézelődött és hallgatta a bátyja dobkoncertjét a fakanalakkal... Szerencsére Péter itthon van még 2 hétig, és lefoglalja/szórakoztatja Marcit (most éppen olyan ügyesen sikerült a fickót elaltatnia, hogy Marci ágya mellett a földön horkol ő is :lol: ). A kisebbiknek nagyon jó az étvágya, 2-3-4 óránként eszik, még egy kicsis sárga, de szerencsére nem pocakfájós. Remélem, később sem fog "elromlani".
Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
De jó, hogy ilyen rendesek a kis fickóid! Nagyon édesek együtt!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 




Szandra!
GYED mellett nincs meló, Gyes mellett akár 8 óra. Én így tudom.
almi
 
 


Pocsék éjszakánk volt! Ati legalább 2 órát ébren töltött, és korán is kelt. A fejem szét akar robbanni. Remélem a kávé segít. A felhők meg jönnek...

Kata, Marci nagyon mókás, ahogy a kistesót közelíti. Hogy reagált az oltásra? Zalán is napról napra szebb!

Emőke, vigyázz magadra! Szuper, hogy elmúltak a kezdeti gondok. Gondolom a kímélő életmód nehéz már gyerkőc mellett.

Adri, néztem rólatok képeket iwiw-en :-) Nagyon szépek vagytok! És a fotós is jó :-)
almi
 
 


Szandra,

GYED mellett nem lehet dolgozni, de a GYED a gyerek 2 éves koráig jár, Neked meg olyanod már nincs otthon, nemde?:))
A gyes mellett bármennyit dolgozhatsz.
Vendég
 



Judit, a 2 hetes tesztelés után mit mondasz az allergia elleni homeós bogyókról? Melyik vált be? Nekem brutál módon folyik az orrom és viszket a szájpadlásom, melyik bogyót érdemes szerinted beszerezni?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Hát megmondom őszintén nem igazán tudtam eldönteni, hogy használ-e vagy sem, néha úgy éreztem igen, néha, hogy semmit sem ér. De volt most 2 nap, amikor kifogytam mindenből, mert nem volt a gyógyszertárban és akkor jöttem rá, hogy használ:))
Én mind az 5-öt szedem, amit felsoroltam itt, egyszerre szoktam bevenni reggel és napközben amikor a tünetek előjönnek, akkor még azt a 3-at, amiből bármennyit lehet szedni.
Az 5 közül az egyik kifejezetten szájpadlásviszketésre van, nekem az pont nem szokott jelentkezni. Engem inkább az zavar, hogy hajnalban iszonyúan eldugul az orrom és nem kapok levegőt. Napközben meg folyik. Szerintem vegyél mind az 5-ből.
Vendég
 


Holnap kezdődik az ovi, jajjj de kár :D :D :D

Judit!
Megnéztük ma a cicamicás csoportot, szerintem tök aranyos lett :D , olyan igazi szép ovis csoport lesz és nem mellékesen cca 2x akkora a terem mint amilyen itt a Toldyban van. Tök aranyos játszósarkokat csináltak benne, szupi lesz még ez az átmeneti állapot is. Vittem be 3 kis cserepes virágot meg egy pár plüss állatot (mire az Edó megy addigra legalább elfelejti, hogy az a miénk volt :roll: , így nem akarja kisajátítani :oops: ).

Pussz

szandrakiss
 
 


Szandra,

Én is azon gondolkoztam, hogy lehetne elcsenni úgy pár játékot, hogy Zorka aztán az oviban ne ismerjen rá. Az a baj, hogy nem nagyon van olyan játéka, amit nem fog felismerni, esetleg néhány plüssállat, dehát őszintén szólva én még nem láttam gyereket plüssállattal játszani:) Jobb ötletem nem lévén arra gondoltam, hogy veszek ceruzákat meg papírt rajzolni és azt viszem be. Merthogy azt mondták, hogy még az sincs nekik.
Épp ma töltöttem ki azt a cuki kis nyomtatványt a gyerekről, hát voltak benne érdekes kérdések:))
Vendég
 


Sziasztok!!

Hujjujj, bizony ovi és suli!!! :P :P brrrrr
Bizony Szandra, azok a lenti csoportok szép nagyok, mi is ott kezdtünk, de fel kellett költöznünk a bölcsi miatt! :twisted: :twisted:
Jó dolgotok lesz ott!! :lol: :lol:

Kata!!

Tüneményesek a fiúk!!!! :lol: :lol:

Anita!!

Klassz az állatkert!! :lol:

Mi a héten a jászberényi állatkertben voltunk! szuper volt!!
Hoztam képeket!
Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ja, és a hétvégén megcseréltük a hálót a gyerekszobával. Persze volt festés, új szőnyeg a csajoknak, takarítás, lomtalanítás, pakolás és kidöglés! :lol:
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Tökjó lett a csajok szobája!
Marietta meg jól megnyúlt, kis modell csajszi:)
Vendég
 


Gyöngyi!
Nem volt valami nagy bizodalmad azzal a bagollyal szemben! :lol: :lol: :lol:
A csajok szobája szuper lett, gondolom nem kis meló volt, főleg a lomtalanítás.
Nálunk tuti az lesz, mert egy kissé gyűjtögető életmódban élünk. Mindketten hajlamosak vagyunk minden sz@rt félre, hogy valamikor még biztos jó lesz. Aztán, ha nagy nehezen kidobálunk egy-két dolgot, tuti az fog kelleni pár nap múlva, pedig előtte évekig nem kellett a kutyának se! :oops: :oops: :oops:
A kajás tanácsadás terén egyszer lenne ránk egy kis időd? Ha neked, úgy jobb át is mehetünk egyszer mi is, amikor neked jó!

Szandra, Judit!
Lehet, hogy nagyon hülyeséget fogok kérdezni, de megteszem. Az oviban van azért olyan játék is, amit nem a szülők hoznak?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri,

Nem kérdeztél hülyeséget:) Semmilyen játék NINCS még egy darab ceruza sem!Az a speciális helyzet, hogy a Toldi ovit bővítik és Zorkáék csoportja majd az új épületbe fog kerülni, csak valami szomszéd néni szívózik és nem akar aláírni valami papírt ezért csúszik az építkezés. Ezért ideiglenesen a Brunszvikba raktak 3 csoportot, viszont ott semmilyen játék nincs és erre a 2-3 hónapra nem akartak erre költeni. Majd az új épületbe kapnak mindenből szépet, újat. Úgyhogy a szülőket kérték meg, hogy a megunt leselejtezett játékokat vigyék be.
Vendég
 


SOS SOS SOS

Csajok, dolgozom, de otthon hagytam a telefonomat és Ancsi Juditnál van! Légyszíves, aki tudja Judit vagy Anita számát, küldje el nekem priviben, hogy kapcsolatba bírjunk lépni. Örök hála és kalapemelés!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


0630-........... Judit :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wiki12 2009.09.01 09:17-kor.

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


basszuskulcs!
mit csináljak?????? :twisted:

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


sikerült!
Judit, remélem idôben kapcsoltam és nem zaklatott senki, Katuson kívül! :)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,

Közben én is elküldtem Katusnak priviben. Én már csak kipontozva láttam a számomat, csodálkoztam is:) Nem zaklatott senki:)
A szeptemberi Kismama újság címlapján Eszter van???Nem voltam biztos benne, de nagyon hasonlít. Mi van Veletek? Eltűntél teljesen...
Vendég
 


Köszi Viki, Judit :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Legelőször is:

Drága Zalán!

Isten hozott! Nagy gratula a szülőknek és szép, boldog életet négyőtöknek!



Képzeljétek, tegnap Pozsonyba elhagytam a telefonom, így nincs meg senki szám. Kérlek titeket dobjatok egy sms-t a számomra (újra aktiváltattam) a nevetekkel.

Nagyon köszönöm!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Most hogy lassan vége a nyárnak gondoltam adok egy kis életjelet magunkról :arrow: hát, megvagyunk :?

Zétikémnél ma diagnosztizált a gyereksebész lágyéksérvet :cry: ...két-három hét múlva műtik :cry: :cry: :cry:

Nektek csak jobbakat!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Kedves Sára!

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!!!

Kép

Drága Anita,

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Kép

Évi,

Jó, hogy írtál. Az kevésbé, amit. :( Neked kitartást, Zétinek gyors gyógyulást kívánunk!
Vendég
 


Sárának és Anitának nagyon boldog szülinapot, Zétinek gyors gyógyulást kívánunk!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sárának és Anitának nagyon-nagyon boldog szülinapot!


Évi!

Engem is műtöttek kétoldalival 3-4 évesen. Nem lesz gond! Gyors gyógyulást!

Lányok!

Nem halmoztatok el telefonszámokkal! Aki küldte köszönöm! A többit várom!

anett
kállai
 
 


Sárának és Anitának nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Anita, Sára, nagyon boldog születésnapot kívánunk!


Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Tegnap Éviák után mi is a sebészeten kötöttünk ki, mert Dóri oda csukta a bal kezének ujjacskáit a kapunknál. Szerencsére nem tört el, "csak" csúnyán megzúzta a kicsi, és gyűrűs ujját. Ennek következtében ma sincs túl nagy formában a csjszi, főleg miután ma még lehorzsolta a térdét, leesett a székről, és a homlokát is lehorzsolta.
Na ennyit mára!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sára! :D
nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!

Kép

Nagyon szép lett a szobátok!

És pedig köszönöm mindenkinek! Eben a korban már sikerült utolérnie vmilyen allergiának, kész vagyok tőle, de a szemem bosszant a legjobban :evil:

Évi, örülök hogy hallok rólatok, Zéti biztosan hamar rendbe jön, +++++++++++!!!

Adri, :( :( lassan le kell őt kötöznötök :roll: de ez sajnos az a kor... :D

Anita
putyu
 
 


Az utolsó vigyort utólag írtam volna Sáráék szobája utánra....
na remélem érthető..

Anita
putyu
 
 


Drága Sárunak nagyon boldog szülinapocskát kívánunk mi is.

Kép

Anita!
Neked is sok boldogságot. Az allergiát meg már NAGYON DE NAGYON fiatal korban is el lehet kapni :D (nyalós smile :lol: )

Adri!
sajnálom Dóri kezét, pussszi rá. Ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor minden ilyen sérülésnél az első, hogy rávedd mozgassa meg a kezét (ujjait) még ha csak kicsit is, de akkor már megspórolhattok egy utat a sebészetre, olyan macera az mindig.

Nálunk apa csukta be egyszer a Tami ujjait az ajtónak a zsanér felőli részébe. 2 szer próbálta becsukni az ajtót, majd mikor nem sikerült (férfi erővel sem) akkor végre felordított a Tami mert addig levegőt nem kapott. 3 helyen gyűrődött meg egy ujja és az 5ből 4 ujját érintette ez. Szívbajt kaptunk de okos tanácsra nem mentünk dokihoz mert tudta azért mozgatni. Nem könnyű időszak!!!

Pussz

szandrakiss
 
 


Anita!!!

Boldog születésnapot kívánunk!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sára nevében köszönöm szépen a köszöntéseket! Jővőre már nem biztos, hogy megtehetitek, mert ha így folytatja agyoncsapom! :lol: :lol:

Anita !

Jobbulást neked!!:cry: :cry: Mikor kezditek az ovit??

Anikó!

Mi volt a fülészeten??

Adri!!

Sajnálom Dórit! Nagyon emlékeztet valakire........... :D :D :D

Évi!!

Sajnállak!! Téged, mert neked nagy izgalom ez, Zéti észre sem fogja venni! És a nyoma sem fog látszódni!! Hol műtik?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ágyöngyi 2009.09.02 21:29-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


http://www.bokaykert.hu/

Szuper programokkal szeptemberi fesztivál lesz! Mi mennénk a vasárnapi Alma koncertre, ha az időjárás is engedi! Mondjuk szívesen mennék a Hooligensre is, de későn van :lol: :lol: :lol:

Szept 26-án meg Halász Judit koncert a Rózsában jegyek 1850,-

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!


Adri,
kösd fel a gatyót, Dóri sem egy szobanövény :D Szerintem is fogadd meg Szandra tanácsát, mert különben félő, hogy minden héten a sebészeten köttök ki :D És ez most NEM fenyegetés :D

Szandra,
anyám, kirázott a hideg TAmi sztoriját olvasva... :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?