Új privát üzeneted érkezett!

Gyabi: enyém védőnő azt mondta, 2 éves korig kb. kell reggel és este a tápszer. Ha elfogadja, hagy igya. Sztem....Réka nem tart rá igényt. Tehéntejből is 1-2 deci fogy reggelire. Viszont rengeteg húst eszik. Kis ragadozó. :)

És mit adsz neki reggelire, ebédre, vacsira?
Hát egyből látom rajta, hogy éhezteted. Menj már! :roll: :lol: :lol: :wink:

Judy: 18 mm-es peti már érettnek mondható. Úgyhogy lehet még ebből a ciklusból is baba. :)
jaimee1
 
 


Reggeli: tejbegríz(kb. 2 dl tejből)-szendvics(1 zsemle+felvágott)-péksütemény( 1 bikta vagy túrósbatyu)-virsli(2,5 db +zsemle)...ha kevés, akkor 9-10 körül tízórai.
Ebéd: főtt étel és általában húsos..de becsúszik 1-1 főzelék. ( na ezekből teljes nagy adag, műanyag tányér tele, ha mégis bébiétel...akor 2 üveg 1-3 éves korig!!!
Uzsonna: 2-3 doboz puding vagy krémtúró...Dörmi kismackót már meguntuk, de abból is lement 2. + gyümölcs ( 1-2 barack-körte stb. )

Vacsora 300 ml tápszer.

Na ennyi egy napi kosztunk.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimeemami: majdnem lemaradt...

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Gyabi, ennyi kaja :shock: :shock: én azt hittem, Bíborom jól eszik, de hát ezennel visszavonok mindent :lol:

Boldog Jaimee-mami napot!
Vendég
 


Köszi a köszöntést csajok!

Gyabi: Aszta!!!!! Bakker! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Én nem hittem, hogy Réka jól eszik, de ezek alapján tán még aggódnom is kellene. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem aszonta a védőnő, hogy 9-10 hónapos kortól "illik" szilárd vacsit enni a bébiknek, de amennyit Banditád a nap többi részében megeszik, ezt nem tartom olyan lényegesnek!
:lol: :lol: :lol:

Ja és ezzel totá bebizonyosodott: éhezteted a gyereket! Ejnye, anyuka!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Jaimee: kontaklencse???? Nekem most jön a 4. pár + a páromnak is van már 4 pár!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

NIKI: Helyzetjelentés?
GYABI: Azzal nincs gond, hogy nem hízik Beni, a képek alapján is jó súlyban van, és a leírtak szerint is sokat eszik. A napi 3-4 étkezést inkább napi 5 étkezésre alakítsd át, tehát 5-ször egyen szilárdat. A reggeli szuper, tízórai, uzsi lehet hasonló, amiket Te is írtál. Az ebéd is kiváló. Én vacsira még főzeléket adnék husi nélkül, legalábbis 1 éves kor körül, én így csináltam. Aztán fokozatosan áttértünk a vacsinál is a reggelihez hasonló kajákhoz (bundás, rántotta, virsli, meleg szendvics stb) De ha marad minden így, ahogy eddig, akkor is szépen fog gyarapodni Beni. Úgyis jelzi, ha éhes. Borostyánláncot nem próbáltuk, nem alszik jól éjszaka Beni? Próbáld ki, hátha bejön Nektek, de akkor napközben is rajta kell lenni, és mindig, úgy tudom. A kontaklencsét én is pont kérdezni akartam, én majdnem már 1 hónapja rendeltem (apunak), és még azóta se küldték..
JUDY: Remélem, szuper eredményes volt a hétvégétek! Bízzunk benne, hogy 17mm-es petécske elég volt, ha meg nem, akkor jövő hónapban a doki segít, hogy ne repedjen meg idő előtt.
BIBI: Köszi a felajánlást, de nem terveztük, hogy megyünk. Amúgy egyáltalán nem drága a jegy, pláne, hogy két koncert is lesz..Bibi volt mostanában fellépésen? A régi videót már megcsodáltam!
MIRCI: Merre vagy? Mindjárt szülsz, és Bálint is már 11hónapos. Mi újság felétek?
JAIMEE: Holnap kezdjük az ovit. Várja Peti meg nem is. Nem szeretne ott aludni, így a héten lehet csak ebédig marad, majd meglátjuk. Boldog névnapot kívánok én is Neked. Mit terveztek estére? LH-t nem csináltál tegnap?
Vendég
 


Betsy: nekem 2 napra küldték eddig az összes lencsét!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Nekem írtak egy levelet, hogy készlethiányuk van, de 2-3 héten belül küldik.. A 2-3 hét már lejárt.
Vendég
 


Betsy:

Helyzet változatlan, egyben vagyunk...
Bár valami nem oké, tegnap kicsit vérezgettem, ma jobban, de hol elmúlik, hol visszajön....
Nem tudom mi a baj, de holnap megyek nst-re meglátjuk mit mondanak.
Ráadásúl a hasam alja megtelt vízzel, szó szerint lelóg egy kis részen ami fáj is, hát ez is érdekes, mindenesetre holnap megmutatom a dokinak kíváncsi vagyok mit mond.
A védőnő szerint valami gond van és szerinte befektetnek, de remélem csak ilyesztgetni akar.
Minden nap kínlódok már nagyon elég volt belőle, szeretnék már túl lenni ezen az egészen.
Holnap jelentkezem!

Puszi Nektek!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Móning!

Gyabi: Sajnos én nem tudom betenni és kivenni a lencsét csak jelentős kínnal. Úgyhogy figyel a szekrényben 10 000 Ft értékben lencse és hozzá sem nyúlok. :roll: :twisted: :? Ilyen béna vagyok...

Niki: Vérezgetsz? Az nem annyira jó...hacsak nem a nyákdugó távozik.
Kitartást továbbra is!++++++

Betsy: Neked is köszi a köszöntést! És mikor tértetek át a reggelihez hasonló vacsihoz? Boldog ovikezdést Petinek!!!!
jaimee1
 
 


sziasztok,

Jaimee,
Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Niki,
Lehet tényleg csak a nyákdugó távozik. Drukkolok, hogy most már tényleg kibújjon ketteske. :lol: :lol: :lol:
Betsy,
Doki szerint nem volt elég nagy a tüsző, de most az esélytelenek nyugalmával várom pirit. :lol: :lol: Most nem is tesztelek, nincs is tesztem itthon. Inkább várom hogy megjöjjön, hogy elkezdhessem a closty-t. :lol: :lol:
Gyabi,
Hát nem semmi Beni milyen jó evő.Nekem béres cseppet kellett adnom, hogy megjöjjön az étvágya. Ennek következménye lett, hogy 11kg-ról 11,68kg-ra hízott 1 hónap alatt. Most szüneteltetjük egy hónapig, mert szétdurran a leány.
:lol: :lol: :lol:

Rólunk:
Fiúk suliban, csönd van a házban. Nekiállok főzni meg mosni. :lol: :lol:

Barbikának volt este egy kis hőemelkedése a 18 hós oltás miatt, de mára már mintha elfújták volna. :lol: :lol:

Ez a ferty meg hülyének néz, betette szombatra a tüszőrepedést, pedig már péntek reggelre megrepedt. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy: Nem terveztünk semmit, de meglepiként kaptam egy szép csokrot és egy nagy tálca sütit. :P :P

Judy: Nana....én annyira nem adnám fel ezt a ciklust azért. :wink: Lehet itt még kellemes meglepi! :D

De szuperül gyarapodott Barbi, miismiis kipróbáljuk! Egy idő után hozzászokik a baba szervezete az étvágynövelőkhöz, ami ugye nem is baj, mert fél kiló (azaz 70 dkg) per hó az böcsületes eredmény. :lol: :lol:

Köszi a köszöntést!
jaimee1
 
 


Sajna ez nem a nyákdugó, az már 2 hete elment.
Majd ma kiderül, hogy mi ez, van e valami baj.
13:30-ra megyek, hát kíváncsi leszek.
De ma nem szülök az tuti...
Ennyit a hamarabb szülésről.
Úgy tűnik már tovább hordom.
Most már akkor szeretném megvárni a vasárnapot, hogy a dokimnál szülhessek.
Nst után jelentkezem, köszönöm a bíztatást!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Jaimee,
Nem adtam fel ezt a hónapot, csak nem izgulok, mert tudom, hogy nagy valószínűséggel most nem jött össze. :lol: :lol: Ezért nem is akarok tesztelni, de azért persze nagy meglepi lenne, ha mégis összejött volna. :lol: :lol:

Igen, sajna hozzá tud szokni a szervezet az étvágynövelőkhöz, ezért is tartunk most szünetet, 1 hónapot szedte, most 1 hónap pihi, aztán ha az étvágya nem csökken, akkor nem biztos hogy újra kell kezdenünk.
Viszont vitaminpótlásnak meg nagyon jó lenne a téli hónapokra.
Ti adtok majd valami vitamint a lurkóknak? :lol: :lol:
Niki,
Nagyon szorítok nektek, hogy minden rendben legyen, várunk a hírekkel. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Lurkóknak? Itten csak egy van per pillanat. :lol: Bár néha Apa is elmegy egy gyereknek és én sem vagyok valami felnőttes. :roll: :) A Cebion multiról hallottam, hogy jó...vagy a sima Cebion. És a Bérest is javasolta már 2 barátnőm is, bár mindkettőnél csak rövid ideig hatott, de nekem az is jó lenne.

Sirki?????
jaimee1
 
 


Jaimee,
A kérdés mindenkihez szólt!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálad mi a helyzet??Volt már 2 csíkod?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


NIKI: Én is drukkolok, hogy minden rendben legyen. Én biztos rohantam volna azonnal a kórházba már egy csepp vér után is. Hisz a belső heg is szétválhat, lepényleválás is okozhatja a vérzést stb. Szerintem már ma babázni fogsz! Várjuk a híreket!
JAIMEE: Gondolom a süti gyorsan elfogyott. Vagy Te nem vagy annyira édesszájú (mint én) ? A szopiról való leszok(tat)ás előtt tértünk át a mostani vacsi-étkekre. Remélem, Peti jól érezte magát az oviban. Végül ott aludt, 2 óra múlva megyünk érte..
JUDY: Én tudok mindent, olvasgatlak szorgalmasan. Blogot nem folytatod?
Vendég
 


Judy: Tudom, de nem tudtam kihagyni. :wink: :lol:
Volt, tegnap. Én most így állok, a legalsó teszt mai.

Kép

Én is tudok mindent. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Betsy: édesszájú? Dehogynem! :lol: :lol: :lol: :lol: 3 sütit magamba toltam, köztük az idei ország tortáját. Nagyon fini!

[quote]A írta: szopiról való leszok(tat)ás előtt tértünk át a mostani vacsi-étkekre.


Hm, ezek szerint már nálunk is lehetne...
jaimee1
 
 


Jaimee,
Úgy látom a tegnapi volt a tetőfok, de még a mai is pozi.Mindent bele. :lol: :lol: :lol: :lol:
De jó lenne megint együtt babásodni. :lol: :lol:
Betsy,
Gondoltam rá hogy folytatom, de annyira nincs időm leülni hosszabb időre a gép elé. :oops: :oops: :oops:
De lehet nekidurálom magam.Este lenne egy kis időm, de akkor meg olyan fáradt vagyok, hogy bedölök az ágyba mint egy zsák. :lol: :lol: :lol:

Kis zugolvasók. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
köszi a hiányolást! Jövök én, jövök, olvasgatok, csak sose hogy odajussak, hogy irjak is! Most is csak gyorsan jövök... :lol:
Utólag is boldog névnapot!

Niki,
ez a vérezgetés nem semmi, én is biztosan rohantam volna a kórházba! Remélem minden rendben van, és ma már babázni fogsz! Én úgy tudom, hogy ha biztosan a nyákdugó megy el, akkor onnan számitva 24 órán belül biztosan szülés van... Várjuk nagyon a hireket!

Gyabi,
még hogy te éhezteted ezt a gyereket???? :shock: Alapból rá kell nézni, éppen akartam irni a feltett képekre, hogy milyen jól néz ki Bandita, olyan igazi pasis, és szerintem nagyobbnak is néz ki a koránál. Elméletileg az ideális az lenne, ha naponta ötször ennének a gyerkőcök, de mondjuk nálunk ez általában nem jön össze, mert Nikinek még mindig nincs kialakult napirendje időpontokra bontva, én már nem is reménykedek, hogy lesz, de nem baj, szóval, mi reggel felkelünk akkor mindjárt szopi, utána rögtön reggeli (változó, apával "rendes" kaját szoktak enni, mint margarinos vagy tejfölös kenyér, esetleg sós kifli, vagy néha tesznek rá szalámit, ami van itthon, velem általában pépes állagú a menü, mint Nestle tejpép vagy griz Nesquickel, esetleg corn flakes, ha én azt eszem, akkor ő is mindig kér), utána 3-4 óra múlva ebéd, az ami van, azt eszi ő is, változó, utána alvás, felkelés után próbálok valamilyen gyümölcsöt belediktálni, az általában sikerül, de nem sok max egy darab, kivéve, ha kekszel kapja, úgy több is lecsúszik (az fagyasztott gyüminél szokott lenni), vagy ha nem annyira éhes, akkor simán csak kekszet kap, este 7 körül pedig vacsi, ami mindig valamilyen "komolyabb" kaja, virsli, szalámi, pástétom, vagy ami van itthon, majd kb 10 körülre vagyunk kész a fürdéssel, akkor még szopi, amibe belealszik! Hú, de hosszú lettem, bocsi!
Borostyánkőről semmit sem tudok, sajnos!

Judy,
nekem tavaly télen ajánlotta az egyik gyerekorvos, hogy adjak a Nikinek vitamint, azt a Multi tabs immuno-t, de én nem adtam, egyrészt mert szopik, másrészt, mert nemtudom, én amikor szedtem vitamint mindig nagyon meghiztam, igy... a fene tudja. Először a főiskola alatt szedtem B vitamint, akkor 14 kg jött rám fél év alatt, azután a terhesség alatt is azért hiztam annyit szerintem, mert szedtem a vitamint, hisz a harmadik hónapig, amikor csak folsavat szedtem 1,5 kg jött rám, utána meg rohamosan havi 5-7 kg. Nem mertem nem szedni, nehogy baja legyen a babának, de szerintem meg kellene próbálni máshogy fedezni a vitaminszükségletet. Télen is enni a gyümiket, meg a hűtőben tárolt gyümiknek, zöldségeknek is van vitamintartalmuk, bár nem annyi, de van...
sirkici
 
 


Ja, Judy,
gratula ehhez a 17 mm-es petécskéhez is, és biztos hamarosan ott lesz már a kistesó!

Bibi,
mesélj valamit Bibiről, miket csinál már? Képek????
sirkici
 
 


Sziasztok!

Hát már itthon vagyok, és kinlódok...
Az nst-n minden rendben volt, utána jött a doki aki megvizsgált, és még mindíg csak bő egy újjnyira vagyok nyitva és a vérezgetés is attól van, hogy nyitva van a méhszáj.
Utána megnézte a magzatvízet, hogy nem e zavaros, de az is renbden van, bár én már majdnem sírva fakadtam úgy fájt. :cry:
Csütörtökön megyek megint, és már nem akar hazaengedni, azt mondja, hogy be kell feküdnöm, mert így tartja bíztonságosnak...
Megpróbálom kiharcolni, hogy engedjen haza, ínkább bemegyek minden nap, csak ne kelljen bent feküdnöm.
Haza már alig bírtam jönni, most már valamivel jobb, de még mindíg nagyon görcsölök.
Hát én már ki vagyok teljesen....

Én adok Dominak vitamint méghozzá a Cebion 2x multi vitamint.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Jó reggelt,

Szörnyű éjszakán vagyunk túl. Bazsi iszonyatosan köhögött, majd megfulladt olyan száraz volt. Persze egy db sinecod sincs itthon. :twisted: :twisted:
Reggel adtam neki sinupret drazsét, elvitte magával a suliba is , majd felhívom, hogy ebéd után is kapjon be egyet. Ma meg veszek köhögéscsillapítót éjszakára.

Barbi lába meg tele van apró hólyagokkal, először azt hittem barihimlő, de nem terjed. Valszeg szúnyogcsípés, de tényleg nagyon csúnyák. Nem győzöm kenni azzal a kenőccsel amit a doki írt. :oops: :oops:

Niki,
Örülök, hogy minden rendben van veletek. Reméljük a csütörtököt már nem várja meg babócád és kibújik előbb, hogy ne kelljen befeküdnöd. :oops: :oops:
Sirkici,
Igen, pontosan én is ettől félek, hogy sokat hízik majd Barbika tőle, hiszen most is igen rendesen gyarapodott. Gyümit eszik minden nap, de az sajna télen nem lesz elég, főleg mert van mellette 2 nagytesó, akik hozzák haza a bacikat a suliból, ezért vagyok tanácstalan hogy mit adjak, amitől azért nem hízik rohamosan, mert az sem jó.
:oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt,

Úgy látom, hogy én mindig elrontom a bulit. Ha írok, utána senki nem jön. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki,
????????????????????????????????????????Egyben vagy még? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kukuccs! Judy, én is jelen! :lol:

Hogy van Barbika lába? Tényleg szúnyogcsípés volt?

Niki: ????

Gyabi: Alakítottál valamit az étkezéseken?
jaimee1
 
 


szia Jaimee,
Igen, szúnyogcsípések azok a hólyagocskák. Tényleg nagyon furin reagál rájuk. Most már szépen gyógyulnak. :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, tegnap Bazsi életében először hazasétált a suliból. Kibundázta hogy ne legyen tanulószobás. Egyben hazaért, de eléggé aggódtam. De 20 perc alatt itthon volt. :lol: :lol:
Muszáj most már egy kis önállóságot tanulnia. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
hát igen, nem tud okos lenni az ember vitaminügyben...
Barbika miért reagál igy a szúnyogcsipésre? Talán allergiás rá?

Niki??????????????????,
Már biztos befeküdtél, meg ez már túlhordás a vonalzód alapján, remélem már tényleg hamarosan kint lesz Alex (gondolom apa szólt volna, ha már kint lenne...)!
sirkici
 
 


Judy: Calcimusc??? Beninek rögtön lehuzza a csípést...

Jaimee: dehogy alakítottam...az ütötte meg a fülemet, hogy 2 éves korig jó lenne 2x tápszer...de már nem tudom hová "benyomni"....így ennyi maradt.

Ma megérkezett a korlát a teraszhoz 2 kiskapuval...tehát innentől kezdve nincs szökés és lépcsőzés Banditának...elvileg holnap vagy vasárnap szerelik.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok Alex vagyok!

Bocsi, hogy anya felhasználónevéről írok, de nekem még nincs és amúgy is ez olyan kislányos oldal én pedig nem vagyok az!
Itt az SMS amit apa telefonjáról küldtem, üdvözölni az ismerősöket:

Sziasztok Nénik és Bácsik!
Tájékoztatásul közlöm, hogy megérkeztem közétek a mai nap 07.órájánák 55.percében! (2009.szeptember 04.)
Főbb tulajdonságaim:
-okos
-ügyes és ráadásul még szép is vagyok, mint Apa! :)
Amúgy testalkatom férfias, 54cm, 3300g, zsirtartalmam 52,7%.
A nevem pedig legyen ALEX, így hívjatok...

Hát ennyi lenne...
Sajnos sok időm nincs mert már éhes vagyok, megint üres a pocim!
Anyaaaaaaaaa éhes vagyooook!
Ja... anyával valószínűsíthetően hétfőn megyünk haza, kedden legkésőbb biztosan ír nektek ő is.

Sziasztok,

sz.niki kisfia,
ALEX

Kép
Kép
sz.niki
 
 


ALEX BABA, :lol: :lol: :lol:
ISTEN HOZOTT EBBEN A VILÁGBAN. :lol: :lol:
NAGYON BOLDOG GYEREKKORT ÉS RENGETEG CICIT KÍVÁNOK!
ANYUCINAK PEDIG GYORS FELÉPÜLÉST! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki:gratulálok, nagyon jó egészséget és sok boldog percet kívánok!



Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


ALEX: Üdvözlet a nagy világban! Tedd anyáékat nagyon boldoggá!
NIKI: Gratulálok második kisfiatok érkezéséhez! Jó egészséget és sok-sok fincsi tejcsit kívánok Neki!


Kép
Vendég
 


HATALMAS GRATULA ALEX BABA MEGSZÜLETÉSÉHEZ! SOK-SOK TEJCIT, ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KIVÁNUNK!
sirkici
 
 


Niki: Gratulálunk Alex születése alkalmából, jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!

Gyabi : Jó az úgy, ahogy van. :wink: Talán amit Betsy mondott, úgy lehetne esetleg egy picccurit alakítani...Hurrá, kiskapu! :lol:

Judy: De jóóóó ez a hő! Gratula a nagyfiúnak!
jaimee1
 
 


Jaimee,
Köszia hődicsit, de sajna múlt hónapban is felment ennyire, aztán még sem lett baba. Most meg ráadásul kicsi volt a tüsző is, így egyáltalán nem leszek meglepődve ha negát tesztelek.
Csütörtökig várok a teszteléssel, előbb most nem akarom magam stresszelni. :lol: :lol: :lol:

Barbikát elkapta a takonykór. Előkerült az orrszívó, pedig már vagy 1 éve nem használtuk. Jujj de nagyon utálja. :oops: :oops: :oops: Próbálom mutatni neki hogy kell fújni, de nem fújja olyan erővel, hogy az összes takony kijöjjön. Így marad a porszívós megoldás. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ismét itthon:)

Niki: sok boldogságot a pici Alexhez!!! Gyors felépülést és rengeteg tejecskét kívánok!

Judy: én is megkukkantottam a hődet, ígéretes!

Jaimee mami: Te ebben a ciklusban LH-zol csak ugye? Hányadik napon tartassz? Egy kicsit szétszórt vagyok...

Az út fantasztikus volt, Alexi nagyon élvezte! Sőt a repülőt egyenesen imádta! Szóval nagyon boldog voltam, hogy elmaradt a sírás....Rengeteget fürödtünk a tengerben, ettül a finomabbnál finomabb ételeket....Lehet irígykedni :twisted: Teszek fel hamarosan képeket!

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat!
Ma jöhettünk haza, minden rendben van!
Simán szültem képzeljétek!!!!
Alex nagyon jó baba, eszik alszik...
Tejcsi szerencsére van, Domcsinak is tetszik a kistesó, így remélem nem lesz vele sem gond...
sajnos Domi beteg, így nagyon aggódom, hogy el ne kapja a pici.
Később írok még, csak most még pihikézünk!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!

Heni: Máris irigykedem, főleg a kaja miatt, pedig képet még nem is mutattál. :lol: :lol: Lhzom is, hőgörbézem is, most vagyok a 24. cn-on, de késői pével, még egy hét - 10 nap, mire megjön.
És ti??? Remélem, már négyen jöttetek haza! :wink:

Niki: Örülök, hogy ment a hüvelyi szülés!!! Dominak jobbulást!! Pihenj csak és várjuk a szüléstörténetet!

Judy: Barbinak jobbulást!!

[quote]C írta:sütörtökig várok a teszteléssel, előbb most nem akarom magam stresszelni.

Még az is korán van, te! :lol: :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Judy: Éppenséggel ágyazhat is ám odabenn valaki.... :wink: :wink:
jaimee1
 
 


Judy,
hú, tényleg nem semmi ez a hő... :lol:
Barbikának jobbulást!

Heni,
én a tengerpartra vagyok irigy! Jajjjj, de imádom! :lol: Várjuk a képeket!

Niki,
de jó, hogy ment a sima szülés, gondolom nagyon boldog vagy! Már nagyon várom a szüléstörténetedet! Örülök, hogy Dominak tetszik a kistesó, és ne aggódj, általában ha az egész család beteg, még akkor is ritkán kapják el az újszülöttek a betegségeket, vagy náluk nagyon-nagyon gyenge lefolyású, úgyhogy nyugi! :D
sirkici
 
 


Sziasztok!

Jaimee: én most vagyok a 21. cn-en. Csináltam kint LH tesztet, ami 13. napra tette a pé-t. Mi mindent megtettünk a babóca érdekében :lol: :oops: Viszont folyamatosan olyan érzésem van mintha meg akarna jönni...Szóval már most szomorkodom.... Ha minden jól menne, akkor pont 1 hét múlva tesztelnék.

Niki: gratulálok a sima szüléshez!! Várom a történetet!

Most rohanok!

Puszi,

H

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Niki gratula a kiscsávóhoz, én is kiváncsi vagyok a történetedre!
Vendég
 


Heni: Az nem jelent semmit, tudod. :wink:

Judy: Mi ez a hőleesés? :shock:
jaimee1
 
 


sziasztok,

Jaimee,
Hát, piri hamarosan ideér. :cry: :cry: :cry:
Számítottam rá, de ettől függetlenül rosszul esik. :cry: :cry:
Nincs is kedvem semmihez ma. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni,
Neked ezerrel mennek a drukkok.+++++++++++++++
Niki,
Nagyon ügyes voltál, hogy spontán szültél. Mégegyszer gratulálok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Anyavalyába....Na majd a closty. Én is kérek ám drukkot! :wink: :)
jaimee1
 
 


Jaimee,
Most már csak azért imádkozok, hogy még pénteken megjöjjön, mert akkor valszeg a pé is majd hétvégére fog esni. Utána való héten apa éjszakás és mire felkel délután már a gyerekek itthon vannak. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali,

Jaimee: egyszerűen nem emlékszem, hogy anno Alexivel a legelején miket éreztem...Akiket megkérdeztem, azoknak semmi tünet, szóval nem nagyon reménykedem mensis érzésekkel... Ráadásul a kedd még nagyon nagyon messze van...Egyébként ismételten beszéltem a nődokimmal, aki változatlanul a HSG-t erőlteti számomra...Szóval lehet, hogy megadom magam és mikor elmúlik a mensi, akkor ismét szenvedek egy sort.... Nagyon drukkolok! Ezek szerint talán egyszerre tesztelnénk??? Milyen öröm lenne, ha 2-2 csíkot produkálnánk!! Te érzel valamit???

Judy: Sajnálom, hogy kezd esni a hőd!! Köszi a drukkokat, remélem a gólya is meghallotta....

Niki: rettentő kíváncsi vagyok a szüléstörténetedre!! Márcsak azért is, mert reménykedem egy sima szülésben még 2010-ben...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: NEKEM volt iszonyú mensis érzésem egy héten át. Ugyanúgy ment minden, mint egy átlagos ciklusban. Az egyetlen különbség, hogy nem jött meg az istennek sem. Szerencsére.
:wink:

[quote]T írta:e érzel valamit???


Érzek. Premens. :mrgreen:

De most ez nem annyira lényeges. Úgy döntöttünk, októberben megesküszünk, Apa és én összeházasodunk. :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.09.09 16:50-kor.
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?