Új privát üzeneted érkezett!

Tündi, úgy látom, hamar össze fog szokni Luca az új lakótársával :wink: :lol: Ügyesek lesztek....
Apa-fia szerelem van már? :)

Fürdőben még mindig nincsen felszerelve minden, de ez csakis az én hibám, mivel nem szóltam a mestereknek, mikor jöjjenek :oops: :roll: De herótom van tőlük, kellett egy kis szünet, majd jövő7en szólok nekik :wink:
Amúgy jól elvagyunk ajtó+zuhanyfüggöny nélkül is :wink:

Ovis cuccok készen vannak már, remélem, mostmár majd a lyukas zoknik száma is megcsappan, ha ovis lesz... :roll: ...nem tudom, sztem ott már nincsen játékmotor, hogy leamortizálja a zokniállományunkat :oops: :D

Katlina, hát reméljük, hogy elmúlik mihamarabb a rosszullétes korszakod :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,remélem én is hogy hamar összeszoknak majd :wink: Apa fia szerelem,biztosan van :D De azért Lucával nagyobb sztem. :P Persze a fürdetés az apa dolga,nem is engedné nekem.

Na,akkor jöv héten már minden meglesz a fürdőben :) Lilcsinek tetszik?Az ajtó hiánya meg nem a világ vége :wink:

Lyukaszoknik :P majd kilyukadnak mástól ha nem a kismotortól,de mehettek ám azzal is oviba,nem messzire kell mennetek :wink:
Nálunk Luca a szandálokat nyúzta szét,ezen a tavaszon-nyáron 3at fogyasztott el :roll: Még jó,hogy nem a 10ezer ft-osból csak a 3-5ezresből :shock:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szasztok!

Judit, Tündi: A közös helységeket csináltatjuk újra. A kapunál a folyosót és az egész lépcsőházat. Először szétverték a víz miatt a bejáratnál a betont, bevésték a falba a vizet, de most már alakul, hétfőn burkolnak. Alakulunk....de még mindig 2 hét van a végéig....

Tündi: Rékának nem kopott totálra egyik szandija sem, viszont kinőtte őket. :roll: Az őszi cipije már 23-as....

Nóri: De miért nincs ajtó? Mondjuk egyik rokonunknál alapból nincs a fürdőn ajtó. :shock: :shock: Függöny van. 20 éve epül a ház és még nem jutottak odáig. Türelmes banda.

Minden ovit és bölcsit kezdőnek nagyon boldog tanévet!

Móniéknek nincs még netük???

Katlina: Gyomorégésed is van? Arra a tej is jó (ha nem hánysz tőle ippen) De a Rennie is tök jó.

Linda: Itt is gratula Rékának a járáshoz. Biztosan gyakorolja szorgosan.
jaimee1
 
 

 
 

Erika!
Se a tej,se a renéé nem hat,de ez már Robikánál sem vált be:(Egy pohár víztől is képes feljönni a savam-ez van:(

Felújítás-gondolom kopácsolásból nincs hiány


Linda!
Tessék itt is újdonságolni a járást na és képet vagy videót is kérünk!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Erika,azt hittem,hogy a ti lakásotokban újítotok fel :wink: De ha a közös helyiségeket azt sem lehet könnyű kibírni.Popi mit szól a kopácsoláshoz?

Na nálunk meg elkezdődött a nyűglődés :? nem tudom hogy hasacskája fáj-e vagy esetleg nem szopizik eleget :shock: Délután majd jön doktor néni,majd meglátjuk mennyinek méri.De nem is érzem igazán "keménynek" a cicijeimet,remélem azért még kitart a tejecske!!!

Rakok pár képet :)
Kép Kép Kép

A közös kép még mindig nem az igazi,de dolgozunk az ügyön :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Nagyon aranyosak a gyerkőcök!Az alvós Zsombi a kedvencem,nagyon édes rajta!Szerintem a közös kép is klasz,persze majd másabb lesz ha már Zsombi is tartja magát! :D De nagyon aranyosak! :D És lucusnak mi az a prezúr az orrán,csak nem a motorral állt fejre!Vagy már írtad?

Katlina!
Még egy pár hét,és elmúlnak a rosszullétek,és jöhet a kellemes pocakos időszak!

Linda!
Nagy gratula a járáshoz! :D
Vendég
 


Hajni,tegnap csinálta Luca a bohócorrot magának :shock: a garázs előtt felbukott :?

Linda,én is gratulálok Rékának a járáshoz,de újságolhatnád itt is igazán :!: :wink:

Huha holnap kezdődik az ovi! :) Beszámolókat el ne felejtsétek az első napról! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!
Kedvesek vagytok nagyon, de Réka még nem megy egyedül :P csak megtette az első önálló lépéseket, tud egyet-kettőt egyedül, aztán lecsücccs! :)

Tündi, Zsombi nagyon helyes fiú :D nekem a képek alapján nagyon nyugisnak tűnik.

teszek én is képet, még a nyaralásról, Rékásat
Kép Kép Kép Kép Őszibarackot eszik :D Kép Kép Új frizura :)

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Erika,nagyon sok boldog névnapot! :)
Kép

Linda,az első önálló lépésekkel is dicsekedni kell! :) Nagyon jók a képek :) Ahol napozik a kisasszony az csúcs :wink:
Zsombi tényleg nyugis Lucához képest.
Viszont este megint kínlódtunk az evéssel.Fél11-fél1ig nem aludt csak nyűglődött..a cicin elvolt,de nemigen jött belőlle semmi.Olyan kis puhák voltak a cicijeim :?
Tegnap már nem jött ki a doki néni,ma jön tanácsadás után,majd meglátom mit mond rá.Utána csak 5kor kelt enni,de akkor már volt mit kiszívnia :wink:

Kriszti,hogy viselte Dávid az oltást?

Szuper napot az oviba menőknek! :) :) :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika! Boldog névnapot!!
Kép

Kisebbik Rékának gratula!! Hamarosan kettesbe kapcsolhattok :)

Tündi, remélhetőleg az nem jelent semmit, hogy puhák a cicik :roll:

Holnap kezdődik az ovi, a csomag össze van készítve :wink:
Még a fénykép hiányzik, majd ma megyünk érte, remélem, ott lesz már...

Lilit megnyírtam...most megint olyan kislányos lett. Fru-frut is vágtam, meg hátul is, elég sokra sikerült :oops: :roll:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Erika, boldog névnapot kívánunk!
Kép

Kép
pimelinda
 
 



Kép
pimelinda
 
 


Linda!
Hát ez nagyon cuki :D Nagy munkában volt a leányzó ez tisztán látszik! :D Jó hamar befogtad a házimunkára! :lol: :lol: :lol:

Na nekünk az oviról ennyit! :cry: Franci lebetegedett úgyhogy a héten nem megy oviba!Éjszaka belázasodott,meg a torkát fájlalta,úgyhogy reggel elmentünk doktornénihez, csúnya piros a torka,és közben a láza is felszökött megint! :cry:
Na majd jövő héten ismét nekiugrunk az ovinak,remélem! :roll:

Nóri!
Kép az új frizuráról! :)

Tündi!
Mizu?Dokinéni volt ,mit mondott? Ne aggódj,van ott tejcsi,ne idegeskedj ezen!
Vendég
 


ERIKA!!!
Kép
Vendég
 


Erika!
Boldog Névnapot!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Erika: Nagyon Boldog Névnapot Neked :) Kép

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Erika!
Boldog névapot kívánok!

Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Erika: Boldog Névnapot!!!


Tündi: Dávid nagyon nyűgi lett mire bekerültünk Ildikóhoz annyian voltak mint az oroszok. De Móni is ott volt és dumcsiztunk egy kicsit. Így nagyon sírt még amikor kijöttem vele az udvarra akkor is így szóltam Zsoltinak hogy a gyerek nagyon éhes gyorsan haza kellene juttatni bennünket jött is a sógorom alig vártam 5 percet. Kiszívta a karomat csak olyan éhes volt. :) Volt már Ildikó mit mondott? A képek az nagyon szépek nekem is az a kép tetszik legjobban ahol alszik Zsombi. Kitartás!!!

Linda: Gratula Rékának az első lépésekhez!!!! Így konnyű takarítani ha van segítséged. :wink: :lol:

Szeretnék egy kis segítséget kérni megint Tőletek. Szept.11-én megyünk Szentendrére kicsit pihenni és azt szeretném megkérdezni nincs valakinek véletlen babahordozó kenguruja? Ha van akkor kölcsön kérhetnénk arra a pár napra? 15-én délelőtt jövünk haza.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Hajni, jobbulást Francinak!!! Mi is most keveredünk ki valami nyavajából...

Kép
pimelinda
 
 


Erika! Boldog névnapot kívánok! Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Nóri,bocsi,hogy nem voltam gépközelben,de vendégeink voltak.
Védőnéni azt mondta az nem jelent semmit,hogy nem kemények a cickók :wink:

Hajni,jobbulást Francinak!!! Reméljük hamar meggyógyul!

Linda,nagyon édes kis segítséged van! :) Jöhettek hozzánk is,majd a csajok kitakarítanak mi meg dumcsizunk :wink: :P

Kriszti,gondoltam,hogy százezren lesznek a tanácsadáson.De még jó,hogy tudott menni értetek a sógorod.Huuu de jó lesz nektek,hogy mentek egy kicsit kikapcsolódni! :) Nekünk nincs kengurunk :?

Nálunk meg ma volt doki néni+védő néni,együtt jöttek.Megcsodálták Zsombit :) 4410g. Azt mondták szopival nem lehet gond annál aki ílyen szépen hízik.Szerintük este más gond lehetett vele.Néha kicsit nehezen jön a büfcsike+a kaksi :? Most is azzal küzd.Kapott még a sárgaságra vmi port,azt kell egy hétig szedni.Én meg a sebemre kaptam aloe veras cuccot..nem occsó :shock: meg homeos bogyókat.Remélem hamar helyrejön a sebecském.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi/Melinda: nagyon édesek a képek.
Tündi! Mi a baj a sebeddel? Nem akar gyógyulni?
A képek alapján is jó húsban van Zsombi :)

Hajni! Jobbulást Francinak!
Szombaton Marci is belázasodott. De semmi baja nem volt amúgy, és másnapra jobban is lett. Gyanítjuk, hogy pszihés alapon lehetett. (Izgalom az ovi miatt.)
Az ő csoportjukban is több gyerek beteg most az első héten, így csak 15-en vannak a 20-ból.
Apa szoktatja, tegnap bevitte délelőtt úgy, hogy még ő is bent maradt, ma pedig már ott maradt Marci ebéd utánig. Mostanra már biztos hazaértek.
Remélem, hogy minden okés lesz holnap is, amikor Marci már ott is fog aludni.
judit_79
 
 


sziasztok

Kissé megkésve de: Boldog Névnapot Erika!

Tündi: nagyon édesek a képek, nekem is az alvós a kedvencem. A van-tejcsi, nincs-tejcsi dologtól én is jó ideig tartottam, de azt mondta a védőnő+a gyerekorvos is , hogy amíg szépen fejlődik a gyerkőc és a szopi közötti időben nyugodt (nálunk ugye van még az éjszaka végigalvása is), addig ne aggódjak (ja és nekem is teljesen puhák a cicik, sőt igazából Enci már csak egy ciciből szopizik, és mégis elég neki, úgyhogy nyugodj meg van ott tejcsi elég.)

Rólunk: ma elkezdtük az ovit. Reggel átsétáltunk Emma rögtön mikor odaértünk ment is be a csoportszobába, az óvónéni nagy öleléssel fogadta (ez nekem nagyon tetszett :lol: ). Kérdeztem az óvónőt ,hogy akkor maradjak-e, azt mondta menjek nyugodtam, majd jöjjek vissza két óra múlva. Mikor visszamentem épp az udvaron játszottak, és Emma épp elkezdett sírni. Kiderült,hogy egyébként ma nem sírt, csak az volt a gond,hogy a játék gokartba nem ő ülhetett be először. Persze,mivel mentem érte megkérte az óvónéni a gyerkőcöket,hogy Emma beleülhessen, mert megy haza. Ment is vele egy kört, s aztán mondtam neki,hogy megyünk haza, erre közölte,hogy nem szeretne hazajönni. Végül azzal csaltam haza,hogy elmegyünk együtt boltba. Holnapra már kértem neki ebédet meglátjuk meddig marad ott, mert ma azt mondta ,hogy az oviban szeretne aludni. :lol:
Egyébként kis felfedező volt, járkált a szomszédos csoportokba is(mert ebben az oviban minden csoportszoba ajtaja nyitva van ha akarnak a gyerkőcök átnézhetnek egymáshoz), az óvónénik szeme rajta volt folyamatosan,de majd megszokja,hogy ott mi a rend.
Reméljük a folytatás is ilyen lesz.. :wink:

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!

Judit,akkor Marci jól vette az első akadályokat. :) Biztosan nem lesz gond az ottalvással sem.

Nóri,és a te élménybeszámolód hol marad? :roll:

Liz,Emmának is bejött akkor ez az ovis dolog! :) Szupi :) Jó nektek,hogy van éjszaka végig alvása...mi ma is rémesen aludtunk :? Sztem nekem egyhamar nem fog kijutni az éjszakai alvásból.Csak azt nem tudom,hogy mit csináljak,hogy ne keljen annyiszor fel.A hasa kelti fel az tuti,eszik,de utána nem tud visszaaludni a hasifájástól.A cseresznyemagos párna jól lenyugtatta,elaludt de 2óra sem telt el és kelt,jó telerakta a gatyát..de elég nehézkesen.
Azt hiszem ma veszek neki vmi szert,csak nem tudom,hogy az infacolon kívül mi van még.Mert a grippe watert azt csak 1 hónapos kor után lehet...Az infacol meg semmit sem ért anno.
Vkinek használt esetleg?Vagy milyen szert tudtok még?

Hajni,hogy van Franci?

Katlina,te hogy érzed magad?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit!
Dejó hogy Marcinak tetszik az ovi!

Nóri!
Lilinek????


Tündi!
Sajnálom,hogy bántja a pocak,ano nálunk is csak infacol és angol víz volt.Infacol nem segített így szinte alig vártam hogy betöltse az egy hónapot!
Képek közül az alvós nagyon aranyos!!!

Linda!
Réka nagyon aranyos ahogy a székben pihen!!!!

Liz!
Olyan klassz hogy Emmának is így tetszik a gyerektársaság!!!



Olyan létezik hogy szombaton a halálomon voltam,sav,puffadás,nem volt erőm azóta meg semmi :shock: -csak egy pici sav-de az szinte minimális :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Ezek szerint létezik :lol: Csak nehogy elkiabáld :wink:

Tündi! Pont tegnap néztem a Spektrumon 1 műsort, hogy 1 éves korig ne is nagyon várják el az anyukák egy picitől, hogy végig aludja az éjjelt. Nemhogy 1 2 hetes!!! :lol: :wink: 8) Persze, hogy az lenne az ideális a családnak, meg vannak átaludt éjjelek, de nem az az általános :wink:

Lilinek tetszik az ovi 8) Persze....játékrengeteg van, aranyos ovónénik....van, mikor aktívan közreműködik, van, mikor egyedül elvan, van, mikor engem keres.
De holnaptől már egyedül lesz ott.
Képek meg vannak a www-n....

Tündi, és a népmeséket szedegeted majd lefelé? Mert a kedvedért töltöttem föl :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Ma én vittem Marcit oviba és már ott is alszik. Izgulok azért... Nagyon aranyos volt az óvónénije reggel, mikor eljöttem, megölelgette Marcit, Marci is őt.

Tündi! Infacolon kívül van még másik szer, hasfájásra, de a neve az nem jut eszembe.. Gyógyszertárban biztos tudnak ajánlani másikat.
Tényleg még csak 2 hetes Zsombi, alakul majd az alvás biztosan.
Marcinak 3 hónapos korára állt be az, hogy éjszaka már csak 1-2-szer ébredt szopizni. Előtte elég káosz volt.
Napközben sokat alszik Zsombi?

Nóri! Hát, én elvártam az átaludt éjszakát már hamarabb is mint egy éves kor :)
Lilinek is biztos simán megy majd az ovi. Csak még szokni kell nekik az új helyet.

Katlina! Az jó, hogy jól vagy!
judit_79
 
 


Katlina,reméljük nem is tér vissza semmi kellemetlen dolog :!: :wink:

Nóri,megnéztem a képeket! :) Micsoda játszójuk van nekik :)
Nem is az a gond,hoyg nem aludja végig az éjszakát,hanem hogy felkel szopizni és alig tud visszaaludni,és csak sírdogál :(
Ma vettem neki espumisan cseppet,volt tőle nagy puki hegy.de a köv szopi után már kellett a cseresznyemagos párna is,az megnyugtatta és alszik szépen ép a hordozóban.

Judit,igen napközben elég sokat alukál :? Védőnő mondta lehet felcseréli a nappalat az éjszakával...de nappal nem suttogunk,Luca bent csörög a szobába,és nem zavarja,alszik szépen.Nem sötétítünk be....stb...este meg redőny le,meg a szokásos procedúra.
Biztosan simán ment Marcinak az ottalvás :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Robika 8hetes koráig éjjel 2óránként kelt :wink: ,utána beállt 3-4-szeri kelésre 1éves kora után kezdte végigaludni az éjjelt

De a hasa őt is sokáig kínozta :cry:


Holnap megyek dokihoz délre,délután meg suli!


Ja és elkeztem teljesen véletlenül egy másik sulit is!!!!
Itt az önkormányzat nyert egy pályázatot a közalkalmazottaknak-számítógép szerelő-karbantartó+Ecdl vizsga
(após közalkalmazott így kérdezgette nem-e helyette mehetné-e én-akkor azt mondták nem)
Viszont elment egy csaj a hivatalból,akinek már befizették ezt az iskolát de nem végzi így el,és nekem szóltak hogy mehetek helyette,szóval most jól besűrűsődtek a napjaim,kedd-csütörtök itt suli,péntek szombat-szolnok(igaz ez már csak októberig)

Kép

Kép
katlina
 
 


sziasztok

Tündi: nálunk Emma volt akinek sokáig volt éjjeli szopi, de mivel ő köztünk aludt néha csak odafordult és szopizott, én meg közben szundiztam. Kis Pisti 6 hetes korától aludta át az éjszakát. Encinél pedig igazából mióta hazahoztuk két éjszaka volt amit nem aludt át. Nem is tudom ,hogy csinálja nagy szerencsénk van vele.
Egyébként Enci is úgy alszik a nagy zajban mint egy kis angyal. Igazából a csöndet nem bírja,mert az szokta meg,hogy neki bizony hangzavarban kell szundiznia.

Rólunk: Emmát egyenlőre ebéd után hozom haza. Bár ő azt mondja szeretne ott aludni, az óvónő szerint ez még korai , majd valamikor a jövő héten talán (mert két hét a beszoktatás). Bár jövő héten már macerásabb lesz fél egyre menni érte, mert már nem lesz itthon apánk, kis Pisti pedig 11 körül szokott elaludni,hát remélem felébred magától mire menni kell majd Emmáért mert nem szeretem ébresztgetni.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Katlina,hamar elfog telni a pocakosságod ha ennyi suliba jársz :wink: De nem baj,az a jó minél több papírja van az embernek :wink:

Liz,Emmának nagyon bejön akkor az ovi,ha már ott is akar aludni :) Nem tudsz vkinek szólni,hogy hozza el Emmát ha kis Pisti nem kel fel addig?vagy maradjon nálatok a kicsikkel?
Tényleg szerencsések vagytok az éjszakákkal.

Viszont ma nekünk is az volt.Elaludt 10kor,utána keltünk 2kor,negyed 6kor,és reggel pedig 3/4 9kor.És nem volt egész éjszaka sírás,csak nyüszögött egy kicsit,de ha vki rendesen alszik az nem ébred fel rá.Minden szopi előtt adom neki az espumisan cseppet,talán ez jó megoláds lesz,bár nem szeretném elkiabálni.
Így mindenki tudodtt pihenni,a kedvem is jobb ma :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, kívánok minnél több ilyen éjszakát!!

Hát jó nagy a játszóterük, az biztos, bár nincsen összehasonlítási alapom, más oviét nem is néztem, hogy mekkora :oops: :roll: :lol:

Azóta kint vannak... remélem, tudja intézni magát....mondtam neki, hogy ne csak itthon, tőlem féltse a cuccokat, hanem az oviban is vigyázzon arra, ami nála van :wink: ne engedje, hogy elvegyék....
Majd 2 körül megyek, mire felébred.

Katlina, az ECDL az tök jó, sok helyen kérik :wink: Addig anyósoddal van Robi?
Rókacsalád azóta sem járt nálad? :lol:

Judit, Marci hogy aludt tegnap?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Róka család elköltöztött :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja-ja azért is is keztem el,na meg így ingyé van!


Hát az itteni ovoda udvar elég siralmas,mondjuk most úgy hallottam nyertek valami pályázatot,remélem majd játékokra is telik


Tündi!
Hátha ez bevállik

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina: Szuper ez a suli!! Meddig tart kb? Néhány hónap?
De jó, hogy tovább mentek a rókák, nekem a 9. hét táján volt a mélypont, meg akartam halni....

Tündi: Nekünk hatott az Espumisan, megittunk belőle pár üveggel. Örülök, hogy jól telt az éccaka. Réka volt vagy 15 hónapos, mire átaludta az éjszakát, de nem volt gond, mert szopi után rögtön visszaájult. Ha valami műsort csap, az egészen más lett volna...

Liz: Csak így tovább Emmának!

Judit: Marcinak hogy ízlik az ovi?

Hallottam, a Jósikán nagy átalakítások lesznek, integrált ovi lesz, sérült gyerekek is járnak majd oda, sok sok milliós beruházás, 11 csoport, ilyesmi....Még nem tudjuk, melyik ovi tetszik meg, de a Jósika is játszik egyelőre...

Köszöntéseket köszönöm! :)

Rólunk: megvolt a pém, várjuk a fejleményeket.....remélem, lesz olyan is. 8)
jaimee1
 
 


Felújítás jól áll, már kapok levegőt a portól. Nem panaszkodom, ezt akartam, tiszta, illatos lépcsőházat... :lol:
jaimee1
 
 


Lizocska! Tényleg szerencsések vagytok éjszaka-átalvással :)

Tündi! Menni fog az alvás Zsominál is, biztosan. Azt jól csinálod szerintem, hogy nappalra nem sötétítesz be stb. így egy idő után meg tudja különböztetni a nappalokat éjszakától.

Katlina! Doki mit mondott? Gondolom minden OK!

Nóri! Tegnap jól aludt Marci délután, az óvónéni addig simogatta, míg elaludt.
Szerintem nem kell Lilit félteni, kiáll ő magáért ha kell :wink:

Erika! Köszi, egyelőre nincs gond az ovival, tetszik neki. Ma reggel simán ment az "elválás", Marci ment egyből a többi gyerekhez játszani.
Veletek mi újság, Popi hogy van?
judit_79
 
 


Nóri,hogy aludt Lili az oviban?ne féltsd,talpraesett csajszi ő :wink: :P :D

Erika,Luca is visszaaludt a szopik után,és ő max 10perc alatt le is rendzete..de Zsombi nem.
Szurkolok,hogy legyen fejlemény is!!!! :) :) :)

Katlina,mi vót a dokker bánál?

Judit,bizakodunk a rendszeres jó éjszakában :) Marci elmeséli mi volt aznap az oviban?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Holnap megyek :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, mizu'? :lol:

Tündi, hát így 2 nap "távlatából" aludgat Lili :? Tegnap 1 órát aludt, ma felet. Úgyhogy fel vagyok készülve az esti összecsapásokra :roll:
Tegnap zabáltak mindnyájan, ma alig ettek :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,majd megszokja,hogy már nem a bölcsiben alukál :wink: A mai kaja biztosan nem ízlett nekik :P

Katlina,írj ám :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Minden rendben!
Ülő magasság 14mm,és amin meglepődtem 12hetes vizsgálatkor ingyenes a kórházban a Down szűrés,vérvétel+plusz uhu-csak pislogtam :shock:

Suliba jól kibasz......ak velünk október helyett decemberig járunk suliba

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina,jajj de jó,hogy minden oké :) Nekem még pesten csinálták a down szűrést ingyen,de mostmár tényleg van a kórházban is :wink:
A sulinak akkor mégsem lesz mindjárt vége :?

Erika,köszönjük szépen még1x a látogatást és az ajándékot! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Az őszi börze októberben lesz. A pontos időpontról, asztaljegy vásárlásáról később írok nektek. A helyszín a szokásos, Széchenyi Gimi tornaterme, és szokás szerint gyűjtés is lesz a Vöröskereszt részére.


Ha esetleg valalmelyikőtöknél a nagy felújításban kimaradt voltna kb 2 négyzetméternyi külső burkoláshoz szükséges aljzatkiegyenlítő, és hasonló dologok, azt szívesen átvenném. Tudom nem iszonyat drága egy egész zsákkal sem, de mit kezdjek, a többi megmaradó 23 kg-al?
Köszi :)

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Tündi: Szívesen! Öröm volt meglátogatni a gyerkőcöket. Réka is olyan jól érezte magát Lucával.

Judit: Megnézem,mit hagynak, de elvileg minden maradékot elvisznek, padlólapot is, fugázót, bármit.

Katlina: Tök jó ez az ingyenes Down vizsgálat! Szupi, hogy jól vagytok!

Lassan kész a felújítás, majd dobok ilyen volt-ilyen lett képet.

Nóri: AKkor nem kapunk képet a fürdőről????????????
jaimee1
 
 


Erika, akkor ezt megbeszéltük... :mrgreen:
Laptető :wink: 8) :P

Tündi! Szép lett a blogod!!! Csak írogatni is kéne.... :cry:

Katlina, jó, hogy ingyenes lett a kombinált teszt. Csak a hatékonyságát illetően vannak dolgok :roll: (mint mindennél)Viszont ez is több, mint a semmi :lol:

Hirtelen felindulásból ablakokat mostam...idejét sem tudom, mikor történt ilyen utoljára :oops: mindenesetre már nagyon ködös volt a kilátásom :oops: :oops: :lol:

Lili vidáman és türelmetlenül ment oviba, ő már bent volt, mikor még a kaput csuktam :D
Franci is ma kezdi, szorítok, hogy minden okés legyen és nem elrettentő 8)


Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ovisoknak megy a drukk!

Nóri: :lol: :lol: :lol: Nálam is jöhetne egy ilyen hirtelen felindulás. :lol: Hogy kell vajon gerjeszteni? :roll: Ekkora köd nincs is, mint nálam.

Tündi: hogy vagytok? Vettetek valami szépet tegnap a Nallánynak?

Hiányzókat hiányolom!
jaimee1
 
 


Nóri,köszike :) Majd összeszedem magam és elkezdek irogatni is,de az igazság,hogy lusta vagyok :oops:
Jajj de jó,hogy Lili ilyen örömmel megy az oviba :)

Erika,megvolt a nagybevásárlás,egy csekély összeget költöttünk el,na mondjuk az egyik cipő ára dobta meg :oops: de hát olyan cipő is kellett ami apának is tetszik :wink:
Még hiányzik egy két dolog,zokni,meg pulcsik,de azokat is beszerezzük hamarosan :wink:
Nejlon harisnyát a tesco-ba vettem a kinti zoknisnál és 220ft volt,még a brendonban nem is volt,de a csaj azt mondta ha van akkor sem olcsó,hát egy napra jó lesz ez is :wink:

Ma volt itt a doki néni,4720g Zsombi.Hasfájásra azt mondta ha nem javul,akkor ad vmi szert...mondtam,hogy éjszaka sokáig fent van,azt mondta ne legyen semmilyen fény..na de sötétben meg ugyan nem látok gyógyszereleni,fejni,meg szoptatni :oops: na majd megoldjuk :)
Reggel megérkezett végre a TAJ kártya is.Így most du gyorsan elintéztem az anyságit is.Jöv hétvégéig állítólag meg is érkezik :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Katlina:Örülök, hogy jól vagytok. :D :D Nekem is Pesten csinálták még meg a kombinált tesztet. Tök jó, hogy már nem kell ezért Pestre utazni. Olvastam, hogy most kezdted az ECDL-t én is elkezdtem pont ma fogok menni az első órára. Kicsit izgulok mert most fogom Dávidot itthon hagyni úgy, hogy rendszeresen elmegyek itthonról minden kedden és csütörtökön délután december 8-ig. :(

Tündi:Mi múlt hét szombaton tartottuk Dávidnak a nagy bevásárlást. Jó sokára küldték meg a TAJ kártyáját Zsombinak. Már csak az adó kártyája van hátra de azt még mi se kaptuk meg.

Rólunk:Alvás ügyben sikerült végre odáig eljutnom Dáviddal. hogy 5-10 perc sírás után elalszik egyedül és ez már így megy 1 hete. De van olyan is hogy nem sír csak nyöszörög és elalszik. :D :D A napirendünk is kialakult most már így megterveztük miket fogunk Szentendrén csinálni a lustálkodáson kívül. Jó lesz már kicsit kikapcsolódni kiszakdni kicsit a hétköznap szürkeségéből.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti,az adókártyát elintéztem.Voltam bent az APEH-nál és adtak egy igazolást hogy mi lesz a kártya száma,így tudjuk intézni amit kell.A kártyát meg majd vmikor küldik,az nem sürgős csak ez az igazolás kellett egyenlőre :)
Örülök,hogy alakul az alvásotok! :) Mesélj majd hogy milyen volt a tanfolyam :)

Linda,voltatok zenebölcsiben?Hogy tetszett?Mi még mindig nem tudom,hogy megyünk-e.
tornán voltunk,nagyrészt szabad játék volt,meg azért volt közös torna is.Tetszett Lucának el is fáradt rendesen :) Több,mint 2 órát aludt ahogy hazaértünk :)

Többiek merre járnak? :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


sziasztok

Tündi: Ezek szerint mentek ti is az esküvőre apátokkal?

Kriszti: Az nagyon szupi ha van napirendetek. Nekem sosem sikerült kialakítanom egész napra vonatkozó napirendet, egy két fix pont van és ennyi.

Katlina: jó hogy így felfejlődött Szolnok,hogy már nem kell Pestre menni a kombinált teszthez.

Rólunk: ovi még a héten is csak délig..óvónénik szerint még kell neki idő...De a darágám úgy kifárad, hogy hazaérünk és már alszik is (az én lányom aki már legalább egy éve nem alszik délután). Bár engem nem zavar ez a kis délutáni béke (mert akkor ugye alszik kis Pisti is és ha szerencsém van még Enci is). :lol:
Ma volt egy jó kis rohangálásunk, ugyanis kis Pisti a hétvégén megfázott, kis orrfolyás hőemelkedés..jól van nem aggódtam volt már ilyen. Ma köhögött is , még ettől sem estem kétségbe, csakhogy mikor altattam volna őket meghallottam ,hogy sípolva veszi a levegőt. Sajnos ezt a hangot ismerem van egy -pár asztmás a családban. Na persze ez már 11 után volt, a doktornőnk pedig ma 11-ig rendelt. Ráadásul a gyerekorvosi rendelőben fel sem vették a telefont. Nagy nehezen aztán felvették, mondtam az épp aktuális dokinőnek,hogy mi a baj , mondta vigyem csak be a gyereket. Persze kocsi nincs itthon, apánk haza sem tudott jönni hamarabb mert mától szervizben volt. Na gyorsan riasztottam Tatát, persze a két nagy gyerekülése benne maradt a kocsinkban. Még szerencse ,hogy van egy plusz gyerekülésünk, Enciét pedig mindig kivesszük. Így csak Emma utazott ülés nélkül.(azért egy spéci módszerrel bekötöttük, jobb mint a semmi alapon). Mondtam Tatának,hogy a csajokkal várjon meg a kocsiban, elég lesz az orvosnál egy gyerkőccel. Nagy nehezen bejutottunk, mondom a mogorván néző dokinőnek,hogy én telefonáltam és, hogy fullad a gyerek. Erre közli mérgesen,hogy mi az ,hogy fullad?? Mondom hogy sípolva veszi a levegőt és köhög ilyenkor. Megvizsgálta, persze nem mondott semmit csak felírt ezt azt. Írt a fulladásra Ventolint, kérdezte van-e befújáshoz kiegészítő, mondom biztos van. Persze később kiderült,hogy az nem kis Pistinek való és már meg sincs. Na mondom faja vissza már nem megyek megveszem max. támogatás nélkül. Szerencsére, kiderült,hogy amúgy sincs rajta támogatás, így megvettem simán (6000 Ft volt :shock: )+ gyógyszerek így könnyebb lettem egy tízezressel. Bár nem nagyon érdekelt, mert a gyerek az első, csak belegondoltam ,hogy ezt nem mindenki engedheti meg magának, és az mit csinál ilyenkor?

Én pedig voltam az első fülakupunktúrás kezelésemen (fogyás céljából, de mást is helyre tesz az emberben). Jó nagy tűk álltak ki a fülemből, végül betette a tartós tűket. Megbeszéltük a táplálkozást és azt mondta karácsonyra (a kezelésekkel+ha szépen betartom a táplálkozást és a tornát-amit már elkezdtem) elérjük a -20 kg-t. Na kíváncsi leszek, én mindent megteszek amit megbeszéltünk , ha sikerül hááááááááát akkor az lesz a legszebb karácsonyi ajándék nekem.

Na jó sokat írtam töltöm az oldalt, remélem nem untattalak titeket nagyon... :oops:

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?