Új privát üzeneted érkezett!

Szia Naspi!Köszi :D :D :D :D :D :D :D

Hogy vagytok?Milónak hogy megy a járás?


Zombianyukák??????????????????????????? :lol:
Vendég
 


Lara: te sem alszol?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Nem tudok aludni éjfél egy óra mire elalszok de Hannus alszik :D
És te?
Vendég
 

 
 

Nálunk is már alszik a banda. Én is kb. éjfél mire elalszom, vagyis utána, mert akkor kér kb. tejcit....
Nagyon édi Hannusról a szülinapos kép. Atyám, hogy néz ki az etetőszék.:D:D:D:D Nálunk is szokott ilyen lenni.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


mancsa: mi idén leszünk 10 évesek, akkor még lehet férjhez megyek egyszer :)
Mondom, hogy csak te reagálod túl ezt az ovi dolgot. Menni fog itt minden mint a karikacsapás, majd meglátod. :)

beze: köszi amit küldtél, közben megrendeltem a neten az Álomba ringató praktikák c. könyvet, hátha okosabb leszek. Nagyon nem bízok az ilyesmiben, de hátha.
Majd elolvasom azt is, és meglátom mi válik be....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lara: ZOMBULUNK!!!! Nem szoktam már ilyenkor netezni, de a tv-ben sincs semmi értelmes. Képzeld, apa beteg, volt ma az ügyeleten, valami vírusos izé. Remélem nem adja át Dorkának. Holnap nem megy dolgozni, és lehet még jövő héten is tp-en lesz. Legalább látjuk egy kicsit.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi:Jobbulást Apának,jaj szegény én a múlt héten voltam nagyon náthás meg a torkom fájt.
Remélem ti nem kapjátok el tőle.Hát igen legalább picit együtt lesztek.
Igen nagyon jól nézett ki az eteőszék :D
Én ilyenkor szoktam netezni.

Szösz?
Vendég
 


szosz lehet alszik már..
közbe átfutom a tesco-s újságot, holnap átszaladunk (autózunk) Bogárdra...
Látom te is néha bekukkantasz Tünciékhez a topic-ba... ;)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ja, winchi, megy az éjszakai élet....nem jössz?

Nem is írtam, holnap jön hozzánk az atya, aki keresztelte Dorkát, indul itt katolikus ovi, azzal kapcs. akar valamit mondani, lehet bölcsi is lesz. Nem Cecén lesz, de viszik majd busszal a gyerkőcöket. Hát kíváncsi lettem..

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


mancsa: nurofen forte!!!!! Nem próbáltad még? Nekem is fáj ma a fejem..... grrrrr :roll:

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Igen szoktam őket olvasni,szomorú vagyok hogy fajulhattak eddig a dolgok???!!!
Pedig jó kis társaság volt.


Tényleg már kérdezni akartam hogy megy a vezetés?
Az a busz tök jó lenne nem?
Vendég
 


Hát megyeget, de egyedül még nem merek nagyon menni. Szerintem holnap is én vezetek Sárbogárdra. Egyre jobban élvezem. A múlt szombaton voltunk a mamánál Fehérváron, és én vezettem az Auchan-tól hazáig. Jó volt, de el is fáradtam. :)
Majd alakul ez még....
Jó lenne a busz. Majd kíváncsi leszek mit mond az atya holnap...
Hát én is csodálkozom mik mennek ott.... írtam is nekik egy pár sort, hátha észbe kapnak.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Örülök hogy megy a vezetés :D Vezessél minnél többet aztán egyre magabiztosabb leszel(mondom én aki nem vezet :D )

Remélem hogy lecseng a vita aztán kialakul ki marad és lesz megint egy jó csapat akik támogatják egymást a nehéz időkben mert szükségük lenne rá.Főleg most!Szegény Tünci :cry: pedig most szüksége lenne megértésre nyugalomra támogatásra............
Vendég
 


Vezetnék én minden nap, csak akkor vehetnénk egy benzinkutat is :D:D:D:D Hát most az van, hogy ha megyünk valahová, és nem sietünk, meg nem vagyok zombi, akkor én vagyok a sofőr.

Igen, én is erre gondoltam, hogy pont most kéne őt segíteni a legjobban. Hát érdekesek az emberek néha.....
Na, azt hiszem megyek próbálok alukálni, hátha még egy fél órát kibír Dorka tejcsi, és sírás nélkül.
Pusssz, majd holnap

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Szép álmokat!!!!!!!!!!Én is megyek aludni.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap lemaradtam az esti csevejről! :cry: De elaludtam a Tv előtt. Nem is tudom mi volt benne, apa nézte, én meg odabújtam hozzá, és elaludtam. Ma is zombultunk. Kelések: fél 1, kettő, öt, hétkor meg a szél keltett fel. :cry:

És képzeljétek vettünk új ágyat, az is tegnap érkezett meg. Hát, várakozáson aluli. A régi ágyunk már 18 éves volt, és már nagyon kifeküdtük, sokszor megfájdult a derekam rajta. Az új meg most még nagyon kemény, alig tudtam rajta elaludni. Meg olyan intenzív új szaga van, az is zavart. Azért remélem jó lesz majd!

Lara: Nagyon durva volt az etetőszék! Finom volt a torta? Ez volt a körtetorta?

Ancsi: Nekünk is 9 év után volt esküvő. :wink: Nem vagytok lekésve még semmiről sem.

Mancsa: A fejfájás ambulanciára úgy tudom a házi orvos ad beutalót. De az egyik orvosnak, aki ott dolgozik, jókat hallottam róla van magánrendelése is. Azt hiszem Dr. Guseo. Remélem jól írtam a nevét. Csak ennyit tudok sajnos. Egyszer én is készültem, hogy elmegyek, de aztán terhes lettem, akkor nem akartam, azóta meg nem fáj annyit a fejem. Kopp-kopp.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


sziasztok!
ancsi!
esküvő nekünk 3év. lehetett volna már akkor amikor ZSófivla terhes voltam, de mondtam, hogy se terhes, se kövér menyasszony nem leszek.

lara!
gyönyörű a kis hajasbabád! kaptunk ma egy rakat hajgumit meg csatot, anyós hozta, hogy majd Zsófinak. de neki csak kb 2cm a haja most. de nagyon megerősödött.
és ha nem tettem volna, akkor boldog szülinapot kívánok!


én nem merem olvasni a másik topicot, mert még karácsony tájt beleolvastam és bőgtem legalább egy órán át.
de nagyon nagyon szorítok tüncinek!!! már az is nagy dolog, hogy mert egyáltalán újra terhes lenni!

mi is zombultunk még.
nagyon köhögött a Zsófi, úgyhogy meg van emelve az ágy, de amikor már végképp úgy aludt, hogy a feje volt lefelé, magam mellé fektettem és megkapta a kispárnámat.
hol hozzám bújt, hol az apájához, de sokat felsírt, és nagyon köhögött, de azért aludtunk egy kicsit.
ma voltunk dokinál. kell neki antibiotikumot szedni, mert gennyes a náthája és nehogy rámenjen az arcüregére vagy a fülére.
de most 2órát aludt. köhi nélkül.
ja és leszívtuk a orrát. nem hányt. ez is valami.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mancsa:Nekem olyan szita az agyam :oops: Tegnap elfelejtettem!
Gartulálok a barátnődéknek :D :D :D :D Szép méretei vannak a Babónak :wink:
Hogy van a barátnőd?Emlékszem én az első nap 10:30-kor keltem fel először ami elég nehéz volt, és le se feküdtem estig mert folyamatosan jöttek látogatók meg nem mertem lefeküdni hátha nem tudok felkelni :oops: Persze éjszaka pisilni kellett alig bírtam felkelni megint.

Anyany:Akkor remélem Zsófi már gyógyulgat az már jó jel hogy két órát aludt köhi nélkül :wink:
Hamar megnől Zsófi haja meglátod :wink: Köszi a köszöntést :D :D :D


Szösz:Jól tetted legalább pihentél kicsit.Hát igen az új ágyat is meg kell szokni :wink: Én nem szeretm a miénk mert ülőgarnitúra és nem valami kényelmes :roll:
Vendég
 


Lara: jó lett az új vonalzó! Édi rajta Hannus.

mancsa: tényleg, gratula a barátnődéknek a babához. Én is elfelejtettem...

szosz: legalább pihiztél egyet. Szerintem még lesznek zombi éjszakák.

Anyany: szegény Zsófi, remélem hamar helyrejön. Úgy sajnálom szegénykét. De azért az jó, hogy legalább az orrát le tudtátok szivatni.
Ja, hát én sem akarnék dagi, meg nagy hasú menyasszony lenni. :)

Ma vezettem Bogárdra a Tesco-ba, meg hazafelé is. Jól leszívta az agyam, nagyon kellett figyelnem, sok a bicós, nagy volt a forgalom. Dorka meg most dőlt ki, alig aludt délután, tiszta nyűgi volt, biztos a foga, meg a hülye idő. Itt tiszta borús az ég, meg fúj a szél kb dél óta.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Na, én is megvagyok, Lara, köszi a hiányolást. Délután már nekiálltam írni, de pont jött Apukám villanyt szerelni és áram nélkül ugye nem ment a gép. Egyébként meg az utóbbi napokban annyira szétcsúszott a Lányok délutáni alvása, hogy max. fél órám volt, amikor mindketten aludtak, akkor meg mindig volt valami dolog. Az este meg Apáé, annak idején sokat dolgozott esténként és most igyekszünk együtt lenni.

Nati is fogzik ezerrel, de szerencsére nálunk most kimaradt a zombulás, ma reggelre kibújt a negyedik fog csücske is. Inkább délután-estefelé volt mostanában extranyügi a Kisasszony, de éjszaka aludt szépen. Annyira, hogy többször is átaludta az éjszakát, jó volt végre nagyot aludni. Egyébként meg most sokat ügyeskedik, szépen gurítja a labdát és meg is keresi, ha mondom neki. Meg ha kérjük, odaad mindent, és pakol ezerrel, de már nemcsak ki, hanem be is próbál dolgokat tenni valahová. Viszont pár napja egyszerűen nem hajlandó beülni a kádba, végig áll és sír, hogy vegyem ki. Nem tudom, mitől lehet, nem emlékszem semmi olyanra, ami miatt félhet. És érdekes, hogy a héten simán bemászott az udvaron a szomszéd kisfiú medencéjébe meg pancsizott is sokat. :roll:

Lara, nagyon édes a szülinapos Hanna és amit a tortával művelt, az nem semmi. Frankón szétkente, egyenletesen. Lehet, hogy cukrász lesz belőle. :lol:

Anyany: Zsófinak jobbulást, gyógyuljon meg minél hamarabb!

Szösz: mostanában nekem is megfájdul reggelre a derekam, lassan ránk férne egy új matrac. Csak az a gond, hogy alig fért fel a mostani is a csigalépcsőn. Remélem, azért ha megszokod, kényelmes lesz az új ágyikó. :wink:

Ancsi: Párodnak jobbulást! Tök ügyes vagy, hogy így vezetsz, én csak városon belül szoktam (szinte minden nap), országúton csak nagyritkán, így nem vagyok valami rutinos. De két gyerekkel a hátam mögött meg nem nagyon akarok gyakorolni. :?

Mancsa: Dorka nagyon kis ügyes, hogy így próbálkozik a járással! :D Nati is sokat gyakorol kapaszkodás nélküli állást, de az elindulástól még messze van. Persze rá is ér még vele. Levi meg tuti szeretni fogja ám az ovit és Te is megnyugszol majd. Én most láttam Lilin, hogy azért hiányzik neki a gyerektársaság, így, hogy szinte egész nyáron itthon volt.

Most megyek, Apa meglepetészerűen hazaállított 2 órával korábban, tök örülök. :D

Jó éjt!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Katinak!
tölts fel légyszi a csajszikról új képet!!!

hát ... ezt megszívtam...
Zsófi náthája ragadós.
jól elkaptam tőle.
de legalább magamat tudom hogy kell kikezelni belőle.

Zsófi ma este orrszívásnál még jól hasba rúgdosott, de már úgy nézem beletörődött, hogy kínzom. valamennyire kap is levegőt.
viszont elcsesztem, mert csináltam neki kamillateát, amit kicsit cukroztam is, hogy legyen íze.
hát nem kellett volna, mert ma azt itta egyfolytában, annyira szerette, viszont enni alig.
estére csak vizet hoztam neki. a tápit sem itta meg, viszont egy decit lehúzott a teából. és még mutatta, hogy kér...
irgum-burgum...

jah és anyós holnap elmegy. kiváncsi lennék, hogy majd milyen mocsok szemétládának fog majd lefesteni másoknak.
tény, nem viselkedtem valami szépen, de az idegeimre megy.
párom próbál békítgetni, de mondtam, legalább még egy hétig hallgatni fogja az áldást...
Vendég
 


zombianyukák, hol vagytok?
Vendég
 


Jó reggelt!

Anyany jobbulást mindkettőtöknek!!!!!!

Katinka nálunk is megy a labdázás, löki a labdát és mászik utána, annyira belejött, hogy már nem csak a labdák hanem a duplo kockák is gurulnak azokat is dobálja és mászik utánuk :lol:

Ancsi ügyes vagy a vezetéssel én nem vezetek ennyit :oops:

Hannusnak finom lehetett a torta :lol: Szép lett a szék, én ezért szeretem mert könnyű tisztína, néha elgondolkoztam már, hogy egyszerűbb lenne a slaggal lecsapatni mint törölgetni :lol:

A másik topikon le vagyok döbbenve, Tüncit nagyon sajnálom, az ő segítségkérése nyomán jött létre a topik és hova fajult??? :shock:

Barátnőmnek írtam kiváncsi vagyok válaszol e egyáltalán...

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Lara: aranyos az új vonalzótok! :D Az ülőgarnitúra tényleg nem lehet túl kényelmes! :(

Ancsi: ügyes vagy, hogy ilyen sokat gyakorlod a vezetést. Eleinte engem is nagyon elfárasztott. Bár én nagyon ritkán vezetek városon kívűl. Igazából én nem is szeretek, csak azt szeretem benne, hogy könnyen, gyorsan eljutok A-ból B-be.

Katinka: együtt érzek veled a nem szeretem fürdésben. Rékánál is volt, nagyon rossz volt. Tiszta kínlódás. De ahogy jött, úgy el is múlt. Kb. két hétig tartott.

Anyany: további jobbulást Nektek. Anyós miatt együtt érzek, szerencsére nálunk nem szokott itt aludni, nagyon nem szeretném. Sőt, gyakran jönni sem szokott, nem is bánom.

Winchi: nekem is van egy nagyon régi barátnőm, a legrégebbi, és egy darabig úgy gondoltam a legjobb. Még általános iskolai barátnő. Ő volt az esküvői tanúm is. Ő egyszer látta Rékát, karácsonykor, azóta sem. :cry: Nekem is rosszul esik.

Másik topicot én sem nagyon merem olvasni. Remélem mindenkinek lesz ott is minél hamarabb egészséges babócája! Tünci téged meg várunk ám vissza ide! :D

Az ágyunk ma már jobb volt, de Réka továbbra is nagyon sokat kel. Majdcsak kibújik már az a fogacska, vagy fogacskák.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok Lányok!

Kérhetnék egy kis segítséget-tanácsot?

Nem tudom eldönteni mikor jelentkezzek védőnőnél.Megírnátok ,hogy Ti mikor mentetek először?Betöltött hány hetesen?A dokim azt mondta múlt héten ,hogy végülis mehetek, mert élő a terhesség, de elkapkodni sem akarom..(hülye babona, pedig nagyon akarom hinni, hogy most rendben lesz minden,de azért be vagyok tojva..)viszont lehet jobb lenne mielőbb gondozásba kerülni az előzmények miatt??Nem tudom, határozatlan vagyok nagyon.Csütörtökön leszek betöltött 8 hetes(elvileg), szerdánként lehet menni védőnőhöz, dokihoz legközelebb 9-én megyek.
Szerintetek?

Itt is köszönöm szépen mindenkinek a kedves, bíztató szavakat!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szia Tünci!

Nagyon örülök Neked, remélem most már jössz majd gyakrabban hozzánk is! :wink: Nagyon drukkolok, hogy minden jó és szép legyen! :D A kérdésedre, mikor már volt szívhang, én rögtön utána elmentem a védőnőhöz, tehár már a 7. héten. De úgy tudom, hogy a 12.hétig "illik" megjelenni a védőnőnél.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szia Tünci!

Nekem is az rémlik, hogy a 7 héten mentem a védőnőhöz az UH-s papírral a kezemben. Szerintem menj el és akkor a dokihoz már kiskönyvvel mész legközelebb :wink:
Nagyon szorítunk érted!


A megváltozott élethelyzetünk hozza, hogy elpártoltak tőlünk az állítólagos barátnőink?
Ezen gondolkoztam, hogyha fordított lenne a helyzet és mondjuk én küzdenék egy kapcsolatban és a barátnőm szülne akkor én mellette állnék, vele izgulnék nem lennék képes erre, hogy ne foglalkozzak a másikkal...

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünci:Én 7 hetesen voltam védönőnél először, akkor kaptam meg a kiskönyvet.
Szívböl örülök nektek :D :D :D :D
Gyere sürübben hozzánk :wink:

Szösz:Örülök hogy ma már kénylemesebb volt az ágy meglátod pár nap és megszokod :wink:
Bizony a mi ágyunk nem valami kényelmes de nekünk az a nappali is így azért vettünk ülőgarnitúrát de már a múltkor gondoltam rá hogy le kellene cserélni.

Winchi:A slagg tényleg jó ötlet :lol: csak hát panelba nem örülnének a szomszédok :lol:

Késöbb még jövök csak most megyünk ebédelni Anyuékhoz
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást a járólappal kapcsolatban, azt hiszem, jobb híján itt fog mászni. Az egész alsó szintet én se tudom beborítani, legfeljebb vagy lemegyünk a lenti szobába, vagy mindig a sarkában leszek.

Lara, nagyon édes Hannus! Micsoda nagy haja van! Nekünk tuti nem lesz ennyi. Az etetőszék jól nézett ki. :lol:
A toxémia szülés közben derült ki?

Winchi, igazából mi is nagyon eltávolodtunk a legjobb barátnőmmel, nekem is nagyon fáj, de beletörődtem. Neki karrierje van, nekem családom. Ő Lexi keresztanyja, de eddig a keresztelőt leszámítva egyszer látta. :cry: Mindkétszer hozott rengeteg ajándékot, de szerintem a keresztszülőség nem erről szól... :cry: Amikor még csak várandós voltam, hetekig, hónapokig nem érdeklődött, mi van velem. Hiába, más életet élünk...

Tünci, szívből gratulálok. :D Próbálj meg arra gondolni, sőt, szuggerálni magad, hogy most nem lehet probléma. Nekem is nehéz volt, de sikerült. Pedig a várandósságom se alakult valami nagyon könnyen az elején...

Ancsi, nagyon szívesen. :wink:

Mancsa, jó jelet választottál Levinek. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci, én 10 hetesen mentem először, de nyugodtan 7 hetesen már mehetsz. A 12. hétig mindenképpen látogasd meg. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


köszi mindenkinek, akkor csak elmegyek szerdán.Az igazság az, hogy jobban örülnék másik védőnőnek, mert összeugrik a gyomrom, ha rágondolok.Vagy lehet, hogy mindegy ki az, csak nagyon nehezemre esik az első találkozás, mikor kitöltik a kiskönyv első oldalát..minden alkalommal, ha kézbe veszem, az öröm mellett ott lesz majd, ami még most is elviselhetetlen.Hát, majd megküzdök ezzel is.

Látom többeteknek döcög a régi barátság.Talán néhányan olvastátok, hogy nemrég én is így jártam.Ahogy írtátok is, nehéz összeegyeztetni, főleg, ha az egyik családos, a másik nem..ellenem a barátnőm legfőbb érve az volt, hogy különböző életet élünk,neki ott a gyerek, a férj, nekem meg nincs gyerek ,csak férj, nem ugyanazok a dolgok érdekelnek minket.Sosem gondoltam, hogy anyává válásakor" Ő" eltűnik, s nem lesz már szüksége "barátnős" csevejre, csak kettesben..elválaszthatalan egységet képez még két fővel és én erről lemaradtam, bár nem is szeretném teljesen feladni önmagam.Nálunk az volt a legfőbb gond, hogy én néha igényeltem volna "csak" a barátnőmet, gyerek nélkül(máskor meg jó volt hemperegni a kisfiúval a szőnyegen).De Ő úgy érezte, ha csak velem van, akkor elmulasztja az anyai kötelességét, akkor is ,ha csak egy óra.És a szememre vetette, hogy miattam nem passzolhatja le a gyereket..szóval Ő már nem akarta....

A lényeg valóban az, ha másképp élünk, mások az igényeink, akkor elszakadnak törhetetlennek hitt kapcsolatok, s mostmár tudom, van ,amit érdemes elengedni, ha nehéz akkor is.
tünci28
 
 
 


szia tünci!!!

védőnő? az enyém kicsit zizi, meg szétszórt is, meg mindig annyi mindent kérdeztem, hogy nem győzött válaszolni, viszont mindig mindent elfelejt.
megnéztem a kiskönyvemet, 6-7 hetesen mentem védőnőhöz.
de vicces volt az eleje...
5 hetesen csináltam tesztet, másnap mentem dokihoz. az sztk-ba sikerült, mert kicsit későn szabadultam el a melóhelyről.
a doki megvizsgált, és közölte, hogy szerinte nem vagyok terhes, biztos valami gyógyszer bekavart. pedig nem szedek és szedtem akkor sem semmit. de azért menjek el a következő héten ultrahangra. adott beutalót.
persze az ultrahangon egyből látszott m i a helyzet.
meg éreztem is, hogy valami nem olyan mint volt, valahogy más, meg én is más vagyok...

barátnőtéma...
én tudom magamról, hogy nem vagyok egy jó alapanyag. azért kevesen kitartanak mellettem. egy gimis barátnőm, ha anyum nem csinál cirkuszt, ő lett volna a tanúm.
meg is volt hívva az esküvőmre.
Vendég
 


tünci!
gyere sokat!!!

ki a dokid?
Vendég
 


Az az áldott jó, aranyember CSetényi!!!Istenem, mennyit köszönhetek neki!Mennyit segített UTÁNA is... :cry:
tünci28
 
 
 


Sziasztok!


megvagyunk, csak a szüleimnél voltunk nyaralni Sopronban :D

Jó volt :D nem is állok a mérlegre 2 hétig most!

Tünci: én a szívhang után mentem egyből. nekem jó volt, hogy megmérte pl a vérnyomim, mert ájuldoztam non-stop...nagyon alacsony volt...meg a vérvételre is azonnal mennem kellett azt hiszem.
Amúgy veled, veletek örülök, és szorítok nagyon.


TÖBBIEK:

mikor jött ki a babácskák első foga???? emmának még nincs fogacskája.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


a barátnő témához én már nem is tudok hozzászólni


igenis a megváltozott élethelyzet az oka...
nekem csak egy barátnőm van, de ő is messze lakik...budapesten :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
üdv itthon!
Zsófinak 10 hónaposan jött az első kettő. 11hónaposan másik kettő...
unokaöcsémnek 14hónaosan kezdett, párom tesójának 3hónaposan.
majd Emma tudja mikor kell.
én is ijedeztem, hogy fogatlanok maradunk. mostmár 12van, de várjuk a többit is. már látom, hogy útban vannak és egyszerre jönnek. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Tünci, nem ismerem a dokid, de csak jót hallottam róla. :wink:

Gégéé, Lexinek félévesen jöttek ki az alsó kettők, most meg már kint van felül a 2. hegye.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hello Gégéé! :lol:
Már gondolkoztam az újbóli fenyegetéseden, hogy hova lettél :lol: De megbocsájtható, hogy kényeztetésen voltatok otthon :lol:
Ha engem kérdezel még ráér a fogacska 10 hónaposan jött ki az első kettő és tegnapra kijött a jobb felső a másiknak még nincs nyoma.
DE Matyi profi és ezt a 3at is tudja már csikorgatni a hideg is kiráz tőle...

Tünci
Csetényi? Első találkozásom vele: Megyek be 12 hetes UH-ra és vagányul ül a gép előtt lába felpakolva, focista haj. Gondolataim: Műtősfiúk is csinálhatnak ilyet? ÉS hol az orvos? :D :D :D
De aztán pillanatokon belül bebizonyította, hogy nem műtősfiú :D

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Katinka:Remélem hamar megoldódik a fürdés Natinál,szegény de rossz lehet.
Nagyon ügyes hogy gurítja a labdát,de aranyos lehet :D
Tényleg lehet hogy Hannus cukrásznak készül :D

Ancsi:Nagyon ügyes vagy :wink: Vezessél csak minnél többet :wink:
Mostanába nem mész a doki bácsihoz?

Anyany:Jobbulást neked,vagyis nektek.Anyós hazament?

Gégéé:Hannusnak 10 hónaposan jött ki az alsó két fogacska meg már kibújt a felső kettő,meg nagyon be van dagadva a ínye mondta a doki néni hogy négy fogacska készülőben van.
Jaj de jó legalább pihiztetek :D :D :D Bükre mikor mentek Apával?

Beze:A toxémia szülés elött derült ki voltak tünetei gyorsan öregedő méhlepény magas vérnyomás vizes lábak és a végén fehérje a vizeletbe meg nem ment le a vérnyomásom,nekem szerencsém volt mert 38-ik héten voltunk.Egyik barátnőmnek a 30-ik héten volt ugyanez,de nagyon hamar behozta a lemaradását pedig 1200 gramm volt mikor született.

Winchi:Ez a találkozás jó lehetett Tünci dokijával :D

Tünci:Én sem ismerem a dokid csak jókat hallottam róla.Hogy vagy?
Vendég
 


Beze:Bejelöltelek iwiwen,ha nem baj :oops:
Nagyon helyesek vagytok :D
Vendég
 


lara!
anyós hazament. persze ma sem szólt hozzám egy szót sem.
azért nem szeretem többek között, mert ő az a mindenki háta mögött kibeszélős fajta. a sógornőm pl koszos, lusta, nem tud főzni, a két gyereket rosszul neveli, mindig telefonon csüng.
de a tapasztalat szerint nem ilyen. egyáltalán nem koszos, bár a nevelési dolgaiban lenne kivetnivaló, viszont ő is a legjobbat akarja a gyerekeinek.
szóval mindenkit lejárat, és amíg nem ismertem a család többi részét személyesen, azt hittem, hogy ez igaz és mindenki hülye, irigy és szemét.
velem viszont normálisak voltak, Zsófit imádták.
ja és a ház...
egyre inkább úgy tűnik, hogy nem akarja eladni.


ZSófinak hasmenése avan az antibiotikumtól. nem is mertem már éjszaka adni, csak normaflore-s kamillateát.
meg köhögécsillapítót meg cebiont.
holnap doki.
ha és megint nem fogadja el a tápit tegnap óta.
de megitn két hátsó fogat növeszt, ezúttal alul. az egyik pár nap múlva kint lesz, a másik max 1 hét.
nagyon nyűgös, ráadásul még beteg is...
Vendég
 


winchi!
jó a profilképed!
Zsófi is néha csikorgat. de olyankor valami baja van. meg a hajtépés helyett most a kezét harapja. vagy inkább engem, ha elér.
egyszer a fenekembe, az ujjamat mindig megharapja ha kenem a fogát, vagy a lábamat is, a lábujjaimra vadászik előszeretettel.
vagy belémcsíp és ha jajdulok, jól kinevet.
rosszcsont, huncut. grrr!


lara!
Hanna egy igazi baba! olyan szeretgetni való, fésülgetni való hajasbaba!
és a cukrász szakma meg tök jó!
Vendég
 


Anyany:Jaj szegény Zsófi :( Gyógyuljon meg nagyon hamar!!!!!!!!

Nem könnyű akkor a helyzet Anyósoddal :roll: Hát nem irigyellek.
Hogyhogy nem akarja eladni a házat?
Vendég
 


Képzeld Hannus egydül is fésülködik igaz néha fordítva van a kezébe a fésű :D Annyira kis édes mindent utánoz egyik nap mondtam valamire hogy elvitte a cica ő mondta hogy sicc :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lili oviban, hirtelen olyan csend lett most itthon... Ami jó is meg nem is.

Tünci, de jó, hogy ide is írsz! A másikba még nem jutottam el, hogy elmondjam, mennyire örülök Nektek. :) Nagyon szorítok én is, beszélgess sokat a Picivel a pocakban, én így marasztaltam Natit és most meg itt püföli a játékait mellettem. A dokidat meg nagyon csípem, sokat uh-zott mindkétszer, a múltkor meg simán rámköszönt a tescoban- pedig nem kevés nőt láthat naponta.

Barátságok: sajnos én is nagyon ritkán találkozom a gimis, nagyon jó barátnőimmel (Pesten maradtak), de azért a fontos eseményekkel mindig megkeressük egymást. Most is olyan jól esett, hogy az egyikük elsők között nekem újságolta el, hogy jön náluk a kistesó. A munkahelyemen jött még össze egy jó kis társaság, velük havonta-kéthavonta összeülünk dumcsizni egy kicsit.

Még a fog-témához: a múlt héten vettem Natinak a dm-ben egy kis készletet, 3 "fogkefe" van benne, kettő gumis, amit fogzáshoz ajánlanak meg egy kicsi fogkefe. Imádja rágcsálni őket, dörzsöli velük az ínyét. A fogkefét majd később vetem csak be.

Anyany: jobbulást most már Neked is! Nem lehetett egyszerű anyósoddal. :? Nekem szerencsém van, nagyon jót fogtam ki, de ha nálunk van, a második napon már vele sem könnyű, inkább a kis rigolyái miatt.

Winchi: a férjem már csapatta le slaggal a mi etetőszékünket. :lol:

Gégéé: mesélj, hogy vagytok mostanában!

Lara: Hannus nagyon édes lehet, ahogy fésülködik. :D Most beugrott, Lili is így csinálta, a sima felével simogatta a fejecskéjét. De rég is volt!

Na megyek kicsit vasalni, aztán 1-re megyünk a védőbe, már ha odatalálok, mert felújítják a rendelőt és elköltöztek máshová.

Szép napot,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Lara: Neked mennyi idő alatt írták jóvá a libero pontokat? Már múlt hét kedden feladtam a levelet, de még nem írták jóvá. :shock: Legyek türelemmel?

Csetényi dokit én is bírom. Mikor a pocakosság alatt egy hétig kórházban voltam, a saját dokim mellett egyedül neki volt pár jó szava hozzám. Ha még nem lett volna dokim, biztos Őt választom. De már nem váltok.

Anyany: miért nem adja el anyós a házat?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Szösz:Úgy emlékszem kb 10 nap alatt írták jóvá és utánna pár nap alatt már hozta is a futár.Gondolom attól is függ mennyi dolguk van éppen.
Mit rendeltél?Hannus nagyon szereti azt a formabedobót.

Katinka:Vasalni nekem is kellene,nem szeretem :roll: De ha Hannus fent van nálunk nem lehet mert akkor ő is vasalni akar úgyhogy majd délutáni alvásnál.Tényleg fura lehet akkor most csak kettesben.
Hannus fésülködésnél még a hajgumit is odateszi és úgy fésülködik a kis drága.

Na most megyek besétálunk a városba.
Vendég
 


Sziasztok!

látom majd' mindenkinek volt egy jó sztorija CSetényivel.Na, jó nem fényezem tovább, de amit Winchi írtál, hogy focista haj, azon tíz percig röhögtem.A párom is azt hitte ,hogy műtősfiú, :lol: mert olyan kölyökképű, pedig már elmúlt negyven éppen.

A legtöbb dologhoz még nemigen tudok hozzászólni ,de majd apránként belejövök.
Fogak:na ,ezt sem tudom, de a kollegámnak kb most egy éves a kislánya(+ - 2 hét) és már két-három hónapja volt vagy 10 foga,Bende mindig "sokfogúnak" hívta.De tényleg tele volt a szája! így: :D

Képzeljétek ma összefutottam a védőnővel, pedig már hónapok óta nem láttam ,erre lefékezett, leugrott a bicikliről, hogy álljak már meg, mi újság, hm?milyen furcsa véletlen, hogy pont most...viszont a fenntartásaim erősödtek, pedig csak két mondatot beszéltünk, ááh, nem tudom, szerdán megyek hozzá, aztán meglátjuk.
tünci28
 
 
 


Nem tudom, ki hogy van a védőnővel de én sem vagyok odáig az enyémért... Sok segítséget nem kaptam eléggé passzív, ti sokkal többet segítettetek nekem :lol:
Tünci fapofa, kötelező vizit és hamar túlleszel rajta :wink:

Aki szeret vasalni hozzánk is jöhet :twisted:

Édesek lehetnek a csajok ahogy fésülködnek :lol:

KépKép
winchi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?