Új privát üzeneted érkezett!

A paraszt és a csacsi

Egy nap a paraszt szamara beleesett a kútba. Az állat órákon át
szánalmasan bőgött, miközben a paraszt megpróbálta kitalálni mit is
tehetne. Végül úgy döntött, hogy az állat már öreg és a kutat úgyis
ideje már betemetni; nem éri meg kihúzni az öreg szamarat. Áthívta a szomszédait, hogy segítsenek. Mindegyik lapátot fogott és elkezdtek
földet hányni a kútba. A szamár megértette mire készülnek, és
rémisztően üvölteni kezdett, majd nemsokára elcsendesedett. Kis idő elteltével a paraszt lenézett a kútba. Meglepetten látta, hogy
a szamár él, és minden lapátnyi föld után valami csodálatosat művel. Lerázza magáról a földet, majd feláll a tetejére. Ahogy a paraszt és szomszédjai tovább lapátolták a földet a szamárra, ő lerázta magáról azt, és egyre feljebb lépdelt. Hamarosan mindenki ámulatára a szamár átugrott a kút peremén és boldogan elsétált!

Az élet minden fajta szemetet és földet fog rád lapátolni. A kútból
kimászás trükkje, hogy lerázd magadról és tegyél egy lépést. Minden
probléma egy újabb lehetőség a továbblépésre. Bármilyen problémából
van kiút, ha nem adod fel, nem állsz meg! Rázd meg magad és lépj
egyet feljebb.


(Bumi-tol hozot kis tortenetem gondoltam megosztom azokkal akik meg mindig a babcsekert kuzdenek...persze az elet barmely teruleten igaz ez :wink: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Látom nem sok olvasni való van! Én is jól eltüntem ezrer bocsi, de tudjátok mi van! Nos alakulunk remélem hamarosan haza jövünk! Éjszakára itthon vagyok, csak időm nincs jönni,m ert fözök másnapra meg teszek veszek és amugy is 8 elött nem igen érünk haza! Na mindegy a baka jól van és már nem igen kell az oxigén! Nagyon pocakfájos! Nagy nehezen kiharcoltam neki gyogyit a pocakjára! A tejcsim elment fullra! Na jó annyi van, hogy 24 óra alatt kifejek 30 g-ot! És hidjétek el mivel eredményem és sikerem sincs bele fáradtam és feladtam! Szal tápszert kap! Nem idegesitem magam ezen, de azért bánt! A nővérkék fele kedves és segítő kész a másik fele meg mufurc és undok! Pl a mai kioktatott, hogy minek szopiztatni, ha a agyerek nem szopőik és csak oxigén hiánya van a gyereknek és ecetera ecetera! És tudom e hogy milyen bajt csinálok, hogy nem kap az agya oxigént meg akarom ölni??? Nos nagyon rosszul ébredstem, de türtöztettem magam nem merte mvissza szolni, mert félek, nehogy a babnak ártsak vele! Csak annyit motyogtam neki, hogy tudom, de hadjuk a témát jobb lesz ugy! Nos ma nincs jó kedvem! Csak beszaladtam hozzátok, mert hiányoztok!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok Lányok!

Én is csak beköszöntem! Itt vagyok tesóméknál. Este megyünk apukámékhoz szülinapra. Az élettársa 50. és apu 53. szülinapját ünnepeljük.

HOlnap megyek haza, majd akkor visszaolvasok, és írok.

Addig is érezzétek magatokat nagyon jól!

Puszi!
Vendég
 

 
 

Kedves Nócika!

Ismeretlenül is olvasgattalak néha,mióta Bridget berakta ide a kislánykád fotóját.Azóta olvasgattam,hogyan fejlődik.

A szoptatás miatt írok:ha hazajöhet a babád,és nem múlt el még teljesen a szopóreflexe,tedd sűrűn mellre.40 (!!!)nap után is vissza lehet hozni az elapadt tejet,sőt olyan anya is képes lehet így szoptatni,aki örökbefogadott,ha kellő ingert kap a melle!!!
Ezt még anno 8-9 éve olvastam-tán a Kismamában-mikor a fiam pici volt!!

Ne add fel,sok sikert hozzá!Remélem hamarosan otthon lehet a babátok!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem, de nagyon zsúfolt napjaim vannak, most is csak gyorsan írok, és megyek is tovább...

Fürtöske
jó nyaralást! Majd képeket hozzál!
Anyu jól van, szerencsére.

Nóci
ne foglalkozz az undok nővérkékkel, bár tudom, hogy ez nehéz, és idegesítő is :? De fő a nyugalom!
Remélem, Regi hamarosan jön haza! Lényeg, hogy most már a dokik normálisak, és odafigyelnek mindannyiótokra!

Bridget
megnéztem a honlapod, nagyon jók a képek (irígy :oops: ).
Most jársz még vizsgálatokra, vagy csak itthon mész legközelebb?

Pendi
holnap már elmúlt, tessék írni ;)

Mi voltunk csüt, péntek kerti partyn, jó volt, csak pénteken be kellett mennem dolgozni, így kicsit fáradt voltam :( De barátainknál jön a baba ápr.ban :D (és ha lány lesz, Regina lesz ;) ).
Tegnap meg úgy fájt a fejem, meg lázam is volt, hogy fel sem bírtam kelni. Ma már semmi bajom, nem tudom mi lehetett. Páromnak is u.ez volt, csak neki szombaton.
Ma nem dolgozom, mert van egy csomó elintézni valóm, nemsokára megyek anyuhoz is.
Holnap meg már meló van :?

Anyu jól van, csak a felfekvései fájnak (sarkain vannak "csak").
Sebe gyógyul, bár még mindig kötözni kell. Amúgy egyre többet van fenn, nem olyan aluszékony már. Szokott néha főzni is :)

Ha tudok, jövök, addig is szép hetet mindenkinek :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Szokás szerint megint "továbbálló" voltam/vagyok. Nem voltam itthon. Apuéknál születésnapokat ünnepeltünk. Szerdán dolgoztam, csütörtökön anyunál voltam körmöztünk, délután pihentem, jobban mondva kidöltem :) , este mentünk be a városba tüzijátékot nézni, pénteken pedig már mentem tesómékhoz. Vasárnap késő délután jöttem haza. Tegnap a délelőtt jól elszaladt mosással, és egyebekkel, délután meg itt voltak a barátnőmék. Kártyáztunk, és este 11-ig jól elvoltunk.

Nócika
Annyira örülök,, hogy járhatsz be a kicsikédhez. Tényleg próbáljátok meg a szopit, hátha sikerül visszahozni a tejcsit. Azért egy próbát megér. A nyelvét felmetszették? Túl van rajta a drága?

Bridget
Hogy vagy Drága? Felépültél a műtétből? Vannak még fájdalmaid?
Köszönöm a szurkolást! De igazából nem fűzök hozzá túl sok reményt. Volt, hogy teljesen biztos voltam benne, de aztán ez elmúlt. Szerintem nem sikerült. De ki tudja...
A csacsis történetet köszönjük. Tényleg meg kell fogadni, és feljebb lépni.

Kitty
Örülök, hogy anyukád ilyen szépen javul.
Azért elég nehéz lehet neked. Meló, meg ápolás, meg háztartás... Elég nehéz ezt külön-külön is, nemhogy egyszerre.
És igazad van, itt vagyok, igaz, egy napi késéssel. :)
A barátaidnak nagyon sok boldogságot kívánok a babához! :)
Mi lehetett az a láz? Nem lehetet, hogy az elmúlt időszak körüli hercehurcát a szervezeted így reagálta le?

Fürtöske
Gyere és mesélj, milyen volt a nyaralás. :)

apuéknál a buli nagyon jól sikerült. :) Volt eszem-iszom, dínom-dánom. Volt könny is, mert nagyon meghatódtak, amikor megtudták, hogy wellnesezni mennek. :) Ezt kapták a gyerekektől ajándékba. :) Olyan aranyosak voltak. :) Még a költőpénzről is gondoskodtunk. :) A szállásuk már be van fizetve. Tiszakécskére mennek egy hétvégére. :) Van uszoda, lesz maszirozás, meg ilyenek. :) Biztosan jól fognak szórakozni. :)
Ja, és ittam nagyon finom tokaji bort. Annyira finom édes volt. :) Jól a fejembe is szállt az az 1-2 deci. :)
Másnap meg mentünk, és megettük ebédre a maradék kaját.:) Birkapörkölt volt a főfogás, előtte májgaluska leves, meg volt sült csirkecomb is rizzsel, franciasalátával. Na meg süti, süti, süti... :) Igaz, kifogtunk egy hatalmas vihart, de ez mitsem csökkentett a buli hangulatán. :) Pedig villámlott kellőképpen. :) De mi csak táncoltunk és táncoltunk. :) Még apukám is jól megpörgetett. :) Párom nem volt ott végig, mert ő hazajött, ment reggel dolgozni. A tesóm férje is szinte csak a vacsorán volt ott, mert ő meg pár órával előtte ért haza vidékről, és nagyon fáradt volt, Szabi, az unokaöcsém meg ment utána. Úgyhogy tesómmal ketten maradtunk, és képviseltettük a családunkat. :) De nagyon jót buliztunk.:) Végig táncoltuk az éjszakát. :)

Ma megyek vérvételre. De onnan is mire hazaérek busszal......
Vendég
 


8)

Kép
anyci
 
 


Sziasztok Leányzók! :)

Mi ez a nagy kihaltság?
Nócika babázik ezerrel!!!!

Bridg?Már ide nem is írsz? :(
A másik topicban olvasgatlak 8)

Anyci, ez micsoda? 8)
Ja, felvettelek iwiw-re!Nagyon csini családod van :wink:

Kitty és Pendi ti vagytok a csúcstartók írásban :)
Pendi, nagyon aranyos dolog volt a wellnwsshétvége-befizetés :)
Kitty, de jó,hogy anyu jól van már :wink:

Zsu merre van, mi újság van vele?

Mi szombaton jöttünk meg a nyaralásból.Hát, szép volt, jó volt, az éjszakák már kevésbé.Marcinak szerintem nem tetszett az ágyikója az idegen helyen :? Egyébként sokat pancsizott még a Balcsiban is, jókat aludt főleg napközben 8)
Lovaztunk, kutyáztunk, játszottunk.....
Az nem tetszett, hogy az étterem részben ki-be járkálhatott egy lucskos puli meg egy komondor.Olyan szutykosak voltak, ha ezt az ANTSZ meglátná.......
Képet sajna nem tudok hozni,mert a gépünkbe csak a maxell elem jó, amióta beleesett a vizbe, hiába vettünk SONY-t, nem fogadta el :?
Vendég
 


Anyci
Mi volt ez a: 8) ? Gyere és mesélj is! :)

Fürtöske
Akkor jó volt a nyaralás! :) Marcika meg kipihente már magát a saját ágyikójában? Kár, hogy a képeket ne tudtad feltenni. De azért ha sikerül tegyél! :) Szeretet képeket nézni! :)

Többiek!!! Merre vagytoK????? Bridget? Nócika? Zsu? Kitty? Csucsu? Enis? Kati? (remélem nem hagytam ki senkit :oops: )


Én tegnap vérvételen voltam. . Majd pénteken lesz eredmény. Vagy később. Pénteken kell hívnom a dokit.

Plázáztam is, és megleptem magam 2 felsővel, meg 2 könyvvel. :) Már rég vásárolgattam így magamnak. :)


Még azt is kitaláltam milyen diétát fogok folytatni tovább. Úgy döntöttem, hogy a Norbi diétát fogom csinálni. Ezt a kódolósat: http://www.fogyas.info/norbi-dieta_norb ... -kodok.php

Ma neki akartam állni a takarításnak, ablakmosásnak, de valahogy nem volt hozzá kedvem. Délelőtt a boltba, meg a piacon voltam, aáátn főztem, meg nem rég elvittem a bankba az osztálytali pénzt. Már el is telt a nap egy része.

De ezt meg kell mutatnom nektek. Tegnap jöttem haza, és az út mellett volt egy bicaj, amire ez volt kiírva:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

De jó, hogy jöttetek :D

Pendi
jó kis szülinap lehetett, tánc meg zene meg ami kell :D Tudtok ám élni!
Hát bizony nehéz, főleg hogy egy nap csak 24 órás :lol:
Szerintem a "betegségem" csak a fáradtság jele volt, pihentem egész nap, és már kutya bajom :wink: Persze, lehet, hogy a felgyülemlett stressz is okozta...
Irigyellek a plázázás miatt! Milyen könyveket vettél?
A norbis fogyit anno egy barátnőm csinálta (sajna már a barátnő is csak volt), neki bevált, fogyott is vele (meg aztán nagyon elhanyagolta, és vissza is hízott).

Anyci
bővebben? :lol:

Fürtöske
örülök, hogy jól telt a nyaralás! Étterem elég érdekes, csoda hogy van így vendég :shock:

Én holnap nem dolgozok, megyek sógorommal állásbörzére, du. meg anyuhoz. Majd csak pénteken dolgozok megint.
Vendég
 


Kitty
Szep az uj vonalzid es az uj avatarod 8) Vizsgalatokra mar nem jarok...legkozelebb otthon megyek :wink:

Pendi
VV eredmenyekre kiwi vgyok :!: Remelem minden tuti lesz :wink: ELABO :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: Koszi szepen jol vgyok vegulis a hasam aljat kicsit ereztem meg nap napig vgy 2hetig olyan kis menzisen de semmi komoly.keszulok a nagy napra 8)

Furti
Nem volt kedvem ide irni...csodalod :roll: De kar,hogy nincsenek kepek :? En is szeretem oket nezegetni :roll: 2 babaprojekt mikor indul? 8)

Anyci
Kép

Milyen
Szijjjaaa 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szia Bridget!

Végre itt vagy! Már nagyon hiányoltalak! Még a skyp-ra is felmentem, hátha ott vagy.

Kitty
Biztos attól lettél beteg. Elég zűrösek a napjaid.
Könyvek? Hát olyan igazi szép romantikus. :)
Vendég
 


Kitty
most csak én vagyok némileg hüle, vagy tényleg új a vonalzód? Nagyon jó!
Vendég
 


1000 meg 1 bocsanat de ma egesz nap lakasokat kellett hivogatnom,meg nezegetnem :x A tegnapi balhenk miatt muszaj volt nem babaneteznem kicsit :oops: :roll: Ezert csak epp beugrotam es irtak rovidken na jol kiis hagytam par dolgot :oops: Sorry :oops:

Pendi
orulok,hogy irtal :D Barmikor irhatsz akkor is ha offline vgyok mert neha csak arra van rakva de amugy itt ulok 8) csak pl csinalok valamit es nem akarom,hogy mindenki zavarjon de ha ugy raerek akkor tuti van rad 10percem :wink: koszonom a fotokat :!: Nagyon irigy vgyok a jo kis mezitlabas buli miatt :twisted: a kettos szulinaposoknak pedig utolagosan(apukadnak meg idoben 8) )
Kép

Milyen felsoket vettel 8) Norbis dieta 8) aztaaaa :shock: amugy a met is fogyaszt am :wink: hogy allsz most a kilokkal tegnap ahogy elneztem mintha fogytal volna 8) Es asszem most radfer egy nagy drukk hatha te leszel a kovetkezo kismamink :wink: Ugyhogy csak pozitivan es ha megsem ugy lesz akkor sem dol ossze a vilag....majd megpaskoljuk a hatadat meg simizzuk a buksidat...te pedig mesz a kovetkezo honap fele...mar most is sokkal elorebb jarsz,mint pl tavaly vgy te nem ugy erzed? :roll: Mindenesetre en drukkolok...latod Zsunal is kijott csak bekellett fecskendezni a dolgokat es minden megvolt,Nocinak meg a cukra volt a bibi aztan mind2 problemaja elsiccant.Most neked is megvan a bibi kezelnek es neked is jon az a baba meglasd :wink:

Kitty
Orulok,hogy anyud jol van...es rad is radfert egy kicsit a kikapcsolodas :wink: :wink: Mesz meg a szomszedba melozni :?: fuuu ez a vonalzid annyira jo legszivesebben ellopnam :lol: :twisted: de nekem nem lesz ovulaciom mert en gyogyot szedek :? :roll: Remelem jossz majd tobbet es ne betegeskedj remelem mar jol vgy? :roll:

ENIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS TOBBIEK :?: :idea: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget
köszi a vonalzó és avatar dicsit!
Igen, megyek még melózni, amíg nincs más...
Amúgy miért kell lombik előtt fogigátló? Sose értettem :oops:
Már jól vagyok, köszi, egy nap voltam csak rosszul.

Pendi
igen, új a vonalzó, köszi!
Könyveket én is szeretnék majd venni, de hogy mikor jutok oda... meg odáig, hogy elolvassam :oops:

Írjatok!!!

Én megyek állásbörzére, aztán anyuhoz, este ha nem leszek túl fáradt, még benézek!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem nem csak Bridget ijesztett meg titeket,és pár nap múlva újból eltűntök :roll: :wink:

Olvasgattam naponta,de nem sokat voltam itthon mostanában,végre,mert ennyire unalmas nyaram rég nem volt.Bár lehet,csak nekem tűnik úgy,a párom csodálkozott az este,hogy miért mondom ezt :?
Nálam is közeledik pé,még nem tudom mi lesz,mostanában más kimenetelűek az akcióink,gondoltam kicsit kényeztetem jobban a párom,ne érezze,hogy nagy rajta a nyomás...így viszont nem hiszem,hogy lesz baba,ha mégis,hát bekerülünk a rekordok könyvébe :lol: Na,de még bármi lehet :D

Pendi,
milyen képek,kérhetném én is őket?(szépennéző smiley 8) )
Mennyi program és buli mostanában...irigy-irigy 8)

Kitty,
azért te tudat alatt is nagyon készülsz a babára,ha már azt is megnézed mikor születne,ha az adott hónapban összejön :lol: Én is "szórakoztam "ezzel régebben. :lol:

Örülök,hogy anyud ennyire jól van már.

Nóci???

Zsu,
te most megsértődtél? :roll:

Bridget,
téged naponta olvaslak,bár gondolom látod 8) Na...mi történt tegnap, apácska besokallt az internetezéstől?Pedig te sem sokat ültél gép előtt mostanában :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Jelentem élek,csak szomorú voltam és nem volt kedvem írni és csak olvastalak bennetek 8)
Sajnos ez a hónap nem sikerült,mert piri beköszöntött ma reggel :evil: Pedig jókor voltunk együtt :( Mindegy majd a következő lesz a mi hónapunk :wink:

Bridget,akkor te neked is olyan fos hangulatod volt mint nekem?Az ölelést köszönöm,jól megszorongattad a bordáim :lol: :lol: Jaj én már most nagyon izgulok érted :D :!:

Pendi,aztán az eredményekkel gyere ám! :D Jó ez a tábla :shock: Helyesírásban nem volt otthon aki írta :lol: :?

Kitty,rád fért már nagyon ez a kis pihi,végre kikapcsoltál te is :D
Nagyon jó lett a vonalzid meg az új avatarod :D

Kép
anyci
 
 


Enis,hát sziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!Nagyon hiányoztál csajszi!
Akkor ti is spontánkodtok ezerrel?Figyu lehet most fog sikerülni a baba :wink:

Kép
anyci
 
 


Anyci,
pont neked akartam írni,mikor csöngetett a postás és ijedtemben elküldtem :lol: (nem a postást,hanem a hsz-t)
Akartam kérdezni,hogy sikerült a hónap,de így már látom a választ.
Spontánkodunk,gondoltam lássa a párom, nem csak gyerekcsinálásra használom őt :lol: :lol: Remélem értékeli 8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,most valahogy én is így akarom csinálni,de suttyomban mégis kellene tesztelnem,mert eddig össze-vissza volt a pé-m és így nem biztos hogy nekünk bejön a spontánkodás :roll: Nagyon szeretné a párom ha kövi hónap sikerülne,mert most elkenődött hogy nem jött össze,ezért azt mondta most majd bubolunk mint nyulak :oops: Úgyis az a beceneve akkor bizonyítsa is be,hogy tud olyan lenni :D Már elképzeltem hogy ott áll az ágy mellet és toppogat mint baknyúl :lol: :lol: :oops:

Kép
anyci
 
 


Na most lépek de este lehet jövök még!

Mindenkinek puszi!

Kép
anyci
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Elveszett báránykák megkerültek!De jó!!!!! :)
Bridg, te most a kkor fogigátlót kell szedjél a stimuig?(bocs, lehet elsiklottam felette :oops: )
msn-en nem szoktál lenni?
skype meg anyuéknál van csak

Enis :) unalmas nyár? :) tengerpart után? :lol: :wink:

Anycika ne szomorkodj!Minden hónap új remény......

Kitty, mesélj, mi volt állásbörzén?

Nóciról tud valaki valamit?
Zsu?Hol vagy?
Megsértődés....lemaradtam valamiről?

Pendi, te is szépen haladsz..... :wink: mindennel kapcsolatban :)

Hát a 2.babaproject várat magára még, ugyanis vissza tudtam hozni a tejemet, így szopiztatok még és ugye mensinek addig nyoma sincs :)
Most néztem a fényképezőn, egy kép sikerült, majd felvarázsolom :)
Vendég
 


Itt az egyetlen sikerült kép a nyaralásról, az én hófehérkémről :lol:

Kép
Vendég
 


Na kicsit nem jovok es milyen forgalom van :shock: Visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Irunk irunk bar nekem ma is menni kell lakasokat nezni :? meg van 1oram aztan itt se vgyok es fel 2-5ig 4ugynokkel talizom es min 10lakast nezek meg :shock: mire meg jovok mar nincs senki :?
De remelem nem egesz nap melozol mert multkor jol lefarasztott sok am az azert :roll: A fogigatlorol Furtinek is irtam ott olvasd el 8) ebben a hsz-ben legalul :!:

ENIIIIIIS
ont visszakerestem,hogy mar 2hete nem irtal :twisted: :roll: Viszont az elso mondatod nem ertem :oops:
[quote]R írta:emélem nem csak Bridget ijesztett meg titeket,és pár nap múlva újból eltűntök

:?: :shock: :idea: :roll:
Rekordok konyvebe kerulni sem semmi :wink: :lol: Mar hianyzott a humorod 8) gyere tobbet es vidits fel neha mert mostana en sem jol viselem a dolgokat :roll: Ne is mond tegnap ezert egesz nap telefonalgattam :roll: na meg 4-6ig elvoltam lakast nezni a mi hulye ugynokunkkel :twisted: de mar csak azert mentem el vele,hogy apacska hagyjon bekemet...ma viszont mint irtam Kitynek fel 2-5ig vevig megyek megint es ez folyamatos gyaloglasra ertheto mert nem metrozunk meg ilyenek :roll: jaah de a megbeszelesre tolunk metroval megyek mar 8) es tegnap azzal is jottem haza 8) 10perc alatt hazahoz taxival meg se vezetni nem tudnak dugo is van :x
Te melyik varosbol is kukkantassz be?Ne is mond kicsit ott is levgyok maradva :oops: majd ma hazajovok megirom :twisted:

Anyci
A masikban mar irtam na meg itt is...es az 1hsz ezen az oldalon most neked szol :wink: En valahogy nem izgulok mert abszolut nem tudom elkepzelni,hogy majd most sikerul :oops: szal 1-2sikertelensegre meg felvgyok keszulve :roll: ugye a stimus gyogyot meg mindent meg a dokinak rakell erezzen melyik jo nekem es ha ez nem megy elsore akkor majd megy 2.ra 3.ra :roll: Nalatok parodnak az eredmenyei jok :roll: bar jok ha nemreg is osszejott a baba :?

Furti
Igen fogigatlot...sokszor hasznaljak lombik elott talan azert,hogy minden fele hormont ezzel leallitanak es a stimu jobban hat :roll: mindenesetre nekem a magas FSH miatt is jo mert igy tutira mehet a szuri :wink: ha nem szednek fogigatlot magas lenne a 3.cn-en es nem indulhatna a szuri :? Msn-en ritkan vgyok mert ahogy belepek elozonlik mindenki vgy epp mire itt befejezem az egyikkel mar ir a masik es nem szabadulok...es most meg,hogy dolgom is van...aztan mikor mondom mennem kell vgy nem erek ra sokan megsertognek am es nem hisznek nekem :oops: igy inkabb csak offline vgyok egesz nap :roll: Nocirol talan Zsu tudna tobbet mondani :roll: szopi mellett is tortentek mar csodak :wink: a kep meg marha joooo :lol: nagy zold terulet istenem de hianyzik itt a tombrengetegben :x es a kisakko ngyon jol erezhette magat :P Merre voltatok helyileg? :roll: lahet mar irtad :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na meg annyit akartam mondani,hogy miota a fogigatlot szedem nem vgyunk mi sem olyan surun egyutt :? azert elotte jobban most nincs ami motivaljon vgy hogy van ez :oops: akarom meg minden de mire agyba kerulunk en mar olyan faradt vgyok vgy epp o hogy mindig oke majd holnap...

Na azert tegnap voltbirkozas...mar ideje volt a hystero ota talan 2szer voltunk egyutt :shock: jo volt egy kis tilalom is de akkor is :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
sziaaa :wink:
2 hete nem írtam? :? Nem is tűnt annyinak :oops:
Amit nem értettél,arra írtam,hogy mikor kifakadtál,mindenki gyorsan megjelent és írt,azok is,akiknek nem szólt a "fejmosás".Most azért naponta leglább 1x jönnek,és remélem így is marad,nem tűnik el újból mindenki. 8)

Nem értem,akkor most miért is keresel lakást,ha csak október 1-én költöztök?És ha most találsz,megtartják még 1 hónapot?Vagy akkor költöznétek is?Tényleg,a többi csomag megérkezett? :)

Te is szomorkodsz mostanában,érzékeny vagy?Anyci is :cry: ,hétvégén meg én is elpityeregtem magam,mert rámmordult a párom. :evil:Mostanában vagy nagyon jól vagyunk hetekig,vagy nem szólunk egymáshoz,köztes megoldás nincs. :evil: Bár lett volna okom,nem haragudtam meg rá,mert akkor kezdhetjük előlről a morcoskodást,majd a kibékülést...á,nincs ehhez tűrelmem :roll: Láttam rajta,hogy csodálkozik,hogy úgy beszélek vele,mintha mi sem történt volna :lol: (Na,jó,nem volt nagy ügy,de mostanában egyfolytában kritizálja az öltözékemet :evil: )

Fürti,
bocsi :oops: tudtam én,hogy valakit kifelejtek,de sehogy nem jöttem rá kit is...pedig ezen az oldalon írtál már :oops:
Kisfiad tündéri,mint mindig,kis husi. :wink:

Babaprojekt...akkor ez mit jelent,védekeztek azért vagy sem?Szopi alatt is összejöhet :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
érdekes ez,hogy most nincs ami motiváljon...pont a fordítottat szokták írni,hogy akkor több a szex,mikor a férfiak "felszabadulnak a nyomás alól",hogy most nem csak a baba miatt kell,vagy hogy most nem maradhat terhes a nő(érdekes ugye,annak ellenére,hogy akarnak gyereket) :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Jaaah oke igy mar ertem...en meg azt hittem azert nem jon senki mert elijesztettem mndenkit :oops: Igen 2hete nem irtal :twisted: mert mar kerestelek,hogy talan mashun vgy? :oops: neked se msn semmi elerhetoseg :twisted:

Azert keresek lakast mert szeptember 15-ig leakarjuk tudni...es akkor meg ennek vn egy atmenete is nem csak ugy van,hogy bekoltozol meg minden :? Apacskanak hozni kell mennyit keres banki kimutatvanyt ezeket leellenorznik ezek olyan 2het!Asszem 20szor annyit kell keress egy evben amennyi a lakas ara :shock: ilyen huleseget...persze apacska keres annyit vgy az aranyok lehet mashogy vannak majd ha ot tartunk megirom 8) Szal 15-en itt szolunk mert 2hettel elobb kell szolni mikor koltozunk ki :? es akkor koltozhetunk okt 1korul de ez lehet 1hettel kesobb elobb de mondjuk elobb minek mikor itt ingye vgyunk :?

Viszont asszem megvan almaink lakasa 8) MEEEEEGTAAAALALTAAAAAM :!: :D Es mondtam apacskanak azt hiszem ide fogunk koltozni :lol: azt monja ammm miert is? :roll: ugyhogy viszem ot vissza vasarnap....egyszeruen ennel jobbat keresve sem talalunk :wink: a folyo menten van azaz egesz nap napos,vilagos a nappali es semmi epulet nincs elotted nincs takaras.Nem zajos ahol o szeretne lakni az 2utcaval bejebb van azaz kozel :!: lakas ngyon szupi,felujitott mind 2szobas,2furdos,nagy konyha,mosogep es szarito,a ketszobas azaz 2halos ara kicsit huzos de itt akar az 1szobasba is belemegyek az nagyon barati aron van ugyanez 2furdovel mosogep,szarito,folyora nez gyonyoru kilatas...szal csak az a plusz 1halo a kulombseg es ha esetleg ugy adodna akkor a hazon belul atkoltozhetunk egy eggyel nagyobbba ha ugy jon ki :wink:

En ugy erzem ez az ami nekunk jo lesz :wink: Csomag meg oktober elejen jon :twisted: tiszta pipa vgyok amiatt is mert apacska 2honaprol beszelt...erre minden kardigan pulcsim a hajon van eljottem 2kardigannal meg 1hosszugatyaval erre megyek ugye haza es a cuccaim meg sehol :twisted:

Nalunk nincs o nyomas alatt mert tudon en ugyesen oldom mindig meg es nem eroszalokom ra meg nincs bejelentve neki kikeve a multkhonap amikor is mondtam neki most ingye osszehozhatod :lol: szal altalaban o nem ugy tudja,hogy ez most muszaj birkozas csak en tudom :lol: :lol: :lol: most meg nem kell talpalnom erte mert ugysem johet ossze :lol: O meg adja a szokasos formajat :lol: hol o faradt hol en...

A ferfiak egy kulon tantargy :? az iskolaban betennem az orak koze :? Akkor nekem is kijar egy nagy oleles

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok Lányok!

Tegnap nem voltam, mert a délelőttöm elment főzéssel, meg bevásárlással, délután meg beájultam. Aztán belemerültem a játékba, és észre sem vetem, apa hazaért. Jól elvoltam. :)

Ma jó korán keltem, 6 óta takarítottam. :) Tegnap nem volt hozzá energiám. Ma meg csinálhattam 1000-el. Nem sokára jönnek a húgomék, hozz a fiúját úgymond hivatalos bemutatásra. :) egész nap itt lesznek, nem leszek. Aztán holnap csatlakoznak a nővéremék is. :) Családi hétvége lesz.Nem ígérem, hogy jövök. Majd meglátom, hogy lesz lehetőségem. :)


Bridget
Végre dumcsiztunk már egy jót. :) Azért ezt kicsit sűrűbben kellene. Már rég beszéltünk. :) Majd igyekszem kitartani este. :)
na aztán megnézted a lakásokat? Milyenek voltak?
Oké, írok, és hátha ott vagy. :)
tuti van rad 10percem
Okisz! Aranyos vagy! :)
A fotókat szívesen. :) Csak azért mutattam, hogy legyen valami fogalmad, hogy milyen buli volt. :)
Két felsőt vettem, egy Nike pólót, sima egyszerű fehér, hosszított fazon, és egy barna hosszú újú vékony pólót.
Tényleg rám fér a drukk. :) De tudod mondtam, hogy nem igazán bízok én ebben.
Ja, és köszönöm még egyszer apuék köszöntését! :) Holnap mennek wellnesezni. :)

Kitty
Milyen állás hírdetésre mentél? Mi lett belőle?

Enis
Szijjja! :) De jó hogy jöttél! Már hiányoztál!
Ne temesd még a hónapot! Tudod egyetlen huncutka is elég, hogy megtermékenyülj. :)
A képek apuék buliján készült képek. :) És elküldöm. Nem szeretem ide felrakni, mert mások is vannak rajta. Lehet, hogy ők nem akarnak fenn lenni a neten. :)

Anyci
De jó, hogy végre itt vagy te is! Annyira hiányoltalak már benneteket! Ne legyél szomorú! Piri meg monnyon le!!!! Fel a fejjel! ha most nem, majd legközelebb! Ne add fel!

Fürtöske
Micsoda hírek! :) Újra van tejcsi? :) És kell is Marci babának? Elfogadja?
Ez a kép nagyon édes! A kisfiad egyenesen zabálni való! :)

A doki még nem tudott eredméynt mondani. Majd jövő héten lesz.

Na én most megyek, mert húgomék 11-re ígérték. Mindjárt annyi.
Mindenkinek nagyon szép hétvégét! Puszi!
Vendég
 


Bocs, hogy mostanában nem nagyon vagyok, de három hete gyakorlatilag alszom. Pici Bence nagyon rákapcsolt a növésre és hát használhatatlan lettem. Gyorsan elfáradok, sokat fáj a fejemé és amint párnát érek, máris alszom.
Vagy nem vagyunk itthon és a Balcsin csücsülünk a medencében.

Kitty!
Jó lett az avatarod és a vonalzód is!!!!!

Pendi!
Jót röhögtem az Ealbó feliraton!!!!

Anyci!
Sajnálom, hogy megint nem sikerült!!! Kitartást!!!!

Fürti!
Marci tündéri!!!!!

Nóciék jól vannak, Reginek már negyedik napja nem kell plusz oxigén. Ha minden jól megy, talán a jövő héten haza engedik. Nócinakk teljesen elapadt a teje, így Regi tápszert kap. De már Nóci etetni. Nincs ideje jönni. De puszil mindenkit!!! És megjött neki a pirije is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget,
de jó sokat írtál nekem...ezt szeretem ám :wink:
Köszi a részletes magyarázatot,így már értek mindent.Szép lehet a lakás a beszámoló szerint.Remélem fog tetszeni apácskának is,de miért is ne,meg amint még írtuk is ezt,neked kell otthon lenned egész nap,nem neki.Az engedélyjel,vagy micsodával mi van,vezethet apácska már ott is?

Tegnap elfelejtettem írni,megnéztem,szóval a blogban úgy jelenik meg,hogy én Cluj-ból olvaslak :D Nem tudtam,hogy a teljes nevét írja a városnak vagy csak ennyit,azért nem válaszoltam. 8)

Cuccok :evil: ,de azért lehet még ott leszel,mikor megérkeznek,nem? :roll:

Pendi,
akkor várom a képeket,nektek meg jó szórakozást,kellemes hétvégét a családdal :wink:
Nem,nem temetem még ezt a hónapot,ugyanis pé-m a napokban lesz-van-(talán pont ma :roll: ),csak.....valahogy nem hiszem,hogy "észrevétlenül" összejön,mikor nem is számítok rá :roll:

Zsuzska,
akkor eljött az idő,hogy lassíts és pihenj.... :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Enis
de jó, hogy jöttél! :D
Baba már pedig bármikor lehet, mégha szerinted nincs is esélye ;)
Persze, készülök már a babára, de azért jobb lenne, ha még pár hónapig nem jönne, hogy egyenesbe jöjjünk kicsit, és a ház is rendbe legyen.

Anyci
köszi!
Sajnálom, hogy nem jött össze, de látom, a pozitív hozzáállás megvan! CSak így tovább! Úgyis jönni fog hamarosan ;)

Fürtöske
kis Fürtöskéd nagyon aranyos :D
Állásbörze sz*rt sem ért, inkább csak képzések voltak (jó sok pézééé), meg házalós munka, ami nálam kilőve...

Bridget
most már értem a fogigátlót!
Nem egész nap dolgoztam, csak 6-14 ig.

Pendi
nem álláshirdetésre mentem, hanem állásbörzére, ahol több munkáltató meg képzési hely képviseltette magát. De sokra nem mentem velük, házalós munka nem érdekel (a többi meg olyan, mint amilyenbe most vagyok, de ez a szomszédba van legalább).

Zsu
végre te is előkerültél!
Köszönjük Nóciról a híreket, jó, hogy nemsokára jöhet haza Regi :D
Te meg pihenj sokat!!!
Vendég
 


Mindjart jovok visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Ez a wellness dolog tenyleg ngyon talalo volt :!: es a zsebpenzzel egyutt nekem lehet eszembe se jutott volna :roll: Figyu en mar vegulis van,hogy reggel 9kor kelek es az otthon delutan 3...szal nem kell estig kitartani :wink: Lakasok hat valamelyik draga valamelyik meg teccett epp Enisnek reszleteztem kicsit feljebb 8) Azt hittem dodozol aze nem jottel :roll:

Enis
Ne is mond egy egesz regenyt irtam bezzeg naplomba :oops: levgyok maradva :x Meg nincs jogsija...szeptemberben megy probavezetesre vgy mi az volt a legkozelebbi idopont.Olyan jogsija van,hogy vezethet ha olyan valaki mellett ul akinek van jogsija :roll: Pl itt vgyok en is de nem tom az internationales jogsim jo-e vgy konkretan amcsira gondolnak :? A varost meg azert kerdeztem mert mas is olvas am engem toletek :wink: Hat talan meg elcsipem bar ha oktober elejen jon....gondolj bele jon egy halom doboz most talaljam ki melyikben mim van :x

Kitty
Na ennek orulok :) Mert mulkor nagyon elvoltal faradva mikor egesz nap meloztal :roll: Anyud mikor megy kontrollra? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

egy gyors bejelentkezés.
Itt vannak már a nővéremék. Még ma átjöttek, hogy holnap a fiúk időben ki tudjanak menni pecázni. :)

Nálam sajna piri jelei mutatkoznak. ez sem sikerült. :( De most totál kész vagyok, mert még csak a 24. napon vagyok. Túl korai még. Most nem tudom miért változott meg ennyire. A romjaimat már feltakarítottam. Muszáj volt, mert tesómék még bőgni sem hagytak. :) De nem is baj, mert nem kell ezt annyira túllihegni. de azért valamennyire kibőgtem magam.

Zsu
Köszönjük a híreket Nócikáról. Örülök, hogy jó híreket hoztál.
Neked pedig jó pihenést!

Enis
Nagoyn szívesen a képeket! :) Azért én hiszek a spontán dolgokba. :) Majd drukkolok neked, hogy legalább nálatok jöjjön össze a babó. Ha már nekem nem sikerült.

Kittty
Szeritnem tudom hol voltál. :) Anyu is ott volt. Tudod, ő is a farmergyárban dolgozott. És tudom hogy tegnap ott volt a munkanélküliben valami előadás-szerűn.

Bridget
Majd ránézek néha-néha a skype-ra, hátha itt vagy. Bár most is néztem, de nem voltál. :( De nem baj, majd legközelebb.
Nem dolgozok, szabin vagyok egy hétig.

Mára ennyi voltam. Holnap már nem biztos, hogy tudok jönni. Puszi nektek!
Vendég
 


Pendi
Nem voltam mert mennem kellett apacskaval talizni es neztunk lakas 8) olyat lattunk beajultam :shock: mondjuk annyiert :? :roll:

Pirit meg sajnalom :( de egyenlore meg nincs nem?Mindenesetre orulok,hogy osszeszedted mar magad....buksisimi megy Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mindenkinek kellemes hetveget!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah skype-o n meg neha nem vgyok lathato de irjal mert neha itt vgyok csak bujkalok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
gondoltam,hogy azért kérdezed,de muszáj volt megnéznem hogy írja ki a várost.Naa,szebb lakásokat nem ér látni,mert akkor utána nem tetszik már semmi :lol :lol:
Az volt a gondja apácskának,hogy te nem keresgélsz lakásokat?Ejnyebejnye :evil: Pedig még találtál is,most ez van,ha egyedül keresgélsz tuti olyat választassz,ami neked tetszik,hiszen ő nem látja.Enyém párocska is ilyen,x-szer elmondok neki valamit,de azért még 1-2 naponta rákérdez,hogy akkor mit is mondtam,milyen legyen,mekkora legyen(mikor valamit venni készülünk pl). :roll:

Hát akkor nincs más megoldás,venned kell magadnak majd ruhákat 8)

Pendi,
piri jelei,mint pl hasfájás,meg cicifeszülés?Hátha mégsem piri lesz. :evil: Köszi,nagyon drága vagy,de megmondom őszintén,én nektek jobban szurkolok,mint magamnak(annak ellenére,hogy tudjátok,én is nagyon vágyom babára),mert azért én már tudom milyen anyukának lenni.És szeretném,hogy minél hamarabb tapasztaljátok meg ti is az érzést :) Persze,hogy mindenki anyuka lesz egyszer,de nem hiszem el,hogy senkinek nem sikerül az utóbbi időben. :x Szóval ha én maradok sereghajtónak,úgyis jó...csak már történjen meg valakivel a csoda :roll:

Kitty,
inkább előbb jöjjön a baba,mint évekig ne :wink:

Én sem leszek holnap,esküvőre megyünk(nem várom
:oops: )

Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Csak übergyorsan, most értünk haza, és nemsokára megyünk is tovább :)

Bridget
9-én lesz kontroll, akkor nézik a vesefunkciót, teljes vérkép (vértestek, stb).

Pendi
ne kenődj el, mondtam már, hogy együtt leszünk terhesek :) Persze ha beelőzöl, nem sértődök meg ;)
Legalább most nem egyedül vagy, ott vannak tesódék! Fel a fejjel!

Enis
igazad van, ezért is van, hogyha jönni akar, akkor megtartjuk ;)

Mi de. paradicsomot főztünk anyóséknál, most meg megyünk apuhoz vacsira :)
Vendég
 


Enis
Latom olvastal :oops: igy mindig naprakesz vgy mi tortenik nalunk :wink: Hat igen...ezek tuti ferfi dolgok nem figyelnek vgy en nem tudom :roll: Az eleje ota ugyanazt fujom...milyen lakas hol mi legyen benne...o az aki mindig valtoztat :x Hat jah ha szepet latsz azutan mar 1sem tetszik az annyira szep volt :shock: igy maradtam :o nem is ertem miert nez olyan aron?A szivemet fajditani :?: tok hulyeseg...na mind1 :roll:

Ruhakat meg jah masnem veszek mi bajunk lehet csak az a baj van egy csomo ruham es van olyan amit meg nem is hordtam es azert lenne jo vinni azokbol :roll: mert ha most megint veszek mar tenyleg annyi lesz :? Na majd meglatjuk :roll:

Eskuvoooo en szeretem az eskuvoket 8) Bar lassan remelem mar az en eskuvomre jossz :wink: :lol:

Kitty
Jo az uj vonalzid 8) Ubergyors voltal de legalabb jottel :wink: Hetvegen pihi van nem is kell a gep elott ulni :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hú,lányok,kivagyok.Ömlött rólam a víz,pedig csak másfél órát töltöttem a másfél éves örökmozgó keresztlányommal,meg az 5 éves bátyjával.Minden tiszteletem azon szülőké,akik két (vagy több) kicsit nevelnek. :shock:
A kisfiú ráborított egy létrát a méregdrága BMW-jükre,ne tudjátok meg mit rendezett az apja :? Azt hittem agyvérzést kap :lol:
Hétfőn reagálok is,most csak ennyire futotta az időmből meg energiámból :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Micsoda felfordulas :shock: Akkor neked volt egy ingyen szaunad is :lol: :lol: :lol: Gyere hetfon es meselj!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Itt nagyon lehült a levegő. legalább nincs az a nyomasztó hőség.

Bridget
Milyen kéglit néztetek? Ami olyan drága volt? :) Biztosan nagyon szupin nézhetett ki.:)
Pirin tultettem magam. BÁr még mindig nem jjött meg rendesen. Csak foltokban. Néha barna, néha piros. A hasam görcsöl, de még csak a 26. napon vagyok. csak szívat.
Oké, skypon majd leslek, hátha elkaplak. :)

Enis
Piri lesz, mert régen szokszor csinált ilyet. De nem lovagolok rajta.
Legyél sereghajtó! :) de már igazán elkezdhetné valaki. :) Én megelégszem a 2. hellyel is,ha az még az idén lesz. :) Te tényleg szerencsés vagy, hogy már anya vagy. Biztos vagyok benne, hogy mi is megtudjuk milyen az, csak az élet még egy kicsit meg akar viccelni.
Milyen esküvőre mentek? Lagzi is lesz?
Te jó ég! ráborult a létra a BMW -re? Az tényleg gáz. Nagy kár keletkezett???

Kitty
Nagyon szorítok anyudnak 9-én!
Rendben, legyünk együtt babásak! :) De én sem sértődök meg, ha beelőzöl. Persze csak pár hónap előnyt kapsz! :)
Az tuti, hogymost nem unatkozok. Ilyenkor elég kiszolgálni a csapatot. :) De nem bánom. :)
Vendég
 


Sziasztok Lánykák :)

Igen, igen Enis, mesélj majd, mi volt ez a sztori :? :)

Kitty, Sokat gondolok majd anyudra!!!! :wink:

Bridg :) Most akkor nem tetszik a kinézett lakás?Csak nem maradtok lakás nélkül :lol: :wink:
Ez a meg nem érkezett ruha-dolog érdekes :?
Olyan izgi, nemsokára jössz haza, és indul a project!Tényleg, apácska is végig itt lesz veled?

Pendi, én is azt hittem a maszatolásból anno, hogy majd megindul, és tessék, itt van Marcim! :) Ha csak ennyi, és több nem lesz, vagyis erősebb, akkor teszt! :wink:
Vendég
 


Pendi
Akkor meg nincs para nincs piri nincs para 8) bar tuom milyen erzes mikor te tudod,hogy nem sikerult :roll: Lakasrol tettem fel kepet a blogba bar ezt eloben kell latni 8) A kep nem ugy adja vissza foleg hogy telos es sotet :x

Itt tegnap esett ritka dolog mindig sut a nap es jo meleg van :wink:

Furti
Tetszik a lakas csak marha draga :!: Nem maradunk lakas nelkul 5van kb a listankon eddig :wink: A ruha dolog nem erdekes csak parom hule volt mert azt mondta 2honapig kell kibirnom ruha nelkul es 2borondbe meg hoztam magammal a 2honapra valot persze sok nyari ruhat hisz itt meleg van es mondom szeptember elejen meg itt a tobbi addig nem kell se kabat se hosszuujju,se farmer...hat ebbol a 2honapbol 3lett mert parom igy kerte :twisted: persze o hozott hosszu ujjuakat is de velem mi lesz? :shock:

Apacska jon 1hetre amikor lekell adni az anyagot 8) orulok ha egy hetre is eltud jonni :shock: ha ugy jon ki hogy csak par napra tud maradni akkor leadjuk az anyagot es fagyasztas...mert ha epp punkcio nekem nem akkor van :? de ha jol tudom 1hetre tervez 8)

Veletek mizu jol elvgy mostansag tunve :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Elösször is baszottul hiányoztok ám!!! Ki vagyok a bezártságtól! Reggel 5-kor ébresztő fél 6-kor indulunk a korházba fél 9-kor etetés fél 12-kor eteteés fél 3-kor etetés fél 6-kor eteteés! fél 7-kor irány vásárolni haza fözni mososgatni fürcsi és kb fél 12-re ágyban vagyok!+ Nos így telnek a napjaim! Kiborulás teljes határán! Idegöszseomlás szélén állok, de még birom! Apával jól hajba kaptunk egy rohadt hagymán! No de ez van! Édes kibékülésről szó sincs, de másnap meglepiből elvitt a Fenyő koncertre a margit szigetre! Marha jót rokiztunk azaz inkább csak én mert apa nem tud! De azért én felpörgettem magam és tomboltam és lassuztunk és csokoloztunk és sírtunk! Nos ezek a napjaim!
A manó köszöni jól van! Talán holnap megmondja a doktor néni a hazaadás napját! Remélem kedd max szerda! Jól esne már egy kis törödés megértés és legföképpen nyugalom! Tejem nincs, de a védőnő szerint vannak csodák és ha haza jöttünk tegyem mellre mert állitolag olyan anyuciknak is lesz tejük akik nem szültek csak örökbe fogadott babákat kezdtek szopiztatnio és hátha nekem is beindul ujra a tejem! Nem bizom, de kiprobálom! Hátha! Mai mért súlya 2700g! Hossuát csak haza adás napján árulják el addig rághatom a körmöm! De letojom! Marha nyugodt baba és nagyon kis édes! Alig sír! Már megkérdeztem a dokit, hogy nem e azért mert némának született??? Aztán mondta, hogy azért nem néma csak nagyon nyugodt baba! De ma már volt hangja hallotam, mert hasfájos lett a nyanya!
Ne haragudjatok, de se nem olvasam vissza így nem tudok írni, mert marha fáradt vagyok!
MIndenkinek sok puszi és már csak akkor jövök, ha itton vagyunk 3-an párban!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Remeljuk minnel hamarabb hazakerultok!!! :D

Egy férfi betér egy étterembe egy struccal a nyomában, leül és rendel:
- Kérek egy hamburgert, sült krumplit és egy Coca-Colát.
Majd megkérdezi a struccot:
- És te?
- Ugyanazt - így a strucc.
Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és a számlával.
- 6 dollár 40 - mondja.
A férfi belenyúl a zsebébe és átadja a pontos összeget. A következő
nap újra bejönnek, ugyanazt rendelik, és ugyanúgy kifizeti a férfi a
pontos összeget. A következő napokban ugyanez megismétlődik még
négy-öt alkalommal. Egy péntek este ismét megjelennek.
- A szokásosat? - kérdezi a pincérnő.
- Nem, ma péntek van, kérnék egy steaket és tört krumplit - közli a
férfi, és a strucchoz fordul:
- És te?
- Ugyanazt - hangzik a válasz.
Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és közli a számla összegét:
- 32 dollár 50.
A férfi belenyúl a zsebébe, és ismét átadja a pontos összeget . A
pincérnő nem tudja visszatartani a kíváncsiságát és megkérdezi:
- Bocsásson meg, uram, hogy lehet az, hogy önnél mindig a pontos összeg van?
- Évekkel ezelőtt kitakarítottam a padlást és találtam egy öreg
lámpát. Megdörzsöltem, kijött belőle egy jó tündér és felajánlotta,
hogy teljesíti két kívánságomat. Az első kívánságom az volt, ha valaha
is kell fizetnem
valamiért, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.
- Briliáns, más emberek kértek volna egymillió dollárt, de így maga
gazdag marad egész életén át.
- Ez így igaz, mindegy, hogy egy liter tej vagy egy Rolls-Royce, az
összeg mindig ott van, ha kell.
- Megkérdezhetem, hogy kerül ide a strucc?
- A második kívánságom egy feltűnően magas pipi volt, hosszú, izmos combokkal...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget,
köszi, jó ez a vicc :lol:

Enis
megnéztem volna a pasi fejét :lol: De azért el tudom képzelni, párom is rosszul lett volna (neki is BMWje van, csak nem új).

Pendi
hát a vendégség ezzel jár, főleg ha Te vagy a vendéglátó :)
Ok, akkor együtt szülünk 8)
Köszi a drukkot!

Fürtöske
köszi!

Nóci
de jó, hogy nemsokára jön haza Regi! Nagyon ügyesek vagytok, a szopihoz megy a drukk!

Én ma voltam anyunál, muszáj volt előbb (is) mennie dokihoz, mert lett egy fájós pukli a vágás fölött. Izomsérve van, mert az összes izmot átvágták az oldalán, ezért kialakult, és meg is marad :?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?