Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Megyünk haza!Tegnap reggeltől ma reggelig 150g-ot hízott a kiscsávónk.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hurrá Tündi! Hurrá Zsombi! Ügyesek vagytok!! :lol:

Erika, szép és hosszú tűzijáték volt, nem 3 rakétából állt :wink:
Kolompost nem sajnálom, viszont a Ghymest.... :cry: :cry: :cry:

[quote]N írta:em voltunk benn a kórházban, nem akartunk zavarni
Na, esse rossz kifogás :roll:

No, menünk anyumhoz...a strand úgy látom, kimarad :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi: Nagyon örülök, hogy haza jöhetettek. Ügyes nagyon Zsombi. :) :) :) :) Luca mit szólt Zsombihoz?

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 

 
 

Sziasztok!

Halleluja, azóta gondolom Tündiék otthon :lol: Majd, ha lesz egy kis energiád, várjuk, hogy jelentkezz :wink:

Nóri, azért Erika védelmére (bár nincs rá szüksége :wink: ), nekem pl. anno naggggyon elegem volt a látogatókból. Igaz, Csongi a korán volt, 3 óránként szopi, ebből fél óra előtte beöltözés, fél óra utána fejés stb., közben meg a látogatók. Szinte egy perc nyugtom nem volt. Szóval én megértem, ha arra gondol, nem akar zavarni...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Na hazajöttünk mi is a Balatonról.Jó volt, még tudtunk strandolni is, grilleztünk, meg tesómékkal Hotelt játszottunk :)
A tüzijátékot meg a part fölött egy magaslatról néztük, legközelebb Kenesén volt, de körbe a Balaton parton látni lehetett a tüzijátékokat. Nagyon szép volt este a Balaton kivilágítva.

Tündi! Klassz hogy ma már haza is mehettetek! Nagyon szép baba Zsombor :) Kíváncsi vagyok, Luca mit szólt hozzá!

Nóri! Nagyon csini lett a frizurád!

Katlina! Milyen volt a Velencei-tónál?
judit_79
 
 


...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!
Hazaértünk mi is. Nagyon szuper volt!!! De azért jó volt hazajönni... végre a saját párnámon alhatok...

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Na végre már itthonról és szgéptől,telóról azért nem olyan jó!

Erika,nyugodtan bejöhettetek volna!!!Örültem volna neki :)

Luca örül Zsombinak,szeretgeti,puszilgatja,hordozgatni akarja.A gond csak az,hogyha elkezd sírni ő is rákezd :?
A reggeli vizitnél megint sárgának találta a főorvosnő,de gondolom aki 28éve van a szakmában,csak tudja,hogy melyik gyerek mennyire sárga...a mi doki nénink majdcsak egy hét múlva tud kijönni,védőnő jön majd.Itthon azért annyira nem kínzom szegényt,mint bent,de keltegetem enni, elég hamar bealszik.Remélem nem lesz vele gond,és nem lesz fogyása..
Holnap még vissza kell mennm varratszedésre,de már jó lesz tőle megszabadulni :wink:
Képeket majd teszek,de előbb csinálni is kellene vmivel :)

A nyaralók is tegyenek képeket! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Szupi, hogy otthon vagytok. A sok fincsi anyatejjel most már hamar túllesztek a sárgaságon, meglátod. Mi 2 óránként szopiztunk éjjel nappal 2 héten át, mire a védőnő szólt, hogy most már mehet igény szerint a szopi.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Tündi: Remélem már megszabadultál a varratoktól. Most ahogy írtad, hogy Ildikó csak egy hét múlva megy akkor jutott eszembe, hogy mi is azért kapjuk egy héttel később az oltást mert szabin van. Pedig amikor mentünk hozzátok még mondtam is Zsoltinak, hogy majd mondom, de annyira gyönyörködtem Zsombiban, hogy teljesen kiment a fejemből pedig még beszéltünk is róla. :oops: Azért 3 óránként nyagasd a kislegény nehogy nagyon bealudjon mert nagyon nehéz őket felkelteni legalábbis Dáviddal szenvedtem eleget volt, hogy fél órába telt és akkor már ráztam a gyereket. :( Meg napoztasd néha egy kicsit már ha kibújik a napocska ma. Legalábbis nekem ezeket mondta Ildikó akkor amikor mi sárgán jöttünk haza.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Tündi!
Dejó hogy hazaértetek!!!!
Nem lesz semmi gond meglátod!


Gárdony nagyon jó volt,igaz fürödni mi már nem tudtunk mert nem volt olyan jó a víz,de vizibiciztünk


Ma meg a dokit hívtam,mert barnás pecsételésem van :cry: ,most az mondta szedjek e-vitamint,dufastont+pihi,ha holnap is előjönne akkor szerdán uhu-benn a kórházban :cry:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina: Vigyázz nagyon magadra. Pihenj annyit amenyit csak tudsz persze ha engedi Robika.

Egy pár kép Rólunk.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


sziasztok!

Erika,én is 2-3 óránként keltem,de ma már ébredt magától is :) Éjjel nem keltettem fel..viszont 4óránként magától kelt és szopizott.

Kriszti,nagyon jók a képek! :) Olyan hatalmas nagyfiú Dávid.Ildikó vasárnap délután jön azt mondta.
Nálatok a szeme fehérje is sárgás volt Dávidnak?

Katlina,nem lesz gond ne aggódj.Én is a duphastont szedtem Zsombival tudod,és én elég sokáig pecsételgettem...és látod mostmeg itt van Zsombi bébi,úgyhogy nálatok is minden a legnagyobb rendben lesz :)

Nóri,hogy alakul a fürdőtök?

Varratszedésen túl vagyok :) Jobban fájt,mint anno.Azt mondta doki bá,hogy nem szépen gyógyult anno a sebem,és most más teknivál varrta össze.
Volt itt a védőnő is,Zsombi telibe kakilta szegényt :oops: Szerdán is jön,megmutatja hogy kell beadni a K-vitamint,meg megméri Zsombit,de kértem kölcsön egy mérleget,hogy amíg sárga néha rámérjünk,hogy gyarapszik-e.Amugy nem fogom méregetni,Lucát sem mértem,mert sztem csak stresszelnék rajta.Amugy azt sem tudom ebben a korban mennyit kellene megenniük,mert ugye nem méregettem.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Egy képecske :)
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Csodaszép kisfiad van! :P :P :P Klassz lett a vonalzó is.

K vitamint mi egy kanál anyatejbe tettük, és szopi előtt a kis mohó úgy benyelte, hogy észre sem vette, hogy keserű.

Nekem valami 170 g rémlik/nap....a védőnő mondta annak idején, hogy ennyit esznek a picik, de majd utána nézek.

Katlina: pont arra gondoltam, amit Tündi is mondott. Csak erős, piros vérzés ne legyen és minden rendben lesz!!+++++++++

Kriszti: Húúú, mekkora már Dávid!!! Szépek vagytok!
jaimee1
 
 


Erika,.köszi a dicsérteket! :) Sztem tiszta olyan,mint Luca volt,és a kórházban feszt azt akartam neki mondani,hogy Luca,de még itthon is előfrodul ez :oops: :oops:
Most hozta el apa a kencéket a gyógytárból,meg ugye vigantol+K vitamint.és ez ugyan olyan,mint Lucával volt,de a védőnő azt mondta nem olyan lesz,ezért eljön megmutatni,hogyan kell feltörni a tetejét :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Nagyon szép Zsombi fiú,(szerintem ettől Robika jóval sárgább volt!!!!mindjárt megkeresem a képet is)
Hát bízom benne hogy nincs semmi gond,tényleg nagyon minimális.


Kriszti!
Nagyon szép Dávid fiú,hatalmas kislegény!!!!


Ím a sárga Robika:Kép
ha az arcát nézed azért ott látszik hogy elég sárgácska

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Nagyon nagyon szép kisfiú Zsombi! :D Olyan kis formás!

Kriszti!
Dávid is nagyon aranyos.Képzeld Franci mikor meglátta azt mondta idézem:
-Anya,én is olyan kisbabát szeretnék! Majd elkérjük??? :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti! Nagyon aranyosak a képek, Dávid olyan kis nyugis és vidám babának látszik :)

Tüdni! Nem is látom sárgának Zsombit. De mitől is sárgulnak be egyébként??
Ó az a jó kis K-vitamin az ampullában. Körömreszelővel reszeltük, hogy szét lehessen törni... Én is a tejben adtam be Marcinak.

Nyaralásról mi most nem csináltunk képet.

Jó éjt!
judit_79
 
 


Hajni: Köszi a képeket, nagyon édes Franci. És az az utolsó kép... :lol: :lol: :lol: :lol:

Tündi: A 170 g-al kapitális baromságot írtam oops: :oops: :oops: Megnéztem a jegyzeteimet, 60 g-ot szopiznak alkalmanként kb. (vagy többet) és kb. 6 szopi van naponta, szóval cirka 450 g volt nekünk a cél az első hetekben per nap.

A mi k vitaminos ampullánkon volt egy piros pötty, ott kellett eltörni.
jaimee1
 
 


Sziasztok.

Tündi: Dávidnak a egy kicsit a szeme fehérjéje is sárga volt igen. De így képen nekem se tűnik sárgának Zsombi. Dávidnak is olyan kis kreol bőre volt Robikának. Ja és a K-vitaminon hogy Judit írta van egy kis fehér pötty (legalábbis ami most itthon van azon fehér van) és ott kell eltörni és én is anyatejbe adom neki szopi előtt.
Dávid sárgán:
Kép Kép Kép Kép
Most amikor voltunk nálad akkor meg a szobatársad férje vagy nem tudom kije azt mondta Dávidra, hogy de fehér és amikor kijöttünk azt nevettük, hogy Zsoltit biztos tesvírnek nézte. :) :)

Hajni: Francinak üzenem, hogy igen elkérheti. Nagyon nyugis gyerek nincs is vele gond akkor ha ott van valaki mellette nem kell, hogy vele foglalkozon csak legyen ott. Ezt tegnap tapasztaltam mert keretem valami levelet és a kiságy melletti szekrénybe vannak az ilyen hivatalos leveleink, nem szóltam hozzá egy szót se de nagyon jól elvolt ahogy kijöttem a szobából rögtön sírni kezdett. Már azon gondolkodtam veszek neki egy gumi nőt meg egy rádiót és beállítom a Kossuth-ot ott mindig beszélnek és akkor nem lesz egyedül beszédet is hallés látt is valakit. :lol: :lol:

Köszönjük a dicséreteket. :)

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!!

Tündi!

Olyan édes Zsombi baba!Lucus nem féltékeny?
Én sem látom sárgának Zsombit a képen,anno annak idején Fanninak sokkal sárgább volt az arca.

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket! :) Aranyosak vagytok.Ma kicsit húzós éjszakánk volt.Éjféltől fél3ig alig aludtunk,hol Luca kelt,hol Zsombi.felváltva ébresztgették egymást..Aztán apa kiköltözött a nappaliba Lucával,és onnan már aludtunk.

Katlina,mi volt az uh-n?Vagy nem kellett bemenni végülis?Zsombi tényleg nincs ennyire sárga,mint Robika volt.De nagyon cuki kis babóca volt :)

Kriszti,lehet tényleg annak nézték Zsoltit :P :D :wink: Amugy nem tudom,hogy hazamehettek-e már,mert a dokinő szívzörejt hallott a babánál...eléggé készen volt a csajszi,sajnáltam szegényt,mert hozták nekik a ruhát meg minden és nem mehettek :?
A 2.ik képen az a napoztatós póz?Majd délután én is megnapoztatom már.

Ivett,eddig még nemigen vettem észre hogy féltékeny lenne Luca.Puszilgatja,szeretgeti,hordozná...viszont ha sír,ő is rákezd :? Remélem azért hamar leszokik róla...

Erika,hát mi a kórházban 20akat ettünk :oops: Lucával meg ugyebár fogalmam sincs.Apa tegnap elfelejtett elmenni a mérlegért,de ma elhozzuk és este lemázsálom.De a szopikat nem akarom mérni,mert engem az csak stresszelne.
Nekünk is ampullás volt a K vitamin és a tejcsibe adtam be,de a védőnő vmi porról beszélt...

Judit,vmi vörösvértestek bomlásáról beszéltek,hogy az okozza a sárgaságot vagy micsoda.Hogy lassabban bomlik le..de lehet hogy én értettem félre vmit.

Hajni,nagyon édes lehetett Franci,ahogy mondta hogy kérjétek el Dávidot! :) Apácskátok hogy van?Franci keresi már?

Ma megint megyünk vissza,mert csak a nővérek csinálták meg a hallásvizsgálatot,és ma visszük vissza Zsombit arra a gépire vagy micsoda,meg felvesszük a papírjainkat..

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Igen az a napozós póz lenne. :) :) :) Mi is kaptunk port de azt a sárgaságra írta fel Ildikó és azt is nagyon egyszerrű beadni azt is anyatejjel kellett. Nem értem a védőnőt Lucánál is ilyen volt?

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

Bocsanat, hogy ratok torok, de nemi infora lenne szuksegem .
Megpedig arrol, hogy gyarjak -e meg a Superfit cipoket, es esetleg van-e valami weboldaluk, lehet-e interneten keresztul rendelni, vagy hol lehetne beszerezni...

Segitsegeteket elore is koszonom :)

Ildi

KépKép
thomaildi
 
 


Kriszti,lehet csak egy kicsit szétszórt ,na de annyi baj legyen :)
Majd vasárnap jön Ilidkó,nem tudom akkor kapunk-e még vmit a sárgaságra..

A hallásvizsgálaton túl vagyunk,minden oké :) A papírjaimat is visszakaptam...úgyhogy remélem egy jó ideig nem kell a kórház felé mennünk.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Örülök,hogy minden oké Zsombi hallásával! :) Szerintem se méregesd folyton mert az csak idegesíteni fog!
Én nem mértem Francit soha,mikor kérte akkor szopizott.
Sajnálom,hogy rossz volt az éjszakátok,de majd kialakul szépen Luca is megszokja,és meg se rezzen ha kistesó felkel!
Köszi szépen apánk jól van!Képzeld el van a szobába internet hozzáférés,és minden nap tudunk msnezni kamerázni!Franci szokta kérdezgetni mikor jön haza apa,de eddig még megelégedett a "még sokáig kell dolgoznia" válasszal!
Most az ovi foglalkoztatja már,sokat beszélgetünk róla,ma mikor sétáltunk haza a bölcsiből azt kérdezte:- Anya,és majd az oviba is jössz értem??? Olyan aranyos volt.

Kriszti!
Mondtam Francinak,hogy megkaphatjuk Dávidkát kölcsönbe! :wink: :D Örült neki,majd fogja altatni,meg elviszi a bölcsibe! :D

Nóri!
Hogy haladnak a munkálatok?Lili jár még bölibe,ezer éve nem láttalak benneteket!
Vendég
 


Hajni,jajj de jó,hogy mindennap tudtok msn-ezni :) Ezért veszünk laptopot,hogy apának is legyen külön gépe kint és tudjunk beszélni :)
Franci nagyon vágyik egy babára :wink: Mikor kezditek az ovit?

Katlina,bocsika..azt hittem ma szerda van :oops:

Megmértem ma Zsombit,vasárnap reggel óta 80g-ot hízott.Sztem az nem olyan rossz :) De majd a védőnő megmondja holnap.
A kórházi 150g 24órára sztem sok volt,de akkor tényleg 1,5 órnként nyomtuk a szopit,na itthon ez már nem megy..vagyis nem akarom mésfél óránként "tömni" szegénykémet.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hali!

Vagyok én is, csak kicsit besűrűsödtek a dolgok...

Hétfőn barátnőztem, délután onnan mentem Liliért :oops: Közben pletyitzünk, meg összeszedtünk 1 nagy zsák rucit Lilinek, amit kinőtt a lánya :lol: Vannak benne igazi kincsek is 8)

Tegnapra meg bejelentkeztek az ovónénik családlátogatni. Reggel elvittem Lilit bölcsibe, ott meg csodálkozott a dadus, hogy miért vittem, mert az óvónők nem engem akarnak látni, hanem Lilit :oops: :lol: Így hát hazahoztam...mert amúgy is majdnem sírt, mikor mondtam neki hétfőn, hogy jönnek, ő meg bölcsiben lesz :roll:
De nagyon felszabadult volt a csajom, csacsogott az ovónénikkel, produkálta magát, hordta oda nekik mindenét :lol: Meg szokás szerint "vetített" :lol: :lol: Mondtam Orsi néninek, hogy nagyon tud lódítani, ő meg mondta, hogy az jó, mert ő meg mindent el is hisz...egy ideig :lol:

Ma meg a fürdőben akarok még festeni (mestert nem akarok látni :evil: ), mert itt-ott nem takarja a kék olajat a fehér. Direkte hagyattam itt a festővel diszperzitet, én már nem szólok neki -mert amúgy mondta, hogy szóljak, eljön és lekeni még 1 sorral, de NEM!

Vettem anyagokat ovizsáknak meg ágyneműnek, utána meg azoknak esek neki.

Hajni! Persze, hogy járunk bölcsibe!! Már van, mikor Franci is úgy köszön nekem, hogy "Szerbusz Tajti Nóra!" :lol:
Pénteken most is korábban viszed el Francit? Hétfőn viszed még?
Tényleg, hétfőn dokihoz is vinni kell a csajokat :x
Majd lesz 1 meglepim számotokra :wink:

Katlina, majd jelentkezz, mi volt!!! Gyógyszer hatott már?

Tündi, nagyon édes Zsombi!! Sokat változott pár nap alatt is :wink: Szopival meg tudtam, hogy nem lesz nektek gondotok, nem kellenek a tanácsok :wink:

Kriszti, Dávid is olyan édes!! Pláne azokon a képeken, ahol veled van :wink: :lol: Te meg csini vagy!!

No, megyek, keresek 1 ecsetet... :roll:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,milyen festő az ilyen? :roll: :evil: Nálunk nem is festők festettek,de lehet egy festő sem tudta volna így megcsinálni...Legközelebb ha gondolod beajánlak nekik,aztán a pénz dolgát meg megbeszélitek....

Tök jó,hogy jól sült el a látogatás :) Biztosan jól fogja magát érezni Lilcsi az oviban :)

Köszi a dicséretet! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, félreérthetően írtam... a festő az el akart jönni, én mondtam, hogy ne jöjjön, inkább hagyjon itt festéket :wink: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!!

Nóri!

Lili melyik oviba fog járni?

Tündi!

De jó hogy Zsombi hízott,most már biztos nem lesz gond a hízásával!!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


sziasztok

Mostanság csak olvasgattam,olvasgattam bevallom nem jutottam el az írásig :oops:

Tündi nagyon örülök,hogy beindult nálatok a tejcsi, és, hogy minden rendben a nagyfiúval. A sárgaság nálunk Emmánál volt a legdurvább, őt ébreszteni sem lehetett az evéshez, így végül is igény szerinti szopival jöttünk ki belőle..el is múlt szépen. Kis Pisti és Enci is besárgultak egy picit, erre igazán tényleg a szopi a legjobb orvosság. Annyi tényleg jó,hogy most nyár van így lehet napoztatni is.

Kriszti: nagyon szépek vagytok mind a ketten.

Rólunk: Ma voltunk az oviban, a lányt alig lehetett hazacitálni. Nagyon tetszett neki, persze már a fiút is dajkálták rendesen a daduskák :lol: (mondtam nekik,hogy jövőre már ő is jön). Holnap jönnek hozzánk család látogatni az óvónénik. (Persze nem kell mondanom,hogy mióta hazajöttünk Emma egyfolytában az hajtja,hogy menjünk az oviba :lol: ).
Most mennem kell , igyekszem most már rendesebben írogatni (tudom mindig ezt mondom :oops: :roll: ).

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Nóri!
Franci pénteken még megy bölcsibe,de hétfőn már nem viszem,jövő hétre vettem ki szabit!Arra gondoltam hétfőn majd elmegyünk dokihoz,de végül is nem kell,mert a bölcsis dokinő adott igazolást!De biztos nektek is ha ma voltatok!Hozzánk holnap jönnek az ovónénik,de mondtam nekik,hogy csak 5-kor vagyunk otthon,úgyhogy megyünk bölibe!
Pénteken szabin vagyok,megbeszélhetjük mikor menjünk a csajokért.Meglepire nagyon kíváncsi vagyok ám!!! :D

Tündi!
Apa is azért vett laptopot,hogy ne mástól kelljen mindíg kunyerálni,nagyon jó így olyan mintha itthon lenne velünk mikor dumcsizunk!
Hát Farnci biztos,hogy vágyik egy babára,és egy ideig,én is vágytam,mert olyan gyorsan megnőtt Franci,hogy ki sem tudtam magam babázni rendesen.De már elmúlt,mostmár jó dolgozni járni!Igaz,hogy néha rohanás az élet és pörgünk ezerrel de nagyon jó ez így.Most nem kezdeném még újra!Aztán később mi lesz ki tudja! :wink:
Vendég
 


Hajni! Az igazolás? :shock: De jó, akkor nem kell menni hétfőn sorbaállni 8) !! Nem mindenki kapott ám :wink:
Zengőbe hallom nincs is beszoktatás a bölcsibe jártaknak....Liget útiban lesz 2 nap, hogy csak délelőtt, anyával...csak tudnám, minek :roll: ?
Pénteken tudom, hogy hamarabb szoktál menni Franciért, írd meg mikor :) :wink:
Ma sokáig ott pletyiztünk, vártalak volna, nem tudom, merre mentetek? Csak nem kocsival? 8)
Te veszel valamit Enikőnek?

Apám már kirántotta a konnektort a fürdőben :evil:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Megvagyok,majd vissza is olvasok.... :oops: :oops: :oops:


nem voltam végülis dokinál,úgy tünik bevállt a k-vitamin és a dufaszton na meg a pihi

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri!

Fanni is a Liget úti ovodába járt és Orsi és Ida ovónéni volt az ovónője!
Nagyon imádtuk azt az ovodát Ida néninek mi voltunk az utolsó ballagó csoportja!
Azt hiszem még két évet fog dolgozni és megy nyugdíjba.
Pénteken megyünk be az oviba meglátogatni őket!!!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok!

Liz,tök jó,hogy ennyire tetszett Emmának az ovi. :) Tegnap volt itt a védőnő,azt mondta sokat javult a sárgaságunk.És megint híztunk 13dkg-t,azt mondta ez egy heti adag,és 1 nap alatt lett neki ennyi.Pedig nem tömöm,de 3óránként azért felkeltem.Úgyhogy mérleg eltéve,és majdha jön akkor megmérjük,vagyis vasárnap lesz a köv mérés,mert akkor jön a doki néni.

Nálatok milyenek voltak az első napok,hetek? Mert én tegnap este azt hittem világgá megyek,szegény Lucát jól le is ordítottam...annyira felmérgelt,hogy nekikezdett hisztizni,csak azért,mert Zsombi sírdogált,hogy csak na... :oops:

Hajni,jöhettek hozzánk is babázni :) Sztem szupi,hogy kint így kiépítették a rendszert,mégha kell is nekik fizetni..És mennyire gyors?Nem fagy le a kép kamerázás közben?
Megértelek,hogy már annyira nem akarsz otthon maradni...biztosan jól esik az a kis munka :wink:

Katlina,jajj de jó,hogy jobban vagy!!! Pihenj is amennyit csak tudsz!!!

Nóri,készen van már teljesen a fürdőtök?Képeket el ne felejts feltenni! :wink: Visszatudtad operálni a konnektort amit apukád kirántott?Hogy sikerült neki? :roll:

Többiek merre vannak?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hali.

Tündi.először is szívből gratulálok Zsombi babához,nagyon szép kisfiú :) :)

Évi.köszi kérdésed,ari vagy,hogy gondolsz ránk :)
várja nagyon Zsolti az iskolát-már minden megvan neki (azt hiszem).Bár kicsit rejtély még,hogy mi hogy lesz :wink:
Megkaptuk a könyveket is-nekem nagyon tetszenek.már jövőhét hétfőn megyünk ismerkedni-megmutiznak nekik mindent az iskolában.
Bezzeg Sziszi nem várja az ovit-sajnálja,hogy Zsolti már nem lesz ott,meg amúgy is eléggé nagy most ott a kavarás...megint új óvónéni stb.röviden ennyi.
Nálatok Csongi várja már?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


sziasztok

Tündi: Amikor kis Pisti született más volt ugye a helyzet, mert két hetes korától a házba költözésig anyukáméknál laktunk, és ott a tata besegített nem voltam igazából az első három hónapban teljesen egyedül velük. És utána mire ideköltöztünk már jól megszokták egymást.
Most Encivel igazából az első három hónap volt a jéghegy csúcsa...az hittem beledilizek...mostanra azért már javult a helyzet. Úgyhogy kitartás (és ami nekem segített ha már teljesen kivoltam , este mikor elaludt legalább a bagázs fele apával leültünk és megittunk egy kis bort -én kb. három vagy négy kortyot -ez pont arra volt elég,hogy egy kicsit lenyugtassa a zsongó fejem és lássam a fényt az alagút végén :lol: . :roll:

Szóval túlestünk a családlátogatáson, egyre szimpibbek nekem az óvónénik, na persze az sem mindegy,hogy a lánynak is nagyon tetszenek. Sütöttem reggel egy tepsi sütit, a lány már a kapuban azzal fogadta az óvónéniket,hogy : "sütöttünk sütit, kértek sütit?". Megmutatta a hálószobájukat, a játszószobát. Aztán csicsergett még egy kicsit majd kis Pistivel kiszöktek az udvarra játszani. Mi meg beszélgettünk még kicsit az óvónénikkel.

Most viszont megyek is mert Apánkat elkapta valami nyavaja(fáj a torka lázas), megyek ápolni.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Andi,köszi szépen! :)

Liz,hát én is azt hiszem,hogy kell legalább 3 hónap mire belerázódunk a dolgokba.Este mi is ki szoktunk ülni amikor elalszanak.
De azért pl érdekes dolog ez a sírás téma Lucánál...mert ma éjjel fájt egy kicsit a pocakja Zsombinak és igencsak sírdogált..és Luca jó későn ébredt fel rá..és meg sem szólalt hanem feküdt csöndben tovább...szóval egyszer így egyszer úgy reagálja le a dolgokat....
De Luca alapból hisztis természetű,ha vmi nem úgy van ahogy ő akarja akkor aztán összedől a világ :? És ezzel készít ki leginkább...

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlina: Szupi, hogy minden oké veletek! :)

Tündi: Biztosan össze fogtok rázódni hamarosan, Lucának is szoknia kell az újfajta "zajt" a házban. :) és azt, hogy Zsombi nem csak 1-2 napra érkezett.

Mi belevágtunk a felújításokba, még 2 hét mire végez a banda.

Pusz!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Tegnap nálunk is megvolt a családlátogatás. Apa sajnos nem volt jelen, mert gyakorlat volt a héten és ma jött haza.
Jól sikerült, Marci is feloldódott hamar (először el akart bújni) és megmutatta a szobáját meg a játékait az óvó néniknek.
Ma meg fél 6-kor felébredt és nem is aludt vissza... :roll: Persze a bölcsiben már kis zizi volt, pont most az utolsó előtti napon sírt, mikor eljöttem a bölcsiből. :(
Az ovihoz szükséges dolgok egy részét még ma akarom beszerezni, és még bele kell hímezni a jelét is az ágyneműbe.
Hú és még az igazolásért is be kell menni a gyerekorvoshoz.

Tündi! Szerintem is kell egy kis idő Lucának, míg "megszokja" Zsombit. Majd mutizzál róluk közös képet is :)

Katlina! Hogy érzed magad?

Erika! Nálatok mi lesz felújítva?
judit_79
 
 


Erika,milyen munkálatok folynak nálatok?Popi hogy bírja?Majd tegyél képeket :)
Remélem hamar megtörténik az összeszokás :)

Judit,akkor ti is túl vagytok a nagy eseményen :) Marcinak ma biztos rosszabb napja volt,előfordul az ilyesmi.

Csináltunk már közös képet a gyerkőcökről,csak nem lett a legjobb,mert Zsombi sír rajta.De majd ha sikerül egy normálisat akkor felteszem :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Kitartás!Nem lehet könnyű két gyerkőccel,de majd kialakul minden szépen!

Nóri!
Remélem nem zavartalak nagyon! :oops: :D
Vendég
 


Ugyan, Hajni, kicsit sem! :lol: Korábban kéne ahhoz kelned :wink:
És tudod, hogy hiányzott már ez nekem? :roll: :) Jól esett 8) de majd holnap folytatjuk :mrgreen:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hajni,kitartok! :) -mi mást is tehetnék? :) :wink: :P Azért az biztat,hogy később gondolom könnyebb lesz,és jó lesz hogy összenőnek :)

Nóri,írhatnál bővebben is.Nagyon csendben vagy :? :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, különösebben nincsen mit írnom most :roll: Tegnap elpakoltam, takarítottam az építőanyagok maradékát és egyebeket, varrogattam, amit kell, ma meg Tescoztam, mostam, meg megen" varrtam. Egyszer majd csak a végére érek, bár Lili és a motorozás tesz róla, hogy ne így legyen :?

Meg hát a szokásos zsuga.... :oops: :roll:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi!
Kitartás,egy-két hónap múlva bizti jobb lesz!


Ovisok mindjárt kezdenek,olyan izgi!!!!


Mi jól vagyunk,igaz minden nyavaj a elővesz ami ilyenkor lehet-várom már a 12.hetet hogy elmúljon a gyomorégés és róka koma korszak :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri,nagyon jó az új avatarod! :) Hát az már jó ha takarítgatnod kell :) Teljesen kész van a fürdő?Képet mikor kapunk? :wink:
Mi van még hátra a varrásból?

Katlina,hipp-hopp eljön az idő,és túl leszel a kellemetlen részén a dolgoknak.
Gyomorégésre egyél rennie-t :) Nekem sokat segített.

Nekünk meg megvolt ma az első egyedül töltött hajnalunk és reggelünk.Apa ment horgászni.Ahoz képest egész jól vettük az akadályt.Mondjuk Luca felkelt,ahogy ébredt Zsombi enni,de nem sírt,csak figyelte ahogy eszik,aztán ő is ivott teát és amikor visszafeküdtem ő is lefeküdt.És fél8kor keltünk.Gyorsan rendbetettem Lucát,aztán meg Zsombi is ébredt.Szóval túléltük :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?