Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is lassan telt el ez a mai nap...
Mentem zárni, jó éjszakát, puszi
csip-csip18
 
 


Suzy
Hát úgy legyen, majd csak sikerül nekünk is! :wink:
Reméljük Érted vagy Értem?, a lényeg, hogy valakiért mindig érdemes és kell izgulni és ez olyan jó!!!

Nekem is ma vasárnapi hangulatom volt és olyan jó, hogy még csak szombat lesz, de amúgy meg nem bánnám, ha szerda lenne és akkor már lehet, hogy túl lennék az inszemen!!!


szép estét!

pussz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:19-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kitti
Csak megjegyzem, hogy laptető... :wink:
Egy valakinél már bejött, reméljük Te is nemsokára babás leszel!!!
Drukk!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Iner

Hatalmas gratula! Hihetetlen, hogy ennyire egy cipőben járunk. Még ugyanarra a napra leszünk kiírva. :)

Lányok!

Mindenkinek laptető! Képet sajna nem tudok most mivel csinálni, de amint lesz gépünk lefotózom nektek.
Egyébként mindenki gyerkőce nagyon bájos. :)

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Látod látod, Én mondtam, hogy terhességi tüneteid vannak...örülök, hogy örülsz! :lol:

Nagyon szép estét!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Joli!
Nagyon örülök, hogy ilyen egyszerre jött a jó hír mind kettőnknél...
Én az itteni kalkulátor alapján május 1-re leszek kiírva...
De majd a doki megmondja a "biztosat" :D

Én úgy döntöttem, hogy akihez eddig jártam nőgyógyászhoz, azt lecserélem, másikat választok...mert épp a napokban hallottam róla rosszakat...
:cry:
Vagy szerintetek ilyenkor már nem szabad...de végülis mégcsak a napokban kell majd először elmenni vizsgálatra, ha jól tudom...
Tényleg hányadik héten kell először elmenni?

Jah és kész a vonalzó is :lol:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Kép

Iner
Miért akarod lecserélni a dokid? Csak azért, mert mástól rosszat hallottál, vagy mert te sem vagy megelégedve vele?
Dokihoz először olyan 6 hetesen kell menni, mert addig csak petezsákot lát, és úgy is visszarendel, de ráérsz picit később is menni, amikor már van dobogó szivecske is. :)
Persze ha nagyon akarsz mehetsz most is, de úgy is csak vissza rendel később. Védőnőhöz 11. hét körül kell menned először, mert a 12 hetes ultrahangra már vinned kell a kiskönyvedet magaddal. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Iner, szerintem nyugodtan válthatsz, de olyan dokit nem fogsz találni, akire mindenki csak jót mond. Ha eddig megbíztál benne, és csak amiatt bizonytalanodtál el, mert más rosszat mondott rá...háát nem tudom. :?
Én mindig korán megyek dokihoz az előzmények tükrében, de szerintem érdemes lenne felhívnod és időpontot kérni. Nem tudom van-é Uh gépe a rendelőben. De ha nincs, vizsgálattal is meg tudja erősíteni a teszteket :) Én mennék, de van aki azt mondja nem érdemes korán menni. Első terhességnél én nem vártam :wink:

réka80
 
 


Adj egy ötöst Susy :lol: -egyre jár az agyunk

réka80
 
 


Réka
"lóürülék" :lol: :lol: :lol: Ez tetszett!! :mrgreen:
Dobnék táblit, ha mindenki dobna adatokat is. :wink:
És be tudnám írni őket.



Iner
halk gratula neked!!!!




"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt lányok!!!!

Én most indulok el vásárolni, mert csülkös bableves lesz nálunk az ebéd...:)

Zsu ugy legyen, ahogy montad:):):):)

Tényleg már nehezzen lehet követni, kellene egy táblázat mindenkiröl!

Most Iner meg Joli már kismama???Vagy van még valaki???Bocsi, ha kihagytam valakit!!!!

Szép Napot Nektek!!!

Puszi
csip-csip18
 
 


Azért szeretnék váltani, mert azt hallottam, hogy az ő nevéhez kötődik agy anya halála...volt a hírekben is...de nem akarok pletykát kreálni ha nem igaz...de nyugodtabb lennék egy másik orvosnál...
Meg azon is gondolkodtam, hogy talán nem is fogadok orvost...
Terhesgondozóba jár valaki? Mert azt hallottam, hogy érdemesebb szülésznőt fogadni inkább...

Mi a véleményetek erről?

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner
Én még nem tudom, hogy hogy működik ez pontosan, de a kismamáink amint megtudják, hogy terhesek azonnal mennek orvoshoz!
Én ehhez annyit fűznék még hozzá, hogy jó olyan dokit választani, akinek van uh-ja is, ne kelljen annyi felé rohangálni!
Szabad orvos választás van, ahhoz mész akkor, amikor Te azt úgy érzed! :wink:



Három kismama van:Kírus, Joli, Iner!!!eddig még... :wink:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:20-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nálam van a táblicsku, csak az új adatok hiányoznak :!: :roll:
Úgyhogy dobjátok felém, hogy be tudjam írni.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Iner
Problémamentes terhesség esetén nem annyira gond, ha nincs fogadott dokid. Csak épp menet közben sok minden adódhat, de ne így legyen. Terheléses cukor vizsgálaton magas lehet a cukrod, a terhesség vége felé magas lehet a vérnyomásod, bár ez bármikor kialakulhat, és fenn áll a terhességi mérgezés veszélye is, amit vizeletből néz az orvos, de van más tünete is, ezért én nem kockáztattam, kellett a doki, és nekem volt is gond, mert a méhlepény közel volt a méhszájhoz, később pedig magas volt a vérnyomásom orvosságot is kellett szednem. De ezek másnál mind feltételezések. Közel sem biztos, hogy bárkinél bármi probléma adódik, és miért is adódna. De a magad megnyugtatásáért érdemes dokit fogadni. Nem muszáj annak magán dokinak lennie, lehet olyan is akihez szakrendelésre jársz, csak beszélj vele arról is, hogy szeretnéd ha majd a szülésnél ott lenne, ezt jó előre tisztázni kell, mert lehet nem is tud vállalni akkorra.
Szülésznőt mindenképp érdemes fogadni, mert ő van ott veled végig, menj szülőszoba látogatásra is, és ha van menjetek el szülők iskolájába is, ami egy vagy több alkalmas kórházi látogatást jelent előadásokkal egybekötve, ez nagyon hasznos.
Bár korai erről beszélni még, de a szülésznővel is érdemes kb. 35. hét körül talizni, mert sok mindent el fog mondani, pl gátvédelemmel kapcsolatban, vannak homeos dolgok és különböző teák amiket már betöltött 36. héttől ajánlanak, bár nem tudom hol laktok, nálatok mi a szokás a szülészeten, szülésznőknél. Ha kérdésed van még kérdezz, amiben tudok segítek.

Betty
28 napos a ciklusom. Aug 17- én jött meg, már elmúlt, legközelebbre szept 12- re nagyon nem várom. nem tudom kihagytam e valamit. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt lányok!

Iner, először is hatalmas gratula Neked, de még csak halkan. Én a teszt után pár nappal mentem dokihoz, mert elkezdtem barnázni. Volt is egy kis kavar, felmerült, hogy ikerterhesség, és egy baba méhen kívül van. Szerencsére ez nem volt így, utána minden rendben volt. Én fogadtam dokit, szülésznőt nem, mert tudtuk, hogy apás szülés lesz, így annyira nem volt szükségem a vajúdás alatt a segítségére. Én azt tanácsolom Neked, hogy ha egy picit is bizalmatlan vagy a dokiddal, inkább válts olyanra, akibe megbízol.

Csip-csip!

A szülés után felírattam a szopis fogamzásgátlót, azt hiszem cerazette a neve. Egy hónapig szedtem, de annyi embertől hallottam, hogy terhes lett mellette, hogy abbahagytam. Utána gumival, és megszakítással védekeztünk.

susy!

Talán azért látom így a vidéki életet, mert soha, egy percet sem éltem városban. De szeretnék. :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Kép






Kép








Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betti, Nekem van egy kisfiam, Kende. 25 naposak a ciklusaim, gravidát szedek, 25 éves vagyok, és most augusztusban lesz az első próba.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Betti, 22 éves vagyok, nem szedek mg semmi vitamint, de nem sokára elkezdek. Szeptemberben kedjük a próbát, ha minden jól megy, mert most épp lakás vásárlás közepén tartunk:)

Ciklusom nem tudom milyen hosszú, mert változzik mindig :? :? :?

Most Augusztusban 8dik án jött meg, elötte meg, ha jól emlékszem-tudom akkor, 10 én.

Akkor az mennyi, 30 nap lenne???

Köszi
csip-csip18
 
 


Lehet nem is 10 én hanem 11 én volt meg júliusban.

De ugy számolom ki a ciklus hosszát, hogy az elsőnap és a köv menzi első napját is vagy azt már nem kell????

Köszi, puszi
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Kicsit aggódom! Tudom hülyeség, de megosztom veletek, hátha tudtok mondani valamit.
Szóval tegnap pozi lett a teszt. Estére már tényleg fájtak a melleim, nem csak a bimbók. Mondtam is nem is bánom, mert így érzem, hogy minden rendben és fejlődik a terhesség.
Ma viszont...
Sokkal kevésbé fáj a cickóm, meg nincsenek ilyen kis megszédüléseim. Ez így rendben van, hogy egyik nap így, aztán másnap úgy? Meg délután vagy húsz percig olyan késszúrás szerű nyilallásokat érzetem a hasamban, hogy megállt a kezemben a kanál. Aztán elmúlt. Hála az égnek nem vérzek vagy ilyesmi, csak megijedtem, nehogy baj legyen.
Nálatok ez, hogy volt lányok? Ez természetes ilyenkor? Csak nő a méhem? És a cicik? Miért fájnak kevésbé? Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek! Mondjuk mensis görcs ma már nem volt. Tegnap még igen, ma már csak ezek az éles késes fájdalmak.
Most vagyok 4 hét 4 napnál. Úgy aggódom...:(

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!

Nahát, még egy kismama! :)
Iner, gratulálok! :)
Én legelőször a + teszt után voltam 10 nappal a dokinál, még csak petezsákot lehetett látni. De olyan boldog voltam, hogy jó helyen van stb. Két hét múlva már volt szívhang is.

Joli!
Ne aggódj! A szurkálások is jelzik, hogy húzódnak a szalagok, nő a méh. Minden rendben van odabenn!!! És fog még sokkal jobban is fájni az a cici! :lol: :lol: :lol:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Sziasztok!

Valamiért ma nagyon fáradt vagyok. Apa nagymamájánál voltunk, családi összejövetel volt, Kristóf nagyon kezelhetetlen volt, bár lehet nem vele volt a gond, hanem azzal, hogy a mama nagyon idős, és vigyázva kell állni még a morzsáknak is nála. Kristóf nem az a fajta, aki egy helyben megáll, vagy meg ül, és rossz volt mindig azt mondani hogy nem szabad...már én nagyon utam.

Joli
Ahogy Pitypang írta, ne aggódj. A méhszalagok nyúlnak, és a ciciknek pedig nem feltétlenül kell fájniuk, vannak akik semmit nem éreznek. Majd hamarosan rád tör az álomkór, folyton aludnál, lehet hogy jönnek az émelygések, rosszullétek, lehet nem fogsz bírni különböző szagokat, és így tovább. Van több olyan oldal ahol hétről hétre nyomon követheted, hogy mi történik a testeddel, a babád hogyan fejlődik, én ezt nagyon szerettem. :)

Párod amúgy mit szólt? Megmondtátok már valakinek, vagy megvárjátok a 12. hetet, hogy biztos legyen?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Lányok!

Az nem gáz, hogy ma mindig csak bal oldalt vannak olyan késszúrás szerű fájdalmaim? De elég durvák. Aztán elmúlnak. Zuhanyozás közben, mikor lehajoltam úgy megszédültem, hogy meg kellett kapaszkodnom a kád szélében. Azóta is szédelgek. A cicik egyébként újra bedurrantak, ahogy levettem a melltartót.
Remélem nem méhen kívüli a dolog.... Már rémeket látok.:(

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Susytunder

A párom nagyon örült, de ő is meglepődött, hogy ilyen gyorsan összejött. Szerintem még egyikünk sem fogta fel igazán.
Eddig az anyósom és a legjobb barátnőm tudja.
Jövő kedden megyünk a szüleimhez, meg lesz a temetés is, így meg kell otthon mondani, mert le kell majd ülnöm a szertartáson. Nem hiszem, hogy másfél órát végig birok állni.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Szépjóestét!

Hogy vagytok csajok? Nekem lóg a nyelvem, sokat mentem ma.

Joli, teljesen normális, nekem még teszt után (bár én hamarabb teszteltem, mint késett volna) 2 héttel is mindjártmegjön érzésem volt. Nő a méhed, nyúlnak a szalagok, bár ezeket már a csajok leírták előttem. Ne félj, nem lesz semmi gáz, inkább élvezd, olyan hamar eltelik... :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Joli Szerintem bal oldalról szabadulhatott a petesejt, és a sárgatest termeli a progit, ezért a szurka. Ez teljesen normális. Mint ahogy az is, hogy fáj a melled, vagy nem, hogy émelyegsz, vagy nem.
A vérzés nem normális, de az sem mindig jelent végletes problémát, de ugye nálad ilyenről szó sincs :wink: Minden más teljesen rendben van. Írtam már, nekem nagyon tüneteim se voltak Zsókával, mégis minden rendben volt.
A méhen kívöli terhesség állítólag borzalmas fájdalmakkal jár. Nem hinném, hogy neked ilyen lenne :)

réka80
 
 


Unokatesómnak volt méhen kívüli terhessége. A teszt pozitív volt, viszont meg jött neki.
Joli
Ne fesd ördögmintásra a falat. Miért lenne méhen kívülid. Ahogy Anita írta olyan hamar eltelik, élvezd!!! :)

Többiek?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Tudom Lányok!

Nem kéne az ördögöt a falra festeni, csak elég ijesztő, hogy a lélegzetem is eláll, olyan nyilallások vannak. Remélem hamar kapok időpontot a dokinál, hogy végre megnyugodhassak.

Réka

Nincs vérzés hála az égnek. Csak ezek az olykor heves fájdalmak. Ezért tojtam be egy kissé. :oops:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sehol senki?

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam, ma nem leszünk itthon.

Réka!
Nagyon bíztató a hőd!!! Csináltál tesztet vagy vársz még?

Betti!
Veled mi újság?

Kismamik, hogy vagytok? :)

Belinkelném én is a görbémet az aláíráshoz, de nem tudom hogy kell! Segítetek? :oops:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang nem tesztelek, tök nega volt 9 DPO-n, így várom a következő hónapot.
Fertys görbét szeretnél beilleszteni?

réka80
 
 


Mert akkor bal oldalt a Menüben kiválasztod a Sharinget, utána a megjelenő lehetőségek közül a Home Page Setup-ot, ekkor a megjelenő oldal tetején találod a linket, amit itt az aláírásodba csak simán bemásolsz. Ennyi 8) Remélem jól, és érthetően :roll: leírtam

réka80
 
 


Köszi Réka, sikerült. Már csak az a fura, hogy nem celsiusban adja meg az értékeket, holott ugye azt írom be. :(
Na, de így is több, mint a semmi! :)
Köszönöm!

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Átállítottam! :) :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Ügyiii vagy 8)

réka80
 
 


Azannyááám micsoda görbe, későn jött a pé, de ami utána jön az csúúúúcs :D

réka80
 
 


Sziasztok!
Joli!
Ne aggodj,minden rendben lesz!!!
Kihez mész az Ivókhoz?
Mikor tervezed?

Pitypang!
Köszi megvagyok,csak a szokásos hányingerrel küzdök néha,de már kezdek hozzá szokni
:lol: !
Jó kikapcsot neked mára!! Várunk vissza! :wink:

Susy!
Nálunk is vannak ilyen "nem szabad" szituk,mikor megyünk egyik rokonomhoz...de szerencsére csak azon az helyen!!
Ugyhogy nem Kristóf volt kezelhetetlen :lol:

Réka!
Zsozsó korán kelt ma is?

Anita!
Kende nem korán kelő?
8)

Csip-csip!
Drukk a szeptemberhez :!: :wink:

Csajok! Holnap megyek uh-ra :shock: :shock: !! Délre megyek,hu annyira izgulok már :oops:

Szép napot mindenkinek!!
Vendég
 


Anita
köszi az adatokat, beírom. :wink:


Csip-csip
a kövi menszi első napját már nem kell számolni.
Ha előző hónapban 11.-én volt, akkor az pont 28 napos ciklus.
Akkor beírom így: 28-30. jó?!
Aztán most úgyis figyeled, meg minden, át lehet azt írni majd.
De lehet, nem is fog rá sor kerülni, mert te is egyből bekerülsz majd a kismamisba :!: :wink:


Réka
nem akarsz egyet bűnözni?
Szép a görbéd naon! :D
Az, hogy a 9 DPO-n nem volt pozi, lehet, tök normális. Valakinek csak a 12 DPO körül pozi.
Sztem csinálj! Én tuti csinálnék!
Milyen teszted van? A 10-es már kimutatná.



Pitypang
nincs semmi küli.
Elvagyogatok.. :lol:


Többieknek is puszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ma már nem csinálok tizen... valahanyadik pisiből. nem tom, nekem elmegy a kedvem a teszteléstől, ha már megvolt egy nega..

BettyVisszamegyek a dokimhoz szerdán mert nincs Utrom, és ha még érdekel(vagy kell) kérek Closty receptet is. Meg rábeszélem egy 3. napi hormonvizsgálatra, meg egy TSH-ra is, azt nekem sose néztek. Volt nemrég egy kis műtétem akkor csináltak teljes vérképet, és ott minden értékem oke volt, de pajzsmirigyet nem néztek. Nem mintha lenne tünetem, csak a környezetemben olyan sokaknak van problémája ezzel, és állítólag pl. az alulműködés akár sokáig tünetmentes is maradhat :?
No ezeken agyalgatok :D

réka80
 
 


Jó reggelt lányok, csk beugrok, mert ma jövünk-megyünk.

Köszi Betti a választ de vissza néztem szmoltam és 28 napra jöttem ki:)

Köszi a segítséget!!!
Puszi, szép napot
csip-csip18
 
 


Réka
a dokid csak úgy ír fel closti receptet? :shock:
Mármint azt kérdezted, engem érdekel-e? Mert engem még érdekel persze! Férjemnek kéne. Egyszer már szedett egy hónapig (3 dobozzal), és 30 millával megemelkedett a spermiumszáma, de azóta nem tudok szerezni, mert nem írtak fel nekem receptre.
Az jó dolog, ha csináltatsz egy hormonprofilt, én is jövő héten kezdem a vérvételeket. Én is nézetek pajzsmirigyt is, bár mútkor sem volt vele semmi gond, de nem baj.


Csip-csip
akkor 28 napot írok :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty Csak azért ír fel, mert ugye megbeszéltük, hogy szükségem van rá. De legutóbb nem kértem receptet-én hüle-, mert van itthon. Így is van, de elsüthetem, hogy jajaj lejárt a szavatosság és írjon mán fel 8) Az Utróval így is jártam :cry: azt sem kértem, mert úgy emlékeztem, hogy van itthon-és nem :evil: De miért van ez, hogy hamarabb jár a szám, mint az agyam :oops: Miért lett volna útban két Bianco recept :evil: áááá, de ugye akinek nincs a fejében, annak legyen a lábában(meg a pénztárcájában :? )

réka80
 
 


Aha, értem.
Naon rendi vagy!
A többit akkor meg utána megbeszéljük!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Lányok!

Réka

Szerintem iszonyt jó a görbéd!!!! Mikor is kéne megjönnie? Tünetek esetleg?

Betty

Végre lassan eljön a te időd is. Lehet köv. hónapban már te is a kismami táblán leszel.:)

Kirus

Remélem csupa jó hírrel szolgálsz holnap! Nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen a babával és legyen szívhang is!
Neked mennyi idősen kezdett hányingered lenni? Én most vagyok 4hét 5 napon, és esténként lefekvés körül elég furi a pocim.

Pitypang

Neked általában hosszúak szoktak lenni a ciklusaid? Ált. hány naposak? Mert igaz a görbén látszik későn volt pé, de azóta gyönyörűen ível felfelé a hőd! Reméljük baba lesz a dologban!!

Susytunder

Te most lépsz a termékeny időszakodba, ugye? Remélem nem vesztegetitek apával az időt!!! Érzel már valami pé előjelet?

Zsu

Mi van veled? Hogy érzed magad? Remélem szépen híznak a tüszőid! Olyan izgi. Lehet már csak pár nap és az inszem lebont minden akadályt és végre te is kismami leszel! nagyon izgulok érted! Komolyan!

Iner

Hogy vagy kedves sorstárs? Milyen tüneteid vannak eddig? Elmondtátok már valakinek a hírt?

Velem nem sok van! Szerencsére tegnap azért megnyugodtam kicsit, miután írtatok, de nagyon meg voltam ijedve.
:oops:
Reggelre nagyon fájtak a melleim, meg a hajam iszonyatos tempóban zsírosodik. Az állandó hőemelkedéstől, meg úgy ver a víz, mint egy verseny lovat. Néha egy pillanatra megszédülök, meg estefelé van egy kicsi hányinger. Kb ennyi.
És ma reggel csináltam egy új tesztet. Igaz ez nem gabriel volt, hanem BabyTest volt a neve, valami francia gyártmány, 25-ös érzékenységgel. A gabrielen nem találtam, hogy mennyire érzékeny. Na mind1. Szóval ezen az új teszten már majdnem olyan erős a vonal, mint a control csík. Sokkal erősebb, mint két napja a gabrielen. Nagyon örültem neki!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Érzek valami szurkálást én is bal oldalt, de ott petefészkem sincs, és még korainak is tartom. :shock:
nem vesztegetjük az időt. Apa még a délutáni alvásokat is kihasználja, pedig én port akartam törölgetni, amíg tegnap aludt Kristóf, de apa azt mondta tud jobbat. :oops: :lol:
Nem élem bele magam, de bízom benne, hogy sikerül.

A hányinger, émelygés mindenkinél máskor jelentkezik, lehet nálad nem is lesz erősebb. A hajam nekem is iszonyatosan zsírosodott. De jó, ahogy írod ezeket a dolgokat, milyen jó lesz majd neked is vissza emlékezni rá. :lol:

Lányok én ezt a hős dolgot nem értem. :oops: Mármint nem tudok görbét csinálni, én valahogy ezt nem bírom felfogni, inkább nem is méregetek, majd lesz ami lesz. Lehet sötét vagyok hozzá. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Iner! Orvos ügyben én is azt tanácsolom, hogyha nem tudsz benne megbízni, akkor keress másikat. Én is azt tervezem, hogy a követekező babát nem annál szülöm akinél Csengét, igaz hogy így Kistarcsa helyett Sote 2 lesz a kórház, ami azért gondolkodóba ejt, de majd eldöntöm, még úgyis van időm. :D
Ja, és első orvoshoz menetel: Csengénél nem akartam túl korán, a 7.-8. héten tervesztem, aztán kicsit elkezdtem barázni, így már az 5. héten ott csücsültem az orvosnál. Most februárban szintén a 7.-8 hét körül terveztem (akkor már van szívhang), aztán 6 hét lett belőle.... :(
Iner! Én nem kockáztatnám meg, hogy nem fogadok orvost... Tudod a mai egészségügy.... :roll: Amúgy helyileg hol laksz?
Betty! Táblához: kor:26, most aug.-tól prób., gyerkőc: Csenge, vitamin: folsav, a ciklus nem biztos, hogy 28 nap. MIvel a bromo felborított mindent (előtte 30 napos volt), azóta volt egy 26 napos, és egy 28 napos, majd meglátjuk ebben a hónapban hogy lesz.
Láttam egy másik fórumon az lh tesztes kérdésedet. Lehet, hogy összejött ebben a hónapban? Mindenesetre nagyon drukkolok! :wink:
Joli! Nekem is elég sokáig fájdogált a pocim a terhesség kezdetén, és szurkálások is hol voltak, hol nem. Émelygés a 7. héten kezdődött, de szerencsére egyszer sem hánytam. Csak éppen alig bírtam valamit megenni. Bezzeg a csoki és a keksz az ment. Jó egészséges dolgok egy kismamának, mi? :D

Réka! Még bőven lehet pozitív az a teszt... :wink: Nekem februárban, csak az elmaradt menzi napján mutatta ki először....(10-es teszt)

Pitypang! Ez a görbe! 8) Milyen jól látszik pé. :wink:
Kírus! Drukk az uh.-hoz! :) :wink:

Nekem úgy fájogat ma a pocim, mintha meg akarna jönni.... :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz
Budapest melyik részén laksz, hogy Kistarcsán szültél?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder! A 14. ker.-ben lakok, de az állandóm Kistarcsához tartozik. Mondjuk amikor menni kellett szülni negyed óra alatt bent voltunk. :) Ehhez hozzátartozik, hogy a nagy kórházbezárások miatt kellett orvost váltanom 35 hetesen, így lett a Nyírőből Kistarcsa...

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz
Értem. Azt hittem valamelyik külső kerületben laksz.

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?