Új privát üzeneted érkezett!

Hali Csajok!

Tegnap este annyira hulla voltam, hogy beájultam a meccs alatt (mondjuk, jobb is így). Ma pörgök ezerrel, mert du indulunk le a tanyára 2 hétreKépKép
Majd onnan megyünk talizni is.

Most mennem kell, megpróbálok még du benézni indulás előtt.

Pussz
Zsófi

ui: Elli, Gombóc, nekem nem kell magyarázni, sajna én is csak ezen a héten tudtam aktívkodni, különben én is csak olvas-gatok...
csucsuka
 
 


Lanyok
Adhatok Jazinak Acc200-at? Negyedet?Azt irja elvileg 2 eves kor alatt nem szabad Kép Vagy menjek ki inkabb mas koptetoert?
Norka
norkini
 
 


Norka!

ACC100-at próbáld, mi is azt kaptuk télen. (és persze felet)

jobbulást Jazinak!

T
tündér
 
 

 
 

Tunder
Az nincs itthon... Kép Azert kerdeztem...
Koszi azert. Asszem elugrunk inkabb patikaba.
Norka
norkini
 
 


Norka
Jobbulást Jázinak!!!

Gombóc
Olyan birka vagyok, itthon van az évkönyv, naná, megkerestelek benneKép
Neked is megvan? Egyébként apósom is oda járt és a testvére is. Jók lehettek, mert amikor meglátták a tanárok a páromat, egyik-másik rosszul lett ("Úristen, még egy Szetei")

Zsombi altatódik ...Kép talán ma szabhatok.

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Gombóc! Köszi a tippet. És gratulálok Zsombi járásához!!!!

Toffi! És zavaró ez az ínpattogás? azt mondta a doki, hogy meg lehet műteni egy kicsi műtéttel, de nem feltétlenül szükséges. Meg hogy egyenlőre várni kell, lehet, hogy magától is elmúlik.

Lányok!KépKépKép Tavaly kinek volt kiadó balatoni nyaralója? Valaki mesélte (talán Elli?), hogy valakinek a barátnőjéék adtak ki nyaralót, de elfelejtettem minden infót. Szörnyű lyukas az agyam.Kép

Norka! Jobbulást a kiscsajnak!

Beu
beu
 
 


Amit elterveztem, hogy kiszabom, sikerült!!!Kép És Zsombi még mindig alszik... most már ébredhetne... Apa még dolgozik, ami Kép, de KépKép, hogy elment tárgyalni, rossz helyen parkolt, megbüntették (Elli, nem tanult a hibádból, pedig meséltem neki)

Beu
Nem tudom, Lőrincnek mikor pattog, nekem csak bizonyos tornagyakorlatok közben. Akkor derült ki, amikor még atletizáltam, szóval jó régen. Sportorvos azt mondta, nem gáz, de nem is múlt el.
Lehet, hogy tényleg várjatok, hátha elmúlik magától...

Holnap megyünk anyósékhoz, Rétságon Ultrakönnyű repülők találkozója van-lesz.
Jó hétvégét Mindenkinek!Kép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Violaval egyutt koszonjuk a dicsereteket! Kép Kép Kép Tok cuki volt, amikor nezte a kepeit a forumban es kerdeztem, hogy ki az, azt mondta: "Va! Va!" (Ez most nem kutyust, hanem Violat jelentett) Kép

Mindenem tele van az idojarassal Kép ma allva alszom, mint a lovak.

Viola imadja az uj cipojet hurcolni, ragcsalni, jatszani vele - de ha raadjuk, uvolt. Mondjuk van fejlodes, tegnap teljes 15 percet kibirt benne. Nem vagyok beparazva, mert ugye a kendovel is igy volt, most meg hogy imadja. Csak erdekelne, masnal is volt-e ilyen musor.

Viszont ooolanhelesek apajaval, estenkent tanulnak fogat mosni Kép apa latvanyosan sikalja a sajatjat, kozben baba olemben ulve gondosan leeszi a fogkremet a keferol, aztan lelkesen ragcsalja, ill. az osszeszoritott szajaban probalja mozgatni Kép vegul apa besegit. Meg tudnam zabalni oket Kép

Na visszaolvasok kicsit rendesebben, mert bevallom, eddig leginkabb bokbegyujto korut volt Kép

Zsuzsi,
ossznepi jobbulast! Kép

Angi,
Inkabb azt mondanam, most kezdek hasonlitani regi onmagamhoz Kép
Nagyon lekopogom, de mostanaban nincs okom panaszra az alvasban. Este 10 korul leteszem, neha kicsit hosszabb a menet, de vagy atalszik ugy reggel 5-6-ig es aztan meg 8-fel 9-ig, vagy neha beiktat egy cicit 2-3 korul, annyi baj legyen. Mondjuk most nem fogzik, nemtom mi lesz, ha beindulnak a ragok...
Matyi segit Kép Kép de legalabb megerto a kishugaval Kép
nemevo Matyi Kép
Hordozoban mar nem ul meg, mert kinotte Kép most veszunk autosulest. Amugy ha szorakoztatjuk, egesz jol eluldogel barhol, egyedul meg mindenhol utal.

Nagyobb baj, hogy seperc kinovi a babakocsit is Kép
Nem tudom, hogy fogom kint altatni, mert eddig mindig abban tologatva altattam. Nincs valami olcsobb tippetek annal, hogy vegyek nagyobb kocsit?

Norka,
orulok, hogy Jazi jobban Kép Kép Kép drukk, hogy csak dokibacsi tulspilazza, tan csak racuppant az agya, hogy Ti allergiasok vagytok...

Csucsuka,
szerintem ezt sem en fotoztam, csaladi szulinapkor keszult, ilyenkor valaki mindig log a gepen Kép ocsem pedzegette, vajon orulni fog-e Viola, hogy ilyen jol dokumentalt gyerek lesz Kép

Andi,
nyaralos kepek szuperak, es igen jokepu a srac is Kép

Maci,
szunyogcsipett Roni Kép de biztos tele van elmenyekkel, es a csipes hamarabb elmulik! Kép
De milyen jo lehet az ajat, annyat hallani. Viola meg ezt nem mondja. Illetve tipikusan engem is "pa"nak hiv, hat kicsit sem apas Kép hosszas konyorgesre neha odavet egy "ma"t... pedig azt se bannam, ha nyanyanak hivna Kép

Beu,
orrfolyas Kép remelem, nem allergia. Laz valszeg nem az.
Orulok, hogy nem kell cipot csinaltatni! Kép

Evi,
igen, mutimeeeg! Kép Kép
Petra maxiugyi Kép ugye, milyen furi, hogy ami olyan tavoli dolognak tunt, azt sorban egyszer csak tudjak, en csak nezek Kép

PIldi (Anginak is)
na en se gondoltam, hogy en fogok vigasztalni barkit alvasugyben... hat maxiegyutterzes es kitartas! Nalunk annyi az okossag, hogy rajottem, hason jobban alszik, azota igyekszem hasraforditani es kezemet a hatan tartom, amig melyen el nem alszik. De szerintem leginkabb a nemfogzas es a beeres segitett...
Sarazos cici Kép nem is ertelek, olyan idillien hangzik! Kép

Juteszembe most lepek, ossze kellene bujni lanyzommal, aztan altatni, mielott apaja berosal... Kép

ezt meg muszaj:
De,
olyan jo latni Viragot, olyan szepike! Kép

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Kaska,
Regi kisagy, utazoagy, jaroka? Ezekben nem tudna alukalni?

Hnelli,
Otlet jo, azt hiszem kiprobalom, koszikeKép

Toffi,
SzabasKép
BuntetesKép

Maci2,
Jo utatKép

Pildi,
Sarazos cici jol hangzikKép

Norka,
Jobbulast a lanyzonakKép

Fonokom 2 uj projectel bombaz, unatkozni nem fogok egy ideigKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

Tündér,
írtam mailt tali ügyben, gyünnénk ám mi is...Kép

Rakhatok fel képeket?
Szóval hajnyírás előtt ilyen volt a drágám:
Kép
meg ilyen:
Kép
Aztán ilyen lett golyófejjel:
Kép
Ez meg a kedvenc szórakozása mostanság:
Kép

Fáradt vagyok, ne haragudjatok, de megint csak ennyi volt.
Jó éjt,
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk meg a BAlatonról. Olvasni még nem olvastam. A nyaralás nem úgy sikült ahogy terveztük sajna.
Nóri beverte a fejét és elájult. Be kellett vinni a kórházban és benttartották. Ma a saját felelőségünkre hoztuk haza.
Gondoltam, hogy nem lesz egy sima nyaralás.Kép

Kriszta
tkriszta
 
 


Képzeljétek, én csütortok este új gyógyszert szedtem be. Éjjel arra keltem, hogy rosszul vagyok, és WC-re kell mennem. Arra még emlékszem, hogy kijovok a WC-ből, de utána márcsak arra, hogy a férjem orjongve jon ki, és én csodálkoztam, hogy nem az ágyamban vagyok, hanem a kovon, és beletenyereltem egy vértócsába. Elájultam, és bevertem a fejem. Az volt a szerencse, hogy kicsi a hely, és az ajtó lefékezett. Állítólag hatalmas puffanás volt, mert még a férjem is felébredt. Hívta azonnal a mentőt. Na egy bunkó nőt fogtam ki, aki azt feltételezte, hogy én egy csomó gyógyszert beszedtem. Az Uzsoki kórházba vitetett emiatt, ahol a baleseti sebészeten megnézett a doki, és csináltatott koponya rontgent. Hál istennek csak egy vérrog lett a fejemen, ami most fáj igazán. Enyhe agyrázkódással vettek fel. Ma délelőtt jottem haza. Gyerekekre Anyuék vigyáztak. Soha nem akarok tobbet ilyen helyre kerülni. És a picur is most volt előszor mással. Nagyon hiányzott.

Kriszta, Nem lehetett semmi a nyaralás így, hogy kórházban kotottetek ki. Én most a fenti eset miatt duplán megértem, mit érzel, ráadásul a gyerekeddel tortént. Nincs már semmi baja, ugye?

Nelli
Sajnos nem teltek jól az elmúlt napok, de már vége.
hnelli
 
 


Nelli,
Neked se jó napok jutottak.Kép Azért jó, hogy mostmár otthon vagy.
Nórit ma a saját felelőségre hoztuk haza. Nagyon rossz volt látni, hogy fennakadt a szeme és összerogyott, folyt ki a kezeim közül.

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Elköszöni jöttem, mert hétfőn indulunk nyaralni Szóboszlóra.
Remélem jó idönk lesz.
Azért teszek fel képet Márkról bocsika ha sok lesz de nem bírom kihagyni egyiket se.

Elli: A fiad tündéri ezzel a hajjal.

Segitett apjának autot mosni.

Na sziasztok
Andy
Kép
Kép
Kép
Kép
andy78
 
 


Kriszta! Nelli!

Jaj, mik történnek veletek! Remélem, minden rendben lesz Nórival is, meg veled is, Nelli!

Dé! Édes a lányod!
Golyófejű Kevin és autómosó Márk úgyszintén!
Kép

Lányok! Most nézem, hogy nem sokára végére érünk a szülinapi köszöntéseknek. Lassan kezdjük a következő kört. Remélem, addig még lesz egy két meleg napunk.KépKépKép

Beu
beu
 
 


Kriszta, Nelli
ez szörnyű, hogy miken kellett keresztül mennetek az elmúlt napokban KépKép Remélem mihamarabb rendbejön Nóri is és Te is, Nelli +++++++++++++

gyerekek tündériek a fotókon Kép


képzeld, mikor mutattam Daninak a kislányodat, mondtam neki, hogy Virágnak hívják, erre mondja, hogy hapszi KépKép (hapci-virág)

Dani Horvátországban megtanult puszit adni, annyira drága, ahogy cuppog, meg ahogy hozzáér a kis nyálas szája az arcomhoz KépKép

bocsi, most nem írok többet, mert hulla vagyok, majd talán hétfőn jövök bővebben

jó éjt
Andi
psandi
 
 


Lányok, koszi a kedves szavakat. Remélem ilyen tobbet nem fog előfordulni.

Andi, Édes lehet, ahogy Dani puszit ad. Ezentúl majd egyre jobban fejleszti ezt a képességét, és Neked egyre jobban fog esni.

Andy, Ahogy így elnézem a kisfiad, már komoly segítség lehet az apjának. Pláne ha pancsolásról van szó.
Az én lányom is egyik nap elkezdte lemosni a konyhámban a makacs foltokat. Hogy ezeknek a reklámoknak milyen hatása van.

Aki esetleg ért hozzá elmondaná, mit jelentenek ezek a szavak: natív, flotáció, sedimentáció, cystadúsítás, yersinia enterocolitica és campylobacter, vegyes bélflóra.

Nelli
hnelli
 
 


Szia Hnelli!

Ezeket találtam neked!


Flotáció:
Anyagok, melyeket az ásványi anyagokban az ércek koncentrálására és
kinyerésére használnak: flotációs olaj, flotáció-depresszánsok

A cysta esetleges korai rupturája a fertôzés intraoperatív terjedését okozza! ... A
gallium kóros-dúsitás csak két héttel késôbb válik pozitívvá

yersinia enterocolitica : gyuladásos baktériumok.

A Campylobacter baktériumtörzs elsősorban az állatvilágban széles körben elterjedt kórokozó, azonban emberi fertőzések okozója is lehet. Ezen – jobbára bél eredetű – fertőzések száma az utóbbi időben jelentősen emelkedett, napjainkban egyike a leggyakoribb ilyen eredetű megbetegedéseknek.
A betegség nem megfelelően elkészített, állati eredetű élelmiszerekkel illetve tünetmentes macska és kutya ürülékeivel terjed. Ezekkel fertőződhet pl. ivóvíz is.
Normálisan szervezetünkben nem található, a szájon át bejutva a vékonybelet népesíti be, itt gyorsan elszaporodik. Toxikus anyagai révén a bélhámsejtjeibe bejutva kifejezett hasmenést provokálnak. Jellemzően általában jó klinikai állapot mellett, láztalan állapotban többé-kevésbé híg, időnként véres széklettel jár.
A fertőzés általában a bélre lokalizálódik, de ritka esetben – legyengült immunrendszerű betegben – súlyos, generalizált fertőzést is okozhat.
A bélre lokalizált forma általában spontán gyógyul, de bizonyos esetekben antibiotikum adására lehet szükség.
Megelőzősében a megfelelő higiénés szabályok betartásának van alapvető szerepe


Szia remélem tudtam segíteni.
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

nelli!

nekünk campylobakter jejuni fertőzésünk volt tavaly, bár nem tudom miért kérdezed, d enekem azt mondták a László kórházban hogy elsősorban nyers csirkehústól szokták elkapni. De jóindulatú fertőzés, nem okoz rosszullétte, csak hasmenést, esetleg véres hamenést, de egy antibiotikummal simán gyógyítható. sajnos mi ezt nem tudtuk és beküldtek aa László kórházba vele, mai napig bánom, d ezt már ismeritek. (ott elkapott szalmonella meg rota miatt) Kézfertőtlenítésre ÁNTSZ claraseptet ajánlott, mi azóta is ha yners csirkehússal van dolgunk azzal mosunk kezet.
Kinél mutattak ki ilyet?

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Mi is túl vagyunk a hétvégénKép. Az mondjuk nem annyira vidám, hogy Szandira rá sem lehet ismerniKép, egy katasztrófa a csaj. Szépen átvette unokatesója stílusát, amit mi itthon nem igazán csípünk.

Kriszta
NyaralásKép, miért ájult el Nóri?

Nelli
Úgyszintén KépKép
Szavakban nem tudok segíteni.
Makacs foltok Kép, édes lehet. Zsombi az asztalt törli, ha megkaparint egy konyharuhát (kitől látta?Kép)

Elli
Most már nem Dagimadár, hanem Golyófej?Kép ZabálnivalóKép

Andy
Klassz autómosó-fiút fogadtatok felKép. Jól dolgozik?Kép
Jó utat!Kép

Keresek pár képetKép

Pasi-taliKép
Kép

HMCS Kép
Kép
Kép

Egy pillanat, amikor Szandi is egy helyben ültKép
Kép

Tegnapi gyerek-szigeti taliKép
Kép

Ezt pedig nem bírom ki, hogy ne tegyem felKép
Kép

Bocs a sok képértKép
Megyek, mert vár egy adag teregetni való és nagy a csend a gyerekszobábanKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Végig olvastam tegnap este a lemaradást de csak fejből írok.
Köszönjük a szülinapi köszöntéseket.Kép

Valaki kérdezte a Nestlé játékot. A www.nestle.hu-n minden rajta van. Képek a játékról és mi hány pont. Lehet kérni a pontgyűjtéshez papírt vagy mit.

Beu,
tudom, hogy már kitárgyaltátok, de azért leírom, hogy itt több kisgyereknek is van gyógycípője. A lágymányosi hídnál van valahol a Salus? ott csináltatják receptre. 1 évben 2 pár cipő jár. A zárt cipő 20 e forint, receptre 5 e. A szandál olcsóbb. Azért az én lányom 1 évben nem csak 2 pár cipőt hord.

Momo,
nagyon jó a pocidról a kép. Csajszik nagyon-nagyon szépek.

Klár,
de jó, hogy előkerültél.Kép ApehKép

Psandi,
nagyon jók a képek.

Most mennem kellmajd még jövök.
Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a bókokat, mind begyűjtöttük! Kép

Kaska! Én is rég láttam Vilcsit, és nem is tudtam, hogy ilyen hihetetlen nagy szemei vannak! Gyönyörű!

Psandi! Hapcivirág Kép Mindig gondban vagyunk mi is, ha tanítjuk neki a növényeket. Igyekszünk a virágok nevét mondani (rózsa, tulipán...) hogy ne zavarjuk össze. A múltkor röhögtem is, mert az apja nem tudta egy növény nevét, és közölte vele: Látod, ez egy cserepesnövény. Kép

A tündértalira lehet, hogy mi is beszaladunk, mert már nagyon szeretnék "élőben" is megismerkedni veletek, csak pont aznap utazunk. Azért egy félórára benézünk majd, ha sikerül.

Most megyek, beállok a szokásos robotba.

Pussz mindenkinek!



Ja! Kevin frizuja nagyon jó!Autómosó Márk Kép
Toffiképek is édik!
dé_
 
 


Sziasztok!

Sajnos Tunder talijara nem tudunk menni Kép Bejelentkeztek sogornomek, hogy jonnek. Miert pont most kivancsiak harmadszor Borira? Lemondani nem lehet, mert akkor kitorne a csaladi haboru!

Betegeknek jobbulast!

Kepek nagyon tetszettek.

Bori nathas egy kicsit. Az elmult honapban fogyott 20 dekat, nem er ra enni meg egyszerre 4 fogat noveszt...
A lakas romokban, dolgoznom is kellene...

Ari
ari
 
 


Gombóc,
Gratulálok Zsombinak a járáshoz!Kép Látod eljött ez isKép
Jó nyaralást!
AnyósKép

Toffi,
Mail ment.
Képek szupikKép
Megint lemaradtunk egy taliról? Milyen a gyerek-sziget, ekkor a manók is élvezik?

Kaska,
Roni sem szerette először a cipőt, sőt hirtelen járni is elfelejtett. De aztán megszokta, ahogy majd Viola isKép
Nem panszkodhatom, hogy cserfes a lánykám. Persze a leggyakrabban a (a)pa és baba hangzik el.
Ne is mondd. Hazajöttünk vidékről közel 2 napra, szegénykém a játszóteret is hamar megunta. Hiányzott az ingergazdag környezet.
De a hétvégén nem lehetett panasza. Másik 4 gyerkőccel rosszalkodhatottKép

Elli,
KépekKép

Kriszta,
NyaralásKép

Nelli,
Jaj, ez szörnyűKép

Andy,
KocsimosóKép

Betegeknek gyors gyógyulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Toffi!
Jók lettek a képek. Kép

Maci2!
A gyerekszigeti csak olyan tali volt, hogy összefutottunk Toffiékkal, pontosabban Zsuzsi oda ment hozzá és Toffinak ismerős volt, aztán meglátott minket is. Kép

Jajj, mire mindent elolvastam, már leragad a szemem, ezért inkább megyek aludni.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Kriszta, Nelli,
Jaj, szegenyek! KépKépKépKépKép Jobbulast minden serultnek! KépKépKépKépKépKépKép

Toffi, Andy, Elli,
Kepek szuperek! KépKépKép

Toffi,
nekem nincs olyan evkonyvem. Azt hol osztogattak? Kép Apaja-hirhedtseg. Kép

Tündér,
talira tovabbra is mennenk, es ugyi, nalunk Apaja is jon. Ugye nem baj, ha nem most mutatom be (nemletezo) mestercukrasz tudasomat? KépKépKép

Matav Gyereksziget
Idezet a MATAV web lapjarol:
"Aki június 1.- július 9. között bármelyik hétköznap 10.00 és 18.00 óra között vezetékes telefonról felhívja a 240-8100-s telefonszámot és regisztráltatja magát, annak gyermekét, gyermekeit kalóz-sapkával ajándékozzuk meg!"
Ugy telefonaljatok, hogy elore kikeszititek az ugyfelszamotokat (kikeszititek a telefon melle a szamlat, azon rajta van minden adat), es kitalaljatok, mennyi sapit kertek, mert ezt kerdezi a telefonos holgy. A Szigetre pedig vinni kell egy szamlat, ezt ellenorzik, es at lehet venni a sapikat. Kiprobaltuk, nekunk mar van sapink.... Kép

Mi is hazajottunk a BAlcsirol, csak 3 napig voltunk, nagyon jo volt, bar ma nem birok ZSombival, egesz nap nyugos volt, gondolom unja magat itthon. Kép Egesz hetvegen nem volt hajlando ketlabon jarni, de amint hazaertunk tegnap este, oromujjongasban tort ki, es azot amegint ketlabon jar. Ki erti ezt a gyereket??? Kép

Pussz es joejt,
Gombóc
gombóc
 
 


SziasztokKép


Klassz lesz találkozniKép
Cserepes növényKép

Ari
Kár, hogy nem jöttök a talira...
Jobbulást Borinak! És ne vigyázzon ennyire az alakjára!Kép

Maci_2
Gyereksziget nekünk tetszettKép

Gombóc
Szerintem nem osztogatták az évkönyvet. Anyósom "szerezte", de még nem tudtuk kiszedni belőle, hogyan, milyen úton. Párom kapta karácsonyra, 1950-2003-ig minden benne van, ami az iskoláról szól vagy ahhoz kapcsolódik.

A két gyerek nem bír egymással... majd még jövök... talán Kép
PusziKép
Toffi + rosszcsontok
toffifee
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, sajna olvsani mostanában nincs időm, annyi a melóm, hogy azt sem tudom hol áll a fejem.
A félévi leltárak, elszámolások.
A Dorka jól van Szegedről a nagymamám van fent nállunk, Ő vigyáz rá, nagyon jól megértik egymást. Sokat segít.
Jól vagyunk, szerencsére nállunk minden rendben.

Kívánok mindenkinek jó pihenést, nyaralást.
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Baleseteseknek, kórházlátogatóknak jobbulást! Valami rossz csillagzat lehet felettünk, mostanában sok a rossz hír. Kép

Mi viszont úgy tűnik elindulunk felfelé a lejtőn. Ma az ötödik napon Marcipán újra járt egyedül, bár kissé szédeleg. És játszott. Meg betyárkodott. Kép Végre. Nagyon csúnyán leterítette a bárányhimlő szegényt. És az arcképét még mindig nem mutogatnám.

Sajnos a Tündér-kerti-partyról mi lemaradunk. Az még csak a 10. nap, és elvileg azt írja a könyv, hogy 10-11 napig fertőzhet. Na inkább nem kockáztatok. Majd legközelebb.

A gyermek szókincs nálunk is fejlődik. Az összes zöldésg és gyümölcs alma.

Megyek, kreálok nekik vmi ehetőt, hátha...
sofka
 
 


Látom, nem csak én nem érek rá.

Koszonok minden kedves szót a kórházzal kapcsolatban. Hál istennek most már minden rendben van.

A külonboző latin szavakat csak azért kértem, mert tudni szerettem volna mit néztek a lányom kakimintájában. Hál istennek ezek negatívak.

Ma voltunk a lányaimmal az orthopédián. Nagyobbik lányomnak bokasüllyedése van. Írtak neki fel cipőt. Az a rohej, hogy felírva drágább lett volna elkészíttetni, mint a kész szandál, és 2 hónapig tartott volna az elkészítés.
A kislányom csipője viszont még mindig kotott. Nem jó hír. Majd aug. elején megyünk vissza az Orthop Klinikára. Ott rontgen is lesz.

Sofka, bárányhimlőt igyekszem elfújni. Most ugyan rossz, de legalább túl lesz rajta.

Manó2, Az jó, ha van egy kis segítséged. Használd is ki, és pihenj nagyokat.

Gombóc, A kisgyerekek még nagyon szeretik az otthon melegét, a megszokott kis kornyezetüket. És ez így jó.

Jó éjszakát,

Nelli
hnelli
 
 


Kriszta,Hnelli,
De rossz ilyeket olvasniKépKépKép

Hnelli,
Hasznaltatok terpesz pelust ugye(bocsika ezzel nem vagyok kepben)?
Tornasztatod estenkent?
Mindket oldali kotott?

Mi is igy jartunk, csak nekunk kengyel lett belole a rtg. alapjan. Remelem nektek nem kell majd!!!

Bocsika csak ennyi, mert eleg depis vagyok es dolgozom ezerrel.

Angi
angela2
 
 


Itt vagyok megintKép. Kint voltunk a Palatinuson, klassz volt, én úúúúgy elfáradtam, a két gyerek még mindig zizegKép


Sofka
BárányhimlőKép, nyoma is maradt? Szandit beoltattam kb. 3 hete, egyre jobban ott tartok, hogy Zsombit is be fogom.
Arról nem is írsz, legkisebbel mi újság?
Minden almaKép

Nelli
Negatív eredmény klasszKép
Viszont ortopédia csupa nem jó hír.
Negyed 8-kor már jó éjszakát?Kép Mondjuk én is tudnék aludni...

Megyek vacsiztatni.
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Lanyok
Kicsit off leszek: Kommunikator tema

Nagyon koszonom mindenkinek aki utalt es annak is aki nem tudott utalni de drukkolt nekunk.MA VEGRE MEGERKEZETT Amerikabol a szerkentyu!! Kép Kép Kép Kép Kép Unokaocsemek epp nyaralnak, 14-en ernek haza ,akkor adom majd at uj tulajdonosanak. Kicsit elerzekenyultem meg ilyenek...koszonom meg egyszer mindenkinek!

Norka
norkini
 
 


Sziasztok,

Norka,
hurra, hurra! KépKépKép

Sofka,
barihimlo most mar gyorsan hess-hess...KépKépKép

Toffi,
kar, hoyg nem tudod, honnan van az evkonyv. Kivancsi lettem volna nagyon...Kép
A Palatinusrol jut eszembe. Nem csinalunk egy strand-talit? Mentek meg ki a heten? Szivesen csatlakoznank...Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Toffi, Nem tudtam, tudok-e még jonni. Természetesen még nem alszom. Pedig jó lenne... Csak még van egy halom mosogatnivaló.

Angi, Hord terpeszpelenkát, és tornáztatom. Én is a kengyeltől félek. Nekem is volt csecsemő koromban. Mikor rakták át a kengyelt? Hány hónapos volt a gyereked?

Norka, Nem nagyon tudom, mit adtál át, de a soraidból ítélve valami nagyon jó dolog lehetett. Hurrá.

Nelli
hnelli
 
 


Norka,
Huraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Hnelli,
Felevesen rtg., ami semmi fejlodest nem mutatott a csecsemokori allapothoz kepest(nekem a ferjem volt csipoficamos). Akkor kaptuk, bar ez inkabb kengyelutanzat,mert egy muanyag vaz, amihez hozza kell szijazni a labat.
Egy evesen a rtg. nagyon nagy javulast mutatott, de meg aug.-ig hordani kellene ejszaka.
Ja mi csak ejszaka es nappali alvashoz hasznaltuk, mert akkor lanykam mar alldogalt.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Apa mh-i bulin van, ott is alszik a főnökénél, úgyhogy édeskettesben vagyunk Danival. Ő már alszik, én meg unatkozom. Pedig lenne mit csinálni...

Toffi
Palatinus jó lehetett Kép én még nem voltam ott, de lehet, idén letesztelem. Mennyi a beugró?

NOrka
nagyon örülök KépKépKépKép jó sok hónap eltelt, de szerencsére nem volt hiába való a várakozás

Nelli
negativ kaki minta hurrá Kép
ortopédia kevésbé Kép

Sofka
a betyárkodás már jó jel Kép gyors gyógyulást Marcipánnak! vakarózik?

éhes vagyok, keresek valami könnyűt és kímélőt Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
laptopunk szervizbenKép, a régi őskövületen pötyögök most, úgyhogy csak a lényeget:

Toffi,
köszi a Mildis leírást!Kép
Pasi találkozós kép édi, mikor csináltad? nem is vettem észreKép
Szandi egyre jobban hasonlít RádKépKépKép

Babócák nagyon édi-fejekKép
Megfodrászolt Kevin, autót mosó Márk, pánk Zsombi és még sorolhatnám...

Elli,
írtam mailt!!!

Zulu,
Neked is írtam mailt. messi laptop hiányában nem műxikKép(

Betegeskedőknek, jobbulást!
Pocakosoknak, jó gömbölyödést!
Nyaralóknak, jó időt!!!

pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Elég nagy a pangás, de gondolom ez a jóidönek is köszönhetö.Kép
(Bár csendben jegyzem meg nálunk most 21 fok és borús idö vanKép)

AZ elörejelzés szerint szombaton jó sz@r idö lesz, de remélem nem lesz igazuk!Kép

Strand taliban mi is benne lennénk, csak ezen a héten már nem jó...Kép
Jövöhéten valamikor?

Toffi!
Nagyon jók a képek a gyerköcökröl, égnek álló hajú Zsombi csúcs!Kép

Elli!
Kevin képek nagyon klasszak!Kép

Andi!
Remélem kiélvezted a szabadságot és beültél egy kád vízbeKép

Sofka!
Mostmár tessék szépen meggyógyulni Marcipánnak!Kép
Jobbulást!Kép

Nelli!
Szerencsére jó eredményeitek lettek.Kép
Kötött csipöKép

Norka!
Gratula!!!Kép

Gombóc!
Balatonért irigyKép Zsombi a balatoni négykézlábazóKép

Na Lányok most ennyire futotta.
Mi jól vagyunk, megyek ma melózni Albertirsára Ilanggal.

Tegnap megjött végre az új hütönk, nem kis kálvária után, de ettöl most megkíméllek benneteketKép

És csak Timicit tunám idézni, mindenki vegye magára a rá vonatkozó résztKép

Betegeknek jobbulást, pocisoknak jó gömbölyödést, a nyaralóknak meg nyári idöt végre!Kép

Pussz
Tündér&Ilang
tündér
 
 


SziasztokKép

Olyan álmos vagyok, pedig a film végét már nem is láttam Kép

Nelli
Nem azért kérdeztem, csak furcsa volt olyan korán látni, hogy jó éjszakátKép És látod, mégis jöttélKép

Norka
Végre-végreKép És én is hurráKép

Gombóc
Hétvégég megpróbáljuk megtudni a könyvszerzés útjátKép
A barátnőm csütörtökre tervez egy strandolást, akkor a Dagályra szeretne menni, én azt sem ismerem. Ismeri valaki? Jó? Ha összejön, lehet strand-taliKép. Mikor, hánykor hol? Ha nem jó a Dagály, rábeszélem a csajszit a Palára megintKép

Andi
Csak így kettecskén?Kép Mi hétvégén leszünk Apa nélkül, csak nem buli miatt, hanem Apa szabira jön és "előkészíti" az ügyeket a kollegináknak (ami szerintem azt jelenti, hogy meg is csinálja őket, szabi után pár napig dettó ez lesz + szabi alatt is állandóan hívjákKép)
Pala jó volt, még én sem voltam, csak Szandi.
2 éves korig ingyenes, felnőttjegy 1500, 5 óra után 1300 (de csak 7-ig van nyitva)

Timici
Mildi így gyorsabb volt és egyszerűbb is, amúgy szívesenKép.
A kép(ek) az első cappuccino készítése alatt készült(ek). Nem sokat csináltam, mert egyfolytában ettek/etettek. Játszóra elfelejtettem vinni a gépet, pedig ott már lehetett volna több képet csinálni. Viszont van Bencéről szólóban is
Kép

Megyek, szag van, és vitatkoznak is Kép
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Tündér
Apa miatt kicsit inog a szombatunk, de azt mondta, valahogy megoldjuk. Ha nagyon sok melója lesz, akkor kivisz bennünket és visszamegy dolgozni. Mindegy, majd meglátjuk.
Hátha az a jó sz@r idő csak olyan lesz, mint ez most, nem?Kép Ez még elmegy.
Jövő héten jönnek tesómék, akkor is mennénk egyet strandolni és mivel tesóm fia be van zsongva a Borsodi Beachre, így vagy Római vagy PalatinusKép (ha jól emlékszem, szerdára terveztük)

Tegnap kiszabtam az ágytakaró többi részét, már amire az anyagból futotta, ki is derült, hogy kevésKép. Így most elmegyünk cérnát venni és megnézem, milyen a méteráru felhozatal a környéken, egy méter anyagért nem szívesen utazom át a várost...

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok lányok? Alig írtok mostanság Kép A pocakosok meg már nem is jelentkeznek

Toffi
el is felejtettem írni, hogy Zsombi mennyire tetszik a képeken Kép Menő CSávó és pánkZsé baromi jó KépKép
jó, hogy Szandiról is tettél fel képet, ő is tecccc Kép
ez a szabialattis_folytonhívákapát ismerős Kép
vettél anyagot?

Tündér
új hűtő Kép mit melózol?
hánykor is kezdődik a tali? Remélem nem lesz eső, a többi meg nem számít Kép (na jó, azért hurrikán se legyen)

Timici
Bencéd is olyan nagyfiús lett, mióta nem láttam Kép

Dani alszik, most kéne a rám váró 12 inget kivasalni... hogy tudott ennyi felhalmozódni?

Andi
psandi
 
 


Andi
Anyagot nem kaptam, egyszínű vászon kellene, ráadásul jó lett volna, ha zöld (és még az sem mindegy, milyen zöld). A másik amit kerestem, frottír, azt sem kaptam, pedig abban csak annyi a megkötés, hogy rózsaszín ne legyen.
Gyerökdicséretet kösziKép
Én 12 inget már nem hagyok felhalmozódniKép

Zsombi tojt elaludni, pedig olyan klasszul elterveztem a ma délutánt, meg akartam csinálni a takaró egyik oldalát (a gyorsabbikatKép). Este jön a barátnőm, akkor már nem tudok varrni, mert akkor nem tudunk pletyizniKép

Zsombi hordja át Szandi cuccait a gyerekszobábólKép
Megyek, visszapakolok (Szandi meg röhög rajtunk)
Toffi
toffifee
 
 


Tündér,
és képes vagy nem benézni hozzánk, ha már itt jársz Albertirsán???Kép Mit dógozol errefelé?
Ja és ha már így lebuktál, akkor a szombati nap kedvéért elmondhatnád, szerinted hogy jutunk el a legrövidebb úton DiósdraKépKépKép

Andi,
nem azért nem írok, mert nagy a hasam, csak mert állandóan kertipartiznak a csajokKép Napközben olyan sárosak a medence és a homokozó váltott használatától, hogy csak este merem behozni őket egyből a kádbaKép
Amúgy én is elvagyok, csak kezd feltűnni a hullámzó pocim is és már némiképp akadályoz a bokorugrásban isKép
Nálunk bevezettük, hogy amennyiben a férjem ingben akar járni, akkor vasaljon magának reggelente egyet. Annyira belejött, hogy már nekem is vasal néhaKép

Toffi,
azért a saját bícsünk ellenére irígy vagyok a strandolásértKép Én már nem is tudom, mikor voltamKép
Nálunk a cuccok széthordása még izgalmasabb, mert a lépcsőn leszállítva a nappaliban is egyenletesen elteríthetőkKép...este azért nem nevetek ilyen jót a dolgonKép

Mennem kell, mert vár a háztartás...pfujjjKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok, lányok,
mostmár jönnék, de bekaptam valami vírust, és mindig kiírja, hogy " A program érvénytelen műveletet hajtott végre" mindent be kell zárni, újraindítani...Megőrülök tőle, nem tudok böngészni se, a levelezőmben sorra jönnek a "virus Warning" levelek, hogy a freeemail vírust talált a soha el nem küldött ismeretlen címre szóló vagy onnan érkező leveleimben...
Nincs 5letetek? Akár egy vírusírtó (2-t már letöltöttem, azok semmit nem találtak) akár egy jó (pesti) szaki, aki kijönne megnézni, persze nem ingyér...
Help!
köszike
üdv
Elli
ja, arról már nem is beszélek, hogy kituggya, ki mindenkit fertőztem,(bocs, ha esetleg...) minthogy azt se tudom, honnan kaptam az "ajándékot"KépKépKép
ellimami
 
 


Timicíííí!!!!
Nemkaptammeg!!!! KépKépKép Fenefene.
Holnap felhívlak, jó?
Jaj, tényleg segíjjetek, megőrjít ez a sz*r.
E
ellimami
 
 


Elli
Apa mondja,hogy toltsd le az AD-Aware nevu programot (http://www.download.com/3000-2144-10045910.html?part=69274&subj=dlpage&tag=butto n ) telepitsd fel, frissiteni kell rogton leszedi a friss adatbazist es futtatsd le. Nalunk is soxor ez szuri ki a "nemletezo" virusokat. 3000Ft-lesz a kovetkezo szlaszamra... Kép
Lanyok
Jazi tegnap ejszaka belazasodott,ma is majd' vegig lazas volt.Nem magas 37.5-38.5 en mar nem ertem. SEMMI kisero tunet....dokink nyaral, most kivárok Kép Mondjuk foga jon tobb is, lehet h attol?!4....
Norka
norkini
 
 


U.I. Ha esetleg nem tudod letolteni, elkuldom mailbe!
N
norkini
 
 


Sziasztok,

Toffi,
ha a Palatinusra mennetek, akkor csatlakoznank. A Dagalyra csak kocsival tudnank menni, momentan meg mar honapok ota (pontosabban a tavalyi karambolunk ota) nem vezettem. Kép

Norka,
Jobbulast Jazinak! Zsombinak 2 hete volt ilyen masfel napos laza, de egy kis Nurofen hatasara el is mult. Nem lehet a foga? Esteleg nem lett mas a kakija?

Szolgalati kerdes: egy baranyhimlos gyerek meddig fertoz? (CSak mert ma a jatszon osszeakasztottam a (nemletezo) bajszomat egy anyukaval. Kép)

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Norka,

Ha mas tunete nincs akkor ez meg siman belefer.
Barinom fia minden fogzasnal 39 koruli lazat produkalt, hasmenessel kb. 2-3 napig.

Elli.
VirusokKépKépKép

Momo,
Kepek a saros csajokrol???

Toffi,
Strand jol hangzik.
Pletyizni tudtal rendesenKép

Lanyom (NEM)alvasi szokasa ejszakankent kezd tenyleg kimeriteni. Gondolkodom egy korabbra hozott ortopediai kontrollon, mert en aug. vegeig nem akarok zombizniKép
Ja hogy jot is mondjak raKép ertehtoen kezd hasznalni szavakat a baba-papa-mama kombinaciokon kivul: tess(tessek), kejj(kerem), oda-ide, maty(Matyi) es rengeteg szot utanoz amikor mondjuk. Azt hiszem nem sok kell es sztereoban hallagthatom oketKép

Angi
angela2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?