Új privát üzeneted érkezett!

Volt egyszer egy csoport béka, akik versenyezni akartak.
Egy nagyon magas toronyba akartak feljutni.
Sok néző gyűlt össze, hogy figyeljék a versenyt és bíztassák a békákat. Elkezdődött a verseny... De...A nézők közül senki nem hitt abban, hogy egy békának is sikerülni fog feljutni a torony csúcsára. Ilyeneket mondogattak:
„Oh, de fárasztó!!!
Sosem fognak feljutni!“
Vagy:
„Semmiképp nem sikerülhet, a torony túl magas!“
A békák kezdtek lemaradozni...
...egyetlenegy kivételével, aki élénken kapaszkodott felfele...
A nézők kiabáltak:
„Ez túl fárasztó! Senki sem fog feljutni!“
Egyre több béka gondolta meg magát és fordult vissza... ...Csak az az egy haladt tovább kitartóan...
Egyáltalán nem akarta feladni!
Végül mindegyikük feladta, azt az egy békát kivéve, aki hatalmas ambícióval és kitartással egyedül jutott fel a torony csúcsára!
Ezután a többi béka és a nézők is meg akarták tudni, hogyan sikerült neki az, amit mindannyian lehetetlennek hittek.
Egy néző odament a békához és megkérdezte, hogyan volt annyi ereje hogy feljusson a csúcsra.
Ekkor derült ki, hogy...
…a győztes béka SÜKET volt !!!
A tanulság?
Sose hallgass azokra az emberekre, akik mindig negatívok és pesszimisták...
…mert ők elrabolják a legszebb vágyaidat és reményeidet,amiket a lelkedben hordozol!
Gondolj mindig a szavak erejére,
mert bármit hallasz, vagy olvasol, befolyásolja tetteidet!
Tehát:
Légy MINDIG OPTIMISTA!
És leginkább…
…légy egyszerűen SÜKET, ha valaki azt mondja, hogy nem tudod megvalósítani álmaidat!
Gondold ezt:
Bármi sikerülhet neked ha igazán akarod!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Látom ma még senki nem járt erre!!
Velünk semmi érdemleges! Baba jol van! Én meg már marha fáradt ebben az ingadozásban! De remélem hamarosan helyre rázodunk és akkor már befekhetek, mert jöhet a szopi és akkor ott leszek vele!

Brid! Ez jó volt amit leírtál! Mindenkinek kell!!! A pozitiv hozzá állás!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hol van ma mindenki???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Noci nem jon senki en meg nem irogatok magamnak....ha meg epp jon valaki leirja mi van es tovabball...mar kicsit unom... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Én is itt vagyok ám, próbálgatok olvasni, de nagyon nehéz, ugye a gyerkőc már rakoncátlankodik egyre többet :)

Pendi, Kitty, Enis, ti hol vagytok?

Bridg, hát ez szuper, hogy Pesten csinálnak mindent majd!Emlékszel, egyszer msn-en én rá is kérdeztem tőled,hogy mi lenne, ha..... :wink: :) Nagyon örülök neki!A Kaáli szuper hely!!!!!!!!
És apácska is meglátja végre Magyaro.-t?De izgi! :lol: Kiváncsi leszek a reakciójára.Gondolom te meg tűkön ülsz már :lol:
És akkor, amikor hazajöttök, meg is csinálják a beültit?

Nócikám :) Édes tündér a picilány!És te milyen bájos, büszke anyuka vagy :wink: :D
Mikor jöhet haza?Mondtak már valamit?

Anyci :) te fent vagy iwiw-en?
Majd írd meg priviben, hogy talállak meg :wink:

Nálunk annyi van,hogy kibújt a 6. fogacskánk, göndörödik a hajunk, zsiványak vagyunk és a tejemnek meg annyi :) :?
Már éjjel egy órát bőgött, mert nem jött semmi, azt hiszem most kezdődik a tortúra, az éjszakai dühöngések ez miatt, de remélem nem tart 1-2 hétnél tovább.Iszonyú cicifüggő, viszont nappal nem keresi egyáltalán :)
Vendég
 


Brid, írtam privit :)

Ja, mi meg jövő hét szerdán megyünk nyaralni 4 napra, Tótvázsonyba.Majd hozok képeket is :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is előkerültem végre, ma nem dolgozok, gyorsan írok pár szót.

Nóci
örülök, hogy Regivel minden ok. Ha így halad, nemsokára hazamehet :)

Brid
csak konzira jössz haza, vagy akkor lerendezitek a beültit is? Utána elég, ha Amcsiba néznek majd meg? Vagy vissza kell jönni ide is?
Kép nincs, mi nem szoktunk szüreten csinálni, inkább azt várjuk, hogy mielőbb végezzünk :oops:

Fürtöske
sajnálom a tejcsit, de az is szép idő, hogy 9 hónapig tudtad szoptatni a kismanód.
Fogacskához gratulálok! Fürtöskéről kérünk képet!

Én szokásosan hulla fáradt vagyok, ma pl 10kor keltem. (tegnap meg 4kor). Egész héten 10-12 órákat dolgoztam, aztán anyu, főzés,stb.

Na befejezem, hazajött párom, főzünk paradicsomot télire :D
Vendég
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok.... voltam bejelentkezni a fodrásznál, és boltban is.

Velem nem t9rtént semmi sem a héten.... fájt a fejem minden nap és pihentem. Ma már kicsit összeszedtem magamat.

Fürtike!
Hogy rohan az idő.... mindjárt 1O hónaposak lesztek!!! Olyan nagy már Marci!!!! Jó nyaralást nektek!!!!!

Kitty!
Nektek jó paradicsomfőzést!!!! Jól is jön majd télen!!!
Anyud hogy van? Szépen gyógyul?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Brid! Látod szinte csak én is magamnak írogatok! :?

Fürtöske! Gratulálok a 6. fogacskához! A tejcsit viszont sajnálom és ez miatt nem lehet könnyű az éjszaka sem, de remélem hamar megszokja a hiányát!
Nekem még azt hiszem még mindig messze van a hazajövetel, és ez miatt nagyon ki vagyok!
a képdicset nagyon köszi!

Kitty! Sajna a hazamenetel még odébb van!
Elhiszem, hogy fárasztó ez a sok minden ami neked is van! A paradicsom befőzéshez meg sok sikert! Jó kis meló!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzsu! Képzeld én is akartam menni fodrászhoz, de mikor nekem jó akkor a fodrásznak nem így halasztom köv hónapra! Nekem most ugy is mindegy, mert a babó ugy sem jön haza még egy ideig szerintem!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Furtoske
Igen kerdezted mi lenne ha...de apacska mindig azt mondta o nem tudja megoldani,hogy eljojjon M.orszagra....igy megcsinaltuk japoban ugye az elsot...aztan mivel itt olyan draga,hogy ihaj beleegyezett,hogy valahogy megoldja....igy mar mashogy latja o is a dolgokat....persze folyamatosan mondtam neki,hogy otthon ingye van :roll: A lenyeg a lenyeg jobb kesobb,mint soha :wink:
6fog huuhaa akkor mar csocsal egy csomo mindent :D

Kitty
Le a kalappal visszaolvastal :shock: 8) Minden meglesz 2het alatt...a doki legalabbis ezt mondta :roll: gondolom akik kulfoldrol erkeznek mas a helyzet es eleg csak beultiig maradni aztan masnap akar mar repulore is ulhetek 8) persze en 1honapot maradok otthon szal meg mielott mennek konzira megyek haza,es beulti utan is 1hetet maradok(ha mar egyszer otthon vgyok 8) )
Most megint ott a szomszedban melozol ennyit vgy hol? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megirom mi bant mert szerintem teljesen mind1...ugyis mindig szokimondo vgyok ezen mar nem mulik... :roll:

Ha visszalapoztok egy oldalt epp irtam megyek a korhazba a Hystero-ra...bar elotte sem sok hsz jott nev szerint nekem de azert utana jol esett volna 1-2biztato szo...mert lehet nekem meg nincs baba a pocimban es nem azert izgulunk,hogy jok e a meretek meg a szuresek es az is lehet nekem meg babam sincs es nem azon izgulok,hogy minden rendben legyen....en meg ott tartot ahol egykor ti tartottatok :!: A kezdetek kezdeten amikor meg azon kell izgulni,hogy minden jo legyen es lehessen babam :roll: Mindenki igy kezdi...

Persze ez tuti hamar elfelejtodik miutan ott figyel valaki a pocidban :roll: De ahogy en,mi anno fogtuk virtualisan a kezeket minden egyes nem sikerult honap utan es biztatasok stb asszem ez utana is kijar meg azoknak akik nem babasak :roll:

Sot meg utana a Hystero utan is jol elcsacsogtatok...mig mashol ugymond "idegen topikban" tobben is kerdeztek,hogy vgyok mi lett az eredmeny ilyesmi :roll: Es marha jol esett viszont az marha szarul,hogy ott megkoszontem a csajoknak itt meg az en osregi baratosneimnak meg nem tudtam beirni koszonom mert senki nem kerdezte,hogy vgyok vgy mi van :(

Nem panaszkent irom de ugy latszik senki nem veszi a lapot...azert is vgyunk kiurulve...mert ha nem foglalkozunk egymassal egymas lelkevel akkor mi ertelme van :roll: En szeretek hallgatni masokat vigasztalni de minek irjak ha senkinek nincs ideje visszaolvasni...na meg nem ir semmi nevhez szolot soha :roll:

Na ennyi...nem bantaskepp irtam nem irigysegbol :!: Csak nekem is van lelkivilagom...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem hogy élek és minden rendben párommal!Végre adtunk az érzésnek és rájöttünk mindkettőnknek ez volt a baja,nem buboltunk eddig és még jó hogy gyagyásak voltunk,"éhesek" voltunk :oops: :oops: :wink:

Mindenkinek puszi és jó hétvégét!

Kép
anyci
 
 


Brid :?
sajnos igazad van :( bocsánatot kérek érte, de én is épp az vagyok, aki csak "bekukkant"időnként :?
gondolom, hogy rosszul esik, hist te vagy ennek a topicnak az"anyukája".
nekem is kiment a fejemből, pedig ha nem is írok, minden "lépésedet"nagy aggodalommal és odafigyeléssel követem.ez most valahogy kimaradt.....bocsánat érte :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Brid teljesen megértem mindazt amit leírtál! Most nem kezdek magyarászkodni, de megértelek! Nekem is anno jól estek a vigasztaló szavak, ha megjött piri vagy bármi nyügöm volt elmondhattam valakinek, volt kire támaszkodnom és tudom, hogy ez ma sincs másképp! És tudom, hogy én sem írok mostanában név szerint, de hidd el a tegnapi napom az kész katasztrófa, de majd leírom! Tudom én, hogy min mész keresztül és tudom, hogy bunkó vagyok, mert nem kérdeztem rá, hogy mi volt, hogy volt a beavatkozás után! Most hiába írom, hogy ne harizz, mert biztos hülyén jönne ki, de leírom ne haragudj! Most ezzel megint csak fogadkozásba mehetnék! Mert a Te problémád itt a miénk is!!! És itt ülök nap mint a nap a gép elött és baszok mindenre! Csak a saját problémámmal vagyok elfoglava mikor vagytok nekem Ti és nektek is kellene egy két jó szó! Nem csak nekem! De ha hiszed, ha nem én mindennap mesélek rólad apácskának sőt Ő szokta kérdezni vanmikor! Pláne tudja, hogy jöttök haza! És meséltem, hogy lehet csinálunk egy nagy talit mikor itthon leszel! És nem csak te vagy aki nem azzal van elfoglalva, hogy mik a méretek mert sajnos nem csak tevagy egyedül aki még a baba gondokkal küzd ott van még Anyci Pendi és még sorolhatnám!
De ne bánkodj, mert jöttök ide a Káliba és ott beteszik a pocidba apácska kis odokáját és lesz nektek csodaszép kis manocskátok!!! Én ha nem is mondom, de fogom a kezed mint ahogy annao az első beültinél! MOst is veleds lesz az angyalkám aki olyan mintha én lennék veled aki titokban a válladon csücsül!!!!!

Nos elmondom akkor a tegnapi rossz hírt! Ügye tegnap anyum felhivta a korházat a baba miatt mert beleuntunk, hogy nem mondanak semmit semmi érdemlegeset meg hogy olyan nincs, hogy ez a gyerek még mindig nem tud önnáloan lélegezni! Nos kiderült mi a bibi! Valaki hibázott! :cry: :cry: :cry: :cry: Sajnos túl sokáig volt lélegeztető gépen és ezért károsodott a kis tüdelye!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Állitolag meggyogyúl csak idő kell sok-sok idő! Én azt nem értem, hogy ha én mindennap megkérdeztem, hogy van e gond van e vagy számithatok e valamilyen károsodásra akkor nekem miért nem szolt senki semmit???????????????????? Nem én vagyok az anyukája,?? Nem nekem lenne jogom, hogy tudjam a dolgokat???????????? Szal tegnap megint délután teljsen kiborulás! És tegnap nehezen birtam eljönni bentről és még ránk is szóltak a nővérek, hogy köszönik a mai látogatást majd holnap folyt köv! Nos?? milyen ez az érzés mi lenne ha nekik kéne a gyerekükeket 10 perc után otthagyni????????????? A szívem kettétörve a kapcsolatom szinte romokban!!! És azt érzem, hogy a szopizást sem tudjuk soha meg milyen!!! NO majd ma lesz a kezelöorvosa ígyekszem nem bunkon, de rá fogok térni egy két dologra! És jön be anyum is!!!

Bocsi, hogy megint csak panaszkodom!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsu
kép az új frizuról? Fejed fáj még?
Anyu jobban van, napról napra erősebb. Lassan, de biztosan halad ;)

Nóci
mindenképp beszélgess el a dokikkal! Az meg, hogy a hibáról nem beszélnek, az sajnos természetes az ő körükben. :(
Anyu fején pl van egy marha nagy vágásszerű seb, amiről nem tudjuk, hogy került oda, de még mindig nem gyógyult be. (bátyám szerint leejtették) :(
Reginek jobbulást, erős kiscsaj, ezt már megmutatta, menni fog neki ez is ;)

Bridget
én sem magyarázkodok, tudom, hogy én sem írtam név szerint, és én ezért is nem jöttem napokig, mert tudtam, hogy úgysem tudok visszaolvasni - így meg nem szeretek írni.
Ez sajnos mindenkinek egy ilyen időszak, de majd ősztől már visszaállunk a régi kerékvágásba, ha mi is akarjuk ;)

Anyci
örülök, hogy megoldódtak a problémáitok! :)

Mi tegnap kerti partyt tartottunk, 8-an voltunk, tárcsán sütögettünk. Jó volt, de a ma reggeli mosogatást kihagytam volna :lol:

Szép vasárnapot mindenkinek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nócikám,ne legyen bűntudatod azért mert leírtad hogy mi a baj és hogy lelkileg hogy vagy most,ez sajnos most érthető is.
Most akkor mit csinálnak Regivel?Marad gépen tovább vagy hagyják hogy magától lélegezzen?Ez mondjuk elég felháborító hogy ezt eddig nem tudatták veled hanem anyudnak kellett felhívni őket hogy mondják meg mi van Regivel.Ez igazságtalan és felelőtlenség volt tőlük!

Fürti hogy vagy?

Kitty,jó napot fogtatok ki tegnap a grillezéshez :D csak hát igen utána a piszkos munka az nem jó de hát ez van,ezért kell máshoz menni így ezt megússza az ember :D
Igen szerencsére minden rendbe jött csak jól el kellett vele beszélgetnem vele és mindent megértett :D

Kép
anyci
 
 


Bridg!
Ém sem kezdek magyarázkodásba. Tudod jól, hogy attól, mert nem kérdezünk rá, attól még nagyon szurkolunk Neked és gondolunk Rád.

Kitty!
Sajna csak 25-re kaptam időpontot, mert ínhüvelygyulladása lett a fodrászomnak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kerty party??? marha irigy vagyok miatta.

Anyci!
Úgy örülök, hogy apával újr egymásra találtatok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Náluk apa egész hétvégén dolgozott. Most is bent van. Én meg csak alszom egész héten....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hello!

Akkor én is elmondom mi a helyzet....

1) Nincs időm sajnos mindig visszaolvasni, magamról tudnék írni, de sajnos reagálni a többieknek nem megy. Szalad a ház állandóan, itt a vasalnivaló, a Leventével való "iskolába menetel előtti" foglalkozás, Lilla nehezen alszik el mostanában, este van időnk lemenni sétálni, apának szar a munkhelye, most éppen beteg, és itt vannak anyámék, tele a lakás stb stb stb.

2) Elvittem a gyerekeket allergiavizsgálatra (biorezonanciára), beigazolódott a tej, paradicsom, banán allergia gyanúm, ezenkívül tojás, alma és nátriumglutamát és penicillin. Ezeket én sem ehetem. Levente: szója, nátriumglutamát. Járom a boltokat, mit tudok én meg a Levente megenni, meg mit adjak a Lillának (gyümölcsöt továbbra se eszi meg).
Tej és tojásmentesen főzni nagyon nehéz. Most ezután kutatok a neten éjjelente.
És nagyon utálok főzni, tejföl helyett zabtejszín, vegeta helyett alig találtam nátriumglutamát és paradicsommentes ízesítőt, ami van, az elég szar, tej helyett rizstej, és állandóan pörgök, szoptatom akár néhány másodpercig is a gyereket, hogy minél tovább legyen tejem, mert ha nem lesz, akkor nem tudom mi lesz, tápszert nem adhatok neki, csak szóját (Levente is azt kapta, és most szójaallergiás)

3) Amikor elolvastam mi történt Nócikával, akkor egy kicsit kiakadtam. Többek között azért, mert nála bekövetkezett az, amitől én tartottam, rettegtem.
És ami a legjobban idegesít, hogy talán nem tettem meg mindent azért, hogy rábírjam Nócikát, hogy feküdjön, ne szexeljen, ne fürödjön, ne lekvárt főzzön, ne mászkáljon, és beszéljen olyan dokival, aki tudja mit kell tenni olyankor, mikor kinyílt a méhszáj, és a fertőzések szabadon mászkálnak fel a babáig.
Priviben próbáltam megírni neki, hogy akinek beilleszkedett a baba feje, annak nyomja a méhszájat, ezért kéne megemelni az ágy végét, hogy a baba súlya felfelé legyen, ne lefelé. Ezenkívül azt is írtam, hogy azonnal antibiotikumot kellett volna szedni, hogy kiirtsák a bacikat, és a lehető leggondosabban kellett volna figyelni mindenkinek, hogy ne kerüljön oda semi.
Erre Nocika azt irta, hogy nincs olyan nagy baj, ezt mondták neki. Na erre kifeküdtem teljesen. Én kettő gyerekkel végigcsináltam, láttam elég patológiás esetet a kórházban, hogy mi is tud ilyenkor történni.
Ezenkívül van egy blog, amit olvasok, egy kisfiúról szól, aki a hosszú lélegeztetéstől kapott egy betegséget. (ez felnőtteknél is így van, ha sokáig lélegeztetik őket) Reménykedtem, hogy minél előbb rendbejön és nála nem lesz következménye a lélegeztetésnek.

Nocika! Bocsi, de ezt le kellett írnom. Én azt mondom most is, hogy az orvosod nem nagyon törődött veled, nem nagyon érdekelte, hogy annyi idős terhesen már befordult a baba és kinyílt a méhszáj. A legrosszabb, mikor még fájás sincs és nyílik, hisz akkor azt hiszi az ember, nincs semmi gond. Nekem legalább voltak kontrakcióim állandóan, tehát jelzett a szervezetem, hogy baj van.
Remélem mielőbb meggyógyul a kislányod, és veled lehet. Ne add fel, mert sosem szabad feladni!!!!!!!
Ez most így alakult, sírd ki magad, és arra gondolj, hogy nemsokára tologatod a babádat a kocsiban és szoptathatod is!!! Ha nem máshogy akkor a Szoptanít készüléket kipróbálod, hátha beválik. A baba bekapja a cicit és mellett ott egy kis cső, amin jön a tej.
Pozitívan gondolkodj! Sose arra gondolj mi történhet rossz, hanem arra, hogy mi lenne jó! Tologatod, babusgatod, szeretgeted, nemsokára járni fog és futsz utána! A pozitív gondolatoknak nagy ereje van!!!! (ha van lehetsőgé ovlass bele a Titok c. könyvbe)

Bridget! Drukkolok neked! És ne hidd, hogy nem érdekel mi van veled, mert olvasom a blogodat! gondolom észreveszed, hogy komáromból is van néha valaki az olvasóid között... az vagyok én.
Remélem itthon minden rendben lesz, és tud segíteni a doki.

Pendi! Remélem a met hatásos lesz, de a szétválasztó diéta nagyon nem jo annak, akinek az inzulinjával van gond. Ezt nem én mondom, hanem a honlapon olvastam. De gondolom már átnyálaztad a pcos-s honlapot. Újdonságot úgysem tudok már írni. Remélem előbb-utóbb sikerül a baba nektek is!

Anyci! Remélem a kistesó nemsokára kopogtat nálatok is! Emese pedig mindig ott lesz a szívedben.

Fürtöske! Fiam 9 hónaposan abbahagyta a szopit, neki sem kellett. Sanos sokszor van ez így, ilyen korban elveszik az érdeklődésüket.
Cumit éjjel nem fogadja el? Próbáld ki a hagyományos cumit, a bunkós végűt. Lilla azt elfogadta. Lillának két foga van még csak. És utálja a gyümölcsöt. És hisztis. És imádom....

Enis! Remélem te is jól vagy, ne nagyon láttalak itt mostanában.
Nyaralsz? Férjeddel remélem helyrejön a kapcsolatotok! Drukkolok a kistesónak is, hogy végre döntsön úgy, hogy meg akar születni!

Kitty! Anyukád remélem mielőbb rendbejön, és neked is egyenesbe jön az életed.

Zsu! Te meg nemsokára babázol! Látod, milyen jó neked, hogy könnyen veszed a terhességet! Irigyellek, hogy ilyen jó neked!
Nemsokára itt a szülés!!!! Hajrá!

Most egy időre elbúcsúzom! Háttérből olvasok csak, nemigazán van időm írni mindenkihez, megbántani meg senki sem akarok.

Mégegyszer Nócikám!
Fel a fejjel! És ne hagyd magad! Azt már megtanultam, hogy ha nem mész utána a dolgoknak, akkor nem mondanak semmit a dokik! Arra gondolj, hogy vége lesz egyszer, mégha most nagyon-nagyon rossz mindannyiótoknak! Meg fog gyógyulni, ha nem előbb, akkor kicsit később! De soha ne gondold azt, hogy nem tudjátok bepótolni a most elmaradt ölelgetéseket!!!!
És a párodnak is nehéz most, csak nem vagyunk egyformák, ill. nem egyformán mutatjuk ki a bánatunkat.

Puszi mindenkinek!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Brid! Látod szeretünk és nem csak jóban vagyunk és fogjuk a kezed! Szeretnénk, ha mindenki itt lenne és veled együtt izgulhassuk végig a hazautadat és a beültit! Legalábbis biztos vagyok benne, hogy mindenki nevében beszélhtünk! És bizton reménykedem, hogy mióta ismerjük egymást mindig volt rám időd, hogy talizzunk és dumcsizzunk! És szívből remélem, hogy mindennek ellenére most is talizunk még ha csak pár percre is tudunk talizni! És remélem nem bántottunk meg annyira, hogy nem jössz most! És remélem ennek csak az a válasza, hogy 7vége vabn és apácskával vagytok!!! Úgye így van???? Te vagy ennek a topiknak a mamcikája! Nem akarjuk, hogy ne gyere többet!! :(

Kitty! Irigy vagyok a tegnapi sütögetésésrt, de a mai mosogatásért kicsit sem! Nekem is volna mosogatni valóm és ha már így bele lendültél elszaladhatsz hozzánk!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én most mosok és nem sokára porszivozok!
Nos de édesanyudnak mitől lett vágás a fejen?? De még ha le is ejtették akkor attol még nem vágás kéne legyen rajta nem?? Hanem inkább kék zöld foltok! Anyud nem emlékszik semmire???? Ez furcsa és durva! Dokik nem mondtak emmit?????

Anyci! Nincs büntudatom, ne hogy félre értsd! Csak Bridnek full igaza van az bánt!!!!!!
Nos Regit nem teszik már gépre! Már csak az ön gyogyulása van! Nos kap orvosságot, de hiába mondta a dokinéni nem értettem meg mit és nem akartam ujra rákérdezni! Szal a lényeg, hogy tegnap vagy fél óraát beszéltem a dokival és csak biztatott!!! Ami jó! Bár szerintem látta rajtam, hogy a könnyeimmel küzdök!!!

Zsuzsu! Sajnálom, hogy apa ennyit dolgozik, de remélem mire meg jön a kis Benőkétek addigra apa kidolgozza magát és sokat lesz veletek!!!!

Nos tegnap beszéltem vagy fél órán keresztül a dokival nagyon kedves volt és megértő! Én kérdeztem, hogy erről a tüdő sérülésről én mért nem tudok azt mondta, Ő azt hitte, hogy engem kellöen felvilágositottak a klinikán! Mikor mondtam, hogy nem nagyon kézségesen válaszolt minden kérdeésemre és tényleg ennyire alaposan még nem tudtam senkivel sem beszélni! És ez most jól esett! Sajnos mivel Ő 13 napig volt gépen amit nem tudni, hogy kellett vagy felelötlenségből történt megsérült a tüdelye! Ő sajnos sosem lesz full egészséges mármint a tüdelyével! Mindig lesz oxigén igénye! Tehát nem lesz Ő olimpikon, de nem lesz ágyhoz kötött sem! Mindig nagy figyelmet fog igényleni! DE ez kezelhető! És azt mondta hidjem el itt jó kezekben van a kislány! Nos én hiszek! Mindenzek után én csak el sírtam magam és mondtam, hogy nekem ez most nagy érvágás, mert a klinikán volt annyi, hogy legalább mikor reggeltől estig bennt voltam tisztába tettem és etettem és legalább így meg volt az anyai összhang, mégha csak távolról jövöen is!! Erre mondta akkor hétfön csinálunk egy fő probát! Reggel negyed 9-re megyek felügyelet melett megetetthetem és lehet egy büfiztetés is! És ha minden komplikáció mentes akkor utána megbeszéljük a befekvésemet! Erre én azért rákérdeztem, hogy mire számoljak Hetekre?? Hónapokra még mig Ő meggyogyul??? Azt mondta most állitsunk fel egy 2 hetes idővallumot és szerinte annyi idő mire biztonságos haza adás lehetséges! Erre megint könnyek a szemembe! De ez már a remény könnyei voltak! És mondtam én már nem merem ezt a 2 hetet bevállalni inkább legyen 1 nappal több mint 1 el kevesebb! Erre azt mondta, hogy hidjem el nem adják haza anélkül, hogy biztosra ne menjenek! Nekik sem érdekük, hogy bármi történjen! Most mondjátok azt hogy akkor olyan rossz lenne mint ahogy azt sokan gondolják! És apa is azt monmdja, hogy jó orvost azaz főorvost fogtunki! Ő nem akarja, hogy baja legyen, de most ebben a dokiban bizik!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kati! Mire elküldtem látom itt jártál! Nos! Nem bántodtam meg csak sajna a könnyim megint potyognak! Sajnos az ágy fel volt emelve mint ahogy írtad hidd el! Nos a lekvár befözéssel kapcsiban és a fürcsivel is igazad ven és te ezt sajna nem tudod, hogy nekem ez azóta is hány álmatlan éjszakát okoz és sokszor átfutott az agyamon, hogy gyilkos lehetnék! Ugy hogy mire apáéknak ezt a gondolatot sikerült a fejemből kiiktatni erre pont jöttél te! Nem haragszom tudom kellett ez a fejmosás! Megérdemlem! DE fáj! És most már megprobálom nem a multon gondolkodni, hanem azt tudom, hogy ha lesz kistetvére akkor mit fogok akkor másként csinálni! És abban is igazad van, hogy nem kapatm meg a dokimtől a kellő felvilágositást és tudom, hogy legközelebb ha majd anyagi helyzetem engfedi lesz fogadott dokim! MOst sajna nem telt rá! És ha telt volna akkor lehet olyan ember lett volna akiben tetőtől talpig megbizom és hiszek neki mert hihető ember! De most már tudom mindenben tévedtem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kati!
Jó, hogy jelentkeztél!!Sajnálom, hogy ennyi mindenre allergiások vagytok. Nagyon nem lehet most könnyű nektek!!! Próbálj meg esetleg könyvtárba eljutni, ott is sok könyv foglalkozik a különféle allergiákkal. Kitartást és puszi nektek!!!

Nócika!
Sajnos ez a hét ilyen, de tudtuk, hogy ez lesz. Az indiai cége most költözött, és az utolsó simításokat végzi éppen!!!
NAgyon drukkolok nektek holnapra!!! Csak lépésenként előre szépen!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nocika!
Ne haragudj, nem akartalak én bántani! Épp ellenkezőleg, nagyon drukkolok, hogy mielőbb otthon legyen Regina!
Lehet, hogy így történt volna, akármit is teszel.

És valószínűleg valamit tényleg elszartak a dokik, mert egy ilyen súllyal és ennyi hetes baba általában már rég otthon van, és semmi baja sincs.
Remélem a tüdeje sem szenvedett maradandó károsodást, csak kicsit regenerálódnia kell. Az ilyen kicsi babák nagyon jól tudnak gyógyulni!
Azért érint engem érzékenyen a dolog, mert gondolatban már sokszor átéltem azt, amit te most. Először majdnem elvesztettem a babát, sőt volt egy éjszaka, amikor azt mondtam vegyék ki mert nem bírom. Aztán mikor 3 hónaposan kórházban voltunk, végigaludta a napokat, mert nem kapott elég oxigént a hörgőgyulladástól, én meg ott bőgtem felette, és azon gondolkodtam mit csináltam rosszul, hogy nem tudom megvédeni a hülye baciktól.

Mégegyszer kérlek, ne haragudj!
És nagyon szép a kis Regi, aranyos kis arca van! Küzd ő is nagyon, mint ahogy te és a párod!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Ja még annyit a dokikról: ha én nem ott szülök ahol szültem, akkor a Levente is előbb meglett volna, a Lilla meg szerintem meg sem marad. Nem hiszem, hogy sok doki csinálta volna, hogy - látva nem használnak a magyarországon lévő gyógyszerek - felírt volna egy receptet, hogy addig menjünk, míg valahol ki tudjuk váltani. Így voltunk Szlovákiában, Ausztriában és végül Németországból hozattuk. Addig meg volt elfekvőben néhány erősebb gyógyszer - ami már nem kapható - azzal tudták leállítani a fájásokat néhány napig, míg meg nem jött a megrendelt bogyó.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati!
Jaj nem haragszom én csak most mindre érzékenyebb vagyok! Tudom én, hogy nem akrsz engem bántani, hisz mért is tennéd?? Igaz a babavárás első pillanataiban még nem ismertelek, de azt tudom, hogy a végén milyen nehéz volt nektek! Pláne, hogy a kicsi fiad is messze volt tőled!
Mondjuk én nem is tudtam ezt a gyogyszer dolgot nagyon sajnálom, hogy itthon nincsenek ilyen csodaszerek! Ez elég szomorú!!!
Hát az, hogy teljesen regenerálodik a kis tüdelye azt sajna nem tudom, de annyi biztos, hogy még hosszú út áll elöttünk ami meggyogyitja!!!!! És én hiszem, hogy sokat vártunk mire megfogant, és sokat mire haza jön, de tudom, hogy minden percben elörébb jutunk és itthon lesz és boldogok leszünk és csak sorolhatnám tovább!!!!!!!!!!!!
És pont most volt a juventuson egy gyönyörű dal a boldogság gyere haza! Úgy szíven ütött, hogy bögök! Remélem apa nem jön fel, addig mig el nem múlik!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csak lejelentem az igazolt eltavombol,hogy minden rendben megerkeztunk ep megyunk a bicsre 8) majd hetfon tudok jonni akkor apacska megy dodozoba :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!
Ne haragudjatok, de egyszerűen észre sem vettem, úgy teltek el a napok. Nem voltam itthon, meg dolgoztam, és máris eltelt a hét. Most is csak kutyafuttában vagyok, mert megyek a dokihoz uh-ra. 9-kor indul a buszom.
Nem tudom mikor érek haza, de majd igyekszem jönni. Ma már nem ígérem, mert nem tudom melyikkel tudok hazajönni.

Mindenkit csókolok!
Vendég
 


Sziasztok!

Anyci
örülök, hogy otthon minden ok :D
Jó időnk volt, bár esténként már elég hűvös van.

Zsu
sebaj, de szülésre mindenképp lesz új frizud ;)
Én tegnap voltam, de csak a végéből vágott, hogy jobban nőjön.
Aludj, ameddig megteheted, aztán majd Benőke úgyse hagy
:wink:

Kati
köszi, azért írj magadról néha. Allergiát sajnálom :(

Nóci
minden rendben lesz! Kitartást nektek!

Bridget
tegyél képet a bícsről, hagy irígykedjünk :lol:

Pendi
remélem, jó eredményekkel jössz haza :D

Ma én se sok mindent csináltam, főztem, mosogattam, pihentem. :oops:

Nem is írtam a múltkor, hogy életemben először gyógyszer nélkül megjött 28 napra (eddig 35 volt a legkevesebb) :D
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!
De ha már csak a fele jó annak amilyen az enyim akkor a tökéletesnél is jobbak vagytok!
Én a fellegekben! Babáztam! És 2x! Igaz marha rövid volt az idő, de ez konkrétan fasza volt! Már bocsi, hogy így írom, de ez a véleményem!!!! :D :D :D :D

Brid! Örülök, hogy minden okés! Várunk ám ezerrel!! Gyere és mesélj mi volt a bicsen!!! :wink: :D

Pendi! Hát igen! Tényleg nagyon eltüntél te asszony! Gyere és mesélj mi van veletek! Meg az uhu is érdekel! V agy már petezsákozt láttatok???

Kitty! Én már harcra kész vagyok és türelmes! Most ujra erőre kaptam! Szal hajrá csajok!
És annak is örülök, hogy sikerült pirit időben gyogyiu nélkül elöcsalogatni! Akkor ez egy jó ciklus! Mindenkit lehet beelözől!!! :lol: :lol: :lol: :lol: De hajrá! Én mindenkinek szoritok!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na itten lenni...eloszor is koszonom,hogy senki nem ertett felre :!: Persze azt elfelejtettem irni akinek ne inge ne vegye magara de szerintem mindenki ugyis tudja a szive melyen,hogy most ez neki szolt-e :arrow: Az,hogy topikalkotoja en vgyok az egy dolog mert en nem azert nyitottam,hogy itt fonokoskodjek hanem azert,hogy egy jo kis tarsasagot teremtsunk es barki johessen a barmilyen bajaval es jokat dumcsizzunk es beszelgessunk megha az epp nem is babatema...en nem fogok eltunni csak a jo csapathoz mindenki kell szerintem :roll: Csapatmunka de,hogyha 1-2 ember mindig kihuz akkor egy ido utan uncsi az,hogy en igyekezem meg probalkozom....de egy szonak is szaz a vege...ngyon orulok,hogy mindenki irt :) es nem ugy hanem normalisan...ezek szerint megis van meg bennunk valami csapat szellem :wink:

Anyukaknak abszolut nem szolt ez a dolog hisz egy gyerek mellett eleg nehez jonni hat meg ketto mellett :shock: Otolunk eleg annyi is ha neha napjan bejelentkeznek es irnak magukrol par sot :wink:
Bocsanatot sem kerni mert nem haragszom en senkire csak bantott a dolog :roll:

Furtoske
Orulok,hogy azert teged is irasra birtalak mar csak ezert is megerte 8) :lol: Gondolom mar nem konnyu mikor maszik a gyerek es mar nem is alszik annyit :) Neked keptelenseg kovetni a mindennapjainkat igy teljesen mas a helyzet :wink: No para es gyere amikor csak tudsz :)

Nocika
Engem az sem zavar,hogy mindig panaszkodsz mert most ez van...azt nem irhatod minden szep es jo mikor nem ugy van....szal zen ne ragodj mar remelhetoleg nem sokaig tart ez a remalom :x Most hol is tartotok bar majd ugyis minnya az uccso hsz-edhez erek aztan kideul de ez a tudo karosodas nem hangzik a legjobban :roll: Kata jol mondja a dokid nem volt teljesen ott veled beszeltel vele azota :roll: Mindig en is gondolok am ratok bar en apacskaval nem beszelek ilyenekrol mert o meg az alap dolgokat sem erti nem,hogy az ilyet :? :oops: Na most olvastam a dokirol amit irtal :roll: hat az lehet,hogy most segitokesz de akkor amikor nyiltal es hazaengedtek a korhazbol,meg szulesnel miert nem csaszar volt? :roll: En ehhez nem ngyon ertek de akkor is jol jart el? :roll: Na most meg ott tartok,hogy babaztal 8) gondolom most 1meterrel a fold felett lebegsz :wink:

Pendi
Remelem ma teis jossz aztan kicsit meselsz 8)

Kitty
Te dogozo no vgy :lol: es amikor jossz igenis mindenkihez van 1-2 jo szavad :wink: De tessek azert tobet jonni mert hianyzol :roll: azt sem tudjuk anyud,hogy van...kerdeztem,hogy most a szomszedban dolgozol-e megint...meg egyaltalan most meddig?Nezel ugy munkahely utan is?Mi van a babaprojekttel 8) annyi kerdesem van :oops: Kertiparti miatt irigy-irigy :twisted: a mosogatast meg ugykell megoldani karira moogatogepet kell kerni 8) :lol: A bicsrol majd lesz foto termeszetesen a blogon 8) de nem tudom ma van e ra idom :oops: szerintem nem ngyon lesz :roll: 28napos ciklus meg tok joooo :D

Anyci
Koszonom a privit 8)

Kataaaa
Neked is orulok,hogy irasra birtalak 8) Mar multkor leirtad a napjaidat asszem aki azt nem erti meg,hogy neked nincs idod csinalja utanad :lol: Ugyhogy ne aggodj....bar orulnek ha tobbet jonnel mert DR.KATA hianyzik am de en megertem,hogy nem tudsz jonni neha en is nehezkesen tudok jonni 1szer 1nap :oops:
Ezek az allergia dolgok ngyon nem hangzanak joool :shock: szegeny gyerek akkor mit ehet?Es mitol van ez? :roll: Es ezeket meg tesem eheted :shock: Na gondolom jol felborult az etrendetek otthon :roll: Miket fozol,hogy esztek :shock: Mindig is tudtam,hogy titkon figyelsz 8) Hat en csaj jobbulast tudok kivanni nektek akkor ezert volt Lilla mindig piros pottyos :roll: kepeket ha lesz idod mutizz 8)

Zsu
Hat ha igy gondolod akkor majd en sem kerdem toled,hogy veletek mi van aztan meglatom meddig fog nem rosszul esni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


na itten vgyok kicsiket bar meg mi is "nyaralunk csutortokig :!: Az ido pompas bar a bicsen huvos szello fuj ami nem a legjobb ha ha nem kozvetlen a tenger mellett setalgatsz eleg kellemes 8) este meg jol lehul a levego mivel sivatagi eghajlat van itt vgy mi :roll: szal olyan 15fogik is lemegy a nappali 28-30utan igy kisruciban tok gaz elmenni vacsizni mert tuti szarra fagyok,mint pl teganpa is :? De amugy minden kasa kaja jo vezettem is tok elveztem vegre mar :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget szavaival élve: itten vagyok :lol:

Nóci
de jó, hogy babáztál végre! Ezek szerint csak az kellett, hogy beszélj velük, hogy Te mit szeretnél, ők meg alkalmazkodnak! Ritka az ilyen :)
Nem szeretnék senkit beelőzni, bár viccből megemlítettem páromnak, ha ebben a ciklusban lennék terhes, akkor pont az ő szülinapjára lennék kiírva (bnet szerint). :oops: :lol:

Bridget
most a héten nem dolgozok, amúgy keresek másikat (igen, a szomszédban voltam, csak kicsit húzós volt már a dolog, és kezdtem kidőlni, azt mondtam, hogy nekem ez így nem megy).
Babaprojekt: ha akar jön, ha nem nem. Igazából védekezünk is, meg nem is :lol: Pont írtam Nócinak, ha ebben a ciklusban lennék terhes, akkor a párom szülinapjára lennék kiírva :oops:
Akkor hogy tovább fokozzam az irígységed, csüt.ön és pénteken is megyünk kerti partyra (szerencsére nem nálunk lesz :lol: ). Mosogatógépet én nem is szeretnék, meg kicsi a konyha, úgyhogy el sem fér...
Fürödtetek is? Vagy higed a víz? Milyen kocsit vezettél?
Vendég
 


Sziasztok!

Az előbb írtam egy tök hosszút,erre a hülye agyammal valamit megnyomtam és kiléptem :evil:

Bridget,nincs mit te drága :D Aztán gyere ám a fotókkal és oda ne kozmálj a napon :lol:

Pendi te kis elveszett bárány de jó hogy jelentkeztél :D

Nócikám,végre a doki elmondta mi a helyzet és felháborító hogy eddig nem mondtak semmit.Amúgy meg ez nem az ő dolga lett volna?
Mindegy a lényeg a lényeg,hogy Regi baba jobban van és végre babázhattál rendesen!Most már gyorsabban fog gyógyulni,mert érzi a tested és tudja hogy jó kezekben van és haza akar majd menni ő is hamar!!!

Kitty,örülök hogy jól vagy!A menzid csak megemberelte magát és rendesen jött meg ahogy kell,így mehet a babagyártás :D
Anyukád hogy van?
De jó megint mentek grillezni!Te mázlista,irigy-mirigy vagyok :lol:

Zsu most meg te tüntél el?

Csucsu? :shock:

Enis szióka,csak olvasol minket :wink: :D

Kati,az egész család allergiás?Ez mitől alakult ki nálatok?Nem lehet valami egyszerű az élet nektek :?

Kép
anyci
 
 


Bridg!
No comment!!!

Anyci!
Vagyok!
Tegnap sikerült végre beszélgetnem msn-en egy régi ismerősömmel, azért nem voltam tegnap nagyon. Kiderült, hogy csak pár nappal korábban van kiírva, mint én és szintén kisfiút várnak.... ők már a másodikat. Nagyon régen nem tudtunk beszélgetni. London mellett laknak. aztán meg nekiálltam lecsót főzni. Aztán megjött apa és dvd-ztünk.

Amúgy Nóci bent van Reginél. Ha minden jól megy, ma megmutatják, hogyan kell szoptatni a kiscsajt és reggeltől estig be is fektetik, hogy tudja szoptatni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,jól van örülök hogy jól vagy :D Nekem is van egy ilyen barátnőm akivel már régen beszéltem,csak ő Németo-ban él de valahogy sose tudjuk össze hozni hogy tudjunk dumálni msn-n :?
A végén egyszerre szültök a barátnőddel :D
Jaj de jó hírt hoztál Nóciról :D Remélem most már tényleg befektetik mellé és mehet a szopiztatás és hamarabb rendbe jön a kicsi Regi :D

Kép
anyci
 
 


Zsu
köszi a jó híreket!

Anyu jól van, már egyedül főz, meg ellátja magát. Még mindig nem sokat tud egyszerre fent lenni, mert a vérképe még nem tökéletes. Így sokat alszik - ami nem baj, pihenni kell még neki.
Vendég
 


Kitty,ez jó hogy már ilyen ügyes anyukád,nem kell sehova sietnie,mindent csak nyugodtan csináljon meg.Ha meg nem érzi úgy magát akkor csak pihenjen le és majd később is munkálkodhat.

Kép
anyci
 
 


Kitty!
Teljesen igaza van Anycinak!
Anyudnak nem kell sietnie sehova! NAgyon örülök, hogy ilyen szépen gyógyul!!!!

Nócit ma még nem fektették be, de megvolt az első szopi. Majd háromra kell vissza mennie. Ha haza ért, igyekszik jönni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,ez szuper :D :D :D :D Hát én majd csak holnap olvasom el de nem baj mert csupa jó híreket fogok még olvasni!!! :D :D

Kép
anyci
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, nagyon eltüntem, de tényleg nem volt időm. Voltam a tesóméknál, voltam dolgozni, Voltam a dokinál Kecsón, aztán észre sem vettem elteltek a napok.

Most van mit visszaolvasni. :)

Bridget
Mentek LA-be? Hú de jó! :) Végre történik körülötted valami. :) Hogy áltok lakásügyben? Találtál már megfelelőt?
A baba ügyet meg annyira szereteném, ha össze jönne nektek! Ti nagyon megérdemelnéd! Most végre mi lett az utolsó verzió? Itthon csináljátok? na most olvasom, hogy jössz haza. :) Hurrá!!! :) Az FSH-dat nem tudják itthon rendbe hozni? vagy nincs rá megfelelő gyógyszer?
Látom, megvolt a mióma műtét is. Szegénykém! Jó sok mindenen kell keresztülmenned! És a műtét csak ilyen egy napos volt? azt hittem, hogy ezzel benn kell feküdni.

[quote]h írta:a meg epp jon valaki leirja mi van es tovabball...mar kicsit unom...

Én is egy vagyok a továbbállók között. Ez nem azt jelenti, hogy nem érdekel, hogy mi van veled, vagy a többiekkel. De sajnos nem tudok jönni többet. Van, hogy van időm, de mostanában nem nagyon.
Annak tényleg nincs értelme, hogy néha beugrok, leírom mi van velem, és lelépek. Sajnálom, hogy nem tudok jönni többet. Nem igazán rajtam múlik. Lehet, hogy nem nekem való a fórumozás....
Ha nem lennétek ennyire fontosak nekem, már biztosan leléptem volna.Már többször megfordult a fejemben pont azért, mert nem tudok jönni. De cskis miattatok nem tettem. Mert megszerettelek titeket,m életem részeivé váltatok, fontosak lettetek
Hidd el, teljesen megértem, hogy mit érzel. Tényleg nagyon sajnálom, hogy nincs időm/nk. Azt hiszem, senki nem direktbe nem foglalkozik veled, csak így jött ki. Még a naplódat sem tudtam mostanában olvasni. Pedig tényleg szeretem.
Most is csak ezt az üzenetet tudom megírni, de ez is 2 óráig tart. Mire visszaolvastam, válaszoltam, eltelt az idő. És közben itthon is kell tennem valamit. Minden nap főzök, és mostanában sokat megyek el itthonról. Mindig van mit csinálni. Gondolom, amint vége a nyárnak megváltozik minden. Most még munka, család, utazás, Maminak segítség a tanyán, de télen már nem lesz ennyi dolgom. biztos vagyok benne, hogy akkor több időm lesz jönni is.

Kitty
Anyudnak örülök. Mármint, hogy jól van. :) azért próbálj meg pihenni is! A te energiakészleted is véges!
Micsoda jó hír! 28 napra mensiztél? Lehet, hogy végre rendeződni látszik?

Nóci
Elhiszem, hogy romokban heversz! De ne aggódj! Azt mondták, hogy renbe jön! Kicsi lánykád nagyon ügyes! A doki legalább rendes volt, és felvilágosított kellően. Most nyugodj meg, jó kezekben van. A doki megmondta, hogy nem adják ki addig, amíg nincs jól.
Jajj és milyen kicsi. :) De látom, hangja az van. :))) Az nem baj, mert legalább erősödik a tüdeje. :) Annyira édes kis béka.:) És ahol olyan édesen alszik... Legszívesebben megzabálnám. :)
A Potter filmet én is megnéztem, ill. mi is, de én is úgy érzem, mintha nem lett volna befejezve.
Peti hogy van? Mármint nem vérzik az orra? Elment megnézetni?
Jajj ez de jó hír! az , hogy befektetnének, hogy tudj szopiztatni! :)

Enis
[quote]t írta:udtam,hogy ma jönni fogsz,reggel gondoltam rád,és tudtam,hogy ez azt jelenti.

Ezt még 6-án írtad. :) Most is gondolhatnál. Mondjuk, hogy összejön a babó. :)
Húúú volt ám program hétvégére....

Anyci
Értem én, hogy miről beszélsz. Mármint a faluban lakásról. Nagyon jó falun élni, de munka az nincs. Én is laktam egy annó még községben, Solton. Tesóm ott lakik.Munka csak hatalmas protekcióval van helyben. És az egyetlen lehetőség a közeli nagyváros.
Mondod, vaktába lövöldöztök. Lehet, hogy jobban csináljátok. Nincs feszültség. Na és egy jó kis lepedőakrobatika mi mindent tud gyógyítani. :)

Zsu
Szijjjaaaa! Látom jó volt a buli. :) Te is nagyon hiányoztál nekünk! :) Hol van Kiskutas?
De jó, hogy minden rendben az eredményekkel. :) És apa csengőhangja se semmi. :) Majd amikr Benőke nagyobb lesz, megmutathatja neki. :)
Nekem nagyon bejön az a vasútállomásos tánc. :) Fel is tettem a telómra. :) nagyon jó az a muzsika. :)
Köszi a híreket Nóciról!

Fürtöske
Nagoyn örülök a 6. fogacskának. : ) A tejcsi miatt meg ne aggódj. Már így is nagyon hosszú ideig tudtad szoptatni Marci babát. Ő is át fog állni. Majd megszokja, és megnyugszik.
Nektek jó nyaralást kívánok!

Kati
Jó sok mindenre allergiások a gyerekek. :(
Nagyon köszönöm a tanácsdat! Le is álltam a diétával. Valami mást fogok keresni. Egyébként erről nem igazán olvastam.



Nálam felgyorsultak az események. Volt egy 25 és egy 16 milis tüszőm a jobb oldalon. Tegnap egy tüszőrepesztő szurit is felírt a doki. A szuri megvételével volt némi kavarodás. Megkaptam a receptet, és a doki mondta, hogy jobb, ha ott váltom ki a központba, mert nehéz beszerezni. Mondom, van nálunk vagy 8 gyógyszertár, majdcsak lesz valamelyikben. Azátn elmondtam mindent a páromnak, és már a busz előtt álltam, hogy mégiscsak hívjuk fel a patikákat. Nehogy ne legyen, mert ugye este be kell adni. na kiderült, hogy nincs. (Ott találtam egy patikában. Azt mondták, hogy van.) Mondom faca, 7000 felett van az ára, lóvé nincs nálam, csak 1000 ft. a dokinak odaadtam a többit. Aztán még az eü kártya sincs nálam, Na most mi legyen. Már felszálltam a buszra, és apa mondta, hogy mégse utazzak,mert fogta magát, és lelépett a munkahelyéről. Még jó, hogy nem a mentőknél volt épp, hanem mozgóörségben egy hozzánk közeli faluban. SZóval megbeszélte a társával, és lelépett.Én azért először felhívtam az egyik nagyon jó barátomat (aki ott lakik, ahol voltam), hogy tud-e adni pénzt. Persze nem vette fel, még akkor, amikor apa nem indult el. Hanem, akkor hívott vissza, amikor apa már elindult. na azt mondja, mindjárt ott van nálam. Én gyorsan hívtam apát, hgoy ne induljon, de mivel arra nincs térerő, nem tudtam elérni. Kb negyed órával később tudtam csak hívni. Akkor visszafordult, én meg mentem a patikába, hogy akkor kérjem a szurit. Közli velem a csaj, hogy nincs. Mondom ne szórakozzanak velem, mert fél órája még volt. Igen, de nem tudta. Mondom faca. Akkor mondja, hogy meg tudják rendelni. Mondom, én vidéki vagyok, és ma este be kell adni. Nem érek rá holnapig. Azt mondja, hogy elvileg fél órán belül itt lesz. Na jó, akkor hajrá! Kell a szuri. :) Na végül meglett, és este apa be is adta. :) Jó kis kalamajka volt vele.
na meg volt még egy égésem is a dokival. :) Az asztalra tettem a köszönő borítékot, és ahogy odacsúsztattam elé, az ott lévő tollat jól belelöktem a doki ölébe. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben. A doki meg csak vigyorgott, és szedte fel az asztal alól a tollat. :) Hát tök égő volt. :))))

Nálunk meg megkezdték az utcai járdát csinálni. tegnap óta fúrnak, faragnak, döngölnek. Még az ágy is rezeg alattam. Hatalmas zajjal vannak. Remélem hamar végeznek.


azt hisz annyit írtam, hogy mára elég is belőlem. :)
Vendég
 


Sziasztok!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Aszonygátok jó a kedvem???? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

És a hangulatom?? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nos ilyen a kedvem! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ma reggel bementem az első etetésre és egy mérhetetlenül kedves nővérkével lett dolgom! Kivel elősször is beszélgettünk, hogy eddig mit meg hogy! Aztán lefixáltuk, hoghy elösször Ő etet és én büfiztetetk! Oké! Aztán ő addig kidondolta, hogy mi lenne, ha lenne szopi! Mondom legmélyebb álmomban sem gondoltam, hogy ez pont ma lesz elérhető számomra! Nos abban maradtunk, hogy a déli etetés az szopi lesz! És ugy is lett! Közben jött a főurvos úr és a főorvos asszony akik kérdezték, hogy bele egyezem e abba, hogy a baba nyelve alatt van a hártya mint nektek is elvált a születés elött de neki nem és ezt egy olló nyisszantással megoldható fájdalom mentesen vér nélkül! Hogy ki tudja nyujtani a nyelvét! No smondtam, ha én nem látom akkor igen, meg ha ez tényleg nem fáj neki! Bár, ha az érdekeit nézem gondoltam itt a nagylányok dolgára is azaz a jövöjére, hogy egyszer lesz majd barátja és szüksége lesz a nyelvére! Szal bele egyseztem! 2 szopin vagyunk túl, de mérhetö szopizás még nem volt! Ez egy felülirhatatlan élmény! Erre vártam már miota tudom az eszem!!!!!!!!!!!! Holnap befekszem!!! És csak a babbal jövök haza!!! Addig nem vagyok hajlandó!!! Mindenkinek köszönöm a sok kedves és biztató szavakat! És ha nem haragszotok akkor a következő talin sem veszek részt! De igérem az ezt követön ott leszünk!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt vgyok visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty :lol:
Igen mert ha jol emlexem akkor reszmunkaiorol volt szo :roll: ez meg reggeltol estig megy most :roll: Na jol van babatemat csak azert kerdem mert mar nincs vonalzid meg amugy is reg irtal rola 8) csutin es penteken is :shock: :twisted: Nem furodtunk en amugy sem mennek be a hystero utan hiaba mndjak belehet :roll: kocsi az egy lexus volt valami dzsip 8) ilyen volt meg szinre is:
Kép

Anyci
A fotokra asszem meg varni kell :roll: meg ide irok meg egy masik helyre aztan eszem es irany a medanszie 8)

Pendi
Te vagy az aki regenyeket ir mindenkinek meg ha futtaban is van :wink: Lakasugy egyenlore elnapolva mert oktober 1ig nem koltozunk,igen megyunk haza es otthon lesz a lombik oktoberben ha minden leletem oke persze :? Mehtukrozesem volt es azalatt tavolitott el egy kis miomat a mehembol szal a masik ami mehen kivul van az meg ott figyel tovabbra is :? Na tuszorepesztoooo szuriiii :shock: akkor most mindent bele Kép Nem semmi ez a herce hurca a szuri korul :roll: de nem lehetett volna visszamenni es ok beadjak :roll: vgy igy egyszerubbnek tunt :? Na akkor most szurkolunk am ngyon neked 8)

Noci
Orulok,hogy talan vegre minden rendezodni latszik :wink: Kép milyen tali lesz es mikor :roll: oktoberig meg boven kintleszel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Anyci, Zsu
teljesen igazatok van, szerencsére ezt Anyu is belátja :)

Pendi
pihenek én, amennyit kell :wink: Remélem, rendeződik a dolog, ideje lenne már.
Neked meg nagyon szurkolok, hogy baba legyen a dologból! Nagyon jól álltok :wink: Szurival jól megjártátok, de a lényeg, hogy megvan!

Nóci
de jó hírek! :D Biztos nagy öröm lehetett szopiztatni Regit :D Kb mikor jöhettek haza?

Bridget
jó nagy kocsi :shock: Én ekkorát nem is mernék vezetni, pedig a miénk se kicsi kocsi :shock:
Miomáról jut eszembe (nem ijesztgetésnek írom), anyu mellett feküdt egy 20 év körüli lány, akiből eltávolítottak egy 1,2 kg-os méhenkívüli miomát :shock:
Vendég
 


Kitty
Hat nagynak nagy de az en kocsim anno(Audi)sokkal hosszabb volt :roll: miomakat folyamatosan figyelni kell nekem evek ota 4-5cm-es :? 5centi utan mar elvegzik a mutetet ha muszaj bar ez sokmindentol fugg...gondolom az illeto jo sokaig vart vgy nem is tudott rola es csak novekedett meg novekedett :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Nócikám!!!Annyira de annyira örülök Nektek!!!!Fantasztikus a szoptatás, ugye? :wink:
Gondolom, kórházba befeküdni ilyen boldogan még sosem mentél!! :wink: :D

Pendi!Hát ez tök jó!Tüszőrepi indul? :) Mikor kell beadni?

Kitty :) sajna nem olvastam igazán vissza, anyud jól van, ugye?

Bridg :) Szuper autó!Aztán meg magyar csajnak Magyarországon kell összejönnie a legfontosabbnak :wink:

Jaj, csak gyorsan, mindenkit puszilok így menet közben, ugyanis délután indulunk nyaralni Tótvázsonyba, mondjuk szombaton már jövünk haza, még pakolászok ezerrel.

Majd jövök, mindenkinek puszi!! :)
Vendég
 


Furti
Hat csak berelt auto de jo volt az bizti :lol: Jo nyaralast majd hozzal kepeket :!: Kép

Enis te merre settenkedsz :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sajna most hogy itt vgyok -9oraval van itt kevesebb na meg nyaralok vgy mi ezert nem tok sokat jonni de mindig bekukk 8) ma este megyunk haza 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sehun samli... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?