Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.08.19 23:54-kor.
jaimee1
 
 


sziasztok

Tündi: Köszönjük a szíves látást. A bugyi itthon nekem is eszembe jutott, majd visszakerül.

Erika: Fantasztikusak ezek a képek, küldtem neked egy privit is remélem megkaptad. A gyerekek teljesen oda voltak mikor meglátták magukat :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 



Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

 
 

Nóri, hogy kell megnyitni?? Ez nekem magas... :oops:

Kép
pimelinda
 
 


Linda, remélem, van a gépeden winrar...akkor csak jobb egérgombbal klikk rá, kiválasztod, hogy "kitömörítés ide" és kész.
Ha nincsen winrarod, akkor szólj és átküldözgetem :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


A képek nagyszerűek,sajnálom hogy nem mehettünk:(

A gyerekek nagyon aranyosak

Tündi!
Hatalmas hasad van :shock: :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Az összes kép nagyon nagyon jóóóóó :) Köszi a fotósoknak :wink:

Tegnap vendégeskedni mentünk ebédre,este meg elmentünk az Alma koncetre...egész jó volt...de mi lehet jobban éreztük magunkat mi Luca :wink:

Éjjel viszont alig aludtam...apa már hajnali 3kor elment itthonról,mert benne voltak az RTL klubbon a reggeliben,de nem sokat mutattak belőllük...remélem hamar itthon lesz...és nem rángatják be még dolgozni is...

Éssssss hűvös van!!!! :) :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri, nincs ilyen progim :( :roll:

Kép
pimelinda
 
 


Linda, akkor küldd el a mailcímedet priviben...

Még valaki az alapkőletételnél....??? Ennyi? "...egész jó volt..."? :lol:

Anyumat elkezdték sétáltatni, szegénynek izomláza van :wink: :) De azt mondjuk, hogy "végre már"

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina,sztem nincs olyan vészesen nagy hasam :wink: csak a képek nagyítják fel ennyire :oops: :P :D
De majd lesz neked is hamarosan ekkora,de lehet még nagyobb :wink:

Nóri,én nem tudok mást írni csak ennyit,hogy "elég jó volt" :) Milyen volt a mai bölcsibe menet?Mesterek mentek dógozni?
Egy kis izomláz még belefér anyudnak :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


sziasztok

Tündi: pont néztem reggel az RTL klubbot. Meg is jegyeztem,hogy a te férjed is a könnyű- vegyesnél van (fel is hívtam Pistit,hogy szolnokiak vannak a tévében), ezek szerint apátok is ott volt. :lol: Bár sajnos ezeket a bugyuta műsorvezetőket mutatták egyfolytában, nem olyan sokat mutattak a többiekből.
Mi végül nem mentünk az Alma koncertre, inkább Anyukáméknak sütöttem sütit az útra (mennek nyaralni Horvátországba), hogy este ne fáradjon már vele.

Nóri: ha izomláz van akkor dolgoznak az izmok újra, és ez jó.

Katlina: gratulálok a kis pocaklakóhoz. Hidd el nem nehezebb két picivel,mint eggyel. (sőt szerintem még hárommal sem :lol: ).

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!

Jók a képek, én is sajnálom, hogy nem voltunk ott, de majd legközelebb! :)

Mi szombaton még strandoltunk egyet a Honvéd üdülő strandján, aztán vasárnap kora délután indultunk vissza Szolnokra, szerencsére elkerültük a dugókat.
Marci is ment ma már bölcsibe, persze csak páran lézengtek ott :)
Nem volt vele gond, csak a reggeli felkelésnél. Már megszokta, hogy reggel átjön a mi ágyunkba, és hozzánk bújva még alszik egy kicsit. Most meg fél hétkor nekem fel kellett kelnem, ő meg ezt zokon vette.
Szegénykét ma még a kullancs elleni oltásra is el akarjuk vinni.


Katlina, neked meg GRATULA!
judit_79
 
 


Nóri! Hogyan rakatod végülis a csempét? Nekem inkább a hagyományos álló tetszik. De nagyon elegáns lesz ezzel a bordó színnel!
judit_79
 
 


Hali!

Judit, megint csatasorba álltál? Zurad is?

Csempe feküdni fog. Megnéztem Tündiéknél, megerősített a választásomban :wink:

Tündi, nem volt most semmi gubanc reggel. Felpattant a képzeletbeli rózsaszínű motorjára és alig győztem szaladni utána :lol:
Ezt úgy kell elképzelni, ahogy rendesen ülnek a motoron...kicsi terpeszben rohan, a kezei, mintha a kormányon lennének, még gázt is ad néha :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szaisztok!

A talis képek nagyon klasszak! :D :D :D :D :D

Katlina: GRATULÁLUNK!!!!!!

Tündi:Az inekció után már csak egy kakis pelusunk volt Ildikó azt mondta csak megindult a kaki most teljesen kiürült végre a kis szervezete. Csak mi ijedtünik meg nagyon az apjával. Már pénteken délután is volt 2 kakis pelusunk és szombat délelőtt meg még 3. Nem kevés kakival. Úgy érzem minket ver a jó Isten vasárnap reggelre Zsoltinak dagadt fel az arca a fülétől. Már kb két hete panaszkodott fülfájásra a múlt héten el is ment fülészetre kimosta a doki a fülét azt mondta semmi baja.Továbbra is fájt neki meg váladékozott hát így vasárnap 10 órakor irány Szolnok Hetényi. Ott lekezelték meg szívatak le neki váladékot ma is menni kellett rengeteget vártunk ma is szívattak le váladékot és közölte a doki hogy nem Szolnokhoz tartozunk úgyhogy holnap Ceglédre mennyen kezelésre. Ja és még ma reggelre lázza is volt. Azt mondták hallójárat gyúladása van. Nálunk mindig van valami végem van. :( :( :(

Erika: Azt hiszem akkor gondolat olvasó voltam mert éppen gesztenyés sütit sütettem a sógornőmmel meg én sütöttem egy barackosat. De sajna nem tudtunk így elmenni Tündiékhez. :( :( :(

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

Nóri,jajj de jó,hogy volt már kedve menni Lilinek. :) Melósok hol tartanak?

Judit,akkor megkezdődtek nálatok is a rendes,dolgos hétköznapok..gondolom nyaralgatni sokkal jobb volt :wink: :D

Liz,mi fincsi sütit sütöttél?

Kriszti,jó,hogy akkor Dávid nem beteg :) De hát egyszer ki kell jönnie a sok felesleges anyagnak :wink: Ha majd a fogacskájától lesz,akkor is lesz majd jó sok kakis pelusotok...de jobb doki néninek megmutatni.

Linda,voltatok ma piacon?Mi most nem mentünk.Luca hisztériás napot rendez úgy látom :? :? Hogy sikerült apa szülinapja?

Ma megyek védőnőhöz,ctg-t is csinál.aztán meg vihetem du a papírt az itteni dokihoz :? Remélem tényleg nem kell kivárni a sort,hanem sor nélkül aláírja!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, ne is bosszantsál a melósokkal :evil: :evil: :evil: !!

Tegnap délután 5-re ígérték magukat, mert már Vecsésen, vagy hol dolgoznak (ezek a vizesek). Aztán fél6-kor hívott, hogy a szerszámokat mind elvitték-e? Megnéztem, igen, elvitték. Na, mert akkor nem tudnak jönni, csak ma. Kérdezte, hánykor jöhetnek, mikortól jó nekem. Mondom, reggel 8-kor már jöhetnek is. Itt van 1/4 10 és még sehol senki. A tököm tele van velük :evil:
Már hívni sem merem, mert félek, baszólok neki, olyan dühös vagyok.
Most már csak azt várom, hogy a burkolókis hívjanak, hogy mégsem tudnak holnap jönni.

Tegnap beszéltem Klári nénivel. Még mindig 150 Ft a játszóbölcsi, fél9-től lehet menni. Aki akar, ebédet is igényelhet. Most még nincsennek sokan, nem kell előre telefonálni, de hogy ősszel mi lesz, azt nem tudja még....

Minek kell neked megmutatni minden dokinak a ctg-t?? :shock:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,melósok :evil: :evil: :evil:
Köszi,hogy utána kérdeztél.Hát mi majdcsak vmikortól ősszel kezdenénk...
Itt úgy van abonyban hogy a védőnők megcsinálják a ctg-t,és nekünk kell elvinni az itteni dokinak megmutatni és ő írja alá..Aztán ha nem jó lehet menni a saját dokihodhoz...De szolnokra majdcsak pénteken kell mennem.Mondjuk J.azt mondta ha nem lenne ez jó,akkor hívjam fel...
De jövő héttől már nem lesz abonyban ctg,mert ez adoki kimegy külfödlre,a védőnők meg máskorra nem tudják beosztani a kismamikat...szóval inkább bementem volna szolnokra ma is...mert egyszer várok a védőnőnélmeg du várok a dokinál is :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kriszti,nagyon sok boldog szülinapot! :)
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kriszti: Boldog születésnapot!

Kép

Liz: A citromail nem tudja fogadni a fotókat. :cry: Küldtem meghívót a gmailhez, ha érdekel....

Linda: Neked mi is az e-mail címed? Valahogy nem találom. :oops: :oops:

Tündi: Freemailről visszajöttek a képek.

Nincs szerencsém a fotókkal. :( :roll: :roll:
jaimee1
 
 


Nóri: Ez nem a Mórán levő bölcsi, ugye?

Hol állnak a munkálatok?

Kriszti: Örülök, hogy jobban vagytok!
jaimee1
 
 


Kriszti, boldog szülinapot!!!
Kép

Nóri, Erika, melinda pont pinter kukac gmail.com , ide jöhetnek a fotók, már várom :wink:

Tündi, tegnap el is felejtettem, mi volt a ctg-n??? bár úgy néztél ki, hogy semmi különös :wink:

Kép
pimelinda
 
 


Erika, nem tudom megnézni a Popinaplót :cry:
[quote]Y írta:ou do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.

Kép
pimelinda
 
 


Linda: Okés, mennek a képek még ma.

Nem zártam be, nyitva vagyok, biztosan valami freeblogos műszaki hiba. :roll:
jaimee1
 
 


Linda, küldtem a képeket..3 mailben :wink:

Krisztinek boldog szülinapot!!

Nem, Erika, ez nem a Mórás bölcsi, ez a mi bölcsink.
Munkák ott tartanak, hogy vakolnak már 2. napja. Iszonyat girbe-gurba falunk van, van rész, ahol 3 centis vakolatot kíván...mire az kiszárad :roll: > Csempézés csak jövő7en várható.
És tegnap reggel 1/4 8-kor jöttek, ma 3/4 7-kor :shock: :evil: :roll: . Akkor másztunk ki az ágyból :?
A szomszédok meg élvezik, ahogy keverik 5 percenként a vakolatot a folyosón :twisted:

Az imént jöttem rá, hogy tükröt még nem is vettem, meg vmi szárító is kéne még. Ma megyek a Yisk-be 8) .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elin 2009.08.13 08:07-kor.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk tegnap a nyaralásból kint voltunk egy hetet Olaszországba!
Nagyon jó volt a gyerekek élvezték a tengerpartot.
Mátét érte egy kis baleset az utolsó éjszaka este leesett az ágyról és szétharapta a száját ömlött belőle a vér.
Egy kicsit megíjedtem!
Máténak honvágya volt minden nap elmondta vagy háromszor hogy menjünk haza,de remélem jövöre már nem akar majd haza fele sietni.A víztől alig lehetett elcsalni mindkét gyereket annyira élvezték a pancsolást!
Majd rakok fel képeket is!!


Nagyon jól sikerülhetett a találkozó,a képeken a gyerkőcök is nagyon aranyosak!

Katlina!

Most jól értelmezem hogy kismama vagy?Levagyok egy kicsit maradva!

Kriszti!

Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Nóri!
Hát ezek a munkásembörörk márcsak ilyenek :twisted:


Képzeljétek most nemrég megszült a faluból két kislány az egyik 15,a másik 16éves :twisted: :shock:
Nem tudom hogy gondolkoznak ezek a fiatalok,ja és egyik sem kisebbségi
Anyuka marad itthon gyesen,gyerek meg megy tovább suliba :twisted:


Én is voltam dokinál,de egyenlőre nem látott semmit,most hétfőn megyek vissza-remélem akkor már látható lesz :(


Ivett!
Képeket kérünk!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Íme egy pár kép:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Erika,nem tudom miért mentek vissza a képek :? pedig van helyem bőven :(

Nóri,jó vásárlást! :) Hát a melósok biztosan úgy gondolták,hogy bepótolják a tegnapi késésüket.De sztem inkább előbb menjenek,mint később....Mondjuk én minden mesternél ezt veszem észre,hogy nem készülnek el időre,nem akkor jönnek amikor mondják...Biztos úgy vannak vele,megtehetik :evil:

Linda,a ctg-n minden okés volt.Egy helyen leesett 50re a szívhang,akkor ott nem volt jó,de sztem azért mert elmozdultam,és így elmozdult az a kis vacak is...utána még hagyta a védőnő és megint jó lett.Mondta vigyem el a strandra megmutatni Deákinak,aki volt oylan kedves,hogy 1óra helyett 3/4 3ra ért a rendelésre :evil: :evil: Rettenetesen mérges voltam rá!!!!De jövő héttől meg már nem is lesz abonyban ctg..igaz én remélem már szolnokra sem kell mennem...és hétfőn túl leszek rajta.De majd holnap reggel kiderül :)

Katlina,még lehet elég korán mentél dokihoz,nem?Hétfőn biztosan látható lesz már! :) -nem csináltál azóta még egy tesztet?Kórházba kell menned uh-ra?Én Lucával+most Zsombival is a betöltött 6.ik hét után mentem.

Ivett,írigy-irigy-irigy :oops: :oops: Nagyon klassz helyen voltatok! :) Szupik a képek.Máté hatalmas fiúcska :) Fanni meg nagyon csini csajszi :) Nemsokára kezdődik neki a suli :wink: Bevásároltatok már?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kriszti!
Kép
Boldog születésnapot!

Katlina! "Képzeljétek most nemrég megszült a faluból két kislány az egyik 15,a másik 16éves" No comment... :?
Hétfőn már biztos látszik valami! :)

Tündi! Most már hamarosan a kezedben tarthatod Zsombit! Biztos egy kis erős akaratú oroszlán lesz belőle :wink:

Ivett! De jó lehetett nektek! Olasz tengerpart.... 8) Merre voltatok, és az utat hogy bírták a gyerkőcök?
Nagyon édes az a kép, ahol Máté fölülről van fényképezve :)

Marcinak tegnapi aranyos szövege, szó szerint:
- Anya! ha majd megnyerjük a főnyereményt az ötös lottón, veszünk még egy kocsit!
- És milyen kocsit vegyünk?
- Hát KAMIONT!

Ma este ünneplünk Apával, 4. házassági évforduló :)
judit_79
 
 


Tündi!

Igen bevásároltunk már neki az iskolába,de nem igazán várja!

Judit!

Lido di Jesoloba voltunk.A gyerekek teljesen jól bírták az utazást én sem gondoltam volna hogy 10 óra hosszát ki tudnak bírni.
Estére jó ünneplést nektek!!!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


sziasztok

Erika: megcsináltam a gmail-címet, remélem megkaptad, de ha mégsem a babanetes nevem az eleje, a többi a szokásos.
Köszi a meghívót nem ismertem ezt a postaládát, de nagyon tetszik.
:lol: :lol:
Remélem nem gond,hogy ennyit kell fáradoznod a képekkel, előre is köszi.

Tündi: Igazából megsütöttem annak a sütinek az alapváltozatát, amit vinni akartam a talira (csak ugye túlvállaltam magam így nem bírtam megsütni). Jó kis kakaós tészta, ami magában is finom ha pedig megtöltjük akkor meg aztán nagyon szupi lesz (és nem is egy bonyolult recept, én most nagyon rákaptam ha csak sütök ez variálgatom).

Kriszti: Boldog Születésnapot!
Örülök,hogy a kakiproblémátok megoldódott. A férjednek pedig jobbulást, nem jó dolog a fülprobléma, sajnos anno mi is megjártuk Apánkkal és még mindig nincs teljesen rendben.

Rólunk: Kész van az üvegtéglafal!!! :lol: :lol: :lol: két nap alatt berakta Pisti, nagyon büszke vagyok rá (életében először csinált ilyet). Nagyon klassz lett (majd teszek róla képet is csak még nem készült fotó).
Ma kaptuk meg a három hónapos szurit. Ma már nem szimpatizált annyira Enci a doktornővel, végig sírt amíg vizsgálta. Végig aludta a délutánt de kezd nyűgi lenni. Félek ez a szuri is megviseli annyira ,mint az első(akkor lesz egy nyűgös hetünk ).

Ma reggeli dráma: felkeltünk indultam volna fürödni, lenézek a kezemre és nincs rajtam a jegygyűrűm. Akárhogy gondolkoztam nem jutott eszembe,hogy tegnap levettem volna. Sehol semmi...na és végül hol volt? Éjszaka valahogy beszorulhatott a kezem a két matracunk közé(nem egy kétszemélyes matracunk van, hanem kettő egyszemélyes egy ágykereten) és gondolom ahogy álmomban kihúztam a gyűrű ott maradt. Még szerencse ,hogy Pisti ott is megnézte. :shock: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Katlina: Hogy vagy? Esetleg valami tünet?

Liz: Gratula az üvegfalhoz, várjuk a fotókat.
Elküldtem a gmailre a fotókat, 3 emailbe préseltem bele, de nem jöttek vissza, szóval átmehettek.

Linda, Móni: nektek is mentek a fotók

Tündi, neked egy, hátha azt nem dobja vissza

Judit: Hogy telt az évforduló? Nincs esküvői képed kéznél? Megnézném.
jaimee1
 
 


Mindjárt megnézem, megkaptam-e a képeket, csak írok pár sort.

Judit, boldog évfordulót nektek! Kép

Katlina, ha még nagyon pici, elképzelhető, hogy a doki nem látja + egy régebbi uh-gép sem... Nekem anno hasi uh-val nem látszott elsőre, de hüvelyi uh-val gyönyörűen, szóval... nyugodj meg!
A lányoknak meg lehet így könnyebb: anyu neveli a gyereket, aztán mire szakmája lesz, a nehezén túl vannak :P

Tündi, hát a szülészek már csak ilyenek... de mióta van ez a rendszer, hogy neked kell utána futkosni a ctg-vel? Az enyémet mindig a védőnők mutatták meg neki. Majd írj, mi volt ma!!!

Liz, hát én is megijednék, pedig csak egy "fémdarab" :roll: :lol:

Ivett, klassz helyen voltatok!

Nem tudom, mit akartam még, Réka nem hagy békén :roll: :)

Kép
pimelinda
 
 


sziasztok!

Judit,nagyon boldog házassági évfordulót nektek! :) Hogy ünnepeltetek?

Liz,várjuk a képet az üvegfalról! :)

Linda,nem tudom mióta van ez a rendszer,de most így kellett menni. :? Luca tegnap egyből kiszúrta Rékát a pennybe :wink:

Erika,köszi megkaptam a fotót! :)

Na én meg votlam ma nst-n,százezren voltak...pedig már 7kor ott voltam,nem baj :twisted:
Nst rendben volt,szerdán lesz a műtét!
Ahogy hazaértem hívtam a védőnőt,hogy mikor lesz a műtét..és kérdezte hogy volt-e uh,meg méhszáj vizsgálat..és mondtam,hogy nem és nem is beszéltünk ilyenekről,csak azt hogy hétfőn még emgyek egy nst-re...Aztán felhívtam dokit,hogy akkor lesz-e még uh ,mert avédőnő kérdezte...hát kicsit mérges lett....remélem nem haragudott meg rám :roll:
Amugy nem is emlékszem hogy a kötelező uh-k mikor is vannak,mert nekem 33+4 volt utoljára uh.Azóta meg 35+5től nst-re járok.Azóta vizsgálat sem volt...szóval most kicsit elbizonytalanodtam,hogy mi is kellene hogy legyen...de dokinak csak tudni kellene a dolgokat.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Hát van még egy utcsó kötelező uhu a 37. hét táján, nem? Legalábbis a barátnőm nem járt privi dokihoz és 37 hetesen megnézték a kórházban, hogy befordult e baba, ilyesmi.

Nekem a 37 hetesen volt az utolsó uhu egyébként, azt mondta a doki, hogy ezután csak nst, mert az adja már ilyenkor a legtöbb infót.

SZóval szerda a nagy nap? Majdnem ünnepi bébi lesz?

Akkor küldhetem a másodikat? Megpróbálom. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.08.14 12:44-kor.
jaimee1
 
 


Judit: boldog évfordulót nektek. Bocsi, ez lemaradt, annyira a fotótokon járt az agyam.

Nóri: Mizu a fürdővel? Kaptál cuccokat a JYSK-ben?
jaimee1
 
 


Erika,én is úgy emlékszem,hogy Lucával volt még ilyen tájt egy uh-m...amikor is 3500g-ra saccolta a kisasszonyt! :)
Csak most azt nem tudom,hogy pl programozott császinál van-e ennek jelentősége,hogy hogy fekszik a baby,meg a méhszáj vizsgálatnak....annyira összkeverert ez a védőnő :roll:

Szilbee,esetleg ha olvasol...neked is dávid programozott császi volt ha jól emlékszem..nálad,hogy mentek ezek a dolgok???

NA estefelé jövök,most megyünk miklósra lapszabászhoz,utána meg Jysk-be,bankba és beülünk vhova pizzázni!

Addigra legyen ám termés :wink: :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja Erika,választhattam hogy 19e vagy 20a legyen a műtét napja :wink: De vhogy a 19e szimpibb volt :wink: :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Nálam folyamatosan csinálta Mosonyi az uh-t ha arra vonatkozott a kérdés.

Leventénél kórházi nst volt, Dávidnál pedig már a magánrendelésén, de mind a két gyereknél folyamatosan ellenőrizte a "benti" eseményeket. A végén már leginkább csak a flow-t és a méhlepény érettségét nézte.

(Saját vélemény, hogy szerintem szükség van a folyamatos uh-ra nst mellett is mert a méhlepény érését és a köldökzsinórban a keringés állapotát "folyamatosan" követni kell! és erre egyenlőre az uh-nál jobb módszert nem találtak ki.)
szilbee
 
 


Szilbee!Szia jaj de jó, hogy itt vagy.
Az iwiw-en láttam az új képeket nagyon szépek a gyerekek, Dávid annyit nőtt hogy elöször meg sem ismertem.
Tessék most már irni magatokról, hogy vagytok?

Kriszti! Egy kicsit megkésve de nagyon boldog szülinapot! Kép

Tündi! Akkor hamarosan itt a nagy nap, nagyon szoritok Neked.

Katlina! Gratulálok a pocaklakóhoz.

Mi is megvagyunk. Ati sajnos a héten elég beteg volt most már javulgat/ torokgyuszi/

Kép
Kép
mongi
 
 


Mongi: hali! Hogy vagytok? Eladtátok már a lakást? Rólad is ritkán hallani. Figyu csak, te a Vízügyibe jártál? Apa ismerni vél téged látásból.
Atinak jobbulást! +++++++++++++++

Szilvi nem hinném, hogy írni fog ide részletesebben, legalábbis, amíg én itt vagyok....de talán rámcáfol.

Tündi: A méhszáj és a pozíció tényleg nem hiszem, hogy fontos, de van még pár dolog, amit szoktak figyelni...Hát tényleg megereszthetett volna jó doktorúr egy uhut, de ha nem, ezen se parázz, a skandináv kismamák tök jól elvannak egy uhuval a 36 hét alatt.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat!
Nem volt nagy ünneplés, de kaptam virágot, és este felbontottunk egy kerek üveges balatoni kékburgundit :wink:

Erika: Most épp nincs kéznél, de majd otthonról teszek fel egy esküvői képet :)

Lizocska: Még jó, hogy meglett a gyűrűd! Én sosem alszom gyűrűben, otthon mindig leveszem.

Nahát, az eltűntek is előkerülnek :)
Mongi! Atinak mielőbbi jobbulást. És hát írjál magatokról bővebben :)

Szilvi! Azért jó lenne, ha te is visszatérnél! Mostanában a Corában sem láttalak titeket :)

Na megyek is nemsokára haza, ma meg névnapozni fogunk. Tegnap sütöttem 1 kis tortát Marcinak, amit bevitt a bölcsibe. Lehet, ma sütök még egyet nekünk is, a krémből úgyis maradt :)
judit_79
 
 


Hali!

Tündi, ha rajtad múlt volna, te már tegnapelőtt harakirit csináltattál volna :lol: Vagy még korábban....

Yisk-be mégis elmentem tegnap(Tündi :wink: )...fürdőszobai tükröt nem árulnak, kilépőt horror áron, a kis komód meg keskeny nekem....vagyis annak, amit bele tervezek rakni. De azért vettem még1 zuhanyfüggönyt (a másikat majd visszaviszem Obiba, majd beleszámolják tükör árába :wink: ), képkeretet, mosózsákot vagy mi a gyíkot, legalább Lili zoknijai nem fognak mosáskor ebbe-abba belebújni.

Reggel elvittem 1 nagy Tescos szatyor szennyest, anyumnál kimostam. Keverőtárcsásban. Már alig értettem hozzá :oops: :roll: Fene a jó dolgunkat :roll:

Füsdő vakolata szárad. Tán majd 4-5 körül jön a srác "ragyásítani", de már nem hiszek ezeknek :evil: A főnök 2 napja nem jelentkezett, fene a pofáját, pedig neki is jönnie kellett volna. Tegnap anyagot vártak tőle, ma meg a kádat állíthatta volna be. F.szfej :evil: :evil: :evil: A jövő7 meg csak 3 nap.

Liz, beszéltél már valamit bnőddel? Olyan jó lenne már lecserélni a fejemet :wink:

Ma meg 3-kor keltem :cry: Kicsit vagyok kómás. Azt álmodtam, hogy Lili mászott ki a korláton :shock: És ugrottam volna, hogy visszarántsam, de nem mertem mozdulni, mert féltem, hogy azzal megijesztem. És rákiáltottam, hogy " Lili, Lili, Lili!" És erre ébredtem fel :roll: Lehet, még a szomszéd is, de lehet, csak nekem tűnt hangosnak :roll: :)

UH-ra már nem nagyon emléxem. De biztosan volt nem is 1. Szülés előtt 3 nappal biztosan, mert akkor mondta, hogy "Szép nagy feje van", meg korábban is volt, amikor a flow-t csinálta. De nálad Tündi nem tudom, hogy kéne lennie.
De ha mérges is a doki, nem hiszem, hogy rád, inkább a védőnőre, hogy belevau-vau az ő dolgába.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hú, judit, pedig még néztem is a naptárban, hogy Marcell nap lesz :oops: :roll:
Akkor maradjunk a kamionnál, a Krenács család következő járművénél :wink: :lol:
Kép

Na húztam a gyerekemért....

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Jaimee! Igen vizügyis voltam '93-ban érettségiztem.
A lakás még megvan nem nagyon árulgattuk most a nyári szezonban a neten fent van és csak ennyi.
Köszi Atinak a jókivánsákot ma eddig még nem volt lázas.

Judit!Gratulálok az évfordulótokhoz. Nekünk is mindjárt itt van a 6.
Egyébként jól vagyunk, csak nem igen van időm a gyerekek mellett irni. Sokat csavargunk.Horvátországban voltuk nyaralni, nagyon jó volt, kár hogy gyorsan eltelt.

Kép
Kép
mongi
 
 


Tündi, az utolsó kötelező uh 32-36. héten van, elvileg ez neked megvolt. Amúgy kár parázni ilyen dolgokon :wink: A doki sztem is a védőnőre pipa, miért kéri rajta számon a vizsgálatokat...

Marcinak boldog névnapot!! Kép

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok :)
Segítsetek egy picit nekem, ha tudtok.
A dokim külföldre távozik nagy bánatomra, és most keresnem kellene valakit... hosszú távra, ráadásul gyerekprojekt előtt állunk.
Ötletem van, DThoz mennék át (bocsi, hogy monogramokban). Egy-két benyomás alapján voksoltam rá. Vagyis találkoztam már vele, szimpatikus volt, de nem vizsgált, viszont ő volt a műtőstársa a dokimnak a kisfiam császárjánál. Igazából megerősítést várok, h jól döntök-e.Van valaki köztetek, aki hozzá jár? Mikor rendel, milyen felszereltségű az irodája, tarifája stb. (akár privátban is szívesen veszem az észrevételeket).
Ezer hála előre is és bocsi, hogy kopogás nélkül bejöttem ide :D
Várom válaszotokat, akkor is, ha nem tudtok róla semmit.

Vanda

Kép
vanda
 
 


Szia Vanda!

Ha Dinyáról van szó, én nem ismerem, sőt, azt hiszem, ebben a topikban nem is jár hozzá senki (de lehet, mégis).
De a másik szolnokiban vannak páciensei, a kórházaknál a Szolnoki Hetényiben megtalálod őket :wink: .
Ki az a doki, aki kimegy. Most annyian mennek ki, az enyém is (BA), Tündi is írta, de az nem szolnoki orvos....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elin 2009.08.14 16:40-kor.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szia Elin!
Róla van szó igen, sőt bingó a másik is.. Szívem csücske az a doki, nagyon sajánlom, hogy elmegy, egyébiránt teljesen megértem miért lépte meg ezt a nem kis döntést. Köszi szépen a segítséget, írtam a másik topikba is. Akkor Te nem tudsz róla semmit.. Mindenesetre már elhatároztam, hogy 'meglátogatom', csak jó lenne informálódni is róla. A barátnőim mindenfelé járnak, csak pont hozzá nem. Megkérdezhetem, h Te kihez mész át?

Vanda

Kép
vanda
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?