Új privát üzeneted érkezett!

khm khm khm...

Nos...

Ahogy a mellékelt ábrán látható, a fenti diagram a baba szívverését mutatja. A mozgások alatt szépen emelkedett, ahogy a nagykönyvben meg van írva. :)

A méhtevékenységet jelző diagram is beszédes, egy enyhébb jósló rajzolódik. /felette tökéletesen látszik, ahogy a baba szívverése leesett egy csöppet. Szóval kérem szépen tökéletes 36. heti nst-t láthatunk :D :D :D


Manó, na most az a helyzet, hogy az nst /non stressz teszt/ tehát ez a baba szívverését méri nyugalmi helyzetben./ egy tappancsos/ A ctg pedig a terheléses, tehát itt kell nyomni a gombot, ha mozogni érzed a babát, s ez méri a méhtevékenységet is, 2 tappancsos / s itt küldenek lépcsőzni, enni, inni, ha a babó cseszik a világra, s húzza a lóbőrt. rosszabb esetben a nővér jól megrángatja az ember hasát/
A gyakorlatban pedig szinte mindegyikre nst-t mondunk... ;)

vicger
 
 


Kádat kimostam,annus rendben,elmentem a dokihoz :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Aha értem Kriszti. Nálunk a nyomkodós fajta van. Emléxem mikor Míra faros volt milyen hülye helyzetbe kellett feküdnöm, hogy normálisan lehessen érezni a szívverését. Majd le szoktam zsibbadni a végére a kitekert póztól. Na majd most. ;)

Andi, várunk a jó eredménnyel vissza.

Mi meg addig bót meg posta... aztán meg vacsifőzés... Én imádok főzni, de mostanában olyan qrva nehezen veszem rá magam... Van ezzel így más is? Vagy csak szimplán lusta lettem? :roll:

Kép Kép
manósziget
 
 

 
 

Andi, nem is írtam, gratula a cukorhoz!!!!!!!!! :oops: :D :D :D Siess vissza képekkel ;)

Astrid
, igen, igen, ezt el is felejtettem, mármint a mocorgás, mozgás is megjelenik :)

Bank :? grrrrrrrrrrrrrrrrrr

a forint megint erősen gyengül... :evil: :evil: :evil: :evil: közeledik a 15.-e :evil: :evil: :evil:
Atesz már azon filózik, hogy veszünk egy házat mucsajröcsögén, rátesszük ezt a jelzálogot, aztán vigye a bank a fenébe... fizetünk mint a katonatiszt, de a tartozásunk eddig csak nőtt... :evil: :evil:


Atim érzi a frontot, meg jön a foga, mert egész nap rajtam lóg, enni nem eszik és tiszta dinka. Most is itt üldögél az ölemben és rendezkedik az asztalon...

Madar
: kérdezd meg a szakit, hogy segíthetsz e neki :twisted: :lol: Vicám miatt én is pityeregtem egy sort... :cry:

vicger
 
 


Andi: Lukimuki!Ez nekem is tetszik! :D

Astrid: jó alapos a listád.Nekem ennyi minden nincs felírva,de a lényeg benne van.

Gyerekek!Vikiapu olyan gyümilevest készített,hogy csak ámultam és bámultam.Nem is gondoltam volna róla.De legalább estére már hidegen ehetem is. :D
Én meg holnapra bepácoltam a csirkemellcsíkokat barbecue-s villámpácba,nagyon szeretjük.Ez lesz holnap a vacsi sült krumplival.

Ja és holnap reggel megyünk pestre megvenni a kiságyat,matracot,babakocsit.Plusz még egy-két apróságot.Aztán végre elkezd alakulni a gyerekszoba.Ha kész lesz,majd mutatok róla képeket.
Vendég
 


Manó, csak hogy megnyugodj, szerintem van ezzel így más is ;) ;) Én mondjuk vacsira nem szoktam főzni, estefelé hideget eszünk, ha eszünk, s délben eszünk meleg ételt, így én arra főzök. Azt nem vállalom be, hogy délben, s este főtt kaja...

Lina, fincsi ebédetek lesz, na meg a hideg gyümi leves se kutya! :)

Na, lépek pakolni, mert lassan kifutok az időből... :D

vicger
 
 


Halihó :lol: :lol: :lol: :lol:

Itthon vagyunk... apát bűvöli a lánya... :wink:
Kaptok néhány képet... :wink:

Kép
Szüleimmel
Kép
Hazaérkezés
Kép
Kaptunk egy cumit :wink:
Kép
Mi
Vendég
 


Mabe: Gyönyörűek vagytokMégegyszer gratulálok!És nagyon irigy vagyok! :D
Vendég
 


Isten hozott Benneteket!!!! :) :) :) :)

Csodaszépek vagytok!!!!! :)

Szüléstörténetet szeretnék olvasni ;)

de jó, hogy visszanéztem :D

Imola csodaszép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vicger
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓ már megint pityeregnem kell, de gyönyörűséges!!!!!!!!!

Kép
lili34
 
 


Sziasztok, nálunk is minden rendben az én méhtevékenység görbém, vízszintes :lol: , nem is bánom, mert a múlt héten kitaláltam, hogy kettő kivételével az összes gyereknek át kéne költözni, vagy egy másik sarokba, vagy egy másik szobába - ők persze belelkesedtek és teljesen felfordították az egész házat, kivéve a legnagyobbat, aki pedig kulcsfigura az egész mozgásban, mert ő közölte, hogy ő csak a jövő héten költözik.

A rugdalózókat kivéve minden megvan (remélem, sikerül itthon szülni, ha addig nem találom meg őket, gatya nélkül mégis ciki lenne hazahozni a kislányt :lol: )

Jók a viccek :wink:

Én se szeretem a Tescot, de péntektől 500valamennyiért lesz matracvédő lepedő, és 700 ft két hosszú ujjú body, ha valakinek kell még ilyesmi.

Igen, szerintem is jó Imoláéknak :)

Én mellszívót soha nem használtam. Az elsőnél kipróbáltam a kórházban, nem jött be, ha nagyon muszáj, kézzel fejek, de az utóbbi időkben arra sem volt szükségem. Különben, ha van, aki megmutatja, nagyon gyorsan meg lehet tanulni.

Dorka, ezek a fájások nagyon rosszak lehettek. :(

Mónika, olyan furcsa lehet, hogy pontosan tudod az időt. Julcsival meg minden rendben lesz, ő egy igazán jó fej gyerek, nagyon fogja élvezni a kistestvért!

Én jövő héten megyek vérvételre. Tegnap teljesen kiakadtam, mert a mérlegem elromlott, és elfelejtettem, hogy abból a vacak féltenyérnyi tönkölykenyérből nem ehetek kettőt, csak másfél szeletet, és 8,2 volt a 2 órás cukrom utána.

Jó eredményekhez gratulálok.
Csunyeszka, Kriszti pihenjetek! Megint végigolvastam mindenkit, de olyan a fejem, mint a szita...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Imola, gyönyörű ez a kicsi lány! Sok örömet kívánok az egész családnak!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


jajjj istenkém milyen aranyos:))))))))))))
aaaanyira jó fej vagy hogy benéztél és tettél fel képeket:))) kezdem azt hinni csodamami vagy:)
gyönyörű vagy szülés után:) és most még erre is van időd - naaagyon jól nyomod

és nagyon szép anyukád van:))) - ezt is el akartam mondani

és annyira bájosak vagytok így hárman:))))))) igazi kis family:))))

és és...... aaannyira boldog képek ezek:)))
Naaaaagy gratula és legyetek mindig ilyen boldogok:))))
úgy örülök nektek:)))

KépKép
dorkamartini
 
 


Köszönjük! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem tudok betelni vele :oops: :wink:
Vendég
 


Imola!

Gratulálok én is, és gyönyörűek vagytok!!!!! Én rendesen frászt kaptam amikor vasárnap elolvastam a hírt, főleg azért, mert mi olyan közel vagyunk (Db) egymáshoz, és így Te vagy a leg "kézzelfoghatóbb" számomra!

Olvasok ám mindenkit, csak a gépem lefagyogat, és inkább csak olvasok,mert ha írni kezdek 99% a fagyi esélye.

Nem tudom ki kérdezte, de a Medela mellszívó jó, nekem elsőre kézi volt, és szívott volna jól,ha lett volna mit. Tesómnak most elektromos van és az meg mennyei!!! Ja és egy tipp. Ha valaki a brendonban akar valamit venni akkor ismerősék úgy csinálták, hogy vettek egy baba magazint ( ha jól tudom) és abban van kupon és ők avval vettek mellszívót, 5000-ret spóroltak vele!

Én is holnap megyek NST-re, jóslóim még nincsenek, egyere jobban alszom, és egyre jobban vizesedik a lábfejem, néha bokám is. A gyerkőc még tuti nem illeszkedett be, mert oldalt, meg sréhen néha lent érzem,ha csuklik, és természetesen vagy fejjel ,vagy tenyérrel a hólyagomban kotorász.

Nagyjából most ennyi mert a fiam örjöng,hogy nem megyek ki vele játszani!!!

Kép
babcika
 
 


IMOLA GRATULÁLOK! GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK! KÖSZI A KÉPEKET!
Persze mindannyian irigykedünk, és nagyon örülünk, hogy jól vagytok!


Dorka :? :? :? Kitartás!!!!!!!!!!!
Gratulálok a cukrosoknak, Anna ilyen sajna nálam is előfordul, amikor nagggyon biztos vagyok valamiben, aztán a cukormérés után rájövök, hogy mégse úgy van :? :? Ennyitől csak nem lesz baj?!
Vikiapu nagyon ügyes :) :) Én tegnaptól hivatalosan feladtam a főzést, egy közeli helyről hozok minden délben 430-ért két adagot, finom, sok, nekem ebédre és vacsira is elég, Apa vacsira betolja az egészet és jól is lakik vele. Micsoda könnyebbség lesz, ha Fruzsi megszületik, hogy főzni nem kell!

Kép
lili34
 
 


Ja :lol: :lol: Az a cumi azé' horror :lol: :lol: :lol: Apa még mindig fekve röhög :lol: :lol:

Kép
lili34
 
 


Imola, nincs semmi szégyellnivaló azon, hogy nem tudsz vele betelni!!!
Lili, de jó nektek, hogy meg tudjátok így oldani az evést!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Mabe!!!!

Csodaszépek vagytok!!!!Nagyon büszke lehetsz magadra és a kis családodra!!!!! :D :D :D :D

KépKép
csikipetra
 
 


Imola: annyira gyönyörűek vagytok !!! ... én is szívből gratulálok :oops: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Astrid: köszi !!!!!!!!!!!!! .... angyal vagy :)

fülbevalót viszed magaddal? ... én igen, szeretném betetetni a kórházban neki :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Megéreztem én is, hogy be kell néznem. Nézzétek most el nekem, de most csak Imolának reagálok, mert özön dolog vár.

Mabe: olyan nagyon jó, hogy itt vagytok. :) :) :) Gyönyörűek és ragyogtok. Olyan jó ezt látni. :) :) :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Az a cumi a jelenleg kapható legegészségesebb cumi :D asszem ufócuminak hívják :D abszolút fogbarát ;) és valóban mókás látvány :D :D Van átlátszóban is, az se kutya :)

vicger
 
 


Nem tudom észrevettétek e, de vége van a nyárnak.... hajnalban hűvös van / 3 napja köhögök, a nyitott erkélyajtó mellett alvástól ;) /, a vadgesztenye érik ezerrel, a fecskék már kezdenek gyülekezni a villanyvezetékeken, a gólyák is készülődnek...
Lőrincről már nem is beszélve, aki ugye előszeretettel pisil a dinnyébe /bocsi Kata ;), jól emlékszem, Te kisfiad Lőrinc, ugye?/

Mostanában nagyon vicces tudok lenni, abszolut nem látom a hasamtól a lábamat, akkor sem, mikor kilépek, s a lábam mellett azt sem látom, ami a földön hever... márpedig náluk sok minden található a földön, hála Atinak :) kész burleszk-show-t produkálok itthon :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma egész nap mást nem lehet hallani, csak azt hogy Anya, Anya, Anya... és jön az ölembe, vegyem fel, kicsi drága... :D csak már jó nehéz...
holnap kapja a 18hós oltását... :?

vicger
 
 


Anna, akkor most költözés elnapolva? ;) Csak előkerülnek azok a rugik :) mostanában nem tudom lesz e kánikula ;)

vicger
 
 


Sziasztok!

Nem állt szándékomban ügyeleteseknek pénzt adni, csak kérdeztem, mi a módi :)

Manó: viccek jópofák :lol: :lol:

Dorka: Azért ezek nem semmi jóslók lehettek :cry: Viszont azt mondják, akinek nagyon erős jóslói vannak, könnyebben mey neki a szülés.

Hű, nem nagyon tudok most bővebben visszaolvasni, apa idegbeteg :evil: :evil: :evil: Szóval akkor csak röviden.
Mindenkinek gratula az eredményekhez. Mi is megjártuk, negatív lett a ctg, bár kicsit magasan volt a görbe, de amúgy jó volt. Védőnő csodálkozva meredt rám, mikor mondtam neki, hogy már vannak jóslóim, görcseim. :evil: :shock: Niért, mit gondolt????? 37 héten??? Na mindegy....
Szóltam a méhszáj végett, hogy mi van, erre doki nagy kegyesen közölte, hogy 2000. Ha nem kérdezek rá, nem mondja. De! A legszebb pillanata a mai napnak:
Mondom neki ezt a kenet-dolgot, erre: Ja, tényleg, le kellene venni.... :evil: :evil: :evil:
De összeségébe azért minden ok, pisi oké, 1 kilót híztam 3 hét alatt. Vérnyomásom kicsit magas: 130/70. Védőnő szerint ez normális, igen ám, de nálam a normális érték 90/60-100/70. Szédültem is rendesen, de rákentem a frontra.
Naggyából ennyi, később visszanézek majd, ha apa lehiggadt, és reagálok másra is.

KépKép
Kép
scooper
 
 


Mabe, de gyönyörű a pici lány! És milyen szépek vagytok együtt! Írj szüléstörit, kíváncsiak vagyunk!!!

Vicger, igen nálunk lesz Lőrinc, de csak szeptemberben pisil a dinnyébe! :lol: Igaz mi a tegnapit fogjuk tartani!

CTG-m rendben. 3kg felett van és minden a legnagyobb rendben

Kép
kata05
 
 


Kata, 3 kiló felett van már? :shock: nem lesz kispályás a fiacskád :) Sok 56os ruhácskátok van? ;)
tényleg szeptemberben pisil? akkor jó, akkor még veszek dinnyét :D

Ismét jelzem az illetékesek felé, Luca remélt/s elvárt paraméterei : 3200-3600 grammig centileg 48-54 ig :) :) :)

vicger
 
 


scooper, örülök, hogy minden okés veletek! :) a szédülés alacsony vérnyominál van, szóval lehet, h tényleg a front volt az oka. Védőnőd nagyon ott van a szeren :roll: :?
Apának mi baja? 8)

vicger
 
 


Megjöttünk.
Minden okés.C 3000, levette a tenyésztést,de szemre patyolat tiszta minden.20-án UH, és akkor beírjuk az első NST időpontját.Szept.1-én találkozunk utoljára a magánban.A vérképem rendben,most azt a vas izét sem kell már szednem,és nagyon örült a cukromnak.Keményedések ok,de 10-nél ne legyen több.Arccal a kassza felé van,doki szerint ez már nem változik,szóval eddig minta gyerek.

Imola,ámulok bámulok,annyira csodálatosak vagytok.Isten hozta pici lánykádat.Örülök,hogy kaptunk képeket.Remélem lesz időd majd jönni néha néha.

Lina,de jó,beindul a sopping.Kíváncsian várom a babaszoba fotót.

Manó,én is nagyon lusta vagyok,szinte mindenhez,nem csak a főzéshez.Ha gondolod,nekiállok a konyhámnak,és kapsz egy before-after fotót.Nem lenne pofám megmutatni :lol: :lol: :lol:

Anna,ne mérgelődj a cukrod miatt.Azért nálam is volt 1-2 ilyen érték,de a vv alapján annyira nem kavart be.

Kép
v.andi
 
 


Vicger, hát van 56-os elég!

Andi, örülök h minden rendben van!

Kép
kata05
 
 


Kata :shock: :shock: már 3 kilo????Amindenségit :)

Scooper,a védőnők sosem a szekértelmükről híresek :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Kata, csak azért kérdezem, mert ha 4 kiló felett lesz Lőrinc, akkor nem sokáig lesznek jók ;)
Mikor Ati született, volt egy kismami, együtt voltunk a patológián, aztán melegváltásként a szülőszobán, majd egy szobába kerültünk, neki a kisfia 4500 grammal született, s 61-2 centivel. Telefonon intézkedett, apát ugrasztotta hazahozós rucit venni, egy mérettel nagyobbat :)

vicger
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]scooper, örülök, hogy minden okés veletek! :) a szédülés alacsony vérnyominál van, szóval lehet, h tényleg a front volt az oka. Védőnőd nagyon ott van a szeren :roll: :?
Apának mi baja? 8)


Apa durca, mert fasz ki van vele, hogy ha neki kell valami, mindenki ugorjon rögtön, bezzeg ha én szeretnék valamit, az tuti, hogy még holnap sincs meg, ha nem baszogatom érte. Mindig az legyen, amit ő akar, mert amit én akarok, az érjen rá. Amit én mondok, az hülyeség, amit én csinálok, az szar.............. :evil: :evil: :evil: stb....
Remélem, csak a stressz, meg lesz babó, lecsillapodik, meg én is, mert hülyét kapok már....
Én fordítva vagyok összerakva... Vérnyomim alacsony, akkor elájulok minden átmenet nélkül, és magas vérnyomásnál szédülök. Márpedig a 130 nekem nagyon magas volt, akkor nincs ennyi, ha berágok, és felmegy bennem a pumpa. :shock:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Megjöttem a fodrásztól. Jól megkopasztattam magam, hogy ne zavarjon a lobonc szülés közben. Hátha még forróságben szülök. :wink:

Imola: Gyönyörűek vagytok! Kívánok még egyszer sok boldogságot és egészséget az egész családnak!

Andi: Örülök, hogy minden rendben veletek! Akkor Junior lehet, hogy nem arra játszik, hogy együtt szüljünk. Mi pénteken délután megyünk dokihoz, majd kiderül, hogy ez a rengeteg mensiszerű fájás és szúrkálás jelent/jelentett-e valamit. Ha még mindig 3000-nél tartunk mi is, akkor lehet, hogy összehozzuk. :wink:

Kata: Szép kis méretek!

Manó: Ne aggódj, mi hónapok óta rendeljük az ebédet. :wink: Mosogatnom is bőven elég, nem hiányzik ehhez még a mit-is-főzzek-ma probléma. :oops:

Scooper: Hát, szép kis meneted volt a dokinál. Még jó, hogy te felvilágosítod őket, hogy mire is kéne odafigyelni. :x

Astrid: Hát még meg vagy lepődve a bankokon? Hisz volt már néhány köröd, nem? És te még reménykedsz, hogy minden flottul megy majd? :wink: Én tegnap teljesen elhűltem, hogy milyen gyorsan végeztem az Apehban. Holnap lesz még egy menetem a Munkaügyibe, ott remélem nem találják ki, hogy hiánypótolnom kell, mert akkor kardomba dőlök, komolyan. :roll:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szia Imola! De jó, hogy feltettél képeket! Nagyon szépek vagytok a kis Imolával! Anyud is nagyon szép! Mégegyszer gratulálok a Kis Hercegnőhöz és jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek! Tényleg, ha lesz időd, írd le, hogy volt, mi volt, miért szültél ilyen hamar stb... Ez a cumi nem semmi!! Hogy fért be a pici szájába???? Még sosem láttam ilyet! Puszi Nektek!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Imola: nagyon szép!

Kata: jó nagy babó lesz :)

Elnéztem azt a ctg leletet, ami az előző oldalon van, hát most már értem, hogy miért mondta a dokim, hogy megvizsgál és utána eldönti, hogy haza eged-e még, mikor meglátta az enyémet.
A picasa felraktam, ha valaki ért hozzá - én is kérek elemzést :lol:

t-pk
 
 


Andi! Örülök, hogy minden rendben van !!

Scooper! A védőnőd az totál dinka! De a dokid is furcsa ezzel a kenettel.... A párod miatt érthető, h. ideges vagy, de próbálj megnyugodni, mással foglalkozni... Sajnos lesznek még stresszhelyzetek később is, de túllesztek rajta!!

Kata! Szép nagy baba lesz Lőrinc, klassz, h. minden oké!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.08.11 18:36-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Imolák gyönyörűek vagytok,egészséget és sok tejcit kívánok!!!!Öröm rátok nézni!!!


Vicger,köszönöm a diagnozíst,nagyon teccett a stílus amiben íródott.Kérlek írj könyveket,szeretném azt olvasni a szülőszobán és akkor nem fog fájni,mert valszeg végig röhögném az egészet!!!

Gratula mindenkinek a tuti eredményekhez,bocsi de most mennem kell,otthon nincs net,a nővéreméknél vagyok,de ha sokat ülök itt, mindig megkapom hogy netfüggő vagyok és szegény gyerekem,mi lesz vele,mert majd a net miatt nem fogok vele foglalkozni.

Holnap napközben átjövök majd!!!!

sutimano76
 
 


Csak gyorsan!

Mit főzzek ??? Hát nekem most nyögte be apa, hogy húsleves, rántott hús , 1.5 kg karajból, mondtam neki egy csúnyát, de ő majd kisüti, csak panírozzam be. Azé ki lett a tököm nekem is!!! :oops:

Kép
babcika
 
 


V.andi: gratula a jó eredményekhez.

Scooper: nekem is mindig alacsony vérnyomim (98/54 az átlag) , de mikor mondta a doki, hogy esetleg bentfog a kórházban - rögtön 117/72 lett, mert ugye pont akkor mérték - még soha nem volt olyan magas :)

t-pk
 
 


Babcika: :? Akkor jó főzöcskézést....

t-pk
 
 


Mabe:

Még 1x gratulálok!!! Jó egészséget, és sok-sok boldogságot kívánok az egész családnak!!! :lol: :lol:

spickey
 
 


Na mindenki eltűnt? Kicsit kikelek az ágyból, hogy megnézzem kivel mi történt - erre senki sincs itt :cry:

Elvileg pénteken kellett volna mennem legközelebb ctg-re, utána meg hétfőn, de aztán apával kitaláltuk, hogy tök hülyeség, hogy egy hétig rám se néznek, utána meg rögtön 2 nap múlva újra - felhívtam a dokim és megbeszéltem vele, hogy csütörtökön mennék ctg-re, ha nem gond.
Csak meg ne bánjam, lehet ott fognak. Bár semmivel sincs több bajom, mint 1 hete - úgyhogy jövök haza!! :!:

t-pk
 
 


Babcika,pont a panírozás a legrosszabb része,kisütni sokkal könnyebb :roll:

Scooper,nálunk is előfordul.Én is néha türelmetlenebb,ingerültebb vagyok,és egy szarabb napon az élő fába is belekötök.Tényleg nincs már sok hátra.

T-pk,nagyon helyes.Hétvégére menj csak haza,majd a tüzijáték után megszületnek a babákok :wink: :lol:

Rita,képet dobhatsz az új frizkódról :wink:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok. Szeptember 23-ára várjuk kislányunkat Laurát. A Jahn Ferenc kórházban fogok szülni. Van még más is aki ott szül?

Láttam az 1. baba már meg is született, nagyon gyönyörű, gratulálok hozzá.
Vendég
 


Már végeztem is,, mint a gyorsvonat, csak közben:

- kiöntöttem a lisztet
- szétcsorgattam a tojást a szekrényen
- kiöntöttem a zsemlemorzsát
- elejtettem a patfis nyelét, aztán ahogy kaptam utána a teli lapátot.

De cseppet sem vagyok ám béna, dehogyis :lol:

Kép
babcika
 
 


Szuszika,üdv itt.Éppen időben érkeztél :lol: Gratulálok a kislányodhoz,megint a lányok javára javult az arány,de biztosíthatlak,csodás kisfiaink lesznek :wink: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Írjátok itt a rántott husit. (nyálcsorgatós smiley)

Hetek óta másra se vágyom, mint egy hatalmas (olyan tányérnyi méretű) frissen sült rántotthúsra, sültkrumplival és uborkasalátával. Csak az az egy gond, hogy itthon 3unknak nem szoktunk nekiállni panírozni, olajban sütögetni, így még várat magára, amíg eljutunk egy étterembe. Már kaptam jó pár tippet, hol lehet ilyen hatalmasat enni. Máté születése után, remélem már októberben szerét ejtjük majd. :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Babcika: Ne izgulj, kb én is így adom elő magam. Észrevettem, hogy mióta nem tudok egyáltalán normálisan lehajolni, azóta jobban húz minden cuccot a kezemből a gravitáció. Szegény Andrissal szoktam felszedetni, de ő olyan aranyos, mindig mondja, hogy ne hajolgassak, mert megfájdul a pocakom, és már ugrik is. :oops:

Kép

Kép
hgrita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?