Új privát üzeneted érkezett!

Ladmon, igen bizniszelünk! :D
Nagyon szépen gyarapodott Esztike! :D

Millye, még ki se fizet rendesen a főnököd!? :shock: :twisted:

Eszter, sajnálom a rossz éjszakát! Nálunk is volt felsírás de messze nem ilyen durva, mint a Tiétek! :?
Nagyon szép az összefoglalód, a képek pedig nagyon jók! Hihetetlen mennyi mindent tud már Adri! :D

Nagyon édes Vinci ahogy majszolja a kenyérhéjat! :lol:
Ladmon írta:
És a később kibontakozó gyomor- és bélrendszeri probléma, amely a fejletlen emésztőrendszer megterhelése miatt jelentkezik?
Na én pont ezért nem adok semmi olyasmit amit nem javasolnak! Persze én első gyerekes paraanyu vagyok! :D

Mist, köszönjük! :D
Örülök, hogy jól érzitek Magatokat, a rossz éjszakának viszont nem! :?

Bogi, köszi! :D Sokat mondogattam Bencusnak, hogy Fügének már kint van két fogacskája, neki is bele kéne húzni! :wink: Szegénykém rendesen megszenvedte! :(

Nilabali, érezzétek nagyon jól magatokat, jó piknikezést holnapra! :D

Zétivera, éljen-éljen a szupidoki! :D

Holnap nem leszek netközelbe, Zsolti visz minket anyumhoz reggel, csak este jövünk haza! :D
zsu83
 
 


Bogi, szuperek a képek! :D És nem is vagy bálna! :? Nagy fenékbebillentős szmájli! :wink:
zsu83
 
 


Anyu nem bálna!!! Irgum burgum!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 

 
 

Zsu: gratulálok a 2. fogacskához! Remélem, most már nyugodtabb éjszakák jönnek.
Millye: örülök, h rendben lezajlott a palacsintasütés! Mi is fél 10-kor keltünk ma, de előtte 1-kor és 5-kor ébredt enni. Remélem megszereti a barackot Alex. Anyum is csinált sárgabari lekvárt pár üveggel, már el is fogyott :lol: . Ma én is sütöttem, kiskukta a hátamra kötve, így segített nekem :D :
Kép
Nilabali: Romániában van Alexapu. Jó piknikezést nektek!
Bogi: majd kigúvad a szemem, úgy keresem a képeken bálnaanyut, de nem találom!
Amy: jobb éjszakákat és gyors cicigyógyulást kívánok! Akkor sógorodnak csak szívességet tett az a nő, h lelépett.
Ladmon: szép hízás! Ügyi Esztike!
Stelly: húú, durva éjszaka lehetett, remélem nem ismétlődik! Puszit átadtam! Helyesek Adri és az unokatesó!
Elfelejtettem írni nektek, h a múlt héten írtam Gabinak a wiw-en, h mi van velük. Jól vannak, csak sok a dolguk.
Kaandi, Andrea17, Erika, Zümis, Hugic, Nickó, és akit még kifelejtettem: merre jártok?
kreiszi
 
 


Bambulabenő :D :
Kép
kreiszi
 
 


Kreiszi, te nem tudtál aludni? nincs, aki fűtsön, mi? Alex milyen édes kiskukta!

Bogi, te tudod egyáltalán, hogy néz ki egy bálna?Mer nem így...! :D

Nila, gondoltam rád ma ragal is, amikor kiöntöttem másfél liter tejet,m mert megromlott, és így kútba esett a reggeli kávézásom! :? :? :? :? :? Jó pikniket!

Elif, már biztosan nem olvasod, de nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Ma Anyóspajtihoz utazunk baráti látogatásra :? . Hát, nem lesszt könnyű menet, de le kell tudni!(" ...Hogy a franc a pofátokba, nem tudtok eljönni hozzám is?...Hát mindegy, úgysem jön ide már senki, nem is baj! Elvagyok én a nyomorommal, a büdös életbe!.....") :roll: :roll: :evil: :x :x :twisted: :shock: :shock: :?:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


zsu: pihizz anyudnál!

kreiszi: azért nem találod mert a víz eltakar cicitől lefele
Nagyon jó a kép! Édesen babmul

zetibebi: :wink: :D

gerendai zsu: igazad van a bálnának nincs tetkója :shock: Kitartás anyós pajtihoz!

Kép
budabo
 
 


jó reggelt!

bogi:jók a képek,köszike!apa tudott azért még játszani?

zsuzsi:sok türelmet az anyóshoz!

kreiszi:Alex irtó édi ahogy alszik a hátadon!

zsu:szép napot anyudnál!

millye:még alukáltok?látom nem jutottál a gépedhez!

julcsi:éjszakátok okés volt?

ladmon:gratula Esztike hízásához!a sinlacot üvegből vaagy kanálból adod?

zetibebi.Oli jobban van?

stelly:tetszett Adrinak a szülinapi játék?

hozok pár képet tegnapról:



Kép zacskósjáték,annyira tetszett neki,teljesen leizzadt a játékban Kép Kép teljesen ki is ütötte magát Kép olvas a fiam,képes sokáig ezt csinálni.... Kép huncudáré,kirobbanó jókedvében Kép már nagyon fáradtan,elgondolkodva az élményeken

Kép
nilabali
 
 


Bogi: Dejóóó, pancsi képek!! :D

Zsuzsi: Huhh.. Anyós pajti ilyen "barátságos"? Akkor kitartás...Legalább megint felváltva dícsérhetitek Lénát!
Amúgy a pontos kötést a netről lestem ám le.... :wink:

Nila: akkor a tegnapi neylonzacsizás után nem is kérdés, hogy mivel kell Bazsalikomot a féléves fordulóján meglepni!! :D

Bambulabenőt meg jól pofincuppantanám!!! :D

ladmon
 
 


Imádnivaló az olvasó kiskönyöklőd! :D

Hééé, áll még a keddi pesti utad? Mert álljon!
Na, hol leszek én is kedden??? Igeeeen, Pesten!!!
Direkt úgy beszéltük meg Lacival, hogy kedden megyünk fel és onnan szerdán megyünk el két napra.
Na, királyság??

ladmon
 
 


ladmon.hát persze,hogy áll,ha valaki óhajt velünk talizni!de apa a XV.kerületbe megy.ti merre lesztek,és azt hiszem csak délután 5körül leszünk ott!azért jó lenne valahogy összehozni!
tehát mentek nyaralni,hurrá!megjött a meitai?

Kép
nilabali
 
 


nilababa: nagyon jó a kézfejre támaszkodós és a könyv nézegetős, persze a többi is, de ezek tutik. apa játszott, vmi új online játék ,mármint nekünk,neki új, kíváncsileszek meddig fogja.

ladmon: és az érzés is tuti volt..Merre mentek két napra?

Kép
budabo
 
 


bogi:apa pókerezni szokott,de mindig talál valami játékot amire rákattanhat!most valami online menedzserjátékot talált,persze a téma foci!ő is nagyon rá bír állni egy darabig!
most még alszik apa,h itthon van csak nehezen jutok a géphez!

Kép
nilabali
 
 


Köszi lányok! Még olvastam. :) 12:35-kor indul a gép elvileg. Tudok írni onnan is, majd jelentkezem.

Kép
Kép
elif
 
 


Mei tai-osok! Help meg engem! Én nagyon béna vagyok és szerintem nem rendesen kötöm meg, hol tudom meglesni???

Éjszaka: egyre szarabb :( kb. két óránként kel Barbi......

Tegnap 33 lettem én, és apa még tortát venni sem ért rá, ezért sütöttem magamnak :?

Bazsa nagyon édes, de Nila kérlek vigyázz a zacskókkal nagyon veszélyes! Nem észt akarok osztani, de a keresztfiammal egyszer majdnem megjártuk :(

Kép

Kép
hel29
 
 


elif:jó utat és jó pihenést!

Kép
nilabali
 
 


hel:utólag is istenke éltessen!milyen tortát sütöttél?
a zacsival meg persze,hogy vigyázok,végig vele voltam és figyeltem!
sajnálom a rossz éjszakákat!mindig mikor írjátok,hogy mennyit kel a gyermek éjjel,akkor tudatosul bennem,hogy milyen szerencsénk is van Bazsaládéval,nagyon meglepődnék és nem is tudnám,hogy mit csináljak,ha Bazsi felébredne éjszaka?!

én fiam már vissza is ment alukálni,apa is alukál még,nem is tudom,hogy kövessem-e a példájukat?!

Kép
nilabali
 
 



Sziasztok!
Elif: jó utat!
Zsuzsi: anyós :shock: :?: , hát lehet ennek a szívéjes meghívásnak ellenállni :) ?
Helga: Boldog szülinapot! Milyen tortát sütöttél? Kétórázás? Húú, kitartást, remélem hamarosan jobb lesz! Talán újabb fog jön? Sóginőmnek, Alex leendő kerianyujának is tegnap volt a 33., nagyon fini csokitortát kapott tesómtól.
kreiszi
 
 


Bazsaládé tündéri! Nekem a könyöklős a tuti :D !
kreiszi
 
 


Tegnapra boldog 33. szülinapot Helgának!

Mára boldog feledik szülinapot Ricsibaba Bencéjének!

Holnapra és nagyon boldog felediket Verus Vinyójának, Crocus Attilájának, Edina Csengéjének! Holnaputánra pedig Gabi Szonjájának, PMónika Dórájának, Nicko Mandarinjának! (Bár ők mind jól eltűntek..:( )

Azért kívánok előre, mert Párom húga örök hűséget esküszik holnap, és a hétvégén várhatóan nem leszek.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Elif: nagyon jó utat nektek, majd jelentkezz!!!!!!!!!! Repülőútra: +++++++++++++++++++

Helga: nem próbálsz meg Barbinak adni valami kiegészítést éjszakára, nálunk is ez volt, hogy egyre sűrűbb időközönként kelt Marcika, de nálunk a Sinlac megoldotta a problémát, pedig csak fél adagot kap fürdés előtt, igaz utána még van szopi is :D Julcsiéknál pedig Apfelbrei-t kap Bogyesz, azóta ők is jobban alszanak!!

Kreiszi: már tegnap akartam írni, hogy nagyon cuki Alex, de az a kiskuktás kép is ott van :lol:

Zsuzsi: jó anyósozást :lol: :lol: Én is mindig nagyon lelkes vagyok, ha megyünk :wink:

Millye: most 1/2 évig úgy lesz, hogy kedden és csütörtökön megyek be 4 órára. (+ 1 óra az utazás oda-vissza) Most még reggel indultam, de ha majd kezdődik a suli a férjemnek, akkor majd délután megyek, ha ő hazaért. Igazából februártól lesz rossz, mert akkor már valszeg napi 6 órát ott kell lennem, addigra kell valami megoldást találnunk, hogy addig ki vigyáz majd Marcikára.

Nilabali: nálunk is megy a könyvnézegetés, a múltkor már meg is simogatta az alsó sort. :D Lassan jön az az idő, amikor majd kezdi kiszedni és megrágcsálni, megtépdesni őket 8) Bazsaládé továbbra is nagyon cuki!!!!!!!

Zétivera: szuperdoki :lol: Remélem hamar rendbe jön Olika!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


zsufi:nem irigyellek a meló miatt!köszi Bazsi nevében! :D
ma már elkezdte Bazsika valahogy kikapargatni a helyéről a könyveket!nagyon aranyos volt,ahogy dolgozott rajta!

julcsi:jó szórakozást az esküvőre!Marcibogyesz partiarc biztosan jól érzi majd magát!

bogi:Bazsit nem visszük még bicóval,mert még nem ül magától,de majd veszünk utánfutót neki!

kreiszi:köszi :D apa is imádja a könyöklős pózt!

Kép
nilabali
 
 


felébredtek a Balázsok!apa elment kakaóscsigáért,éljen a fini reggeli!

később még megpróbálok jönni!addig is mindenkinek szép napot!nagyon meleg lesz ma!

Kép
nilabali
 
 


Köszönöm! Csak egy gyors gyümölcstorta szerűséget, ami itthon volt, plusz a szomszédból kértem lisztet meg tortaformát :)

Ladmon:
köszi! Nekem az a bajom, hogy vagy a gyerek "rövid" vagy a hordozó hátrésze hosszú, de mindig a szájánál van a széle és mindig eszi a hordozót. Na ezt most jól leírtam.

Zsufi: most pár napja próbálom a pépet (milupa) de pár kanálnál többet nem kér. De nem adom fel! Hátha egyszercsak rájön, hogy az is fincsi! Szerintem a másik fogacska is ki akarna bújni remélem hamar áttör, mert nagyon szenved vele. Én már panadollal is próbálkoztam éjszakára, de nem hatott...

Kép

Kép
hel29
 
 


Ma éjszaka szerencsére jól telt, kétszer felsírt ugyan Adri, de mire feltettem a szemüvegem, meg a hajcsatom, már ismét egyenletesen szuszkázott, szóval gyakorlatilag ismét átaludta az éjjelt. És most délelőtt is már másfél órája szundimanó.

Kérdezte valaki, hogy mikortól lehet husit adni. Az egészségügyi kiskönyv közepén van egy táblázat, hogy mit mikortól lehet, a baromfimell 6,5 hónapos kortól van benne.

Zsuzsi, Tomi annyiban igen, velem volt, hogy ő is virrasztott, és ahányszor visszabújtam az ágyba (mert azt hittem, végre tényleg alszunk), megölelgetett, meg igyekezett megnyugtatni. Mivel másnap meló, nem kértem, hogy ő is pattogjon ki az ágyból némelyik sírásra.
Örökmozgót (:lol:) még a kiskádban fürdetjük, üldögélve remekül elvan benne így:
Kép

Remélem, a vártnál jobban telik az anyóslátogatás! :)

Füge milyen édin pancsizik :D

Kreiszi, ez a lehető legnagyobb segítség, amit nyújthatott Alex a főzéshez, nem igaz? :wink:

Nila, ajándék tetszett kis angyalbébimnek - egyelőre még kóstolgatja, meg szétszedi, az összerakás majd egy későbbi fázis lesz :lol:
Kép

Kedden Pesten Nila, Ladmon????? Nálam meg autó lesz! :D Lehetne veletek összeszaladni? Csatlakozhatok? Dejólenne!!!!!!!! (ha már én úgy néz ki, sose jutok el Kecskemétre, pedig a héten is úgy volt, hogy talán, de hát már péntek van, és itthon ülök.... na ezért nem is mondom már, mikor azt hallom, hogy na most már lehet, hogy tényleg)

Hel, boldogszüüüüliiiinaaapoooooot! (megkésve ugyan, de szívből :D)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Alex igszán jó segítség :wink: és nagyon szép szemei vannak!!!

Hú Zsuzsi, neked is van egy anyósod, aszta...tipikus lelki terroros módszer.

Elif gondolunk rád!

Julcsi jó bulizást holnap!!! Mennyi lagzi :shock:

Hel boldog szülcsit tegnapra!!! :D
Oli is rágja a mei tai-t, utána úgy néz ki mintha szélesen mosolyogna mert piros csík marad az arcán ahogy megvágja az anyag :D

Bazsi és Adri is csodaszépek!!!

Oli jobban, az éjjel első felében sokkal erősebben köhögött, féltem hogy fulladni fog de nem, a második felében pedig egyáltalán nem köhögött már, és azóta is talán csak egyszer. Az orrában még mindig le van tapadva de a köptető majd feloldja, szerintem estére az is megoldódik. Köszi mindenkinek hogy gondoltok ránk :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Jaj és képzlejétek Olinak a bal alsó egyes sarka dudorodik! :D És lekopogom de nem fáj :shock: :D :D :D Jaj csak ne is fájjon neki...szegény Zétivel megjártuk a poklot fogzáskor, nem kívánom Olinak...

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Jaj, a Hét Poénját majd' elfelejtettem :D
Átmentem a szomszédba kérdezni valamit, most találkoztam először a bácsival, hát olyan erős ötvenes-talán hatvanas, és Oli aa kezemben volt, aszongya "De szép baba, apukája? Van? A férje?" :shock: Gyóóó :shock: Megnyugtattam, hogy igen van neki apukája, méghozzá a férjem, és ráadásul velünk is lakik :D Aztán hozzátette a bácsi hogy azért kérdezte mert mostanában olyan sok apuka hagyja ott a családot a könnyebb megoldást választva és kár lenne mert olyan szép ez a baba :shock: Rendes hogy aggódik értünk :) Nos, gondolom azért kérdezte mert 16-nak se nézek ki :? 21 éves voltam mikor elmentem Belfastba bébisintérnek és még kőkeményen bagóztam, és csak személyivel adtak cigit, 16 év a korhatár :oops: Megkérdezték hány éves vagyok és tudom-e bizonyítani. F.sza. :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Tegnap megszabadultunk egy jó adag hajacskától... apának is le lett vágva a haja a lányomnak is meg lett igazítva a haja és a fiamnak is levágtam a haját... toporzékolós depressziós szmájli..... :cry:

Nilabali jó kis programot találtatok ki hétvégére! :D Akkor ti igazán szerettek biciklizni! :D Sportos család vagytok :D Bazsa nagyon helyes a képeken! nem győzöm dicsérni! Kell mellé még egy kislány is! Az a könyöklős nagyon édes!

éssssss így hintázik :

Kép

Budabo örülök, hogy jól telt az éjszaka ! :D A képek nagyon jók lettek! Bálnát nem láttam rajta :shock: lehet, hogy rossza a szemem... de csak egy csini anyukát egy édes babát és egy fiatalembert láttam rajta :lol: De szupi, hogy lesz egy klassz órád! :D

Zetibebi örülök, hogy meg vagy elégedve az orvossal! :D Remélem csemete már jobban van! Nem tudom, hogy romolhatott meg a babakajátok... :shock: :roll: kicsit fura... :?: NA akkor nektek is jön a fogatok! Nekünk még nem.. a nyálunk csorog, de semmi jelét nem látom.... Örülj neki, hogy tininek néznek! :D

Zsu83 áprilisig nem volt gond a pénzzel... akkor a kollegáktól hallottam, hogy másba is belevágott és oda tette a pénzét... nos az nem úgy jött össze ahogy kellett volna és bukott egy csomó pénzt.... aztán naná hogy én nem kaptam meg a pénzemet... az első 2 hónapban még türelmes voltam... most már nem vagyok az mert csak ígérget és közben zúdítja ide a munkákat... ezért az utolsó munkát nem csináltam meg... most itt tartunk... de bezzeg amikor pályázatot kellett írni akkor idetalált... :evil: Érezzétek jól magatokat anyudnál!

Kreiszi na ezért akarok még egy nagy adagot eltenni mert rájár a család :D Alex nagyon helyes! A lányom egyből felismerte amikor meglátta :D

Elif jó utat és érezzétek jól magatokat! :D

Hel29 Boldog szülinapot utólag is! Apa nincs képben, hogy nem vett neked tortát? :roll: Lehet hétvégére időzíti a felköszöntést :?: sajnálom a rossz éjszakákat! Nem iszol véletlenül kávét? Nekem az tett be múltkor amikor elkezdtem koffeinmentest inni... nem értettem, hogy a jól alvó fiam miért kel fel enni éjszaka :shock: aztán gyorsan abbahagytam a kávéivást... :D

Zsufi74 azért van jó is abban, hogy dolgozol...az első munkámnál én azt éreztem hogy ismét fontos vagyok és feltöltődtem.... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.08.07 13:17-kor.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:András nagy szép!mennyit változott,csudapofi és azoka szemek!
hát a sportos családtól azért messze vagyunk,de szeretünk bicózni!
ja,és ha lenne mégegy gyerek azt is fiúnak szeretném!

bojler megcsinálva,estére lesz már melegvíz is!
csináltam bazsiról videót,megpróbálom segítség nélkül feltenni.semmi extra,csak kipróbáltam,hogy hogyan kell fényképezővel,mert még nem csináltam!

Kép
nilabali
 
 


Millye, aztaaa milyen nagyfiús lett András!

Nila, várjuk a videót :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Nilabali, Stelly Köszi! :D

Nilabali éljen a meleg víz! :D Várjuk a videót! :D

Stelly azon gondolkodtam, hogy érdemes lenne újra beüzemelnünk a kis kádat.... lehet az én fiam is eljátszana benne most már, hogy ücsörög! Nagyon édes Adriról a pancsizós kép (is) Adriról nem lehet rossz képet csinálni! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nilababa: ez meg stratégiai játék, ő ezeket szereti, de én nem szoktam ide engedni. Ja akkor kettesben program lesz? Vagány lesz majd Bazsalikom az utánfutón

stelly: köszi! Adri nagyon ügyes!Nagyon szépen,stabilan ül már, mi még csak próbálkozunk feltolni magunkat

millye: nagyon jó kép ismét Andrisról. Nem utaztatok?

helga: nagyon nagyon nagyon boldog szülinapot neked!!!!!!

Kép
budabo
 
 


na,piknik holnap délutánra halasztva,apa még a rövid kis melójából nem ért haza!szép kis szabi,hogy ma mégis el kellett mennie..de mindegy,jó lesz holnap is,azért megyünk majd sétálni,ha megjött!

már dolgozom a videón,talán mindjárt kész lesz!

zetibebi:apától még most is személyit kérnek,amikor cigit vesz!

bogi:kettesben megyünk,HeavensStreetSeven koncertre bicóval!

millye:köszi :D

nem akar elkészülni ez a fránya videó!olyan türelmetlen vgyok!ha meglesz hozom a linket!

Kép
nilabali
 
 



Kép
nilabali
 
 


jejejeeeeeeeeee!nagyon ügyi vagyok,tök egyedül megcsináltam!(vállveregetős és gratulálós szmájli és még egy tüzijátéklövő is)!!!

mostantól nem menekültök,mert már nem csak képekkel árasztalak el titeket,hanem videókkal is!

Kép
nilabali
 
 


nilababa: jöhetnek a videók, nagyon helyes Bazsa. Szegény apa ténleg pocsék hogy szabi alatt is dolgozik :twisted:

Kép
budabo
 
 


bogi:hát bizony ,ez a nap úgy sikeredett,ahogy terveztük,de msot már mindegy,majd holnap jobb lesz!
és jönnek majd a videók!

Kép
nilabali
 
 


Budabo :D köszi! Nem utaztunk mert a férjemnek bejött egy munka és ez fontosabb neki...meg örüljünk, hogy van munka... :? :roll: lehet, hogy csak 1 napra megyünk és vasárnap, de már semmi sem biztos... :shock: :roll:

Nilabali látom munka szempontjából egy cipőben járnak az uraink... de ez van... :? Bazsi videó nagyon nagyon aranyos és ügyes! :D nyugodtan tehetsz még fel képet meg videót mert szívesen nézegetem! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:hát tényleg hasonló a dolog,de most az a lényeg tényleg,hogy van meló!nem is vagyok mérges,csak kicsit csalódott,meg sajnálom apát,hogy el lett cseszerintve a napja,és nem tud rendesen pihizni,pedig ráférne!
hozom is majd a képeket és videókat4én is imádom nézegetni amiket feltesztek,mert olyan édik a babák!most már rendszeresen apa is megnézegeti őket!

Kép
nilabali
 
 


Huhuhu húúú kedden anya relaxáló arcmasszázsra megy kozmetikushoz 8)

Az előbb Olival lassúztunk Seal-re és elbőgtem magam, olyan giccses volt :oops: de a lelkeinknek jót tett és Oli el is bubukált, félretettem a Cserháti Zsuzsás hangomat és elővettem a Mariah Carey-es selymeset :lol: :lol: :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi: :D :D

millye: nem tudom hogy sajnálod vagy nem sajnálod 8)

Kép
budabo
 
 


Na, jól visszajöttem én is 9 óta, mi?
De nem haaaaaaagy!!!

Viszont éniénis videó:
http://www.youtube.com/watch?v=d0_f4Ya5giA

Folytatása a drága játék kérdéskörének... :D

ladmon
 
 


Igyekszem még este....

ladmon
 
 


ladmon: ez nagyon király! Nem is te lennél :D :D

Kép
budabo
 
 


Nilabali videót képet videóót kéépet videóóót kééépet :D

Budabo azért annyira nem sajnálom... sőt talán azt sem bánnám ha vasárnap sem mennénk... elég hosszú az út... ááááááá a baleset óta kicsit parább vagyok.. :shock: :roll:

Zetibebi romantikus lehetett a tánc... :D irigy vagyok az arcmasszázs megy kozmetikus miatt :D

Ladmon ez nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóó :D :D :D sok ilyet mééééééég kérünk! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Megőrülök, hogy nem tudom megnézni a vidiket! :twisted: :twisted: :twisted:

Andris megnyírva is gyönyörű :D

Adri olyan csajosan pancsizik, hogy még! :D :D

Helga, Léna is elég rövidke ahhoz, hogy jól kilásson a meitaiból.Erre az a megoldás, hogy ami előtt felkötöd a derékpántot, egyszer ráhajtod a hátlapra, így az egy pántnyival rövidebb lesz. Hajrá...Különben én is ezer videót néztem meg, mire ezt az előre és hátra kötést megtanultam :wink: :wink:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon remek napunk volt ma Bencussal! Apa kivitt minket reggel, már fél 9-re Érden voltunk! Voltunk anyu tesójánál is, vásárolgattunk, és még koktélt is ittam, persze alkoholmenteset! :D Bencus pedig mintagyerek volt, szépen aludt a babakocsiba, és anyunál is aludt a nagyágyba! :D

Kreiszi, nagyon aranyos a kiskuktád! :D

Bogi, tök jól feltöltődtem most energiával, kellett egy ilyen csajos nap nekem anyummal! :D

Nilabali, annyira édes Bazsi, ahogy nézi a könyveket! Tényleg olyan, mintha olvasná! :D
Nálunk is Apa online menedzserkedik (foci) :D Hattrick a neve, és úgy hívják a csapatát, hogy Kisbence Fc! :D
Király a videó! :lol:

Helga, utólag is nagyon Boldog Születésnapot kívánok! :D Sajnálom a car éjszakát! :?

Eszter, örülök a jó éjszakának! :D Látom bejött Adrinak az ajándék! :D

Örülök, hogy jobban van Oli! :D

Millye, tényleg felháborító amit a főnököd csinál :twisted: , igazad van, hogy nem csináltad meg a munkát!
Nagyon édes Andris a hintába! :D

Ladmon, szétröhögtem magam a videón! Nagyon jó! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


millye: na ha ez előbb kiderütl volna, lehetett volna még szervezkedni.

zsu: örülök!!!!! jók az ilyen napok. Én elfáradtam..itt volt barátnőm 4 órát, de hát vele is beszélgetni kellett :oops: közben mostam. Aztán délután séta fügivel kis nyűg gép volt, apa este jött csak haza. :cry: de már itthon van és ez a lényeg.

Kép
budabo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?