Új privát üzeneted érkezett!

Bakker, nyulasz ma ment vissza a kórházba ugye?

Jól eltűnt. Remélem minden jól alakul és hamarosan újra jelentkezhet két szép babafotóval a fórumon :)

timi: ez a chippolino babakocsi?

Kata
labkat
 
 


Kata: igen, az a babakocsi, csak nem zöld (amilyet szerettünk volna), hanem kék.

Nyulasz most ment 4 körül a kórházba.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Gondolok nyulaszra!

A kék babakocsi is szép szerintem!

Kata
labkat
 
 

 
 

Sziasztok!

Sziasztok,,még mindig szabadlábon :D

Teljesen jó lett a ctg,megint hazaküldtek.Szombaton újra kell menni,és valószínű hétfőn reggel befekvés...

Véreredményem is tök jó,vasat sem kell szednem,24 lett,a hgb meg 132. :D

Timi,dejó,lesz járgányotok :D
Vendég
 


Törpilla
Gyönyörűek!

Nyuszika
Nyúlbogyók nagyon ügyesek, hogy minél tovább maradni akarnak a pocidban!

Tigriske
Pihenés!
Vérzés :cry:

Labkat
Hasmenés :cry: :cry: :cry:
Főzzél meg rizst olyan szottyosra (főzzed jó alaposan szétt). Az a rizsnyák bevonatot képez a gyomor és a bélfalon...
Vendég
 


nyulasz: te valamit nagyon jól csinálsz :D

twin: úgy tűnik a hasam már nem rendetlenkedik, legalábbis remélem ma már nem lesz gond, de köszönöm a tanácsot, megfogadom, ha ma se leszek még jól!

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: minden elismerésem, nagyon ügyes vagy! Örülök a jó véreredménynek! Már nem lehet semmi probléma. Mekkorákra becsülik most a Babákat?

Timi: babakocsi szuper! A színe legyen a legkevesebb. Nekünk vegyespárosunk lesz, de a babakocsi piros lesz. Én ezzel nem is foglalkoztam. :wink:

Kata: jó, hogy kezdesz rendbejönni, csak így tovább! :)

Andi: jó a legutóbbi pocakfotód. Mennyire mocorognak még a Babók a 30. hét körül? Érezni még Őket sűrűn?

Én most még rengeteget érzem a Babáinkat és ez olyan megnyugtató! :wink:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Twins,szottyos rízsnyák :lol: Igen bogyók még jól elvannak :D

Kata, :D

Trix,hétfőn volt uhu,2000 és 2200-ra becsülték őket...remélem híznak még :D Ja,mocorgás nem lesz kevesebb :wink:
..A Tami,Ő Tamara?N agyon szép nevek :D Milyen babakocsit vettetek?
Vendég
 


Nyulasz: akkor még kicsit hízlald Őket! :lol:
Mocorgás ügyben azt gondoltam, hogy minél szűkösebb lesz a hely, annál kevesebbet fogom érezni a Babókat! Akkor ezek szerint tévedtem, vagy nem mindenkinél így van? :roll:

Igen, a Tami Tamara. :)


Babakocsi: Adbor Ring Duo, valami lengyel cuccos.

Kép

Használtan vettük, egy iker kislányt szolgált ki és teljesen újszerű állapotban van. Pont úgy néz ki, mint amilyen a képen van.
Mivel mi terepen lakunk, azért döntöttünk emellett a babakocsi mellett. 47.000-ért vettünk meg használtan és egy óriás kocsi, elfoglalja az egész csomagtartót :lol:

Egyébként az alábbi paraméterekkel rendelkezik és újonnan 69.500-ba kerül:
http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=360

Üdv. Bea

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Köszönjük a dícséreteket! :oops: :oops: :oops: Én is olvadozom tőlük. Apáról nem is beszélve, mint a képen is látni :D

Nyulasz, mint egy boomerang! Isteni, hogy még mindig pocakosan! :lol: Nekem ekkorán születtek a lányok, mint most Neked saccolták. És lásd, alig múltak 3 hónaposak, Emma 6 kiló, Míra 4600g.

Trix, nekünk is hasonló terepvisznyok miatt lett ilyesmi a kocsink, egész jól bevált, bár mire hazaérek sétából, jól leizzadok. Nem rossz testedzés :shock: :lol:

Timi, most olvastam csak a neveiteket. GYÖNYÖRŰEK! Én totál oda voltam a Hanga névért, csak a férjem szavazta ki. De szerintem nagggyonaggyon szép. Persze az Alexa is. Grat a babakocsihoz, végre!!! :roll:

Kata, remélem tényleg minden ok, csak vigyázz magatokra!

Andi, rízsnyák :shock: Miket nem mondasz Te? :lol:

Tigriske, én is hasonló módon rendeztem be az életemet a terhesség alatt, pedig nekem "csak" kettő volt. Ágyból TV, net, apa mint háztartásbeli... De MEGÉRI!!!!!! Így kell ezt csinálni, ügyi vagy. Amúgy már sokszor mondtam a lányoknak is, most fetrengjetek, használjátok ki "veszélyeztetett" helyzeteteket, mert ha megszületnek a manók, nem lesz egy perc megállás sem.

Hogy most miért ilyen nyugi nálunk, hogy írni tudok? Passz. Talán a tegnapi kádban úszás fárasztotta le őket, és hat ki még mára is. Volt nálunk edző néni, és vizibolhákká alakultak a lányok a nagykádban. A merülésig még csípték is :? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Trix,még elsők között néztem én is ezt a kocsit,de végül a nem bolygósíthatóság miatt kiesett...Amúgy hány kiló?

Törpi,ja,mostmár nem is búcsuzkodom tőletek :lol: Szóval volt nagy pancsikálás :D Fogtok járni babaúszásra?
Vendég
 


Törpi: tényleg nagyon édik a Kicsik! :wink: :)
Azt hiszem engem is meg fog isszasztani majd a kocsi, még szerencse, hogy nem nyáron kell ezt a dögnehéz kocsit hurcolni ide-oda.

Nyulasz: szerintem van vagy 20 kiló kb. Szóval, tényleg dögnehéz, szó szerint. De ide hozzánk, sajnos muszáj volt ilyet venni.
Szerintem jövő tavaszra fogunk valami könnyedebb kocsit is venni, hogy városban is, pl. párom anyukájáéknál Pesten ill. az én anyukámnál Kalocsán is tudjuk használni a városban.
Persze, ha elutazunk valahová a kocsiban is kell majd a hely, ezért mindenképp kell egy kisebb, könnyebb járgány is.

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Trix,és melyik kórházban fogsz szülni?
...persze,amikor már tudnak ülni is,akkor egy sportkocsi befigyelhet :D Nyárra meg jól megizmosodsz :D
Vendég
 


Nyulasz: a János kórházban fogok szülni, mert ott a dokim. Nemrégiben lett felújítva az egész szülészet, nőgyógyászat, igen jó lett. Te hol is fogsz szülni???
Én is erre gondoltam a babakocsival kapcsolatban. Egy sportkocsiba be kell ruházni mindenképpen. :wink:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Én is megjöttem ctg-ről:

a dokim megnézte a papírt és közölte, hogy ezek már bizony fájások, akkor jöjjön csak megvizsgálom, hogy hazaengedhetem-e még vagy már marad...

Hát rögtön rosszul lettem.

A baba feje teljesen lent van, ráfeszülve a méhszájra - ha jól vettem ki a szavaiból, akkor teljesen megrövidülve- de teljesen zárt!

Jövő pénteken kell mennem legközelebb, ha addig nem szülök - ezt mondta a doki.

Sajna uh-t nem tudott csinálni, mert futni kellett a műtőbe, de megígérte, hogy jövő héten csinál.

Úgyhogy most teljes pihire ítéltem magam, mert jó lenne még 1-2 hetet egyben kihúzni.

t-pk
 
 


Trix,én meg a Péterfyben szülök.A János jó,úgy tudom van ott PIC.

T-pk,hű,gondolom megijedtél :shock: Ha most szülnél nem lenne már semmi gond,de tudom,hogy még neked nem jó,így kitartáááás :wink: Fájásokat te érzed??? :roll:

Rana,hol jársz,ma még nem láttalak.
Vendég
 


Nem éreztem mást, csak hogy a Manók szétrugják a hasam...

t-pk
 
 


T-pk,te még szede a magnéziumot?Mert én pár napja már nem,azóta olyan mensis fájásaim vannak,de folyamatos,nem olyan,amikor időt lehetne mérni...
Vendég
 


Nem volt netünk tegnap délután óta, de most ment el a szerelő, úgyhogy függhetek megint! :)

Megjött a babkocsi! :D :D :D Tök jó a színe, a képeken sokkal világosabbnak tűnik, mint amilyen és szerintem elég tágas is. Egyedül legóztam össze, tök büszke vagyok magamra! :oops: Már csak az összecsukás-szétnyitást kell begyakorolni egyedül. Nagyon könnyű tolni is, ha akarom bolygós az első kerék, de fixálhatom is.

Rana: pelenkázó lapot én sem kaptam, meg a táskákról is azt gondoltam, hogy azért nagyobbak, de így is jó lesz! Annyira örülök neki! :D :D :D

Nyulasz: sejtettem, hogy hazaküldenek még! :wink:

Törpi: köszi! A Hanga már régóta megvolt, babák még nem is voltak, az Alexa meg párom ötlete volt. Nekem csak annyi kikötésem volt, hogy ne legyen becézős és rövid legyen. (Meg volt egy lista, amiről választhatott!) :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


trix: nagyon jó ez a babakocsi. Újonnan 60000Huf-ért láttam itt:
http://www.freeweb.hu/nebulobababolt/in ... e12353.htm
Ha csak 13000Huf-ot spóroltatok rajta, akkor lehet hogy rábeszélem a férjemet, hogy vegyünk ilyet, és nem kérek karácsonyra semmit :D

t-pk: szerintem olyan jó, hogy ha már eddig is ki tudtad hordani a babákat. Annyira elégedett lehetsz. Ha elindul a szülés, akkor biztos itt az ideje. Ne aggódj!
Ha magneB6-ot szeded, lehet hogy jobb ha abba hagyod, mert gondok lehetnek a tágulásnál, ha a babók mégis jönni akarnak! Egyébként miért nem vagy még kész a szülésre?

Kata
labkat
 
 


timi: ügyes vagy. Egyre jobban tetszik nekem is az a babakocsi. Fentebb belinkeltem egy oldalt, te is ott rendelted meg? Vagy ott próbálkoztatok egyáltalán?
Mennyiért is vettétek? Milyen nehéz a kocsi? Ebben is ha jól olvasom kivehető mózeskosár van. Szúnyogháló is van hozzá?

Kata
labkat
 
 


Labkat: 57990-ért vettük a siófoki babycenterben. Ez nem mózeskosaras, de vízszintig dönthető a háttámla és később sportkocsinak használható. Van hozzá lábzsák és esővédő, 2 db pelenkázótáska, szúnyogháló nincs, de állítólag az univerzális jó rá. Kb. 12 kg a kocsi.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,hurrá,van verda a csajoknak :D én normál szúnyoghálót vettem rá,a képen rajta van,hogy utazóágyra is jó,aztán rápróbáltuk egy ikerkocsira,és arra is jó volt...na nem ér le az aljáig,de ahol kell,ott jó.
Teszel egy képet?Kiváncsi vagyok rá...meg a színére is :D
Vendég
 


Élőben valahogy még ezekhez képest is más színe van. :?
Kép

Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kissebbre nem tudtad csinálni? :lol: ...nekem nagyon teccik,amikor először tetted fel a kaálisban a linket,rögtön rohantam ide Ranához,hogy milyen tuti verda :D
Rana,tényleg merre vagy?

Tigriske,és te?Vérzés elmúlt?
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 20:08-kor.
vovanda
 
 


Nyulasz: ha rákattintasz a képre, akkor megnő! :wink: Én nem tudok normál méretű képet feltenni, de ha valaki elárulja, hogy melyik oldallal kell és hogyan, azt megköszönném!

Vanda: nagyon jó képek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda! Teljesen elérzékenyültem :oops: Hát gyönyörűek, tüneményesek ezek a Manók! Az a kajára pályázós kép meg maga a csúcs!!! És Te is milyen csini vagy 6 hónappal a szülés után!

Timi, jó a verda! Nekem tetszik ez a kék is! Kép felrakás kapcsán én vagyok a leg amatőrebb, bocsi, de nem segíthetek. Nekem apa felrakott egy képkicsinyítő programot a gépre, azt használom. :oops:

T-pk, nyugi, én ilyenkor szültem, 35+3 naposan. Te még jól vagy, minden rendben lesz Veletek. Csak várd meg Nyulaszt. A kis hamis, semmiképp nem akarja a Bogyókat idekinn egyenlőre. Biztos arra pályázik, hogy megelőzd :wink:

Nyulasz, igen szeretnék járni a csajokkal vizibalettra :lol: , csak annyira félek attól, hogy esetleg valami fertőzést összeszednek. Ti hogy álltok ehhez a dologhoz? Gondolkodtatok már ilyesmin ennyire előre?

Rana után már én is érdeklődni akartam, csak azt hittem nyaralni ment, és az én figyelmetlenségem miatt nem emlékszem csak rá, hogy mondta. De ha már Nyulasz Te is keresed, akkor mégsem én vagyok a zaza. Rana! Merre jársz?

Tigriske, ugye nincs baj, csak még nincs rákötve a tv-re a net, és Te pedig szigorúan fexel!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: mi vízfüggők vagyunk a párommal, úgyhogy ahogy lehet és megvannak az oltások, mi megyünk is usziba a gyerekekkel. Én tóparton nőttem fel, 10 hónaposan anyu már vitt le pancsolni (akkoriban azért ez még nem volt divat), nem is kapok el soha semmi fertőzést.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Nekünk az nst rendben volt,mocorogtak is rendesen,aztán abban maradtunk,hogy hétfőn fél7-kor becuccolok a kórházba.Benn a vérnyomásom 130/80 volt,hol van már a 90-100/60-as érték,ami végig volt a terhesség alatt Mire hazaértünk bokám nagyon bedagadt,és az itthoni felkaros gépen 148/87-et mértünk,remélem nincs gond,csak a meleg.

Törpi,valami vizibalhéra tuti mi is megyünk...úszásra biztos,csak még azt nem tudom,hogy mennyi idősen.

Timi,ja,megnőtt a kép...nagyon szép színe van :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Engedélyeztem magamnak fél óra netet, mert nagy takarításban vagyok. Mivel mondtátok, hogy a harmadik trimeszter necces, ezért inkább most nekilátok minden kiselejtezésének, amire nincs szükségünk. Közben a ruhákat is hajtogatom.
Anyuék főztek, úh arra nem volt gondom, így csak mosok, és ágyat húzok, virágot locsolok majd még. A pocakom nem fáj, és ennek örülök :) Édesen mocorognak a babók. Jobban a jobb oldalamon érzem, fent és lent. Úh szerintem most megint keresztben vannak, és egymáson fekszenek, mert múltkor hol jobb, hol bal oldalon éreztem őket. Na lássuk mi van veletek...

Timi: hát nagyon barátságos, már ha a súlyát is nézem a babakocsinak. Az ára akkor kb ua. mint amit én találtam. Na de mivel mondtátok, hát inkább én sem ugrálok még, majd csak szeptember vége felé, ha lesz megint az országban ilyen babakocsi. Szerinted a kereke - nekem elégé masszívnak tűnik - macskaköves úttal elbír??? Amúgy amit én láttam 60-ért, az háromkerekű... azt hittem a tied is olyan.
Addig pedig a 18. het uhu után meghirdetem a mi babakocsinkat, kimosom, kitisztogatom, lefotózom, és meghirdetem, hátha érdekel valakit, és elviszik amíg ezt megvennénk!

Vovanda: látom jól telt a nyaralás.

nyulasz: hát megint szabadlábon :D De látom akkor hétfőn végleg bevonulsz. Mióta ilyen a vérnyomásod? Csak mert én is kb 90-100/60-as értékekkel bírok általában... NAgyon vizesedsz? Remélem minden rendben lesz, és jól alakul a szülés is! Vigyázz magatokra!

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: biztos csak a meleg, meg aztán ennek is itt az ideje. Programozott császár lesz, vagy megvárja a doki, hogy a gyerekek maguktól akarjanak elindulni?

Labkat: szerintem elbír a macskakővel, a hátsó kerék olyan 20-21 cm, az első meg 17 és nem az a kemény műanyag, hanem rugalmas, de nem pumpálható. Ja, és csak zöld színben nincs ilyen kocsi, pirosban és kékben van. :wink: Nekem a háromkerekű nagyon instabilnak tűnik, főleg két gyerekkel.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="timi76"]Nyulasz: biztos csak a meleg, meg aztán ennek is itt az ideje. Programozott császár lesz, vagy megvárja a doki, hogy a gyerekek maguktól akarjanak elindulni? Vagy hétfőn már szülsz is? Most valahogy nem vagyok képben. De a hétfő jó nap a szülésre! Duplán ünnepelnék!

Labkat: szerintem elbír a macskakővel, a hátsó kerék olyan 20-21 cm, az első meg 17 és nem az a kemény műanyag, hanem rugalmas, de nem pumpálható. Ja, és csak zöld színben nincs ilyen kocsi, pirosban és kékben van. :wink: Nekem a háromkerekű nagyon instabilnak tűnik, főleg két gyerekkel.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok, kérdésekre válaszolva:

szedem még a Mg-ot és a dokim azt mondta, hogy jövő hét pénteki ctg-ig szedjem is - ő sem akarja még, hogy szüljünk :lol:

Egyébként készen állok a szülésre, túlságosan is, mert már nagyon várom, hogy a kezemben tarthassam őket, de még 2 hét odabenn az ajándék lenn.

Voltam uh-án - nem bírtam ki :wink: :

2340 és 2450 kg körüliek, átlagos magzatvíz, meszesedő lepények. Mindketten fejvégűek, tehát szülünk és nem lesz császár, ha minden így marad :lol:

t-pk
 
 


Kata!
Bölcs döntés, a 2. harmadban nálam is kitört a fészekrakási elmebaj. Kb. 6 nagy zsák lomot dobtam ki... 8)
vovanda
 
 


"Megszülettek Nyulasz ikrei.Noémi 2170g,Balázs 2370g körül...
Nem tudom,pontosan mikor,1910-kor jött az sms."Xandra73-tól kaptuk a hírt a másik topikba.
Vendég
 


Trix
Eléggé érzem őket, bár egyre szükebb a helyük...

Jók a babakocsik!

Rizsnyák
Tnultam anno gyógyélelmezést is :wink:
(egyébként a szétfőzött rizs levét árulják elég drágán rizstej néven :oops: :cry: )

Rana :?: :?: :?: :?: :?:

T-pk
Hűha :roll: :roll: :roll:
Ebből lehet, hogy hamarosan babák lesznek?

Vovanda
Nagyon jók a képek!
Vendég
 


Nyulasz

Kép
Vendég
 


Nyulasz!

Gratulálok a babákhoz! Egészséget és sok tejcsit kívánok!!!!!

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Nyulasz gratulálok!

Akkor most én jövök?? :roll: :roll:

t-pk
 
 


T-pk!
Úgy fest, te következel! 8)
vovanda
 
 


nyulasz: GRATULÁLOK :) Hát csak meglettek a babák egy nappal befekvés előtt :D

vovanda: tegnap a hálóval végeztem, és pár játékot is kidobtam. A ruhák is rendben vannak a szekrényben, és kiszelektáltam az eladományozandókat a mi ruhatárunkból, így jobban lett hely :) Még a gyerekek szekrényének a tetejét kell átnéznem, a konyhát, a spejzet és a fürdőszobát akarom kitakarítani. Nincs valami kismama kímélő ajánlatod vegyszer tekintetében?

t-pk: hát úgy néz ki tényleg, hogy te következel. Reméljük azért még az előírt két hetet kibírják a babók odabent! Bár a súlyuk elég szépnek tűnik :)

timi: na majd még átrágjuk ezt a babakocsi témát. Tegnap beadtam férjuramnak, hogy mi lenne, ha újat vennénk, hát nem nagyon örült neki, úh lehet hogy keresgélek használtakat jó állapotban. A mienket is eladjuk, és akkor nem lesz olyan nagyon költséges! Most az a baj, hogy a kell egy ágyat is venni a nagyobbaknak, és jönnek a szülinapok szeptemberben, meg születik nemsokára egy közeli rokonnak kisbaba, ahová szintén nem vihetünk kis ajándékot! Sok lesz a kiadás! De remélem találok valami jó kis babakocsit a közelben!

Kata
labkat
 
 


Ja még akartam írni, sajna reggel arra ébredtem, hogy viszket ég odalent, és tegnap is mintha megint viszketett volna. Szóval holnap feltétlenül hívom a dokit, és remélem annak ellenére, hogy nem lesz időpontom fogad a délutáni rendelésén.

Mindemellett nagylányomat is elviszem reggel laborba, kérek beutalót a gyerekorvostól, mert ő is vakarózik. Akkor pedig lehet hogy tényleg tőle kaptam el valamit, ami benne bújkál!

Tisztázom a helyzetet, nem akarom, hogy a babáknak valami bajuk legyen, bár az azért mégis furi, hogy nincs erős folyásom. Inkább halvány sárgás, és nem olyan nagyon sok. De jobb kivizsgáltatni, mint itt találgatni ezzel!

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: Azta, micsoda hírek! Gratulálok és nagyon jó egészséges, sok-sok boldogságot kívánok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata!
Gumikesztyűben-maszkban szerintem bármi mehet, de ha nagyon vigyázni akarsz, akkor Amway, csak baromi drága...
vovanda
 
 


Nyulasz: őszinte gratulációm a Kicsikhez! Sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!!!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok! Köszönöm, hogy hiányoztam... :oops: :D
Az elmúlt napokban elég sokat szaladgáltunk, vettünk egy csomó mindent a babóknak, meg a lakás is romokban hever, és lassabban haladunk, mint gondoltam... Ráadásul a nagy gépünk megadta magát (holnap jön a szerelő), és a laptopom is halódik (mindig egyszerre dobják be a törülközőt...), úgyhogy ezer év feljönni a netre. Gondoltam benézek gyorsan, búcsúzom Nyulasztól és minden jót kívánok neki, erre tessék, elkéstem! :D :D :D :D :D

Nyulaszkám, Isten hozta a drága picikéidet ezen a világon, egészséget, boldogságot kívánok nektek, és sok-sok tejcsikét!!!! Talán minden eddiginél jobban várom a születéstörténetet!!!!!!!! :wink:

Labkat, helyesen teszed, hogy már most előre gondolkodsz, ügyes vagy! (Látod, mi itt sietünk mindennel, közben meg csak idegesítem magam...)

Vanda, jó kis pancsi lehetett! Irigy. :D

A mi babókáink már akkorákat rúgnak, hogy néha komolyan megijedek!! :shock: :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: nálam is nagy a buli a pocakban! Annyira, hogy aludni sem tudok. Mindíg éjjel indulnak ba igazán, bár nap közben sem semmik. Olyan jó! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát milyen jó hírekre érkezem!

Nyulasz!!!!! nagyon sok boldogságot kívánok mind a négyőtöknek! és nagy-nagy gratula Neked!

Én is rettenetesen várom Balázs és Noémi születésének történetét!!!!

Rana, örülök, hogy tudtál jelentkezni, mert már tényleg aggódni kezdtem utánad.
Tigriske, nem különben! Jelentkezz!

Mennem kell, megint megébredtek a lányok. Ezek a rapid alvások nem sok mindenre adnak lehetőséget.

Mindenki vigyázzon nagyon magára! Bocs, hogy személyekre most nem tudom visszanézni a dolgokat :oops: :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyusziról annyit tudok, hogy felszaladt a vérnyomása éselkezdett vizesedni, ezért volt hamarabb a műtét-. Jól van, csak nagyon fáj a sebe. A babókat 2 óránként viszik enni. Ha többet tudok, jelentkezem.
vovanda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?