Új privát üzeneted érkezett!

Máténak és Petrának nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!


Nóresznek jobbulást! Gondolunk rátok, gyógypuszik repülnek!

Köszönjük a sok-sok jókívánságot!

Maszatka rettentően élvezi a kempingezést, sokat totyizik, egyre többet eszik és nagyokat pancsol. A szókincsünk neg rohamosan bővül: kakas (úgy, mint Ártemisznél s nélkül), nagypapa, nagymama, gyere... ezek az újak.

Fotókat teszek majd fel, most remélem, nem dob le a cucc a netről.

Ja, tegnap éjjel volt egy nagy vihar, a sátor levizsgázott, bevált.

Puszi:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Máténak és a Petrának boldog szülinapot kívánunk!

Nóri jobbulást neked!

Rékáéknak jó nyaralást!

Szly igen megvolt az uhu,ott minden okés!
Ma kapom meg a véreredméányt is(kombi teszt)!
Képet sajna nem kaptam :(
Korházban voltam és ott nem igen osztogatnak! :?

Kép
Kép
szintus
 
 


Petrának nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kép
szly27
 
 

 
 

Jaj szegény Nóri! Ez hiányzott most pont neki! Jobbulást! Gabuska, te hasonlítasz rám! Nagyon nyugodt vagy, pedig a rota elég csúnyákat tud csinálni!

Szintus! Az a lényeg, hogy miden ok a picivel! Van már nevetek?

Réka! További jó pihenést! Még jó, hogy bírja a sátratok! Én valahogy nem tudom magunkat elképzelni kempingezni. Annál kényelmesebbek vagyunk, de persze lehet csak ki kéne próbálni!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Kicsit jöttem, akkor is ha el vagyok havazva. Sajnos kaptam egy kis itthoni munkát, illetve bevállaltam, ez van, gyorsan le akarom tudni.

Jaj, szegény Nórika, már csak ez hiányzott. Mielőbbi gyógyulást kívánok!!!

Adri
Nagyon csini kismama vagy, nem hasonlítasz egy bálnára sem! Ártemisz pedig nagyon cuki!

Réka
Tök jó, hogy jól sikerül a sátorozás, és hagy Máté is élvezi. Mi sem vagyunk sátorozósak, én is kényelmes vagyok.

Szintus
Gratulálok a jó eredményhez!


Mi még nem nagyon mondunk értelmes szavakat. Nálunk a "kak", ami szerintem tik-tak, - bár ki tudja - a menő, meg most jött a "bamba", ami végülis értelmes. :-D A többit nem tudom kihámozni. Tegnap mintha mondta volna azt, hogy "apa", de lehet, hogy csak beképzeltük.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Petrának nagyon boldog szülinapot kívánok!

Nórinak én is jobbulást kívánok, ez nagyon durva, hogy most meg a rotát kapja el! :? :(
Kép

Réka!
Örülök, h. bevált a kemping, várom a képeket! :wink:

Kittina!
Értelmes szavak nálunk sem nagyon vannak. anya, va-va, nem, kb. ennyi... :roll:

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


sziasztok!

Gabi!
hihetetlen!hogy a p..ba lehet egy kórházban ilyesmit elkapni... :twisted: ássák el magukat!jobbulást ezerrel!

Máté és Petra!
nagyon boldog első szülinapot nektek!!!!! :lol:

én már ezerrel készülődöm a nyaralásra,vasárnap este már mi is a Balcsin alszunk :) mindjárt nekiülök össszeírni,h mit vigyünk.nálunk Dorkó egész nap beszél,be nem áll a szája :lol: nem is tudom,kitől örökölhette :oops: :wink: persze ezek nem érthetőek,de nyomja folyamatosan és ő biztos tudja,h mit,mert soxor megáll előttem és magyaráz,mutogat :lol: érthető nálunk:apa,anya,mama,papa,pápá,oda,odaadta,Dodó...ez jut eszembe.DE iszonyatosan sok mindnet csinál és MINDENT,de mindent megért,amit mondunk.és ez nekem azért nagybetűs,mert én azt hittem,h még kisbaba,még "nincs'is értelmük :) na nem szó szerint,de későbbre tippeltem volna.szabályosan bepakol,kipakol a mosógépből.ma mutattam,mit tegyen be és majdnem tökéletesen bepakolt,míg kiteregettem.tud 1edül locsolni és már szépen irányítja a csövet,és igazából még 100 más dolog.amit mutatok neki,,azt full leutánozza.ma lemostam egy szivaccsal a bébitaxiját.bejöttem rongyért,mire kimentem kezében a szivaccsal állt és már láttam,h nedves az ülőkéje,de várt,h leszidom-e.mondtam,h nagyon ügyes vagy,csak nem takarítasz?,erre sikálta tovább a járgányát.majd bejöttünk,rámutattam az asztalra és mondom neki,töröld le azt is.erre odaballagott és törölgetni kezdte.csoda,h mindnen nap meg akarom zabálni?este én kitörlöm fülpiszkával a fülkagylóját,aztán ő nekem :roll: :D fogja a telefonját,füléhez veszi,mondja apa,majd odahozza nekem és a fülemhez nyomja....csúúúúúúúúcs!na,bocsi az ömlengésért,gondolom,ti is így vagytok a gyerkőcötökkel.

megyek dolgomra,jó éjt mindenkinek!

Kép
berni1
 
 


Gabus! Nóresznak megint jobbulást...Reméljük ebből is olyan hamar felépül mint a múltkor!!!

Szly!
Anyósomék nyáron leköltöltöznek a nyaralóba, ami tőlünk kocsival 5 percre van, szóval külön, télen pedig a kétszintes házunk alsó szintjén laknak. (ezért is szeretem jobban a nyarat :) ).
A vendégek most nem nálunk laknak, hanem itt a közelben találtam nekik kiadó apartmant, igy nem kell őket körülugrálni, de jó őket látni! De mostmár nem jön senki, szóval egyre nyugisabbak lesznek a dolgok, és készülhetek a szülésre :) . Ma megvettem a pici első csomag pelusát is :)

Pat! Nálatok aztán tényleg kalandos az élet :) . Remélem dűlöre juttok a banyával!

Fruzsi! Ha viszket is neki, akkor érdemes elvinni fülészhez, hátha ki kell tisztitani, ahogy leirod valószinű fülzsir.
Neked nő már a pocid?

Évi! Jó mozgalmasan nyaraltok, de ez klassz lehet, és Vince olyan nagyfiús a képeken!!

Réka! Jó kempingezést!!! Én sem vagyok túl "nomád-párti", hát még gyerekkel! Szóval le a kalappal!!!

Holnap megyünk oltásra...már megint...jó kis tortúra lesz a 40 fokban beautózni a városba, és ott várni...
úgyhogy megyek is lefeküdni!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Petra-babának nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!


Gabus,ezt nem hiszem el!!!Azért ez elég durva,hogy a kórházba szed össze valamit a gyerek!!!!!Bár a sógornőm,úgy vitte haza a 4 napos gyerekét a kórházból,hogy bélfertőzése volt...talán megmászta a csótány,azt mondták neki! :shock: Mindenestre Nórikának nagyon gyors jobbulást kívánunk!!!Legalább afelől megnyugodhatsz Gabi,hogy Livi jó kezekben van a nagyinál,és tuti jól érzi magát! :wink:

Sly!
Gyrost FŐZTÉL???? És hogy főzted? :lol: :lol: :lol: (bocsi :oops: ) Mirának is megy a hasa már egy jó ideje,de mivel csak napi 1-szer,így nem viszem dokihoz!Te milyen hasfogó szoktál adni Jázminnak? Banánt?

Réka!
Örülök,hogy jól telik a nyaralás,bár az idpjárás nem kedvez ost nektek! :? Csatlakozom az előttem szólókhoz kényelem ügyileg! :)

a kutya-ügy ott tart,hogy ma kijöttek az útra,sőt,mikor délután mentem ki az udvarra,nálunk voltak a dögök! :shock: :evil: Az egyik szomszéd írt egy levelet az önkormányzatnak,mi ittlakók aláírtuk,és ma már kint is voltak,behívták az öreglányt,hogy kösse meg a kutyákat,meg ne engedje őket ki!Na köszi,erre ma az összes kint volt az utcán! Ráadásul a ház drótkerítése a mi oldali részünkön meg is van bontva/szaggatva,így ott is át tudnak jönni!Ma is volt anyázás,fenyegetés üvöltözés...nem tudom mi lesz a végkimentel,remélem nem kell megvárni,hogy valamelyik gyereket megharapja valamelyik,hogy végre csináljanak valamit! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Márk ma is meg volt bolondulva...én állat bementem egy játékboltba 2 gyerekkel!Konyhát (kell) vennem Márknak szülinapjára,mert apa után szabadon,ő is állandóan főz.Szétnéztünk a játékboltban,Márk kipróbált ezt-azt,motort,fűnyírót,majd egy óvatlan pillanatban kirohant a boltból egy rózsaszín babakocsit tolva!!!Szerintem életében ilyen gyorsan még nem szaladt,és meg utána!Mirát otthagytam az eladócsajnak,és könnyezve a röhögéstől a gyerek után eredtem!!!!Nem hiszitek el,kb. 100métert kergettem,közben az egész pláza rajtunk röhögött, a gyerek sikongatott,meg kacagott hangosan,én meg égtem,meg röhögtem magamon/ban,meg futottam! Utólértem! :lol: :lol: :lol:

Évi!
Mielőtt elfelejtem,szupik a képeid!!!!Hatalmasat nőtt Vince,meg a haja is,tényleg nagyon nagyfiús!!!Látom jól sikerült a tali ott a homokozóban...azért az egy tuti befutó minden gyereknél! :D

Berni!
Jó az új vonalzód!!! Én is,meg gondolom itt mindenki el van szállva a gyerekétől!Én azon mosolygok jókat,mikor este lefekvés előtt az ölembe veszem Mirát,olyan ívben hajítja el a cumiját,hogy szopizni tudjon!!!! (na jó,ha jó passzban van,a kezembe adja).A másik,amikor kérdezem tőle,hogy szereted anyát,és csak bújik,bújik,meg a csepp kezeivel átkarol!Imádom!Meg amikor reggel meglátják egymást Márkkal,és úgy ölelgetik egymást!És tényleg sok dolgot megért,bár mi még nem kényszerítettük házimunkára! :lol: :lol: Nagy ritkán porszívóz,meg felmos,egyenlőre ennyi! :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Márk ma is meg volt bolondulva...én állat bementem egy játékboltba 2 gyerekkel!Konyhát (kell) vennem Márknak szülinapjára,mert apa után szabadon,ő is állandóan főz.Szétnéztünk a játékboltban,Márk kipróbált ezt-azt,motort,fűnyírót,majd egy óvatlan pillanatban kirohant a boltból egy rózsaszín babakocsit tolva!!!Szerintem életében ilyen gyorsan még nem szaladt,és meg utána!Mirát otthagytam az eladócsajnak,és könnyezve a röhögéstől a gyerek után eredtem!!!!Nem hiszitek el,kb. 100métert kergettem,közben az egész pláza rajtunk röhögött, a gyerek sikongatott,meg kacagott hangosan,én meg égtem,meg röhögtem magamon/ban,meg futottam! Utólértem! :lol: :lol: :lol:

Évi!
Mielőtt elfelejtem,szupik a képeid!!!!Hatalmasat nőtt Vince,meg a haja is,tényleg nagyon nagyfiús!!!Látom jól sikerült a tali ott a homokozóban...azért az egy tuti befutó minden gyereknél! :D

Berni!
Jó az új vonalzód!!! Én is,meg gondolom itt mindenki el van szállva a gyerekétől!Én azon mosolygok jókat,mikor este lefekvés előtt az ölembe veszem Mirát,olyan ívben hajítja el a cumiját,hogy szopizni tudjon!!!! (na jó,ha jó passzban van,a kezembe adja).A másik,amikor kérdezem tőle,hogy szereted anyát,és csak bújik,bújik,meg a csepp kezeivel átkarol!Imádom!Meg amikor reggel meglátják egymást Márkkal,és úgy ölelgetik egymást!És tényleg sok dolgot megért,bár mi még nem kényszerítettük házimunkára! :lol: :lol: Nagy ritkán porszívóz,meg felmos,egyenlőre ennyi! :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Petrának boldog születésnapot!

Kittinának boldog névnapot!

Nóri babának jobbulást!

Ez tényleg no comment, hogy a gyerek a kórházban kap el valamit...

Nyaralóknak jó nyaralást! Remélem, áll még a sátor, mert erre nagy szelek voltak megint.

Adri,
tényleg csinos kismami vagy! Ennyi "bálnaság" kell, különben hova férne a gyerek? Én is kb. ilyen voltam, össz. 12 kg-ot híztam, de azt is inkább a végén a vizesedés miatt. Rengeteg víz volt rajtam, menni alig bírtam.

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Kitti! Boldog névnapot!

Réka! hát sajnos tényleg nem nagyon kedvez nektek az időjárás. Két nap és jobb lesz!

Patri! Gondoltam, hogy te kiszúrod :lol: :lol: Már leírtam, amikor feltűnt és lusta voltam kitörölni! Amúgy nagyon fincsi lett!
Márk nagyon édi! Megsétáltatta a babakocsit! Egyébként én sem megyek egyedül velük játékboltba. Ha ketten vagyunk Gyurival, úgy már más.

Éjszaka megjött, 4 nappal hamarabb. Úh hajnalban bugyit mostam! :twisted: De még mindig jobb, mintha késne!
Amúgy sem aludtam valami jól. Na nem a gyerekek miatt.

Adri! Az első csomag pelust megvenni olyan szívmelengető. Akkor már olyan kézzel fogható, hogy tényleg hamarosan itt lesz. Már nincs sok hátra! Kitartást mára!

Esik az eső! Hát ma nem nagyon megyünk bolton kívül máshova. De legalább lehűl a levegő.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntést!

Márkon jót mosolyogtam. :-D

Kép

Kép

Kép
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Kitti! Nagyon cuki Máté! Ezek már az új képek? Micsoda csoda medencéje van, szuper!

TEgnap próbáltam Jázmint megint kétszer altatni egy nap, mert az egy sem igazán szuperál. Elaludt délelőtt 10-kor, 12-kor én ébresztettem, hogy majd délután is le tudjam rakni! Hát délután nem aludt el. Úgyhogy csak szenvedünk tovább a napi egy alvással. Estére így hisztisebb, fáradtabb. De ma reggel fél 8-ig aludt! Amúgy is nemsokára munka és anyunak is jobb lesz, ha csak egyszer alszik Jázmin ebéd után.

Még két teljes hét és mennem kell dolgozni! Hú de szokatlan lesz! várom is meg nem is. Azért 3 év itthon lét az 3 év!

Mariann! Merre vagy? Csilla? Te is rég jelentkeztél.

Pat!Évi! Nálatok nincs veszekedés a két gyerek között? Én már kiakadok ettől. Jázmin állandóan Roli sarkában van és ha Roli épp nem akar vele játszani, akkor veszekszenek. Jázmin visít!
Mindenki azt mondta, a kis korkülönbség miatt az első évet kell kibírni. Hát nekem az első évvel semmi bajom nem volt. Ez most sokkal rosszabb.
De mondjuk ezen is enyhíteni fog, hogy Roli oviban lesz, Jázmin mamánál, nem lesznek ennyit együtt. Remélem legalábbis.

Itt esik az eső. Gondolom megint egész nap.

Sült túrógombócot főzök Kép, na jó sütök!

Kép
szly27
 
 


Jó reggelt!

Igen, ezek már újabb képek.

Sült túrógombóc!!! Jól hangzik. :-D

Mi még mindig kétszer alszunk, nekünk nem jön be a napi egy alvás. Nálunk az a baj, hogy túl korán kelünk, ma is fél 6-kor már fent volt, úgyhogy nem húzza ki délig.

Megőrülök attól, hogy alig bírom a gyereket megeteni, semmi nem kell neki. Nem igaz, hogy soha nem éhes. Védőnéni mondta, hogy ne idegesítsem magam rajta, nem fog éhenhalni. De akkor is idegesítő, hogy semmi nem kell neki. Egyébként is olyan bizalmatlan mindennel. Nyújtom felé a kanalat, és direkt összezárja a száját, hogy még véletlenül se tudjam beletenni a kaját. Tegnap is úgy etettem meg, hogy csellel beletettem a kanalat a szájába, és rájött, hogy nem is olyan rossz, és akkor evett egy keveset.

Felébred, aztán megyünk védőnénihez leméretem, utána meg megpróbálok neki venni valami szandit meg cipőt. Elég borzasztó lesz, mert nem hagyja, hogy közelítsek a lábához, ha meg ráhúzom, akkor meg sírva fakad.
kittina30
 
 


Sziasztok!
Beugrok egy kicsit, csak ki ne törjem a bokám! :lol: Egészen felvidultam, olyan jópofa szövegeitek vannak!
Szly, olyan jó ételeket sütsz-főzöl, hogy megkívánja az ember :) Amikor munkába jársz, akkor vajon lesz-e egy kis időd ránk?
Látod, nekem most sincs...Hétvégén Tahitótfalun voltunk, elhoztuk egy barátunk tízéves lányát. Így most két kislányom is van Csanád mellé, sokat járkálunk velük. Egyik nap kijártunk a Gellérthegyre, Csanád végig ki és be gyalog! Annyit lépcsőzött! Alig engedte magát felvenni.
Pat, Márk még mindig aranyszájú :) Kérdezted az alvást, Csanádnál változó. Van hogy napokig alig ébred föl éjjel és van, hogy nagyon rosszul alszik. nem tudom, hogy a melegre fogjam, vagy a fogára? Mi van a szomszéd kutyákkal?
Kitti, tényleg keveset eszik Máté? vagy csak neked tűnik úgy? Mi a napi adagja? A cipőt majd megszokja! Micsoda orra van! Aranyos!
Gabiról azóta nem tudok, talán most már késő felhívni...majd holnap, de hátha addigra már ír ő is! Én is küldtem-küldöm a gyógypuszikat.
Jaj, már mennem kell, akihez nem szóltam, azokat külön üdvözlöm :)
Lehet ha Elemér jön haza!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Ma váratlanul hazazavartak a kórházból minket, mondván nem lázas 24 órája. Mondtam, nekünk sokkal jobb otthon, de nekem nem tetszik a gyerek, mert ma reggel óta bágyadt, kedvetlen, nem akar megmoccanni sem, csak ölben jó neki. Ááááááááá, nem baj, még 1-2 hányás és hasmenés, valamint hőemelkedés is belefér, szépen iszik, úgyhogy mehetünk. Na, ki mit tippel, hány óra múlva kell taxit hívnom? :evil: Fogyott fél kilót, nem néz ki jól. Amúgy tegnap még tök jó kedve volt, nem értem miért ilyen kis semmilyen ma. :( Enni sem akar, pedig eddig volt étvágya valamennyi. Na, majd meglátjuk...

Ha tudok jövök, pussz!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kitti! Hány kg Máté? Hogy sikerült a cipővásárlás?

Joli! Remélem azért napi egyszer be tudok majd nézni! Ahogy elnézem a mostani forgalmat, még követni is könnyű lesz a fórumot!

Gabuska! Jaj szegény Nóri! Remélem holnapra az étvágya és a kedve is jobb lesz!

Jó éjszakát!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Még élünk van mit bepótolnom, de mentségem nem sok.

A lényeg, hogy Máté és Petra nagyon boldog születésnapot kívánok nektek!!!!!!

Nórinak pedig jobbulást!!!
Elkezdem visszaolvasni a lemaradást, de talán csak holnap végzek vele.

Mostanában szinte be sem kapcsoltam a gépet vagy ha igen akkor csak egy pillanatra ha kellett valami.
Napközben már nem is próbálkozom, mert Ámin abban a pillanatban jön és kampácsol, az egeret húzgálja (villog) és rájött, hogy milyen jó a Cd tartót ki-be kapcsolgatni, rácsimpaszkodik és néha a gépet is kikapcsolja, így feladtam. Este meg sokszor csak ilyenkor jutnék ide és már álmos vagyok így le sem ülök.
Nálunk a helyzet változatlan.
Ámin jön-megy ezerrel néha 1-1 kopp. Pár napja szegénykém nagyon beütötte a fogát vagy az ínyét pedig csak guggolásból esett, de nagyon vérzett, én pedig rettentően megijedtem, mert nem tudtam milye vérzik. Szerencsére nagyobb volt az ijedség, mint a baj. Mivel egyáltalán nem engedi, hogy belenézzünk a szájába csak ha nevet akkor tudok bekukucskálni, így másnap fedeztem fel, hogy a foga alatt az ínyét sértette meg.

Itt most két napja esik az eső, de egyébként meleg van.
Apukám még kórházban, a doki szerint már javulás nem várható azaz nem lesz már olyan állapotban, mint korábban itthon volt.
Azt tanácsolták, hogy nézzek szét a szociális otthonokban és adjuk be a jelentkezést még ha nem is adjuk be apát, de rettenetesen hosszú a várólista és ki tudja, hogy mire odakerül a sor milyen állapotban lesz. Így az elmúlt héten meglátogattam pár otthont és ügyintéztem, de nem döntöttem. Nem tudom mit csináljak. Gondoltam hazahozom és házi gondozót hívok segítségül, mert egyedül nem fogom bírni, de ott is szabin van az illetékes 11-ig és addig nem tudom, hogy mikor és mennyi időt tudnak besegíteni. A kórházban sem jó, mert a legszükségesebben kívül semmit nem csinálnak.
Minden délután bemegyek hozzá és érdekes, hogy mindent megeszik és megiszik amit adok neki. Akkor kérdés, hogy vajon kapott enni rendesen? Az innivaló is alig fogy, gondolom adnak neki 1-2 kortyot ha adnak és kész.
Na nem panaszkodom tovább. Jaj dehogynem! Ma az egyik oldalsó fogam letört félig ( csokit majszoltam), még sosem volt ilyen gondom, de most parázok, mert a fogorvostól százszor jobban félek, mint a császártól.
Jó éjt mindenkinek!

Kép
havacska
 
 


Gabuska, reménykedjünk a legjobbakban! Holnapra talán tényleg kutya baja!
Mariann, neked sok erőt és kitartást kívánok!
Ja, emlékszem hogy olvastam áradozásokat a gyerekekről :) Én is tudnék és biztosan fogok is, csak legyen rá időm! De olyan jó volt olvasni, hogy melyik mit tud és szokott csinálni :) Örömmel nézegettem a szép és ügyes gyerekeket, no meg egy csinos bálnát :lol:
Adri, mi volt a dokinál?
Berni, jó nyaralást nektek és mesélj majd Dorkó viselt dolgairól :)
Évi, köszi szépen a képeket!
Szintus, nem baj, ha nincs kép, úgyis mindig emlékezni fogsz, hogy milyennek láttad:)
Réka, nem arról volt szó, hogy onnan is írsz majd? :twisted:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Gabuska
Hogy vagytok? Remélem Nóri rendbejön hamar!!!

Joli
Lehet, hogy csak én gondolom úgy, hogy keveset eszik. Csak az az érdekes, hogy pár hónappal ezelőttig simán lecsúszott egy nagyobb üveges, vagy egy jó adag főzelék, most meg jó, ha lemegy 1/4 adag, az is kínszenvedés árán. Persze lehet, hogy hagynom kéne, majd ha kiéhezik eszik, csak én hülye mindig úgy gondolom, hogy most már biztos éhes és azért nyafog, megpróbálom megetetni, de csak 1-2 kanállal sikerül, attól meg megint nem éhes egy darabig. Ha sikerül a kiéheztetés, akkor azért eszik. :-)
Tegnap írtam, hogy nem eszik, és délben egy jó adag milánói makarónit lenyomott.

Amit nem bánok, csak azért sem éhes, mert egész délután gyümölcsöket csipeget, egy kis szőlő, barcak, szilva. Aztán persze vacsit már nem is eszik. De nem akarom elvenni tőle, úgysem lehet sokáig gyümölcsöt enni. Legalább most van a kertben. Meg aztán észreveszi a fán is, és akkor kell neki.

Szly
9270 gramm Máté, és 78,5 centi. 7 dekát hízott most csak egy hónap alatt, de azt mondta a védőnéni, hogy ilyenkor már ennyi is elég. Viszont jó sokat nőtt, ezért is tűnik nekem olyan kis vékonykának.

Cipővásárlás
Hát, megszenvedtünk vele, eladta a cipőboltot, de azért sikerült. Vettem neki egy 3 pántos szandit, 19-est, méretre a 18-as jó, de a pufi lábán nem ér össze. Úgyhogy ez egy kicsit most nagy, de nem baj.
Szegényem elég esetlegül jár benne, összeakadnak a lábai, remélem hamar belejön.

Meg most hozott neki anyós egy puhaoldalú cipőcskét, de azt meg lekapja a lábáról.

Mariann
Sajnálom apukádat! Kitartást kívánok én is neked!
Szegény Ámin, de örülök, hogy semmi komoly sérülése nem lett. Máté is beütötte úgy egyszer a száját a kiságyba, hogy vérzett.
kittina30
 
 


Bea
Megint jól eltűntél!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Most nem szólok senkihez, csak helyzetjelentek...
Kedden az én drágám fogta magát és félrelépett. Enek megfelelően megjártuk Tapolcát, ahol közölték vele, h használja nyugodtan a lábát, de estére annyira bedagadt, hogy berágtam, és szerdán hazamentünk dokihoz és (miután rendszergazdai dolgai is lettek közben) megnézettük Budapesten is. Van egy hatalmas vérömleny a szalagjai között, takar mindentm röntgenes szakvéleményt ma délután mondják meg telefonon. Ennek megfelelően Gyuri felpakolt lábakkal ücsörög a vízparton és próbál a fenekén maradni.

Máté egyre ügyesebb, rettentően élvezi a nyarat, a kelmpinget, a nagymamákat (vasárnapig mind itt vannak - szüleim, anyósom és a sógorom) szóval zajlik az élet....

Jövő héten jönnek a pici keresztszülei, akkor talán én is lazíthatok, nem kell annyira viselkedni....

Az idő most gyönyörű, ragyog a nap és fú a szél....

Berni, a romantikus balatoni éjszakák..... rettentően röhögtünk amikor olvastuk, mert egy sátorban az összes nagyszülővel, sógorral egy híkomat futóművű pasas társaságában :twisted: izé.......

Puszm lehet Gíuri még mesél....

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Jó reggelt!

Réka ! Jó nagy sátratok lehet!
:lol: Jobbulást Gyurinak! hát ez nem éppen jókor jött! Azért látom jól érzitek magatokat! VAn társaság is, szóval minden ok!

Kitti! Mi is nagoybbat vettünk Jázminnak nyár elején! 18-as volt a lába és 19-est vettünk. Mostanra belenőtt. Ha 18 ast veszek, már vehettem volna másikat! Majd megszokja, ne félj! Jázmin is elég esetlen volt benne.

Gabuska! Hogy vagytok?

Mariann! Remélem sikerül jó megoldást találni apukádnak! Nem lehet könnyű most neked!

Kép
szly27
 
 


Gabus! Nagyon drukkolok drága pici Nórinak, hogy gyógyuljon. Az ivásra figyelj az a lényeg, persze rossz ha nem eszik, de az igazi veszély a kiszáradás.
Réka! Jobbulást Gyurinak is, gyógyuljon a lába, elég kalandos és mozgalmas lett nektek ez a kis nyaralás :)
Mariann! Kitartást apukádhoz, meg az ügyintézéshez, biztos, hogy nehéz lehet neked ez most, de jól fogsz dönteni a végén.

Nálunk a helyzet, Ártemisz tegnapelőtt mostmár tényleg elkezdett járni, vagyis egyelőre ott tartunk, hogy feláll, elindul, rohan egy kicsit, majd popsira ül és jókat röhög rajta, és ezt ismételgeti 20 percig amig el nem fárad. Aztán visszatér négykézlábra :) De már egyre többször "iktat be" ilyen kis "műsorokat". :)
Amúgy még itt vannak barátnőmék, jól érezzük magunkat , fürdenek együtt stb..
Megkaptuk az oltást is szerdán, szokásos bőgés. Amúgy 9620 gramm és 76,5 cm.
Én nőgyógyásznál nem voltam végül, mert el kellett menni szülésre, és lemondta, csak jövő héten tud fogadni szerdán. De amúgy minden ok, szépen mozog a pici, már másodszor is csuklott :)
most ennyi, aki nyaral annak jó nyaralást!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Lányok, írtam a tegnap, hogy lehet, ha Elemér jön haza. Tudjátok, ő az a szakállas pasas, aki hajózik és a férjem, és aki már két hónapja nincs itthon! Igaz eddig Csanád is biztosan elfelejtette, de ti kellene emlékezzetek rá :lol: Szóval kérlek örüljetek velem :)
Pat, Csilla, Szintus...még kit soroljak fel, aki nem nyaral és mégsem jön? Mit csináltok, merre jártok? Csilla, amúgy írtam neked pár napja privit is...
Adri, gratulálok Artemisznek a járáshoz! Szívesen nézünk videót is róla! Találtál már becenevet Nikolettának? Most hogy emlegetitek?
Réka, ezt nem értem, most kell "viselkedni" Az ősök miatt? Gyurinak jobbulást kívánok! A télen is balesetet szenvedett szegény és most is :(
Kitti, éppen arra gondoltam, hogy nem csak azt eszik, amit az étkezésekkor adsz neki....A gyümölcsöt én ebéd után szoktam adni neki, de hát nincs ugye kertünk...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Joli
Én olvastam, hogy Elemér jön haza, de nem tudtam, hogy ki Elemér, kíváncsiskodni akartam, de elfelejtettem. :oops:
De most már tudom szakállas és a férjed! :-)
Szuper, hogy hazajön! Ezek szerint a munkája miatt nincs túl sokat otthon. Hogy bírod egyedül a három gyerkőccel? Igaz, hogy kettő már nagy, de akkor is...

Nagyon jó ez a kép rólad és Csanádról, szépek vagytok együtt! Milyen magasnak tűnik a fiad, hány centi?

Adri
Gratulálok lánykádnak, nagyon ügyes, és jó súlyban van. Nagyon jó érzés a picurka mozgolódása. Irigy, irigy!!!

Réka
Férjednek jobbulást!

Azt is elfelejtettem, hogy megkérdezzem, ugye adhatok az 1 évesemnek marcipánt?

Cipőt egyelőre nem nagyon szokjuk, ma nagyon nyügi volt, de gondolom nem a cipőtől.
kittina30
 
 


Joli!
Hát persze, hogy veled örülünk, nagyon is, hogy hazajön a férjed!!!!És meddig marad? vagy most nem is megy már vissza?
Most "Huginak" hivjuk a picit...
most csak beneztem, jo ejt!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


De jó, hazajön Elemér! Kép Kép Kép

Arik vagytok a képen!

Kitti! Roli az első szülinapján evett a marcipánból, így még a bulin kórházba kellett vinni, mert szemmel láthatólag egyre több kiütés lepte el. Valszeg a marcipántól volt, vagy a színezéktől, ami benne van. Ettől függetlenül Jázmin is evett a szülinapján marcipánt, neki semmi baja nem lett tőle. Azóta Roli is evett már és nincs gond.

Adri! Gratula Ártemisznek a sétához! Én is úgy szerettem, amikor csuklottak a pocakban!

Jó éjszakát!

Kép
szly27
 
 


Joli konkrétan nem irtad,hogy jön haza(vagy én nem látom :roll: )és ezért nem reagáltunk!
Külömben bizti már elöbb is veled örültünk volna! :lol:
N agyon édi a kép,amit feltettél :D
Sajn a a doki a monitort sem forditotta felém,tehát nem is láttam a ketteskémet még,csak amikor még babszem volt :roll:
Fuki dokik :evil:

Adri én még nem érezném,hogy nől a pocak!
Már eléggé megvolt nőve elötte is :oops: Igy van neki még hova bujni :wink: Hanyadik héten csinálják a csaszit?Félsz?
Ne haragudj,h ezt kérdezem,de én rendesen bevagyok tojva tőle,nagyon-nagyon félek....
Amikor Fruzsit szültem és nem birtam,akkor már mindegy volt csak vigyenek segitsenek rajtam(tunk),de amikor az ember tudatába van a dolgokkal....gondolom nem mindegy.... :roll:
Nemsokára elkezdödnek a ctg-k:)))))

Réka párodnak jobbulást!
Nagy társaság nagy bulik!
Érezzétek jól magatokat!!!!:))))))))

Mariann sajnálom apukádat,amennyire lehet jobbulást neki!
Fogorvostól én is félek,de nem jobban,mint a csaszitól.... :roll: :lol: :shock:

Jó éjt csajok!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Bocsi lányok, hogy kiköveteltem, de annyira lázban égek!:) Igaz, az hogy hazajön, még nem azt jelenti, hogy marad is, legalábbis nem sokáig, de akkor is együtt vagyunk egy kicsit.
Kitti, a férjem nem a munkája, hanem az álma miatt nincs itthon-vitorlázott :) Persze az én álmom is, csak hát a gyerek is az volt :) és előbb meglett, mint a hajó. Azelőtt évekig egy munkahelyen dolgoztunk, nagyon össze voltunk nőve, ezért még rosszabb volt a távolléte. A nagy fiaim a nagyszüleiknél vakációztak, én a kicsivel és a keresztlányommal, jól megvoltunk.
Szinti, sajnálom, hogy nem mutogatják nálatok a babákat! Pedig szerintem az a pláne benne, hogy mi lássuk, ne ők :) Ne félj a császározástól, egy-kettőre átesel rajta és ott lesz a gyönyörű kistesó az öledben:)
Adri, görögül is Hugi a hugi ?: )
Szly, te mertél adni Roli kalandja után marcipánt Jázminnak??? :roll: Jó, hogy nem lett baja tőle. Én úgy vagyok ezekkel az édességekkel, hogy ha lehet, nem adok...ha követeli, akkor mellőle a piskótát(pfújj, rossz anyuka)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok csajok!
Ma azért végre pörgött a topic!

Először is Nórikának nagyon gyors felépülést!!!Szegény pici lány! Gabus ha tudsz,írj valami pozitívat!!!

Joli!
Köszi a hiányolást! :D Jupijé-jupijé!!!!!!!!!! Hazajön Elemér!!! Végre-végre,éljen!!!!
Mi is örüéünk ám! :wink: :lol: Tényleg édi a kép rólatok,látszik: "...ez a szerelem...nem múlik sohasem..."

Sly!
[quote]D írta:e mondjuk ezen is enyhíteni fog, hogy Roli oviban lesz, Jázmin mamánál, nem lesznek ennyit együtt. Remélem legalábbis.

Te meg dolgozol,oszt' nem hallod! :lol: :lol:
Nálunk amúgy nem veszekednek a gyerekek!Csak az innivalón! :roll: Mindig az kellene Márknak is,amiből Mira iszik!

Réka!
Ettől már az is jobb lett volna,ha amúgy lép félre Gyuri! :lol: :lol: (na jó,belátom ez nem volt vicces :oops: )mielőbbi gyógyulást neki!!!!Legalább tényleg pihenés a pihenés (nem neked),feltett lábakkal továbbíthatja feléd a kívánságait! :lol: Családi sátorozás??? Nane!!! Lehet bennem vana hiba...de még szállodába se mennék együtt az anyósékkal,nemhogy közös sátoros móka! :shock: :shock: :shock: (pedig bírom őket tényleg :D,de a nyaralás az nyaralás,családilag )

Kriszti!
A barátnőm kislányának is volt egy ilyen időszaka,hogy abszolút semmit nem akart enni. Reggel,este még kapott tápszert,és ebből kifolyólag néha még délután is,hogy legyen benne valami. Nem tudni miért,de neki még a gyümi se csúszott,meg próbálkozott kedvencekkel anyuka,de valami minimálisat evett csak ... aztán helyreállt a rend.Ti amúgy együtt esztek? Mert azért ha látja,hogy ti is esztek,talán nagyobb kedvvel enne ő is!
Én is vettem ma Mirának egy szandit,megint a szomszédtól Asso t.3.000Ft volt,de már 20-ast vettem,mert a 19-est végigéri a lába,(pedig amikor megvettem,kb. feléig ért neki :lol: )ez meg nem olyan sokkal nagyobb.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Mariann!
Minden elismerésem a tiéd,hogy ilyen lelkiismeretesen próbálod megtalálni a legjobb megoldást apukádnak!!!Nem akarlak elszomorítani,de majdnem minden kórházban ez megy...30-40 főre jut 1-2 nővér,egyszerűen nincs idejük semmire!A bukásokkal kapcsolatban pedig nyugodj meg,sok lesz még! Mira is esett pár napja megint,1 lépcsőfokról,de rendesen összetörte magát,és ott álltam mellette!!!! :evil: Az orra olyam,mint Kokónak egy meccs után,a homloka szimpán piros,az álla meg nem szimplán piros,de az a fogzás miatt van!A lábszárán meg annyi ütés,folt van,mint Márknak..a térde meg varas..folytassam? :lol:

Adri!
Azt hiszem megnuygodtál Ártemisz súlyával kapcsolatban,igaz?Még így 1 éves kora után is hízik szépn,sőt!!!És gratula az ügyeskedéséhez!!!Kistesót monjátok már neki? Vagy ez még korai lenne? :idea:

Szintus!
Amikor írtad az üzit,én nem votlam a Skype-on (max. ment a gép),amikor meg jöttem,te nem voltál már! :) Elég öcsi-pöcsi doki,ha még a monitort se fordította feléd!!!De legalább elmondta mit lát??Pl. valamit a lába között???

Képzeljétek tegnap beszélgetek Márkkal,valahogy szóba jött az ő születése.Meséltem,hogy az apja vitt be a kórházba,meg hogy ő még a pocakomban volt,aztán "kijött" onnan..
-Anya,hogy jöttem ki?
-ÖÖÖ...nem is tudom! (tudom,nem voltam felkészült :oops: )
-A doktorbácsi vett ki?
-öö...igen..vagyis nem...
(itt felhúzta apólóm,és elkezdte vizsgálni a köldökömet)
-Kihúzta ezt a dugót,és kivett???
:lol: :lol: ennyiben maradtunk! De itt jön majd a neheze,és hogy került be...bár remélem erre még ráérünk! :D

Ma elsétáltunk a rendőrségre,de nem volt ott senki! :shock: :shock: :shock: Így az önkormányzathoz mentünk a szétszabdalt kerítés miatt,és mire babkocsival kiértünk,már kint is voltak,fotóztak,és megbeszélték,hogy az öreglány megcsináltatja! Viszont tegnap az nő szembeszomszédja látta,hogy valamit átdobott lapáttal a másik oldali szomszádhoz. Kimentek és egy döglött görény volt...vagy patkány! :shock: Noooormális?????????????????? Időközben kiderült,hogy még újságcikk is volt a nő miatt,vagyis a kutyái miatt,mert az előző településen ahonnan jött,ott több embert is megharapott a kuyta,meg csak vasvillával mertek az utcára menni!Durva!

Na azt hiszem a szófosásom mindenkit lefárasztott! Bocsi csajok! :oops:
Holnap írjatok sokat!!!
Hiányzók pedig jeletkezzenek!!!!!!!!!!! Jó éjt!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok egy pár szó erejéig. Gyerekem iszonyat mód beindult felállás terén. Mindenhova felkapaszkodik, úgyhogy a nyomában kell lennem egész nap. Egyik nap is csak egy pillanatra nem figyeltem, már koppant is a földön... Ezért jövök hát ritkábban :( De hát valamit valamiért!

Ha meg nem ácsingózik, akkor csavargunk, sétálunk, kihasználjuk, amíg jó az idő. Most meg apája több napot itthon lesz, így mégtöbbet csavizunk.

Amire emlékszem, mert azért átfutottam:

Gabi,
jobbulást Nórinak!

Joli,
aranyosak vagytok a képen! Örülök, hogy Elemér hazatér! :)

Mariann,
kitartást! A kórházi viszonyokról én is tudnék beszélni... Nekem nagymamám nagyon beteges sajnos, az utóbbi pár évből nagyon sok időt különböző kórházakban töltött. Minden műtét, minden új kezelőorvos, minden nővérke, minden ápoló - csúszott a pénz rendesen. Egy ház árát már elköltötték a gyógyulásra...

Kittina,
Máté tényleg változott! De szerintem ne aggódj, nagyon kis husi és mosolygós!

Kép
bébé01
 
 


Szly
Akkor lehet, hogy kihagyjuk a marcipánt, majd úgy csinálunk, mint Joli, hogy a marcipán alól fog kapni a piskótából.

Joli
Értem. Azt hittem, hogy a munkája miatt van távol.

Patr
Márk :D :D :D Már én is nagyon várom, hogy Máté ilyen jópofa beszédes legyen.
Régen tettél képeket a gyerkőcökről.
Az öreglány tényleg nem százas.
A legtöbbször úgy eszik Máté, hogy valaki még eszik körülötte, de ha csak egyedül vagyok ez kivitelezhetetlen. Amúgy most két napja tök jól eszik, tegnap is megevett jó sok halacskát krumplipürével.

Bébé
Jó, hogy ilyen aktív Pupu Attila, majd ha egyedül jár talán könnyebb lesz vele az élet.
Mi is esnénk még mindenhol, ha nem állnék folyamatosan mögötte.

Ma lesz a szülinapozás, meg holnap, kíváncsi leszek hogy fog neki tetszeni a torta.


Drága gyermekem tegnap az apja csörgőórájával játszott, és felhúzta, így az hajnali 3/4 5-kor csörgött, pont akkor, amikor végre aludhatott volna apa. Ugye milyen figyelmes gyerek? Aggódott, hogy apa el fog késni a munkából, inkább felhúzta ő neki az órát. :-)
kittina30
 
 


Sziasztok!

A gépünk megint egy kalap kaki, öt percenként leáll, kábé hatodszori nekifutásra csináltam meg Nóri új vonalzóját is (a szülinapja után kellett volna, de nem volt rá érkezésem).

Joli, Elemérnek juhééééééééééééééééééééééééééééé, meg jippíííííííííííííííííííí! Amúgy nagyon bírlak, hogy ránkpirítottál, hogy nem örültünk. Jogos! :lol:

Nórika gyenge mint a harmat, folyton alszik, sokat iszik, enni kábé a szokásos mennyiségek harmadát, de nem baj, lényeg, hogy van valami a pocijában. Tegnap hányt egyszer, de csak a teát, szóval nem nagy mennyiséget. Láza nincs, kaki még nem okés.
Előbb Livi is mondta, hogy fáj a pocija, de ahogy elment vécére elmúlt neki. Gondolhatjátok, vizslatom a termését folyton, hogy nem lesz-e zöld, ami a rota jele. :roll:

Réka, itt is köszi a telefont! :wink:

Kitti,
Livi pocija nem bírja az ételfestéket, múltkor egy pókember marcipántól fájdult meg és ment a hasa. Nem volt olyan vészes, de hanyagoljuk azóta az ilyen jellegű kajákat.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
tegnap írtam egy thök hosszút,meg vicceset és elszállt :cry: így inkább elmentem aludni :lol:

gabi!
jupiiiii!jó haladás,kitartás,rendbejön Nóri!mint tudjuk a gyerekeket agyonütni sem lehet :lol:

réka!
fotót a sátorról!tényleg szupi nagy lehet.
gyuri!
most mi lesz így a romantikus sátorkörbefutó kergetőzéssel,ha elmennek a rokonok? :lol: valld be,h te is igazi pasi vagy és szereted,ha kényeztetnek :wink: most már elég!rékának is jár egy kis pihi :)

mi készülgetünk a nyaralásra,bár ahhoz képest,h holnap indulnánk,még semmit(de szó szerint)nem raktunk el és du.szülinapra megyünk :) ebből max.esti indulás lesz.és most elmegyek ledőlük a fiam mellé,apa elment kocsit mosni meg pelust venni :)

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt csavarogtunk. Délután meg megyünk szülinap+névnapra.
Holnap strandra, mert jöttek a nyaralóba a gyöngyösi rokonok!

Paptr! Hát ez a kutyás néni nem hangzik túl jól! Nagyon vigyázzatok a gyerekekre és magatokra is. Olyan hamar megvan a baj!

[quote]T írta:e meg dolgozol,oszt' nem hallod! Laughing Laughing


PONTOSAN!!! :lol:

Nagyon cuki Márk a születésével kapcsolatban! Ha Roli rákérdez, az ő szintjén majd megpróbálom az igazságot elmondani. Persze nem kell minden részletet alaposan tisztázni, de én nem hablatyolok neki szerintem! Azt is remélem, hogy ez még várat magára.

Cipőmérettel pontosan úgy állunk, ahogy ti! 19-es pont jó és már őszre 20-ast vettem neki! Most a Tescoban nyílt egy cipős és olyan cuki cipőket árulnak. Egész picitől felnőtt méretig. Igaz 7000 ft egy Jázminnak való cipő, de tényleg vagány és azt hiszem Asso. Az jó márka!

Bébé! Ez egy ilyen korszak, de meglátod, hamar megtanul leülni és biztosan állni! Nem kell nagyon sokáig ugrásra készen állni, mikor borul el a gyerek!

Kitti! Jó szülinapozást mára is meg holnapra is! Majd várjuk a képeket!

Gabuska! Jobbulást Nórinak! Remélem Livi nem kapja el! TE adattál rota ellen védőoltást nekik? Jó az új vonalzó!

Berni! Jó nyaralást nektek! Látom te sem kapkodod el a dolgokat! Én is ilyen vagyok! De mindig megvan minden amire kell!

Kép
szly27
 
 


Berni,
köszi! :)

Szly,
nem adattam, nem tudtam, hogy lehet. :(

Nóresz jobban van ma már, reggelizett, ebédelt, ivott ma már kábé 3 decit, és most épp fülig érő szájjal sétáltatja Zolit. :)
Neki 17-es a lába. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi, jó az új vonalzód!(és milyen figyelmes vagyok, hogy észrevettem! :lol: ) Most már csak kilábal Nóri a betegségből! És Livi még csak véletlenül se kapja el! Köszi a juppiit:)
Pat, neked is :P Oooolyan szép piros és nagy! 8) Holnap lesz az érkezés nagy napja! Hát persze, hogy hiányoltalak, ki töltené meg egyébként az oldalt?! :wink:
Berni, enyje-bejnye, hogy-hogy nincs vállfára vasalva az összes fürdőruci és törülköző? Hát hogy lehet így elindulni a Balatonra?? :twisted:
Szly, nektek is mindig annyi programotok van, akárcsak nekem:) Na de talán majd holnaptól csak apa-program lesz egy ideig.
Kriszti elfelejtettem válaszolni, Csanád 76 centi volt az egyéves státuszon-talán nőtt még azóta egy picit. Kellemes szülinapozást!
Bea, én nem álltam sosem a gyerek háta mögött, hogy ne essen el...max, ha épp a szék sarkának esett volna, akkor szöktem oda, mert azért figyeltem én is. Csak hagytam, hogy essen, esik is, de nem szokott sírni, kel fel és fut tovább.

KépKép
Kép
el..né
 
 



KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Joli! :D
Óriási öröm ér,holnap jön már Elemér!
Na mit szólsz?Azt hogy,ma... :lol:

Gabi!
Örülök,hogy jobban van a kiscsaj végre!!! A súlya is pelyhes a lánykának,vicces lenne ha nagy lenne a lába!

Kriszti!
Sajna elromlott a gépünk,így nemt udok fotózni,de már csak pár nap és jön a gyedem,lesz új gép! :oops: Na akkor majd bepótolom a lemaradásom! :wink:

Sly!
[quote]N írta:agyon cuki Márk a születésével kapcsolatban! Ha Roli rákérdez, az ő szintjén majd megpróbálom az igazságot elmondani. Persze nem kell minden részletet alaposan tisztázni, de én nem hablatyolok neki szerintem

Szóval szerinted én hablatyoltam???!!! :evil: :lol: :lol: :lol:

Berni!
Mi az,hogy nem írtad újra??? Egyszer írsz vicceset (legalábbis elmondásod szerint az volt) és megfosztasz minket az élménytől??? :lol:

Szegény Mircsikémnek változatlanul megy a hasa,most már tényleg el kell vinnem dokihoz.De ami reggel a pelenkájában fogadott,az ledöbbentett!! Nem volt bekakálva,de ami a nuniján meg a combtövén volt! :shock: :shock: Full vörös,érdes,és pöttyös,vagy millió pici pötty!!!!Valami eszméletlen csúnya!Volt már piros máskor is,meg pöttyös is,de ilyen! :roll: Canestennel bepróbálkoztam ma pársor,de hatást legfeljebb az éjszakaival érhetek el,legalábbis remélem!!!

Nekem meg olyan szinten fáj a hasam...vagy talán nem is a hasam!Ott elől oldalt,he lefekvésből felülök,vagy nevetek,vagy megnyomom!Durva!!!

Ja,Sly!
Én is Asso szandit vettem eddig még mindkét gyereknek,és nekünk is nagyon bevált,és még olcsó is így ismerősön keresztül!!!! De te már zárt cipőt vettél? Én úgy voltam vele,hogy őszre bentre is jó lesz a szandi,a zárt cipőket meg 2 hét múlva kapja meg az ember,majd szemezgetek! 8)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Patri! Nem vettem még zárt cipőt, csak nézegettem és megtetszettek. Még várok kicsit, mert nem tudom mennyit fog nőni a lába. Egyedül egy Clarks cipőt vettem neki, amit mutattam is.

Hablaty! :lol:
Amúgy tuti én is meglepődnék, ha hirtelen rákérdezne!

Jobbulást Mircsinek! Szegénykém! Jázmin üvölt, ha piros a popója!

Joli! Nagyon édi Csanád! És ügyes is! Jázmin tuti fejre állt volna lefelé!
Nekem is van egy videóm az őrült gyerekeimről, de főleg Jázmin a főszereplő. Majd feltöltöm és megmutatom!

GAbuska! Én tudtam, mégsem adattam be! Szóval ne okold magad! Örülök, hogy jobban van! 17-es láb, kemény! Kapsz rá egyáltalán cipőt?

Kép
szly27
 
 


PAt! Mennyivel olcsóbbak azok a cipők? Lehet Mircsinek két párat kéne venni, nem? 8) Egyik meg eljut Jázminnak! :lol:

Kép
szly27
 
 


Akkor a videó: ennél sokkal keményebben nyomta, csak elfáradt mire előkaptam a gépet!

http://www.videoplayer.hu/videos/play/403672

Kép
szly27
 
 


Akkor most egy kis képáradat:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


És még egy adag:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Meg Máté szülinapjáról is egy pár:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?