Új privát üzeneted érkezett!

Nem Vera, csak 5 hó 22 nap.... :D Hát erről lecsúsztál... :D
Viszont nyugalom, az enyém egy órája a kenguruban nyomja... Itthon...
De abban boldogan brümmög...

Ezért hirtelen felindulásból rendeltem én is mei tait. :)

ladmon
 
 


ladmon:úgy jártam,mint te valamelyik nap,éppen elindultunk volna és elkezdett esni.....
Esztike kenguruban nyomja?ma legalább nincs 40fok,bár gondolom így sem fázol?!

Kép
nilabali
 
 


Ladmon :shock: erről lemaradtam de mi az a donnya nyüffentő :shock: :D

Stelly köszi! :D na ezért akartam a fiam haját levágni... de ti nem hagytátok :D akkkor szegény fiamnak is ritka szép haja lesz :lol:

Nilabali köszi :D küldök neked is virtuálisan palacsintát... csak neki kéne már állni.... de eddig főztem meg boltba voltam tojásért :lol: sajnálom a bojlereteket... akkor most hogy lesz meleg vizetek? :roll: NA akkor edzett leszel ha biciklivel mentek koncertere :lol: Jaj de édes BAzsa! :D főleg az etetőszékes kép nagyon klassz meg a négykézlábazós :D

Crocus Attila is nagyon jól nyomja :D ő is ügyeske :D Bazsinak boldog hófordulót!

Julcsi-79 kérünk képet az új frizuráról! :D A fiam tegnap este 10 órakor aludt el.... már megszoktam... mondjuk nem akarom elkiabálni a dolgot, de mostanában inkább fél tíz és mint már írtam a koffeinmentes kávé volt a hibás... :? :roll:

Zetibebi ismerős a dolog mert mi is így csináltuk a házat... egy fillér hitel nincs a házon, de nem is 1 év alatt készült el.... na meg mindent mi csináltunk meg úgyhogy nem kellett fizetni "szakembernek" :D Sajnálom, hogy Oli nyűgös... pedig most nincs meleg... :?

kaja rakott krumpli, palacsinta

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

 
 

Millye, szerintem Te nagyon kedves Anyós leszel, nem is tudom rólad elképzelni, hogy gonoszkodnál! :D
Tegnap Dunaparton voltunk sétálni! Apa már sokkal jobban van, ennek örömére ma már dolgozik! :( Már egyre jobban látszik a fogacska, olyan cuki! :D
Képzeld nekem is begyulladt a mellem, Bencus nem evett rendesen a melegbe! :? Milyen homeós bogyót szedtél rá? :roll:

Eszter, Bencus is oldalt egy kicsit kopasz, fodrászom múltkor látta, azt mondta, hogy szépen kifog neki nőni, nehogy megijedjek, nem lesz foltos hajú! :D

Crocus, nekem Rubint Réka baba-mama dvd-m van, de még nem próbáltam! :roll:

Nilabali, sajnálom, hogy elromlott a bojler! :?
Bazsi napról napra helyesebb kispasi lesz! :D
Nagyon Boldog Hófordulót kívánunk Bazsinak! :lol:

Becenevek, én most Cin-cin lovagnak hívom Bencust! :oops: :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Nincs itt ma túl nagy nyüzsi....

Bazsának gratula a hófordulóhoz!

képzeljétek, én tegnap olyan szinten tejlázat kaptam, hogy egész délután nem bírtam felkelni.... Nem is értem.. Igaz, hogy Vend 3 napja szinte alig eszik.... Persze az éjszaka sem volt az igazi, bár csak fél5 kor kelt, ami még jónak is mondható, főleg, hogy két korty pépet tudtam belediktálni... Ebédre sem eszik... És ma már kétszer ment a hasa is... gondolom, hogy a foga lesz a ludas... még mindig nem bújt ki, pedig már nagyon közel van... annyira sajnálom szegényt, már a 3. hete küzd vele.........

Millye: palacsintát küldj nekem is........... léééécccíííííííííííííí!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Zsu83 :D :D :D Belladonnát 15CH napi akár napi 5x5 bogyót is ha nagyon be van gyulladva és Phytolaccát 15CH ezt is napi 2-3x5 bogyót ha csomós a melled... a belladonna nagyon jó gyulladáscsökkentő! :D Jobbulást neked! Együtt érzek veled! :?

Amy81 hú nagyon sajnálom a tejlázat! Neked is a Belladonnát ajánlom mert az lázra nagyon jó! :D Vendi nem eszik? Gondolom a foga vagy az utóbbi napok melege tett be neki.. jobbulást neked Vendinek meg mondd meg hogy egyen! :D Ja igen és küldök virtuálisan palacsintát! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Amy, nagyon sajnálom a tejlázat, jobbulást Neked! Szegény Vendi nagyon megszenvedi a fogacskát, úgy mint Bencusom! :(

Millye, köszi, már be is vettem! :D Borogatom langyosvízzel is! :roll:
zsu83
 
 


millye: na végre itthon!!! Hajdúszobolszó hatalmas strand, iszonyat sokan vannak,voltak,lesznek. Annyira jól esett fürödni hogy nem érdekelt, mondjuk ha ismerősök lettek volna akkor más lett volna.Jó kép!

zsufi:nagoyn jók a képek!!!! szerintem hasonlit

julcsi: a te fejed idáig sem volt szégyelnivaló!!!

nilababa: nagyon helyes Bazsa. Nálunk is iszonyat vihar volt tegnap,ma hogy hazajöttünk látom a nyomait, majd holnap lapátolni kell a sarat. Boldog hófordulót!!

stelly: kicsit magamhoz térek és jönnek a képek is

Kép
budabo
 
 


bogi:isten hozott itthon!csak gyorsan térj magadhoz,és kérjük a képeket!köszi Bazsi nevében is!

millye:nekiálltál már a palacsintának?
neked is köszi!

zsu:örülök,hogy a férjed meggyógyult,gyulladt ciciket meg sajnálom! :cry: köszi a köszöntést neked is!

amy:drukkolunk,hogy az a fogacska kibújjon végre!remélem a tejlázad elmúlik hamar!

végül elindultunk a boltba,de el is kezdett szakadni az eső,rommá áztam,még jó,hogy az esővédő mindig a kocsiban van!
most bírkóztam le a fiam,már azt hittem,hogy nem is aludni,majd csak este.kicsit elaludt a babakocsiban mielőtt hazaértünk,attól annyira felélénkült,hogy alig tudtam lefektetni!
rendesen besötétedett nálunk,szerintem apa is ronggyá ázik hazafelé a bicón!

Kép
nilabali
 
 


nilababa: háááááááát még nem csomagoltam ki..képzeld olyan zuhiban jöttünk végig a pályán hogy alig láttunk, Fügém tündérként aludt 50 percet 30 perc játék és aludt utána végig.

Ja nem is mondtam nektek, hogy melóügyben úgy állunk hogy kisfőnököm akar de a nagyfőnök azzal érvel hogy kisbabám van, úgyis megyek még egyet szülni és nem. :twisted: :twisted: 5 éve meg van a diplomám idáig nem vertem az asztalt, mások verik az asztalt, fenyegetőznek hogy elmennek ha nem kapnak tiszti helyet, nekik bejön én hülye meg szép csendben dolgoztam, nem ugráltam és ennyit kapok érte cserébée. Szerintem nem fog összejönni, de most nem is érdekel. :oops:

Kép
budabo
 
 


Affranc, Ladmon, akkor most mit csináljak? Szervíz akkor is kell hogy legyen, még ha becserélni már nem is lehet :D A mei tai-jal vigyázz, függőséget okoz, Oli tök boldog mikor benne van és tök sértődött mikor kiveszem :D Imádja (nem úgy mint a lábaim a cipelést)

Én bunkó elfelejtettem írni hogy Öthós Bazsi irtó édesen vigyorog, a kis szívtipró :)

Julcsi kép? :)

Zsu és Amy jobbulást, pocsék a gyulladás :roll:

Millye szerintem Olinak tuti fáj a torka, rekedt és sokat nyöszörög, takony is van, sűrű fehér és iszonyat mennyiség. Mit hozzon apa, a stodal jó lenne? Szerintem ezért is nyűgös, meg a foga miatt is, egy percre sem lehet letenni.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Bogi, örülök, hogy újra sűrűn jössz! :D Már nagyon hiányoztál!
Nagyon hülye a nagyfőnököd, megérdemelnéd a helyet!

Nilabali, mi is akartunk menni sétálni, amikor felöltöztettem Bencust elkezdett szakadni az eső! :twisted:

Olinak jobbulást!
zsu83
 
 


üdv!
Vinci megtanult igazán köpködni....utánozza az autókat, berreg ezerrel, és most már a nyelvét is kidugja kicsit, bazi sok nyálllal iszonyat! Csak álltunk az ablaknál, néztük a hatalmas esőt, és csak azt vettem észre, hogy moshatom az ablakot, annyira tele lett Vinci nyállal....pedig nem áltunk olyan közel :) Átjött egy kis 4 hós barátnő, hát telibeköpte 1m ről....nem semmi fickó, így udvarol...
És persze ezen csak vigyorog...na ezt nyomta kajával is, nesze nekem tiszta etetés! :) épphogy csak megdicsértem valamelyik nap, milyen tisztánevős a csemetém...hát jól megkaptam :(
aztán meg jól bekajál, és utána kinézi a szánkból a kenyeret....úgyhogy kaptt kenyérhéjat, nem is kicsit, és megette....simán, fulladás nélkül, elszopogatta....beszarok rajta

na le is lövöm magam, megjött apa, majd ha lesz időm jövök! van kép, majd este felrakom :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


No jó, csak a Ti kedvetekért... :D

Kép

Kép

Tegnap még formája is volt... :roll:
Huhh, Gyerkőcinek egyre jobban szétáll a füle... :shock: :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bogi hát a főnököd...jó kis hozzáállás részéről :evil:

Julcsi tetszik a hajad! :)

Zsu köszi, holnap sztem doki Olival :roll:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Verus: Welcome in the club! :D Nálunk az elejétől így megy az etetés... :roll:
Kenyérhéj? :shock: És biztos vagy benne, hogy ennek már itt van az ideje?

Ja, Millye, elfelejtettem mondani, hogy eddig a répa csúszott, de ma az sem kellett. Úgyhogy kellett a répa-krumpliba tennem egy kis almát. Így lement. (Asszem lesz némi kreativitásra szükségem... :wink: )

Zsu: Nekem van ewgy barátnőm, ahol 21 hónap van a gyerkőcök között. Az elején nehéz volt nagyon, de mára már nagoyn örül, hogy így döntött annak idején. Hihtetetlenül szeretik egymást a gyerekei, pedig különneműek.

Tegnapi Zéti-Oli páros és mai Bazsa is gyönyörűek!

Crocus: Asszem mi tudunk feltölteni a közösbe ilyen videót, jóga biztosan van, az érdekel?

Jaj, Amykám, nagoyn sajnálom! Kicsit sok mostanság a megpróbáltatás... :( Remélem hamar rendbejössz! (Ezek szerint Neked még fejned kell, nem?)
És a fogacskához is kitartást, csak kibújik végre!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jobbulást Olinak! Benyalhatott valamit?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ikverus, nálunk is megy a berregés ezerrel! Ma az őszibari fele szerintem rajtam végezte! :?

Julcsi, nagyon csini vagy! :D

Küldjük Olinak a gyógypuszikat!
zsu83
 
 


Julcsi, szerintem a barinőm is így fogja gondolni egy év múlva! :D
zsu83
 
 


Köszi csajok, azért mára már lényegesen jobb volt....

Millye: köszi a belladonna tippet és a palacsintát is... :lol: :lol: :lol:

Zvera: Olinak jobbulást, remélem semmi komoly!

Verus: Vinci nagy franc, nem lesz vele egyszerű... :wink: :lol:

Julcsi: nagyon jó a hajad!!!! És egyébként az alma nálunk is aduász, ha valami nem csúszik olyan könnyen, akkor, ha almát reszelek bele mindig megeszi... Sztem ez még nem is annyira kreatív... :) Normál esetben már nem fejek.... Kb 3 hónapja nem kellett, csak most, hogy Vend nem eszik..... alig nyammog a cicin... én hülye meg nem fejtem... azért gyulladt be... De már jobban vagyok sokkal!

Nagyon bízom a nyugodt éjszakában, mert bár napközben megint alig evett, 7kor benyakalt 140ml pépet, utána fürcsi, és még szopott is. Remélem csend lesz...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Zsu: mi is olyan 21-24 hónapot tervezünk az első két babu között... :D
majd meglátjuk mi lesz belőle.... :twisted:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Ja, majd elfelejtettem, ma voltunk a védőnőnél méricskén, és szerinte nem szimmetrikus a gyerek szemmozgása. Most őszintén, szerintetek Vend kancsal?

Egyébként minden rendben vele 7890 gramm és 70 centi...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


zsu: ti is hiányoztatok, és jó végre itthon lenni. Tudod egy kolleganő most jött vissza 3 év gyesről és kijelentette hogy ha nem kap tiszti helyet elmegy, be is adta az áthelyezésit...és ő kapott. Pedig kisgyereke van és még lehet hogy szülni is fog. Mondaná azt hogy szakmailag nem tart megfelelőnek, de a főnökasszonyom szerint nem erről van szól. Lehet hogy sokkal erőszakosabbnak kéne lennem.De nem érdekel most...legalább
nem lesz rajtam semmi felelősség csak amennyi idáig is volt.Nyugodt szívvel jöhetek el pár év múlva újra babázni.

ikverus: nem semmi Vince!

julcsi: jó lett a hajad!!!!

zetibebi: jól kidühöngtem magam.Remélem Oli jobban lesz.

amy: szerintem nem

Kép
budabo
 
 


Julcsi:Gyönyörűek vagytok! Te csak úgy sugárzol a boldogságtól! :D :D Olyan jó hangulatom lett ezektől a képektől!!!

Az én gyerekeim között is 18-18 hónap van. Hááát, nem egyszerű :?

Kép
kangu
 
 


Ja,az új védőnénink (kisbosszancs szerint"nénike") most szabadult az iskolából, szemtelenül fiatal. Kedves de nulla a tapasztalata, gyereke sincs :roll: Jól megleszünk :lol:

Kép
kangu
 
 


Bogi: Akkor most nem lesz előléptetés, ez azt jelenti?

Kangu: Köszi, ez nagyon jólesett most... :oops: (Még akkor is, ha nem látom magam valami gyönyörűnek, bár a Gyermekemet igen :wink: )
Huhh, enyém védőlány ugyanilyen. :?
Ja, és hozhatnál a gyönyörűségeidről minden nap fotót!
Azt pedig, hogy könnyű lehet Neked, szerintem senki em gondolta...

No igen Amy, ehhez nem kell még kreativitás, de ha 3 évesen is ugyanilyen lesz, akkor nem hiszem, hogy anyatejjel és némi reszelt almával le fogom tudni szerelni... :lol:

Jó éjt Mindenkinek!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsu83 szerintem holnapra már lemegy a gyulladásod! +++++++++++++++++++++++++++++ küldök hozzá sok +++++-t :D

Budabo na végre hogy hazaértél :D Füge mennyire érzékelte, hogy megérkeztetek? Gondolom ezerrel nézegeti az ismerős környezetet! Végre te is tudsz pihizni a saját szobátokban :D Várom a képeket a nyaralásról! :D Sajnálom ezt a munkahelyi mizériát ami nálatok van... nem lehet egyszerű... most nálam is van egy kis dili, de most nem írom le... Łß¤~%!

Nilabali palacsintát megsütöttem és gondoltam nézünk a lányommal egy filmet... még el sem kezdtük amikor hazajött apa... kitalálta, hogy menjünk kádat nézni... na sebaj mert kaptam hintát úgyhogy holnap "beüzemeljük" :lol:

Zetibebi stodal szerintem jóde adhatnál neki Oscillococcinum-ot is mert immunerősítő náthára is jó meg gyulladáscsökkentő is :D küldöm Olinak a ++++++++++++++++ -t hogy meggyógyuljon! :roll:

Julcsi-79 nagyon nagyon csini vagy! Jól áll neked az új frizura! :D Ezek szerint legalább az almát szereti Marci :D már ez is egy előrelépés... majd idővel el kezd enni mást is... :D

Amy81 nagyon szívesen :D ++++++++++++++-t küldök , hogy lemenjen a lázad és a gyulladás! :roll: Nem úgy néz ki, hogy Vendi kancsal lenne... szerintem a védőnő az :evil: szép súlyban van Vendi! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Boldog hófordulókat kívánok!
Babócák édesek és ügyesek!
Stelly: Minnyá kiugrik Adri onnan, hihetetlen milyen ügyes.
Nilabali: kakaófüggő :lol:
Julcsi: szépek vagytok, jó lett a frizud!Lassan visszatér a szexi feleség :wink: ! Szépen hízott Marci!
Zvera: akár hányszor meglátom a pelenkázón az orrszívót takonynyaló Zétit látom a szemeim előtt :lol: . Olyan szépek azok a képeid, ahol így szeretik egymást a fiúk, gondolom te is meghatódsz tőle és simogatja anyai szíved.
Millye: gond nélkül összejött a palacsinta sütés?
Zsu: végre kijött az a fogacska.
Bogi: újra itthon, na végre túl vagytok rajta. Főnök :twisted: , akkor most nem is mész vissza?
Helga: A tüdőgondozóban kapta az oltást Barbi? Volt vmi vizsgálat is? Valszeg Alex is újra lesz oltva :? .
Amy: tesód hogy van?
Zsufi: sztem hasonlít! Milyen volt újra munkában?

Gondolkoztam én is az itthonról dolgozáson, végül is elfér a nappaliban egy-két inkubátor :) .

Ladmon: donnya nyüffentő :lol: . Milyen a mei tai?
Crocus: 74 kg óóóó, bárcsak annyi lennék :(
Mi a héten Alexapu nélkül vagyunk.
Mozgás: nálunk „még csak” oda-vissza forgás van, hátrafelé kúszás és előrefelé nyújtózkodás.
(az egyik könyvecskéjén kérdésre ránéz és rámutat a kérdezett állatra, egyik nap meg dédinél kiforgatta az ágyneműtartó zárjából a kulcsot, többször egymás után :shock: )
Vasárnap kezdtük a barack kóstolást, háááát a tej jobban ízlik neki :D .
Kép
Kép
kreiszi
 
 


jó reggelt!

Adribabának nagyon boldog felediket kívánunk Bazsaládéval!

millye:aztán képet kérünk ám a hintázó kisfiadról!végül hol vettél és mennyiért?

julcsi:jó lett a hajad és a fiad egyszerűen zabálnivaló!minden képen olyan édes,és a fülecskéivel együtt igazi édes baba!ő az én egyik titkos kedvencem!

bogi:hát,elég genyó a főnököd hozzáállása,de így lehet,hogy megkönnyítették neked a döntést és Fügével maradhatsz otthon!nagyon várjuk a képeket!

zetibebi:neked is köszi köszöntést!és Olinak jobbulást!

kreiszi:neked mi a keresztneved?Alexnak is van egy feje a barack után :lol: nekünk még mindig nehezen megy a kanalas kaja....nem tudom,lehet,hogy valamit rosszul csinálok,de Bazsa van,hogy ki sem hajlandó nyitni a száját,egyszerűen tepsiszájat csinál és úgy összeszorítja,hogy elfehéredik neki!Alex is nagyfiúsodik nagyon!

zsu:Bencus is berregi a barackot?olyan aranyos lehet!apa azt mondja,hogy nem tudta elképzelni,hogy egy barackot ennyire el lehet kenni,rajtam a gyerek előkéjén,a ruháján a széken és még egy törölközőn is barack van nálunk a kaja után....egészen addig,amyg nem próbált megetetni a Bazsit! :lol:

veus:kenyéhéj?jó kis bélpoklos a fiad!

ladmon:Esztike kikerült a kenguruból tegnap? :lol:

jut eszembe csajok!apa jövő hét kedden megy pestre melót felmérni a XV.kerületbe,a rákospalotai útra!lakik arrafelé valaki?mert lehet,hogy mi is megyünk vele és akkor meghívatnánk magunkat! :roll: :lol:

Kép
nilabali
 
 


julcsi: melóval most azt van, hogy ahova én mennék azt kb. márciusig foglalja egy nyugdíjazáson lévő kollega, tehát majd legkésőbb akkor derül ki hogy rám bólintanak-e vagy sem. Lényegében január-február környékén vissza kéne mennem és majd eldöntik. Én most úgy érzem ha nem megyek vissza akkor biztos hogy nem kapom meg, ha visszamegyek akkor talán igen. Szemét dolognak tartom hogy a kisbabámmal takarózik, ráadásul én félidőig dolgoztam, mások meg azonnal lelépnek betegre, mert élből veszélyeztetett terhesek vagyunk. Dühös vagyok rájuk, de annyis pletykás kollega van, akik egy-két elejtett szóval még alám is pakolnak. :twisted: :twisted: Éjszakáitok jól telnek változatlanul?

millye: nem igazán vettem észre Fügén hogy észlelné a változást. Itt volt két 20 éves lányzó, játszottak Fügével amig én pakoltam, takarítottam. Éjszaka nagyon jót aludtunk, nekem már hiányzott az ágyam és Fügének is kényelmesebb a rendes ágyikó mint az utazó. Ma délre vendégek jönnek, aztán délután csavizni akartam,de esik az eső...remélem nem nagyon gáz a melóhely nálad

kreiszi: ez tetszett..inkubátor a nappaliban :D

Kép
budabo
 
 


kreiszi: a második kép haláli alexről!!

nilababa: sajna mindettől függetlenül is elég valószínű hogy mennék vissza :oops: :oops: Mi nem arra lakunk, én szívesen meghívnálak. :wink:

Adri boldog hófordulót!!

Kép
budabo
 
 


Főtornászbajnoknő Adrikának nagyon boldog felediket kívánunk Marcimmal! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi: akkor még este én is próbáltalak hívni, de foglalt voltál, vagy ki voltál kapcsolva, nemtom. Aztán fele anyatej-fele vízzel kapta (volna) a pépet, úgy döntöttem, első 3 kanállal be is nyomta, olyan "húdefincsi" arccal, aztán többet nem lehetett belekönyörögni, csak fordult a cici felé hisztizve.
Azóta meg folyamatos pörgés van már az utazás miatt is. De tegnap eljutottunk gyógyszertárba és ott azt mondták nem kell bele olaj, csak vízzel adjam, mert Magyarországon így szokás. Leírod nekem itt vagy priviben te hogy adod?

Bocsánat lányok sok reagálásra nincs időm, ezer a dolog. Tegnap még mostam vasaltam... Hasi ultrahang kontrolra vittük Efét, aki szerencsére teljesen kinőtte a vesetágulatut HURRÁ :), bár a doktornénik ennek kevésbé örültek :P , mert teljesen odavoltak Eféért, totál emlékeztek ránk :shock: és össze-vissza gügyögték a gyereket. :D
És orvoshoz is mentünk mert 2 napja folyton köhög manó, olyan furán erölködve és sokáig, hát a doki közölte, hogy semmi baja, csak szórakozik... Háááát szórakozhatna mással igazán, mert én már totál kivagyok tőle. :(
Meg bőröndöket is takarítottam, meg listát írtam, ilyesmik... És mivel a tegnapi ajándékbeszerzés során csak nekem vett apa egy szoknyát, mert neki úgy tetszett (jó mi? én nem is akartam), ma mehetek újra boltokat járni... A legnehezebb van hátra, anyós és após. És a csajok is bejelentkeztek egy-két Astor rúzsért :roll: . Múlt nyáron mikor vittem nekik csak lestek, hogy ez mi, valami kínai cucc, mert ott nem elterjedt márka, aztán mostanra hozzászoktak a jóhoz. :D
De szerencsre az ajik többsége már megvan. Majd még kell több tonna csoki, de arról párom gondoskodik, elvileg :roll: .
És lehet sógornőm most fogja bejelenteni az eljegyzését, egyenlőre még nagy a titkolódzás, olyan izgi. :D

Alex, Bazsalikom nagyon cukipofik! És Julcsi tök jó lett a hajad, tetszik benne a világos melír, nagyon jól áll, és cuki Marci is szokás szerint. És korábban nem is írtam, hogy unokahugod szemei csodásak, és az akkor feltett képek közül amiken ketten vagytok Marcival a második (na ezt jól leírtam) nagyon nagyon szuper lett!

Vince édes lehet a köpködéssel, főleg távolról. :lol: És igen én emlékszem, hogy a tiszta etetéssel büszkélkedtél Verus, hát ezt azért kaptad. :D

Tegnap találkoztunk egy 3,5 hós 9 kilós fiúcskával (nem duci volt, hanem nagy és erős :shock: ), 3800 g-al született, és egy 6 hetes kiscsajjal, aki 150 ml-eket eszik. :shock:

Kép
Kép
elif
 
 


Adrinak és Bazsalikomnak sok Boldogságot!!! :)

Kép
Kép
elif
 
 


elif: nagy már az izgalom!!! ügyesen pakolj, érezzétek majd nagyon nagyon jól magatokat.

Kép
budabo
 
 


Büdös Kölke még alszik, hogy lesz ebből napirend??? :) Bezzeg 4-kor úgy viselkedett, mintha reggel lenne. :x
Kérdésedre válaszolva Bogi, egész jól telnek, felébred néha, felriad, ma csak egyszer, négy körül, és nem akart vissazaludni... De nem vettem ki, simogattam, mondtam, hogy alvás van és nagy nehezen elaludt. Szerencsére nem sír ilyenkor, nem is éhes, már sok éjszakája nem etettem, ennek örülök, lassan csak eljutunk majd odáig, hogy nem is nagyon fog felébredni. Ha szomjas, kap kis gyümölcslevet sok vízzel higítva, így megissza.
Huhh, nehéz helyzet a munkahelyen, de Füge és a Te jólléted a legfontosabb, lehetőség még adódhat máskor is... :wink:

Köszi Nila, ez nagyon jólesett! :oops: :D

Kreiszi, épp hiányolni akartalak. :wink:
Huhh, rámutat a dolgokra? :shock: Következetesen? Ez az Alexovics! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Huhh, Elif, itt vacakol néha a térerő, ezért lehetett... :( Köszi a képdícséreteket, privi megy. :)

Nagyon-nagyon gyönyörű, problémáktól mentes, pihentető, feltöltődős uitazást kívánok! :D Vigyázzatok Magatokra!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kép Erdeiék
Kis családom...majd jövök is, ha tudok :)

Kép
Kép
abencze
 
 


Túléltem a takonykórt :) Bár én már diagnosztizáltam magamon a H1N1-et :? Nagyon szarul voltam tegnapelőtt, anya rendes volt elvitte délután Barbit, Berni apjával volt így tudtam pihenni. Mostmár minden ok.

Adrinak is boldog felediket! Bazsinak pedig megkésve 5 hónapot!

Bocsánat, de én évfordulókkal, dátumokkal, névnapokkal nagyon hadilábon állok :oops: MIndig mindent elfelejtek :?

Kreiszi: nem volt semmilyen vizsgálat a tütőgondozóban, a védőlány szólt, hogy mikor vihetem, mert egy hónapban csak egy nap oltanak, nálunk minden hónap első hétfőjén. Ezzel nincs is már teendő, kb.4-6 hét múlva kifakad és kész is :) Ettől nem is lázasodhat. Alexen látszik mennyire rajong a barackért! :D

Elif: jó utat nektek!

Lkverus: Vince nem gyengén nyomja! Kenyérhéj :shock: :shock: :shock: Én meg itt örömködök, hogy Barbi végre eszik egy nap 4-5 kanál barackot!

Julcsi: csini lett a hajd! Én is tegnap fodrászkodtam, már nagyon rámfért! Marci továbbra is nagyon huncut vigyori!

Budabo: munka :evil: Nem könnyítik meg a dolgod!

Éééééééééééééés: (dobpergés) Barbinak is van egy ici-pici fogacska, még csak a sarkát érezni, de határozottan ott van! Éééééééééééééééés: 6500 g! van remény!!!!! :)

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok!

Bencus éjszaka 2-3 óra között 5 percenként felsírt, aludt, de felsírt, szerintem a foga bánthatta! Este nem tudtam neki bekenni, meg homeós adni, mert bealudt a cicin! Reggel negyed 8-ig aludt!
Cicim már jobban, de még fájdogál, már nem olyan csomós!

Adrinak nagyon-nagyon Boldog Félévest kívánunk! :lol:

Amy, szerintem egyáltalán nem kancsalít Vendi! :roll:
Örülök, hogy már jobban vagy! :)

Millye, köszi a sok-sok +-t szerintem ideért, mert már sokkal jobban van a cicim, tegnap alig tudtam emelni! :?
Már megint bekavart a főnököd? :evil:

Kreiszi, hova ment Alexapu? :(
Jók a képek! :D

Nilabali, tegnap barack után fél órát takarítottam, Bencust, Magamat, meg a körülöttünk lévő dolgokat! :?
Sajnos mi nem arrafele lakunk! :(

Bogi, örülök, hogy jót aludtatok! :D

Elif, nagyon örülök, hogy Efével minden rendben! :D
zsu83
 
 


Abencze, gyönyörű családod van! :D

Barbinak gratulálok a fogacskához! :D
zsu83
 
 


Adrit és Bazsaládét isten éltesse!

Julcsi, nagyon jó lett a hajad! Bogyesz, a kis huncut, még az elálló fülecskék is milyen jól állnak neki8 Nem csoda, ha nila is odavan érte :wink: :wink: :wink: )

Elif, nagyon drukkolook, tényleg hosszú az utatok rettenetesen! Élvezd a pihenést, a körülrajongást, , nagyon vigyázzatok magatokra, visszavárunk! Meddig maradtok? És onnan tudsz netezni?

Amy, Vend eszik már, hogy lehűlt az idő? Végre jobban vannak a cicik is!
Zsu, te is javulgatsz, olyan jó, minden bajból (ami mostanában nem kevés felétek) olyan hamar kilábalsz!

Abence, büszke lehetsz a családodra, nagyon édesek együtt. Olyan fotó nincs, amin anya os látható?

Kreiszi, olyan jót nevettem az inkubátorokon, amit a nappalitokban tervezel felállítani! :lol: :lol: Barackevő Alexovics grimasza tündéri!

Ladmon! Jeeeeeeeeeee! Üdv a meitai-osok klubjában! 8)

Nila, volt reggel kakaó? Gondoltam rád, mikor én ittam, bár az nem nesqick.

Léna iszonyatosan szeret enni. Nagyon bejött nekünk ez az igény szerinti hozzátáplálás, ajánlom esetleg figyelmetekbe, ha összeszorított szájjal, vagy kiköpködéssel küzdötök. Igaz, most még háborús területre hasonlít a konyha és mi is evések után, de egyrészt ez úgy látom, máshol sincs másképp, meg hát a tiszta evés hosszú tanulási folyamat, aminek még az elején vagyunk,ne várjunk csodákat!
Tegnap megkóstolta a meggylevet, fintorgott rettenetesen, aztán később tettem neki a tálcára meggyhúst, na azt már szó nélkül befalta a fél almával és fél barackkal egyetemben :lol:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Sziasztok!!

Adrikának sok-sok puszit küldünk a feledik szülinapjára!!!!!!!!!!

Ma megint az irodában vagyok, fiúkák otthon.

Hát nagyon furcsa érzés, sokat gondolok rájuk, de tudom, hogy a Peti nagyon jól elvan Marcikával, tehát nem lehet gond. Egyébként olyan szempontból nem is rossz kicsit eljönni, hogy utána még sokkal jobban tudok örülni annak, ha velük lehetek :D

Egyébként a kaját úgy oldjuk meg, hogy gyümit és főzeléket kap Marcika, ha meg valamiért egyiket sem akarja, akkor legfeljebb majd kap egy kis Sinlacot. De kedden sem volt gond, megette a sütőtököt krumplival. (egy fél üveggel, de azzal kihúzta, amíg haza nem értem). Úgyis lassan ki kellene váltanunk egy kaját. Mondjuk a nem édes főzelékeknek nem volt eddig valami nagy sikere, az almát meg semmilyen formában nem hajlandó fogyasztani, úgyhogy még csak azzal sem tudom átverni :lol: Na de majd csak alakul.

Egy kérdés: nektek mit tanácsoltak, mikortól lehet húst adni a kicsiknek, mert épp tegnap néztem, hogy az üveges kajáknál, ami 6 hónapos kortól adható elvileg, szinte mindegyikben van hús, de én még azért korainak tartanám.

Hát ez a nappali alvás nálunk továbbra is nagy gond. Marcika magától egyszerűen nem hajlandó nappal aludni, de persze egy idő után már tiszta nyüszi, mindig úgy kell elaltatni, hogy sétálgat vele az ember. De nálunk is a 2 alvás a max. napközben. Az a baj, hogy néha már 12-kor túl van a 2. alváson is, és akkor egész délután fent van :?

Julcsi: tök jó a hajad, és továbbra is imádom Bogyeszt!!!

Nilabali: nagyon cuki Bazsi, sok puszit küldünk neki is az öthósra!!!!!!! Jó kis terv a koncertre biciklivel menni, milyen rég bicóztam már én is, pedig szoktunk menni biciklitúrára is, és nagyon szeretem!!

Bogi: hát nem egyszerű a helyzet neked sem a munkahelyeden, kíváncsi vagyok majd hogy döntesz, hogy visszamész-e jövőre.

Millye: te mikortól tervezed, hogy visszamész melózni? Van már konkrét elgondolás??

Elif: jó pakolást neked!!!!!!!!!!! Aztán holnap gondolunk ám rátok!!!!!!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


"Adrinak és Bazsalikomnak sok boldogságot!"-csak neeeem? :lol: Lemaradtam valamiről? :D

Viszont csatlakozok Elifhez, sok boldogságot nekik :D

Abencze nagyon szép család!!!

Alexet nagyon bírom ám :D Ő is tudja mit akar (meg mit nem ) :wink:

Elifnek pedig minél több pihit, szegénykém nagyon rád fér! Hadd babázzanak a rokonok! :wink: Apa szerintem tök édi a szoknyával :D Az enyém sose venne nekem ruhát, viszont hozott tegnap kicsi tujákat, bele vagyok buzulva az örökzöldekbe :D Ez nála olyan lépés, mint másnál egy csokor vörös rózsa, azzal egyenértékű :) (neki a romantikázás nem megy, de ilyenekkel kompenzálja)

Hú mindjárt jövök

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Picioli nagyon taknyos és tök sűrű, nagyon nehéz felszakítani, éjjel mellette aludtam és képzeljétek sikerült egy másik tudatállapotba kerülnöm, méghozzá: úgy aludtam, hogy a fülemet "nyitva hagytam", azaz a hangokat beengedtem álmomban. De hülyén hangzik... Azt hallgattam hogy Oli szuszog-e mert sokszor köhögött és a köhögés után tök sokáig nem vett levegőt, ilyenkor számoltam a másodperceket hogy mikor vegyem fel, tyú de rossz volt. Délután szuperdoki :roll: most is alszik és köhög álmában, ugyanezt csinálja, utána nem vesz levegőt.

Megyek, Z igényel.

Kreiszi ezek valóban a legszebb pillanatok mikor így látom a köliket, ilyen meghittségben, nagyon megható, egy igazi megvalósult álom ők együtt :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!
Amy: szóval tesód gondolom jól van, mert boldog, friss házas. A sógira gondoltam :oops:
Na most olvasok, majd jövök.
kreiszi
 
 


Gerendai Zsu, de jó, hogy így szereti Léna a gyümiket, nagyon ügyes! :D

Zsufi, esetleg próbáld meg eltolni a 2. alvást délutánra! :roll:

Olinak továbbra is megy a sok-sok ++++++++++++++++++++++
Nagyon sajnálom, hogy beteg! :cry:
zsu83
 
 


Hi!

Nila: Tegnap csak járt a szám egész reggel, de hogy Bazsalikomodat felköszöntsem... Áááá.... :oops: Szóval cuppantás az 5 hós (és már egy napos) pofijára!
És igeeen, Eszter kengurun kívül tartózkodik, immár egy napja!! :D

Stelly: na, le ne maradjak már rólad is! 6 hós Adrit is csókoltatjuk!
És kigubásztam tegnap a cikket (ami egyébként Baba magazin és Zsidró mondta). Szóval egy éves korában egyszer teljesen lenyírta a haját minden gyerekének, mert a gyenge hajhagymák nem tudnak megerősödni a hosszan hagyott hajtól. Háááát....

Julcsi:
Jóvan, szép a hajad,de Bogyesz.... Khmmm... Ő még szebb!! :D

Bogi: Hát sajna ez amúgy mindig így van... Aki teper és jobban "fekszik" az könnyebben érvényesül... :(

Amy: kancsi Vendin ne pánikolj! Én Esztin sem látom, aztán ő is az. De én hiszek a védőnénimnek, mert ő csak jobban látja... Megvizsgáltatjuk aztán kész... Még kinőheti simán.

Kreiszi: Otthoni inkubátor... Hihihi, az király meló lenne! :D
Na látom, Alexnek is bejön a kajcsi! Haláli feje van!! :D De már szívesebben eszi a barackot?
Ja, mei tai még nincsen, de már feladta a csaj postára. Alig várom!

Elif: húha! Pakolj, csomagolj, mossál, vasalj, vásárolj!! (Hú, én már a leírásában is elfáradtam! :) ) Jó utat, aztán tessék bejelentkezni, ha adódik lehetőség!

Abencze:
szép a család nagyon! Szöszke banda! :)

Hel: Jipijjé fogacska! Hurráhurráhurrá!!!! :D

ladmon
 
 


Ja, Zsufi problémájáról jut eszembe...

Van még olyan rajtunk kívül, akinek nem alszik el magától a gyermek csak cicin?
Mert én már itt tartok... De inkább ez, mint a fáradtságtól ordítás! Pedig olyan ügyin aludt el 4-5 hónapig... Mostmeg.... :cry:

És jó lenne, ha valaki elzavarna nyaralni pár napra a jövő héten. Rágtam apa fülét, hogy menjünk el, rábólintott, erre meg én paráztam rá, hogy hogy fog aludni, meg így sem alszik el magától, idegen helyen meg még rosszabb lesz stb...
Valaki verjen már meg, lécccciiiii!!!

(Viszont Vera - Oli gyógyuljon meg!!! Az előbb kimaradt....)

ladmon
 
 


Zsu, örülök, hogy cicik jobban. :)

Zsuzsi, ez hogyan működik? Azért jól összedarabolod a dolgokat, nem? És kirakod, hogy válassszon Ő? Bocs, nem tudom elképzelni... :oops:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?