Új privát üzeneted érkezett!

[quote="madar"][ írta:madarb]Bibi: ne izgulj! minden rendben lesz, annyira rendesen csinálod a diétát. :)


Minthogy nem szurkálom magam, nekem gyakorlatilag most dől el, hogy működött-e a diéta ebben az előző másfél hónapban ... ezért izgulok: tudom, betartom, de azért, ha gond van, előfordul olyan, hogy a diéta sem tudja lent tartani ...

Mit szólsz, milyen szupi hüsi idő lett ... negyed 7 magasságában 16 fok volt ... végre nadrágot kellett felvennem :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


KRISZTI, NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Kép

Kriszti boldog névnapot!

[/img]

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 

 
 

Bibi: én egyszerűen szárnyalok :) egyébként is a hidegfront rám mindig jó hatással van, teljesen felpörgök és ilyenkor mindig roppant hatékony vagyok :wink:
Vérvétel: pozitív gondolatok ... rendben lesz ... :) azért majd írd meg, hogy pénteken, hogy dícsért meg a doktor bácsi :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Nem indul jól a napom :twisted:

Hívom a dokim, hogy ma kéne mennem, erre majd pénteken. Persze, kivel? Párom nyelvvizsgázik, mert nem fogadták el az előző diplomájának a nyelvvizsgáját, mert nem állami!
(ja csak 50 km kell vezetnem, és nincs helyismeretem Zegen)

Nevetséges, akkor jó volt, most meg nem? Vagy az a 20 ezer Ft kell a vizsgaközpontoknak???? :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Bibi, biztos rendben lesz minden. Nem volt olyan nagyon magas se az eredményed és mivel rendesen betartod tutira jó lesz most minden.

Itt is fincsi levegő van, éjjel valszeg eshetett is, mert mintha jóval vizesebb lenne a föld... Be is van borulva, szóval happy minden! :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Kriszti:
Kép

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt!

Madar,nekem nem nő meg a "munkakedvem" a hőmérséklet csökkenésétől Kép Kép ,pedig én is tudnék mit csinálni :oops: :oops:

Brumi,tök jó fej vagy,és veled is meglepő módon udvariasak voltak.Drukk a jó eredményhez Kép Kép Kép

Csunyeszka,sajnálom a pénteket.Sehogy sem lehet összeegyeztetni???

Itt is hűs,eső nem esett.Be van borulva.Éjjel még takaró is kellet,fáztam :shock: Leszámítva a 3 pisijáratot,jót aludtam.
Ma elmegyünk a west endbe a gyerekkel,és visszaszerezzük a telefonszámát. :(

Kép
v.andi
 
 


Szép jó reggelt!!!!!!!

Kapok levegőt,de jó,ennek örömére ma tényleg takarítok,és a vasalást ma kéne megejteni,hátha ettől csak melegebb lesz a többi napon.

kRISZTI NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!
Kép

sutimano76
 
 


tegnap már nem tudtam visszajönni,mert elment a net.bocs akire nem reagáltam.

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]t írta:sutimano76egnap már nem tudtam visszajönni,mert elment a net.bocs akire nem reagáltam.


Sütikém,írjál be az ellenőrződbe egy fekete pontot Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


jelentem mélyhűtőláda kiürítve, most olvadozik :)

Andi: lehet, Rád a melegfront van ilyen hatással? :wink: egyébként meg teljesen mindegy, úgyis megvár :roll: :wink:

Csunyeszka: :( nincs semmi megoldás?

KépKép
KépKép
madar
 
 


Boldog névnapot Kriszti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lili, kitartás!!!

Brumi, vérvétel 8) örülök, h végül jól sült el! És minden oké lesz az eredménnyel, tudom!

Csunyeszka, sajnálom! Remélem találsz valakit, aki el tud vinni / kísérni! A nyelvvizsga balhék mindig pénzre mennek ki szerintem... :(

Nekem időjárástól függetlenül sosincs kedvem takarítani :oops: :( pedig itt az ideje nagyon.......
Ma álomkórosan keltem, és a szokásos depivel, de a hüvi idő azért most jó!
Megyek védőnénihez ma, majd beszámolok!

floranan
 
 


Andi,"de tanítónénikérem,ez nem az én hibám volt"!!!!!!!!!
Ágyak áthúzva,fent kipórszívózva,kövi felvonás a felmosás.Sziasztok,majd :?: jövök :?:

sutimano76
 
 


Sütikém nagyon belehúztál Te is :wink: na, megyek én is a mosókonyhába :roll:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Krisztinek boldog névnapot kívánok!


Most sem tudok reagálni, pelusvasalás, pakolás, nst......

Jók legyetek!

Kép
arvaerika
 
 


Mi meg most indulunk a "bótba", ahogy Lillus mondja :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Boldog Névnapot!:)

Örülök, hogy a nagy többségnek fincsi éjszaka volt.....már ideje volt ennek is. Én is vasalást tervezek erre a napra meg a maradékok megvételét....:))))))))) csak egy a vicc a dologban:)))) nincs hosszú nacim amit feltudnék venni:))))))))) de majd kocsival megyünk és felül jól beöltözöm:))))

Én hajnali négy felé kómáltam be addig babó mocorgott (valszeg befordult... de nemtom) és fájdogált a hasam meg mindenféle odalenn...... néha ráparáztam, hogy lehet nem is jóslók de rendszeresség semmi nem volt benne..és járkálásra enyhült... szóval megnyugodtam... csak járkálva nemtudtam aludni:)))
Most azon gondolkodom lemondjuk e a hétvégi nyaralást......... Megnéztem a neten a rijekai kórház bababarát:) de azért jobb lenne szigetváron.....bár a dokim még nincs 2 hétig.....

Egy dolog aggaszt...... a kutyám nem megy mellőlem egy tapodtat sem és éjszaka is ha felkelek pisilni vagy inni jön velem és figyel.....- nem szokott ilyet...... És a terhességet is előbb tudta mint mi.......szóval jó lenne ha tudna beszélni vagy nekem lenne annyi ösztönöm mint neki....:)))
Ja és párom ma azt álmodta megszületett babó..........tegnap azt álmodta babó bemutatkozott neki, és mondta, hogy nemsokára megszületik.....

szóval........nemtom .......

ma megveszem a málnalevél teát és elkezdem inni, meg a homeós bogyókat is.......Ki fogja még inni? Kiváncsi vagyok lesz e hatása...

KépKép
dorkamartini
 
 


jajjj nem is mondtam..... ma vagyunk ám 36 hetesek:))))))))

KépKép
dorkamartini
 
 


Én is akarom inni a teát és a homeos bogyók is érdekelnek, de azt még meg akarom beszélni a szülésznőmmel, aki természetesen aug.17-is szabin van. Remélem addig egyben leszek még - de nem tudom, hogy utána érdemes-e még elkezdeni a bogyókat.

Hol vetted a teát? Hogyan csinálod meg és mennyit iszol belőle naponta?

t-pk
 
 


hát ma veszem meg de gondoltam gyógyszertárban csak van......
6dl forró vízhez 2 teáskanál 10 percre.... - nekem ez a recept van meg..

homeós bogyókból:
caulophyllum - ezt elkezdem már most szedni

vajúdáshoz: caulophyllum, cimicifuga racemosa, arnica montana, pulsatilla

csaszira:staptisagria és fejfájásra hypericum

KépKép
dorkamartini
 
 


Hú, Dorka.... a kutyuk tényleg nagyon sok mindent megéreznek... Hétvége elég neccel lesz nálad. Kíváncsi vagyok hogy döntötök. Aztán majd megyek látogatni. ;)

Tegnap este tuti a frontot is érezték a babók, mert enyém babó is még a szokásoshoz képest is igen aktív volt és rengeteget keményedtem, így magneb6 meg pezsitabi volt vacsira terítéken. Nekem is vmikor éjfél után sikerült elaludnom, mert addig a sok keményedéstől ment fel a pulzusom is és győztem pihegni... De görcseim szerencsére nem voltak..

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok


Köszönöm szépen a köszöntéseket :oops: :oops: :oops: Nagyon aranyosak vagytok :oops: :oops: hüp-hüp :)


Dorka, gratula a 36-hoz! :) Madar, nektek is :) :)

Tök jó, 3an is időzített bombák lesztek /vagytok :) :) :)

Dorka, anyuéknál is van egy spániel, aki le nem szakad rólam :) :) a németjuhász és a másik spani nem testőriz :D :D Érdekes, mindenesetre :D

bátrak vagytok külföldi nyaralásba belevágni, én nem merném, ahogy mostanában érzem magam :roll:

a hiperaktív kismamák táborát sem erősítem, szóval kissé destruktív vagyok mostanság :D :D /vagy szimplán lusta :lol:

Süti nagyon ügyes vagy :!: :!: :!: :!: :!: :!:

na, megyek folytatom a főzést....

vicger
 
 


T-pk, hordozóra visszatérve... Az tuti, hogy a Maxi-Cosi a top..., de nagyon sok más jó is van. Pl. Römer, Concord... Nekem Mírával is és most is Graco lesz. Teljesen meg voltunk vele elégedve. Lehet Bibinek igaza van, hogy azt nehezebb bekötni, ezt nemtom, mert nekem kikötés volt, hogy legyen hozzá bázis talp és ne kelljen mindig ki- be-kötözgetni. Erről most se mondanék le...
Ilyenünk lesz egyébként:
Kép
Ja, meg az is fontos volt, hogy kompatibilis legyen a babakocsival. Milyen járgányotok lesz? Vagy arra nem akarod majd használni?

Málnalevél teát gyógynövény boltokban vagy patikában lehet venni. Én ismét dilemmában vagyok igyam-e vagy sem. Míránál is vettem, de mivel faros volt, nem ittam. Na most Ákos ügyesen fekszik, de a méretei miatt (nehogy kockáztassuk a csaszis varrataimat) lehet megint császár lesz, így nem sok értelme lenne, sőőt. De ha nem az lesz? szerintetek?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.08.05 10:24-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 


Kriszti, mi jót főzől?

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok.

BOLDOG NÉVNAPOT KRISZTI!!!!

Az éjjel nálunk is esett, most is csepereg. Lassan eléri a lakás a 26fokot. :lol: :lol: Az éjjel mi is nagyon jól aludtunk. Reggel viszont megint a szomszéd macskájára keltünk. :evil: :evil: Ez már nem az első. Szeretem az állatokat, de nem igazán tetszik, hogy nálunk "bulizik". Leginkább az, hogy átjön, és a saját kertünkben reggelente nekiesik a mi macsinknak (aki már végre kinn alszik). Persze az ablak alatt. :evil: :evil:

Amúgy tegnap a levegő enyhülésére nálam is beindult a takarítási láz. Csatlakozom a csapathoz! :D

Én is tervezem a tea + homeost. A homeos bogyókat már beszereztem, a teát még nem. Majd meglátjuk, nálam milyen hatása lesz. Nagyon remélem pozitív! :wink:

spickey
 
 


Jelentem felső szint rendbe és tisztaságba+ a lépcső is csilivili.Most kicsi pihegés,mert így is 10 liter vizet izzadtam le kb.Ebéd és lehülés után neki esek az alsó szintnek is.Azért néhány ablak is lemosásra került,mert már nem lehetett kilátni rajta!!! :?

sutimano76
 
 


Süti,ha végeztél,jöhetsz hozzánk is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Andi, :lol: mennék én,ha nem lennék terhes!!!!Jó kifogás sose rossz,mi?????

sutimano76
 
 


Kriszti... Boldogságos névnapot Neked!


Süti... jöhetsz hozzám is.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Nincs kedvem semmihez... ááááááááááááááááááááá de nagyon nincs... pedig annyi mindent kellene csinálnom.... :? :? :? :? :?

Én is beszereztem már mindent.... a homeos dolgokból... málna levél teát patikában nem kaptam ... de gyógynövény boltban igen.... :wink: :wink: Dorka... és a málna levél teát naponta iszod a 6 dl????? (mert én nem tudom, hogy igyam... :? :? :? :? :? :? :? )
Én vettem még palástfű teát is ... majd szülés utánra.... :wink:
vikiviktor
 
 


Süti, ha már Vikinél jársz, onnan csak egy ugrás és itt vagy nálam. Bár tegnap takarítottam, de biztos találunk vmi elfoglaltságot neked. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.08.05 11:38-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 


Húúú, látom nem csak nálam van pörgés :lol: :lol: Nekem muszáj, mert ha én mozgok, Fruzsi nyugizik - tehát, főzökpakolokboltozok és még sétáltam is egyet.
Csináltam a picasán egy gyors szedett vedett albumot és jól megnéztem mindenkit :lol: :lol:
Össze kell szednem magam és elindulni szemüveget csináltatni, most, hogy nincs olyan meleg, de úúúgy elfáradtam :lol: :lol:
Kicsit fáj a hááátam is, szerintem nehéz a pocak + a két méterem is... de azért megmaradok most már, reggel még nem voltam benne olyan biztos.
Én nem teázok sem homeozok sem fájdalomcsillapítok. Keménykedek, és majd jól megszívom :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lili34
 
 


Csajok bőven elég ez a 136 m2,úgyhogy ne várjatok!!!!

sutimano76
 
 


Pedig van fini túrógombócom...

Kép Kép
manósziget
 
 


Jesszus Lil, de nem így képzeltelek!!!!!!!!! :shock: Pnt az ellenkezője vagy, mint ahogy azt én gondoltam. :oops: És te lenni 2 m????? Pocid alig látszik... igaz egy ekkora lakásban. ;) :) Csini vagy nagyon.

Kép Kép
manósziget
 
 


Halihó!

Kriszti: sok boldog névnapot!!!

nálunk is itt a lehűlés, csepereg az eső. kedvem is lenne takarítgatni, de valahogy nagyon gyengének érzem magam. lehet még a tegnap miatt.
Andi: azért kellett sokat várnom, mert egyszerre csak 4 ember mehet be ctg-re (ennyi gép van) és persze azokat, akiknek már lejárt az idejük és csomaggal érkeztek, előre hívták. volt hogy többször is visszamentek, gondolom a babó nem produkált rendesen. én még szerencsés voltam, mert az egyik kismama, aki bőrönddel és kispárnával jött 8-tól majdnem 11-ig várt, hogy most hazamehet-e, vagy már bent kell maradnia! a sok szabadság miatt meg a doki nem tudott hamarabb jöni, hogy értékelje a leleteket, így azért kellett megint elég sokat várnom. de egyébként nagyon rendesek voltak.
remélem azért, hogy a jövő héten hamarabb végzek, de legfeljebb több kaját, meg vizet viszek.

megyek mert ideje nekilátnom a patiszonnak, az lesz az ebéd, (meg a páromnak vacsi) rántva.

a nővérem állandóan aggódik, hogy ne induljak el sehova gyalog, mert mi van, ha véletlenül rosszul leszek. eddig nem is gondoltam bele, mivel elég jól viselem, szerintem. persze a meleget nehezen bírom, de nem hősködök, és nem rohangálok feleslegesen. nem is akarok rágondolni, mert csak magamat paráztatom. azt sem akarom, mivel párom dolgozik, hogy mindenhova apósom vigyen, akkor inkább egyedül, vagy sehogy.
bocs,a kitörésért, de nem tudtam megállni.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Lili,megmondom őszintén nem ilyennek képzeltelek,egy szőke kis vékony lányka jutott eszembe a lili névről.De szépek vagyok,a Fruzsilak meseszép,a babakocsi is,és ha a babakocsi a ház bejáratánál áll,akkor meg marha irigy,hogyan-honnan ennyi rózsa.én is én is ilyet AKAROK!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Már jön vissza a poci! 2cm két hét alatt! Úgy el voltam keseredve, hogy nem mértem két hétig, és tessék :lol: Nő az én kis szemem fénye :) Biztos a magasságom miatt nem látszik nagynak.
Eredetileg somogyi vagyok én is, Kaposvár a szívem csücske :) De elsodort az élet :)

Kép
lili34
 
 


MH???? Mitet csinálsz te ott???

Kép Kép
manósziget
 
 


Anya-rózsa somogyban, minden évben ájulunk tőle, olyan szépséges, és apukám annak idején csak lenyomkodott oda pár tövet, hátha lesz belőle valami! Hát lett, mindenki a csodájára jár!

Kép
lili34
 
 


Sziasztok!

Kriszti: Kép

Süti: Ruhák nagyon édik!

Orvos: Jól kiveséztétek nekem, még nemtom micsin alszom rá párat!

Amúgy meg én is hisztis vagyok, meg nyűgös, meg minden. Ma voltam vérvételen reggel 7-re odaértem én voltam az első. Erre 3/4 8-kor jutottam be, mert a protkósok a szülésznénikéjükkel bevonultak és mindtől levette a sajátjuk a vért, úgyhogy a sima vérvételes csak utánuk tudott kezdeni! :evil: :evil: :evil: :evil:
Ez a magyar EÜ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


A hazámat szolgálom :)

Kép
lili34
 
 


Na, összeszedem magam és irányt veszek a kálvin tér felé, mert így nem lesz belőlem semmisenem.

Kép
lili34
 
 


Manó,te kivel beszélgetsz???Vagy nekem jön át minden hozzászólás???Honnan tudod hogy Lili 2 m???És mi az a MH???????? :? nem értek semmit!!!!!

Túrógombóc :wink: ,én nem annyira,de férjem imádja,majd megkérdem lemenne -e takarítani is érte?????Én szilvásgombócos vagyok,de ha süti----------akkor a RIGÓ JANCSI az ász.

sutimano76
 
 


Lili,apukád nem jönne el csak úgy dugdosni hozzám is,nagyon bírnék egy ilyen gyönyörű bejáratot!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Taranee,ha nincs ennyi lóvéd,akkor akár a dokival is megbeszélheted,hogy bocs 50-t tudsz szánni erre,de mivel nincs több,így sajnos akkor a szüléshez nem fogod behívni,és majd az ügyeletes ellát.Ha nem a pénzre megy akkor tuti belemegy az árcsökkenésbe is.Én valószínűleg megbeszélném ezt vele.

sutimano76
 
 


Süti, olvasd csak el feljebb Lili hsz-ét... ott írja mekkora. ;) Közben meg rákerestem iwien... MH = Magyar Hadsereg. :lol: Ok?

Na igen, szilvásgombóc!!!!! Nyami. Aztat én is jobban szeressem... csak azt macerásabb kivitelezni. Idén idáig minden szilvát befogtam a gyümilevesbe. De lehet legközelebb ráveszem magam a gombócgyártásra...

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="manósziget"][ írta:manószigetb]T-pk, hordozóra visszatérve... Az tuti, hogy a Maxi-Cosi a top..., de nagyon sok más jó is van. Pl. Römer, Concord... Nekem Mírával is és most is Graco lesz. Teljesen meg voltunk vele elégedve. Lehet Bibinek igaza van, hogy azt nehezebb bekötni, ezt nemtom, mert nekem kikötés volt, hogy legyen hozzá bázis talp és ne kelljen mindig ki- be-kötözgetni. Erről most se mondanék le...
Ilyenünk lesz egyébként:
Kép
Ja, meg az is fontos volt, hogy kompatibilis legyen a babakocsival. Milyen járgányotok lesz? Vagy arra nem akarod majd használni?

Málnalevél teát gyógynövény boltokban vagy patikában lehet venni. Én ismét dilemmában vagyok igyam-e vagy sem. Míránál is vettem, de mivel faros volt, nem ittam. Na most Ákos ügyesen fekszik, de a méretei miatt (nehogy kockáztassuk a csaszis varrataimat) lehet megint császár lesz, így nem sok értelme lenne, sőőt. De ha nem az lesz? szerintetek?


Manó: ez nagyon jól néz ki, tutira nagyon kényelmes a babónak !!! :)

Nálunk a kényelmen és biztonságon túl alapvető szempont volt, hogy mivel két autóval használjuk, könnyen lehessen ki-be tenni ... és igen: a babakocsivázra rá lehet tenni nálunk is :) ... nekem az is fontos volt (mivel elsőn laktunk, és csak félemelettől volt lift, tároló nem volt) , hogy a vázra, és ne a sportkocsira lehessen tenni (=így sokkal könyebb volt felcuccolni, és a vázat kint tudtam hagyni a minusz 10 fokban is az ajtónk előtt (zárható lodgia-nk volt ) ... a sportrészt meg bevittem az előszobába = az nem koszolt, mint a babakocsi kereke, jóval kisebb volt, és szoba meleg, amikor mentünk sétálni, ami télen nem utolsó szmepont :) ... szóval: én azért lettem MC -fan, mert ezeket a paramétereket szuperül teljesítette mind a hordozónk, mind a babakocsink :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kriszti:

Kép
Vendég
 


Dobok egy listát, mert hogyhogy nem Lili nem szerepelt benne! :shock: De most már igen. ;)

Kép

Kép Kép
manósziget
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?