Új privát üzeneted érkezett!

na jól felmostam mindenhol ahol tudtam. fél üveg floraseptet tettem a vízbe. anyukám meg jól bekajált és alszik! :evil:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kincső még minidg alszik! :lol: :oops: :shock:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sziasztok.

Én tapsztalt vagyok bolha témában.
Nekünk kintről jöttek be a kertből mikor nem vágta a szomszéd a füvet és ott a kóbor macskák voltak.

BIO KILL
ez természetes és megöli őket. Mindent be kell fújni vele. padlót, szőnyeget, kanapét, ágyat, párnákat.
Mert mindenhol meg tudnak bújni. és ugyan az emberre nem másznak fel azaz nem maradnak az emberen de csípik őket.

aida boldog szülinapot:)))


én nem tudok menni a plázás talira mert
1: dög meleg van és nem villamosozok ilyenkor:))
2: Iza alszik:))))))))))))
volt 3-ik is de az most nem jut eszembe:)))))

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Mégsem mentem aludni. Inkább szórakoztatlak benneteket fotókkal. :-D

Néhány hétvégéi erkélyjelenet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Helló!!!

Hol vagytok??? :shock:

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni:
ha kilóg a lába, akkor hogy tudod bekötni háttal? Nem kényelmetlen neki? Mert Bencénél most úgy van, hogy ,ha bekötöm, akkor nem tudja kinyújtani a lábát. Most még nem zavarja, de gondolom gy idő után fogja...Vagy nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


SZIASZTOK!

Nem tudtam menni a Westendbe, mert ott maradtunk délutánra wellnesssssszezni... :wink:. Így csak most értünk haza.

Lyndee: Köszi a kérdést! Megjöttünk! Nagyon jó volt, mindenkinek szívből ajánlom Egerszalókot, nagyon "bababarát". Volt babapancsoló és Domit nem lehetett kiimádni belőle. Üldözte benne a labdákat, fröcskölt, visított, azt hittem megzabálom. Éjjel pedig aludt az utazóágyában mint az angyal. Egyszer fél8-ig húzta egyben kétszer pedig hajnalban ugyan megébredt, de közöttünk aludt még 9-ig. :lol: Szombaton voltunk kisvasutazni Szilvásváradon. Látnotok kellett volna az arcát, amikor tülkölve elindult a vasút (ráadásul nyitott volt) majdnem kiesett a száján. :lol:

Kép
mannababoca
 
 


Lányok meséljetek a taliról. Képeket!!!!!!!!

Kép
mannababoca
 
 


Kubu: Mi meg a Margaréta szobát kaptuk...hiába kértem a Tulipánt... Nesze bakker. Szóval mellettünk lesztek, NINCS VASALÁÁÁÁS!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mannababoca
 
 


manna:örülök,hogy jól sikerült a hétvége.Én is sok jót hallottam már Egerszalókról :wink:

Berni:nagyon szép a lánykád!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:


Arni kiakasztott.Egész délután nem akart aludni,pedig már annyira fáradt volt......nem tudom mi lehetett,lehet ez a meleg?étvágya sem az igazi.csak egy fél üveg zöldborsó főzeléket evett meg :? most kidőlt,ha felébred gyors pancsi :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Tali szuppper volt! Kivéve, mikor Kobi kétszer leüvöltötte Hanna fejét, erre ő sírva fakadt :oops: :oops: :lol: :lol: Na jó, nem üvöltött, csak kicsit hangosabb volt Hanna tolerancia-szintjénél... Gondolom, azt mondta neki, hogy minden hiába, ő hűséges Kincsőhöz :lol: :lol: Bár a csókjelenet után...
A bébik élőben természetesen még sokkal szebbek, mint fotón (eddig csak Hannát láttam élőben). Panka igazi kis hölgy, Mini nagyon huncut, Kincső meg szívcsücsök... :D

Vonatozást Kobi majdnem végigaludta, legközelebb is bármikor megyünk :)

Manna: a Shirazban voltatok? Az annyira tuti hely! Vagy a felújított termálnál? Biztos írtad, csak nem emlékszem... :oops:

Berni: Zsoff még mindig gyönyörű :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Helló!!!

Csajok, el sem hiszitek!!! Zsófi magától aludt el. :-D Igaz nem a kiságyban, hanem a szőnyegén. Fürcsi után táp, aztán pörgött még fél órát, aztán már kezdett nyöszörögni, odabújtam hozzá, hasra feküdt, kicsit még tornázott, de aztán kiütötte magát fél 9-kor. Mindezt úgy, hogy délután 4 óta fent volt. Annyira örülök!!! Remélem ez nem csak egyszeri eset volt! Nekem már az is nagy megkönnyebbülés lenne, ha nem a kezemben vergődve kínlódná magát álomba, hanem szépen elaludna mellettem...

Manna!
Tényleg, melyik szállodában voltatok? A Shirazt én is néztem (el kéne mennünk októberben vmi nászút féleségre, persze szigorúan hármasban :-D), baromi gyönyörű hely, imádom az ilyen stílusú belsőket, de aszem ezt nem a mi pénztárcánknak találták ki. Gondolom az új termál sem olcsóbb...

Gabi! Zöldi! Trombi! Zsiri! Mush!
Képek nem készültek délután???

Mági!
Zsófi lába kilóg, de még simán elfér a hordozó és az autó hátsó támlája között. Persze ha kinyújtja, akkor a talpa már eléri a támlát, de akkor sem kényelmetlen neki. Amúgy meg általában behajtott lábbal ül, úgyhogy egyelőre jók vagyunk. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni: Mush fotózott :) Én elfelejtettem gépet vinni, de legközelebb nem hibázok :lol: Hát ja, a Shiraz gyönyörű, de én is akkor voltam egy hosszú hétvégére barinőmmel, amikor még éppen lyány voltam... és üdülési csekkel... az új termál akkor még épp befejezés előtt állt...
Éljen Zsófi!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi, Berni: Shiraz volt. 8) :wink: Berni! Nagyon ajánlom. Nézd meg hátha vannak akciók, vagy last minute.

Kép
mannababoca
 
 


hellobello

Kincső most aludt el, jól elfáradtunk mindketten. képeket holnap megpróbálom feltölteni, nálunk lesz összeröffnés. 4 nap rohangálás után ennek most örülök.

manna örülök, hogy jó volt a nyaralás.

lyndee. jobbulást Arninak.

berni. Zsóff továbbra is szépséges

minden baba nagyon édes volt a talin.szerintem jól sikerült. Kincső meg Hannával smárolt Kobi helyett. :oops: :shock:

szép álmokat!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Örülök, hogy jó volt a tali!

Kubu: Küldök privit!

Kép
mannababoca
 
 


gyerkőc megfürdetve ,hamiztatva....és alszik :lol:


jó lehetett a tali,már alig várom a képeket :wink:

berni:ügyi Zsofi!Tartsa meg jó szokását :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!
De jó nektek hogy taliztatok. Na de majd hétvégén jól bepótolom én is a lemaradásomat! Reszkessetek!!! :lol: :lol:

Lyndee: igaz vittünk gépet, de mivel mindegyikünk bement a vízbe a gép meg nem vízálló így nem vittük magunkkal!!! :oops: 8) Arnika jobban van??

Bernuska: Zsófi nagyon szép kislány!!!!

Márton délután és most is ringatva aludt el, miközben halkan dúdoltam neki! :lol:

Itt nagy vihar készülődik, le is lépek. Gép kikapcs!!
Vendég
 


manna: nem mondod komolyan h szilváson voltatok szombaton! mi is OTT vooltunk akkor! :twisted:
kisvonatra mi nem mertünk felülni vele mert nyitott :roll:

Kép
andy30
 
 


bocsánat nem tok ennyit visszaolvasni két oldalt sikerült de vagy 5el vok lemaradva igy most csak 1 képpel jövök ami most nagyon teccik:)

berni nem semmi gyönyörű haja van zsófinak! irigy irigy:)

szoval az angyalkám:
Kép

Kép
andy30
 
 


sziasztok!

örülök,hogy mindenki élés virul

lyndee:Arninak jobbulást

talisoknak szuper lehetett

mi aznap gulyáspartin voltunk, Réka nagyon jól bírta és életében először elaludt a sportba is,
:o :o :o :o :o :o azért sem mertem eddig menni vele sehová,mert amikor álmosodott csak üvöltött és rohanás haza volt belőle, de most így:) igaz akkor már majdnem 5 órája volt már fent,picit toltuk a fenek alatt, kicsit sírt de aludt egy fél órát és utána újult erővel vetette magát bele a asztal rámolásba.
vasárnap meg anyumékhoz mentünk a telekre, de Réka úgy kiütötte magát előző nap, hogy 9-kor már fel kellett keltnem, hogy induljunk:)

a legújabb hobbija ölbe ül az asztal előtt(földön ülve nem buli) és amit az asztalon talál rámol le, körbe,csapkodja egymáshoz és közben berreg mint egy kisautó és pröcögteti a nyálát és síkitva kacag...:D:D:D

már alig várom a szombatot:wink: :wink: :wink:

mi megint itt vagyunk a telken, azért is szeretek ide járni, mert az első éjszakát Réka mindig végig alussza a többit már nem csak az elsőt este 9-től reggel 9-ig szokta nyomni.
hogy ezt miért nem tudja otthon is??? fene se érti
meg beszéltem anyósékkel,hogy miért van,hogy otthon vergődik elalvás előtt itt meg még altatni se kell!!!
valszeg azért meg egész nap a jó levegőn van, vki mindig fárasztja,após nótázik vele, mami meg a járóka körül tesz vesz pucolja zöldségeket és közben Réka beszélget vele ill a falevelekkel.
én velem hintázik a hintaágyba,énekelek, mondókázunk viszem körbe a kertbe mindent megfog(megtép)
otthon a panelbe egyedül, velem sajnos unatkozik.



berni: nálunk akkor csinált ilyet amikor még kisebb volt és még 3x aludt, este bevágtuk a kocsiba és úgy aludt csak el, csináltuk 2 hétig aztán meguntam, hogy ne mááááá mégis csak meg kell tanulni elaludni autó nélkül
ha jól emlékszem akkoriban tért át a 2 alvásra így késő du-án már nem aludt és ezért(általában) este 9-kor eldől mint egy zsák...


mush: meddig is maradtok?
csak most hogy újra van kocsim, összefuthatunk a jövő héten nekem a szerda lenne jó
(ha lesz kedved talizni velem )a szombati tali után
ja igen számoltál már?. hogy mennyi pénzt vigyek?
hívjuk kubut is, meg a többieket is
megvárom a szombatot a körkérdéssel hátha vki azt mondja áááá én azzal a csajjal többé sosem, még rémálmomba se.
bár zöldivel és verával már találkoztam, ebből zöldi még szóba áll velem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kubumigrén..... na majd szombaton elmesélem, hogy csináld és hátha segít ha már nem hívtál fel....:evil: :evil: :evil:

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


ja igen ezen a héten a rossmanba 999 forint lesz a 10 db ujjbábú készlet?
ha vki jár arra megnézné, hogy egyátalán érdemes venni?

zöldi: milyen volt a séta? lábad hogy bírta?
végül is megnézted a fejvédőt?
de nem gond ha nem fért bele az idődbe, ráér szabi után ha Pösten lesztek

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


téleg fejvédő: jövő héten megyünk balcsira pesten lehet átvehetnénk..

Kép
andy30
 
 


andy: Regi édes, úgy meg van illetődve:)

vki asszem érdeklődött dekorgumi iránt
http://www.teszvesz.hu/item698737792_de ... et_uj.html

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Morgen,

Migrén tegnapi/ma hajnali viharral nem ment el, mindenesetre jobb már, de olyan vagyok mint a mosott …. (gondolom Orsitól majd kapom a dádát h nem telefonáltam azért h megtudjam hogyan is űzhetem el magamnak ezt a fránya migrént) Szerencsére Marcinak is nagyon jó volt tegnap az alvókája, reggeli után 2-ig nyomta, jó persze utána elkezdődött a pörgés.

Zöldi,
Aktuális még a babakocsi kérdésed ?

Mági,
Akkor Neked sofőr kell, kérdés h benne lennétek e abban h valaki vezeti az autótokat ? Annyira szeretném ha jönnétek.

Sarmi,
Ráhel nekem is nagyon bejön. Én kicsi bogyómat ha lány lett volna a Hanna nevet kapta volna.

Enikő,
Sofőr ? Na abban is szívesen benne vagyok, de a helyhiány miatt akkor is kellene még egy autó. Hmmm ?

Zsiráf,
Jaja én vagyok a pedegg beszerző, ma megyek és akkor veszek Neked is.
Asszem jelenesetben időjárásfüggő a front, stressz is lehet (tudod család-hiába csak foglalkoztat) de attól inkább azt érzem h majd szétszakad a mellkasom és a hátam.

Lyndee,
Jobbulást Arninak.

Gabi,
Mennyi ajtótok van Nektek ? :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Berni,
Zsófi tud ám pózolni.
Nézd meg ezt a helyet is http://www.hasik.hu/ én imádom.

Manna,
Okkééé akkor éljen a vasalásmentes 7vége.

Orsi,
Jól van na, mea culpa, nem hívtalak, meg is érdemlem h szenvedjek.
Megyünk reggel piacra, majd visszafelé jól megnézem Neked az ujjbábukat.

Andy,
Regi zabálnivaló.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Vasárnap voltunk egyébként csepelen pancsizni, először is dobtam egy hátast a belépő árától 1900 Ft/fő. Úgy láccik régen voltunk strandozni. A hely egyébként nem volt rossz, Marci nagyon élvezte, mindenki megcsodálta a kis mosolymanót aki végig kacagott és berregett pancsi közben.

Fejkendő: tudom erőszakos vagyok, de aki varrókedvében van, esetleg egy háromszög alakú valamit nem csinálna nekem ? mondjuk a taliig ?? (feltéve ha jön)
Na lécci…. 8) én még varrni sem tudok :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Tegnap este elmentem masszírozásra, már annyira fájt a hátam, lapockám, derekam, bokám stb. stb. érdekes mondjuk a lábfejem mostanság kezdett el fájni, bizsereg ha hozzáérek..
Ja és a legborzasztóbb, masszírozás előtt csajszi csinált bmi-t hááááát ezúton közlöm én nem eszem semmit 7végén, addig pedig a tartalékokból valahogy elvegetálok… Huh nagyon gáz, brutál a súlyom, nagyon brutál, teljesen ki vagyok akadva. Tennem kell valamit, mától új élet, le kell fogynom… nagyon sokat. Brrr

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Végre összeállt az útiterv nyaralást illetően:

3-án indulunk ide
http://hu.camping.info/ausztria/karinti ... furt-22274

aznap még megnézzük
http://minimundus.blog.hu/

aztán másnap reggel indulás tovább
http://www.kempinglap.hu/portal/lido.html

ez lesz a bázisunk és onnan megyünk mindenfelé (Toscana, Bologna, San Marino, delfinárium, vizi vidámpark)

18-án pedig irány Velence, ott alszunk és gondolázunk is majd.
:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szép jó reggelt !

Képeket kérünk a taliról!!!

Berni:
de aranyos a kis Zsófi!

Andi:
a te kismanód is aranyos!

Enyém gyerekek mindhárom beteg..Piros tork, magas láz....és nyügi ezerrel.... :x

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kubu:
jó kis kirándulásotok lesz!!!!Jó kikapcsolódást nektek!!! :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


és akkor a legfrissebbek

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Márti,
jobbulást kívánok Nektek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


köszi Kubu!
Hihetetlen milyen kis huncut nézése van Marcinak! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


mégegyszer megkérdezem,
akkor oxycort receptem kell valakinek ?
(dokibánk írta fel arra az esetre ha valami sérülés történik Marcival nyaralás alatt)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


kriszti:
én nem vagyok nagyobb gyerekes, de ebben a helyzetben a következőt tenném
Megpróbálnám elmagyarázni, hogy akit elvittek az angyalok az a mama lelke.
it felmerül az a kérdés, hogy mi a lélek...megkérdezném tőle, hogy mit érez, ha a mamára gondol, vagy rád anyukájára.
mit érez akkor amikor arra gondol, hogy már nincs itt a mama.
ezeket az érzelmeket a szívével érzi az ember ott ahol az ember lelke lakik.
Aztán rávezetném, hogy amikor az emberek meghalnak a lelkük(azt amit ti mondtatok, hogy hova ment a nagyi)oda kerül.
Viszont a testük itt marad, az már nem érez semmit,fájdalmat sem, mint ahogy te érezted amikor elestél a biciklivel.
ezért azt a család eltemeti.
aztán sokat rajzoltatnám a mamáról,mi az amit a mamának adna,ha még itt lenne, mit mondana neki?
Rajzoljon a mamának(ha szeret rajzolni),vagy ha nem gyurmázzon, csináljon neki ajándékot, és közben beszéltetni, hogy mit érzett akkor amikor mondtátok neki, hogy nincs a mama többé...sokszor beszélgetni vele erről
aztán amikor úgy látod, hogy felkészült kivinném a temetőbe, elbúcsúzni a mamától, vigyen neki ajándékot, pl. az egyik rajzot.
Persze csak ha már szeretne menni.
hagynám, hogy ő is el tudjon búcsúzni.
Az ekkora gyerkőcökbe is le kell zajlania a gyász folyamatának, szerintem.
Lehet, hogy most a nagy gyerekesek megköveznek, hogy ez hülyeség.....

amúgy ezzel kapcsolatba,kérdezném:
ti mondjuk egy 5 év körüli gyerkőcöt elvinnétek pl. a nagyszülő temetésére?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi:
temetésre ekkora gyereket nem vinnék! Én azon is ki voltam akadva, hogy amikor Aput temették,rengeteg gyerek volt a temetésen. Apu pedagógus volt, elsősei voltak, és a szülők elhozták a gyerekeket. Szerintem egy 6-8,de megkockáztatom, még egy 10-12 éves gyereknek sincs semmi keresnivalója egy temetésen..

kubu:
A szombati tali bedőlt végleg.... nagyimék akkor jönnek Annáért, és elviszik egy hétre túlünk.. Ez lesz az első külön töltött időszakunk, korábban még csak egy napra sem voltunk külön egymástól... :? Gyanítom, engem jobban meg fog viselni, mint őt... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Orsi,
talán 18 éves voltam amikor először "elmehettem" temetésre, addig nem engedték a szüleim... szóval olyan fiatalon semmiképpen sem.

Mági,
sajnálom, hát akkor "kénytelen" leszek én menni hozzátok, útközben felveszem Bébic kisasszonyt is és majd megyünk együtt. :lol: :lol:

Kaptam hétszázé' 1 doboz sinlacot, ma este kipróbáljuk.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


hétszázé Sinlacot? Mázista... :lol:

kubu:
gyertek csak hozzánk, szívesen látunk, akit tudsz ,szedj össze :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



Sziasztok!

Tegnap este érkeztünk haza, szuper volt a nyaralás, a Wörthi tó továbbra is a szívem csücske marad. Az időjárás nagyon jó volt, végig nyári meleg volt, egy-két nap kicsit túl nagy kánikula is volt. Sokat fürödtünk, 26 fokos volt a tó vize és kristálytiszta, és sokat túráztunk is, három nagy túrára mentünk el, ebből 2 2000-es csúcs volt. Az egyik helyen felvonóval kellett fölmenni, ettől kicsit féltem Szabival, de hordozókendővel megoldottuk. A túrákra pedig hátihordozóval vittük, nagyon szeret benne ülni. A szállásunk is nagyon jó volt, bár ezt már ismertem, korábban már kétszer voltunk ott. Na, ott aztán nincs internet, fönt van a hegy tetején egy tanya (bár a magyar kifejezés nem ugyanazt jelenti, mint a német Bauerhof). Állatokkal, traktorokkal, saját termesztésű zöldségekkel, Heidi néni főzött ránk isteni finomságokat (és nem került többe, mint tavaly az önellátás!) Majd teszek föl képeket is, meg biztos eszembe jutnak majd még részletek is, most csak ennyi voltam, mert tele a nappali a cuccainkkal. Visszaolvasnom azt hiszem, reménytelen
:(

zsebi_baba
 
 


Helló Csajok!

Gyermekem este 9-től hajnal 5-ig egyhuzamban aludt. Persze a szuterénban. Ma este megint tetőtér lesz, ott tuti jön a vergődés... De hogy miért kel ilyen korán??? :twisted: Aztán, bár már megint k.o. volt hajnal 5-től 9-ig pörgött. Most nem ment az egyedül elalvás, de megvártam, amíg iszonyat fáradt lett és csak akkor vettem ölbe és nem sétáltam vele, csak ülve ringattam. 2 mp alatt elaludt. :-D

Köszönöm a dícséreteket Zsófi nevében! Szerintem is gyönyörű a kisasszony, de hát én elfogult vagyok. :-D

Manna!
Domidnak nagyon boldog névnapot kívánunk! Shirazt majd még megnézem, hátha van vmi occsó csomagjuk.

Mági!
Ha lesz nálatok össznépi megszállás (Kubu, Bébic...) akkor mi is becsatlakozunk. Dunaharaszti itt van a szomszédunkban. :-D Sajnálom, hogy szombaton nem tudtok jönni! :-(

Kubu!
Köszi a linket, megnézem! A kempingekben sátrazni fogtok vagy lakókocsit bérelni? Érdekelne, mert bennünk is felmerült a sátrazás gondolata, de egyelőre elvetettük Zsófi miatt. Nagyon jó helyekre mentek majd!!! Marcidnak nem semmi szemei vannak! Bomlani fognak a nők utána! Jól van, látom nálatok is megy a maszatolás ezerrel!

Márti!
Jaj, te szegény! 3 beteg gyerkőc! Jobbulást nekik!!!

Andy!
Regid de helyes! És nagyon hasonlít rád!!!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Orsi: A temetésre a válasz, határozott nem. Pici még hozzá, szerintem még 11-12 éves koráig sem szerencsés a dolog.

Mi megvagyunk, bár a viharban nem aludtunk valami fényesen, megyek mosni, takarítani... :roll: :cry:

Kép
mannababoca
 
 


sziasztok!

Csak gyorsban jövök mert gyerkőc felébredt a kajcsi meg fő.....

Köszönjük már jobban vagyunk,nem köhög olyan sokat és jött egy kis hűvös is.Persze idebent még dög meleg van,mert hiába van nyitva minden ablak de a falak még melegek.

Én nyomom a c-vitamint,remélem használ!

Manna:Domi babának Boldog Névnapot Kívánunk!


Márti:Jobbulást a gyerkőcöknek,szegények! :cry:

Temetés:én sem engedném!

Szombatra milyen időt mondanak?nem tudom mibe menjek az esküvőre :?
Nászajándéknak Ti mit vinnétek?
Én vásárlási utalványra gondoltam vmelyik üzletben,szerintetek?
Vagy van vkinek vmi jó ötletete?

Andy:Nagyon édi regus!Hasonlít rád nagyon! :wink:

Kubu:Marcidtól mindig elolvadok :oops: :lol:

Zsebi:Üdv újra itthon!Nagyon klassz lehetett a nyaralásotok :wink: Ha lesz időd képeket hozhatnál :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Orsi Nem hülyeség amit irtál. Sőt...
Ez nekem eszembe sem jutott. Persze mikor szóbahozza a Mamát akkor beszélgetünk róla. Emlékszel rá? milyen volt az arca, hogy hivott téged meg ilyenek.
Azért is csak halottak napján vittük ki elöször. Mert akkor sok a virág és égnek a gyertyák a sírokon, valahogy más a hangulata olyankor és hogy inkább ilyen legyen az első benyomás.
Temetésre én sem vinném, legalább 15-16 éves koráig.
Minket a tesómmal anyuék állandoan vittek, kicsi korunk óta kb 7 éves lehettem amire még most is emlékszem.Sőt volt olyan, hogy megakarták nézetni velem a testet. Apu szlováliából származik és ott természetesnek veszik, hogy mindenki megnézi. de 12-13 évesen sem volt könnyebb. Látni azt a sok gyászolót,engen meg végig folytogatott a sirás és nem nagyon tudtam ezzel mit kezdeni mert sokszor nem is ismertem.
ez engem lelkileg nagyon megviselt. Ezért akarom jól csinálni Olinál. [/b]

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


A babák csodaszépek!!!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Sziasztok!

Dominak Boldog Névnapot!!!!

Zsófinak és Milánnak Boldog Hófordulót!!!!


Lyndee: nem kérdeztetek rá hogy mit szeretnének? Mi mindig meg szoktuk kérdezni! Általában pénzt szoktak, és azért arra van pár ötletem hogyan lehet királyul "becsomagolni".

Felkelt, mennem kell!!!!
Vendég
 


Körkérdés:
Adtok már darabos kaját gyerkőcnek? Mire lehet számítani? Automatikusan elkezd rágni? Én eddig még nem adtam, ma lesz a nagy próba. Vettem 8 hós Hipp-es kajákat, ezek már mind darabosak, kivi leszek mit szól hozzá Zsófi.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Lyndee!
Németh Lajos bácsi szombatra meleget, de nem kánikulát jósol. Ha a párnak nincs ajándéklistája, akkor pénzt v. vásárlási utalványt adnék. Már befürödtem egy-két tutinak hitt ajándékkal. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni:
Anna köpte ki annak idején, általában úgy megy, hogy kell egy kis idő nekik, amíg ráéreznek. Ha látod öklendezni tőle, akkor még nem jött el az ideje.

Boldog névnapot Dominak,és boldog hófordulót Zsófinak és Milánnak!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?