Új privát üzeneted érkezett!

Helló Csajok!

Mindenki nyaral??? Mi ez a pangás? :shock:

Ákinak, Vininek boldog hófordulósdit!

Aida!
Boldog szülinapot!

Gabi!
Tudsz közkézre bocsátani egy listát, hogy jelen állás szerint kik jönnek talira? Kivi vagyok rá és az e-mail címekből nem teljesen derül ki.

Andy!
Én szteroidos krémet (de másmilyet sem) szoktam hűtőben tárolni. Gratula fogacskákhoz!!!

Mush!
Zsófi is elsírta magát régebben, mikor meglátta anyukámat, de ez nála kb. 2 percig tartott, aztán már minden ok volt. Nem tom Kincsőnek mi lehet a godja anyuddal.

Erika!
Dugót ne is mondd! Én tegnap délelőtt mentem be Pestre az Oktogonhoz menyasszonyi ruci próbára. Rádióban már hallottam, hogy a Balcsi átúszás miatt egész Pest levonult a nagy pocsolyához, ezért karambol hegyek az M7-en, 7-en is dugó... aztán Pesten szembesültem azzal, hogy szétkapták a 4/6-os villi vonalát... lezárások, dugók... még jó, hogy nem kell sokat Pestre járnom.

Márti!
Fiaidnak jobbulást! Remélem Anett nem kapja el tőlük! Hát tegnap este én is próbálkoztam az anya szagú pólóval, de amikor már egy hiszti volt, az sem segített...

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni! Én csak azzal tudlak bíztatni, hogy Hanna két napja megint egy laza cicizés után - már nem összebújva, ágybanmellémfelve, hanem csak simán ölben - bealszik, simán visszateszem a kiságyba és off. Mindez 5-10 perc. A cici második fele már trükkös cumiracserélés :)
Nem alkalmaztam semmilyen "módszert", csak egyszerűen eljött az ideje, hogy újra megpróbáljam. Már kb 10 napja kiságyazunk éjjel megint, de eddig mellettem (velem néha) aludt el, most cicivel, de gyorsan, és simán.
Két és fél hónap együttalvás után érett meg újra az én kicsi röfikém az önállóságra. Mert hagytam, hogy minden menjen a maga útján. Ő - és én - így működünk.

Kép
zölddisznó
 
 


Szerintetek a kölespépet adhatom Arninak minden nap?Imádja egy kis gyümivel!vagy csak néha néha kapjon?
mennyire tápláló a kölespép szerintetek?van annyira mintha sima gyümit kapna?


cili:ól néz ki a torta,épp most tört rám,hogy úgy ennék vmi fini sütit. :lol:

nálunk tegnap grillparty volt,barátokkal!Nagyon jl sikerült!


Aida:boldog szülinapot!!!!!!!!!


Ákos és Vini,boldog hófordulót!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Sziasztok!
Gyors életjel!!!
Köszönjük a köszöntéseket!!!! :lol: :P

Itt voltak egy hétig a szüleimés hát a gépnek a közelébe se mentem, sokat csavarogtunk! Nagyon jó volt, imádták Kiscsávót, ö is a nagyszüleit. Pénteken párommal sörfesztiválon voltunk. Klassz volt kettesben kimozdulni!!!

Ja meg anyóséknál is voltunk két napot,mert már régóta meghívták a szüleimet, ugyhogy el kellett menni hozzájuk. Igaz 3 órás út volt,de anyuék jól érezték magukat nagyon. Grilleztünk, meg élvezték a hatalmas kertet náluk!

Kubu!
A csirkecicit én olajjal,meg a pároló vízzel pürésítem. Utánna rakom akármilyen zöldséghez.

Manna!
Irígy vagyok Eger miatt. Èn is ott/otthon akarok lenni!!! :( :(

Lyndee!
Èn minden nap adok Vininek kölest a gyümihez.

Andy!
Gratula a fogakhoz! :wink:

Vinzent egy hete kb átment kommandósba. Eddig csak körbe kúszott,de már tud elöre is. Olyan édi ahogy egyik kezével húzza magát a másikal meg kitámaszt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2009.08.02 17:51-kor.
susy75
 
 


Kubu:
[quote]H írta:onnan jött az h Mózes lett a fiatok

Különlegeset ,ritkát akartunk,és ne német meg angol nyelvből átvett neveket.Fellapoztuk az utónévkönyvet,és ez tetszett meg.Írisz ha fiúnak születik,Medárd lett volna.De nagyon komálom még a Zakariás-t is,Én Jázinak Abigél-t vagy Ráhelt szerettem volna,de ezeket apa megvétózta.Szeretem ezeket a bibliai neveket.

Zöldi:
[quote]M írta:ert hagytam, hogy minden menjen a maga útján. Ő - és én - így működünk.

Mi is így!

Anygi problémáinkból végre látom a kiutat!
holnap megyek a családsegítőbe ürlapért a Krízis alaphoz,valamint Apa itthon van most két hetet szabin,megy jövő héten az apja mellé maszekolni,utána héten meg a nagybátyja mellé.Kömíves meló.kemény,de nagyon jól jön a lóvé.
Az a szar hogy mivel 60 kilóméterre megy nem jön haza mindennap.Holnap elmegy hajnalban,és majd csak szerda este jön haza,de csüt,reggel mi is megyünk vele vissza,és 2 napot ott töltünk mi addig szüleimnél.

Erika a pici fiadnak hányas a ruhamérete?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


sziasztok.

rajtam kívül jönne még valaki a nyugatiból vonattal?? én kb majd a 9 vagy a 10 órásival fogok menni az 10 vagy 11-re lesz ott kb.

Már ismerem az utat:)))

Gabi asszem itt a mostani nagy kavalkádba nem mentettem el a számod ha esetleg megadtad. Megadnád megint? Hogy ha odaértünk akkor telóznék. írj privit.

És mennyi píízt kell vigyek majd hogy bele száljak a hamiba üccsibe?? Tudod coca cola zéró:))))

jaah hazajött a "drágám"

maga kim,osta a ruháit de a hűtőből vett ki kaját amit nem neki csináltam. Majd erről is fel kell hogy világosítsam :lol: :lol:
jól kiutálom innen de nem baj ez a célom minnél hamarabb elkotródjon innen

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Ja, de semmire nincs időm! Most estünk haza anyáméktól, Kobi kapott névnapjára könyvet, játékot, fa formabedobót, tök jó!

Aida:
Kép

ÁKOSNAK ÉS VININEK NAGYON BOLDOG NYOLCADIKAT!

Holnapi talira akkor ki jön (jön valaki :lol:)? Én 3-ra tudok beérni a Nyugatiba

Kubu: A te Marcid csak ne járókázzon Kobi menyasszonyával! :twisted: :wink: :lol: :lol: :lol:
Spenót: olívaolajon kiolvasztom/rotyogtatom kicsit, aztán vízzel felöntve főzöm pár percig. Kajánál krumplit meg almát kutyulok hozzá.
Pipicici: eddig én húslevest főztem belőle és a levével meg a zöldfűszerekkel turminyoltam.

Vera: sztem a pia-husi kb. max. 2000 pénz családonként, de ennél tutira nem több. Megy a privi.

Mági: lehet, hogy elkerülte a figyelmemet és már írtad, de te apa nem tud jönni veletek?

Berni: mingyá összeszedem.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Küldtem mélt, abban benne van a létszám nevekkel meg minden, sikítson, aki nem kapta meg.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Zöldi!
Nálunk egy kicsit nehezebb a helyzet. Nem változik Zsófi elalvási szokása hónapról hónapra. Amióta megszületett, kézben alszik el, eddig életében kétszer sikerült neki magától a kiságyában elaludnia. Nem is lenne ezzel még bajom, ha hulla fáradtan méltóztatna kidőlni a karjaimban. De mostanában akármilyen fáradt, a kezemben is folyton felül... Összebújós elalvás nálunk soha nem működött, pedig de jó is lenne, akkor nem kéne cipelnem a kis hátsóját.

Gabi!
Mailt megkaptam, köszi a listát!

Lyndee!
Én minden nap adok gyümivel kölespépet Zsófinak, lehet, hogy ettől, de végre nem bogyós a kakija.

Sarmi!
Örülök, hogy javul az anyagi helyzetetek!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Kubu! Nekem nem is igazán helyre van szükségem, hanem soförre! :lol: Naaaa?

Cili! Jól néz ki a torta, hogy készült?

Susy! No melyik részén vagytok? Most férjem is kint van.

Erika! Szuper az ülés, amit választottál! :lol:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


hellobello
mi ma Szentendrén voltunk rokonoknál és nagyon jól éreztük magunkat!!! Kincső egy angyal volt végig.
kocsival vittek minket, de mire odaéertünk csurom izzadtság volt a napozója. még jó hogy vittem másikat.
mióta itt vagyunk sokkal kevesebbet pisil, ez lehet a meleg miatt?

Kristófnak Boldog névnapot!


Aida. Boldog szülinapot!

Ákos, Vini Boldog hófordulót!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Enikö!
Bayern, Würzburg közelében!
Párod itt melózik?
susy75
 
 


a szobánkban 29 fok! szörnyű!

ja és tele van piropöttyökkel Kincső, gondolom meleg kiütés. mit lehet csinálni vele?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Gabi:
Apa melózik, szabija is alig.. :cry:

Úgy tűnik fiam kinövi a hordozóját :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mushi:
melegkiütéssel semmit... :? Nedves pelenkával többször áttörlöd, mást nem tudsz

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mush!
Részvét! Hazamentél a szaunába! :( :( Szerintem a melegkiütéssel semmit nem tudsz csinálni!!
Itt tök hüvös volt ma szerencsére! :wink:
susy75
 
 


Holnap 3-kor én ott leszek Gabi a westendben. a tapasztaltabbak majd mondják, hogy hol.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush: oksa. Nekem szerintem kell majd egy kis idő, hogy odataláljak a tetőteraszhoz, már ha ott lesz a tali :)

Mági: sajnálom :(

Na, én elrakom magam holnapra. Itt is iszonyat meleg van....

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi, Musi, és mindenki aki jön holnap, Holnap 3 Westend nekem is ok, Zöldivel ugy beszéltük meg, a C&A előtt (középső szint Lehel tér felőli vége), de persze lehet máshol is... :D

Berni, ajjaj, ez az alvás téma nálunk is bejátszik, érdekes, hogy nem minden este, csak kb minden második. Nálunk csak a nagy ágyban, tápival a szájában prübálkozás megy, de néha egy kinszenvedés, dobálja magát minden felé,közben beturbozza magát... :( :( Na akkor felveszem, majd vissza az ágyba,és igy megy amig el nem alszik....
Még az jutott eszembe, hogy Zsoff mennyire álmos amikor megpróbálod éjjelre letenni? Nálunk javitott a helyzeten, hogy mi pölö 1okor fürdetünkmajd fekvés, én fél 8 után nem engedem már elaludni, igy amikor ágyba kerülünk, akkor Mini már annyira álmos, hogy kézzel lábbal (na jo csak kézzel :D ) dörzsöli a szemeit, és nagyon méltatlankodik is pölö öltöztetés közben, szóval olyankor már eléggé kivan...
Esetleg a délutáni alvás időzitésévellehetne játszani, vagy kitolnia fektetés egy kicsit..... bocs ha sok voltam, a tapasztalatok alapján nálunk ez ugy tűnik segit....

Szombati tali, nálunk is van egy hely, ha az segitség
valakinek.

Kubu, azt csiripelték a madarak hogy végül Te szereztél be Pedeget... (sajna a nyaralás alatti termés kimaradt :oops: ). Szoval lehet még ilyenre szert tenni?

Aida, Boldog Szülinapot, merre jártok?

Ákosnak és Vininek Boldog hófordulót!

Andy, a szteroidos krémet Bernihez hasonlóan én sem teszem a hűtőbe.

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Susy! Lipcsében dolgozik!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Gabi, Musi! Gyertek ti is cundá élé!
Szerintem manna és Kubu is jönnek.

Kép
zölddisznó
 
 


Cundá: ott leszek :)

Csók!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Elsőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő! hihi!

Verzsódrága: az emilre csak tértivevényt küldtél vagy választ is? Csak rápillantottam, hogy tőled jött, és mire megnéztem volna, Kobi egy jól irányzott billentyűcsapással végleg kitörölte.

Megyek hálóajtót festeni :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi, csak térti ment, nem írtam még! :lol:

Hű , Én nagyon levagyok maradva, egész hétvégén csavarogtunk,nem is voltam gépközelben,majd igyekszem pótolni!

De jó hír, visszatért a tejcsi, igaz már csak reggel szopiznak, de akkor annyit amennyit csak kívánnak! Olyan jóóóóóóóó!

verzso
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket, nagyon jól esett, komolyan. Sokkal boldogabb volt, mint tavaly. Igaz, nem volt semmi különleges - egy kis torta, egy egyszerű nap - de a tavalyihoz képest ez egy fantasztikus szülinap volt. :-)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


kubu nem jön, mert szegényt ismét leteperte a migrén.

csajok a bolhák életben maradnak máshol is, mint pl egy kutya vagy macska?pl szönyeg, partvis stb?
akkora kupleráj van anyukámnál, teljesen kikészít!! azt hiszem, hogy jövöre szállodába megyünk! nagy kár, mert a mi szobánkat nagyon szépen megcsinálta(ott nincs dszuva), tele van mindenféle néznivalóval kiscsajnak. nem dolgozik anyukám, egyszerűen nem értem, hogy mit csinál egésznap.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Aida: örülök, hogy jól telt a szülinap, és az a lényeg, hogy te jól érezted magad :-)

Mush: nem akarlak elkeseríteni, de a bolhák ölég strapabíró jószágok és nem kell nekik folyamatosan a gazdaállaton lógni ahhoz, hogy ellegyenek. De miért gondolod, hogy vanak bolhák szerteszana? Anyudnak van háziállata.

Kubu: szegénykém, kitartás, este 7 körül ér a Duna vonalába az "áldás", hátha akkor megkönnyebbülsz.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


sziasztok!

Túl vagyunk egy nem alvós éjszakán........ :cry: szegény Arninak fáj a torka és nagyon köhigcsél,emiatt szinte óránként ébredt :(
Biztosan megizzadt és megfújta a szél vagy elkaphatta a barátnőm unokatesóitól :evil:

köszi a pépes hozzászólásokat,akkor én is adom neki minden nap,ártani nem fogok vele! :wink:


gaby:jön vmi lehűlés estére?de jóó lenne

talisoknak,jó szórakozást :wink:

KépKép
lyndee
 
 


tiszta ideg vagyok:általában amikor elalszik Arni akkor jönnek különböző csilingelős,zenélős autók(pl.family vagy algida).Annyira utálom!Nem elég nekik az utca elején megnyomni a gombot végig nyomatja :evil:

KépKép
lyndee
 
 


Sziaasztok! Úgy néz ki, nekem is jó a du-i tali (legalábbis eddig még nem jelentkezett az asztalos) Úgyhogy megpróbálok én is odaérni 3-ra a cunda-hoz!

Kép
trombibébi
 
 


lyndee. ilyen nálunk is van!!! :evil: :evil:

gabi. van kutya is, macska is. egyik sem jon be most(nem mernek), de amugy beengedi őket. :evil: és ma reggel egy bolhát pecáztam ki a bébim hajából(sírt ios szegény, mert meghúztam neki, és az a köcsög még el is menekült). mit tudok csinálni????

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Musi, olyan furcsa, hogy ékezetekkel írsz! :lol: :lol: :lol: Bolhaporral szerintem beszorhatod a szőnyeget pl, az úgy tudom, hogy nem ártalmas.

verzso
 
 


Nálunk hajnalban volt egy hatalmas zivatar, de most olyan curva meleg van, pedig azt hittem, hogy kicsit jobb lesz utána.

Lyndee, jobbulást Arninak!

Kubu, Neked is!!

verzso
 
 


Mush: hát, jószágot nem beengedni, kitakarítani (porszívó porzsákját, ha cserélhető, akkor azonnal odakint kiszedni, zacskózni és kihajítani, ha nem, akkor is kint kiszedni és kimosni), és sűrűre kevert löttyel fel/lemosni. Ahol csempe/járólap van, ott meg domestosos cuccal nyomnám.
Egyszer mikor kicsi voltam, télen szellőztetéskor bejöttek a kutyák, de csak az előszobáig (pedig meg voltak rá tanítva, hogy nem szabad). Emlékszem, hogy anyám mit össze nem takarított, mire mind eltűnt...

Trombi: dejó! Akkor viszem neked a zenebonát :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Lyndee: jobbulást Arni babának. A zenélős autót ne is mondd, nálunk még a Purina takarmányos is jár, zenél meg hangosbeszél. Ha egyszer elkapom, a sz*rt is kiverem belőle :twisted: :oops: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


mushi:hát a bolhát szerintem is k**** neház kiírtani,főleg amíg állatok vannak bent :roll:

Otthon miújság?Apa hogy érzi magát egyedül?Kincső nem keresi az apukáját?

KépKép
lyndee
 
 


Trombi, de jóóóóó :D

Musi, lehet kapni bolhairtó port (állatkereskedésben tuti), és azzal a környezetet is le lehet kezelni.Nekünk anno a macskáról volt, és megtelepedtek a szőnyegben, vádli alatt körbe mindig tiszta csipés voltam... :(

Gabi. lemaradtam a zene dologrol a nyaralás miatt, én is kérhetek majd zenés cd-t? Vigyek esetleg ma üreset? Nagyon szépen köszi, és bocsi hogy igy utólag, de a nyaralás alatti lemaradást nem sikerült végig olvasnom... :oops:

Lyndee, ááááá, nálunk is ez van, csak nem az autók, hanem akkor furnak faragnak valamit kint, kiengedik a gyerekeket és üvöltés van, stb.... :twisted: :twisted:

Kubu kitartás, jöna jobb idő. szerdán állitólag csak 25 fok körül lesz... Egyébként a migréned időjárás függő? Vagy frontoktól függetlenül is meglátogat?
Nem tom van e összefüggés, terhesség előtt én is nagyon fejfájós voltam, aztán szülés óta kb 2x fájt..kopp-kopp... :roll:

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Gabi - köszi!:)

Kép
trombibébi
 
 


Zsiráf: persze, csak Trombinak azért viszem ma, mert nem jön hétvégén a talira, és így egyszerűbb, mintha postán adnám fel.
De ha neked is kell ma, akkor csinálok belőle :wink: :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!
Nem jövök két napig és már nem is vagyok képben!!! :lol:
Velünk minden rendben. Tegnap Balatonoztunk, király volt. Márton élvezte a pancsit, alig akart kijönni a vízből!!!! :lol: :lol: Egész nap egy hangja sem volt, kivéve hazafelé. Dugót kifogtuk, így egy kicsit hosszabb lett az út, ő meg nagyon álmos volt, és mivel gondjai vannak az elalvással vagy tíz percen át üvöltött (félálomban) és akkor nagy nehezen elaludt!!! Apa énekelt neki! (én voltam a pilóta). Utána egy órát aludt!! Na gondoltam este nem lesz alvás, de fürdés és cici után aludt reggel 7-ig!!! :lol: :lol:

AIDA! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!


Mush: kutyára macskára lehet venni bolha írtó (riasztó) övet. Én olyant tennék rájuk, persze előtte átmosdatnám őket! A patikában lehet venni valami spéci bolhaírót (nem is drága), amivel meg kell őket fürdetni. Mi ezt használtuk és szemmel láthatóan ugráltak ki belőlük a bolhák. Azóta van nyakörvük és nincs bolha a láthatáron!!!

Akik taliznak jó dumcsizást!!! De kár hogy nem lakok a közelben!!!
Vendég
 


Lyndee: jobbulást Arninka!! Amúgy dettó. Én kedvencem a halárus, akinél ezerrel tombol a Ho-ho-ho Horgász!!! Gondolhatjátok milyen jó ezt reggel 8-kor hallgatni!!! :lol: Meg hát a Purinás, Family-s, másik Tápos, dinnyések................... :twisted: :twisted:
Vendég
 


hahó

Csajok!

Nincs vkinek eladó v kölcsön szupi alkalmi ruci esküvőre ami jó lenne ránk? Nem találok. v horribilis drága v méret nem jó, jövő szombat lagzira kéne...


andy

Kép
andy30
 
 


ja regusnak kéne nem nekem:)

Kép
andy30
 
 


Andy:
http://www.teszvesz.hu/50352_babaruha_g ... to=&a_enum[111]=4&a_enum[112]=2&a_enum[619]=all&a_enum[694]=all&a_enum[934]=all&a_text_i[936][0]=&a_text_i[936][1]=&a_text_i[937][0]=&a_text_i[937][1]=&a_text_i[938][0]=&a_text_i[938][1]=&a_text_i[939][0]=&a_text_i[939][1]=&a_text_i[940][0]=&a_text_i[940][1]=&a_enum[1714]=all&change_attr=V%C3%A1ltoztat

Kép

Kép
dcili81
 
 


cili köszi tudom néztem is de ami teccene nagyon drága (sajnálok 1500-2000 ftot érte ha eccer veszi fel csak) ami olcsóbb meg gagyi...
a héten még szétnézek turiban meg kinaiban hátha lelek vmi óccsó jót

Kép
andy30
 
 


Boci:jó lehetett a Balcsi!Képek vannak? :lol:

Manna:Ti hazaértetek már????????milyen volt?

kubu:hogy vagy?mi okozza ezt a sok fejfájást? :roll:

KépKép
lyndee
 
 


andy. otthon nekunk van, ha előbb szólsz....

a macskán van bolhas nyakörv. a kutyat meg mult héten toltak át "nullás" géppel, úgy össze volt ragadva a szőre. rá még kell bolhaírtó.azt sem értem, hogy erre miért nem volt képes anyukám. ennyit miért nem tesz meg az unokájáért. amig itt vagyunk egyik sem jön be. az ebédlőben parketta van, és csak ott VOLT szőnyeg. kivágtam. remélem ezzel megoldódik a probléma. szerintem a szőnyegben lehettek.

csajok. én nem érek oda 3-ra, mert Kincső alszik.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Röff!

Musi! Nem baj, majd jól megvárunk.
Manna! Te jöszöl?
Kubuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Fene vigye migrénedet!

Kép
zölddisznó
 
 


Helló Csajok!

Ma voltunk méreckedni, 7720 g és 77 cm a kis drága. :-D

De jó a ma délutáni talisoknak!!! Irigy-irigy! Én is szívesen mentem volna, ha nem ma méreckedtünk volna. Mára ennyi pörgés elég volt, így is borult az alvás, Zsófi most is húzza a lóbőrt, aszem én is mindjárt csatlakozok hozzá. :-D

A héten, szombat előtt lenne kedve a társaságnak még egy összeröfihez? Ha az időjárás is engedi, akár szabadtéri esemény is lehetne. Jövök megint a budakeszi vadasparkos ötletemmel. :-D

Mush!
Hű, ez a bolha dolog elég gáz! Bízzunk benne, hogy a szőnyeg kitelepítésével megoldódik a helyzet! Más kárpitba (ülőgarnitúra, faliszőnyeg... stb.) nem tudnak bemászni?

Szombatra csak egy Sinlac receptet viszek, a dokinénim ma is írt fel, de nagyon agitált, hogy adjak Zsófinak gyümi mellé vagy táp kiváltására, hogy minél kevesebb idegen fehérjét kapjon... Úgyhogy most kipróbáljuk mégiscsak.

Mági!
Hehe, enyém leány már ezer éve kinőtte a hordozóját, de még mindig abba préselem bele. :-D Nem akarunk 0-18 kilós autósülést venni, hátát meg még nem tartja elég erősen, úgyhogy most egy darabig kilóg a Zsófi-láb. :-D

Zsiri!
Hát nálunk dettó ez megy esténként. Az alvás van amikor tök jól kijön és Zsófi már ko fürcsire, na akkor bealszik a tápin és királyásg van. :-D De ha véletlenül 3-szor alszik egy nap (pl. elszundikál az autóban is egy kicsit...) akkor gáz van este. Képzeld, ma viszont ebéd után 12 körül már álmos volt, de hagytam kipurcanni, játszottam vele fél 2-ig, amikor is már fetrengett a szőnyegen. Felvettem, persze ölemben megint vergődött, kicsit kinyúlt, majd betettem az ágyába és elaludt. :-D Lehet ez lesz a taktika, hogy iszonyat ki kell fárasztani. :-D

Lyndee!
Jobbulást Arnidnak! Nem jó betegnek lenni, főleg nem ilyen hőségben!!!

Kubu!
Fejednek is jobbulást!

Kép
Kép
lbernuska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?