Új privát üzeneted érkezett!

Verus: nyugi!!!!!!!!!!!! Az még akkor kiderült volna. De, ha véletlenül ilyesmi történik, akkor minél hamarabb irány a doki.
Millye: gratula a nyereményhez! Én nem szeretem a kávét, de a gyümiteát igen.
Zvera: nagyon édes Oli, milyen ügyes!
kreiszi
 
 


Kreiszi köszi :D na ezt jó tudni, hogy te is szereted a gyümiteát! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye! szavadon foglak tea ügyben!

stelly! még uncsitesómmal lezsirozom, mikor jó neki, mert ő budakalászon lakik egy picinyeinkkel egykorú csemetével....és visszafelé ejtenélek útban, ha tényleg nem gond!
Szerintem kedd a nyerő, de még írok addig úgyis, meg hívlak, add meg légyszi a számod, mer nem biztos, hogy odatalálok ám hozzád :)

kreiszi!köszi a megnyugtatást..... :roll: remélem nem lesz több ilyen baleset!

ma esti hintázás végeredménye:
Kép megzabálom :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

 
 

Képek jönnek...
Döbröntei nyaralás, szarvaskő vára és a szálláson
Kép
Kép

Megnőtt a füve? Utálja nyírni? Hívjon bizalommal! Bérlegeltetés órabérben, olcsón!

Kép
Kép

...és Pipi cicánknak ma kiscicái születtek, én voltam a dúla...
Kép
Kép

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


zetibebi: jó lesz ha Z szeretni fogja a bölcsit, neked is több időd lesz. Oli ügyes!!

millye:
levideóztam neked az icipicit...csak idő lesz mire feltöltöm

zsu: mi szurit kapunk 10-én, meg súlymérés mert nem volt mostanság. Ja még mobil
és a fényképező is jöhet ha kúszásra akarom ösztönözni.

[b]gerendai zsu: nagyon nagyon szép léna a füves képeken

ikverus: [/b]helyes vinci ahogy kidőlt

Kép
budabo
 
 


hello!

zsuzsi:kisfiam is ezt játszotta tegnap!bár én nem engedtem bekapni,de ő is inkább tépte ezerrel és pacskolta a füvet!anyósnak látni kellet volna az arcát.....és nem tudtuk lefényképezni,mert mindkettőnknek lemerült a gépe! :roll:
Léna gyönyörűséges és nagyon hasonlít rád!ja,és szerintem tök jól néz ki,nem tűnik soványnak!

bogi:nemsoká hazajöttök és majd itthon kipihened a nyaralás fáradalmait!éjszaka?

millye:gratulálok a nyaereményedhez4megéri ennyi faaaagyit enni!én pókeren nyertem tegnapelőtt 50dolcsit!még egy kis segítséget kérnék:
megveszem am Bazsinak a bogyókat.teljesen vízszerű ami az orrából jön,ilyenre van valami más bogyó,vaagy mindegy,hogy milyen a cicakaki?

verus:tényleg zabálnivaló Vinci a hintás képen!jajj,de szeretném ilyenkor megpuszilgatni.....de mind az összes babát!

zsu:hogy vagy?bírod még a két gyereket?

zetibebi:Oli ügyes fiú,Bazsi is állandóan négykézlábazik és hintáztatja magát és hozzá veszettül sikít!tegnap óta már látok fejlődést a mozgásában,elkezdte előre pakolni a kezeit,csak még nincs összhangban a lábaival és állandóan orra bukik!de nem szegi kedvét,bőszen gyakorol!

Kisfiam szegénykém igen náthás,rendesen folyik a nózija....és olyan furák a szemei,de alapvetően jó a kedve és mozog is,de hamarabb elfárad és kicsit bújósabb....úgy sajnálom4nem is tudom,hogy mit csinálok,ha egyszer igazán beteg lesz,mert így is halálra izgulom magam,pedig ez csak egy kis nátha!

szerintetek hány nap alatt kell kikeverednie belőle? :roll:

Kép
nilabali
 
 


Lkverus rendben! :D Vinci de édesen elaludt :shock: :D nagyon helyes kölyök :lol: Nekem is kéne vennem hintát! :roll:

Gerendai Zsuzsi nagyon jók lettek a képek! Léna fűevős is nagyon klassz! Helyes rajta Léna! Gondolom a férjed fényképezett! Kiscicákhoz gratulálok! Nem is tudtam, hogy van cicátok :D

Budabo szuper! Kíváncsian várom :D Remélem jobban aludtál mint tegnap... :roll:

Nilabali Én is gratulálok a nyereményedhez! :D Ha nem teljes orrdugulása van és vizes az orrfolyása akkor más homeós bogyó kell ha bőséges vizes jellegű az orrfolyása heves tüsszögéssel akkor Allium Cepa 9CH naponta 2-4x5 bogyó ha kevés vizes jellegű maró híg a váladék és sokat tüsszög akkor Arsenicum Album 9CH napi 2-3x5 bogyó :roll: Nagyon sajnálom a megfázást! A szeme is piros? Próbáld neki minél többször kiszívni a váladékot. :roll: +++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye!
okk várlak!!

Kép
zümis
 
 


millye:köszi!a szeme is piros,de nem mindig,és sokszor szívom neki,de magától is jön a cucc,mert sokat tüsszög a drága!
ma taliztok zümissel?de jó nektek!

Kép
nilabali
 
 


De édes a füvező Léna és a hintában alvó Vinci! Jaj és a kiscicák…..
Nilabali: szegény Bazsalikom, küldök gyógypuszit!
Millye, Zümis: jó talizást nektek!
kreiszi
 
 


Ma van a szoptatás világnapja!
kreiszi
 
 


Sziasztok!

Nemsokára megyek vásárolni, meg habtapi beszerző körútra! :D
Nálunk újdonság van, Bencus is próbálkozik az üléssel :shock: , és szegény tök behergeli magát, hogy nem sikerül neki! :?

Millye, a mi dvd lejátszónk mindent beolvas, a régi viszont nem!
De állítólag azt mondják, hogy az újak mindent beolvasnak! :roll:
Légzésfigyelőnk megint bejelzett 4-kor, Bencus megint lemászott róla! Pedig már tegnap feljebb raktam az érzékelőket is! :?

Nagyon édes a hintás bealvós Vinci kép! :lol:

Gerendai Zsu, nagyon jók a füves képek! :lol: Nagyon cukik a kiscicák! :D

Bogi, milyen oltást kaptok? :roll:

Nilabali, hát nehéz a két gyerekkel! De most a nagyobbik vigyázni fog a kisebbre, amíg én ellépek vásárolni! :D
Nagyon sajnálom Bazsit hogy így folyik a nózija, küldjük neki a sok-sok gyógypuszit!
zsu83
 
 


kreiszi:köszi!és a szoptatás világnapján köszöntöm a topic anyucikáit,akik szoptatnak!

zsu:köszi!habtapit mi is most akarunk venni,de szerintem csak holnap megyünk vásárolni,mert ma Bazsika elég nyüszi és apa is dolgozik!

mennem is kell,mert ma nincs el egyedül!

Kép
nilabali
 
 


Zümis mindjárt szedek ki neked kövirózsát ... :D hogy van Muki? :roll:

Nilabali igen talizunk :D a férjek munka ügyben beszélnek mi meg addig dumcsizunk :D Mihamarabb gyógyuljon meg Bazsi! Nem allergiás? :roll:

Kreiszi köszi! Alex jól van? Nem vagy mostanában bőbeszédű! Remélem nincs semmi gond :roll: Éljen a szoptatás világnapja :D

Zsu83 a miénk is minden lemezt olvasott egy darabig aztán nem tudom, hogy miért, de vacakol... direkt hiper szupert vettem és beadta a kulcsot... :? SAjnálom a riasztást... hála az égnek nálunk nem volt... fél hétig aludt és utána evés után még fél kilencig :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok,

A parom unokahuga csinalt egy kepes videot Andrew-rol, gondoltam megosztom:
http://www.youtube.com/watch?v=kjDAEj1V ... r_embedded

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajnski nagyon jó az összeállítás! Ügyes az unokahúg! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hajni!!! Szuper az összeállítás! nagyon tetszik! Nagyon helyesk vagytok rajat mind a 3an! Na és a végén a kirakó! klassz!!! És Andrew nagyon hasonlít szerintem apukájára :) Zene is tök ari volt :)

Voltunk ma vácon sétizni dunaparton, gyerek babkocsiból kiszúrta a játszis hintát :) kelett vinnem, mer nagyon vágyakozva nézet, mikor beültettem majd elszállt, olyan boldog volt, nagyon élvezte, alig lehetett kiszedni! én meg majd odafőttem a napon :)
Szóval már a játszis hinták sem menekülnek tőlünk!
Millye! itt az idő a hintázásnak! szuper jó elfoglatság :)

Aztán hazajöttünk, és csobbantunk a medencébe :)
Ime az újabb sportág, amit már egész jól űzünk, a hullámlovaglás :):) :
KépKépépp csendesek a hullámok :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Husi Vinci husi apukával :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Monoron tegnap tartották az anyatejes világnapot az itteni védőnők. Az előadások elég uncsik voltak, de ingyenes szűréseken is lehetett részt venni. A vércukorszintem és a koleszterinem jó, viszont a csontsűrűség vizsgálaton meglátszott, hogy nemrég szültem. De a nőci mondta, hogy javulni fog az eredményem, és hogy sportolással gyorsítani lehet a folyamatot. Ami tényleg gáz volt az a testzsír értékem: 43% :oops: :oops: :oops: Na, de sebaj, majd ha vége a szoptatásnak, akkor belehúzok, és leadom azt a 6-8 kg-ot (éljen az optimizmus)! Attila megint jól bírta a nyüzsgést, jókat nézelődött, mert rengeteg kisbabával találkoztunk. :)

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Sziasztok!
Tegnap mi is megérkeztünk a nagy nyaralásból, szuper volt! Olvasni még nem tudtam, de a képek nagyon édesek. Vince hatalmas nagyfiú, Adri igazi akrobata Léna kicsit sem kicsi. Alex szemei hihetetlenek. Biztosan kifelejtek valakit. Bocsi :oops:
Pár kép és jövök majd:
Anyuka elvan:
Kép

Barbi:
Kép

Berni:
Kép

Kép

Kép
hel29
 
 


Nilabali, jobbulást Bazsinak!

Millye, Bencus is fél7-ig aludt, és negyed 10-ig aludt utána! Éjszaka egyszer átmentem hozzá 2-kor mert oldalt feküdt és nem tetszett neki! :)

Hajni, nagyon tetszik a videó! :lol:

Vinci de édesen pancsizik! :D

Helga, tök jók a képek! :D Majd ha lesz időd mesélj, milyen volt a nyaralás!
zsu83
 
 


hel:jók a képek,látszik,hogy jól éreztétek magatokat!

hajnski:nagyon tetszik a videó,igazán eredeti és csúcs a zene!

zsu:kaptál habtapit?segíthetnél,hogy hol keressem holnap!

Bazsika jobban van,ma 3xaludt és már nem folyik annyira az orra!
köszönjük jókívánságokat,biztosan használtak!

most elmegyünk apa elé,kicsit sétálumk!

szép esteét és jó éjt mindenkinek!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali, igen, kaptam! A Tescoba, meg Auchanba nem volt, elmentem a minimanó boltba, ott kaptam!
Örülök, hogy Bazsi jobban van! :)
zsu83
 
 


Így kinyomta magát :shock:
Kép

Távirányítóra kattanva:
Kép
zsu83
 
 


sziasztok!
Az elmúlt 2 napban nem igazán voltam itthon..visszaolvasni sem tudtam még rendesen de a képeket nagyon megnéztem...Lénás képet sokáig néztem...én szeretném őt....nagyon -nagyon jóóóó a kép!!Vinyó is tündér ahogy öregapósan szundikál a hintában!!
Hajni nagyon jó az összeállítás!!

Millyevel villám tali volt....A lányod nagyon jó fej!!Bírom!!sajna a húgoddal nem tudtam beszélni de ha lesz rá mód akkor bepótolom...
Andris egy gyönyörű pasi...végtelenül kiegyensúlyozott ,mosolygós..
Sajnos Muki nem engedte ,hogy istenigazán és még egy picit megdögönyözzem Andrist!!!
Féltékeny a gyerekem!!!de nem kicsit.... :shock: állandóan kiverte a hisztit de Andris jóóól kinevette....
De Szandránál szeretett lenni...Millye-re mosolygott mikor megérkeztek...Naaa igen azért Zsó is produkálta magát... :oops:
jó volt ,hogy itt voltatok részemről szervezhetjük a következő talit...

Kép
zümis
 
 


Mindenkinek szép estét!

Mindenekelőtt Zsufi Marcijának tegnapra boldog féléves évfordulót! :D

Hazaértünk ma dél körül, azóta nem volt megállás, de nagyjából rend van már :)
Nagyon szuper volt a nyaralás, bár egész más, mint gyerek nélkül volt, kevésbé pihentető. :wink: (Ezt nyilván mind tudjátok.) Anyuval az Ő barátjával és Tesómékkal voltunk, és nagyon jól sikerült. Jó volt együtt, Adélka (tesó kislánya) egy kis tündér, de nagyon határozott egyéniség, és egy percre sem áll meg... :) Szóval van vele munka, de nagyon kis értelmes, hihetetlen módon fejlődik és olyan bájos... 8) (Eszembe jutott Adrika néha, szerintem hasonló tempermantumos lesz Ő is, egy kis bűbáj, de jó nagy huncut :wink: )
Marcika nagyon édes volt végig, semmi gond nem volt vele, ugye jól aludt, nappal is, jól bírta a sok embert. :) Aztóa nem csinált ilyen szuper éjszakát, de én bízom, hogy efelé tartunk, nem rossz alvó Ő, csak kellett neki néhány hónap, hogy megérjen a átalvásra.
(És valószínűleg kicsit több kajcsi... :oops: )

Amyéknél nagyon jó volt, sajnálom, hogy még nem jelentkezett, remélem hamarosan fog. Bogiék nagyon szimpik, Fügebaba pedig nagyon-nagyon édes, de ezt látjátok. :D

Hozok mindjárt képet és reagálok is. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


képeket Millye készítettek ....gondolom majd tesz be párat a közösbe... :roll:

Kép
zümis
 
 


Képek nyaralás:
Kép Kisasszony asszisztál a fürdetésnél

Kép A laza betámasztást nézzétek! :)

Kép 7 hónapnyi különbség

Kép Szépszemű megfigyeli a világot

Kép Bizony, nagy szerelem a miénk! :D

Kép És az övék is :wink:

Kép Boldog Apa és ámuló Kisfia

Kép Hihetetlen szemek és a spagetti :)

Kép Ismerkedés a hintával

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Képek Amynál:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nagy vonalakban végigolvastalak Benneteket, és reagálnék is gyorsan arra, amire emlékszem.

Andrea: Amit mi eszünk az nem tejpép (enyém gyerek nem fog tejet kapni és tejszármazékot sem még egy ideig, unokatesó tejérzékeny), hanem gabonapép almás izesítéssel, humana Apfelbrei néven fut. Jövő héten dúsítom a palettát kölespéppel, 6 hónapos kora után pedig babamüzlivel is. (Ezek a Holl termékei)

Mist: Mindig úgy örülök, ha feltűnsz. :) Mi lehet az oka annak, hogy Natasa mostanság ennyit kel?

Hugic: Rosszabb éjszakákat sajnálom... Azóta javult a helyzet?

Andus: Neked is nagyon örülök!Én is megijedtem volna nempisis pelutól, az tuti. Ejnybejnye, tessék rendesen enni és inni!!! :wink:
Örülök, hogy nincs semmi baj!

Zéti: még olvasni is rossz volt.... :shock: :oops:

Zsufi: te Anyósod is ezzel próbálkozik? :evil: Ez elképesztő, komolyan! :twisted: Enyém is problémás, de ilyesféle eszébe sem jutna...
Örülök, hogy Sinlac segít :D , hasonló lehet a probléma Nálatok is.

Ja, és a mozgásfejlődéshez gratula Hugic Marcijának, Andrea Hannájának, Esztikének, Bencusnak, Olinak, Bazsaládénak és az éllovas Adribabának! Hihetetlenek a picik! :shock: Csak ámulok! :D

Most ennyi jut eszembe, de majd pótolok...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Most már elköszönök tényleg, de mélyebb tanulmányozásra ajánlom az egyik fenti képen a Bogi szemében megcsillanó anyai szeretetet és büszkeséget! Gyönyörű! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi, nagyon szuperek a képek! :lol: Adélka is milyen gyönyörű nagylány lett :D , hogy szalad az idő!
Minitalis képek is királyak! :lol:
zsu83
 
 


Julcsi nagyon jók a képek!!Mennyit változott Marci is!!

Millye!elfelejtettem megköszöni a kövirózsát :oops: és a zoknikat is..Ezúton pótolom :köszönöm!!!
éés olyan zavarban voltam,hogy elfelejtettem odaadni a fokföldi ibolyákat... :oops: ááááááááá

Kép
zümis
 
 


Először is, még ma van, úgyhogy: Isten éltessen sokáig, Bogiiiiiiiiiiiiiiii!

Julcsi, de jó, hogy jól sikerült a nyaralás, nagyon jók a képek, Marci tökre látszik, mennyire élvezte a dolgot! Úgy látszik, szereti, ha zajlik az élet, tényleg igazi partiarc!

Helga, szia! De gyorsan elrepült! Még csak most írtad, hogy csomagolsz! Remélem, azért sikerült pihenned is! a nyelvkidugós Barbi kép tutttttti!

Bence és a fekvőtámasz? :shock: Nagyon kemény a fickó! Izompacsirta! :wink:

Nila, de jó, hogy jobban van Bazsid! Stramm kisfiú, nem veszi le csak úgy a lábáról egy kis nátha!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


"...Lénás képet sokáig néztem...én szeretném őt....nagyon -nagyon jóóóó a kép!!"

....öööö, ezt hogy értetted Zümis? :oops:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


GZsuzsi...

"...Lénás képet sokáig néztem. =Mert annyira jól elkapott pillanatkép...(páromnak is tetszett ilyenkor Ő csak annyit mond:tök ari)

én szeretném őt=háát nem is a hirdetés miatt..bérlegelésbe...hanem mert olyan édes csöpp csaj...

nagyon -nagyon jóóóó a kép!!"=mert jó az alany.... :wink:
Tökéletesről csak tökéleteset lehet készíteni és Léna TÖKÉLETES!!! :D

Kép
zümis
 
 


nilababa: sajnálom Bazsit, gyerekdoki nem mondta a cebion cseppet esetleg? éjszaka kivételesen nagyonnagyon jól telt, fügi aludt igy végre én is.

millye: már csak otthon rakom fel ha nem baj, itt nem sok időm van erre. Örülök hogy benneteket eltudlak olvasni.

zsu: nálunk is jelzett péntek éjjel a figyelő...az is egy pocsék éjszaka volt. Prev II-t. Hol veszel habtapit és milyet? Nem semmi fejlődést produkálnak a babáink, füge a babakocsiban húzza fel magát félid döntött helyzetből ülésbe.

hajni: nagyon jó és nagyon tetszik a zene is.

helga: jó képek!!

julcsi: nagyon helyesk a képek! Adélnak nagyonnagyon szép szemei vannak.

gerendai zsu: köszönöm a figyelmességedet! :lol: :lol:

tegnap egész nap kertes házban, füge alig aludt, csomót fürdött estére olyan sakálka lett hogy :shock: :shock: vacsi közben elaludt, haza fele kocsiban felriadt...aztán nagyon jól aludtunk éjszaka. :shock: amúgy napközben tök jól elvolt, nem volt vele sok gond.

Kép
budabo
 
 


Lkverus nagyon helyes Vinci ahogy pacsál! Biztos nagyon élvezi a medencét! :D Éssssssss veszek a fiamnak hintát :D

Crocus milyen jó kis programok lehettek... de jó lenne ha itt is csinálnának ilyet, de idén szerintem nem lesz semmi... annó képeslapot is kaptak akik szoptattak... na majd megkérdezem a védőnőtől, hogy itt miért nem szerveznek ilyen szűréseket... :roll:

Hel29 látom nagyon elvoltál :D tök jók a képek! :lol:

Zsu83 az én fiam ma negyed tízkor kelt ... lehet rájöttem mi az oka annak hogy párszor hajnalban felkelt igaz csak enni, de mégis... a koffeinmentes kávé is bezavar... úgyhogy le kellett róla mondanom... de megéri.... ja és riasztás azóta sem volt. Fantasztikus Bencus akrobatikája :shock: ügyes kissrác! :D

Nilabali örülök, hogy jobban vagytok! Mit adtál neki?

Zümis jó volt a villámtali! Mukin meglepődtem mert hatalmasat nőtt és sokat hízott. Nagyon jó színe van! Zsó egy tündéri kislány és milyen aranyosan megpuszilgatott minket. Hatalmas szeretet van benne! A fiad milyen féltékeny :shock: ahogy felvetted a fiamat mindjárt kivágta a hisztit... nem semmi... a fiam nem zavartatta magát ha Mukit megfogtam, de a te fiad... csúcs :D Hamar elrepült az idő... elég későn értünk haza, de megérte mert előhívattam közel 400 képet :D Ő volt a kisebbik "normális" húgom csendes lány...a másikat most nem kommentálom... :evil: Nagyon szívesen! Remélem megmarad a kövirózsa!

Julcsi-79 örülök, hogy jól telt a nyaralás! Az meg főleg szuper, hogy Marci jól viselte! :D nagyon helyesek a képek! :D

Budabo utólag is isten éltessen sokáig :D Nem baj ha utólag teszed fel! :D Mi a mai programotok? Jól telt az éjszaka? Banya? :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Millye: köszi jól vagyunk, nincs semmi baj. Írtam, h „nyaralunk”, na ennek sajna vége, mert holnaptól dolgoznak a szüleim, így lehet sűrűbben jövök, ha Alexovics engedi :D .
Hajni: nagyon jó az összeállítás! Szépek vagytok és a zene is nagyon jó!
Verus: szörfös Vinci csúcs :D
Helga: nagyon helyesek a lányok! Jól tetted, h jól érezted magad :D ! Hamar eltelt.
Nilabali: tényleg, a Cebion nagyon jó (c vitamin csepp)
Bogi: boldog névnapot tegnapra!
Julcsi: nagyon jók a képek! Adél szemei tényleg gyönyörűek, Marci csuda édes! Vendi milyen komoly fiú.
kreiszi
 
 


Sziasztok!

4.40-kor megint bejelzett a légzésfigyelő, Bencus felébredt rá! :evil: egy órát szórakoztatott minket mire visszaaludt! De nagyon ügyi volt mert fél9-ig aludt! :D

Gerendai Zsu, hát igen nagyon keményen nyomja Bencus! :D És tök ideges, ha nem jön neki össze az a mozgásforma amit akar! :?

Bogi, örülök, hogy jóltelt az éjszaka! A Minimanóba vettem betűs haptapit, bár kicsit drága volt egy csomag, de jó minőségű! :roll:

Millye, köszi, nagyon büszke vagyok Rá, pedig még ráérne bőven az ilyen mutatványokkal! :roll:
Akkor lehet hogy nálunk is a koffeinmentes kávé a ludas! :shock: :? Na akkor én is hanyagolom inkább!
Örülök, hogy nem volt azóta riasztás!

Nemsokára megyünk anyóshoz!
zsu83
 
 


Kreiszi, köszi az iwiwes képalaláírást itt is! :lol:
zsu83
 
 


Zsu: :wink:
kreiszi
 
 


Szép napot!

Amit még akartam:

Andrew videója gyönyörűséges! :D A párom is megjegyezte, hogy biztosan profi csinálta, olyan jól van összerakva. :)

Bazsa kialudta mára a betegséget?

Éljenéljen a gabonapép! :D
Bogyesz egy hét alatt 25 dekát hízott. :shock: Ilyen három hónapos kora óta nem fordult elő. Mi is átléptük az álom 7 kilót, ma reggel 7120 gramm volt a Drága. Majdnem minden nap van kaksija és ma éjjel sem kellett megetetni. Szóval, hamarabb is rájöhettem volna, hogy ha éppen elegendő is a tejem (mert azért hízott és nem sírt éhségében), de arra, hogy igazán gyarapodjon már nem... :oops: Mindegy, következő gyereknél majd gyorsabban kapcsolok. :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


köszi a kérdésetek lányok,a fiam jobban van ma,sokkal jobb a kedve és már nem folyik úgy a orra!adtam neki cebion cseppet és vettem allie cepát,remélem jól írom!

megjártuka teszkót,hazafelé már nagyon meleg volt,Bazsi is jól tűrte,pedig majdnem 3órát elvoltunk,mert kint van a városból és babakocsival mentünk!hazafelé már ájuldoztunk,Bazsi meg aludt!

julcsi:örülök,hogy jobbak az éjszakák és Marcibogyesz szépen hízott!mi még nem értük el a 7 kilót,de már csak 10deka hiányzik!
nagyon jók a képek,Adélka gyönyörű és rajtatok látszik a szerelem!

millye:köszi a homeos tippet,szerintem használnak ezek a bogyók!fogamzásgátló nincs belőle?(lehet nagyonhülye kérdés)! :oops: :oops: :oops:

bogi.örülök,hogy jól telt az éjszaka!nemsoká hazajöttök és kérjük a képeket!

amy:Vendi hatalmasat nőtt,mióta nem láttuk!remélem mostanság benézel majd!

zümis:féltékeny a fiad?aranyos lehet,ahogy kiveri a hisztit!

kreiszi:ha vége a "nyaralásnak",akkor többet jössz majd?

zsu:mi nem kaptunk habtapit!de valaki írt,hogy kínaiban is van,holnap megnézem!kell valami megoldás,mert a fiam állandóan a szőnyeget kajálja meg a parkettát,nem lehet neki elég nagy helyet letakarni,addig megy,amíg el nem éri a szőnyeget vagy a parkettát!lehet megint hülye kérdés,de lehet mosni a habtapit?


apa lehet,hogy holnap itthon van,ezért lehetséges,hogy nem jövök!mindenki vigyázzon magára és a babára!szép napot!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát jól eltűntem, de meg tudom magyarázni... Vagy legalább is megpróbálom. Nagyon fáradt vagyok mostanában, Vend nem rest 3-4 szer kelteni éjszakánként így, ha nappal alszik, muszáj nekem is lepihennem. Azért nézegettem a képeket, és hihetetlen, hogy a csajok (Adri, Barbi, Füge) és egy-két fiú milyen ügyesek már. Nálunk azért semmi ilyesmi nincs, hogy felülés, mászás, állás :shock: :shock: :shock: :shock: , Vendi csak forog... még... :lol: :lol: :lol:

Először is hoznék pár képet még a nyaralásról, ha egy kicsit megkésve is... :oops: :oops: :oops: :oops:

A szállásunk:
Kép

ezt egyik nap az ablakból fényképeztem:
Kép

Pár kép apával:
Kép

Kép

Kép

ezt a mosolyt én kaptam:
Kép

Ilyen felvonóval mentünk fel 2200 méterre:
Kép

Egy fárasztó nap után:
Kép

pancsiztunk is:
Kép

Összességében nagyon jól telt, csak rövid volt, jó lett volna még tovább maradni.

Bogi és Julcsi, nagyon köszönöm, hogy eljöttetek, nagyon köszönjük az ajándékokat még egyszer. Sajnálom, hogy ebéddel nem tudtam készülni, legközelebb remélem az sem marad el. Pasijaitok nagyon édesek, közvetlenek, és látszik rajtuk, hogy imádják a gyerekeket!
Bogi, nagyon jó volt megismerni, kedves, és közvetlen vagy, mintha ezer éve ismernénk egymást!
Julcsival szintén, mondjuk vele már másodjára találkoztunk :D!
Füge hihetetlen, hogy milyen ügyes, csak lestem. Marci meg olyan kedves, mosolygós baba, jó lenne, ha többet tudnánk találkozni!
Remélem, hogy jól éreztétek magatokat! Megtennétek, hogy átkülditek mailben a képeket! ELőre is köszi!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!

Na végre végeztem a sárgabarack lekvár eltevésével... homloktörölgetős szmájli :D nagyon fini lett... most már lehet palacsintát sütni mert van friss lekvár :D
Megkaptam a DVD lejátszót az Algidás pasitól nagyon szuper van benne kártyaolvasó és USB bemenet is ennek örömére vettem még fagyit biztos ami biztos hátha legközelebb a Wellness hétvégét nyerem meg :D

Kreiszi tényleg írtad, hogy nyaralsz... bocsi :D akkor jövőhéten már sűrűbben jössz! Szuper! :D

Zsu83 hülye hülye légzésfigyelőd... gondolom a frászt hozza rád... sajnálom... én is csodálkoztam rajta, hogy a fiam aki jó alvó volt mi lehet vele, hogy felkel például hajnali 3 órakor... aztán nem ittam kávét és újra a régi... pedig esküszöm amikor elkezdtem a koffein mentes kávét inni akkor még nem vettem észre semmi ilyet... na mindegy... :roll: A te anyósod rendes? :roll:

Nilabali nem tudok róla, hogy lenne homeósban fogamzásgátló... :? Habtapit én az Obiban vettem... :D

Amy81 csodálatos helyen nyaraltatok! :D nagyon jók a képek Vendiről! :D Hány kiló Vendi? :D

Elif :?: merre jársz? Hol vagy? Remélem minden rendben van!

Budabo :?: megy a csavargás ezerrel? :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: most nézem, hogy a hegyekről és a szép tájról nem is hoztam képet... :oops: De tényleg gyönyörű volt.
Vendit egy hete mértük 7640g volt. Mostanában nálunk is lassul a hízás üteme, de már lassan a 74-es ruhák is kicsik... :shock:
Lemaradtam, te nyertél dvd lejátszót??? De jó!!! Gratula!!!!

Én pénteken sütöttem palacsint és én is a házi barilekvárral ettem, naon fincsi volt!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Julcsi, örülök, a jó éjszakának! :D Szuper hogy Te is többet tudsz aludni egyhuzamba! Sokat gyarapodott Marci! :shock:

Nilabali, örülök, hogy Bazsi jobban van! :D
Én áttöröltem a habtapikat langyon vizes rongyal! :roll:

Amy, nagyon jók a képek! Hihetetlen hogy mekkorát nőtt Vendi! :D

Millye, hajrá Wellness hétvége! :wink: :lol:
Már teljesen kikészít ez a légzésfigyelő, ma megint átrendeztem az érzékelőket! :?
Anyósom változó, igazából a gyereknevelésben, hozzátáplálásban nem nagyon értünk egyet, ebből fakadnak a viták! :?
zsu83
 
 


Sziasztok!

Julcsi: köszönjük a köszöntést! Sajnos másnak nem jutottunk eszébe :( Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok, Bogyesz tényleg nagyon jól bírja a kiképzést!!! Éljen a gabonapép!! Egyébként a Sinlac nálunk sem fogja a székletet.

Amy: de jó, hogy te is tudtál jönni egy kicsit, nagyon szép helyen jártatok, és Vendi is mennyit fejlődött!!!!

Ezt most kicsit magamnak:

Marcika féléves

7400 g és 68 cm. A szeme barnul, a haja szőkül. Már mindkét irányban forog (megállás nélkül), a plédről kb. 6 másodperc alatt képes lemászni, mondjuk inkább kúszásnak nevezhető a dolog. A legújabb tudománya a négykézlábazás. Fogak száma: 1, a másodikkal még küzdünk.

Utálja a hőséget, ilyenkor egész nap folyik róla a víz. Imádja viszont a vizet, ha fürcsizni lehet, legyen az kiskád, medence vagy nyílt víz.

Elkezdtük a hozzátáplálást, de a fő táplálék még mindig az anyatej. Az almát nem hajlandó megenni semmilyen formában, de a többi gyümölcs általában ízlik. Egyszer már főzeléket is kapott. Esténként pedig fél adag Sinlacot is eszik.

A 68-as ruhákat folyamatosan növi ki, már több a 74-es, amit hord.

Minden érdekli, imádja, hogy ha megyünk valamerre. Nagyon sokat mosolyog, sőt már kacag is hangosan, ha valami tetszik neki.

Szinte napról napra produkál valami újat, és mi csak csodáljuk őt, és néha el sem hisszük, hogy ekkora boldogságot tud okozni egy ilyen kis ember.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Még nem késtem el: Pandus, ha olvasol minket, Hannádnak nagyon boldog féléves születésnapot kívánok!!!! :D

Zsufikám, szép értékelő volt. :wink: És gratula a kúszáshoz, négykézlábazáshoz, ezeket még nem láttam tőle. :)

Amy, jó, hogy végre jöttél! :) Fogak továbbra is bezavarnak? Sajnálom! :( Jobb éjjeleket kívánok Neked! (Reméljük hamar vége lesz már...)
Ne viccelj, nem ebédelni mentünk, hanem megnézni Benneteket és nagyon örülünk, hogy találkozhattunk :)
Vendid olyan férfias a képeken, mint az Apukája. :) Nem csodálom, ha nagyon szereted mindkettőt. :D

Mindenkinek jó éjt, nekem leragadnak a szemeim, megyek durmolni.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?