Új privát üzeneted érkezett!

Minyu, ez igen!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulálok és ha felocsúdtatok akkor boldogságos babavárást kívánok!!!! :lol: :lol: :wink: :wink:

én is irigylem a sok újra pocakos mamit, nálunk hármaska tuti nem lesz :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jujj, és erre laptető!!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Háááát, nem így terveztük :oops:
3 gyerek volt tervben mindenképpen, de még várni akartunk vele.
Így utólag visszaszámolva "túl jól" sikerült apa névnapi köszöntése :wink: 8)
És mensi alapján még szűken beférünk a márciusba (28-át számolt itt nekem a gép)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

 
 

Na és akkor próbálok reagálni is!

Mártinak és Flóra babának nagyon boldog névnapot kívánok!!!!

Gabolino, nagyon jók a képek!!! Hát izé, homokos partnak tényleg eléggé durva! :evil: De Andorod nagyon-nagyon édes, mint mindig! Mi történt a kezével, miért van leragasztva?
Tejtermékek. Ádám túrót kap már - túró rudi formában is :oops: - pedig én is féltem először az ekcémája miatt. De semmi, gyönyörű a bőre, nem is tudom, mikor kellett utoljára kenni neki.
Darabos. Ádámnak meg sem kottyan, ügyesen rág, Dorka már elmúlt bőven egy éves és még mindig öklendezett tőle. Kínálgasd, amennyit szívesen megeszik!

Angel, a Te fiad is tündéri kispasi! Az a szörfözős kép! :lol: :lol: :lol:
Mászás. Ne erőltesd, Ádám is csak kb 2 hete mászik! Kúszni is csak fókázva kúszott, ő is kutyázott, felállt előbb, aztán amikor pucéan tettük le a földre és nem tetszett neki hogy a kukaca leér a földre :mrgreen: akkor elindult négykézláb. De egy ideig ha sietett újra fókázni kezdett.

Bejci, boldog-bulldog senzációs!!! :lol: :lol: :lol:

Én kész vagyok a fiamtól! Ma összesen 3/4 órát aludt reggel óta! Most meg már olyan fáradt, hogy attól nem tud rendesen aludni. Azt játsszuk, hogy beviszem, elalszik, felsír, kihozom, elalszik a kezemben, leteszem, itt alszik, beviszem, kicsi alvás után felsír stb... Ráadásul egyedül vagyok, Apa valamikor az éccakában jön haza. Jó kis este lesz :?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


jóestét lányok!

minyu: hipp-hippp!!!aki nem vigyáz, így jár(hat) :D

most olvastam pár cikket, komolyan h. mit mikor adhatunk a babáknak, minden oldalon tök ellentétesek!!röhej!
marad a jó megérzés!
pl. tojás témában, glutén és társai.
egyiken a babakekszet istenítik a másikon h. felejtsük el tök felesleges, mert cukros meg gluténos.......na jó asszem nem olvasok több ilyet.

nyers répát is egyik oldal 2 éves kortól mondja...miért???én már adtam......

Kép
winona
 
 


jóestét lányok!

minyu: hipp-hippp!!!aki nem vigyáz, így jár(hat) :D

most olvastam pár cikket, komolyan h. mit mikor adhatunk a babáknak, minden oldalon tök ellentétesek!!röhej!
marad a jó megérzés!
pl. tojás témában, glutén és társai.
egyiken a babakekszet istenítik a másikon h. felejtsük el tök felesleges, mert cukros meg gluténos.......na jó asszem nem olvasok több ilyet.

nyers répát is egyik oldal 2 éves kortól mondja...miért???én már adtam......

Kép
winona
 
 


Sziasztok!

Babafotók nagyon jók, imádom nézegetni őket :)

Gabolino: sajnálom a negativumokat nyaralásnál. Mászás és gyógytornamentesség éljen :):) Zalán már kap joghurtot (natúr+gyümölcsöt én keverem bele) kefírt és néha egy kis sajtot, de nálunk nem volt tejtermék allergia a családban.

Honey: szerintem ilyenkor még nagyon fegyelmezni nem lehet, Zalán is játéknak veszi, ha azt mondom nem szabad, és 2 perc múlva megint rángatná a zsinórokat

Bejci: Zalán is harap, igaz nem brutálisan, de harap.

Minyu: halk gratula. :)

Rólunk: Zalán nyűglődik a fogával, tegnap kicsit lázas is volt, szerencsére ma reggelre lement. Hoztam néhány képet.


Kép

Kép

Kép

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!
De jó ilyen híreket olvasni! :D

Minyu,
Gólya, gólya, gilice ...trálláláá. :lol: Ezen jót mosolyogtam: nekünk küldted a gólyát, közben konkrétan hozzátok látogatott. :lol: Óriási gratula!!! Boldog, problémamentes babavárást kívánok!

Tiggrincs,
Zabálni való a pici fiad! Nagyon huncut mosolya van! :lol:
Sajnálom a nyűglődést, kívánom, hogy hamar kibújjon az a fránya fogacska. Olyan keveset írsz magatokról! Mesélj, hogy telnek a napjaitok, miket tud már Zalán, ház-project???

Winona,
Igazad van, a megérzésünkre kell támaszkodni! Nagyjából azért tartom a hozzátáplálási táblázatban előírtakat, de bízom az ösztönömben, és eddig nem is volt baj.

Anyooka,
Sajnálom, hogy Ádám nem alszik jól, lehet, hogy a melegtől? Este én a helyedben nem venném ki mindig az ágyából. :oops: Ha valóban nagyon fáradt, akkor max. 2 percig ordít, aztán beájul.

Gabolino,
Próbálkozzál csak, ne add fel! Barátnőm kislánya mindjárt két éves, és nem nagyon hajlandó darabosat enni. :?
Juli már kap joghurtot (naturt és gyümölcsöset is), imádja. Szerintem Te is nyugodtan adhatod Andornak.

Jaaj, de hülye vagyok, bekapcsoltam vagy fél órája a vasalót, én meg ittem verem a gépet. Majd még jövök.

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok!

Tiggrincs, annyira édes Zalán!!! Az a nézés! :lol: :lol: :lol:
Írtad múltkor, hogy Zalán délelőtt a járókában van. Hogy csináltad?! Ádám 3 perc után kezd nyafizni, majd belelovallja magát és hatalmas üvöltés lesz a dologból.

Betti, az a baj, hogy az ágya melett ott alszik a tesója, és nem szeretném ha őt is felüvöltené. Így max. felnéz, látja hogy ott vagyok, csend lesz újra és ő vissza tud aludni. Kis lakás hátránya... :evil: Így csak egy zombi mászkál itthon, nem 3 :)
Éjjel is rohangáltam hozá, aztán 3 után feladtam, mellettem maradt. :? Tuti a szeparációs szorogás is ludas a meleg és a fogacska mellett, mert mászott rám, csak úgy volt jó, ha hozzám ért, karomon aludt stb. Így kicsit (?) hulla vagyok ma, alig aludtam...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok! :)

Pakolok ezerrel, d.u.-n megyünk le Balcsira :D jupiiii! :)

Kistiggrincs,
Nagyon édes Zalán!!! :D Olyan kis csibészes az utolsó képen! :)
sajnálom a nyűglődését szegénykének.

Betti,
Milyen volt a Balcsin a haverokkal? :)
(küldtem püt a hétvégén, nemtom, lehet nem ért oda? )

Anyooo,
sajnálom,hogy nyűgi Ádám. :( Szegényke.
Andor is nagyon anyás mostanság, nagyon mászik rám állandóan. Azért eljátszik, de ha leülök mellé,akkor sokszor jön oda, rámmászik, átölel, puszil stb. :) nagyon édes! :)

Winona,
Én is egyfajta iránynak használom a táblázatot, de sztem is sokat jelent az anyai ösztön. persze most pont jókor mondom, mikor itt vaciláltam a tejtermékkel :D De ez az allergiás kiütéses múlt miatt volt.

Lányok!Andor lábán van néhány szárazabb folt, amire először azt gondoltam,hogy amolyan ekcémás száraz kiütés, majd anyum mondta,hogy nekem is ilyen száraz volt a térdem,mikor elkezdtem mászni. De most látom, hogy ez inkább a térde felett van és sztem ez nem a mászástló van hanem kiütés. (már a natúr joghi próba előtt is volt neki, szóval nem attól van)
Mit kell ezzel tenni? Dokihoz kell fordulni, vagy elég a neogranormon vagy valami kence?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino, nagyobb területen száraz? Mi Ádámnak a sudocremet próbáltuk a pofijára, arra rá van írva, hgoy ekcémára is jó, még doki néni is javasolta. Nem múlt el tőle, így végül bőrgyogyinál kötöttünk ki aki adott rá kencét.
Sztem próbáld meg, kend be vele és ha nem múlik akkor doki!

Egyébként "csak" száraz, vagy már sebesedik is ki? Nem vakarja, nem viszket neki?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooo,
A térde fölött egy picit nagyobb a szárazság, de nem vakarja, alig látszik,sztem nem viszket neki. Igazából fürdés után észlelni jobban, akkor még látok néhány pici pirosasabb száraz foltot. Én is gondoltam a sudocremre, de akkor meg is próbálom. Köszi szépen! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Köszi a gratukat. Hétfőn megyek dokihoz, aztán majd meglátjuk :)

Gabolino :)
Nekünk szárazságra a bepanthen és neogranormon felváltva vált be. Ha ekcéma, akkor picit javul, de előjön újra. Bőrgyógyász adhat rá krémit.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Gabolino,
Ilyen száraz foltjai Julinak is voltak, és én is fürdetés után a törölgetésnél vettem észre. Szemmel nem is látható, csak tapintható, hogy szárazabb ott a bőr? Nekünk erre sima gyógyszertári testápolót írt fel a dokinénink, attól 1 nap után rendbejött. Pedig több helyen is volt, karján, combiján. Ha jöttök jövő héten :wink: , adok is a krémből, próbáljátok ki.

Anyooka,
Bocs, :oops: elfelejtettem, hogy nálatok a nagytesóra is tekintettel kell lenni. Sajnálom nagyon, borzasztó, amikor az ember nem tudja magát kialudni. Én ölni tudnék olyankor.

Még csak mindig villámbekukk, de azt észrevettem, hogy pár ember igazolatlanul hiányzik. Mindenki nyaral? Irigy-irigy
Blúmi? Szeder? Márti?????

Kép
hbetti
 
 


Anyooo,
MOst jut eszembe, kérdezted,hogy miért van Andor karja leragasztva. A BCG oltása ugyan már beheggedt, de igen nagy és piros. Én úgy tudom,ohyg nem árt védeni a naptól nehogy bebarnuljon a heg ha lepirul. Ezért ragasztottam le.
Vagy elég lenne csak erősen bekrémezni? :oops:

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok! :)

Minyu: Hatalmas gratula és Boldog babavárást! :)

Gabolino: Ismét szenzációs képek, Andor nagyon fotogén :)

Angel: Tomi a kis szörfbajnok :) Nagyon jó kis utazó járókája van irigy irigy :)

Bejci: Bius eszméletlen :) az a buldogos utánzása se semmi :)

Kistiggrincs: Zalán nagyon kis huncut felkötheted a gatyót a későbbiekben az biztos :)

Winona: a nyers répát szerintem a fulladás veszély miatt mondja olyan későnre.
Amúgy én már mindent adok Donceknek az innivaló tejen kívül. De nálunk senki sem allergiás semmire sem a családban.

Gabolino: Ilyen bőr szárazság Kicsi D. lábán is volt mikor intenzívebben el kezdett el mászni. A krémezés mellett még az segített hogy anyukámat leállítottam a sűrű tisztító szeres felmosásról azóta nincs gond.
Ekcémája is volt picike pár helyen Donceknak. Akkor még nem mászott egyáltalán. Fürdés után az jóval pirosabb lesz. Arra mi kaptunk gyógyszertárban kikeverős glicerines fürdetőt és szteroidos krémet. A krémet szerencsére kb 2szer kellett használni szinte teli a tubus olyan gyorsan elmúlt.

Kép

Kép
starlark
 
 


Minyu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szeretettel, csendben, szívből gratulálok!!!!!! És irigykedem!!!!!!!!!!!!! (nálunk apának csak decemberben lesz a névnapja, hasonló eredménnyel járó köszöntésre készülök 8) ) Hogy vagy?? Mesélj, hogy fogadta a család? Apa, nagyobb rokonság?

Gabolino! Hááát, a montenegroi élményeid tényleg vegyesek! Azért se hagyjátok, hogy nehogy mással is megcsinálják! A képek szenzációsak! Andorrólnem is lehet előnytelen képet csinálni!

Anyoo! Nagyon jó képek megint! Kisbarátom mennyit nőtt!! Az új wellnwss szállodában voltatok Velencén? Helyreállt mára az alvóka? Bálint is eléggé kiakaszt. Rengetegszer felsír éjjel, napközben nem alszik sokat, és a legújabb, hogy pár napja fél négykor! kezdi hajnalban a napot. Frankón felkel :shock:

Tiggrincs! Látom Zalán is rendesen el van látva játékokkal! És ő is milyen nagyfiú már!

Betti! Itt vagyok! Csak kicsit elúsznak a napok...

Bejci! Tündér a kis bulldogod! Jót nevettem...
blúmi
 
 


Mi Kehidakustányban voltunk hétvégén. Jaj, nagyon jó kis hely! Velünk volt a mama is, úgyhogy kicsit kettesben is lehetttünk apával! Olyan fura volt. És persze jó is. Képzeljétek Bálintnak bulldogharapása van - Bius biztos csücsörítene most, ha ezt olvasná -, olyan édes vele! Nekem is az volt, amíg nem váltottam fogakat. Apa szerint bálint olyan, mint az ősmenyét a Jégkorszak 3-ban. Néha egy zoknival el is takarja az egyik szemét, hogy még nagyobb legyen a hasonlóság. :lol: :lol: :oops:

Balatoni kötődésű csajok! Nem tudtok esetleg olyan balatoni kis nyaralót, ami hétvégére is kivehető, és ami babával is vállalható? Igazság szerint már akarok szállodázni, és annyira hiányzik a balcsi...

Ja, és a mai nap nagy híre: Bálint elkezdett lépegetni! Megfontoltan, piciket, de lépeget! Olyan boldog voltam, amikor megláttam, még a könnyem is kicsordult.

Voltam tegnap masszázson! Hááát lányok, újra élek! Mondjuk ma úgy érzem magam, mintha jó alaposan megvertek volna, alig bírok mozogni. rengeteg helyen letapadásaim vannak, és jól megdolgozta őket a masszőr. Teljesen feldobott!!!!
blúmi
 
 


bocs: nem akarok szállodázni

(nnnna, nem jövök sokáig, aztán meg szófosónia vagyok...)
blúmi
 
 


Hat ezt mar nem birtam szo nelkul hagyni :wink:

Minyu: most meg csak halkan, de nagyon orulok nektek !!! :lol: :lol: :lol:

Ertunk nem kell izgulni, mert olyan hullak voltunk ebben a honapban, hogy a PE kornyeket teljesen, totalisan elmulasztottuk, szoval egyaltalan semmi esely sincs most. De majd a kovetkezoben jobban osszeszedjuk magunkat.

Amiert nem jelentkeztem: sajnos Bendocske meg mindig beteg :cry: Ez mar az 5. het lesz, ez az elso betegsege, es hihetetlen, hogy ennyire megviseli. Semmi extra meg mindig, vmi virusos fertozes, nem kap semmmi gyogyszert, folyik az orra, stb. Mult heten a doki azt mondta, hogy nagyon piros a fule, fel van telve folyadekkal, szoval most meg ennek a reme is lebeg a fejunk folott. Tovabbra is porszivo ezerrel, infralampazunk, inhalalas van, parologtato, amikor alszik ... remelem, eleg lesz. (Persze eddig sem volt :cry: ) Hetfon megyunk ujra a dokihoz, meglatjuk mi lesz. Osszesen 700 gr-ot fogyott, de egyszercsak elkezdett enni, es szabalyszeruen zabal. Szinte minden hasznosit a bevitt cuccokbol, es 4 nap alatt (!!!) szedte vissza a lefogyott cuccot, + meg hizott is 100-at :shock: Azota is fal, mostanaban egy-egy kaja nem all meg 400 alatt ... nem veletlen a becenev.

Anyu is hazament a heten, igy kezdodnek a regi, megszokott hetkoznapok. Melo ugyben nincs semmi.

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Hello !

Most csak gyorsan, mert mi már Balcsin vagyunk! :)

Blúmi: Hol szeretnétek hétvégézni és mikor? Én fűzfőn tudok Nektek intézni "lakrészt", ha megmondjátok mennyit szántok rá és mikorra kellene. Viszont Fűzfőn nem sekély a víz... :( Az csak a déli parton van. Meg Fűzfő elég "nyugis"... értsd: unalmas. Szóval pl. esténként nem lehet jókat sétálni nyüzsgő sétálóutcákon. De ha Nektek ez jó lenne, csak szólj, és utánakérdezek. :)
Kehidáról: KÉPET KÉRÜNK!%!!! :)

Humanka: JAj nagyon sajnálom Bendőt! Homeós cuccot nem próbáltátál a náthára? Biztos nagyon nehéz most nektek... :( Gyógyuljon meg gyorsan a pici fiú!!!++++++++++++++

Tigrincs: Zalán édes!!!!!!!!! Mi az a nagy felfújhatós, amin van?


GAbolino: Ha olvasod: a Strandon találkozunk!!! :wink: :wink: :wink: HA nem olvasod akkor is találkozunk!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jóreg!
csajok: én hülye a paradicsomot magostul adtam a lányomnak.
tök gáz.....remélem semmi nem lesz...mondjuk nem hiszem...megfőztem lehúztam a héját....de a magok maradtak :twisted:

kellemes fürdőzést mindenkinek!

Kép
winona
 
 


és köszi a megerősítéseket hozzátápi témában.

Kép
winona
 
 


Winona: Nem lesz baj!!!! Max. ha nem bírja, akkor lehet, hogy picit kiütéses lesz, de szerintem nem lesz baj!!!

Na megyek..
Vendég
 


köszi bejci!
tényleg a nyaraló is bababaráttá van téve?vagy járókázik?

tényleg csajok, mikor húst főztök a babáknak, én csirkét szoktam egybe főzni sima vízben, és olyan büdiiii!!!most nem tudom h. rossz csirkét vettem, vagy normál h. ilyen "illata" van....lefagyasztottam, és elővettem, és a főzibe is érezni a szagot....hát nemtom. inkább nem adtam neki oda.de szerintem a csirkehusinak van egy jellegzetes szaga.......nemde???
vélemények??

Kép
winona
 
 


Sziasztok!

Anyoooka: Zalánnak van néhány olyan játéka, amit kifejezetten szeret, és amit csak a járókában kap meg. Ezeket szoktam váltogatni, így van el a járókában, de néha így is elunja, akkor kiveszem.

Betti: ház projekt viszonylag pihizik, lassan haladgatunk vele. Bankokra jellemzően a törlesztőrészlet csökkenésről még nem postázták ki a papírt (alig 1 hónap alatt). Zalán kb azokat tudja mint eddig, máászik, áll rács mellett lépeget. 8900g, helyes sonkái vannak :) Jah, és a héten kétszer már megállt kapaszkodás nélkül :)

Gabolino: ilyen foltja Zalánnak is volt a könyökén, amikor elkezdett felkönyökölni még néhány hónaposan. Én krémeztem, aztán szépen lassan elmúlt.

Blúmi: gratula a lépegetéshez!

Humanka: szegény Bendo jobbulást neki mielőbb, Neked pedig addig is kitartás!

Winona: nekem nem szokott büdi lenne a husi. Sima husi szaga van.

Bejci: egy felfújhatós autó, medence lesz majd belőle. Így néz ki az egész:

Kép

Kép
kistiggrincs
 
 


Életjel!

Sziasztok!!!
Csak ezt az oldalt futottam végig és Minyu!!! Hatalmas gratula!!! Úgy tűnik márciusban sok meglepi baba érkezik majd! és lám-lám, mennyien járunk így! De úgy örülök Nektek!

Szuper hely a Meseszálló, mindenkinek nagyon ajánlom, aki teheti, menjen a babával,hihetelen jól éreztük magunkat! Írok majd részletesen, meg persze van vagy 1000 kép is, de most zajlik azélet, mire hazaértünk, a férjemnek majd' 39 fokos láza lett, fáj a torka, most van az ügyeleten és tiszta idegek vagyunk, sejthetitek, hogy mi ez?
kamilla meg elfelejtett egyedül elaludni az ágyában (ez már hetek óta kínlódás), úgyhogy most próbálom visszaszoktatni, de nehéééz! A szívem szakad meg, ha sírni kell hagynom, utálom magam érte...

Bejci boszi! :lol:

Holnap leszek 9 hetes és még mindig nem hánytam!!!
sőt, a hányinger inkább csak gyomorégés, tök szolid és csak du., este érzem valamicskét! Na, mit szólsz?

Bendőnek gyors javulást, Zalán meg csoda édes!
1000 köszönet Nektek az aggódásért és a köszöntésekért! Drágák vagytok!
Jövök majd!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti :)
Én teljesen el is felejtettem, hogy nyaraltok! Kicsit már aggódtam is :oops:

Humanka :)
Sajnálom, hogy Bendő még mindig beteges, de legalább már hizik. Ez jó jel! Homeos cuccokkal próbálkoztatok már? Vagy nálatok nem nagyon ajánlják?

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
IGEEEEEEEEEEEEEN! :D Ezt nem hiszem el! :lol: :lol: Úgy látszik ez a tavaszi zsongás idén nagyon működött ám! :lol: :lol:
És gyeregyeregyere a márciusi topicba!!
Bár ha így folytatjuk nyithatunk egy : "2008 szeptemberi babák/II. forduló" topicot! :lol: :lol:

A képek nagyon szupik!
gabolino, gyönyörű helyen voltatok!

bejci,
megzabálom Biust! :lol: :lol: Ezt tényleg nem lehet kibírni röhögés nélkül!

Nagyon köszönjük a köszöntéseket! Meg is ünnepeltük szépen! :D
Nálunk minden ok. Szedem még az Utrot, barnázás 2 hete nincs.
Flóra IMÁDJA a Balatont. Egész nap saraz, és mozizik a strandon.
Sajna az alvókája elromlott, de amúgy cuki a kiscsaj.
Kedden és szerdán is megyek dokihoz. ( kedden a régihez, szerdán az újhoz )

Bocsi, hogy most nem reagálok mindenkinek, de ma csak hazaugrottunk Balcsiról és kora reggel megyünk is vissza. Szóval rohanok!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Bejci,
Flóra is brutál a csípés és harapás terén.
Itt egy cikk erről.. ezt ppont most kaptam

http://www.kismamablog.hu/a-baba-fejlodese/anyanak-faj

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szép Este! :)

Blúmi: Gratula Bálintnak az első lépésekhez! Ügyes nagy fiú :)

Humanka: Bendőnek gyógyulást hamar! A tél szerintem felénk se lesz egyszerű.
Remélem hamarosan találsz munkát is.

Kistiggrincs: Ez az autós medence nagyon tuti :)

Márti: Üdv itt a pihenés után! :) Képeket mindenképp hozz majd.

Honey: Megnéztem a linket. Doncek is harap de nem dühből hanem szeretetből. Legfőképp engem. Tépi a hajam, arcon akar harapni. Ha vmit nem kap meg vagy dühös vmiért akkor a kezével mar.
Eddig minden leszoktatási kísérlet kudarcba fulladt. Remélem kinövi.

Ma nálunk családi grill party volt. Olyan jól sikerült tisztára feldobódtam :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk Gyuláról, nagyon jó volt. mesélni most nem tudok, mert megint megyünk 1 hétre Soltvadkertre. Noni, majd hívlak a héten. Így megint nem leszek. Viszont a laptetőt láttam az utolsó oldalon.
Nem vagyok itthon 1 hétig, és mi történik?????

Minyu!
NAGY-NAGY GRATULA!!!!
Látod, hoztad nemrég Humankának a gólyát. Mi lett belőle? :lol: :wink:


Most ennyi, holnap még pakolunk, 1 hét múlva ismét teljes értékű topiktárs leszek.

Nagyon hiányoztok, így a párom lementi nekem Word-be az elmúlt 1 hét termését, így naprakészen tudni fogok mindent. (nincs kinnt net)

Na mentem, legyetek nagyon jók, vigyázzatok magatokra.

És hajrá mindenkinek a babagyártással aki tervezi!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Szép jó reggelt Lányok! :)

Megjöttünk tegnap késő este a Balcsiról. Jaaaj, nagyon szuper volt!!! Andor imádta a vizet, a homokot, embereket, gyerekeket.
Csináltam pár vidit, majd mindjárt elkezdem feltölteni őket. Andor mászott a bokáig érő vízben, meg túrta a homokot ezerrel a víz alatt. Nagyon édes volt! :D

Bejci,
Ti is lent voltatok????!!!!!!! :roll: :roll: :roll: Nem olvastam :(:( Csörrenj rám máskor ;) Mi lent leszünk jövő héten is, + 20.-a körül is,akkor hosszabban.
De mi Almádiba szoktunk átjárni a bandával, mert ott jobb a strand sztem, lehet jókat röpizni :) A babáknak nagyon szuperul ki van tudod alakítva egy sekély homokozós,apncsolós rész, amit Andor is imádott. Bár sztem Te is ismered ott. Ti merre szoktatok menni?

Humanka,
Sajnálom Bendőkét :( De ha az étvágya már alakul,akkor most már csak kifele tartotok :) Gyógypuszik!

Márti,
Örülök,hogy jó volt a nyaralás! :) Várjuk a képeket!
Férjed gyógyuljon hamar!

Blúmi,
Fél 4es kelés! :shock: úúúú, nem irigyelek :( remélem visszaáll Bálint. MI is voltunk kehidán :) Figy, van egy fotó pályázata a szállodának még aug 20 vagy 30ig. Max 5 ottani képpel lehet nevezni és lehet nyerni hétvégét. Én már küldtem. A veresi topikban egy oldallal korábban a mostaninál rátalálsz a részletekre, de ha gonolok kikeresem és bekopizom. (de lehet az oldalukon is van erről) :) Küldjél Te is! :)

Honey,
Ti merre vagytok Balcsin?
Tök jó lenne egy strandolós találka, ha többen is lent vagyunk, esetleg egyfelé :)

Képzeljétek, kaptam a Drágámtól egy barkács szettet (dekopír fűrész, fúró-csavarozó, hólégfúvó, barkácsasztal) Kezdődhet az asztalos szakma :D:D:D Lehet már ma el is ugrom fa anyagért és akkor mikor Andor alszik, lehet lemenni a garázsba vagy az udvarra és nekiállni a próbának :) Van jópár ötletem.
Már rég szerettem volna fával dolgozni (meséltem,nem?) :)

Most ha Andor is engedi, feltöltöm a videókat :)

Szép napot mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


csjúúúú,aztamindenit micsoda pangás! :shock: :)
Merre jár mindenki?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


gabolino :)
mi egész nap szikkadtunk a melegtől. :oops: :?

Du voltam dokinál. 12 mm-es petezsák, jó helyen tapadva. 3 hét múlva megyek legközelebb. :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
Ez csodás hír! :D Úgy örülök Nektek! (is) :)
Én nehezen bírom ezt a bezártságot ilyenkor; redőnyök le, ventillátor be...legjobb lenne Andorral a fürdőben játszani, mert ott kibírható a hőmérséklet (északi fekvés).
Kíváncsi vagyok mekkora lesz ez a lehűlés. Azért hétvégén még szívesen strandolnék a balcsiban. + a 20ai hosszú hétvégén is :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Minyu,
Ismételten hatalmas gratula! :D Örülök, hogy minden ok. A sokkon már túlvagytok?

Gabolino,
Tyűha, mikre vállalkozol! Miket tervezel csinálni?

Starlark,
Szeretetből harap :lol: Ééédes.
Engem is harap Juli, de még mivel nincs egyetlen foga, így elviselhető.

Márti,
Örülök, hogy még mindig ilyen jól vagy! Hátha teljesen megúszod a rosszulléteket. Várjuk a nyaralós képeket!

Humanka,
Mi volt ma a dokinál?? Sajnálom, hogy ilyen sokáig elhúzodott ez a betegség, de legalább a kis Bendő étvágya visszatért.

Tiggrincs,
Látom, nálatok is a nappali inkább hasonlít egy nagy játszóházhoz :lol: Nálunk is ez a helyzet, de hát mindent a gyerekért. Bankot sajnálom, dehát miért is menne egyszerűen :twisted:

Blúmi,
Ősmenyét :mrgreen: Édes lehet Bálint! Gratulálok a lépegetéshez! Emlékszel, hogy mikor állt fel először? Mert azt mondta egy ismerősöm, hogy az első felállástól számítva 4 hónap múlva kezd el járni a gyerek. Most ennek járok utána, hogy mennyire helytálló :lol:

És amivel még adós vagyok, mert nem hagyhatom szó nélkül:
(pláne, hogy bulldogom van :lol: )
Bejci, haláli édes a kis bulldogod!!! Az a csókos száj..

(Lányok, nevezzetek nyugodtan pletykás vénasszonynak, de nem bírom magamban tartani: megvan a topikunk legújabb kismamija!! Lassan tényleg külön topik nyílhat nekik. :lol: Nem árulom el, hogy ki (sajna nem én :wink: ), meghagyom neki a bejelentés örömét.)

Kép
hbetti
 
 


Anyukák, akik nagytesóval rendelkeznek, segítsetek plíz!!!
Milyen idősen tudnak a gyerekek pedálozni egy triciklin? Még mindig a születésnapi ajándékon örlődök, hogy bébitaxit vagy tolókaros triciklit vegyek Julinak.

Kép
hbetti
 
 


Én is megkerültem!

Juppiiiiiiiiiiiiii! Minyu!!!!!!!!!!!! GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Betti: én most marha kíváncsi lettem.....újabb kismami! Jelentkezz!!!
Nálunk nincs nagyobb tesó, de van nagyobb unokatesó, és én inkább a bébitaxit javasolnám ilyen korban. Uncsitesó még 2 éves korában is lusta volt pedálozni...
Nálunk az első felállás 6hó+1 hetesen volt, és 9hó+2 hetesen elindult.

Bejci: hát ez a kép! Rögtön hanyattvágom magam! Mostanában nálunk is vannak érdekes grimaszok, de sajna képem még nincs róla, mert kölcsönben volt a fényképezőnk, és ma kaptuk vissza. De majd holnap megpróbálok elkapni egyet (hasonló, mint Gabolino Andorja)

Humanka: örülök, hogy kezdenek rendbejönni a dolgok!

Bocsi, hogy nem reagálok mindenkinek, de most csak ennyire van időm.
Noncsiról: már egy jó ideje csak 1-szer alszik egy nap. Éjjel 2-szer kelünk, 1 evés, 1 ivás erejéig. Reggel általában 7 óra felé már fent vagyunk. Egész nap jön-megy, pakol, újságot olvas, beszélget. Folyamatosan APÁ-zik, már az anyát is elkezdete mondani (ENE), de azt nem sűrűn mondogatja. Szinte mindent megért amit mondunk neki. (persze ne a pitagorasz-tételre gondoljatok) Állandóan menni kell vele, nyüzsögni kell körülötte, egyébként unatkozik. Hót fáradt vagyok ettől. Ha elmegyünk valahová akkor örökké futkározni kell utána, mert egyszer a kavicsot eszi meg, máskor a virágokat csupálja, vagy olyanhoz akar nyulni amit nem szabad. Én jobban el szoktam fáradni, mint ő. Ez evés téma az elég kényes dolog, mert nem bír 1 percre sem megülni sehol. Így maximum futva etethető, de hát nincs más választásom...

Na ezer pusza, majd jövök!
Vendég
 


Egy motoros kép, itt éppen börrög a motor helyett:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Betti, ez nem ér!!!!! :( Most tiszta lyukas lesz az oldalam!!!

Zebra, jelentkezz :!: :!: :!:
Pedálozni még kell egy kis idő mire megtanulnak, de az a tricikli piszok jó amit mutattál!
Nekünk hasonló van mint ez Kép
Dorka nagyon szerette, karácsonyra kapta anyuéktól, tehát nem sokkal volt nagyobb 1 évnél. Először lábtartóval tologattam benne, később azt le lehetett szedni, akkor próbáltunk pedálozni, de úgy emlékszem hogy 2 éves kora körül voltak az első sikerei, vagy talán már el is múlt 2. Pont a napokban gondolkodtam hogy lassan előveszem Ádámnak.
Persze volt mellette bébitaxija is, motorja is, azt még mindig nyüstöli :lol:

Minyu, szuper jó hírek, gratula!

Blúmi, graula Bálintnak! Nagyon ügyike! És képeket kérünk róla!!!

Humanka, mit mondott a doki? Hogy van Bendő?

Winona, ugye semmi nem lett a paradicsomtól? :wink: Husi nekem sem szokott büdi lenni! Illetve gyszer égen volt még amikor ketten voltunk Apával, ki kellett dobni az egész csirkét :evil:

Márti, párodnak jobbulást! Mit mondtak, mit szedett össze?

Gabolino, az Almádi strand tényleg nagyon szuper, mi 2 éve voltunk ott Dorkával.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


sziasztok,

Minyu, engedd meg, hogy én is gratuláljak, a gólyád ezek szerint valahol kapott a szemei közé egy vissza a feladónak pecsétet.. :D Olvastam, hogy ma voltál dokinál és minden rendben, szóval akkor szép és nyugodt babavárást kívánok. Bár labdazsonglőr-cowboy-Csongi és Nándi nem tudom ez utóbbit mennyire hagyja majd. :)

Gabolino Andorról a "vigyázz, kész, dobom" képfeliraton jót röhögtem, nagyon passzol.. :lol: Irtó aranyos grimaszokat tud vágni, nagyon helyes. :) Szép helyen voltatok, legalábbis a kilátás nagyon ott van, a lépcső viszont tényleg "meredek".
Barkács készlet? Húha, én is szoktam néha kreatívkodni, voltak próbálkozásaim üvegfestés, textílfestés, bábukészítés és decoupage terén. Tomi szobájába én készítettem egy-két dekorációt, pl. névtáblát, függönydíszt, képeket, ilyesmit. Én is szeretem, de nemigen van időm.
Ja és képzeld, fűbe letettük Tomit, produkált egy Benkő féle mérlegállást, lightos verzióban. :lol: Fű vagy nem fű, de két napja elkezdett mászni. Én úúúgy örültem!
Tejtermék:én egyszer a natúr joghurtot próbáltam, de nem arattam osztatlan sikert, pedig a hasát nagyon szereti. Üveges, gyümis verzióban viszont csúszott.

Bejci, mint ahogy előttem sokaknak, nekem is bejött a boldog bulldogos kép :). Nálunk az óóóóóóó-zás megy nagyon, ha valamin csodálkozik, vagy vmi szokatlan, vagy csak úgy, akkor elkerekedik szeme, szája..

Kép
**angel**
 
 


Anyooo, a kukis verziót :) mászásra még nem próbáltam, de két napja elkápráztatott minket azzal, hogy elkezdett mászni. Még kicsit bizonytalan és sokszor inkább kúszik, ha valamit el akar érni, de legalább megnyugodtunk, hogy ez is megy.

Tigrincs, az az autó nem semmi, főleg a nappaliban :). Zalánnak nagyon huncut nézése van az utolsó képeken, szerintem ezért is írta valaki, hogy felkötheted a gatyót.. :D

Blúmi, masszázsért irigykedem, nekem is jól jönne. Majd rakhatnál képeket a nyaralásról és Bálintról.

Márti, a férjednek jobbulást kívánok, remélem semmi komoly.

Humanka, remélhetőleg most már nálatok is jobbra fordulnak a dolgok, ez az öthetes betegség elég rosszul hangzott, de az jó hír, hogy megjött Bendő étvágya. Neked meg erőt és kitartást kívánok a továbbiakhoz.

Kép
**angel**
 
 


Eszike, olvasni is fárasztó volt, amit írtál, elhiszem, hogy lóg a nyelved..
"Börrög"? :lol: Ez jó..

Kép
**angel**
 
 


Eszike,
De jó, hogy jelentkeztél! :D Tényleg, még olvasni is fárasztó a napotok. De annnyira ügyes ez a kiscsaj! Nagyon jó a berregős kép, de tölts fel friss videókat is!

Angel,
Neked is örülök, hogy írtál, mert eszembe juttattad (hú de hülyén néz ki, így kell ezt írni?), hogy még meg sem dícsértem a pici fiadat!
Nagyon édes minden képen, de a szörfözős a csúcs! Meg a felhozatalt nézelődős. Meg a .. szóval mindegyik! :lol:
Kicsit irigykedek is, hogy nálatok a strandolás még ilyen törölközőn nézelődés volt! De gratulálok a mászáshoz! Most már nektek sem lesz jobb, hehe :lol:

Anyooka,
Köszi,köszi, köszi!! Ezer éve keresek egy ilyen járgányt! Vagy megfizethetetlent vagy baromi ízléstelent találtam eddig. De ez minden szempontból tökéletes! :lol:

Kép
hbetti
 
 


Betti! Nem ér!!!! :lol:
blúmi
 
 


Hello lányok!

Blúmi: Most olvasom... Bálint is lépeget?! Gratulálok!!! Elhiszem, hogy kicsordult a könnyed!! Én is így voltam, amikor Bius el kezdett mászni! :) Masszázs: irígy-irígy! :) Bálintról légyszi légyszi tegyél képet!!!!

Márti: Jaj de örülök, hogy nincs rosszullét!!!! Mondtam!! Egyszerűen erre kell gondolni, és kész!!! Ez a gondolat teremtő ereje!!! :) :wink: :wink: Család tudja már?

Minyu: Gratula a jó helyen lévő 12 mm-s petezsákocskádhoz!! :lol: Gondolom kiscsajszit szeretnétek 3. nak.. nemde? Vagy mindegy? Elbírsz 4 pasival is? :wink:

Gabolino: Igen.. és egész nap lestelek a strandon.. de hát nem vittem a távollátó szemüvegem, így Fűzfőről nem láttam át Almádiba. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mi nem szoktunk más helyre menni, mert Fűzfőn vannak az ismerősök... Na mindegy, azért egy randit megejthetünk hétvégén! :) Asztaloskodni akarsz???? Most komolyan??? Milyen sokoldalú vagy!!???!

Humanka: Örülök, hogy legalább Bendő étvágya régi!! Nagyon jó, hogy vissza tudta hízni a leadott dekákat... azt olyan rémísztő volt olvasni!!!

Angel: Na akkor már Ti is futkosósra veszitek a figurát! :) A mászás tempója nemsokára már komoly lesz! :)

Anyooka: Ennek a bicónak van napernyője is, ugye? Asszem ilyen van Bius egyik uncsitesójának is! Én is akarok majd venni, mert Bius roppant élvezte, amikor ebben tologatták! :)

Honey:
Örülök, hogy minden O.k. Veletek! Most Siófokon vagytok, vagy Lellén? Mi aug. 16- ig Fűzfőn leszünk, utána Bogláron a másik nagyszülőknél! Ti nem lesztek lennt a 20-i "dzsemborin"?

Starlark: Grillpartiról képek? Dobhatnál párat... hadd csorogjon a nyálunk!

Ági: Jó pihit Nektek! AZtán jelentkezz!

Betti: Nem árulod el???... :twisted: :twisted: Bár nekem megvan a tippem, hogy ki lehet.. :wink: Tricikli: Én tologatósban gondolkodom, mert tök egyszerű lenne vele lemennem pl. a játszóra! A tolókar össze van kötve a kormánnyal, tehát én irányítok! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezás, ne haragudjatok, hogy nem reagálok.

Betti!
Nem tudom rám gondoltál-e, de ha igen, igaz a hír, nálunk is jön a tesó, vasárnap lett a tesztem pozitív, kalkulátor szerint április 8 a nagy nap.
Még nem árultuk el senkinek, remélem minden rendben lesz. Kicsit félek, mert még semmi tünetem nincs (így volt ez az első terhességemnél is, abból nem született baba)
Minyu!
Nagyon örülök nektek is! Gratulálok!!!!!!

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sajnos a jó hír mellett van egy rossz ís, testvérem már másfél hete kórházban van, elesett a motorjával, majd holnap műtik a kulcscsontját és a csuklóját, annyira izgulok miatta.

Kép
Kép
petra1980
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?