Új privát üzeneted érkezett!

hehe, laptető! Szintus, ez ugye jót jelent?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Mi is megérkeztünk. Bevásárlás+játszótér! Hát elég volt ebben a melegben a két gyerekkel.

Jaj szegény Nóri! Jobbulást neki!

Kitti! Azt hiszem akkortájt láttam a képet, amikor megszűntünk itt a babán. Még visszajártam írogatni, aztán egy darabig még olvasgattam is.

Réka! Máté akkor már szinte megy! Nagyon ügyi!

Adri! Én imádok babázni és velük már annyira nem lehet. Nem is tudom mi lesz velem, ha vége lesz a babakocsis korszaknak. Már előre sajnálom. Persze nagoyn sok minden egyre könnyebb lesz, de akkor is hiányozni fog.

Kép
szly27
 
 


hali!

Nálunk általános a Canesten és egy nap alatt helyrehozza 8) .

Nekem is jobban bejön már a kommunikatívabb időszak, bár Toncsival sokkal könnyebb volt, és vele jobban élveztem a kezdeti időszakot. Most valószínűleg kevesebb idő, energia jut mindenre és hát Bogi sem egy kisangyal :wink: , de imádom és még mindig rettentő anyás.

Kaptunk tegnap barackot, csináltam fincsi gyümölcslevest.

Apa elment :( , hű de sokára fog jönni!

Ezer dolgom van, pussz

Gratula Máténak!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Jobbulást Nórinak!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


hú,Nórinak jobbulást!
gabi!ha tudsz írj,h hogy van!szorítunk,h mielőbb meggyógyuljon

csilla!
a canesten tényleg gombaellenes,még reklámozzák is.ki tudja mi van benne,nem épp babakrém,inkább használj neugronormont.amúgy mi nagyon régóta sudo-zunk és nem vékonyodott el a bőre( :lol: nekem ez olyan vicces),semmi baja,bár én nem minden pelenkacserénél krémezem,csak kaki után.amúgy nem is tudom,mit használnánk,mert a gyógyszertári szerintem sem jó(vagy nekünk nem jött be)a többi meg ugyanilyen védőkrém,azokra is az van írva,h alkalomszerűen használjuk.hát mi alkalomszerűen használjuk :lol:

réka,csilla!
[quote]C írta:Silla, ezek szerint a mostani idő a szerelem-é. először szét, aztán talán össze..... ááááááááááá nekünk is volt ilyen időszakunk, nem irigykedek!
:?: :?: e vmi rejtjeles volt?vagy csak én maradtam le?vagy ez inkább vmi privi? :D

köszönjük a dícséreteket,majd még töltök fel.aki unja,az meg nem nézi :wink: igaz,pat?tőled is rég láttunk fotódömpinget :lol: ha már meglesz a ház,arról is kérünk :wink:
Dorkó épp 3 órája alszik(imádom ezért! :oops: ),én felmostam,elpakoltam és még fél órát aludtam is vele :lol: olyan pénteki hangulatom van vmiért :shock: ma fodrászhoz megyünk Dorkó és én :) kiváncsi leszek mit tud kezdeni a hajával...mi elterveztük,h fel kéne nyírni hátul,a többi meg legyen rövid,tüsi,de felzselézhető :lol: mindebből gondolom géppel lenyírt tüsi lesz :) majd csinálok holnap képet

....ébredezik....nem,csak szusszant egy nagyot,de azért lépek

Kép
berni1
 
 


Nórinak jobbulást,szegény kicsilány!

Réka :wink: igen,azthiszem a laptető jót jelent!
Legalább is nálam nagyon bejött! :lol: :wink:
Neked is szurkolok ámmmm!!!!
Jó Balcsizást! :D

Ha,Berni a fodrászra én is kiváncsi vagyok,hogy hogy türi majd el
Dorkó a gépet!Fotót a tüsis hajról okvetlenül! :!:

Réka,Csilla ezen én is elgondolkodtam,amit irtatok(még vissza is lapoztam,de nem találtam magyarázatot)Lehet arra gondolt Réka,hogy Csilla férje elutazott jó sok időre......

Szly,ha imádsz babázni arra egy megoldás van szülsz még egy babócát...:))))
Vagy a barátnőd/tesód babájával babázol!

Ma voltunk a korházba a 13.-dik heti uhu-n!
Minden rendben az ultrahangon,véreredmény kedden!
Mindez egy jó ismerősön keresztül(áldja meg őt az Isten)sikerült!
Külömben sok-sok pénzbe került volna!Így semmibe!
Ez a csajszi mindég mellettem van,amikor kell!Amikor megszületett Fruzsi,akkor is neki köszönhetem,hogy nem bolondultam meg,mivel a korházba(ugye ha nincs ismerős)nem mondanak semmit!Mivel a kicsilánykám a félintenziven feküdt azért szükség volt arra,hogy tudjam,hogy mi van vele!Ő segített mindenben!A szopizásban,késöbb a fürdetésben!Le a kalappal neki!Az ember néha észre sem veszi,hogy kik az igazi jó barátok körülötte! :wink:
Nos,megint egy érzelmi kitörés.....terhes hormonok.....
(amugy bazira érzékeny lelkű ember vagyok)

A baba méretei:
BPD:21.8mm
CRL:67.7mm
Nt:1.4mm
A szülés várható időp.-ja 02.04,de ez bizti elöbb lesz pár nappal,mivel csaszis leszek....(gond.99%)
Már érzek surlódást a pocimban lehet,hogy máris a babóca jelentkezik?
:wink: 8)

Kép
Kép
szintus
 
 


Csak röviden: a szerelem arról szólt, hogy hol a számítógépet, hol a fritőzt, hol ezt-azt szerelem, mert betojt.... milyen gondolatébresztő dolgokat írtam! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pakolunk, megyek...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Mi így pancsizunk-e: :D :D :D Kép Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus, kicsi lányod annyira hasonlít az apukájára!!!!! (lehet, marhaság, de én annyira élvezem Máté egy-egy apró dolgában felfedezni Gyuri gesztusait!) És olyan jó, hogy már érzed a kicsit! (irigykedős-örülős ikon)

Nálunk elszabadult a pokol.
A mi ruháink zöme bepakolva, kicsinyemé szintén csak kicsit hiányos. (száradó darabok) Kajanemű oké, de a főzőcuccok már holnapra maradnak, nem akarok zörögni, ha már letettem Őuraságát. A SAJÁT szivacskáján alszik EGYEDÜL! Olyan nagyfiú! Ha hazajövünk, megpróbálok ebből rendszert csinálni.... majd meglátjuk.
Gyuri persze megint kellett menjen dolgozni, de remélem a vízpartról már nem kell feljöjjön a küle júúúúúúúzerek miatt... grrrr....

Ami viszont jó: grillezéshez husi bepácolva, oroszkrémtorta megsütve (és meg is szilárdult a hab, szóval nagy baj már nem lesz, max a leút miatt - bátyámék hozzák le a bulira, ne haljon meg a nagy melegben a tejszínes krém) szóval a bulira amennyire tudtam, felkészültünk!

Berni, fodrászolt Dorkót szeretnénk megnézni! A locsolás nagyon vagányul megy már neki! (tapsolós ikon)

Megyek a mosógéphez... remélem Gyuri hamarosan végez aztán alszunk is valamennyit... ha még ugye talizni is akarok, korán indul a nap....

pusszancs

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


küle=lüke... aggkori dislexia bocsi :oops:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


ja, nem a tortát fogjuk grillen sütögetni.... ááááááá megyek teregetni, túl hülye vagyok már írni!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Holnap 11 körül talizzunk Évával a várban. Reggel még benézek, ha valaki el tud még jönni, írja meg a számát priviben.

Nórinak drukkolok, remélem nem szalmonella!

Aranyosak a fotók a gyerkőcökről, Dorkó videó is :) Elnézést, most megint csak ennyire futja :oops: Tudjátok, apa parton van :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Nórinak minden jót így a cyber-világon keresztül!!!!!Remélem tényleg nem szalmonella,és gyorsan kilábal belőle!

Berni!
Sajna végérvényesen tönkrement a fényképezőnk,így nem lesz kpdömping egy darabig (a gyedemig biztos nem :lol: )

Réka!
Nagyon jó utat nektek,érezzétek jól magatokat,pihenjetek sokat!!! Biztos szupi időtök lesz,mert jovő hétre is végig kánikulát jósolnak!Majd nézz be 2 nap múlva (is),hogy idejében tudjuk köszönteni Mátét! :wink:

Szintus!
Én is irigyellek!! Terhes akarok lenni! :lol: :lol: :lol: Fruzsi tündéri abban az úszógumiban!
Mi holnap strandra készülünk....valami biztos közbejön :evil:
Mivel nagyon álmos vagyok,így csak pár szösszenet a fiamtól!

Tegnap elmentünk vacsizni.Az étteremnek hatalmas terasza van,rengeteg asztallal mégsem volt hely,így leültünk egy másik házaspár mellé.Mikor elmentek,köszöntek:
-Bye-bye!
Márk is mondta a saját módján:
-bábáj!
Aztán ránézett az apjára:
-azt mondták van babájuk????
:lol:

Ma meg ült az autóban,természetesen Mira ülésében.(bent állt az udvaron). Mondtam neki,hogy most már ki kell szállni,mert az kicsi,abba őt nem tudom bekötni,meg az a Miráé,és ő fog beleülni...erre ő:
-Nem szeretem Mirát!!! Minek hozta nekünk a gólya?????
:roll: :x :lol:

Este meg mókáztunk az ágyban,harapdáltam a vállát.
-Anya,fájósan csináld!
:lol:
Persze nem csináltam,ennek ellenére ő rendesen megharapott!Jól letoltam,beküldtem a szobájába,puffogott,durrogott meg sírt. Rá félpercre megjelent az ajtóban,valami kerámia cuccal a kezében (itt volt kirakva a házban ahol lakunk),odateszi mellém az ágyra:
-Anya,ezt neked hoztam...Karácsonyra!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

És végül,de nem utolsósorban.Pár napja olyan sz@r kukoricája volt a zöldségesnek,hogy ingyen odaadta.Ma a boltba menet mondtam neki,hogy ott nem veszünk,mert múltkor rossz volt.Mikor odaértünk,megkérdezte a zöldséges emberkét:
-Rohadt a kukorica???????????????
:lol: :lol: :lol:
Na,asszem elég volt belőlem mára is!
Jó éjt!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Réka! Jó pihenést nektek! Ismerős ez a pakolászósdi! Még be hagyján, de amikor hazajöttünk és ki és mosni mindent. Hát elég évente egyszer nyaralni menni! :lol:

Fruzsi nagyon aranyos és ügyes az úszógumival! Grat a jó eredményekhez. Én Jázmint a 15. héttől éreztem. Hát ja, szülhetnék még, csak akkor valaki besegít anyagilag amikor már mind iskolába járnak?
Majd babázok a tesóméval, barátnőmével stb. Aztán egyszer majd ki tudja mit hoz még az élet.

Márk nagyon édi és milyen logikusan gondolkodik! Cuki!

TEgnap megvolt barinőm kisfiának a szülinapja. A kicsi megijedt a tüzijátéktól, onnantól végig sírt. Szóval nem annyira jött be a dolog! Egyébként jól éreztük magunkat!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Nóri babának jobbulást!!!

Réka,
nektek jó utat! Igen, ez a pakolászás.. Én halálra aggódtam magam, hogy csak a gyereknek ne hagyjunk itthon semmit!

Patr,
ez a Márk-száj már megint. :D Jókat röhögtem kora reggel. Nekem a keresztlányom ilyen gyerekszáj gyanús. Kb. 5 éves volt, amikor már az anyja egy ideje nézte a fogmosási technikáját, és rászólt, hogy az utolsó öblítést is köpje ki, ne nyelje le. erre a kiscsaj így szólt:
- De én ezt így csinálom!
- De miért?-kérdi az anyja.
- Mert ez az én imidzsem...

No comment. Mindenzt öt évesen. Csak tudnám, kitől hallotta.


Egyébként mi jól vagyunk, csak fiam átment birodalmi lépegetőbe. Ott kell mögötte álljak, mert mindenhol feláll, feltérdel, úgyhogy tegnap nem is jutottam ide.

Kép
bébé01
 
 


Képek egytől-egyig nagyon jók!

Kittina,
Máté képek is tök jók! Ez a fickó semmit nem változott az elmúlt egy-két hónapban :twisted: ! (vagy csak apa lusta feltenni a gépre az új képeket, hmmm?)

Kép
bébé01
 
 


Szly,
akartam már kérdezni...
Nem szoktatok bringázni a Karcag-Berekfürdő kerékpárúton?
(a mi cégünk építette.)

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Nórikának jobbulást!!!

Fruzsi nagyon édi az úszógumijával!

Én is irigy vagyok pocaklakó babára.

Réka
Jó pakolászást és jó nyaralást, és még jobb szülinapozást!

Patr
Márk :-D Olyan jó szövege van!!!

Bébé
Én fiam is birodalmi lépegető, de már vagy 2 hónapja, és elég fárasztó tud lenni, jó lenne, ha már magától menne, talán akkor könnyebb lesz az élet, bár ki tudja... Most már odáig jutottunk, hogy nem engedi, hogy a két kezét fogjuk, csak az egyiket hagyja. De még elborul, ha elengedjük a kezét.


Változott ám a gyerek, csak a fényképek bennragadtak a fényképezőben. Apa nem lusta, csak nincs ideje semmire, így is minden nap 11, éjfél mire ágyba kerülünk, 5-kor meg kel. De megígérte, hogy szülinap után feltöltünk minden képet és videót (na nem a babanetra, hanem a számítógépre :-D).
Most szabin van, és a korlátot csinálják az apjával, most ment el a fűtésszerelő, mert át kellett szerelni egy radiátort. Muszáj valami ide föntre, mert félek, hogy leesik a mélybe a gyerek. Úgyhogy egy üvegtégla, Ytong összeállítású pultszerű fal lesz, meg egy kisajtó.


Ráadásul egy álmos vezető belejött a kocsinkba hátulról, úgyhogy apa állt a körforgalomnál, és simán nekiment. Ez már másodszor fordul elő. A biztosító meg kever, minden nap telefonálnak valami miatt. A Casconkra indítottuk el, mert úgy egyszerűbb, a károkozó kötelezője meg mindig kitalál valamit. :evil:


Pocsék tegnapi napunk volt, állandóan nyafogott Máté, nem tudom mi volt vele, ezt követte egy még rosszabb éjszaka, fél óránként sírtunk (már majdnem én is), aztán 2-kor úgy felébredt, hogy nem is aludt vissza magától, úgyhogy átköltöztettem a mi szobánkba, és én is száműztem magam a gyerekkel együtt a földre egy matracra, ott meg még 1 órán keresztül pörgött, mire végre elaludt.

Ahhoz képest, hogy nincs időm jó sokat írtam.
kittina30
 
 


Bébé! Nem vagyunk valami nagy biciklisták. Nekem pl biciklim sincs! :oops: De a mi földünkön megy keresztül a bicikliút! :lol: Após pl nem is akarta eladni azt a földrészt, mert nagyon keveset adtak érte. Nem tuodm, végül is mi lett a vége, de a bicikliút meglett!

Kitartás lányok! Szerintem sokkal jobb, amikor már önállóan mennek!

Kitti! Remélem nem ismétlődik meg a sz@r éjszaka. Mostanában magához képest Jázmin sem úgy alszik, mint régebben. Nem kell kivenni, meg semmi, de néha a cumit oda kell adni. De ma reggel 8-iga aludt.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit új rossz szokásomhoz híven nem szólok senkihez külön, csak helyzetjelentek. Összejöttünk ma Évivel, jó volt élőben megismerni őket is. Vince olyan nagyos, hogy Csanádot is übereli, Violka meg olyan kis szégyenlős volt, nem igazán barátkozott velünk. Felhívtuk Gabit, Nórinak már nem volt láza, ha így marad, akkor holnap hazaengedik. Réka készített képeket, majd tőle kérjétek :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Ma sem telt be ez az oldal!
birodalmi lépegető,ez jó! :lol:

Joli!
Lassan megismered az egész csapatot!

Évi!
Várjuk nagyon a képeket!

Csilla,szerintem őszig esélyem sem lesz egy egri hazamenetelre,bár anyuák viszik megint Márkot aug. közepén,jó lenne vele elmennünk nekünk is! :) Majd még egyztetünk!
Nem is írtad mostanában hogy alszik bogi éjjel!! És Csanád? És Vince? Csak azért ők,mert ők voltak a problémások! :wink:

Reagálni nem nagyon tudok ma,mivel nem írtatok sokat,ezért leírom velünk mi történ már megint! :?
Természetesen a strand nem jött össze,elég szeles idő volt délelőtt,meg nem is volt túl meleg,inkább családilag bementünk Szombathelyre.Sok dolgot nem csináltunk,nézelődtünk,meg vettünk 1-2 apróságot.A hazaúton viszont,mint derült égből villámcsapás elénk ugrott egy őzike.Egyszerűen annyi időnk nem volt,hogy feleszméljünk,nem fékezni.akkorát csattant szegény,nameg olyat repült,hogy ilyet még nem láttam! :shock: Pont a kocsi elé ugrott,aztán meg egy hatalmas ívvel be a földre/veteményesbe!!!!Valószínűleg azonnal elpusztult,nagyon sajnáltuk :( Meg az autót is,ami látszatra lájtosan megúszta,de qrva drága (bocsi) az alkatrész,és így ez is egy kisebb vagyon,még szerencse,hogy van casco. Régebbiek talán emlékeztek,hogy januárban (akkor teljesen hibásak voltunk) már volt egy kis eset a kocsival...és ha hiszitek ha nem,kis kalandos út során ma érkezett meg az akkori hiba javításának költsége!!!! :shock: :shock: :evil: :evil: Pont időszerű...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja, Márkot eléggé megviselte a dolog,egész hátralévő úton azt hajtogatta:
-Miért ütöttük el GYŐZIKÉT???????
:lol: Csajok,ha nem kérdezte meg ma 200-szor,hogy miért ugrott ki elénk,és miért ütöttük el Győzikét akkor egyszer sem. Ráadásul úton-útfélen,ismerősnek ismeretlennek,szomszédnak mindenkinek,újságolta,és senki nem vágta,hogy mit csináltunk Győzikével...mindenkinek magyarazkodnom kellet,hogy nem Gy. hanem őzike! :lol:

Van még egy Márk-száj,bár ezt lehet nem kellene leírnom,cseppet gusztustalan. :oops: Márk ül a wc-n,kakál...kérdezem tőle.
-Végeztél?
-Igen,kakáltam!!! Akkora kolbászot...mint apa vett a Metroban!
:shock: :shock: ,ja a kolbászot nem véletlen,sajna így ragoz a gyermek,nameg minden este megkérdi: - betakaróztatol???

Viszont,hogy valami jót is mondjak róla,olyan szinten félti Mirát,hogy hihetetlen.Ha kint vagyunk az udvaron,és Mira megy akifelé az út felé,már iabál,sikoltozik,hogy hozzam vissza. Ma meg vendégek álltak be a kocsival,olyan balhét levert,hogy álljanak meg,mert el fogják ütni a hugát! :shock: Rendesen toporzékolt! Tegnap pedig amikor a vendég költözött be a szobájába,nagy bőrönddel a kezében ment el Mircsi mellett, közölte vele:
-Ez a tesóm,vigyázzá" rá! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Joli! Örülök, hogy összehoztátok a talit! Majd várom a képeket!

Remélem ma hazaengedik Nórit! Szegén Livi, biztos rossz neki az anyukája nélkül.

Patri! Sajnálom az autót és Győzikét! Kép
Roli is nagyon félti Jázmint. Félti, hogy leesik a lépcsőn, elüti az autó, stb. De ők azért már tudnak veszekedni is. Van, hogy Roli olyat akar játszani, amit Jázmin elront. Na akkor lökdösi, kiabál rá, hogy menjen onnan. A kis lüke meg nem veszi a lapot. Na de ha rájön mi van,hatalmas visításba kezd!

Ma én h@lye hálóingben adtam a macskának enni. Feltettem a tálját az asztalra bele a kaját, csak hát a macska irtó éhes volt, így úgy döntött, hogy a csupasz lábamon, majd a hálóingemen felmászik. Lett egy 20 centis karmolás az amúgy is gyönyörűen hámló lábamon.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Máténak boldog szülinapot!

Patr
Szegény Győzike, meg szegény autó. :-(

Szly
Hüle macs, jól összekarmolt.


Máté két flakon társaságában nyomja a szunyát a nappali padlóján egy játszószőnyegen. Az egyikat ölelgeti, a másikat meg gondosan maga mellé fektette.
kittina30
 
 


Méghogy nem irtatok sokat, csütörtök óta!!!

Gabusnak gyógyulást!!!

Mátét Isten éltesse szülinapján!!! És jó nyaralást nektek Réka!!!

Szintus! Örülök, hogy minden ok az UH-on. Én is a második picit először a 13-14 héten éreztem, aztán meg "elfordult" más pózba, és 1 hétig semmi, engem meg a frász kerülgetett, hogy most mi történt...De most aztán olyan csaták mennek a hasamban, hogy néha tényleg fáj is kicsit! És tegnap csuklott is :) :) :)

Ti meg többiek, hogy ne irigykedjetek teszek fel magamról egy "bálna-képet", hogy lássátok milyen könnyű 40 fokban terhesnek lenni, és úgy "lépegettetni" naphosszat Ártemiszt :) Kép

Berni, köszi, hogy leirtad a Canestenről te is, ez tényleg igy van, de persze én csak infot akartam adni, nem "okoskodni", remélem Csilla nem vetted zokon.

Pont amiket Pat te irsz Mátéról erősiti meg bennem azt, hogy ennél már csak az lesz "jobb" korszak, amikor már beszélni is fog!!!!!!!!

Ma este megyünk vacsizni barátokkal, Ártemiszre apukám fog vigyázni :) :) :) :) (persze én lefektetem meg minden, aludni fog és nem kell vele csinálni semmit). Kivácsni leszek :)

Holnap meg jönnek barátnőmék 1 hétre nyaralni a szintén 1 éves kisfiukkal!!! Szóval sűrű a program, de ennek örülök!
Most lassan megyünk le strandolni!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Mármint nem Gabusnak gyógyulást hanem Nórikának!!!!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánunk Máténak!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


[quote="szly27"]S írta:szly27zegén Livi, biztos rossz neki az anyukája nélkül.

Na persze... :twisted: :twisted: :twisted:
A telefonhangomra sem volt kíváncsi! :lol: ($Anyuéknál volt végig, mert Z nem tudott szabit kivenni.)

MÁTÉNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szóval az úgy volt, hogy kedden du. levittem a gy.dokihoz Nórit. Helyettes orvos volt, épp volt kaki a pelenkában, meglátta, hogy véres, meg érezte hogy nagyon meleg a teste, és csak annyit mondott, hogy nagyon rossz bőrben van a gyerek, a véres hasmenés nemértettemmiyen vírusfertőzésre utal, vigyem be a Lászlóba minél előbb és kilátásba helyezte, hogy 2-3 napig biztos bent fogják tartani.
Bementünk, felvettek az osztályra, vérvétel, infúzió. Könnyen megszúrták, nem volt gond. Étvágya végig volt, inni is ivott, bár nem annyit, hogy ne kelljen az inf. Mikor felment a láza aludt, mikor lement, akkor dumált, játszottunk, ettünk, időnként megvizsgálta az infúziócsövet :lol: , éjjel szépen aludt, kivéve mikor felébredt a lázmérésre, peluscserére stb. A feneke iszonyat piros volt végig (még most is) és nagyon fájt neki. Szerda-csütörtökön minden változatlan volt, de pénteken már nem volt reggel láza, és onnantól már egyszer sem. Csütörtökön megkértem a nővért, hogy vegyük le az infúzióról, amíg sétálnuk, fürdünk egyet, azalatt a két óra alatt nem fog kiszáradni, hisz eszik-iszik. Mondta oké, így csüt estig szabadok voltunk. Pénteken már olyan jókat evett (pontosabban zabált) :lol: , és keményedett folyamatosan a kaki is, hogy ismét megkértem a nővért, hogy vegyük le az infúzióról pár órára és próbáljuk ki, hogy anélkül hogy alakul az állapota. Ez volt du. 5kor, onnantól már vissza sem tették többet rá. 8) Pénteken már csak azt vártuk, hogy egész nap maradjon a lázmentesség és a "szép" kaki, mert akkor szombaton irány haza.
Két éve újították fel az épületet, nagyon korrekt volt mind kívülről, mind a kórtermek és a személyzet is aranyos volt. Szobatársak is jó fejek voltak, 6 éves kislány, ugyanezzel a betegséggel, de őt nagyon megviselte, a szívem szakadt meg érte, úgy jajgatott mikor jött a hasgörcs. :(
Diagnózis szalmonella. De kérdem én, minden szalmonellás gyerek 3 deci karalábéfőzeléket ebédel? :shock: :lol:

Kép Kép

Joli, köszi szépen a telefont, nagyon jól esett! :D

Nnnna, nincs más hátra, mint visszaolvasni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Máténak nagyon boldog első születésnapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


sziasztoK!

bocsi,én is gyors leszek,mert kipurcantam.Dorkós képeket sem most prezentálok :cry: ma uncsitesóknál voltunk,full kánikulában és lehet,h nekem sok volt a meleg,mert kicsit hányingerem van :cry: ezért is húzok

gabi!
látod,jót tettek a drukkok :lol: örülök,h kismanó rendben,puszit küldünk,add át!

réka!
Máténak nagyon boldog szülinapot!!!!!
hajrá balatoni romantikus éjszakák :wink: jó nyaralás!

adri!
bálna? :twisted: szuperül nézel ki,én szülés után jóval is nagyobb darab voltam,mint te,de a meleg miatt nem irígyellek.Ártemisz pedig még mindíg elbűvöl a szemeivel :)

pat!
vetess egy jó telefont,olyat,mint az enyém 8Mp-es fényképező van benne.mondjuk ejtse a medencébe a kiscsaj a telód.pl. :wink: :lol:
na jó,ez csak poén.várjuk a képeket türelemmel!

szly!
fújogasd aloe firsttel a sebed,gyorsan begyógyítja.Roli-száj nincs? :)

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Ma este megérkeztünk haza, ígérem, holnap hozok képeket is, a tali szuper volt, Rékának külön köszönet, hogy szakított ránk időt még, Jolinak pedig, hogy elnavigált minket! :D

Máténak én is nagyon boldog 1. születésnapot kívánok!

Gabuska!
Örülök, hogy Nóri jobban van, azért Lívi biztosan nagyon aggódott a kishúgáért!

Pat!
Hogy veletek mik történnek! :shock: :!: :?:
Márk-száj haláli! :D :D

Adri!
Csinos vagy nagypocakkal is, persze nem lehet könnyű már!

Holnap megpróbálok visszaolvasni, most csak ezt az oldalt futottam végig, és hozok képeket is, jó éjt!

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Drága Mátét Isten éltesse sokáig 1. szülinapja alkalmából!
(És kívánom,hogy ajándéknak kistesót kapjon :D )

Gabuska!
Dejó,dejó,hogy végre meggyógyult Nóresz! Bár a képen nem is látszik annak,csak az a kötés a pici kezén!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,még a hideg is kiráz,remélem tényleg nem kínozták sokat!! annak meg örülj,hogy ilyen jól elvolt Livi,bár nekem is sz@rul esett,hogy nem hiányoztam Márknak 1 hétig! :oops: :lol: És végül kiderült,hogy mitől lehetett a szalmonella? Livi hogy-hogy megúszta,nemeg ti is?Bár óriási szerencse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adri!
Hol vagy te a bálnától????!!!!!Nagyon csini fitt kismami vagy!!

Sly!
Ne hibáztasd magad,ha nem hálóingben vagy,henem rövidgatyában,akkor is megkarmol a macsek! :wink:

Jó ötleteid vannak Berni!A mostani telómat mindig odaadtam Mirának,aztán egyszer a kövön ejtette le,és berepedt a kijelzője egy picit! :evil: Szerintem amúgy a mobil mégiscsak mobil,a fényképező meg azért csak más...szerintem...

Évi!
Üdv újra a fedélzeten! Várunk hosszú élmánybeszámolóval,képekkel! :wink:

Mi kijutottunk ma a strandra,rendesen el is fáradtam,6-kor majdnem elaludtam...most meg,... Nagyon meleg volt felénk is,és bár kenegettem Márkot,sapka is volt a fején,cseppet leégett az arca!Mircsike meg este 9 előtt evés közben,2 falat között dőlt ki. Még kinyitotta a száját,hogy bekapja a következő falatot,de aztána szemével együtt a szája is becsukódott!! És ma én is bűnöztem,.picit bevittem a gyógyvízbe Mirust!Sajna irtóra élvezte! :?

Mariann,merre csavarogsz?

Akkor ezt most Adrinak,Márktól! :lol:
Nagyon rá van mostanság kattanva a Calippora a törpe,ő csak kinyomós fagyinak hívja.Egyik nap hozott neki az apja,de nem volt epres,így zöldet/citromosat hozz.Nyalta vagy 2 másodpercig,majd közölte az apjával:
-Apa,máskor ne hozzál UBORKÁS fagyit,nem szeretem!
:lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Először is! Adri! dehogy vagy te bálna! Nagyon csinos kismama vagy! De tényleg!
Ártemisz is tündérke, nagyon szép kiscsaj.

Berni! Én valahogy nem tudom úgy összegyűjteni miket mond Roli. Ő is szokott jókat mondani, de én elfelejtem!


:oops:

Évi! Üdv itthon! Akkor jövő héten indultok megint nyaralni??? :lol: Még nincs vége a nyárnak! :lol:

Gabuska! Jó, hogy itthon vagytok! Látom semmi panaszod nem volt a kórházra, személyzetre! Ez ritka! De örülök neki! Gyógyuljon tovább Nóri!

Ma fürdőbe megyünk, legalábbis remélem! Nincs kedvem itthon maradni!

Hol vannak a hiányzók? Mariann, te már tényleg nagyon érgen jelentkeztél!

Kép
szly27
 
 


Gabus! Örülök, hogy már rendben van minden, te mire gyanakszol, honnan kaphatta a Salmonellat?

Köszi megint a bókokat! Igy érdemes képeket feltenni
:)

Ártemisz már egyre több szavacskát mond, és olyan édes, mert ha megtanul egy újat, akkor azt mondja egész nap szinte mindenre :)
Már tudjuk a baba, kakas (na jó, azt "kaka"-nak mondjuk... :oops: ), pipi szavakat!

A legújabb az az, hogy képes a karombók kikéreckedni, ha valaki számára szimpatikus ember beszél hozzá, és átkéredzkedik hozzá...(ezek általában himneműek...)...ennyit Ártemisz szeparációs szorongásáról :)

Amúgy itt vannak barátnőmék a szintén 1 év körüli kisfiukkal, ma együtt strandoltunk, olyan jó volt őket látni több mint fél év után!

most ennyi, látom ti mind eltüntetek!!! jó éjt!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


szóval a "karomból kikéredzkedni"t akartam irni

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


húúúúúúúú csajok,kapkodom a fejem,hogy mennyit írtatok! :shock: Egész idáig csak olvastam és olvastam...persze nem titeket! :lol: :lol:
Milyen volt a strand Sly?

Adri!
Mira is nagy szószátyár! :lol: Ha meglátja a szomszédasszonyt,egyből mondja: -ta! Ez a hinta!De volt már,hogy kimondta,hinta,meg dotto-ez a kisvonat itt Bükön! :lol: Kutyát nem is kell látnia, elég ha a kaput meglátja,mert már tudja hol van kutya,egyből mondja: va-va! Ha éhes-szomjas,akkor memme és mamma.Mutogat,hogy oda,ez ált. a biciklire vonatkozik,nagyon szeret az ülésben Hawaii-ozni! 8) És iszonyatosan ki tud akadni,ha valami különös okból kifolyólag nem ülhet bele,vagy épp Márkon a sor! :shock:

A nap sztorija,mert hogy ma is volt! :? Amelyik házból ki kellett költöznünk,ma birtokba vette az öreglány aki megvette a fejünk felől.Először csak költözős kocsi láttam... második nekifutásra, már 2 kutyát is hozott az a kocsi...aztán mikor Márkot toltam bringával,már 4 kutya akart minket szó szerint szétszedni! :shock: Nem sokkal később már 6 kutyája lett,esétre pedig megérkezett a 7. ésegy macska!Amit ezeke a kuyták egész nap műveltek az nem emberi!!!!!!!!!!! :evil: Ne értsetek félre,én nagyon szeretem az állatokat,de ezek állandóan ugatnak!Felhergelik egymást és folyamatosan hangoskodnak! Ha valaki elmegy a kerítés előtt,és mondjuk nem tudja,hogy kutya van,mert tegnap még nem volt,az úgy összesz@rja magát!!!! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


...tudjátok,nehogy elszálljon! :wink:
Naszóval a 7-ból 4 nagytestű kutya,akik kb. félméterre a kerítés fölöttig ugrálnak....na azóta az úton közlekedünk!Félelmetes! Arról nem is beszélve,hogy ez egy üdülőövezet,ahol az ember nem tarthat 7 kutyát,pláne nem úgy,hogy minden háznál gyerek van!!! :evil: Az öreglány nem kapott túl meleg fogadtatást,jól összeveszett már 2-3 szomszéddal,és azt mondta,hogy az emberenek KÖLYKE lehet,akkor neki is lehet kutyája!(gyereke nincs)
Este pedig a háza előtt labdázó gyerekeknek azt mondta,lelövi őket! :shock: :shock: Szerintetek normális???Ja,és hogy tetőzzük a nő hülyeségét,amikor beállt az udvara a kocsijával,az összes kutya kiszaladt az útra....mi van ha akkor nem csak egy szomszéd kutya van ott,hanem egy gyerek????!!!!!

Holnap önkormányzat...ez így nem maradhat!

És egy Márk-száj így a nap végére! :D Mira kint játszott a szomszéd gyerekekkel,én bementem,és mondtam Márknak:
-Márk,nézd már meg légyszi,hogy mit csinál Mira! Oké?
-Anya,nem nézem! Oké?
:? :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patricia83 2009.08.03 00:45-kor.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patricia83 2009.08.03 00:54-kor.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Éberségemnek köszönhetően,most én vagyok az első,aki Kriszti Mátéjának:
Nagyon boldog első szülinapot kíván!! Isten éltessen sokáig Máté!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!


Kitti! Máténak boldog születésnapot kívánok!

Patri! Jó volt a strand, most már Roli is élvezi és szeret járni. Jázmin meg nagoyn éli a vizet. Próbáltam ráadni a karúszót, nagy harcok árán sikerült az egyiket. Gondoltam az itt olvasottak alapján bepróbálkozunk vele. Hát Jázmin nem így gondolta. Le kellett róla venni, mert tépte, nyávogott, nem volt jó neki.

Nem semmi ez a z öregasszony, kíváncsi leszek tudtok-e tenni valamit.

Adri! Hozzátok tényleg mindig megy valaki nyaralni. ti külön laktokanyósodéktól? Nem emlékszem már. Azért ennyi vendéget körülugrálni a 8. hónapban! Ügyesen beszélget Ártemisz.

Jázmin szavai: baba, apa, vava (vau vau), ci, vagy inkább szi (cica lenne).

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Mátéknak nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Az élménybeszámoló egyelőre elnapolva, mert megint rohanásban (egyelőre nem nyaralni megyek most... :) ), szóval Szly, azért ráhibáztál, mert jövő héten anyósomék nyaralójába megyünk Orfűre (Pécshez közeli kis üdülőfalu), párom onnan jár majd dolgozni, mi meg kiköltözünk kicsit oda, szép környezetben van egy tó mellett. :)
Még halom vasalni-és mosnivalóm van, de a képeket feltöltöttem, így küldök párat:

Talis képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Végülis egy játszótéren voltunk, nagyon jól éreztük magunkat, még egyszer köszönjük! :wink:

folyt.köv.

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Néhány kép a gyerkőcökről:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Még van egy kis időm... :wink:

Szóval a Balcsin anyuékkal voltam, párom biciklistáborban volt addig Erdélyben. Nagyon jó időnk volt, és én is tudtam pihenni, mert anyu sokat segített a gyerekek körül! Márián voltunk, pont ott, ahol előtte a párommal. Utána is volt egy biciklistábor, de ott nem tekertek annyit, mint Erdélyben, és úgy döntöttünk, oda mi is megyünk, a Gerecsében volt, Pusztamaróton. Onnan mentünk át Budapestre a tesómhoz a hét közepén, és szombaton érkeztünk haza. Pusztamarótra az út nagyon hosszú volt, ráadásul többször eltévedtünk, és két kocsival mentünk, mert a párom vitt másokat is, meg bicajokat. Gyerekek, főleg a Vince a végén már nagyon nehezen bírta, végül éjjel 11 előtt értünk a szálláshelyre, de nem kívánom senkinek, már szobát akartam valahol kivenni, ráadásul erdei úton tettük meg az utolsó 6-7 km-t, elég rossz minőségű úton. Útközben Viola elhagyta kedvenc babáját egy bevásárlóközpontban, ahol megálltunk, úgyhogy ő is pityergett, Vince meg a végén már üvöltött, annyira nem akart autózni. :(
A táj egyébként gyönyörű volt, nagyokat sétáltunk, és végülis szerdán mentünk át Bp-re (én a gyerekekkel). Csütörtökön Esztergomba mentünk, férjem a táborból bicajjal, mi Pestről autóval, nagyon szép város, és van egy klassz fürdője is! Bp-en is csavarogtunk kicsit, szóval ennyi...

Kitti Mátéjának én is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi ezt hirtelen nekem elolvasni is sok volt :D ,nem átélni...(vicc)
A képek nagyon klasszak!Aranyosak a gyerkők!
A párod pedig ilyen komolyan nyomja a bicajozást?Ügyes!
Kocsikázás---a gyerekek szeretik alapból,de már jóbol is megárt a sok :roll: :)
Akkor további jó nyaralást(egy nagy irigy szájli)
:D

Pat veletek is mindég valami történik :lol:
Elöbb gyözike most meg szörnyella....
Remélem azért tudtok valamit rendezni a mamával....
7 kutya....az ex utcámba ahol laktam(anyuméknál)volt egy ilyen kutyamániás asszony(pedig annak van 2 gyereke,3onokája)és kb.20-25kutyája(ez nem kamu)minden csellengő kutyát befogad :shock: Szerintem az ilyen az már gáz kategoria!
Márk száj továbbra is :D

Fruzsi is sokat dumcsizik!Megprobálom összeszedni a szótárát:
Tata,mama,anya,apa,pisi,kaka,papa(gáj),ham(ez a kaja,meg a cumi)tejci,kiscica,cici,vau..most ennyi jut eszembe!
Apa volt az első szava! :)

Gabuska üdv.otthon!Örülök,hogy jól van Nóri! :)

Adri egy szakmai kérdés!:)
Fruzsi jobb fülébe valami sárga izé(gondolom zsir)található!
Mindég viszket neki!Szerinted vigyem el dokihoz,hogy ott kipucolják neki és megállapitják,hogy mitől is lehet?!

Üdv. lányok!

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt!

Évi! Nagyon jók a képek! Cukik a gyerekek! Vince mekkorát nőtt, és a haja is! Jó sok helyen voltatok és akkor még nincs vége! :lol: Ti aztán kihasználjátok a nyarat!

Szintus! Kaptál képet az Uh-ról? Már megvolt ugye? Bocsi, ha már írtad! Fruzsi nagyon sokat beszél!

Többiek! hahó!

Velünk semmi extra. Jázminnak kicsit ment tegnap a hasa, gondolom a fürdőtől. De úgy látom nem kell neki hasfogó. Csak az apjára hagytam, míg elmentem a boltba, mire visszaértem ordított a gyerek. Etette, itatta, közben meg be volt kakálva és kicsípte a fenekét. Ezért nagyon tud sírni szegényke. Reggelre jobb lett és már nem is fosizott.



Ma gyrost főzök! Nyami!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Most csak annyit gyorsan, hogy köszönjük szépen a szülinapi jókívánságokat.

Petrának nagyon boldog 1. szülinapot kívánok!!!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Sok boldogságot kívánok a szülinaposoknak!

Nem volt időm olvasni, csak tolmácsolom Gabuska üzenetét: " Sajnos vissza kellett jönnünk a kórházba tegnap, mert mint kiderült, a múlt heti ittlét alatt benyelte Nóri a rotavírust. Nem vészes a helyzet, de bent tartottak, infúziót kap megint. Puszilom a lányokat...majd még jelentkezem otthonról."

KépKép
Kép
el..né
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?