Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a gratulációkat.
Gabi: nagyon édesek a gyerkőcök
Sikerült képeket varázsolnom, teszek fel párat.

Kis csókosszájúnk
Kép

Puszi anyunak
Kép

Nyitott szemmel
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Sziaszttok!
Csige
Hihetetlen ez a 4D kép. Gratulálok a kis Liliánához! Látszik, hogy gyönyörű baba.

Kexi!
Te, hogy vagy? Neked már nagyon kevés van hátra a szülésig. Nem vagy már türelmetlen? Én már biztos az lennék.

Mares!
Mi van veled? Bevetted végül a gyógyszert?

Puszi mindenkinek.
puffocska
 
 


Csige szép menyasszonya lesz Barnusnak!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Köszönöm lányok Lilike nevében is.
Hát Nita soha sem lehet tudni :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!

Jaj nagyon szép kislány!!!Kis csókos szája van ,egyem is meg :wink:

annus11
 
 


Sziasztok,

Annus: nagyon Boldog Névnapot kívánok!!!
Csige: nagyon szép Baba! És mennyire jól sikerültek a képek! Hihetetlen!
De igen, egyre türelmetlenebb vagyok!!És már tök kényelmetlen is a terhesség...11 kilót híztam eddig és ha valóban csak aug.20-án, vagy esetleg utána születik, akkor 15-16 kiló biztos lesz a vége :shock:
Már nagyon várom, hogy végre megláthassam, de iszonyatosan félek a szüléstől! Annyira hülye vagyok, hogy mindnekinek mondom, mesélje el, milyen volt neki a szülés és egyre jobban kétségbeesek! Kész vagyok!!
kexi
 
 


Kexi elmondom neked én is félek a szüléstől.....pedig ugye én már szűltem....

anno meg úgy próbáltam levezetni a félelmem hogy szűlésekről néztem filmeket........valahogy jobb volt!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: én is csináltam vonalzót ott ahol te, de nem tudom beilleszteni a kódot, mert azt írja ki a babanet hogy túl hosszú. Neked nem volt ilyen gondod? Nagyon szeretném feltölteni mert olyan aranyos lett, de nem tudom.

KépKép
csige-bige
 
 


Nem tudom mért írja ezt ki...nálam nem volt gond!Jó kódot másolsz be?Azt kell ami úgy kezdődik h [img.....és a vége is ez!Próbáld meg mégegyszer!!!!

annus11
 
 


szép jó reggelt!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

remélem, mindenki jól van! Én még ezen a héten is dolgozom, igaz, már nagyon könnyített módban: 3 szabadnapom is van és csak napi 1 forgatás! Aztán jövő héten már tényleg nem jövök be. Csak otthon nincs számítógépünk :( Igaz, Párom ígérte, hogy veszünk laptopot, hogy azért ne legyek elzárva a világtól. Remélem, a héten az os meglesz és akkor tudok majd írogatni és olvasni Benneteket!
kexi
 
 


Kexi az jó ha otthonról is tudsz majd írni nekünk!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Annus sikerült :lol: szerintem tegnap már annyira felbosszantott, hogy hagytam az egészet.

KépKép
csige-bige
 
 


gratula...ügyi vagy!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Babás ( lányos) lányok!!

Csige: kis Liliána nagyon szép, d komolyan, csodaszép....

Kexi: ne fél...( mondom én ki még a terhességig sem jutott el... de azért szorítok hogy minden jó legyen!!)


Puffocska: nem, ki sem váltottam az új adag Closti-t, mert nekem kontroll nélkül ne adjon ilyet a doki!!!! Főleg úgy, hogy szerinte a jobb petefészkem nagyobb!!!!

CSajok, én kész vagyok. Amit kaptam gyógyszert, a doki szerinti hüvelygyulladásomra, totál szarul vagyok tőle. Supplin 2X2 és Zanocin 2X1-et szedek, ma meg holnap lenne még, de ma be sem tudtam venni őket, olyan hányingerem volt. De egész nap nem valami jó a gyomrom napok óta. Valaki esetleg szedte, és tapasztalt hasonló dolgokat??
kfmares
 
 


Puffocska: meg ugye a Clostit a menzi 3. napjától kellene szednem, az most péntek volt, és én csütörtök-péntek-szombat úgy görcsöltem reggel este, meg rossz volt a felírt gyógyszerektől a gyomrom, hogy esélyem nem volt bevenni!!! Ma is totálisan gáz a hasim.... remélem nem valami vírust kaptam el.

Gabi: Majd ahogy Te mondtad, most ebben a hónapban nem foglalkozok vele, mert jól szeretném érezni magamat a párommal ebben a három hónap szünetben , ami aug. 1-től lesz neki! Aztán majd szeptemberben visszatérek a dologra...Mert ahogy írtad, uram sokat utazik a meló miatt, és hiába van ekkor meg akkor peteérés , ha ő olyan mint akin átment az úthenger, sajnos akkor nem sok mindenre tudnám használni!

:( :( ----- > na jó, azért nem adom fel :D
kfmares
 
 


Sziasztok!

Mares
Remélem már jobban vagy. Ha ilyen rosszul érezted magad nem kéne visszamenned a dokihoz? De lehet érdemes lenne elgondolkoznod, hogy dokit válts, mert ez nem tűnik túl jónak. Egyébként tök jó, hogy úgy döntöttél nem foglalkozol vele. Érezzétek jól magatokat!

Megfogadtam a tanácsotokat és igyekszem elfoglalni magam. Marcipánnal bevont formatortákat sütök. Egész jók lettek. Ez legalább leköt. Egész nap sütögetek. Kár, hogy a férjem nem édesszájú.

Csige
Tényleg nagyon szép a vonalzód.

Legyen szép napotok lányok!
puffocska
 
 


Mares: köszi, aranyos vagy. Hát ahogy megláttam, egyből szerelemes lettem a kis drágámba :lol: Remélem már jobban vagy, de ha valóban a gyógyszertől van, akkor szerintem is menj vissza a dokihoz.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!
ma én összepakolom a korházi cuccom mert reggel rózsaszines folyás távozott.....nem nyákdugó volt ez 100%......
dokim csak holnap lesz......most pihizek semmit se csinálok..........de parázok mert a gyerekkel egyedűl vagyok itthon....api már dolgozik.........autónk nincs ha esetleg menni kéne........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: pihizz nagyon sokat, nem lehet hogy csak megeröltetted magad, vagy esetleg felfáztál? Még nagyon korai hogy kibújjon Barnabás. Hívd fel holnap a dokidat és jó lenne ha megnézne, hogy minden rendben van. Ha bármi gond lenne és úgy érzed hogy e kell menned a kórházba, akkor hívj mentőt nyugodtan. Nekem is ezt mondták amikor gázos volt a helyzet. Sajnos az én férjem is nagyon sokat melózik és csomószor vagyok egyedül. Vigyázzatok magatokra.

KépKép
csige-bige
 
 


1 hete voltam dokinál....teljesen zárt a méhszájam.....azóta pihi van...de nem volt délután semmi....kop........kop..........kop.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Van vmi hír azóta?Dokinál voltál?Vagy elmúlt tényleg a folyás?Azért babóka még maradhatna odabenn pár hetet...És ahogy Csige is írta,mentő!!!Erre van!!!!Inkább jöjjön ki feleslegesen mint h baj legyen!!!!

Puffocska!
nem dobsz képet a tortákról?Én is úgy szeretnék ilyet csinálni,de nem mertem belefogni soha....pedig a z uramnak már beígértem vmi fini tortát a szülinapjára!

Mares!
Huu,ez nem hangzik jól!Meddig kell szedned a gyógyszert?Lehet nem ártana utána vmi bélflóra helyreállítót bevenni pl normaflore vagy ilyesmi,biztos tönkrevágta a gyomrodat a bogyó.....legalábis remélem h nem vmi csúnya vírus!!

Kexi!
Jaj hát vegyetek laptopot!!!!Nehogy lemaradjunk az utolsó heteidről!!!!!!

annus11
 
 


Nita: mi van veletek?
Annus: tök édes a vonalzód :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


annus
A legutolsó tortám képét fel tudom tenni. Ezt a férjem szülinapjára csináltam. Ha gondolod, szívesen leírom, hogy kell csinálni.

nita
Azért jól vagy?

Kexi
Remélem lesz laptop, nagyon izgulunk. Már tényleg mindjárt itt az ideje.

Kicsit azért elszomorodtam, mert a hőmérsékleti görbém szerint ebbe a hónapban még nem volt peteérésem, pedig már kellett volna, hogy legyen. Ráadásul a ciszták is aggasztanak, de igyekszem elfoglalni magam.

Ime a torta: Kép
puffocska
 
 


Sziasztok!!!!!!!
jelentem jól vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!azóta nem volt semmi!!!!!Barni mozog rendesen!!!!!
dokihoz holnap megyek!!!!!

viszont nehogy minden oké legyen kis Mátémnak fitymaszűkülete van... tegnap este óta a kukija csúnyán be van dagadva.ma elvittük urológára......ott kaptunk beutalót abba a hülye Heim Pál kórházba......szerintem holnap reggel valahogy elvisszük és 1 napot ott kell maradni...műtik.........de viszont holnap nekem is dokihoz kell mennem szóval nagyon necces a dolog!!!!!!!!
addig kamillázzuk neki!!!!!!!
csajok én jobban félek szerintem mint most ő..........bár ahogy meglátja a dokikat elkezd konyulni a szája...pedig ő nem szokott sírni......de hogy én nem fogom kibirni sírás nélkül az tuti!!!!!!


Puffocska én is kérek ilyen gyönyörű tortát!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: jabulást a kicsi fiadnak, minden rendben lesz.
Puffocska: ez a torta nagyon szép és biztos nagyon fincsi is. Nagyon ügyes vagy. Én még soha nem csináltam ilyen marcipán tortát. Talán majd a kislányom első szülinapjára :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige köszi!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a dícséreteket. Nem olyan nagy dolog, ha kérdésetek van szóljatok.

Nita
Jobbulást a fiadnak, neked meg kitartás. Minden rendben lesz.

Csige
Te, hogy vagy? Liliána mocorog? Aktív?

Annus
Nagyon cuki a vonalzód. És Iza is nagyon édes. Bárcsak már nekem is lenne egy kis tündérkém!
puffocska
 
 


Sziasztok,

Nita: szegényke!! És ez milyen műtét? El is altatják? Bocsi, de abszolút nem vagyok képben, hogy ez mit jelent... Majd gondolok Rátok!
Puffocska: tényleg nagyon szép a torta...a marcipán pedig a gyengém :lol:
Én is holnap megyek dokihoz! Majd jövök a hírekkel.
kexi
 
 


Kexi sokat én se tudok.......de asszem csak helyileg érzéstelenítik.....felvágják asszem a bőrt a kukin....tána jobb lesz neki állítólag......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Elmúlt pár napban nem fétem az internet közelébe, mert api elkobozta és folyton használta a mobil internetet....

Nita: örülök, hogy jol vagy és semmi gond már. Kis tesóka kukkkija reméelem hamar rendbejön.... bár ahogy Kexi, én sem vagyok kompetens a témában...

Puffocska: a torta csodááááás :D holnapra csinálsz ilyet nekem?? ( holnap lesz a nevem napja :D )

Kexi: remélem neked is csak jókat mond majd a doki


velem, azóta hogy a gyogyikat, amiket ugye a hüvely gyulladásra kaptam a dokitól, nem szedem, talán jobban vagyok, bár ma még volt kis émelygés reggel, meg kis szédülés napközben, de szerintem csak az időtől.... de igen, dokit váltok, aki talán komolyan veszi hogy szeretnék egy kis bébikét!!!!
kfmares
 
 


Mares: szerintem jól döntöttél, nagyon sok múlik a dokin hidd el. A dokinak ugyan úgy akarnia kell hogy te babás legynél mint neked, ami lehet hogy egy kicsit furán hangzik. Sajnos nekünk akiknek nem jön olyan könnyen a baba, nagyon sok múlik a dokin, hogy egyből megtalálja a problémát és ne pazaroljunk sokszor éveket és ez az alatt az idő alatt ne emésszen fel bennünket a sikertelenség. Most már én is tudom, hogy amikor megfogan a pici majd, akkor már nem számít hogy mennyit vártál rá és nem is tűnik olyan fájdalmasnak az elmult időszak, de amikor csak vársz és minden hónapban reménykedsz, hát az szörnyű. Szóval hajrá. Keress egy lelkiismeretes dokit és menni fog a dolog hidd el. Én október végén, november elején váltottam dokit és már januárban megfogant Lilike, szóval akkor már sokat nem váratott magára.
Puffocska: drága kislányom ma nagyon durván aktív volt. Hajnal háromkór kezdte a ramazurit és egész nap rúg-kapált. Nagyon még olvasni se tudtam tőle, mert a hasam úgy járt mint ahol focimeccset járszanak. Bele is gondoltam, hogy mi lesz ha kint csinálja majd ezt :shock: Azt hiszem azok nehéz napok lesznek :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige Barnika már napok.sőt hetek óta ilyen eleven.....de nem baj.inkább most mint mikor már kint lesz........ :D :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CSige, Nita: húúúú, a kis eleven aranyos , édes drágaságok :D , bent is jó nekik, de hát látjátok, bent nincs elég hely! :D a mindenféle mozgáshoz!

Csige: ma itt Pécsen láttam egy kocsin a feliratot: CSige-Bige pizza.... aranyos volt! Különben igen, váltani kell, de most szabin van mindenki, tehát csúsztam ismét egy hónapot. De most úgyse lesz időm erre, uram szabin, kislánya ( mert ez előző házasságból van egy kislánya) nálunk van két hétig... tehát baba - téma szerintem elnapolva vagyis el - hónapolva....

De ti csak írjatok hogy veletek mi van ! :D


u.i: Csige - Lilike arcocskája milyen aranyos!!!! :D még mindig el vagyok tőle ...... ájuldozva :D
kfmares
 
 


Mares
Nagyon-nagyon Boldog Névnapot Kívánok Neked! Szívesen sütnék neked tortát. Ma csinálok egyet és utána gondolok rád. Így jó lesz?
Remélem, hogy az új doki segíteni fog. Jó ötlet volt váltani. Fura tüneteid vannak, ha nem a doki mondta volna, hogy nem vagy babás, akkor azt gondolnám, babó van. Sok szerencsét a dokinál!! Írj majd, hogy mit mondott!

Csige
Tök jó, hogy ilyen aktív a kislányod. De hát a lányok már csak ilyenek. Azért biztos jobb lesz, ha kint lesz.
puffocska
 
 


Én egyébként nagyon szeretem amikor ficánkol odabent, olyankor mindig hallgatózom, de tegnap már kezdett sok lenni :lol: és nem fért a fejembe hogy nem fárad el. Ma azért visszábbvette a tempót, szerintem lefáradt tegnap :lol:
Hát ahogy az uh-n megláttam előszőr a kis arcocskáját, teljesen szerelmes lettem belé, engem is elvarázsolt. Bevallom őszintén hasonlóra számítottam, mert valahogy éreztem belül, hogy a férjem csókos, vastag száját örökli és a kerek arcát, de olyan más volt látni.
Mares: lehet hogy nem is baj, hogy most pihiztek egy kicsit, de azért legyetek együtt amikor csak jólesik, mert ebből szoktak a kis szerelemgyerkőcök lenni, csak úgy spontán.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Puffocska: hogy csináltad a bárányt?

Nita: sajnálom, h fel kell vágni a fiadnak, de utána legalább jobb lesz! Ez legyen szem előtt! :wink:

Csige: gratula a kislányhoz! Nagyon szép és formás már most!

Nita, Kexi: várom a híreket mi volt a dokinál!

Képzeljétek Nándi 4 éjszaka óta nem kuvikkol a hajnali etetésnél, hanem ált. 20-30 percen belül visszaalszik, előtte ez eltartott jó órát is. Ált. tartja óramű pontossággal a 4 órás rendet, bár ma még nem sikerült neki.

És egyre többet mosolyog, olyan jó, már napont többször is van jó kedve:)))), már csak le kellene fotózni. De mintha tudná mit akarok és akkor azért sem :lol: .

Jövő 7 szerdán megkapja az első oltást.

Kicsit félek, de reméljük jól viseli majd.

Holnap meg babamasszázsra megyünk-ha nem jön közbe semmi. Remélem Nándi elég aktív lesz. És 16 órakor fog enni, ahogy eddig tette. De lehet beleköp a levesembe. :roll: Náluk nem lehet tudni.

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!
mint anya kudarcot vallottam!!!!!!!!!! Máténak napi 3x kell betadinozni a kukiját.....megpróbáltam de nem megy.........annyira fáj most neki....

már én is sírtam vele együtt.........milyen már hogy nem tudom ellátni a saját gyerekem????????

másik:

én is voltam dokinál.....sajna elkezdett kinyilni a méhszájam.....2100-as...szigorú fekvés fenyegető koraszülés!!!!!


Nándika meseszép!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nyugalom! kenegesd neki, még akkor is ha fáj, enyhülni fog!! legalábbis bízom benne! gondolom ez olyan amikor van egy sebed és napról napra ahogy gyógyul úgy múlik a fájdalom. Próbáltátok azt, h mg neked neki addig vki leköti a figyelmét?
sokszor én is sírnék a fiammal mikor keservesen sír és nem tudom mi baja...

Attól, h kinyílt nem nagyon kell félned, de azért pihenj amennyit tudsz! és próbálj nem idegeskedni!!!

B.nőm két hónapig rohangált nyitott méhszájjal. Neki asszem 2111 volt.

Pusz és sok simi!!!
Vendég
 


ja, ma addig addig húztam a de. és most a du. etetésnél is a dolgot, h marad a 16 órai etetés és a 20 órai-remélem éjjel is:)).
Vendég
 


Nita
Annyira sajnálom. De biztos vagyok benne, hogy JÓ ANYA vagy. Valószínűleg én is sírnék a helyedben, sőt. Én mondtam a férjemnek, hogy ha lesz gyerekünk, akkor oltásra ő fogja vinni, mert én biztos csak rossz hatással lennék a babára. Ne keseredj el!!!!!
puffocska
 
 


Puszedli most senki nem tudja elvonni a figyelmét....csak én vagyok itthon vele........api dolgozik........
de annyit el tudtam érni hogy menjen el pisilni......és nem sírt!!!!!!!!kapott érte egy rudit.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem értek a gyerekekhez, de nem lehet neki pl. mondani, h hunyja be a szemét, gondoljon vmi szépre és énekeljen? hátha...
De ügyes volt akkor! Remélem holnapra sokkal jobb lesz neki!
Vendég
 


Sziasztok,

Nita: sajnálom a Kisfiadat! Kitartás. Szörnyű lehet!! De most már biztos napról-napra jobb lesz.
Dokinál minden rendben, bár elég hamar túl volt rajtunk, de az UH szerint mindenoké. Nekem is 2100-at írtak be a kiskönyvbe legutóbb. De mondta a doki, hogy ezzel még sokáig el lehetek, csak fogjam vissza magam, úgyhogy szerintem se aggódj! Pihizz sokat és minden rendben lesz.
Nándi Baba nagyon Édes!!
Ezt már itthonról írom, Drága Férjemtől kaptam laptopot névnapomra :D Jajj, nagyon örülök neki!!
kexi
 
 


nemrég megpróbáltam elterelni a figyelmét de elég kevés sikerrel.hisz fájt neki.....
remélem 2 nap max és már nem fog fájni neki.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép Estét CSajóóócák!!!

Puszedli: Nándi nagyon de nagyon céééép, olyan kis "nagyfiús"!!!

Nita: ne aggódj, csak bent marad még a kis lurkóka!!!! Meg ugye én csak hallom, de szóval hallottam olyat, hogy ilyenkor a visszatartás olyan jó lesz, hogy túl is hordják! Tehát ahogy TE mondtad nekem, most én mondom: nyugika.... Barnusnak meleg lenne most idekint, majd csak meggondolja magát!!! Kuki dolog nem lehet jó, de nem hinném, hogy a te hibád!!! Legalább te átérzed a kicsi baját, nem úgy mint ahogy pár anyuka, aki inkább hagyja szenvedni néha... mert ilyet már hallottam sajna :( sitttty -sutttty jobb lesz neki! Én szorítok!

CSige: hát igen, kicsike már most csókos... :D majd apuka vigyáz rá és elhesegeti a pasikat :D

Kexi: huuu., laptop.... :D cép ajándék :D

Puffocska: doki, akit kinéztem persze szabin van, mint minden épeszű ember nyáron negyven fokban... de addig legalább nem stresszelek, hogy egyutt kell lenni, így csak akkor ha van kedvunk. Uram augusztus végén mikor még szabin van kis pár napra velem szeretne lenni kettesben, de persze pont akkor fog megjönni... én szerencsétlen, pont mint a nászúton, ez az én formám :D nem, terhes nem vagyok, csak híztam, és ez idegesít.... :( napok óta utálom a mérleget, mert 55-öt mutat, ami rendes mázsálon van 56 is!... párom meg a vékony lánykákat cejeti.... na mindegy, elvett, így járt, ezt kell szeretnie :D
kfmares
 
 


kfmares köszi a nyugtató szavakat...most nagyon rám férnek!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: én csak bizakodok és bíztatok, ahogy ti is teszitek itt!!! Jobb ott bent még Barnusnak... talán csak az idő miatt van... pihenj, no sterssz, no emelgetes, szigorú fekvés...... a kis drágáért ez összejön tutti! és 2 hónap múlva már ott is lesz veled!
kfmares
 
 


Sziasztok. hétig

Nitácska jobbulást fiadnak.Kamillával nem lehet neki borogatni? Az nyugtat is, és gyulladást is lehúzza.

Nekem a. héttől 2100 volt a méhszájam, akkor halt meg a fodrászom, és baromi sokat keményedtem és így is kihúztam a 39. hétig. Úgy hogy nyugi, nem lesz semmi baj. Pihenj amennyit tudsz.

Mi ma megyünk Balcsira kedden jövünk.

Tegnap voltunk egészséges rendelésen, minden ok, Nóra 4700 g. Szépen fejlődik.
Viszont az anyatejtől kijöttek az arcán kiütések, elég csúnya, kapott rá gyógynövényes kenőcsöt. Viszont reggelre a füle mögött lett tiszta vörös, és levedzik is, azt is azzal kenni. Remélem elmúlik neki hamar.
Érdekes hogy milyen érzékeny bőrűek a gyerekeim, mindegyiknek volt ilyen. Rékának még ekcéma is társult hozzá.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nita: jabulást a kicsi fiadnak, neked pedig kitartást. Ha pisilni tud sírás nélkül akkor már jó úton halad. Állítólag az nagyon szokott fájni utána eleinte. Nekem ezt a szomszéd mondta akinek szintén ilyennel műtötték a kicsi fiát. Vigyázz nagyon magadra és pihizz amennyit csak tudsz. Azt nem mondta a doki, hogy mitől nyílhatott meg a méhszáj? Pár napja még semmi sem volt. Szerintem ne stresszelj rajta, minden rendben lesz.

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?