Új privát üzeneted érkezett!

Patrik is nagyon szép baba!!!Miért lenne baj hogy képet hozol róla Nyuszi? :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: A Blogod elérhetőségét,hogyan illesztettedbe a vonalzód alá???

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Na vagyok én is hébe hóba...olvasgatok...de most melóm van!Szóval igyekszem holnap jönni!!!
Jó éjt mindenkinek!!!

annus11
 
 

 
 

Sziasztok!Vagyogatok bár nem olyan aktívan :?
Remélem mindenki jól van!!!(L)
Mi a héten a nagyszülőknél vagyunk remélem lesz időm még írni.

Kép
eve3htv
 
 


Évi: mi nem vagyunk jól...de ezt ne is kérdezd.Nagyon nem...nem tudom mennyire nézegetted vissza az elmúlt oldalakat...Ti hogy vagytok?Mesélj mi volt a szüléssel??Milyen volt az első pár hét?

Annus: munka?Micsoda?:)

Nyuszi: úgy tettem be,hogy ahová a vonalzó kódot másolod oda másold be a címét a blogodnak.Ennyi! :) De neked 2 hatalmas vonalzód van,lehet így már a címet nem fogja engedni...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Itt a blog de még nem igazán van benne vmi...vhogy nem jövök rá,hogy hogyan töltsek fel több képet!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mezso Köszönöm segítséged!!

Annus,Eve üdv.........

evee: Mesélj Nekünk :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi: új hsz írására katt a blogban,és ott fent az ikonoknál jobbról a 3. a kép hozzáadása.Így tudsz többet tölteni!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: Sokadszorra is köszönöm :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mezso egy utoolsó kérdés : :D

Hogyan tudom jelszóval védeni?????Úgy,mint Te :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nincs mit! :wink: Nekem meg látszik valami az avataromból??Régi kép...blogomon kint van nagyobba is.Apa és lánya együtt!!Egyik kedvencem.Gondoltam kiteszem már életem értelmeit ide is szem elé!!! 8) :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Pill...már nem emlékszem,meglesem hogy is csináltam és azonnal írom. :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szóval...Beállítások/engedélyek/Blogolvasók és itt be lehet állítani,hogy csak meghívott személyek! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso Én tisztán látom Őket :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


akkor jó :wink: olyan picire kellett lenyomorintani a képet hogy féltem már semmi se fog látszódni... :cry: De megnyugodtam!!!Közben vonalzót is csereberéltem valahogy sose vagyok kibékülve az aktuálissal,vagy ha igen akkor is hamar ráunok.Igazán ez se tetszik,mert túl vidám lett a hangulatomhoz képest de most meghagyom még. 8) Meg Blanka amúgy is mindig vidám,szóval hozzá meg passzol!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezso: Fő a változatosság!!

Köszönöm segítséged bár a képfeltöltéssel probléma van. ...demajd holnap :)
Most elteszem magam holnapra.....
Jó éjt

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Jó éjt!!Asszem lassan én is vonulok,és próbálok pihizni...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, kitartás!!! Én már semmi újat nem tudok írni, mert mindent ami fontos leírt Beo és Nyuszi. Mindkettőtöknek nagyon rossz most ez tény, de párod nagyon gyorsan gyógyul és egyre közeledik az a pillanat, hogy rendbe jönnek a dolgok körülöttetek! Nem lesz már minden olyan mint volt, de ti jobban szeretitek egymást mint előtte. Csak ez számít!!! Néha vannak hullám völgyek, de ezeken át kell lépni, hogy utána megújult erővel nézzetek a jövőbe! Na jól van eldugulok! :wink:
Nagyon jó a vonid és az avatarod is!!! Még annyi, hogy tényleg a szerelmes Mezsót szeretnénk!!! :D
Én is küldök neked virtuális ölelést!!! Kép

Beo, annyira jó, hogy végre nyugisak a napjaitok és nagyon szépen hízik Balázs!!! A képeken pedig iszonyatosan aranyos főleg amelyiken abban a csíkos pólóban van. Az a kedvencem. :D Sokkal idősebbnek néz ki mint 3 hónapos!

Nyuszi, küldesz nekem meghívót a blogodba? Próbáltam meglesni, de zárt. Köszi :D buci14@citromail.hu
Patrik is nagyon édes a képen és tessék csak nyugodtan képet hozni!!! :D

anitapo20
 
 


Hoztam én is pár képet:

Kép Kép Kép Kép

Na én is fekszem. Jó éjt!

anitapo20
 
 


anitapó:Meghívó elküldve :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Patrik az éjjel szintén 2:20-kor ébredt fel!!!! Nem mentem egyből az ágyhoz...hossszú szenvedés után kezdett el sírni,magam mellé tettem de semmi nem volt jó neki..aztán gondoltam hagyom majd csak elalszik.....fél 5-kor még mindig ébren volt aztán megetettem és aztán elaludt!!!!!
Nem szeretném,hogy visszaszokjon az éjszakai evéshez de ha Ő ezt akarja.....
Lehet,hogy fura neki a környezet (anyuéknál vagyunk) remélem otthon majd rendesn alszik úgy ahogy eddig ...Ennyi volt az éjszakánk!
7-kor kelt és nagyon jó kedve van szerencsére..

Most peig rólam.....Nagyon szenvedtem Én is az éjszaka...sajnos sok mindenre allergiás vagyok és az allergián ki is jött kiütések formájában a nyakamon! Nagyon viszket,szinte elviselhetettlen.most úgy döntöttem,hogy haza "szaladok" Pestre,mivel vagyok olyan okos,hogy a kenőcsömet nem hoztam el és már egy éjszakát nem fogok így kibírni...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Patrik és Levi is szépségesek, mennyivel nagyobbak mint Balázs. De majd mi is leszünk ekkorák :)

Mazsó: örülök, h meg tudtalak vigasztalni :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Timi! Gratula a 7 lépéshez! Beo után már semmi okosat nem tudok írni Peti durvaságára. Liftes fiú: :wink:

Olyan szépek ezek a kispasik :)
Balázsnak boldog hófordulót. Nagyon szépen hízik!

Nyuszi! Sajnálom az allergiát, biztos tök kellemetlen :? Patrik meg remélem otthon tényleg nem fog éjjel kelni!

Évi! Engem már megöl a kíváncsiság, hogy mi van veletek (szülés, hogy van a baba, ilyenek)! Remélem, hamarosan lesz kicsit több időd a baba mellett!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!
Mezs!Kitartás!Olyan édesen áradozol Petiről mindig!Ilyenkor (tudom hogy nehéz)de amikor kijösz a kórházból felejtsd el a rosszat és tudd be annak hogy lehet hogy egy kicsit depis is apa!Gondolj arra amikor megcsókol vagy valami szépre és most ezt nézd el neki!!!
A mi fogunk is kijött 5 hónaposan alul 2,de azóta semmi!
Nyuszi!Irtad hogy Patrik felébred este.Nem lehet hogy nem lakik jól elalvás előtt?Még szopiztok? Ezt a Gréti is csinálta 4 hónaposan mondjuk mi tápszeresek voltunk és váltanunk kellett tápszert mert a másik gyenge volt!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Nyuszi: folytatván Zsuzsi gondolatmenetét nem lehet még az hogy esetleg sokat fejlődött Patrik az elmúlt napokban?Mozgása,értelme nem bontakozott ki még jobban??Mert ha fejlődési ugrások vannak az is bekavar ám...Attól is csinálhat így Patrik.Meghívót kapok én is a blogodra? loditimi@citromail.hu. Köszi :wink: :wink:

Anita:
köszi a virtuális ölelést,ide ért!Jól esett! :) :)

Zsuzsi,Reni: köszönöm a kedves szavakat nektek is!!!Jól esik ám. :wink: Sokat jelent!!!!

Beo: boldog hófordulót a kis Balázskának! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Anita köszi a voni és az avatar dicséretet!!! :wink: Levi pedig nagyon édes a képeken!!! :)

Nyuszi: sajnálom az allergiát! :(

Eszter:??? Mi újság?Nem kedden voltál a nőgyógyásznál?Minden rendben ugye?Szorítok!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na, lepisilt meg lekakilt a tengericoca :lol: Azt hiszem érthetően kinyilvánította nemtetszését irántam :lol: :lol: :lol:

Norbi ma kétszer bepisilt :shock: :shock: :shock: Pedig nem szokása balesetezni.
A nagymamám meg második napja nem ismer meg :( , és ordít nekem át a lakáson: IRMA!! IRMA!! És hiába bizonygatom, hogy én az ő unokája vagyok, a Renáta. :( :x

És különben is: szerintem front van :? Mindenki extra nyűgös

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: gyenge hidegfrontot mondanak holnapra...Sajnálom hogy nem ismer meg a nagyid... :cry: És a balesetezést is sajnálom... :cry:

Na mennem kell fürdetni,altatni de annyira le vagyok már ilyenkorra szívva hogy nagyon rá kell készüljek. :cry: De vacsizni már vacsizott Blanka!!!!Finomfőzeléket baconos virslivel,és jó sokat evett a kis bélpoklosom. 8) :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!!

Mezso,Zsuzsi: Hát nem tudom...szopizik igen..közben el is alszik..de nem veszem észre,hogy éhes lennne akkor úgy tűnik,mintha elég lenne.nagyon sokat tud enni....4 óránként eszik (általában be is tartja!!

Majd ha hazamentünk (vasárnap megyünk) megnézem,hogy hogy tud otthon aludni aztán lehet,hogy hozzátáplálok VAGY nem tudom lehet e mondjuk vmi szilárdot is kap este és úgy még egy kis szopi...majd kiderül..ha nem muszáj tápszert nem nagyon szeretnék adni neki.....

allergi: Sikerült,elmentem ma pestre (haza),úgyéreztem magam,mint egy rosssz alkoholista :) Remegett kezem lábam a kenőcsért :)


mezso:persze,hogy kaphatsz de még sokminden hiányzik róla :S

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Reni nagyon sajnálom,hogy nem ismer meg...ismerős.... :( :( :(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi!Az is lehet hogy szomjas ebben a melegben!Gréti többször felkel éjszaka inni!Gyors megitatom a szájába dugom a cumit és alszik tovább!
Egyébként én is tápszer ellenes voltam de sajnos ugy hozta a sors hogy nem volt tejem hiába próbáltam mindent sajnos a tápszerre fanyalodtunk!Ez van!De már eszünk mindent!Egyre kevesebb tápszert (de azért még igényli) és több kajcsit.Amióta azt is eszik azóta megpendült!A tápszertől nem nagyon hizott! Tudjáztok mert az"Anya főztje az csak az anya főztje"

Kép
mné zsuzsi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Pár kép Grétiről!Imád játszani meg mostmár feláll!Reggel ahogy kipattan a szeme vagyis hajnali fél 6 kor az az első hogy felpattan és kiabál nekünk!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ja és séta közben imádja rágcsálni a háztartási kekszet

Kép
mné zsuzsi
 
 


De tündér a kis Gréti!!! :wink: :wink: Zsuzsi már akartam többször kérdezni hogy nem lehetne hogy olyan vonalzód legyen hogy szép sötéten lehessen látni mennyi idős Gréti?Most is majd kiesett a szemem a helyéről mire egyértelműen láttam hogy 8hós sőt 8 és fél.Jól megnőtt már ő is,hisz most volt még egészen picike. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Zsuzsi: nagyon tündéri a kis Gréti és mégcsak most született :)

Már a cumisüveg a teával bekészítve,mert ma eszembejutott,hogy lehet ,hogy csak szomja....minden praktikát bevetek :)
Tápszerről csak annnyit,hogy Én sem szeretném,hogy azt egyen de ha nekünk is úgy hozza a sors...akkor muszáj lesz

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Híreim 8)

Apa ma "csak" 5 lépést tudott megtenni... :roll: Viszont a bőrpótlása gyönyörűen gyógyul,szépen látszik már a seben egy vékony hártyaszerű valami...állítólag az lesz az új bőre. :roll: De tényleg szépen gyógyul!!!Már én mint hozzá nem értő is látom. 8) És a traumatológiai osztály főorvosa hétfőn az otthonába,azaz haza akarja bocsájtani,ide hozzánk mert szoros ápolásra már nem szorul és gondoljuk mi,hogy bizti már foglalja az ágyat az osztályon.Csakhogy mi ezt nem akarjuk hogy ő haza jöjjön még,bármilyen kecsegtető is 8) ,de még járni se tud...5-7 lépés volt eddig a legtöbb amit tudott menni. WC-ig még nem ér ki...Itthon kacsázzon és ágytálazzon?A sebe még nagyon nagyon seb...Blanka meg egy örökmozgó tipegő,félő elkerülhetetlen lenne hogy bele ne érjen.Nem zárhatjuk a kiságyába,meg is őrülne.A gyógytornával,kötözéssel a főorvos szerint nem lenne gond,mert ma már létezik olyan hogy házi betegápolás,és a kh-ból kijönnének minden nap hozzánk a gyógytornászok és kötözős nővér,de mi akkor se akarjuk.Nyílván a gyógyulását nem igen segítené elő,ha csak itthon feküdne.Szóval le kell szervezni Nagykőröst.Ott van ugye a rehabilitációs intézmény,ahol azért mégis szakemberek veszik körül,és egész álló nap foglalkozva van vele,és azon dolgoznak hogy mihamarabb pöpecül lábra álljon.Egyértelmű hogy a gyógyulását csak az segíti ha hétfőn Nagykőrösre megy tovább.Úgy gondolom remek,hogy máris a rehab-nál tartunk!!! 8) Hiszen június 24-én ezt szeptember,október magasságára jósolták,de még csak az augusztusba lépünk be,és ő már Nagykőrösre kerül!!A karja aggasztó,a bal karja sajnos továbbra sem fejlődött tovább. :( :( Még mindig csak vállból mozgatás megy neki,fentről le pakolja és csak vállból,könyökből nem megy,és emelni nem tudja. :( Ja és jobbról-balra balról jobbra pakolja.Tehát az a gond,hogy nem emeli,nem tudja...És ma derült ki,hogy ezek a kedves doktorok elfelejtették még Szegedet felhívni Peti karja miatt. :evil: :evil: :evil: Pedig állítólag időpontos rendszer működik annál az orvosgárdánál,és nehéz bekerülni.És Peti karjának a sérülése olyan jellegű hogy amilyen hamar csak lehet be kell avatkozni,mert minél később nyúlnak hozzá,annál kisebb az esélye hogy meg tudják menteni. :cry: :cry: :cry: :cry: Szóval fasza hogy ennyire nem vették itt Kecskeméten ezt figyelembe,és kiderült hogy még nem is telefonáltak Peti ügyében. :evil: Kb.2 hete már megtehették volna. :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: Tesómnak szóltunk,holnap már kora reggel hívni fogja a főorvost,mert ezekről a dolgokról ő sem tudott,és azt mondta úgy leteremti hogy hogy gondolja ezt a lazaságot(hogy csak úgy otthonába bocsájtja mikor ehhez nincsenek is meg a feltételek...),és hanyagságot(tudják hogy a karsérülés jellege mihamarabbi intézkedést követel,és mégsem telefonáltak Szegedre időpont ügyben pedig legalább 2 hetük volt rá :evil: ).Hát kíváncsi vagyok mit fog mondani a főorvos...

Bocs most hosszú lettem azt hiszem... :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezso: nem semmmi,hogy mennyire fejetlenség van ott.....ez tényleg felháborító..Nekik mind1 csak felszadbuljon egy ágy????? Vagy mi??
Szegedről csak annnyit,hogy Tesóm is ott volt és menthető lehetett vna a keze persze ha Ő is engedi!! Nagyon dicsérik az ottani orvosokat!! Remélem Petinek tudnak és akarja,is,hogy segítsenek!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Hogyne akarná!!!26éves,még tervei vannak!!!!! :wink: Legnagyobb álma hogy életre kelljen a karja!!Csak tudjanak segíteni. :roll: Mi baja /volt/tesódnak???Nem tudtam hogy ilyen kicsi a világ és neki is a karjával volt gond. :shock: :shock: Tán csak nem baleset eredménye neki is? :shock:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: De a karja és a jobb...motorbalesete volt (kb 3-4 éve) nem tudom pontosan..leszakadt a keze 2 fő ér tartotta csak..és egy kis bőr...assszem 2xműtötték talán 3x..javuló tendenciát mutatott de Ő feladta,mert nem ment olyan gyorsana javulás ahogy azt Ő várta..azóta megtanult bal kézzel minden tökéletesen csinálni..a jobba z csak úgy van neki....

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


óóó :cry: :cry: hát mik ki nem derülnek... :cry: :cry: :cry: Akkor nektek is kijutott Nyuszi!Sajnálom! :cry: És tesódat is,hogy nem volt elég kitartó... :cry: :cry: Apa nagyon az,dehát még alig 1 hónapja küzd.Remélem marad ennyire erős,ügyes,és kitartó!!!Én nyomába leszek,és ha műthető a karja ha 10-szer műtik akkor ha nem is akar mind a 10szer berugdosom a műtőig. 8) :lol: De akarnia kell,nincs mese.Hát viszont ha így nézzük ő lehet előnybe van,mert legalább leszakadni nem szakadt le neki... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na csak úgy vagyok...klippet csinálok a topicnak...áááá,so a meló vele...közben egyedül vagyok...
Apa megint készenlétben,megszülettek szerdán amunkatársai ikrei,és bement a srác helyett....az ikrek picik...29.hétre jöttek,császár volt,anyuka már benn feküdt magas vérnyomás stb miatt.
Így 1250 és 1140 g a két pici,Bence és Zsófi!Remélem hamar meghíznak...

Na szóval egyedül,kissé fáradtan :( :roll:

Iza tegnap megkapta az oltást is,picit sírt csak,utána semmi!Láza se lett!Egész nap vigyorgott...alig tudtam lelőni :lol:

annus11
 
 


huh de picik azok a babák. remélem hamar erőre kapnak :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


annus:Tényleg nagyon picik...remélem más bajuk nincs...

mezso:Igen sok sok kitartást petinek....Ha akarja akkor sikerülni fog

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mezsó-örülök,h.már ilyen hamar a rehabon gondolkodtok.Ügyes a féjed,h.a fájdalmak ellenére már 5 lépést is megtett.Én se egyeznék bele a hazaszállításba, hiszen ott van egy kis totyogód, ahogy te is írtad.Erre nem gondol senki, ahogy arra sem,h.felhívják Szegedet. :evil: Hát nagyon kíváncsi vagyok,h.szedik ki magukat emiatt a szarból.

Csajok-a gyerekek gyönyörűek!Nagyon szépen fejlődnek, le a kalappal!

nyuszi-sajnálom a testvéred balesetét.Nála már végkép nem lehet már beavatkozni?Én nem adnám fel a reményt, hisz az hal meg utoljára.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Annus-a barátnődnek sok erőt, tejcsit és türelmet!Remélem nem lesz bajuk a piciknek és mihamarabb meghíznak. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timcike: Ő teljesen feladta,már azt tervei,hogy le is szedeti a rosssz kezét,mert útba van neki :( Hát Ő ilyen!! De teljesen tökéletesen megold mindet a bal kezével.......jobb kezes volt..nagyon szépen tud vele rajzolnio stb.

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Hú csajok jó sokat irtatok amig nem voltam mire végig olvastam már el keverem ki mit irt :cry: kevin meg ütögeti a gombokat

A gyerekek nagyon gyönyörűek :lol: :lol:

Mezso: kitartást nagyon ügyes párod hogy már 5 lépést megtudott tenni.Sajnálom hogy ilyen felelötlenek bent :cry:

Mi jol vagyunk csak tegnap nem voltunk itthon öcséimre vigyáztam.Kevin csak menne menne és menne egy percre se ül le mászik kotor mindenhol feláll kis eleven .Majd jövök késöbb

000kata
 
 


Hát Timi nem semmik az orvosok :shock: Én nem is tudom mit gondolnak :evil:

Nyuszi! De gáz. Sajnálom tesódat. :( Főleg a hozzáállása miatt.

Nem lehet jó ilyen sokáig egyedül Annus, nem irigyellek. :roll: Milyen klippet? Milyen topiknak? :?: Édi lehetett Iza, és tök jó, hogy nem lett baja az oltástól. Azért ahhoz képest, hogy a 29. hétre jöttek, és ikrek, szerintem tök jó a súlyuk. Drukkolok, hogy hamar hízzanak meg szépen! :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Kata! Addig jó, míg eleven, mozgékony :wink:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Annus: örülök,hogy nem lett Izusnak gondja az oltástól! :wink:

timcike: hát igen most elég nagy fájdalmai vannak szegénykémnek!!!Dokik azt mondják azért fáj szinte ugyanúgy a lába mint az elején,mert most indult meg benne a keringés hogy feláll ugye.És ez fáj neki rettenet most.De nagyon akarja a gyógyulást ettől függetlenül is,szerencsére. :wink:

Nyuszi:
és mennyi idősen áll így a dolgokhoz a tesód? :cry: Tényleg rettentően sajnálom! :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?