Új privát üzeneted érkezett!

Millye igen, jól gondolod, ha megjegyzem hogy Zéti fogai feketék tuti megharagszanak...
A férgességet anyósom mondta, hogy szerinte azt látott Z kakájában, én még sosem találkoztam ezzel a gonddal úgyhogy semmit sem tudok erről, se azt hogy hogy néz ki, se semmit. Holnap elviszem Zt a dokihoz, addig meg figyelem a bilit
:roll: de azt sem tudom mit nézzek...jaj de kellett ez...az a hülye vén kutya, de utálom...grrr...

Zümis ha beigazolódik hogy Z elkapott valamit apósom kutyájától abból balhé lesz, az hogy kihagyták a fogmosást gáz, de elnézem, este lesikálom neki. De ha kukacos a gyerek az baromi ciki és nem marad szó nélkül. Elegem van.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Bocsi a f.sza laptetőért :oops:

Zsuzsi tök ügyesek vagytok! :D A mérleg nagyon kedves gesztus, a védőnénitek oda lesz biztos :)

Andris nekem is nagyon tetszik! Essszméletlen fickó lesz :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


ZVera, grrr remélem, téved anyósod, és rendben van Zéti!

Zsu, jobbulást a férjednek!

Elif, tényleg, a te hátaddal mi van? Jobban vagy? Jártál vele dokinál?

KépKép

KépKép
stelly
 
 

 
 

Gerendai Zsuzsi Belladonna 15 Ch napi 3x5 bogyó. :roll: a képszerkesztőből töltsd le az Xnview progit... nagyon jó és magyar nyelvű... egyszerű a kezelése.

http://www.szoftverbazis.hu/letoltes/xn ... --HM7.html

Zetibebi sajnos kutyától macskától ha nincs kezelve (mármint féreghajtva) akkor simán elkapja az a baj, hogy elég ha megsimogatja.... azért szoktam mondani, hogy ahol állat van erre oda kell figyelni... és félévente féreghajtani mert nagy disznóságokat tud csinálni... :roll: nézd a székletében a fehér apró cérnaszerű dolgokat.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye anyósom pont ilyeneket látott... :evil: ha rendesen mosunk kezet akkor nem kapjuk el, ugye?

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Kárpótlásul a remek témáért este hozok képet Oliról :oops: :wink: mostmár lelövöm magam. Mindig olyan jó témákat hozok ... :roll:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zümis: hát igen, de azóta telefonálgattam és használtan 4000, de nincs, új pedig 16000 szóval még idegesebb...

millye: még csak ma jöttünk de már csomó program...strandra pénteken, de banya is jön velünk

stelly: remélem azért még szóba állsz velem a tomival történtek ellenére, mert nem nagyon akarsz reagálni...

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Stelly - koszi a facebok-os uziert, ari vagy, hogy hianyoltal. Tenyleg regen nem irtam mar.

Az az igazsag, hogy nincs igazan idom irni, mert ez az utolso hetem, jovo heten mar munka es meg egy csomo mindent szeretnek addig megcsinalni, amire munka/gyerek mellett tuti, hogy nem lesz idom.

Voltunk bolcsit nezni - a munkahelyem egy business parkban van es a bolcsi is ott van az ut tuloldalan pont a konditerem/uszi mellett. Nagyon tetszett a hely - tok onallosagra tanitjak a kicsiket. A legkisebbeknek hat picur volt bent es harom gondozo. Szerintem az annyira nem rossz arany. Epp ebedido volt es tok edik voltak, ahogy ultek a mini asztalok korul a mini szekeken. Sok olyan dolgot is kiprobaltatnak veluk, amire nekem itthon nem lenne lehetosegem. Szoval most egy kicsit kevesbe aggodok a bolcsi miatt, de akkor is csak januartol fog menni, hamarabb nem es akkor is csak heti harom napra. A tobbit megoldjuk itthon. A leggazabb az egeszben az ara napi (!) 60 font!!! Szerencsere nekem a ceg besegit igy eleg sok kedvezmenyt kapunk meg fizethetem az adozas elotti fizetesembol, ami ugye egybol -40%. :wink:

Jelentem meg mi sem maszunk, terdelunk vagy beszelunk. Elif asszem beszedtemaban mi leszunk a sereghajtok. Andrew meg semmi felismerhetovel nem probalkozik es ugye a ketnyelvuseg nalunk is bejatszik. :roll: Nagyon ari volt a video Eferol, azt pont megneztem.

Az utobbi ket napban a kisfiam iszonyuan gyakran valtoztatja a hangulatat. Az egyik percben hangosan kacaraszik, azutan fel perc mulva keservesen sir. :( En gyanitom, hogy a foga lesz a bunos, de latszani nem laszik semmi - nem feher/piros stb.

Na felebredt, megyek lehozom.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Zetibebi A gyakori kézmosás nagyon fontos csak a dolog úgy működik, hogy elég ha a játékait vagy használati tárgyait megfogja és te is megfogod vagy Oli is vagy bármelyikőtök és már beviszed a szervezetedbe akaratlanul is... Nem ártana a biztonság kedvéért nektek is bevenni féreghajtó tablettát Vermox ezt a háziorvos írja fel... el kell mondani, hogy anyósod látott Zéti székletében és biztonsági okokból ti is bevennétek mert nem lehet tudni, hogy ti is fertőződtetek-e. :roll:

Budabo örülök, hogy van egy csomó programotok! Anyósod minek megy veletek? Remélem nem piszkálódik! :roll: Füge hogy viseli a félig idegen környezetet? :roll:

Hajnski de jó, hogy jöttél! Már hiányoltalak pár oldallal arrébb :roll: Muszáj visszamenned dolgozni? Nem rossz Andrewet otthagyni a bölcsiben? Biztos jó lesz neki ott, de anya csak egy van... majd írd meg, hogy-hogy fogadta az új környezetet. :roll: Kérünk fényképet! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Meg azt szerettem volna irni, hogy eddig mi is csak anyatejesek voltunk - eddig meg vizet sem kapott meg semmi egyebet sem. A mai naptol viszont en is elkezdtem a hozzataplalast Andrewnak, hogy legalabb az elso het olyan legyen, amikor nem kell mas miatt aggodni (munka :? ). Babyrice-t kapott es lathatoan izlett neki. Van egy konyvem a hozzataplalasrol receptekkel stb. es abban van etrend is - en ez alapjan fogom csinalni. Nem akarok neki bolti uvegeset adni, inkabb megcsinalom magam - annyira nem tunik munkaigenyesnek vagy bonyolultnak es legalabb tudom mi van benne.

Ja es beirtam a tablazatba a sulyunkat es a magassagunkat 5 honaposan. Csak anyatejjel is mar 8 kg felett van es 69 cm. :lol:
Na megjott apa a focizasbol, megyunk furdetni. Ilyenkor hetfon ez mindig kesobb van.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Millye - majd megirom jovo januarban. Addig nem megy. :wink:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Ja igen és voltunk csípőszűrésen.... megvizsgálta a gerincét a végtagokat a medencéjét a csípőt a kulcscsontot és minden rendben volt szerencsére... és nem kellett órákat sem várni... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hajnski azt írtad, hogy ez az utolsó heted és mész dolgozni... akkor ki vigyáz a csöppségre? Jó súlyban van a fiad! :D kérünk fotót! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsufiék kóbásszal kezdik a hozzátápit (mer' a desznyó nem eper, hogy allergizáljon..)
Csenge álmában forog,
Adri mászik,
Hugic-Marci ül,
Efe meg beszél,
Crocusék már kétfogúak,
Niláék gyerek nélkül a hattyúk közt romantikáznak,
Kangu anyós-zűrös,
Bogi banyázik felétek,
Julcsi nem banyázik, de szintén felétek,
Panna Balcsira készül,
Gjéti Oli viszont tényleg a Balcsin pihen,
Zsancy is itthon és nem jelentkezik,
Helga Barbi cicinelalvóvá vált,
Ebbe nevez be Esztike is,
millye Andrisa szépséges focista-gyanús
lkverus nem kap Versace telót
kaandi Boti megeszik mindent,
Natasa meg csak tejen él,
Alex szintén,
Zsuzsi jön- megy Lénával a nyakában,
Zsu lába jobban van, Bencusa meg csakazanyját akarja,
Zetibebi Olija már egyszer elaludt egyedül,
Zümis nem tud megnézni egy filmet sem egyben,
Hajnski meg újra meglett az imént.

No, késő van, és holnap megyünk a Velencei tóra, így csak erre futotta!
Pedig akartam sokat reagálni...

ladmon
 
 


Hajni drukkolunk Andrewnak a bölcsihez, biztos jól fogja magát érezni :)

Millye szuper hogy rendben volt a szűrés :)
Még nem tojt Z mióta hazajött úgyhogy nem tudtam megnézni milyen, holnap mindenképp viszem dokihoz. Jajj de hiányoznak ezek az elkerülhető marhaságok...olyan dühös vagyok.

Hú micsoda pangás :shock:

Fantasztikus hírem van: úgy néz ki én is minitalizok!!! :D Hugicék erre járnak!!! :D Szerdán jönnek, alig várom :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Jó pihit Ladmon!!! (Oli el tud aludni egyedül, csak nem mindig, nem az elalvással van baj hanem az átalvással :wink: )

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zsuzsi: énaztán odanemadom a mérlegem!!! De gondolom, ezt sejtetted... :lol:

Amy: Szevasz! Tessen gyorsan elpakolni, aztán fotókkal illusztrált beszámolót tartani

Bogi: huhh, akkor elmentél... Neked kitartás! Nemsoká vége lesz... (hehe, a napnak egyelőre.... :D)

Dobpergés!!! Ma este Eszterem szabályosan odakúszott a távirányítóért! Hoppá! (Már örülök neki, mert mindig kiverte a hisztit, ha nem érte el a kiszemelt dolgokat!)
És igen, Dévény varázslat.... Csütörtökön voltunk, erre hétfőn már kúszik...

Andus, ti jártok még?

Dina: Én még nem aggódnék, Csenge azért továbbra sem vékonka bébike... Emiatt lehet, hogy lassabban forog.

Hugic: Te meg ne aggódj, ez lehet ugyanaz a sztori, mint a forgással. Én vagy 3 hétig keltem éjszaka többször, mert hanyatt fekve vadul játszott, mostanra meg hanyattfekve is alszik , majd visszafordul és folytatja. Szóval van remény (legalábbis éjszaka...) :wink:

ladmon
 
 


Áá, jóvanna, téves infó!
De már késő van!! :D

Húúúú, defranyó!! Akkor nem maradsz örökre VV Vera (tudod, tőled a poén: Vituális Valóság Vera) :lol:

Na, remélem Zéti csak cérnát evett vagy a nagyi rémeket lát, nem pedig kakikukacok vannak!

ladmon
 
 


Holnap Bogááááááááááááááács :D
Fél háztartás bepakolva, másik felét reggel pakolom:)

Ha hazaértünk ígérem végre rendes leszek és jövök!
Még olvasni sem volt időm :?

Csók MINDENKINEK!

Kép

Kép
hel29
 
 


Millye - Orulok, hogy minden rendben a kisfiad csipojevel. :D
Bocsi, nem irtam le rendesen. :roll: Szoval visszamegyek teljes munkaidoben dolgozni, de itthonrol. Mar szules elott is igy dolgoztam, miota ilyen virtualis team lettunk szinte senki nincs az irodaban (kb. 2-3 eve). Szoval a picur marad itthon velem es anyosom meg a ferjem segitenek. Csak a meetingeket kell majd valahogy megoldani, de Andrew nagyon jo baba es szerintem menni fog. Szerintem a munka egy reszet igy is ejjel fogom csinalni, de ezt pl. Hugic vagy te is igy csinaljatok - legalabb tudom, hogy nem vagyok egyedul. :wink: Ja es meg megvan az egesz eves szabadsagom, ami 35 nap plusz meg a negy munkaszuneti nap, ami addig volt, amig itthon voltam, azt is megkapom szovel 39 nap. Ha besokalk, akkor csak eljovok szabira egy kicsit. :wink: A szoptatast sem akarom meg abbahagyni. Ha minden jol megy akkor azt meg januarban is szeretnem folytatni legalabb reggel es este - majd meglatjuk, hogy haladunk addig az egyeb kajakkal. Ja es akkor persze hetente haromszor en is bemegyek majd dolgozni az irodaba - lehet, hogy tok egyedul fogok ott ulni. :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Gyöngyvirágos-pályinkás jó reggelt!

Lyányom alszik, cici töltődik, kert meglocsizva, gyorsan jövök.
Hajni, én csak azt nem értem, miért is mész be az irodába januártól, ha otthonról is lehet dolgozni? Az szuper, hogy Andrew ilyen nyugis jó baba, hagyja anyát dolgozni. Szép méretei vannak, nem lesz egy apró nyüzüge fickó, az biztos. De persze ha focista lesz, mint apája, kell is a termet! :wink: De ha belemerülsz a dolgozó nők életébe, hozzánk hogy fogsz jönni ? Brühühü!

Vera, nagyon kiváncsi vagyok, hogyan alakul Zéti kakiügye. Nagyon remélem, hogy tiszta az a kaki. Én, mikor először láttam barna cérnát Léna pelusában, azt hittem, infarktust kapok, óvatosan piszkáltam, mozog-e a disznó, aztán hosszas analizálás után megnyugodtam, hogy csak cérnaszálat étkezett a kis drágám. Azóta már higgadtan figyelem a parókányi hajszálakat, amiket benyel, és kikakil. :wink:

Jaj, Ladmon, persze hogy nem a te mérlegedre gondoltam, az szent mérleg, magasztos feladata van nálatok! :lol: :lol: ...és ismét királyfi az összefoglaló, még mindig csak ámulok ezen. Ez valami különleges képességed!

Millye, szuper a csípőszűrés eredménye, Andrisod továbbra is elvarázsol! Én nem voltam még kontrollon, de ahogy Dina írja a helyzetet, lehet nem is megyek!

Crocus, te voltál már? Nagyon örülünk Attila 2 fogacskájának, csábos lehet így a mosolya :wink: :wink: Lénának is csak milliméterei lehetnek hátra, de most valahogy megállt a folyamat.

Helga,de szuper, hogy Bogácsra mentek, nagyon szeretem! Gondolom, jár az agyad, mit hagysz itthon véletlenül, ami fontos lenne, és mit tettél be, ami tulajdonképpen akár itthon is maradhatna. Nem lehet könnyű 2 gyerekre bepakolni. Mennyi időre mentek? Érezzétek nagyon jól magatokat!!!!!!!!!!!!! fotózz! 8)

Bogi, ujjé, nincs is annál szebb, mint anyóssal strandolni, gyengéden bekenni naptejjel a hátát, legyezni, amikor melege van, elkísérni vécére :lol: ....hát kellemes napot! Vigyázz nagyon Fügére! ja, vagy ez pénteki progi, most látom! Na akkor erre pihenj rá!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Huhú! Tegnap postára került a hiperszuper mei tai-om! :D Remélem megjön hamar és azzal mehetünk Hugicék elé holnap :D

Asszem Oli is kattog :lol: ő valahogy a nyálával csinálja a szájpadlásán, és mikor ránézek és vigyorgok rajta visszavigyorog és egy hosszú F-betűvel kifújja az összes nyálat :D

Bogi lélekben veled vagyok, energiát küldök és minden egyebet...

Hajni akkor ez a munka egész gyerekbarát. :) Tök jó hogy otthon lehetsz közben Andrewval!

Hel jó pihit!!! Várjuk a képeket!

Eszti de ügyi a mászással!
Remélem most átalakulok Virtuális Verából Sima Verába, hát, ma elmegyünk a gyerekdokihoz és megkérdezem mehetünk-e egyáltalán emberek közé :oops: nagy kár lenne ha ilyen hülyeség húzná keresztül a talit. Mármint kukac.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


hello lányok!

olvasom,hogy erre a hétre kiürül a topik!

bogi:remélem azért minden okés lesz és jól fogjátok magatokat érezni!Fügének hogy ízlett az első éjszaka?sima volt?

zetibebi:szorítok,hogy semmi baja ne legyen Zétinek!anyós :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

millye:nektek még nem volt idáig csípőszűrés?mi valamikor április végén voltunk!örülök,hogy minden rendben van!Andris pedig egyre szépségesebb,ha ez egyáltalán lehetséges!

zsu:férjednek jobbulást!én egyszer egy lagzi után jártam így,leguggoltam a hűtő elé és nem tudtam felállni!négykézláb jártam vécére!még a dokihoz sem tudtam elmenni,úgy járt ki injekciózni!brrr,ossz visszagondolni is!

sajnos nem emlékszem,hogy kinek a férje rokkant még le,de neki is jobbbulást kívánok!!!!!!!

stelly:mikor terhes lettem,mi is megbeszéltük apával,hogy kéthetente el fog menni a haverokkal kicsit,ez még a terhesség alatt így is volt,de valahogy mostanság nem igazán megy el,inkább együtt megyünk,délután haverozni.viszont,ha tényleg egyedül megy el a srácokkal,akkor aztán meg lehet nézni,milyen szépséges állapotban ér haza.... :lol:
sajnálom a sz.r napot anyósnál!viszont Adribaba hihetetlen,és nagyon csini az új ruciban!

hajnski:képet nem hozol?

ladmon:az összefoglaló szokás szerint csúcs!jó utat!

helga:nektek is jó pihenést!

gerendai zsuzsi:jó korán keltél,kiskertész!ma Bazsi is 5-ko ébredt és úgy döntött,hogy éhes!már nem is tudom,hogy mikor keltünk utoljára 5-kor!nem volt vidám!

eszembe jutott babanyúl,már nagyon rég nem járt erre,remélem Szoni is jólvan!

most elhúzok reggelizni,már másodszor,ma megjött s ez magyarázza az exrta étvágyat!

mai menü:krumplis tészta,ubu sali és tegnapról babgulyás,lehet sütök is valamit,mert édeséhes is vagyok!

szerintetek lehetséges kánikulában megfázni?mert én szerintem megfáztam,reggel még hangom is alig volt!

nemsoká jön a kozmetikus és kigazolja a szemöldököm!
szép napot mindenkinek!

Kép
nilabali
 
 


Hajni de jó ,hogy előkerültél!!Minden tiszteletem azok az anyukáké akik kisbaba mellett tudnak dolgozni!!
Széép mértetekkel rendelkezik Andrew!!!
Ééés igen is kééééépet-képet!!

GZsuzsi!Hááát te is a fitt mamik közé tartozol !!még jó ,hogy nem főztél meg és mostál és vasaltál éés ééés .... :lol: És még csak 7 óra múlt!!!én akkor még aludtam ....


Zvera kiváncsi vok mit mond a doki!!

Milley!Örülök ,ohgy minden rendben van Andrisal!Ha tudtam volna ezt a maszek dokit nálatok előbb hmmmm.

ÁÁÁ felkelt a fiam!!!

Kép
zümis
 
 


Voltunk ma reggel a védőnőnél... a fiam 8080 gramm szóval mi is elértük a 8 kilót és 71,5 cm igazából 72 cm mért de azt mondta, hogy cipőkanalasan inkább írjuk be a 71,5 cm-t.... szóval növünk mint a bolondgomba... ja és azt mondta, hogy a 72 cm egy átlagos egy éves baba nagysága... :shock: :D

Ladmon te aztán tudsz valamit! :D Nagyon jó lett az összeállítás! :lol: Esztike ügyi a mászásért! Ez a torna tényleg csodákra képes!

Zetibebi Voltatok orvosnál? Mit mondott? :roll: Örülök a minitalinak! Aztán kérünk képet! :D

Hajnski te mivel foglalkozol? Lehet már írtad, de valahogy kiesett... :roll: Akkor minek mész vissza januárban ha otthon is tudsz dolgozni? :roll: Én ha tehetném csak itthonról dolgoznék... de sajnos nálam csak félig kivitelezhető.. :?

Gerendai Zsuzsi köszi :D mondanám, hogy gyertek ide csípőszűrésre, de lehet egy kicsit messze van... bár szerintem megérné... nem kell bejelentkezni, igaz, hogy magánrendelés és 3000,- Ft de nem kell várakozni nem kell bemenni a városba és ától cettig megvizsgálja a babát... ha bemegyünk Pestre akkor az üzemanyag majdnem ugyan annyi és ráadásul várni kell egy csomót... szóval így megéri... :roll:

Nilabali azért nem volt még csípőszűrésünk eddig mert a doktornő azt mondta, hogy inkább később vigyük... valamivel magyarázta, de már nem emlékszem pontosan... de állítólag jobb ha később nézik meg neki... :roll: Köszönjük a dicséretet. :D Babanyúl nekem is hiányzik... :roll: nem allergiás vagy? Vagy csak túl sok fagyit ettél... :lol:

Zümis na de most már tudod, hogy van itt egy jó ortopéd szakorvos és bőrgyógyász is van meg Pszichiátriai szakrendelés is :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye! a bőrgyógyász az kell !!Megin kijött a kezemen az allergiám :evil: ...de annó azt mondták még szoptatok addig nem tudnak semmit sem kezdeni velem mert a hátamon akarták megcsinálni a vizsgálatot(nem tudom mi a neve pontosan)
Viszont krémért nem mennék el Rákosretyettyére ha nem muszáj ... :roll: Légyszí dobd át az elérhetőségüket!Köszönöm!!

Pszichiátriai kezelésre hamarosan szükségem lesz ha a párom így folytatja tovább!!!:twisted: :twisted:

Kép
zümis
 
 


zümis.Mukinak boldogságos hófordulót!

millye:pár napja már nem ettem fagyit! :lol: én a bicózásra gyanakszom,kimelegedtem nagyon,és hazafelé márt őrült szél volt!
szépek a méretei a fiadnak!8kiló?! :roll: Bazsi,ha így folytatja az evést,sose lesz még 7kiló sem!viszont megmértük apával hosszát és 69ésfél centi,már a 74-es rugikat adom rá,mert a 68-asok kényelmetlenek neki és a 74-es se túl nagy,inkább kényelmes!
allergiás nem hiszem,hogy lennék,már csak az hiányozna!

jelentem itt volt a kozmetikus,szemöldök kigazolva és még egy arcmasszázst is kaptam!szupi volt!

fiam kifeküdt,kezd átalakulni az alvási szokása,m délelőtt megint csak fél órát aludt,pedig szokott 2órát is,és ilyenkor ébren szokott lenni 3-ig és utána alszik úgy 5-ig,de tegnap is így csinálta mint,ma,ezért gondolom,hogy megint változik a napirendünk!nem örülök!

megyek előkészítem a vacsit!

Kép
nilabali
 
 


nilabali!
Köszönjük a köszöntést!!

Kép
zümis
 
 


Zümis átküldtem az elérhetőségeket. A telefonszám az a gyerekorvosé, de rendelési időben a bőrgyógyász veszi fel... mert csak vezetékes szám van úgyhogy próbálj vele úgy beszélni, hogy szombaton rendel és akkor beszélj meg vele egy időpontot vagy az sem muszáj elég ha átjössz hozzá rendelési időben. Azt hiszem 3000,-Ft-ot kér ő is. Miért kell Pszichiátriai kezelés a párod miatt? Elég egy sodrófa, hogy megtanulja ki az úr a házban :lol: Ja igen és Mukinak én is Boldog hófordulót kívánok!

Nilabali lehet végül is attól is hogy kimelegedtél... mielőbbi jobbulást! A kozmi miatt irigy vagyok! Házhoz megy megmasszíroz...kiszedi a szemöldököd... :shock: :D Az én fiam is alszik... nem tetszett neki, hogy fél kilenckor óvatosan fel lett keltve mert mentünk a védőnőhöz... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye!
Köszönöm.
Háát lehet,hogy én várok el túúúúúl sokat....("túl")szeretem és én úgy érzem Ő nem annyira... :? meeeg napi szinten megjegyzi ,hogy jó lenne ha lefogynék....(persze 73 voltam mikor meg ismert....most meg 119...)erre én :oké holnap megyek íratok tápot a gyereknek és fogyózok 1000el.... erre Ő:naaa azt neeem mert az anyatej a legjobb a fiának...de azért még halkan odateszi,:bezzeg más csaj 3 hónap múlva jobban néz ki mint várandóság előtt... :roll: :cry:
jahh a legújabb :nem adok magamra.... :shock: kozmetika ,fodrászat,szoli...stb...De amikor megkérem vigyázzon 10 percet a gyerekeire mert elrobognék ide-oda akkor NEM!!!így hogy menjek el bárhova is???
Azt is megkaptam már:Te nem az vagy akibe beleszerettem :shock: :cry: !!!

Naaa szeret -e még???????

Kép
zümis
 
 


millye:jaja,tök szuper,hogy idejön és ingyen....meg nem kell szerezni valakit,hogy vigyázzon Bazsira!hétvégén pedig a barinőm jön,ő pedikűr-manikűr kezelést csinál!fodrász múlt héten volt,így most egy hónapra kész vagyok!
akkor csendespihi van nálatok!én főzök,mert ha felébred a kicsi megyünk anyóshoz,ott a kertben el lesz Bazsi estig!apa úgyis csak este jön! :cry:

Kép
nilabali
 
 


zümis:jó,lenne,ha legalább egy gyereket ők hordanánk ki,aztán megnézni,hogy mit szólnak,a terhességhez,a felszedett kilókhoz,stb.stb...még fél éve sem szültünk,nemtom mit vár,ráadásul szoptatsz,sokan akkor többet híznak,mint a terhesség alatt!de,mindent a gyerekért!
nekem is mondják,hogy nem is látszik,hogy szültem.....mindig mondom,hogy bár látszana és lenne 10kiló feleslegem,csak tudnék szoptatni,és ne kellet volna keresztülmenni,amin átestem-sokan nem értik,miért mondom ezt!
biztosan szeret,és majd lemennek a kilók is,ha már nem szoptatsz!

Kép
nilabali
 
 


millye!Teszek fel képet ..miről is beszélek....ég és föld tudom!!

Kép
zümis
 
 


Zümis ezt nem mondod komolyan :shock: küldök neki virtuálisan egy nagy fenékbebillentést! Ne jöjjön azokkal akik 3 hónap alatt visszafogynak... van aki fogy szoptatás alatt van aki hízik.. ez van... majd fogyózol ha Muki nem szopik ne várjon tőled mindent, hogy karcsú legyél de szoptass, hogy csini legyél, de vezesd a háztartást meg a 4 gyereket... ugyan már... :evil: Mondtam, hogy egy nyújtófa hiányzik neki hogy meglapogasd egy kicsit a hátát... :lol: Szerintem szeret csak félrebeszél... :roll: A lányom most épp fogyózik mert 55 kiló... anyáááááááám... de szeretnék csak 60 kiló lenni.... na de ami késik nem múlik... ahogy vége a szoptatásnak csinálok egy méregtelenítést és belevetem magam a 90 naposba...

Nilabali igen csendes pihi van... én is itt ragadtam a gép előtt... kaja kész bár a lányom még lecsót enne... lehet este megcsinálom neki... Küld ide is a barátnőidet mert rám férne egy kis generál... :D A férjem szintén estig dolgozik... de már megszoktam... 8)

Kaja zöldségleves, sárgaborsófőzelék, sült virsli... estére esetleg lecsó

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok!

Á apa nálunk is beobta az unalmast...említettem, hoyg most már nem szoptatok, Vinci meg alszik este rendesen reggelig...esteleg elmehetnénk valami moziba, vagy ilyesmi, még gyerekvigyázót is szerzek....Hát ő erre nem ér rá, meg sokba kerül csak, mér akarok én mindig költekezni, meg menjünk ki este a teraszra, oszt igyunk, jó az is, amúgy is fáradt az esti mászkáláshoz, ha mozit akarok, letölt valamit.....
nem érti, hogy én csak el akarok menni itthonról csak vele!!!!! Nah, mindegy, szép kis házassági évforduló lesz nemsoká....
Kellett is a sok gyerek...de ha zavarom, meg költöm csak a pénzét, akkor keressen magának egy deszkapi....át, aki dolgozik, és minden nap új ruciban feszít, és fetengjen vele otthon egész nap!!!!
Nah gondolom mindenkinek vannak nehéz napjai....azt merje csak megjegyezni, hogy dagi vagyok, én tuti lelövöm!

ennek ellenére nagyon rendi, hazajön,,és játszik a gyerekekkel, fürdeti Vincit, és viszi-hozza a nagyokat edzésről, csak valahogy engem kihagy az életből...biztos én is őt...Ági után is volt ilyen mélypont, aztán jó let minden, csak kéne kettesben lenni!!!!!!!
Szép remények!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zümis valóban soványabb voltál, de ez idővel lemegy... na majd én is teszek fel képet... na az is ég és föld... :lol: majd jössz velem kondizni meg focizni :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


kaja nálunk ma: almaleves, rántott cukkini rízzsel, tartárral
vacsi: fogyókúra van!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Lkverus csak nem megbolondultak a pasik? Áááááá nem is értem őket... na meg ők sem minket... :lol: Annó egy nagyon kedves "vénlány" mondta nekem , hogy az összes férfit be kéne dobni a Dunába.... azért írtam, hogy vénlány mert soha nem volt férfi az életében...mégis boldog volt bejárta a világot és sokáig élt. Nagyon szerettem. :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nekem most egy szavam sem lehet,képzeljétek MOZIban voltunk!!!!Harry Potter. A filmről inkább nem mondok semmit :? De a mozizás élménye :D Anyám vigyázott az összes gyerekemre (szegény....)

Zümis: sajnálom :( Férfi :evil:

Kép
kangu
 
 


Millye! Jól mondta az a "vénlány" :):) csak az a baj, hogy sokan kiúsznának :):) sose menekülünk, na meg aztán hiányoznának :)
Remélem hamar lecseng ez a hülyeség apánál.... Jó hogy nincs sok zsénk, sok a tartozás, de néha-néha szánni kell magunkra is!!!!!! 70 évesen már nem hiszem, hogy akarnék moziba menni... és a gyerekek amúgy is eltünnek 20év múlva, akkor mi lesz velünk? Válunk, mer már nincs semmi közünk egymáshoz? csak a gyerekek voltak? na nem ezt szeretném...úgy látszik apát le kell ütni, és elvonszolni magammal :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


jó neked Kangu! Nem volt jóa film???? Mi mániákusak voltunk régen....
felébredt vinnyó, kezdődik az estik dili :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


de,ettől szép az élet,furcsa lenne,ha minden klappolna,nemde?
verus:én párom is fáradt kimozdulni,de meg is értem,sokat dolgozik!azért néha-néha elmegyünk kettesben,mint múlt hétvégén,meg nekünk azért itt vannak az esték,mert Bazsalikom hagy minket élni,mert fél9-től alszik,így minden este a mienk,akkor is,ha csak tévézünk,vagy ő pókerezik és meg olvasok és közben dumcsizunk.....és válság is van,mi is érezzük,ezért nem nagyon megyünk sehová,de most nem is bánom,legalább jól vagyunk és van egy szépséges kisfiunk!
ezért,csak halkan jegyzem meg,hogy nekem nincs okom panaszra apával kapcsolatban,de hát igazából sosem volt-azt hiszem jól választottam-és nekünk könnyű az élet hármasban,nem úgy mint nektek 3-4gyerekkel még!igazán minden tiszteletem a tiétek és a seggbebillentés jár az uraknak!

zümis:millye-nek van igaza,kell neki a sodófa,hátha az eltereli a gondolatit valami másra! :lol:

Kép
nilabali
 
 


Talán el kéne dönteni, kinek szól a film. Idönként kissé vontatott, időnként horrorisztikus, időnként kiskamasz-szerelmes. Éshát milyen film az, aminek rossz a vége?! :evil: Művészfilm?? :roll:

Kép
kangu
 
 


millye,Kangu,nilabali,Verus!
Naaa igen ...erre az a válasz :Mivel nem dolgozol rengeteg időd van gondolkozni... :shock:
igen Verus én is azt mondtam ,hogy nem úgy akarok mint élni mint egy 70 éves.....

jah haza jött :kaja és tv...kb 1 óra múlva leül a gép elé és estig ott fog játszani...ha hozzászólok akkor :mi van???jajj nem tudtok nélkülem létezni...mi van mikor nem vagyok itthon :twisted:

naaa témáról lekattanok mert belekattanok ......
elmegyek a játszira ha zsó felébred....

Kép
zümis
 
 


Kangu Moziba? De szuper! A lányom is meg akarja nézni a Harry Potter-t... ezek szerint nem jó? Na majd megmondom neki hátha elmegy a kedve a mozizástól... :shock: :D Anyukád nagyon rendes hogy bevállalta a gyerekeket!

Lkverus na igen egy idő után hiányoznának... de mi is nekik... :D

Nilabali ti szeretnétek kistesót? Tetszik a hozzáállásod! Egyébként szép helyen laktok úgyhogy remek kiránduló és pihenő hely :D Mi moziban akkor voltunk amikor még terhes voltam... :D

Zümis amikor meg dolgozol akkor úgy érzed, hogy semmire sincs időd... :D néha jól esik dolgozni néha meg olyan hülye időben küldi a főnököm a munkát, hogy azt sem tudom, hogy most mihez kapjak... :roll: Na végre egy okos ötlet...mármint a játszótér.... na némelyik férfi valóban így csinál hazamegy a munkából és úgy van vele, hogy kidolgozta magát (mondjuk nálunk nem így van mert a férjem munkamániás... itthon is mindig csinál valamit... már néha úgy kell lelőni) ... a nőknek meg marad a 24 órás műszak... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo remélem jó programotok van!

Zsu83 mizujs a férjeddel? Remélem nincs nagy gond! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: első éjszaka nem volt túl jó,mert füge nehezen is aludt el és az utazó ágyban benne volt a magasito ami minden mozdulatra hintázott és hajnaltól füge kúszott,mászott...kivettük magunk közé és ott aludt egy kicsit még. Húúúú jó súlyban vagytok..vettem egyrészes triumph-ot...gázosan áll,de ez van, tehát annyira nem jött meg a kedvem a strandhoz.

:lol:
[b]nilababa
: simán meg lehet fázni,vigyázzatok magatokra

ikverus:[/b] :cry:

ladmon: már a második nap boldogit, tegnap nem volt időm megszokni még a banya sipitozást és estére baromira fájt a fejem. Érdekesek ezek a gyerekek, füge is a távkütyüért és mobilért küzd

gerendai zsu
: a hideg is kirázott a kenegetés és wc-re kisérgetéstől...lehet inkább nem megyünk strandolni..

zetibebi
:hurrá minitali,elvileg én is amyvel és julcsival.

Kép
budabo
 
 


millye: voltunk reggel babakocsival sétálni,aztán kenguruval fürdőrucit és játékot venni, most körmöt lakkoztam és nem soká megyünk barátokhoz kertesházba. este jövünk csak :lol: holnap mini tali,délután szallonasütés..aztán mindennapra van vmi :lol: :lol:

Kép
budabo
 
 


millye:szerettünk volna kistesót,kis korkülönbséggel,de ez most már nem lehetséges és félnék is újra terhes lenni és szülni,egyenlőre.....de,beszéltünk már róla és abban maradtunk,hogy pár év múlva,ha úgy érzem,hogy merem vállalni akkor lehet róla szó!ahogy mondod,szép helyen lakunk,mindig meg is beszéljük apával és sokszor elég csak egy séta a tóparton....a lényeg,hogy együtt legyünk!
moziban én utoljára L'ecsót láttam apával!nem most volt már!nem vagyunk egy nagy filmnéző brigád,nekünk van HBO-tök véleltlenül,mert nem fizetünk elő rá,amikor bekötötték a netet,azóta van,hogy hogyan azt nem értem-ezzért ami érdekel egy hónap csúszással megnézem itthon!

kiteregetek és elviszem a fiam sétálni!

Kép
nilabali
 
 


bogi:jó,hogy jöttél!kitartás a következő napokra,és jó szalonnasütést estére!

Kép
nilabali
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?