Új privát üzeneted érkezett!

Jó a vonalzódon a kép! Boró megeszi apa nyakát? :lol:
Kis éhenkórász! :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


Halihó!
A talisoknak jó szórakozást.Hát tiramisut az én is kééééééééérek!!!!!!
Látom mindenkinél műxik a hiszti a cicin című műsor.Hozzá lehet szokni. :P
Trixi!El ne menj!!!!Tök jó dolgokat írsz!!!!Szerintem is az első picit félreérthető volt, de ezerszer leírtad,hogy is gondolod.Emlékezz csak a vitámra korábban.Hiába írtam le százszor valóban hogy is gondoltam,többen is fújták a magukét. Már visítani lett volna kedvem,hogy értsétek meg végre mit gondoltam és mondtam.Aztán lenyugodtam, és eldöntöttem nem érdekel. :lol: De ez egy tök jó csapat, ne menj Te se el! :wink:
Tényleg Maumau,annyiszor akartam már kérdezni, hogy a melledből elmúlt a csomó,használt a lámpázás??
Na megyek,folytatom,amit eddig csináltam:semmit!!!! :lol: Illetve nézem a Mortal Kombat-ot.Annyira régen láttam.
Ja,Esztó!!!!Nem olvastam még a könyvet egyiket sem.Lehet érdemes volna. Mert egyébként nagy rajongó vagyok!!!Az első és asszem a negyedik a kedvenceim!!!!Azokat filmen tucaszor is láttam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza,ne hari!!!!!Tegnap már nagyon lusti voltam írni,meg még ma is.De ígérem fogok!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Niki :lol: nem hari! :lol:
Lustizzál csak! Olyan jó is az...én vsz. beteszem a LOST utsó részeit. :lol: Lili alukál. :lol:
Mosni kellene....nincs kedvem hozzá....ha sztrájkolok, majd holnap megcsinálom. :roll:

Kép
mozza
 
 


mozza,van h nem merem le de csak mert annyira kapalloziik,de atlagosan mindig merem.. szoval tudom h mennyit eszik. (amugy mindig ugyanannyi jon cicibol,kb pontosan.. )
elso szopihoz nem kell tapi, masodikhoz mar kell,5x eszik.
a masodiknal 80at szopizik ki utana viszont vegig 60at!!
es ha 60at szopizik akkor 90tapit kap.
de marad vmennyi mindig. olyan 140et eszik 5x :roll:
de nem reklamal h keves lenne.. pedig ez igy osszesen nem annyi amennyit kene a 6kilojaval,na de hizik total szepen :roll: :lol:
oo kajaidooo
sikit :lol:
es igen, az apja nyakat eszi :lol:
mostanaban mindent a szajaba tom....... :lol: :lol:

Nem ertem ezeket a 68as mereteket.. bodybol lehetett volna azert hosszabb, nekunk pont jo az most .. de hosszabbnak hittem :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Bodyból még jó nekünk is a 62-es....rugiból már nem....68-as az optimális.
Na megyek....le kell fordítanom vagy 25 oldalt....férjemnek besegítek...hú, de nincs kedvem....jogi szakszöveg angolról.... :? :? :?

Kép
mozza
 
 


Hi!

Köszi a névnapi köszöntéseket!

Javában megy a tali, gondolom. Érezzétek jól magatokat!

Cici-hiszti nálunk is van néha, ekkor cicicserét próbálunk. De ált. este fordul elő, amikor fáradt, már alukálna.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


oo bodybol nekunk egy hetig se volt jo a 62es :lol:
most is az a gond h 68as jo teljesen,de ha sok a pisi akkor feszul alul :lol:
elvileg jo lehet ra amugy a bioptron! de majd hiszem ha latom :roll:
cicimre jo volt.. a balban mar csak egy csomo van. :oops: az is pici....

Netti
Kép
maumau
 
 


Na Maumau,annyira örülök!!!!!!!
Boró már ilyen nagy?Riki még a 62-es bodykat és 62-68-as rugikat hordja.A kisebb 62-est már kinőtte a nagyobbak még jók rá.Mert itt is a méretezés össze-vissza van. :x

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafule, haaat eleg nagy Boro..de hosszra is durvan no..
ma lemerjuk este de legutobb 64centi volt.
szoval ezert mondom h nem ertem a 68as bodykat..
ujjban bo meg oldalt is.. de hosszban nem. egyaltalan. :shock:
ja es 5900gramm.
Remelem nem novi ki olyan hamar a 68asat mint a 62est :lol:
mert akkor megint tul sok hasznalatlan ruha maradna :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mindkét gyerek a saját szobájában egyedül elaudt :lol: Éljenéljenéljen!

Elővettem Zsófi tavaly nyári gatyáit (ő ilyenkor 10 hónapos volt). 74-eseket hordott. Fruzsira hosszban tökéletes, de a dereka lecsúszik, kb kétszer beleférne :lol:
Vendég
 


Nem vagyok 1 hétvégét és mikről maradtam le! Sikerült nagyjából visszaolvasnom végre. Mi lesz augusztusban, amikor 3 hetes szabira megyünk?

Köszönjük a dicséreteket! Kolos tényleg jól megnőtt. :-)
Balatonon jó volt, Maja egész nap locsolt, homokozott, hintázott, csúszdázott...végig a kertben, ilyen könnyen rég altattam, mindig beájult. Pancsit annyira nem élvezte, hideg volt neki a 26 fokos víz, csak kapaszkodott belém. Kolos aludt egy rövidet a babakocsiban, felébresztette a sok zaj a strandon.

Bevettem az előbb egy fél algopyrint, annyira hasogat a fejem. Tegnap is ez volt a hazafelé úton, nemtom mi van velem.

Mozza
mi is Lost-ot nézünk. Még májusban kezdtük az első évaddal. Pont megszült Claire, aztán indultunk mi is a kórházba. Most már az 5. évadnál vagyunk. Mi rá tudunk kattanni sorozatokra elég rendesen. Már várom, hogy végezzünk utána nem kezdünk bele egy db-ig semmibe.
pumuklii
 
 


Engem erdekelne tokre a Lost,sokszor belekezdtem de mindig vmiert nemtudtam az elejet vegig nezni, igy alig ertem a sztorit :lol:
de megigertem magamnak h hamarosan elkezdem az elejerol :lol:
dr house kilove mar :roll: :lol:

panndi, ismeros helyzet.
ellenben van olyan rovidnadragja ami 56os :lol: felul jo ra meg mindig.. es hat mviel rovid igy mindegy h milyen hosszu :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti :lol:
Az a baj, hogy már nem is merek így ruhát venni.. de azért Boró legalább hízik is, Fruzsi azt nem nagyon szeret :roll:
Vendég
 


szép napot.

Gyöngyi,
nekünk 120x120-as brendon járókánk van, el is veszik benne Álmos :)

Mozza,
nem tudom...de a tököm kivan már...

megbeszéltem a keresztelőt, aug 16-án vége a pogány életnek :)

Niki,
én az összes könyvet olvastam, na azok után a film nem tetszik. a könyv persze mindíg jobb :) olvasd el, sztem tetszeni fog.

Nóri,
köszi az ikea infót :(

Trixi,
nemár. maradj!!!!

Pumukli,
hova mentek3 hétre?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


panndi, hat elhiszem..
mennyit hizik Fruzsi? :roll:

jaroka, nemtudom h irtam e,nekunk 100x100as mint mozzaeknak.
Ebben is elveszik Boro :lol:

kesobbre en babakeritest akarok,gondolkozott mar ezen vki?
van ilyen 8 meteres.. lehet varialni. lehet udvaron is.. de en ugy gondoltam legyen neki nagyobb helye. csak az a gondom h lent ko van mindenhol.. fent van csak parketta.. meg nemtudom h ezt h valositom meg :roll: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó
erre is arra is. Húgomék lesznek itthon 10 napig (Dublinban él), így lesz egy családi nyaralás, aztán meg Balaton, amikor jó idő lesz. Már nagyon várom.
pumuklii
 
 


Hahó!

Én most csak annyit, hogy Trixi, kérlek, ne menj el! Én nem olvastam a kritizált írásod, mert nem jutottam még odáig a visszaolvasásban, de ami eddig kiderült rólad az számomra nagyon kedves. Kérlek, bocsáss meg mindenkinek, és maradj, olyan rossz lenne vkit elveszíteni! Léééééééééégysziiiiiiiiiiiii!

Azért nem mentünk, Barbi, mert Danó az oltástól lázas lett... :( Ma voltunk ugyanis 3 hós oltáson. Annus, ti mikor mentek? Danó 5600 g, 800 g-ot hízott 1 hónap alatt. Az még jónak számít?

No, megyek, mert még vendégek is jönnek... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri,naná, hogy jó!!!!! Lassulni fog a gyarapodás üteme lassan.
Netti,bocs hogy hol így hol úgy szólítalak.De ez a Maumau annyira tetszik!!!! :lol: Szal én is ilyen kerítést szeretnék,de most nézegettem és baromi drága!!!!!Nekünk ilyen nagy nem is kéne, és 30e-t tutira nem adok érte!Hátha férjuramék occsóbban össze tudják eszkábálni. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza, Esztó, Netti, köszi a válaszokat járóka témában. Végül kinéztem egy fa hatszögletűt 8)

Netti, ilyenkor szokták bevetni a habtapit. Tudod, azt a puzzle-szerű színes szivacsos anyagot. Jó nagy felületet lehet kirakni vele és véd a felfázás ellen. Abból ki tudod "bélelni" a babaketrecet.

Éjjeli tejfolyás. Adraci, én a Chicco melltartóbetétre esküszöm, az összes többi sz..r (na jó még csak 5-félét próbáltam) :oops:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Dóri,sajnálom a lázat.Danó nagyon jól hízik.Nem raksz róla képet??Olyan rég láttuk már.
Netti,ez a "kerítés "jól hangzik.Bár nálunk túl kicsi a lakás,így nem fog menni.Sőt,Grétike imádott kompozni,de akkor még több helyünk volt.HAnnát nem hiszem hogy bele tudom tenni,nem lenne helye ahol mehetne. :shock:
Itt megint olyan meleg van.Hanna nagyon nyafis ma.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hahó!

Lehet ilyen invitálásoknak ellenállni? :lol: :lol: :lol:

Netti!
Vágathatsz szivacsot amekkorát akarsz, és a köré teszed a "karámot".Amikorra az kelleni fog, akkorra már nem feküdni, hanem ülni,állni, guggolni fognak a gyerkőceink,így nem gond,ha kő van alatta.
Dettusnak pl kemény helyen kellett feküdnie csecsemő korában, és én a kőre letettem a paplanját, azon feküdt. Sosem fázott meg!

Petya megkapta az első szuriját. Nagyon zokon vette, mert pont bealudt volna, amikor keltettem, hogy menni kell. A kocsiban visszaaludt, aztán amikor kivettem felkelt. Már megint épp bebantult volna, amikor megszúrták. Utána kapott vígaszcicit, azóta alszik! Ez fél 12-kor volt!

Tegnap volt az első olyan éjszakánk, hogy felébredt ugyan 3 óránként, de odaadtam neki a cumit, és visszaaludt. Fél ötkor evett először. Nem akarom elkiabálni, de ez lehet az éjszaka átalvására való érettségnek is a jele. (Nagyon jó lenne, mert az összes gyerekemmel minimum két éves korukig éjszakáztam)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Halihó!

Mi már hazaértünk a taliból. Haza akartam jönni, hogy Tüci aludjon. Na jól ráfaragtam, mert TÜci elaludt a villamoson, a metrón, majd itthon nem alszik. :evil:
Barbi, köszi a vendéglátást még egyszer, szívesen maradtam volna még, de nem mertem. :oops: Így lemaradtam a finom ebédről is, pedig nagyon jól nézett ki!!! A süti viszont oltári volt!
Képeket rakok majd a blogba, szerintem tök jók lettek.
Kitty, sajna így nem taliztunk. :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi,de jó hogy maradsz!!! :D
Hú,2 éves koráig?Hogy bírtad???Hanna kb már 3 hete végig alszik éjjel.Grétike meg már 4 hetesen végig aludt.
Nekem Grétike sokat volt földön,ott tanult mászni,meg mindent.Persze vastag padlószőnyeg meg mindig terítettem le neki valamit,de általában leúszott róla.Mi sem fáztunk fel soha.
Most néztem Grétike hamis füzetét.Én 2 éves koráig írtam,mikor,miket és mennyiket eszik.Vele 3 hósan lehetett kezdeni a hozzátáplálást.Akkor mindent hamarabb lehetett.Igaz tápis volt.Most meg 4 hótól lehet.De akkor almával,barackkal és banánnal indultunk,így sorban,fokozatosan.Meg persze a tejpép,de abban is ezek vannak.Meg evett olyat is hogy 4 hónapos kortól üveges alma-eper,alma-málna.Ezt 4.5 hósan adtam neki.Csak furi mert ugye elvileg aprómagvast nem lehet nekik.Pedig az üvegen 4 hó volt.Mikre rá nem jövök itt évek után?? :lol: :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi, es szivacsot hol lehet vagatni? :shock:
mert szerintem az lenne a legjobb megoldas.. eleg hideg a ko..
mondjuk szimpatikus a kirakos is,de azok nem olyan nagyok amiket en neztem :?


Anita, komprol en nem hallottam sok jot. bar nemtudom mennyire igaz.. :roll: de biztos van aki tul koran teszi bele a babat akkor arthat, nem?

kutyafule :lol:
nyugodtan szolits ahogy akarsz, figyelek :lol:
30korul van igen,es az meg nem szamit olyan draganak.
a hatar kb a csillagos eg.. brutal.. par darab fa pedig :shock:
bar ha azt nezem h a jaroka is akorul volt.. ami 100x100as.. akkor meg nem is sok :lol:

Boro ma nem akar aludni.. egesznap fel orara birtam ra.. de folyamatosan asit.... most is letettem hatha.. ilyen 10p siras utan beszokott aludni hason.. na most nem jon ossze.. csak jobban visit :(
pedig mar azert ilyen nyugi mert faradt...

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,megoszlanak a vélemények.Grétike kb mielőtt eljárt előtte 1-2 hónapot volt benne,de egy nap nem sokat.Neki semmi baja nem volt.De sokáig én sem hagytam benne,viszont addig jó volt,míg ágyaztam és ő meg fekve,ülve ordított.Aztán mikor már jól ment neki a séta ha fogtuk a kezét,akkor járássegítője volt.Azt imádtam,csak az a baj hogy miután odaadtuk neki,rá 1 hétre eljárt.Így nem kellett utána neki.Lehet az segített neki,vagy anélkül is akkor járt volna el,nem tom.De Hanna inkább azt kapja meg.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus: majd ha hazatérsz... Felrakom a képeket ömlesztve. Nekem nem megy a címkézés, és folyton letörlöm a képeket is, amiket már egyszer feltöltöttem. Biztos én vagyok a béna, na mindegy. Ha van hozzá ideged, akkor címkézd fel a képeket, lécci, lécci! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita, tudom en vagyok a hulye :lol: de mi az a jarassegito ? :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ezt az oldalt visszaolvastam,mi is már itthon egy ideje!

Tinu!
Oké,majd cimkézem!!!Meg rakok fel én is!

annus11
 
 


jaj szegéyn Danó...mi csütörtökön megyünk,1 hét csúszásban vagyunk,mert a elsőt is csúszva kaptuk,a doki szabadságon volt!

annus11
 
 


Na képek feliratozva!Mindjárt dobom az enyémeket is!!!

Kitty !
mentél végül a talira?Csak akkor vettem észre az smst mikor már hazaértem.....Olvastad a klippet?Küldesz hozzá képeket????

Dóri!
Tőled is várom a képeket!1 nap már nem számít!Szóval megvárlak mindenképp!!!!!!Max kedden este kezdek neki,na bumm! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus küldtem a képeket.
Ha valami probléma adódna keress fel.
Mindenkit üdvözlök szépek a babók.
:D Figyellek ám benneteket. :D
Kép Szoknyásom

Kép
KépKép
csorna
 
 


Mi is itthon,már hami után.
Nagyon jól éreztük magunkat,
köszi szépen a vendéglátást Barbi!!! :D
Nagyon finom volt a tiramisu!!! :wink:
Hanna a hazafelé úton aludt,kicsit játszottunk,
és most relax a kiságyban,de még dumál. :lol:
Nézem a képeket a bloggba.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Na megírtam a levelet a BKV-nak és elküldtem. Felrakom a blogba is. Mit szóltok hozzá? Kíváncsi vagyok más is tapasztalt-e hasonlókat... :x

Kép
Kép
tinu
 
 


Na valamiért nem akarta bemásolni a blogba, akkor kiteszem ide, csak a nevemet vettem le.

Tisztelt BKV!



Két-, kisgyermekes anyukaként szeretném megosztani "utasészrevételemet" Önökkel. Egyik gyermekem 2,5 éves, a másik 3 hónapos lesz, jómagam 35 éves vagyok és mióta eszemet tudom, mindig is BKV-val jártam tősgyökeres budapestiként. Amíg gyermekem nem született tulajdonképpen semmi problémám nem adódott sem a tömegközlekedéssel, sem a BKV-val, viszont mióta anya lettem, és próbálok gyerek(ek)kel közlekedni, azóta sikerült szívből megutálnom mindkettőt. Ma betelt a pohár és úgy döntöttem, hogy megírom ezt a levelet, hátha történik valami, mondjuk legalább egy "fejtágítás" a járművezetők számára a témában - ha egyáltalán számít (pedig kéne) az utasok jólléte a BKV-nak. Az elmúlt 2,5 év alatt tapasztaltam a következőket rendszeresen (nem alkalmanként, vagy egy-két vezetőre vonatkozik, hanem általános!):

1. Hiába látja a buszvezető, hogy a megállóban, végállomáson babakocsival anyuka áll, mégsem képes úgy megállni a busszal, hogy a járdasziget és a busz között ne szinte áthidalhatatlan szakadék tátongjon! Úgy kedvem lett volna néhányszor megkérni a sofőrt, hogy ugyan tegye már fel helyettem a babakocsit a nem alacsonypadlós buszra...

2. Szintén hiába látja a buszvezető, hogy a felszállók között kisgyereket a kezében tartó vagy öreg, nehezen mozgó személy száll fel, mégsem várja meg, míg az illetők leülnek, hanem beletapos a gázba és úgy indul ki a megállóból. Az utas pedig próbáljon talpon maradni - gyerekestül. Ugye nem kell mondanom, hogy ez mennyire balesetveszélyes és hogy nem a sofőrön múlt nem egyszer, hogy nem lett belőle esés?

3. A sofőr forma-1-es autóversenyzőnek érzi magát, és padlógáz-padlófék rendszerben vezeti a buszt, miközben az utasok veszettül kapaszkodnak, hogy el ne essenek, vagy le ne essenek az ülésről. Persze ilyen tempó mellett a nem túl jó utak miatt a busz úgy ráz, hogy kész csoda, hogy eddig egyik terhességem esetén sem történt semmi baj a babával, vagy velem.

4. A mai történet vitte nálam el a pálmát, és egyben apropóul szolgált erre a levélre. Két gyerekkel próbálnék leszállni a végállomáson (!) a magaspadlós buszról. Az egyik gyerek elöl rajtam kenguruban, a másikat kézen fogva igyekszem levezényelni a lépcsőkön. De úgy látszik, túl lassan közlekedhettünk (nem voltunk azok), mert a türelmetlen sofőr kis híján ránk (illetve a 2,5 éves kislányomra, hiszen én már lentről igyekeztem lesegíteni szegényt) csukta az ajtót! Szívem szerint megérdeklődtem volna a kedves vezetőt, hogy van-e gyermeke és vajon mit szólna hozzá, ha vele és a feleségével lenne ilyen udvarias egy kollegája...

Egyszerűen felháborító az a figyelmetlenség és érdektelenség, ami a sofőrök nagy részéről tapasztalható a gyermekesek, de a nem gyermekesek felé is. Egyik általam vázolt probléma esetén sem lenne szükség semmiféle pénzügyi beavatkozásra a BKV részéről, egyszerűen csak az odafigyelés és empátia hiányzik, de az nagyon! Nem hiszem, hogy a menetrend megköveteli a száguldozást, vagy azt, hogy ne lehessen óvatosan indulni a megállóból, vagy akár egy perccel később beérni a végállomásra. Vagy igen?

Üdvözlettel:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,sztem teljesen korrekt a leveled!!
ugyan en mar nem jarok bkv-val de elotte nagyon sokszor tapasztaltam en is ezt.
sot lattam is .. :x
sokszor meg gyerek nelkul is nehez volt.. es persze felhaborito..

Netti
Kép
maumau
 
 


Na feltettem a képeket!Feliratoztamis!Remélem nem írtam el semmit!!!


Barbi,még egyszer köszi mindent!!!Szupi volt!!!Azt a spenótos tésztát meg fogom csinálni!!!Remélem az uram nem vág ki vele...hiszen nincs benne hús :lol: :lol:

Ja és Léna lemaradt a csoportképről mert alukált éppen.... :( majd oda retusálom :wink: Illetve képzeljétek oda őt is!

Tinu!
Teljesen átérzem a helyzetet!Hétvégén szinte mindet tapasztaltam is!!!!

Csorna!!!

Nagyon gyönyörű a kis szoknyásod!!!!!!Gyere többször!!!Máris nézem h megkaptam e a képeket!!!!

annus11
 
 


Annus,de , az elso pihiszekes kepen nem Lena van hanem Csani :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Igen,tényleg!Köszi!
Ilyenre gondoltam pont 8) :lol: Tudtam h vmit elírtam!
Csongi helyett is néha Csanit akartam írni :oops: csak siettem :wink:

És Szofi drága!!!Köszi h lehoztad a cumisüveget!!Pedig eszemben volt h nehogy ott hagyjam!Még jó h nem itthon jutott eszembe :roll:

annus11
 
 


Helló!

Megyek mindjárt levizuálni, hogy Annus lelénázta a Csanim,at! :lol: Ezt nem mesélem el neki, ha nagyfiú lesz!

Dóri, Danó mihamarabb legyen jobban!

Barbi, én csak felnézni tudok rád a mai nap után! Köszönjük ezt a fantasztikus vendéglátást!

Trixi, még jó, hogy maradtál, majdnem frászt kaptam.

Most menek, puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anus! Jajjj ugyanmár, nagyon szivesen! :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


:lol: :lol: és még kis is zártad magad,micsoda hős 8) :lol:

annus11
 
 


nah, nagyon szepek a babak-anyukak eggyarant :wink:
hogy viselkednek egymas mellett a picik? meseljetek :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti: a közös kép vicces volt, mert 3 gyerek ordított, egy meg mélyen aludt. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti,járássegítő: http://www.jatsszvelem.hu/termekek/fish ... motor.html
A miénk is ez a márka,de arról nem leltem képet,de keresek.
Nagyon jók a képek a blogon.Minden baba olyan aranyos,a mamik pedig csinik!!
Tinu,jó kis levél. :wink: És mind igaz!!Erre felé is,pedig erre nem sokan vannak,de ugyanez van sajna.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jöttek anyósék. :roll: Majd jövök!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tinu, azon jot mosolyogtam :lol:
Bogi aludt ? :lol:
Csongit se hatotta meg a dolog :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita, igy mar ertem :lol:
es ezzel nem esik el vagy mi? :roll:
en attol felnek ezzel meg nagyobbat esik :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu
jól megírtad ezt a levelet! Nagyon bátor vagy, hogy elindulsz 2 gyerekkel. Én kocsival is 2x meggondolom.

Nézegettem a képeket, olyan jó, hogy már ismeritek egymást személyesen, én még senkit se :-(
pumuklii
 
 


pumukli,ket gyerekkel meg kocsival se lehet konnyu, en Boroval is megszenvedek neha :roll: (pedig kocsival megyunk csak,vagy max a kozeli boltba kenguruval.. )
de legalabb csak ra kell figyelni, egyelore nemtudnam megosztani a figyelmem meg valakire rajta kivul.. ugyhogy le a kalappal azok elott akinek ez megy :wink:

En Eszterrel talalkoztam a korhazban, Almos aludt EPP :lol:
Boroka uvoltese se keltette fel ha jol emlekszemm :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: