Új privát üzeneted érkezett!

Zümis palacsintát? Küldjél egy pár darabot nekünk is... 8) Előbb volt itt az Algidás autó és vettem Carte d'Or fagyit úgyhogy mi azt eszünk.... :D Na nálunk is punnyad a család... én meg már a vasaláson is túl vagyok... látom mindenki pihen meg csavarog :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok Csajok!

Na, megjöttem...
Bocsi, hogy úgy szó nélkül tűntem el, de bolondok háza volt az indulás előtt, örülök, hogy nem hagytunk itthon semmit...

Nagyon hiányoztatok, és sokat gondoltam rátok... nagyon szépen termeltetek, esélyem sincs 10 oldalt visszaolvasni, úgyhogy Ladmon összefoglalót kérek, léééccccíííííííííííííííííííííí!!!!!

Röviden: nagyon szép és jó volt a nyaralás, bár Vendi aludni elfelejtett éjszakánként, szóval semmiképp nem volt pihentető... Jön a foga alul egyszerre a két első, és eléggé megkínozza szegényt....

Alapjában véve azonban nagyon szépen bírta az utat, és az ottlétet is, semmi panaszunk nem lehet rá, mindenki imádta, kézről-kézre járt a szállodában...

Zsuzsi: képzeld el, hogy egész héten csak 3 kaki ment a pelusba, egyébként wc-be.. én olllyan büszke vok... :oops: pedig naponta többször is van ám... a pisikkel nem próbálkozom mindig elkapni, de sokszor sikerül... és olyan nagyon jó érzés... Ti hogy álltok ezzel???

Hozok képet, amint lesz egy kis időm... Rengeteg a mosnivaló, és pakolni, vasalni is kell, és mindezt 3-4 órás alvásokkal, persze azt sem egyben... :wink: :(

Rengeteget kirándultunk, mászkáltunk, finomakat ettünk, ittunk, tényleg szuper volt....

Julcsi, Bogi: végül jöttök??? Hívjatok, ha van valami konkrét!!!! Szeretnék talizni Veletek mindeképp!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Nagyon-nagyon köszönjük a köszöntést!!!!

Rendesen meghatódtam, hogy gondoltatok ránk...... :oops: :oops: :oops:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, visszaolvasni nem nagyon tudok!
Férjemnek idegbecsípődése van, voltunk ma az Auchanba bevásárolni egy csomó ásványvizet, meg üdítőt, és rosszul emelt! :?
Kapott injekciót az ügyeleten, mert lépni is alig tudott! Most pihennie kell!
zsu83
 
 


millye!
Palacsinta nem lett :( leszavaztak :evil: lapcsánkát csináltam fokhagymás tejföllel .Elcsábultam :oops: remélem Mukinak holnap nem fog fájni a pocija :? :oops:
Jajj tudom mit akartam írni...jó amit Ladmon mutatott videót az ici pici pókfíról csak szerintem kicsit tempósabb a kutyuson ....
Szerintem kérjük meg Zsut vegye videóra és tegye fel ,hogy is szól a kutyus

amy81!örülök ,hogy újra itt és ,ohgy szerencsésen megérkeztetek !! :lol:
Vendinek boldog hófordulót!!
ééééés sok -sok képet kérünk!!!

Zsu!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
energia párodnak és gyors gyógyulást!!!Tavaly apósom járt hasonló képpen...Ő sövényt nyírt rosszul mozdult....

Kép
zümis
 
 


hello Mindenki!

Viszaolvasni most nem tok, majd holnap...megvolt az esküvő, péntek délelőtt ruhavadászat, sikerült 5 perc alatt, bár nem lett a a kedvencem, de nem volt kedvem tovább menni....
Tanu voltam, nászmisés esküvőn, elől ültem végig, ugyanabban a templomban, mint ahol laza 8 éve a mi esküvőnk volt...hát majdnem bőgtem :( Szóval nagyon szép volt, nagyon megható, és a buli is jó volt! Vinci élvezte, nagyok is! Jó sokat kölcsönvették, kedvenc baba lett....
pár kép:(rólam alig készült, azok is gázosak :) )
az ifjú pár(Öcsikém Gergő, és Dóri)
Kép
a templom előtt hatalmas szélben én:
Kép
a csini koszorúslány:
Kép
Végre vége:
KépKép
szüleim:
Kép
Mennyasszony itatás:(Hugom, meg én, és az ifjú feleség)
Kép
tánc, tánc, tánc:
KépKép
vonatozás:
Kép
torta:
Kép

és akkor még szombaton délelőtt beszereztük Vinnyó etetőszékét, imádja!!!!:
KépKép

van egy videó is,feltöltöm majd, hát azon láccik, hogy igen sok pálinkát megittam, úgy vigyorgok, mint a vadalma....hú, nagyon fájt a fejem ma :oops: Hát koccintottam eleget :) Ha már nem szopizunk, hát kihasználtam :)
nah, holnap mejd jövök, bocsi asok képért, de nem tudtam választani

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Amy81 Vendinek boldog hófordulót! Nagyon ügyes a kakival Vendi! Mesélj erről, hogy hogy csinálod... :D lehet, hogy én is kipróbálom! Örülök, hogy nagyon szép és jó volt a nyaralásotok! Viszont annak nem hogy Vendi nem aludt :shock: De majd otthon bepótolja :D

Zsu83 jobbulást a férjednek! Remélem hamar rendbe jön! Akkor most nem megy dolgozni? :?

Zümis a lapcsánka olyan mint a tocsni? Mert akkor tudom, hogy az melyik... ha nem akkor leírod a receptet? :D akkor megkérem Zsu-t vagy Bogit, hogy videózza le nekem a kutyust :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


jah, a másik hugom(Jobb oldal) én gyerekkel: és a barátnőm szintén kisgyerkőccel...
Kép
mazsolák: Hugom gyerkőce bal oldalon:
Kép
és a nagyobb fiam:
Kép
hát ezek lemaradtak....:):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


millye: megnézem azért, mert én szeretnék menni fürdeni és ha találnék olyat amiben még nagyjából jól is érzem magam, akkor
talán megér annyit. Bár ha találok is úgyis behisztizek időnként
hogy hogy nézek ki...A kutyust majd levidezom

amy: üzenek! ügyes Vendi

ikverus: csini voltál nagyon és az ifjú pár is! és a gyerköcök is helyesek

zsu: jobbulást nektek!

Kép
budabo
 
 


millye!A lapcsánka = tocsni,maflás ... csak én időhiány miatt nem egyenként sütöm hanem olajos tepsibe simítom bele és félidőnél megfordítom :oops:

lkverus!gratulálok az ifjú párnak.....minden képen látszik ,hogy fergeteges volt a hangulat!!
Régen voltam már én is egy igazi lagziban!!
Nem tervezi valaki mostanság ??
Nagyon jó Vinyó etetőszéke..annó én is akartam egyet anyósékhoz meg is kértem a sógornőmet vegye meg pénzt oda is adtam...de mindig azt mondta ,hogy nem volt csak a kiállított darab pedig jól jött volna már sokszor... meg meg is örökölte volna ha lesz babájuk mert nekem van itthon etetőszékem.

holnap mennek el a nagy gyerekeim :cry: :cry: :cry: :cry:
annyira nem akarom!!!
MÁr variálnak mikor jönnek haza....3.-a vagy 6.-a

Kép
zümis
 
 


Köszönöm lányok a sok-sok drukkot, remélem használ, mert most nagyon szenved! :?

Zümis, sajna nem tudom felvenni, nincs kameránk, a fényképező meg hangot nem vesz fel! :?

Verus, nagyon jók a képek! :lol:

Bogi, ha még olvasod, jó utat Nektek, és kitartást az anyóshoz! :evil: Puszilom Fügét! :D
zsu83
 
 


Millye, hát így most nem tud menni dolgozni, pedig holnap kezdett volna! :?
zsu83
 
 


Verus nagyon csini voltál, meg a gyerkőcök is! Az tetszik a legjobban ahol Vinci is vonatozik :D

Zsu jobbulást szegény apának, az én anyukám is becsípődős, tudom milyen...reméljük hamar múlik!

Bogi kitartást, sorstársam :) Drukkolok a túlélőtáborhoz :)

Mist gyere gyakrabban!

Amy nagyon ügyik vagytok a kakával, hogy csináljátok? Mikor nyögni kezd elviszed a wc-re, vagy más jele van? Olit nehéz elkapni, van hogy már csak a bűzriadóból tudom hogy kaka van, semmi jelét nem adja hogy nyomna :)

Millye a mei tai-t nemrég hirdették itt a topikban, kértem színmintát és úgy döntöttem kipróbálom, jövő héten biztos ideér. 5200 volt postával együtt.
A bicikli-utánfutót hol láttad 35 ezerért? Az szerintem tűrhető ár, ha az a típus amire gondolok.
Láttam ám vaterán házilag gyártottat is, na az igazi extrém sport-fílinget kölcsönöz a dolognak :D

A játéklistáról lemaradt Zéti mostani favoritja, egy marék aprópénz :D Hetek óta hurcolász magával egy marék aprót, ha talál egy dobozkát belerakja és azzal együtt hurcolássza, néha megcsörgeti... :D Ha valamin rést talál, mondjuk a szgép cd-meghajtóján, vagy az autó hűtőrácsán akkor beledugdossa és kér még egy marékkal mert ugye elfogyott :D Remélem kinövi végre mert a hideg kiráz hogy a koszos pénzzel játszik, meg szoktam neki mosogatni amit odaadok, nade...

Olibetyár hivatalosan elkezde a fogzást, juhé...és nem az alsó egyesek hanem a felső :shock: alul még semmi nem látszik, a két felső egyese meg hót fehér, pár nap és áttör neki az tuti mert látszik hogy már nagyon feszíti az ínyét. Meg sem lepődök, Znek is össze-vissza jöttek a fogai, nem a "hivatalos" sorrendben. Tök mindegy csak ne fájjon. Na kíváncsi leszek az éjszakára, már megvolt két ébredés, fél 10kor tettem le és még nincs éjfél. Nem tudom érdemes-e lefeküdnöm.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Nem várok tovább, lefekszek, kihagyott egy ébredést pedig most kellett volna 8)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Elkiabáltam, mikor írtam hogy kihagyott egy ébredést egy percen belül fel is ébredt úgyhogy nem hagyta ki :? Az volt a harmadik ébredése úgyhogy magam mellett hagytam a nagyágyban, együtt "aludtunk", hát, annyi értelme volt hogy nem kellett felugrálni, viszont én nem tudok úgy pihenni ha ott van mert sokat forgolódok...áh mindegy, lerágott csont.

Ma jön haza Zéti, már úgy várom, nagyon hiányzik...

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


sziasztok!
Etetőszék beszerző akció iszonyat volt....már majdnem késésben volt fél órám, hogy végigfussam az ikeát, és ezt az egy dolgot megvegyem :( Budaörs, tömeg, iszonyat tömeg, minden centiméteren emberek százai....rólam csöpög a víz, száguldok a gyerekosztályra, megvan a szék helye, megyek az önkiszolgálóba, még menetközben leakasztottam egy csomag előkét :), kérdezem a flangáló eladót, hogy a párna az ülésbe szintén lenn van az önkiszolgálónál, mert fenn nem láttam sietségemben, és nem is érek rá keresni....azt mondta, minden alkatrésze lenn van, nah akkor futok le, teljes esküvős díszben, magas, tűsarkú szandiban, ami nem volt raktam 2 éve legalább, hát már fájt is a lábam, és akkor még nem is voltunk az esküvőn...leérek, rövidített úton meg is találom az önkiszolgálónál a szék helyét, összeszedtem mindent, de párna hozzá sehol...kérdezem a lenit eladót, hogy hol van, aszongya, az csak fenn a bemutatórészben...hát vazze! Most jöttem le, már így is késésben vagyok, a pénztáraknál kilóméteres sor, hát futok vissza, eltévedtem a sok rövidút közt, fel az emeletre, megvan a párna, nem is kelett sokat keresni, nagy boldogan futok a pénztárhoz, legalább 3x csúszott ki minden a kezemből, de már telcsi apának, migyá kijövök....hát a pénztárnál, mikor pakolnék ki a szalagra, nézem, itt csak kártyával lehet fizetni....na, ilyet még nem láttam, mert olyan ugye van, hogy nem lehet kártyával, de hogy kpval vónem, ilyennel még nem találkoztam...azt hittem felrobbanok, pénztáros közölte, hogy kp-t nem tud elfogadni. már majdnem bőgve, iszonyat izzadva újrakezdtem a sorbanállást másik kasszánál. fél óra alatt végeztem is...hát az 5 perces vásálásom laza egy órát tartott, mire odaértünk a menyasszony házához, lemaradtunk mindenről, és futás volt már a templomhoz....szóval sokmindent kiálltunk az ülésért, gyerekek meg egész idő alatt a kocsban apával főttek :(

:evil: :evil:
de aztán megnyugodtam én is, és örültem, hogy megvan az ülés, és élveztük az esküvőt!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


vonatozásos videó lagziból:
http://www.mommo.hu/media/vonatozas
valahol jön vinnyó is anyukámmal, de nem néz a kamerába :)
én a végén vagyok kissé pálinkásan :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Budabo Ma utaztok? Vagy már el is mentél? :roll: Érezzétek jól magatokat! Kellemes pihenést! :D Aztán jelentkezz!

Lkverus sok boldogságot az ifjú párnak! Nagyon hasonlítasz anyukádra! :D Az etetőszék mizéria nem lehetett semmi... :shock: :?

Zümis mi is szeretjük a tocsnit :D A gyerekeidet ne engedd el sok időre nehogy az exed telebeszélje a fejüket :?

Zsu83 hogy van a férjed? Kap valami gyógyszert? :roll:

Zetibebi a bicikliutánfutót itt láttam: http://dunafoldvar.olx.hu/kerekpar-bici ... d-23301137 A lányom is szeretett az aprópénzzel játszani :roll: nekem is az volt a dilemmám, hogy koszos... :? Olinak fent jön a foga :?: :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Lkverus: Nekem nagyon tetszik a ruhád mintája, és csini voltál benne! Na, én az általad említettek miatt nem szeretek vásárolni a multikba! Bemész egy gyors vásárlásra, és kijössz egy óra múlva :twisted: :twisted: :twisted: Csak akkor éri meg ilyen helyre menni, ha van időd nézelődni.

Zsu: Szegény férjecskéd! remélem ma már jobban van!

Jelentem, már nekünk is két fogunk van. Ezt a másodikat jobban megszenvedtük mint az elsőt, de már kint van! Sikerült habtapit beszereznünk. Szegény férjem bejárt három Tesco-t, meg egy Auchant. Az ismerősök is nézegették a multikba, de nem volt számos, sem betűs, az állatos meg nagyon apró részekből áll. Már teljesen ki voltunk idegileg, amikor egy ismerős mondta, hogy miért nem nézzük meg egy kínaiba? Erre fogtam a gyereket, és itt helyben a kínai boltban rögtön kaptunk, és egyáltalán nem volt drága :) Majd csinálok fotót, ha a gyermek csinál valami extra produkciót rajta. Ja újdonság, hogy gyermekünk elkezdett kattogni, ami sokkal job, mint mikor ultrahangon síkoltozik :wink:

Mit szóltok Massa balesetéhez? Erre vajon mekkora esély volt, hogy az a rúgó pont őt találja telibe :roll:

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


A helyesírásért bocsi :oops: Kicsit siettem!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Crocus gratulálok Attila második fogacskájához! Nálunk még egy fogacska sincs... :roll: Nagyon sokat szenvedett szegény? Éjszaka is nyűgös volt? :roll: Massa balesetét nagyon sajnálom mert neki drukkolunk ő a kedvencünk... Neki Magyarország szerencsétlen hely mert tavaly az utolsó kör előtt állt le a kocsija pedig vezetett most meg ez a baleset... :? :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu, férjednek jobbulást!!! Kiropraktőrt nem akartok kipróbálni? Apukámon rengeteget segített.

Verus, az esküvő miatt irigyellek, nálunk évek óta senki sem akar házasodni. Tamara szegény mindig is koszorúslány szeretett volna lenni, szerencsére tavaly a volt óvónénije felkérte rá, olyan boldog volt.... De az igazi lagzi kimaradt.

ZétiVera, kemények az éjszakáitok :( , sajnos nálunk is hasonló a helyzet, kisasszony mostanában 5-6-szor ébred. A héten ráadásul vendéggyerekünk is van minden nap, nem tudok ledőlni, ha Natasa alszik.

Crocus, ez a kattogás jópofa, hogy csinálja? Nálunk a nyálfújás a nyerő, így a napi 3 átöltözésből simán 5 lesz :lol:

Kép
mist
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek jól telnek a napjai. Gratulálok a fogacskákhoz akinél jön már, Ti már vághatjátok a centit, h annyival is kevesebbre kell várni :) (ugyanakkor hihetetlen, h már itt tartunk, mikor még csak "tegnap" írtuk a szüléstörténeteket).

Nálunk az új sláger az éjszakai 3-4 ébredés :? Zétivera én nem tudom, Te hogy bírod ezt még, de én totál kész vagyok. Most keltem fel, fél órája. Eddig mellettem aludt Marci. Volt ma egy 1 órási kelés, egy 3 órakor és még egy 5:30kor. Mind a 3 alkalommal csak mellettem aludt vissza, cicit csak 5:30kor kapott. A kutyafülétmegamacskafarkát! Négykézláb áll, jön - megy az ágyban és mórikálja magát (mondjuk legalább nem fájdalma van és nem sír, ez azért még jobb, mintha valami baja lenne). Na de akkor is, hogy lesz ennek így vége? A jövő héten ki akartam költözni a szobából és neki adni a mi hálónkat, de így hogy? Aludjak még egy darabig vele matracon? Áááááá.... nagyon meglepődtem. Elfogadtam h nappal rossz alvó, mert az éjszakát átaludta, de most nappal sem és éjszaka sem alszik.... és egyáltalán hogy bírja? Asszem mennem kell szakirodalmat olvasni. Habár sokat nem fog érni... az előzőekkel sem mentem semmire. Olyan nálunk nem megy, amit Julcsi írt a múltkor Ladmonnak, h beteszem az ágyba és ringatom a popsiját stb. Mert négykézlábra áll (képtelenség visszanyomni, erőszakoskodni ugyebár meg nem fogok vele) és jön megy, hiába h álmos, egyszerűen képtelen letenni magát és kicsit megpihenni. A cumi változatlanul nem megy, a hüvelykujját meg elveszítette (nem is tudom h hol). Szal marad a ringatás.... egyébként azt olvastam az álomba ringató prakitikákban, h nem azért kel fel 30 perc múlva mert nem az ágyában aludt el, hanem a karunkban és megriad attól h most az ágyban van, hanem mert az első 30 perc az a mély alvás, az utána következő 10 perc az éber. És ott ébred fel. Múlt héten többször rajta is kaptam, ill. időben felrohantam a szobába és többségében még sikerült is visszaaltatnom egy órára. Így kaptam 2*1,5 órás nappali alvást 10-10 perc megszakítással. Ez is több, mint a semmi 8) . Azt hiszem el kell ezt fogadnom. Egészséges, erős kisbabám van, aki lassan feláll (nem viccölök! amit elér belekapaszkodik és térdre húzza magát! és már 3x fel is ült a hétvégén pár mp-re). Az alvókája nem jó, de a fizikuma kiváló. Én meg egyszer majd csak alszok 8 órát egyben.

Na lécelek. Mosás, főzés, tömlő és pelusvásárlás
Ma sem fogok unatkozni (pedig hjajjj de szeretnék már vmi szépet hímezni Marcus szobájába).

Mindenkinek szép napot!

KépKép
hugic
 
 


Hi-hi! Mist! Nálunk is ez megy... mármint a nyálfújás + öltözés :)

És egy kép a térdelősről, meg a sarkán ülésről:

Kép

Kép

KépKép
hugic
 
 


Hugic, Marci pont olyan, mint Tamara volt annak idején! Nem aludt se éjjel, se nappal, 5 hónaposan kúszott, 6 hónaposan felállt (figyelj rá, hogy időben lejjebb tegyétek a kiságyat!). Nagyon fárasztó, tudom, de úgy 4-5 éves korától igazi mintagyerek lett, ha ez vigasztal :lol: .

Ja, és ne higgyetek senkinek, aki azt mondja, hogy a második gyerek mindig jobban alszik... :lol:

Kép
mist
 
 


Hú, milyen tündéri!!!

Kép
mist
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk! Férjem reggel alig bírt felkelni! Körzeti csak du rendel, addig nem tud hova menni, mindenhova beutaló kell! :?
Igyekszem olvasni, de bocsi reagálni nem nagyon tudok, most olyan mintha 2 picibabám lenne! :roll:

Millye, help!!!!!!!!!!!! Esetleg valami homeós ötlet?! :roll:
zsu83
 
 


Marci de ügyi! :D
Hugic, éjszaka nálunk is volt buli fél4-től negyed 6-ig, hát teljesen kivagyok, nem vagyok én ehhez hozzászokva, leborulok minden éjszakázó anyuka előtt, nem tudom hogy bírjátok! :roll:
zsu83
 
 


Tomi rendőr-sztorija: az alapvető gáz nem az volt, hogy a járdán söröztek, hanem hogy ugyanarról a meccsről jöttek (ez a rajtuk levő mezekről, sálakról látszott), ahol a rendőrök összetűzésbe kerültek egy csapat balhézós bunkóval - a rendőrök nyilván azokat akarták elkapni, csak azok elmenekültek, Tomiék meg gyakorlatilag rosszkor voltak rossz helyen (ahogy ezt később az egyik rendőr mondta is nekik). Haverjai megjegyezték az egyik rendőr azonosítóját, és bejelentést fognak tenni amúgy.
Nem vettem észre, hogy későn jött volna haza, mert tudtam, hogy a meccs után még leülnek iszogatni, és egy-egy italozás után ugyanígy hajnalban szokott megérkezni.
Nila, igen, majdnem minden héten elmegy haverokkal, így állapodtunk meg.

Efe nagyon-nagyon ügyesen beszél :D deédi :D

Hugic, nagyon cuki az vonalzód :)
Ugyanez a térdelés megy nálunk is, illetve félig-meddig fel is áll belőle, aztán lehuppan a popsijára, és üldögél :D nagyon cuki, de persze leginkább az én combomra támaszkodva szereti csinálni (és itt visszakanyarodnék a játszószőnyeg mellett ülve főzés nehézségeire.... :roll:)

Dina, jó, hogy bekukkantottál, aki meg ellopta a szatyrotokat, remélem, semmi örömét nem találja benne! (Bogi, én a járókás csajról is elhiszem, hogy a cuccok egy részét így szerzi, amilyen lepukkant volt.....)
Védőnő, gyerekorvos mit mondanak rá, hogy Csenge nem nagyon forog? Ha szerintük rendben van, akkor ne aggódj miatta! Szoktad tornáztatni? Ladmonéknak a Dévény-féle torna nagyon bejött, Esztike szuperügyesen megtanulta a szükséges mozgásokat!
Nagyon kis helyesek a leánykáid!

Ladmon, pillepalack a kedvenc játék Adrinak is :D meg a mobilomat akarja mindenáron megkaparintani, elő is keresek majd neki egy régit játszani :D

Voltunk tegnap anyóséknál... f@szán sikerült: Adri újabban annyira anyás, hogy még Tominál is ordít, ha nem otthon vagyunk, otthon legalább vele remekül elvan, mással otthon se. Így viszont tegnap kőkemény visítozás ment minden alkalommal, ahányszor elmentem WC-re, egyébként meg állandóan a kezemben lógott. Nagymama megsértődött szegény, emiatt sajnáltam, úgy szeretett volna kicsit unokázni. Aztán leszidtam Adrit, hogy ez így nem jó - nem durván, de azért szigorúan beszéltem vele az egyik ilyen vonyítós hiszti után. Erre apósom elmondta, hogy miért bántom, mert hiszen olyan aranyos, és jó gyerek. Persze, hogy aranyos, imádom is, de attól még meg kell tanulnia, hogy hisztizni nem szabad. Hazafele a kocsiban meg én vezettem (Tomival felitatott az apja egy fél üveg Jägert, a másik felét megitta ő), az út utolsó fél óráját torkaszakadtából végigordította Adri, a végén már rekedten, sehogy se lehetett megvigasztalni, ennyire és ilyen hosszan még soha életében nem sírt. Amint hazaértünk, ölbekaptam, és nagyon-nagyon megölelgettem, szegénykém még vagy fél órát hüppögött :cry: aztán nagy boldogan négykézlábazott a kis szőnyegén az apjával, itthon már nem volt hozzám nőve :D eredetileg azt terveztük, jövő héten is megyünk, de asszem, ez most kimarad, rég volt ilyen vacak napom, Adrinak meg még sose.

Nila, nagyon szép képeket csináltatok!

Vendinek boldog-boldog feledik szülinapot utólag! :D
Nagyon ügyes a WC-be kakilással :) Meg persze te is nagyon ügyes vagy, hogy így együtt tudtok működni! :) várjuk a képeket!

Ági nagyon szép koszorúslány :D

Crocus, mit jelent az, hogy Attila kattog? Hogy csinálja? Muti videót :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Na még:Attilának gratulálok a második fogacskához! :D
zsu83
 
 


Mist - óóóó azt már lég letettük.... mármint a kiságyat :) ugyanis egyik hajnalban arra keltem, h 3:15-kor négykézlán nyújtogatja a nyakát és nevetgél rám. A feje totál kilátszott a kiságyból.... majd infarktot kaptam... másnap apája leszerelt :lol: de azért köszönöm h figyelmeztetsz!

Öööö én második gyerek vagyok és álombaba voltam. Ettem, majd aludtam, majd ettem, majd aludtam... szal van remény! Ídösanyám úgy járkált be megnézni h élek-e még :lol: enyhén szólva nem volt ehhez hozzászokva 8) tesóm miatt :lol:
4-5 év??? :shock: Akkor addig nem jöhet a második??? Mert én egyel is nehezen bírom :wink:

Igen Stelly! A combomon nekem is:) na meg a cicirángatás megy neki most nagyon, mert kapaszkodik a lelkem mindenbe és vhogy mindig a cicimet találja meg :roll: (meg tesómét)
Látom Stelly a főzés nálad is helyrajzi akadályokba ütközik :wink:

KépKép
hugic
 
 


Zsu - mielőbbi jobbulást a páronak! Párom is dokinál van, neki a háta.... :cry: totál ki van szegény!

KépKép
hugic
 
 


Hoztam pár képet megint. Próbáltam levideózni Adri kutyapózos-popsifeltolós, ülni-igyekvős, feltérdelős-felállnipróbálós mutatványait, de a fényképezőgép annyira de annyira érdekes, hogy ma újra kell próbálkozzak :lol:

Itt Tomihoz ment oda, és sértődötten nézi, hogy ő meg felállt a székről:
Kép
Segít nekem rendet rakni:
Kép
Ilyen csinos ruhát kapott a kollégáimtól múlt héten:
Kép
Új csinos ruha farzsebe 8)
Kép


Hugic, nagyon hasonlóan fejlődik a mozgása a kis manóinknak :D csak Marci majdnem egy hónappal fiatalabb, szóval nagyon belehúzott :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye: Hát szerencsére csak egy este volt, amikor sírt a foga miatt (általában nagyon jó alvó, és ha betesszük az ágyába már vagy elaludt a cicin, vagy csendben elszórakoztatja magát -ő még mindig megtalálja az ujjacskáját), de a nappalok eléggé nyűgösen teltek. :( Az biztos, hogy mostanában amúgy sem volt túl szerencsés szegény Massa...

Stelly, Mist: Szívesen fel tennék róla videót, de ahhoz szerintem béna vagyok, na meg előbb majd meg kell örökíteni! :wink: A lényeg, hogy visszagörbíti a nyelvét a szájpadlásához, és úgy csetteg-kattog mint a lovászok szoktak a lovaknak. Ja, és gyakran csinál úgy, mintha rágna valamit. A párom szerint olyankor mintha egy öregember csócsálná a falatot :)

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Stelly: Ja, és Adri baba még mindig iszonyúan ügyes, és jól előre sietett a fejlődéssel :)

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Hugic: Marci is nagyon ügyesen térdel :)

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Eszter, sajnálom a tegnapi vacak napot! Mi hétvégén megyünk anyósomékhoz, ha addig rendbejön Zsolti!
Nagyon csini Adri az új ruhába! :lol:

Hugic, Te párodnak is jobbulást! Ő is megemelte magát? :roll:
zsu83
 
 


Hugic Marci, és Adri baba rettentően ügyesek!!!!!
Gratulálok a fogacskás babáknak is, nekünk még nem tört át, mindennapos sírást okoz, de majdcsak..., szerintem olyan lesz mint a lányom, akinek 8 hósan jött ki az első, és zsinórban a többi utána egy hét leforgása alatt.....
Lerokkant apukáknak jobbulást!!!!!

Kár hogy az ikeából nem lehet házhoz rendelni :( akkor el se mennék soha!!!!!De hát nem értünk rá máskor, szék már kelett, és akkor jártunk környéken....

Jajj, én már annyira várom a szeptembert!!!!!!Nekem az lesz hawai!!!!! Bizti csúnya anyuka vagyok, de már nem tom lekötni a nagyokat, és már mondhatnám kedvem sincs....és már unom a sok barát jövés-menésést, meg a ki hol alszik, kinél dolgot....

ja, és megin megyünk esküvőre szeptemberben....most kaptunk meghívást, lányzó mgein koszorúslány lesz.....na, hátha belefogyok a pöttyös ruciba :):):)

2. gyerek nekem álombaba volt, eszem-alszom volt a programja egy éves korig, aztán fordult a kocka, ő lett a koránkelő, folyton karattyoló, ruhaproblémázó, folyton potyogó, síró királylány....azóta is.....lehet érdemes azt az egy évet kibírni egy nemalvós izgága csemetével, hogy aztán szuper nyugis, jóalvós gyerek legyen, mint nekem az első....Hát Vinciben is nagy reményim vannak, ha most ilyen gázos, talán ő is jógyerek lesz nagyobbnak :):) Remény hal meg utoljára!

eljutottunk a kaja közben is köpködünk, berregünk problémához.....imádom :twisted: !!!! Vinci körül folyton takarítani kell, és átöltözni etetés után :):):) Nah, még ilyet Andris és Ági se csinált, úgyhogy újdonság...mindig tanulok valamit.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Jobbulást apukáknak!!!

Gratula Attila fogaihoz! A tornászpárosunk hihetetlen ügyik :shock: :D (Adri és Mancúr :) )

Zéti hazajött, hát egy darabig nem megy... :evil: van sok kis apróság ami nem tetszik, biztos túl kritikus is vagyok anyósommal, de az azért durva hogy Z fogai szinte feketék, talán én mostam meg utoljára mielőtt elment, és valszeg férges :shock: :evil: :evil: :evil: No comment. Holnap viszem Olit prevenar-ismétlőre és viszem Zétit is hogy nézze át. Hát beszarok. Azért ez már...

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


[b]zsu: már nem olvastam, de köszönöm, megérkeztünk, három óra, Fügi kicsit nehezebben birta, de már elvan, megjöttünk evett egy üveg gyümit, két óra múlva 210-et és most alszik.jobbulást nektek.
zetibebi: köszi igyekszem, de még csak pár órája jöttünk meg, de dumáldumáldumál és dumál

ikverus
: szegény, jó kis ikeázás lehetett

millye: na lenn vagyunk, de itt ül mögöttem s dumál,dumál dumál. Délután megyünk megnézni a házat amit vett, meg ha beleféri időben fürdőrucit nézni. Szegény férjem kölcsönkért egy tetőbokszot - kicsi a kombi és sok a cuccunk :oops: - és lecsavarta az antennát és előre rakta az ablaktörlőhöz, jelszóval ott tuti nem felejti el. M3-as elejéig birta ott lerepült. Drágám megállt hogy majd jól megkeresi és felszedi :shock: :shock: akkor forgalom volt hogy esélye nem volt bejutni a belső sávba és füge is felébredt...szóval szarul indult. Laci tök ideg volt de mondtam hogy mindenkivel előfordul ilyen.

[b]crocus:
gratula a két fogacskához

hugic:[/b] nagyon helyes Marci térdelős képe. Füge is forog, [/b]négykézlábazik alvás helyett, de azért győzni szokott az álmosság és feladja, van hogy fél órát is ott állok mellette és simizizem

stelly: sajnálom tominak a rossz rendőr élményt. Fügének én is szoktam magyarázni hogy ne hisztizzen, szerintem ez nem bántás.

Kép
budabo
 
 


áááááááááááá kicsit béna vagytok laptop billentyűzettel....

Kép
budabo
 
 


Zéti :) pü-t küldtem :)

Fogacskák :cry: :cry: :cry: pedig arra nagyon kell vigyázni!!! :twisted:

KépKép
hugic
 
 


Eszter és Marci nagyon ügyesek!

Stelly!Jól is teszik ha bejelentik a párodék,itt is látszik vannak rendőri rúlkapások!!Eszter rucuja naoon vagány!!Muki is adta magát tegnap...ma meg 7alvó.


Crocus!Gratulálok Attila 2.-ik fogacskájához!!

Akkor csak nekem nincs szerencsém...Zsóval az első éjszakától fogva "szenvedek"...még tart....Muki lekörözte!!
Nekem a fiaim jó alvók a lányok nem :(
Most Zsót könyörgöm ágyba délutáni alvás címen. :)

Kép
zümis
 
 


juuuhééé már alszik is!!
A nagyok meg elmentek..de enm engedem 1 hétnél tovább őket!!

Bogi: szegény párod...és igaz bárkivel előfordulhat...párom a mosónál szokott kínlódni vele!! :lol:

Zéti!
Nesze neked nyugalom!!többet ártanak a segítséggel....párod mit szól ilyenkor?

Kép
zümis
 
 


Zümis apa ilyenkor változó hogy ki oldalára áll, eleinte nekem adott igazat, de újabban anyósom addig duruzsol hogy képes a saját oldalára állítani őt :? úgyhogy inkább nem is panaszkodok apának mert még leszid hogy túl szigorú vagyok anyósommal. :?

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Hugic sajnálom a rossz éjszakákat! :? Nagyon ügyes a kisfiad! mióta csinálja a térdelős dolgot? Nálunk még annyira ez nem megy... :shock: Én a második baba voltam és nagyon rossz... állandóan bőgtem...

Zsu83 Arnica montana 9 CH 3x5 bogyó és Hypericum perforatum 15 CH 3x5 bogyó ez nagyon jó! Valamint CALCIUM FLUORICUM 15CH napi 2x5 bogyó. Remélem még nem késő! :roll: Jobbulást a férjednek! :roll:

Stelly Nagyon édes a kép Adriról. Na a telefon dolog az nálunk is megy... valamelyik nap a lányomét vette el :lol:

Kép

Kép

Crocus és mennyi idő alatt jött ki a foga? Csak azért kérdezem, hogy tudjam mire számítsak... :roll: Akkor nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jó a fiad :D

Zetibebi gondolom ha szólsz nekik a fogmosás miatt akkor meg megsértődnek... miből gondolod hogy férges Zéti? Az baj ha az mert ti is elkaphatjátok és Oli is... :?

Budabo remélem sikerül tanakinit venned és jó időtök lesz. Menjetek sokat mindenhova... csak ne legyetek a banyával... :D gondolom a hangulat sem valami fényes... strandra mikor menetek? :roll:

Ésssssssss szerintem a fiam focista lesz :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zetibebi!Nálunk is volt ilyen de hamar kiderült kinek volt igaza!!csak idő.....ééés türelem....szeretem mikor valaki a saját kardjába dől bele :lol:

Kép
zümis
 
 


millye! Húúú rengeteget változott Andris arca!!még mindig gyönyörűűűűűűű!!!!!!!!

Kép
zümis
 
 


Zümis köszönjük :D Én is észrevettem, hogy változott... valamelyik nap megnéztem a régebbi képeit... Képzeld megyünk csípőszűrésre mindjárt.... annyira jó, hogy nem kell bemenni a városba mert itt van helyben... drukkoljatok, hogy minden rendben legyen :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok, visszatértünk Döbröntéről. Nagyon klassz volt, vannak képek is, csak mióta újra van telepítve itt minden, nincsenek hülye bővítmények, és biztosan emiatt a Windows kép és faxmegjelenítőben nem tudom a képeket szerkeszteni, így átméretezni sem, ezért nem tudok felrakni. :evil: :evil: :evil: :evil:
Millye, mit csináljak vele?
És még egy Millye, vagy mások, a Belladonnából milyen higítású kell szuri miatti lázra?

Sajnálom a régóta nemalvósokat és az újabban nemalvósokat, nekem is volt 2 keményebb éjszakám, és hát értem, hogy aki nincs ehhez szokva, azt hogy kiborítja 1-1 ilyen éjszaka.

Én csak csodálom a mászó babákat, Muki és Adri, hogy milyen nagyon ügyik! 8)

Utazóknak jó utat, Julcsi, Bogi, érezzétek jól magatokat!

Amy, szuper ügyes vagy! Ez igen! Szinte döbbenetes ugye, de működik! Mi szinte minden kakit a bilibe tesszük, és a pisik nagyrészét is, pelust az éjszakai és a délelőtti nagyalvásra kap csak meg utazáshoz, de érkezés után kap lehetőséget, és azt igyekszik kivárni, nagyon ügyes! Pontosan tudja, hogy ha épp lehetőséget kap, el kell engednie a záróizmait, így ha van belül tartalom, az ki is jön, ha nincs, újra próbáljuk 10 perc múlva. Vendi jelez valahogyan neked? LÉna nem nagyon jelez, inkább megérzésre és időre megyünk.

Vendinek nagyon boldog féléves fordulót kívánunk!!!!!!!

Csajok, segítsetek, ha van valakinek babamérlege, amit már nem használ, megvenném. Nem Lénusnak kéne, hanem szeretnék egy mérleget ajándékozni a védőnéniknek, hogyha valakinek kell, legyen nekik tartalék. Én mikor bajban voltam, az egyetlen kincstári darabot adták oda szó nélkül, csak tanácsadásra kellett mindig visszavinnem. Szóval hálából!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?