Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nadine gratula es drukk, hogy a ciszta felszivodjon!

Gomboc javulast a kis nyem-ezonek!

Norka szallas ugyben kuldtem mailt. Velunk jon apa is Tunderekhez.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Nadine! Nagy-nagy gratula! Véletlenül láttam meg, mi újság felétek (A Tesztecske felhasználónévre furdallni kezdett a kíváncsiság), azért a másik topikban is közzétehetnéd! Nagyon szép pocakosodást!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Tündér,
nálatok nagyjából ma este derül ki, hogy jó-e az a hétvége. Akkor majd írok.

Manó, Zsuzsó, Gombóc stb. Kép,
csak annyit jegyeznék meg zárójelben, hogy a szopi+teherbeesés sajna nem mindenkinél megy egyszerre... Erre is van példa... Ezért én most pár napja le is álltam a szopival Kép.

Réka,
én nagyon drukkolok neked, jó??? KépKépKép

Gombóc,
örülök, hogy javul Zsombi! Kép Anka is mindenre nemet mond mostanában, pont tegnap olvastam ezt, a másfél éves gyerekekröl írták: "gyakran használja a "nem" szót, még ha igenre is gondol. Így jelzi, határozott és méltánylandó elképzelésekkel rendelkezik a világról."

Na pussz nektek!
F.
franyo
 
 

 
 

Franyó, Zsuzsi,
persze, tudom. Egyébként én is arra számítottam, hogy így lesz velem is, mert Danára azért elég sokat vártunk, gondoltam, a kistesóprojekt sem lesz két perc. Aztán nekem max. egyszer maradt ki hat óra, a jobb éjszakáinkon, és épp csak elkezdtem Danát almával meg sütőtökkel kínálgatni és mégis - lehet, hoy hármaskára éveket kell majd várnunk... ki érti ezt.
Franyó,
neked nagyon drukkolok KépKép Kép
meg persze mindenki másnak is. Kép

Tündér,
még megdumálom apával, aztán jelzek.

Nem tudjátok, a DM bababónusz akció mit takar?
Üvöltés hegyek, mennem kell.
Zs.
zsuzso
 
 


Nadine, Gratulálok, és sok boldogságot, egészséget kívánok.

Mindenkinek drukk, aki babát akar.

Ma megyek nődokihoz. Szerintetek mi állhat amogott, hogy 3 hónapja 3 hetente megjn, de nem normálisa, és az elején barnásodom? Igaz, hogy 6,5 hónapja szültem, de ez nem hiszem, hogy normális. Van valakinek hasonló tapasztalata?

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!
KépKép

Vasárnap volt 1 éves Nikibaba. Teszek fel én is ilyen volt és ilyen lett képeket.

Nadine,
nagy-nagy gratula, vigyázz magatokra.

Kriszta
tkriszta
 
 


Kép

Az ilyen lett kép lemaradt.

Kriszta
tkriszta
 
 


Norka,
Valoszinuleg mi meg nem leszunk otthon, hozzank johettek, akar tobb ejszakara is!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SziasztokKép

Megjöttünk a mamától, megy a mosógép, közben zöldséget tisztítok az ebédhez + a fagyasztóba... És amikor szükséges, szétválasztom ZsombiékatKép

Tesztecske_Nadine
Látom, borzoltad a kedélyeketKép
Hatalmas gratula Neked is a babushoz és jó pocisodást kívánokKép
Ahhoz meg drukk, hogy a ciszta felszívódjon!!!

Tündér
Megpróbálunk eljutni a talira, de nekünk a 10-e nem igazán jóKép, azért a térképet + útleírást váromKép

Visszaolvasni péntektől esélyem sincs...

Lányok
Érdekel valakit délelőtti nyelvoktatás gyerekvigyázással? Angol, New Headway Upper-Intermediate, szeptembertől, 12.800 Ft/hó (3 hónap egy szint), a káposztási Zabhegyező Játszóházban. Hárman vagyunk, kellene egy negyedik (vagy akár ötödik, hatodik) anyukaKép

Mennem kellKép
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Ja, lemaradt...
Urszila
Elküldtem Kép

Toffi
toffifee
 
 


Zsuzsi
Nagyon koszi! Kép Erre majd visszaterunk ha aktualis lesz.

Most elutazunk par napra, utana jelentkezem.

Tsok
Norka & kevesbe taknyos Jazmin
norkini
 
 


Kriszta
Boldog szülinapot NikinekKépKépKép
Ilyen volt-ilyen lett képek szupikKép

és
Magdi
Boldog szülinapot ZsuzsinakKépKépKép

A torta a csajoké Kép
Kép

Mindent kivasaltamKép

Előreláthatólag mi csütörtökön a Szt István téren leszünk. Ha rossz az idő, akkor játszóház...

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon röviden:
Nadine:nagy-nagy gratula!

Ancsi pöttyös, de nem bari, hanem valami "ártalmatlan" virus. Nekem is tenyerem-talpam hólyagos lett, plusz a szám kész katasztrófa belülről... Miközben az ikrek 1 ill 3napi evésnél csip effektussal letudták ugyanezt én 4 napja ha nem eszek is szenvedek. De talán már túl vagyok a mélyponton, ANcsi már szerintem tuti túl van rajta.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Nadine,
Oriasi gratula!

Haladok az olvasassal, mar egy heten atragtam magamKép

Koszi mindenkinek a szulinapi koszontest.
Akkor a mi kepeink:

Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép

Nyaralasunk nagyon jol telt. Gyerekek megismerkedtek kozelrol mindenfele allattal, lanyom kulonosen nagy baratsagba kerult szuliem kutyajaval, bar nem igazan volt kolcsonos, mert szegeny kutyus mar menekult ha meglatta a lanytKép
Rengeteget fejoldott, mar kezd szavakat mondani, a NEM nalunk is slager, bar neha meg becsuszik egy igen isKép
Es tud cuppanos puszit adni, amit lepten-nyomon osztogat is, bar mikor a kutyusnak adta nem voltam annyira happyKép
Mindenre felmaszik, ugyhogy sehol nincs biztonsagban, raadasul tegnap elsajatitotta a motorozas fortelyat isKép

Ma meg jovok szerintem par keppelKép
Bocsi az onzosegert, hogy csak magunkrol irok, de meg kepbe kell kerulnomKép

Angi
angela2
 
 


Tkriszta,
Boldog szulinapot Nikinek!
Kép

Magdi,
Sok boldogsagot Zsuzsinak is!
Kép

Angi
angela2
 
 


Megint enKép
Nehany kep a nyaralasrol.

Igy bosszantottuk a nagyit, aki nem engedi be elvileg a kutyat a lakasbaKép
Kép

Tudod nagyi...
Kép

Baratnok,
Kép

Egy vidam srac,
Kép

Es egy vidam csaj,
Kép

Bocsika a sok kepert!!!!
Mara megprobalok eldugulniKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Minden babócának nagyon sok Boldog Szülinapot Kívánok
Kép

Tündér: Fogacska ügyben még mindig az a helyzet de már látom a 8.ik fogacskát is kibujóban.
Szerintem a szervezete kapcsolt egy kicsit, hogy hoppá fogyás van és most szerencsére lekopogom eszik. Igaz nem annyit mint eddig de mostmár eszik reggelit tízórai ebédet uzsonát és vacsorát is.

A képek szupik a babócákról.

Na jó most lépek
Sziasztok
Andy

Kár, hogy 10.kére került a talira mert akkor mi sajna már nyaralunk, de remélem lesz majd még amire mi is tudunk menni.
andy78
 
 


Sziasztok!

Látom rám se gondol senki a teszttel kapcsolatosan...
Pedig lassan nekünk is tervezgetni kell a 3 év gyorsan eltelik...

Jól vagyunk, csak sajna időm nincs, mert mindig van valami munka, meg vendégjárás, múlthéten apukámék voltak itt Szegedről, most az unokatesóm van itt szintén Szegedről 10 éves így jól elvan a Dorkával, holnap Bükkfűrdőre megyünk pár napra pihenni. Ma meg munka van, sőt jövő héten is dolgozom 7 napból 6-ot, így happy vagyok, a dédi mami (Dorkának) jön vigyázni a kicsi lányra, mert bölcsi sincs 5 hétig...

Nálunk minden rendben, növekszik a lányka, tegnap voltunk az állatkertben, jó nagyot sétáltunk.

Manó: Mi újság? Emma jól van?

Franyó: Anka nagyon aranyos...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


SziasztokKép

Elég nagy a pangás... Remélem, csak a jó idő + nyaral (majdnem) mindenki Kép

Angi
KépekKépKép
Milyen gyorsan nőnek a gyerkőcök, ugye?Kép

Ildi
Jobbulást a pöttyösöknekKép

Manó2
Jó Bükkfürdőzést NektekKép

Begolyózok Szanditól. Olyan jó, hogy Zsombi mindent megeszik, amit neki csinálok, most meg itt találgathatok fél napot, mit főzzek Szandinak, mert ugye a választék elég szegény: tejfölös sajtos tészta, sült krumpli vagy túrógombóc. Tejfölöst nem eszi Zsombi, sült krumplival nem lehet jól lakni, túrógombóc pedig hízlal Kép és persze háromnaponta ugyanazt enni... Állítólag az oviban megevett mindent, még a főzelékeket is (én nem láttam)

Azért is lemegyünk a játszóra... Majd ott kitalálom, mi legyen.

PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Sziasztok

Hát nem semmi két gyerekkel egész nap itthon. Én nem is tudom, mit csináljak, milyen sorrendben. És ráadásul a nagyobbik lányom nagyon koveteloző, türelmetlen fajta, kész őrület, ami időnként van.
De gondolom, ezt Ti is tudjátok.

Angi, Képek nagyon édesek. Biztos jó volt a nyaralás. Tudtál jókat pihenni is?

Toffi, Én is így vagyok a nagyobbik lányommal. Kevés dolgot erszik meg, viszont az oviba elég jól eszik. Ki érti ezt? A tobbi gyerekkel megjon az étvágya. Pedig itthon a tesója jókat eszik. Igaz, o még a 6 hónapjával még külon koszton van.

Nelli
hnelli
 
 


Tud valaki nekem segíteni, hol tudom megnézni az egyes országok zászlaját? Koszi

Nelli
hnelli
 
 


Lányok,
lelépünk. hétfőn jövünk.
Addig is Kép Kép
zs
zsuzso
 
 


Nelli!

Itt vannak a zászlók!
Jó böngészést!

http://www.iconbazaar.com/flags/animated/international/

Tündér
tündér
 
 


Ilyenkor javaslom a keresöket, mint Vista, vagy google. (http://www.google.co.hu)

Én is ott találtamKép

Este még jövök

Tündér
tündér
 
 


Tündér, Koszi szépen.

Nelli
hnelli
 
 


Toffi,
hánytól lesztek holnap a Szt.István parkban?
Mi lett az ebéd???Kép

Tündér,
köszi a mailt.Kép

Kriszta, Angi
jók a fotók.KépKépKép

most csak ennyi, mert dolog van...
pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket.Kép

Úgy felhúzott a nagyanyám, hogy itt mérgelődök.Kép Tudom, hogy már idős de akkor is...
Nem tudom írtam e már, hogy a NÓri nem egy könnyű eset. Nagyon hisztis és akaratos. Szóval beszéltem imént a nagymamámmal telefonon és mondta ha ilyen marad a Nóri (volt náluk a hétvégén) akkor nem fogja közel engedni magához. Vagyis az én értelmezésem szerint nem fogja szeretni.Kép Nagyanyámnak abból áll a gyerekkel való játszás, hogy elkapja és agyon csókolgatja, nyúzza. Ettől én is ki vagyok, nemhogy szegény gyerek. Nóri meg nem szereti amúgy se ha nyávognak neki és hülyének nézik. Melyik gyerek szereti... Érdekes, hogy a férjem családjából mindenkivel el van a NÓri csak az én nagyszüleimmel van baja. Mit lehet csinálni? Mondjam meg nekik, hogy tán vegyék ember számba? Ne csak egy babát lássanak benne? Mondta, hogy nem is vesz neki többet semmit mert a ruhát amit kínaipiacon vett neki fel se próbálta. Az az igazság, hogy én se csípem őket mert mindig is éreztem, hogy nincsenek oda értem. Azt már írtam, hogy szüléskor (az első gyereknél) a kórházban csak annyit mondtak, hogy hát nem fogytam le... Na mindegy. Jó kiírtam magamból, bocsi.

Kriszta
tkriszta
 
 


Toffi,
Mit foztel vegul?
Enyem fiu is valogatos, o speciel minden nap sultkrumplit ohajt rantott hussalKép

Hnelli,
Hat meg egy het itthon elkelneKép
Irto jo volt ujra latni a csaladtagokat, csak igy szinte minden nap mentunk valahova es estere hulla faradtak voltunk. Illetve rengeteg intezni valo volt az epitkezes miatt is.

Egy szosszenet onkormanyzat ugyben:
Lanyom kettos allampolgar, amit az itteni magyar nagykovetseg elfogadott, kiallitattak Bp.-en a csaj magyar szuletesi anyakonyvet, szoval igy mentunk haza lakcimbejelentot kesziteni.
A holgy kozolte, hogy ilyen nincs, hogy valaki kettos allampolgar a magyar jogrend ezt nem ismeri, bizonyitsuk be, hogy a lanyka magyar. Oke bemutattuk a mi magyar anyakonyvi kivonatunkat, kovetsegi papir, mire ez nem eleg. Rakerdeztem, hogy mi kell, hat a gyerek magyar utlevele, az ugye nem volt. X telefon, magyar jog tenyleg elismeri a kettos allampolgarsagot, de nem tud adni lakcimbejelentot, mert 3 honapnal regebbi a szuletesi anyakonyvi kivonat, ergo a lany nincs nyilvantartasba.
Szoval itt abbahagytuk a meddo jatekot, visszajottunk es ma a kovetsegen kitoltottuk az urlapot, valszeg 4 het mulva megkapjuk a lakcimkartyatKép

Kriszta,
Szegeny te, nyugodj meg, sajnos van ilyen. Egyebkent finoman lehetne nekik utalni ra, hogy a gyerek nem szereti, ha allandoan puszilgatjak.

Nyaraloknak jo idot es pihenest.

Angi
angela2
 
 


Ja elfelejtettem,
Mai orvosi vizsgalat, lanyka 9300gr es 77cm.
Mire a nover hat egy kicsit sovanyka, de majd meghizik. Majdnem hatast dobtam, mindenki szerint igen jo husikaban van a szentem.

Angi
angela2
 
 


Csak gyorsan:
Zsombi 9800 g és 83 cm KépKép

Angi
Te lánykád szerintem pont jóKép

Paprikáskrumpli lett az ebéd, de már mennem kell, Apa sértődik...

Tündér
Hánytól van a tali?

Timici
Délelőtt 10-11 körül, ha jó az idő

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok, üdv mindenkinek!

Tudom, hogy pár hónapja elbúcsúztam tőletek bokros teendőimre hivatkozva, de nem tudom megállni, hogy ne írjak le egy linket nektek, amit nemrég kaptam. Persze lehet, hogy már ismeritek, akkor bocsi: http://egyszervolt.hu

Virág egyszerűen imádja. Az animációk közül az "elvitte a róka" tetszik neki a legjobban. Mutatja is a kis kezével, és mondja hogy eeee ('lvitte Kép, de ezt már én teszem hozzá).
Egyébként mi jól vagyunk, és nézünk ám benneteket, idő hiányában csak a sok ari babafotót. Láttam tesztcsíkot is, és hallottuk Tündértől, hogy többen is már a második, harmadik stb Kép babát várjátok, amihez gartulálunk!

A sok egyévesnek is sok sok boldog szülinapot! (Lehet, hogy Virágról majd felteszek én is egy "ilyen volt, ilyen lett" sort, ha nem baj, olyan jó nézni ezeket a kis hipphoppmegisnőttemnagyra manókat. No és nyilván dagadni fogok a büszkeségtől ,amit így kiélhetek. Kép)

Szóval legyetek jók, üdvözlünk mindenkit!

Virág és Dé (avagy fehérhollóék)
dé_
 
 


Sziasztok,

Kriszta,
Boldog szülinapot Nikinek! A kepek szuperek! Jol megnott a kiscsaj...es milyen hamar! KépKépKép

Magdi,
Szinten boldog szulinapot Zsuzsinak! Kép

Kriszta,
nagymami Kép En sajnos nem tudok tanacsot adni, mert ugyanilyen cipoben jarok, csak nekem anyosommal van a gondom. Kép Ugyanez a helyzet, mint nalatok, oda nem ulne a gyerek melle jatszani, hanem ul egy fotelban, aztan ha Zsombi arra jar, hirtelen felkapja a foldrol a gyereket, elkezdi puszilgatni meg nyomkodni, erre Zsombi bogni kezd, amire anyosom szinte ledobja a gyereket. Kép De meg tudnek meselni, mert momentan pszichiatriai kezeles alatt is all, es igencsak csunya dolgokat muvel. Kép Szoval otletem az nincs, en igyekszem elkerulni, es a legkevesebbszer talalkozni vele. KépKépKép

Angi,
nagyon csinos lanykad van! Kép A kepek pedig nagyon jok! Meg lehet kerdezni, hol keszult a "Egy vidam srac" c. kep? Olyan gyonyoru az a hely. Kép A "tudomanyokhoz" pedig gratula! Kép

Toffi,
nem lehet egyszeru Szandival sem. Kép Szoritok, hogy megtalald az "igenyenek" megfelelo ebedet. Kép Az angol tanfolyam hol van pontosabban, meg tudnad irni? JA, sajnos a holnapi talit le kell mondanom, Apajanak van a szulinapja es kivesz egy nap szabit. Ugyhogy azt hiszem, csalados csavargas lesz inkabb helyette. De Nektek jo szorakozast! Kép

Nyaraloknak jo nyaralast! KépKépKépKép

Kepzeljetek, anyosom ma 3x felhivott, hogy hol vagyok (ferjemnek kerestem ZSombival ajandekot a Westendben). Erre felhivott meg egyszer, hogy mit kepzelek, hogy nem vagyok otthon, es borzasztoan haragszik ram, mert nekem szeretom van a ferjem mellett...kopni-nyelni nem tudtamm, aztan mondtam neki, hoyg kikerem magamnak, ezt most azonnal fejezze be es kinyomtam a telcsimet. Szoval az a nagy helyzet, hogy a 3 hettel ezelotti felelmem beigazolodni latszik, anyosom szervezetebol kiurult a gyogyszer es ujra jonnek a rohamok, a felelmek, es durva dolgok. Raadasul a kezeloorvosa is szabin 2 hetig. Ferjem romokban, en meg gyomorgorcsben. KépKépKép
Viszont Zsombi mar legalabb nem hasmarsol...Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
Poroszlo mellett keszult, ott van egy kis nyaralohely. Tok baratsagos arak, lehet szobat kivenni, vagy fahazat. Kaja fini volt. Mi sajna csak egy fel napot toltottunk ott Pestre menet. Lehet horgaszni, strandolni, setalni, de tobbet nem tudok mondani, hogy hosszabb tavon milyen a kiszolgalas, mennyire tudod magad lekotni stb..

AnyosodKép

Viszont az jo hir, hogy Zsombi gyogyulKép

Angi
angela2
 
 


Angi,
engem egyre jobban erdekel ez a hely. KépKépKép
Hogyan tudok rakeresni? VAn esetleg telcsiszamod vagy web lapjuk vagy valami elerhetoseguk? Es draga volt?
Koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
Ezt talaltam.
www.fuzfapihenopark.hu
vagy
www.szallasjegyzek.hu/aktualis/ter1/ter1_2/poroszlo_fuzfa.htm

Jo kutakodast. Ja a szemelyzet profi volt es rogton kaptunk a lanyomnak etetoszeket ahogy bementunk az etterembe.

Angi
angela2
 
 


Angi,
koszi, ez nagyon jo kis hely! Kép
Mentettem a linkeket, szerintem meg hasznat vesszuk a kozeljovoben! Kép
Koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


Szivesen.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Szülinaposoknak boldog szülinapot kívánoK!

Ancsi már javul, én is kezdek hinni benne, hogy nálam is elmúlik egyszer.
Tényleg, én irtam a múlt heti méreteinket?
14 hósan 11,1 kg, 79 cm. 2 hónap alatt 0 cm növés, igaz nem ugyanaz a védőnő mérte. Csak tudnám mért mennek rá kevésbé a ruhákKép.
Tegnap csináltunk pancsoló medencét, lökött kölkeim már feltöltés közben a jéghideg vízbe bementek. Ancsi is. Délben, tűzó napon, adtam rá egy polót, ami persze szintén csuromviz volt. És nem lehetett kiparancsolni, hisztizett. Mikor végül kivettem (üvöltés közepette), jéghideg volt mindenütt a bőre.
Megtanulta nevén neveznia tejci forrást, még élvezem, mikor bejelenti igényét szóbanKép.
Egy gyerkőcöt tegnap leadtam, hogy mekkora lett a csönd. És mi lesz még, mikor Ancsival teljesen kettesben leszünk egy hétig! Meg fogok kergülni!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


SziasztokKép

Kaska
Vilcsinek boldog szülinapotKépKép
Kép

Évi
Petrának is boldog szülinapotKépKépKép
Kép

Gombóc
AnyósodKép, én sem tudnék se köpni, se nyelni...
Gyógyult ZsombiKép
Angol még nincs, ha összejön, akkor Káposztáson lesz, Sárpatak u. 8.
Ma túrógombóc lesz (ha nem megyünk sehova)

Ildi
11,1 kgKép, mi meg még 10 se, nem baj, szép sudár ZsombimKép. A ruhák pedig összementekKép

Kriszta
Sajnos vannak ilyen rokonokKép. Nálunk enyém Apa rokonait kell minden alkalommal figyelmeztetni, hogy nem hülye egyik gyerek se, beszéljenek velük normálisan. Pl. anyósom előadta magát a három hetes Zsombinak: "mondd szépen egügügügü..." Hát én lefagytam. És sejpítenek, pöszítenek Zsombinak is (Szandinak is csinálták), persze csodálkoznak, miért nem szeretek náluk lenni, mert ha szólok, megsértődnekKép.

Tegnap Szandi megkapta a bárányhimlő elleni oltást. Alig hogy bementünk a dokihoz, már sírt, még kb. fél méterre volt tőle a tű, már ordított, hogy "félek, félek", de ahogy kimondtam, hogy ne sírjon, mert akkor Zsombi is fog, abbahagyta.

Baromi nagy a csend...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok, Az ilyen kedves kis rokonokkal minél kevesebbet kell találkozni, és kész. A gyerek előbb utóbb rájon, ki milyen, és majd eszerint viselkedik velük. Akkor majd rádobbennek, hogy kellett volva viselkedniuk az unokáikkal/dédunokáikkal. Ne idegeskedjetek emiatt, bár tudom, nehéz. Az én nagyanyám azelőtt letagadta a dédunokáját, az én nagyobbik lányomat, mertesküvő előtt estem teherbe. Baromi jól esett. Amikor időre született volna szerinte, akkor kezdte figyelembe venni.

Gombóc, Jó, hogy Zsombi jól van.

Ma megyek a gyerekekkel az ÁNTSZ-be, mert a nagyobbik lányom kakamintáját le kell adnom. Tudja valaki, hogy a beutalónk kívül kell még valami?

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Kaska,
Boldog szüinapot Vilcsinek!

Éva,
nektek is boldog szülinapot!

A kisebbik lányom is beteg lett.Kép Remélem keddre meggyógyul mert mennénk a Balatonra.

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Eloszor az elmaradt szulinapi jokivansagok: Angi, Kriszta boldog szulinapot a lanyoknak! Ilyen volt ilyen lett kepek szupik.

Kaska boldog szulinapot Violanak!

Evi boldog szulinapot Petranak!

Toffi finnyas Szandi Kép Kristofnal ez mar odaig fajult, hogy a multkor kijelentette, hogy nem szereti a marsall majat, elotte megette, amikor ettuk csorgott a nyala, de nem evett belole.

Pildi, agya cici -re gondolsz, attol en is olvadok. Gyogyuljatok!

Gomboc, anyosod Kép

Nelli, nagymamad Kép

Kriszta jobbulast!

Ari
ari
 
 


Kaska,
Boldog Szulinapot Vilcsinek!
Kép

Evi,
Sok Boldogsagot Petranak!
Kép

Pildi,
Nalunk "sziszit" megszolitas divikKép
Gyogyuljatok minel hamarabb.

Ari,
Ez adjal cicit vagy anya cicit lenne? Bar mindketto jol esik az embernekKép

Tkriszta,
Jobbulast nektek is!

Itt ma van ballagas az ovibol. Tegnap veletlenul rakerdeztem, hogy mibe kell menni, persze fekete-feher egyuttesben. Bibi csak az volt, hogy fiamnak eddig nem igazan vettem hofeher inget-polot, vajh mily megfontolasbol. Szoval tegnap esti programom gyereking kereses.
Ma reggel raadva a gyerekre dobbentem ra, hogy o mar tenyleg nagy fiu, azert kicsit elszorult a szivemKép
Ja es igazi oklevelt kapnak arrol, hogy elvegeztek egy evet az ovibanKép, raadasul egyenkent szolitjak oketKép

Megyek melozni,
Angi
angela2
 
 


Ari
Mi az a marsall máj?
Ma már a krumplipürét sem ette meg Szandi, pedig azt is szeretiKép. De a cerbona szelet az lecsúszottKép

Angi
BallagásKép, jól megadják a módjátKép

Zsombi nem akarja, hogy írjak...
Megyek is.
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

De` jo ujra olvasni rolatok!

Angi adjal Kép

Toffi, bacon szalonnaba tekert csirkemaj sutve.

Ari aki netezik teregetes helyett...
ari
 
 


Sziasztok,

jaj csajok nagyon szépen köszönöm Petra nevében is a szülinapi jókivánságokt! Nagyon jól esik olvasni,mert mostanában csak a küszöb alatt és háromszor meghajolva előttetek van bátorságom idemerészkedni,annyira elhanyagollak Titeket irásban. De továbbra is hűséges olvasó vagyok. Kép
Apa ma szabin volt Petra kedvéért,egész nap csavarogtunk,állatkerteztünk,lufit vettünk....na és házügyben intézkedtünk. már a tereprendezést voltunk megbeszélni,mégis,hogy nézzen ki az udvar....úgyhogy sejthetitek,hogy nagyon jól állunk. a költözés tényleg már csak pár hét kérdése. Kép
Ma este még lakást diszitünk.....szombaton lesz a nagy családi szülinapi buli,bár már nagyon sok ajeszt bezsebelt Petra főleg barátoktól. Kép
1 évesen kb 9300 g és 75 cm lehet.
Múltkor egy kicsit meg volt fázva,de túlestünk rajta mindenféle nehzség nélkül Ja és végre kibújt a második fogacskánk is,én meg már azt hittem 1 éveseknek 1 fog jár. Kép

Kaska,
isten éltesse Vilcsi ikertesót. Kép

És mindenkinek,akinek a közeljövőben lesz előre is, akinek a közelmúlban volt utólag is HAPPY BIRTHDAY!!! Kép

Toffi,
mikor irtál az angolról felcsillant a szemem,de én sajnos még nem vagyok olyan szinten,hogy bárhova is be tudnék csatlakozni.ha kiköltöztünk végre Keszire,akkor szeretnék elkezdeni tanulni egy csajszinál,akit ismerőseim ajánlottak.Nekem csak a társalgási szint elsajátitása a célom,semmi nyelvizsga,semmi extra. Ez az átka az orosz és német szaknak.

És emlékszem ám két újabb zebrás ,becsikozódott ketyerér is.
Kangi,Nadine fogadjátok őszinte gratulációmat.
Minden jót kivánok az elkövetkezendő 9 hónapra,vagyis már kevesebbre.

Angi,
hogy álltok a ház kérdéssel?Sikerült valamit intézni,mig itthon voltatok?

tündér,
hallottam a taliról is,de sajnos mi akkor nem leszünk itthoon. (szerintem a párod nagy örömére,mi nem fogjuk növelni a létszámot) Kép

képeket azt hiszem nem fogok tudni feltenni,mert már a múltkor sem sikerült,nem tudom,hogy ezzel a sz..-os programmal,hogy kell kicisnyiteni,ami a gépen van. de azért próbálkozni fogok ismét,mert voltunk műterembe is és azok olyan aranyosak.

na megyek lufikat fújni....apa úgyis focit néz Kép

köszönjük mégegyzser a jókivánságokat.
remélem hamarosan ugyanitt.....

pussz mindenkinek
Évi és 1 éves Petra
Évi24
 
 


Ari,
Ez a majacska a kedvencem, de nem tudtam, hogy igy hivjak.

Evi,
Haladunk, de csak tavasszal kezdunk, mert erzesunk szerinte mar ebben az evben kifutottunk az idobol. Ertsd, ha most kezdunk hozza a vege nagyon belecsuszna a telbe, es mi csak jovo ev vegen koltozunk ugy is csak haza.
A kepeket kuld at a cimemre szivesen lekicsinyitem neked.

Visszaertem a ballagasrol, hat meg annal is jobban megadtak a modjat. Volt olyan jogaszos kalpagjuk, egyenkent bemutattak oket a szuloknek, aztan enekeltek, verseltek, szamoltak bemutattak mit tanultak ebben az evben. Mellesleg ok spanyolul is tanulnak ebben az oviban, szoval ugy is enekeltel. Aztan egyenkent atadtak az okleveleket, meg egy bekotott konyvecsket a gyerekek idei rajzos munkajabol.
Utanna ebed a szulok altal hozottbol.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!
Jól elmaradtunk a köszöntésekkel!

Tina Nikijének, Magdi Zsuzsijának, Kaska Vilcsijénak és Évi Petrájának (remélem, nem maradt ki senki) sok boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Beu és Lőrinc
beu
 
 


HELP!!!!
Valakinek nincs keznel a NESTLE pontgyujto katalogus?
Megirnatok a Bübchen ajandekcsomag, a fürdőköntös, a nyári takaró es a póló kodjat es a hozzavalo pontszamokat?
Tegnap meg itt nezegettuk, hoyg ezek kozul szeretnenk megrendelni valami(ke)t, erre ma sehol a katalogus, es fel kene adni a vonalkodokat! KépKépKép
Legyszi legyszi legyszi! Kép
Koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
Bübchen csomag: EJ, 110 pont
fürdököntös: EL, 90 pont (92-98 méret)
takaró: EM, 80 pont
póló: ET, 40 pont (104-es méret)

F.
franyo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?