Új privát üzeneted érkezett!

Vadszi, nálunk az oviban is volt egy ilyen gyerek a csoportban, és tudod mit csináltak? Megmondták a szülőnek, hogy bocs, de az egész csoportot felveri és vigye haza ebéd után... Nálatok nem lehet ilyet?
Vendég
 


Nem, sajnos nem lehet. egyébként nem értem, 1 gyerek fontosabb mint az összes többi. egyénként anyuka otthon van, nem csinál semmit. (szó szerint) de nehogy már a gyerekkel keljen törödni.
Egyszer a kolléganöm mondjuk szólt anyukának hogy nincs jól vigye haza. Végre aludtak a többiek. :oops: :lol: :oops:

Egyébként hogy eltüntek a többiek.

Mivel ma szinte semmit nem ettem. (az elöbb egy kis fött rizst csipegettem) és megkivántam a gyümit. Erre párom ugrott. Szegény, most jött haza a 12 órás műszakból le se vetközött és már rohant is nekem gyümiért. Olyan lelkiismeret furdalásom van...

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Vadszi: engem nem zavar (neked az első babád ugye?) valahogy én most nem vagyok olyan türelmetlen, megpróbálom minden percét kiélvezni ennek a babavárásnak, mert ki tudja lehet az utolsó. Sajnos nem hiszem, hogy többet tudunk vállalni pedig én mindig is 3-at szerettem volna. (persze nem kizárt) tán valamikor később, most ő utána vissza kell menjek dolgozni sajna.(na persze majd csak a gyed után)
kaviar
 
 

 
 

Hát ez nem semmi, és kistesója sincs otthon? Elég dühítő, mikor a gyerek azért olyan, mert a szülei nem nevelik normálisan. És tényleg nem a gyerek tehet róla... áááá tudnék én is mesélni.
De ha a szülők kiakadnának, mehetnének a vezetőnőhöz nem? Tavaly pl összefogtak a szülők, az már más tészta, és lépett hasonló ügyben a vezetőnő. Dehát ugye ezt Te nem mondhatod....
Jó Neked, hogy szép a bőröd! Nekem nem az, szerintem még 80 évesen is ragyás leszek... bár most, hogy ugyebár nem jött meg... :D:D:D ahhoz képest egész szép!
:lol: :lol: :lol:
Olyan rossz, mert ha nem eszek, tök hányingerem lesz! Férjed csak hagy kényeztessen!!!
Eltűntek a többiek sztem a "jó hangulat"miatt. De majd biztos jönnek...
:wink: :wink: :wink: Rendes tőle!
Vendég
 


Kaviar! Mikor a másodikkal voltam terhes, én is ezt mondtam. Mikor megszületett, akkor is egy darabig úgy volt, hogy nem lesz több. És most meg a negyediket várom már 8) 8) 8)
Vendég
 


Vivi: úgy legyen! De nálunk kicsit bonyolult a helyzet! és a férjem meg amúgy sem szeretne kettőnél többet!
kaviar
 
 


Csak egygyors bekukk :wink: :wink:

Sajna mindent nem tudtam vissazolvasi...Dettynek drukk a kislánya miatt!!És persze mindekinek aki ma vagy a napokban megy dokihoz!

Krisy!

Miért aggódsz amikor ott volt a pici szívdobogása??e légy negatív,minden OK!!

Kaviár!

Mi is egy gyereket akartunk először...és nézd meg mi is hol tartunk(ahogy Viviék :wink: :wink: )

Amúgy az idő szuper és a víz is szuper!!Már jó színünk van...és a srácaim úszóhártyát nővesztettek annyit vannak a vízben :lol: :lol: :lol:

Annyira szuper itt Leellén ez a strand...meg van csinálva mintah tengerpartlenne...nagyon jó!És van a strand területén épített élmény fürdő is csúzdákkal...szuper!Ismeri valaki?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippeket, ki fogom próbálni.

Voltam ma UH-n és ver a kistesó szíve, a doki szerint pont olyan, akkora, amekkorának a menstruáció szerint lennie kell. Mehetek vérvételre, meg a védőnőhöz. Nektek mondák, hogy kell menni fogászatra? Alexával tavaly még kellett, de most a dokim nem adott beutalót.

Kép
Kép
detty74
 
 


Üdv. az újaknak!

Detty!

Hú nagyon sajnálom ezt a sok tortúrát amit ki kell,hogy álljatok. Ráadásul nem javul a helyzet. Nekem még az jutott eszembe,hogy a nyelőcsöve átmérőjét nézték már?Az is okozhat evési zavart.A családban nálunk volt ilyen.Drukkolok,hogy megoldódjon az evés!!

Panny!
Jól hangzik ez a lellei strand. Sajna még nem próbáltuk,de jó ötlet köszi. Jó pihit továbbra is.

Márti!
Nem semmi,hogy min mentél keresztül amikor Csabival voltál pocakos. :( Jó,hogy nem lett semmi bajotok.

Krisy!

Örülök,hogy minden oké a babóval.Ha dobog a szíve akkor nem lehet semmi baj.Csak pozitívan :wink:

Honey!
Merre vagy?Ugye minden oké??

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok lányok!
Detty! Na ugye ugye, hogy minden ok a kismanóval ott a pocakban!
Panny, én tudom melyik az a strand, sajna még nem voltam ott ,csak több ismerősöm és mutatott képeket! Tervezzük, hogy elmegyünk egy napra, és még a jegy is baromi olcsó!
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!
Már két hete olvasgatlak benneteket, ugyanis azóta van pozitiv tesztem, de mivel már volt két korai vetélésem az 5. hétben, nem akartam irni, amig nem látom pulzálni a kis szivét. És ma láttam!
Látom, többen szedtek utrót. A dokinő nekem is felirta, bár én nem pecsételek, de az előzmények miatt erősen javasolta. Gyógyszer formában szedem, 3x1-et, és hát szédülök is tőle rendesen. De mivel dolgozni járok, nem tudnám teljesen higiénikusan megoldani a hüvelygolyók felhelyezését. Állitólag hozzászokik majd a szervezet.

Tehát, akkor ha nem gond, csatlakoznék hozzátok.

Egyébként nem hinném, hogy a topik hangulat egy ilyen kis vitától felborulna. Lényeg, hogy ne legyünk személyeskedők, sem sértődékenyek. Mellőzzük a kemény/csúnya kifejezéseket, mert én tapasztalatból mondom, hogy igy működik jól egy topik. Itt mindenki más, teljesen más, de egy dolog viszont biztos összeköt bennünket: az, hogy itt mind anyukák vagyunk/leszünk, és 2010 március környékén gyerekünk fog születni. Ha erre fokuszálunk, jól fogjuk érezni magunkat.
(Bocsi, ha kioktatónak tűntem, de tényleg hosszú út áll még előttünk, és rengeteg megosztani valónk lesz még itt egymással)

Márti!
Szia! Nem is tudom, gratuláltam-e a másik topikban az ötöskéhez. Gratula, és sok erőt kivánok a mini-focicsapathoz :)
Vendég
 


Vivi123!
Most látom, hogy egyforma a vonalzónk, még a virágocska is. Zavar téged, vagy maradhat igy?
Vendég
 


amgi, tavasziszél
Üdv köztünk!!! :D

tavasziszél, sajna az Imre SZTK-ba nem járhatsz, csak ha területileg oda tartozol. Pedig amúgy szuper!!!
Most vettek új UH gépet is, csúcsszupi a felbontása!! ( és van hüvelyi uh-is! )
Merre laksz "hivatalosan" egyébként?

detty,
gratula a jó uh-hoz!! De most akkor mi van?! Hányan vannak?

Nálam minden ok! :D "hatalmasat" nőtt 1 hét alatt Putyóka 2.
Már 17 mm! :D
Szednem kell még a Pevarylt 3 napig, és az Utrot a 12 hét végéig. MNár a barnázás is teljesen elmúlt 2 napja!

Ja, aki utrot szed: biztos sokan tudjátok, de hátha valaki nem... Ne hirtelen hagyjátok abba, hanem ha a doki azt mondta, hogy elég ( ált. a 12. hét végéig) akkor szépen fokozatosan kell csökkenteni az adagot napról napra!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!
Egy baba van! 7 mm és a doki azt mondta, jól van. :) Viszont talált valami ciszta szerűséget, és bizonyos szögből az látszódhatott a többi "babának". Egybként Alexánál is volt egy cisztám, a 16. hétre szívódott fel, ha jól emlékszem. Csak az rosszabb helyen volt, nyomott valamit, és olyan "mindjárt megjön" fájdalmat okozott végig, ami elég ijesztő volt. Most jó helyen van, nem is érzem. A doki szerint sok terhességnél van ciszta, csak általában jó helyre kerül. Azt is elmondta, hogy miért alakul ki, csak már nem emlékszem, mert a Kistesót figyeltem. És legkésőbb a 16-18. hétre el is tűnik.

Örülök, hogy nektek is rendben van minden! Jó nagy már Putyóka (tök jó név)!

Kép
Kép
detty74
 
 


Ja, köszi az infót az Utro-ról, nem tudtam róla. Pedig anno Alexával is kellett használni, de akkor nem mondta senki, hogy fokozatosan kell abbahagyni. Most sem említette a doki, pedig felírta a teljes adagot a 12. hét végéig.

Kép
Kép
detty74
 
 


Angie!
Üdv.köztünk :D

Honey!
Jaj,de jó,hogy minden rendben.Mekkora már a babócád :D Csak így tovább :wink:

Detty!
Gondolm azért az jó hír,hogy egyedül lakk odabenn a baba.A ciszta meg tuti,hogy felszívódik :wink: Drukk!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Jó reggelt!

Üdv az újaknak. :lol:

Angie: Szilárd és Dávidom között csak két nap van akkor Ti ápr. 16-án szültettek? :lol:

Detty ezek jó hírek :lol: úgye hogy minden rendben :lol:

Panni jó nyaralást és gondolom, hogy a fiúk nagyon élvezik és köszi a tippet nyaraláshoz szerintem mi is megnézzük majd azt a strandot. :lol:

Honey neked is gratula tényleg jó nagy már a baba :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Jó reggelt lányok!
Angie:D jééé tényleg egyforma! Dehogy baj! Akkor ezekszerint hasonló az ízlésünk :)
Sajnálom a 2 vetélést, nekem is volt 3 éve. És utána én is szedtem sárgatestet.
Vendég
 


Honey! Tényleg nem járhat az sztk-ba? Akkor ezt én rosszul tudtam... de végülis logikus! :oops: És vettek új uh készüléket? Mikor? Mert én júni 29-én voltam Baloghnál és akkor még az a régi kisképernyős hasi uh volt csak! Mesélj már erről, ott hüvelyi uh-znak is? Akkor lehet nem is kell külön uh-ra menni? De jó lenne, akkor már 31-én tudnék okosat!
Vendég
 


Hogy bírtok ennyit írni??? Na kezdem a visszaolvasást :oops:
danyuci
 
 


Örülök, hogy mindenkinek rendben az UH...

De én még mindig Detty-n agyalok...bocs

A vashiány nekem is eszembejutott, főleg a nemevés és a korai hozzátáplálás megkezdése miatt...
Esetleg a gyomor záróizma nem működik rendesen és a pangás miatt nem fogad el ételt...
Szűk állkapocs miatt nehezen nyel...

Ezek olyan dolgok, amikkel sajnos én már találkoztam...

A szonda, ha lehet, az utolsó legyen...nagyon nehéz használni és gyakran okoz tüdőgyulladást, ha rosszhelyre vezeted és nem feltétlenül kékül a gyerek, de a táplálék mégis a tüdejébe kerül...

Detty, KITARTÁS!!!
danyuci
 
 


Hello!

Üdvözlöm az újakat. Azért csak szaporodunk.

A pattanásokkal kapcsolatban. nem tudom miért, de nekem ebben a ciklusban rengeteg van. Már peteérés óta. Folyamatosan jön legalább 2-3.
Máskor csak mensi elött szokott 2 kijönni és kész.
Nem tudom mitől van.

Szép napot mindenkinek.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Jéééé, nem tudom mi történt, de rendezödött a vonalzom, a helyes időt mutatja. csak úgy magától. Vannak még csodák.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


detty,
azért nem szabad az Utrot hirtelen abbahagyni, mert bár a méhlepény átveszi a sárgatest szerepét a 12. hétre, ha hirtelen hagyod abba, az hirtelen nagy dózisú hormonmegvonást jelent (ami tök logikus) és nagyon sokszor pont emiatt történik baj.
Én napi 4 -et szedek. 4-5 nappal a 12. hét vége elött el kezdem csökkenteni 2 naponta az adagot.

Vivi
én múlthét kedden voltam, amikor el kezdtem barnázni. Nagyképernyős flat TV-n láttam a gyerkőcöt (falra volt felszerelve a TV velem szemben, szívhangot is adott hozzá a csajszi és a szívritmus is megjelent a monitoron. Ja és hüvelyi volt. Szóval full profi a gép! Én úgy láttam u.a. mint ami az Imrében van az UH részlegen!
És ugyan az az UH-s csaj is!!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Én most elbúcsúzom egy hétre mert megyünk nyaralni Sárvárra.
Mindenki vigyázzon magára és a babócára!!! :D

Szisztok!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!

Jó nyaralást Nektek! Az idővel nem lesz gond...pihenjetek sokat!

Danyuci
danyuci
 
 


Lányok! Én annyira izgulok. Találtam egy barna foltot a bugyimon, és igy ahogy ülök, is érzem, hogy lehet, hogy még jött. Igy utro mellett is barnázhatok? Akinek van/volt ilyen, meg tudná mondani, hogy mennyi jött, és mennyi az, ami már gond lehet?
Volt két vetélésem, és tisztára be vagyok parázva, hogy nehogy most is ez legyen. Tegnap láttuk a pulzáló kisszívét, csak nem lett azóta valami gond?! Szilárdnál egy csepp piros vagy barna nem jött egész terhesség alatt, ezért vagyok most ennyire besz*va.
Vendég
 


Angie! Nem feltétlen jelent bajd, de mondd el a dokidnak! Nekem is volt ilyen az előző terhességemnél. Aztán végül megszületett :) De mindenképp beszélj a dokival!
Vendég
 


Angie,
ne ess kétégbe, nekem az elsőnél uez volt és nem lett baj...bár én nem szedtem semmit...
szorítok, hogy ne legyen baj +++++++++++++++++++++++++
danyuci
 
 


Más téma. Lányok, remélem nem röhögtök ki. De leírom, min dilemmázom. Bár lehet, már írtam?! Ciki. Na mindegy.
Szoval, 31-ére van időpontom egyszer. De az még olyan messze van. Lenne lehetőségem, holnapután elmenni egy másik dokihoz. Csak mert annyira izgulok, mi van. Akkor lennék 5+5 és szerintem van már esély arra, hogy szívműködést is lássunk, bár ebben nem vagyok biztos. De akkor is, legalább tudnám, hogy méretre ok és stimm minden... ja, és most amugy sem akarok orvost választani, csak szülésznőt. Viszont, utána meg ahhoz a dokihoz járnék terhesgondozásra, akinél kétszer szültem. Azon parázok (nem vagyok normális), hogy mi van, ha szóvá teszi, hogy miért megyek hozzá, ha legutóbb másnál jártam?
Mi a véleményetek? 5+5 korai lenne?
Vendég
 


Sziasztok!

Detty! Bocs, hogy bepfátlankodom, de én is tudom, hogy milyen az, ha nem eszik a gyerek. bár nálunk nem ennyire korán kezdődött, mint nálatok. Bár így 8-10 hónaposan nekem is a fiam alig akart enni. Bár ő szopizott, de délben nem akarta elfogadni a főzeléket. Mi úgy próbáltuk, hogy a danoninó-t imádta, s először abból evett, majd hirtelen a főzeléket kezdtem el neki adni. Aztán ette rendesen. Nálunk igazából 2 éves kora körül kezdődött a nem evés. Mi is vittük vizsgálatokra, vérvétel, széklet minta, gasztroentológus, hasi uh, de minden negatív volt. Persze mindenhol azt mondták, amennyi kell neki, annyit eszik is. Aztán, mikor mi is úgy álltunk a dologhoz, hogy mikor ettünk, nem hívtuk kajálni, magától oda ült az asztalhoz. Nem azt mondom, hogy azóta sokat eszik, mert nem eszik most se sokat. Amit szeret, azt megeszi. Tegnap pl. reggel-este egy pohár kakaó, és napközben 2 nyalóka, ezt evett. De ma meg annál többet. Úgy, hogy mi most nem foglalkozunk, hogy mit eszik.
Az itatásnál próbáltad már a szívószálas dobozos üdítőket? A lányom már 8 hónaposan szívószállal ivott. Nagyon tetszett neki. Először nem tudta, hogy most mit is kéne csinálnia, de egy picit megnyomtam neki a dobozt, s szívta magától. szerintem egy próbát neked is megér.

Amúgy mindenkinek szép babavárást, és problémamentes terhességet kívánok.

Bocs, hogy csak így beleszóltam. :D :oops:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Vivi: Én biztos elmennék a másik dokihoz is bár lehet, hogy 5+5 az még korai és csak petezsákot fog látni, de legalább tudod, hogy jó helyen van. :lol:
A másik dokid meg honnan tudná meg, hogy voltál valahol máshol is?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok csajok!

Holnap megyek uh-ra és úgy félek hogy legyen szívműködés meg ilyesmi, mert múlt héten még csak a 4.-5. héten voltam és csak petezsákot láttak. Ez még teljesen normális, de totál stresszelem magam hogy nehogy gond legyen, mert sógornőmnek nemrég még a 8.héten is csak petezsákot láttak, be kellett fejezni a terhességet. Azóta parázok én is ettől. :?
Holnap fél 4-re megyek, totál ba vagyok sz@rva, izguljatok értem!
Röhej de szinte jobban izgulok mint az első gyerekemnél 5 éve...

Vivi!

Én ugyanígy voltam !!!! Múlt péntekre volt időpontom a dokimhoz, de én nem bírtam magammal és elmentem egy mezei Sztk-ba mert nem bírtam ki hogy ne tudjam meg hogy mi van a pocakban és hát ott tudtam meg hogy látható már a petezsák, és jó helyen van a méhben. Később a dokimnak azt mondtam hogy még nem voltam uh-n, így ő is megerősítette az uh-val később. :lol:
Egyáltalán ne foglalkozz ezzel, hidd el a dokidat sem érdekli majd hogy kinél jártál már és hányszor, teljesen megértelek, és a helyedben biztos hogy elmennék holnapután ahhoz a másikhoz. Nem veszítesz semmit, szerintem menj el, legalább megnyugszol és utána majd elmehetsz a sajátodhoz, ezen ne stresszelj!!!! Látod én sem bírtam ki, én is ezt csináltam!!!!!

Ja amúgy nekem a kisfiamnál 5 hét 6 naposan már volt szívhang, szóval van esélyed rá !
Én nem tudom holnap éppen hányadik hétben leszek, szerintem az 5.-dikben úgyhogy lehet hogy nekem még csak a szikhólyag fog látszani, azt mondta a doki hogy az még normális.Pedig én már szívhangot akarok, mert csak akkor nyugszom meg! :)
csézjang
 
 


Ja nektek milyen tüneteitek vannak?

Nekem június 08.-án volt meg utoljára, és fáj a mellem, feszül a hasam, sz@r a közérzetem, és borzasztóan álmos vagyok de amúgy más tünetem nem nagyon van. :? Remélem az nem jelent rosszat.
csézjang
 
 


Csézjang: drukk az ultrahanghoz! Ha 8-án volt a mensid akkor már vagy 6 hetet is betöltötted, nem? vagy később volt peteérésed? Szerintem már látni kell a szívhangot ilyenkor!

De jó, hogy írtad, hogy 5+6 naposan a fiadnál már volt mert én meg pont annyi idősen megyek majd!

Vivi: szerintem is menj el és nem kell mindent a doki orrára kötni!
kaviar
 
 


kaviár!

Nekem általában később a 20-23 nap körül van pém, a kisfiamnál is a 25. nap körül volt, ezért a doki azt hitte hogy nem élő a terhesség, aztán 2 hét múlva ott csücsült tökéletes szívhanggal a kisfiam!
Persze addig a frászt kaptam a bizonytalanságtól....Na most is így vagyok ezzel.....

Remélem most is így lesz, múlt héten a doki kb: 4-5 hetesre tippelte, úgyhogy azt mondta hogy ezen a héten talán lehet már szívhang de még nem biztos hogy kell lennie ha később fogant akkor majd csak jövő héten lesz. Addig tuti megőrülök. Úgy félek, majd holnap megírom mi volt uh-n.
csézjang
 
 


Halihó!

Vivi!

Ahogy írtam már a másik topicban is nekem 5+5-ön nem látszódott még szívhang csak a petezsák...nagyon függ a gép minőségétől is.

Krisy!

Valahogy úgy emlékeztem hogy egyszerrre haladunk...de látom én kicsit előrébb vok a vonalzó szerint?!

Továbbrais szuper az idő és a víz s...(bemerészkedtem a medencés vízbe egy kicsit..remélem nem lez gond)

barnázásra(bocs,nem tudom ki írta :oops: kicsit rohannom kell):szal nekem eddig minden terhességem alatt volt és soha nem lett belőle gond.A dokim mindig azt mondta hogy rosszabb ha friss piros vér távozik..a barna nem olyan gáz...amúgy lehet az Utrotól is..olvastam hogy a benne lévő anyag felmarhatja a méhszájat(ha valaki a hüvelytablettát hasznlja)és attól is lehet barnázás.De azért minden esetben mindig rohatam UH-ra :oops: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny: persze függ a géptől is meg azért attól is mikor fogant a babó, mert akinek a 10. napon pl. annak lehet már van olyankor szívhang, akinek meg a 16-20. napon annak biztos nincsen.
kaviar
 
 


Jó reggelt!

Csézjang: Drukkolok az UH-ra aztán gyere mesélj mi volt. Egyébként nekem sincs semmilyen tünetem a mellfeszülésen és a gyakori pisilésen kivül semmi. :lol: De én úgy emlékszem, hogy a fiamnál is csak a nyolcadik héten kezdödtek a tünetek viszont eltartott a 16 hétig. :shock:

Panni úgy irigyellek titeket a Balcsi miatt. :lol: :lol: Igen úgy volt, de a doki bácsi egy pár nappal egyenlőre visszaminősített a méretek alapján. :( De azt mondta a következő UH-n már jobban meg tudja állapítani a pontos kort. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy: nekem sincsenek tünetem, max amit te írtál de ha nem tudnám a + tesztet nem is figyelnék rá, én alapból is sokat járok pisilni a mell feszülés meg, nem feltűnő.
És Igen nekem is a 15-16 hétig volt hányingerem de sajnos arra nem emlékszem mikor kezdődött. (lehet, hogy később)

Csézjang: várjuk a híreket!
kaviar
 
 


Sziasztok (kis)mamik! :lol:

Jó lett volt közétek tartozni, de valamiért nem akar jönni hármaska. :cry:
Köszönöm a drukkokat, és légyszi ne hagyjátok abba, kelleni fognak továbbra is! Bejelentkeztem a dokimhoz, mert ez a 4 hónap sikertelenség nálam már okod ad arra, h kivizsgáltassam magam. Félek, ne hogy ciszta, vagy még annál is nagyobb bibi legyen ami gátolja a teherbeesést.

További szép várandósságot Nektek, és vigyázzatok Magatokra!

Kriszta
Vendég
 


Kriszta, kár... :( remélem nincs nagy gond :roll:

Ha valakinek nincs elég tünete...szóljon bátran, napi 4-5 hányást szívesen odaadnék... :oops: bocs, de kezd elegem lenni...fogytán a türelmem :oops:
danyuci
 
 


Kriszta sajnálom! Hátha nincs baj...
Reggel elvittem a skacokat oviba, majd elmentünk a játszóra a kicsivel. Hát az a meleg?!?! Fél 10-ig bírtam... aztán húztunk haza a hűvös lakásba. Zuhany és pihi. Ki se megyek, csak majd fél 4kor a gyerekekért!!!
Hát gyerekek lévén, hogy ikrek vagyok és kíváncsi, meg izgulós-aggódós, tudom lehet korai, de mégis elmegyek a holnapi dokihoz...
16:50, úgyhogy remélem, bíztatókat mond majd!
Vendég
 


Kriszta: sajnálom! Sok sikert a továbbiakban! Jönni fog, mikor jönnie kell!
kaviar
 
 


Danyuci :D:D:D hát ez jó! Gondolom Neked nem! Velem érdekes, az van, hogy délelőtt egész enyhe émelygés, de estefelé meg egyre erősödik! De hányni nem hányok!
Vendég
 


Meg a harmadikkal 5 hetesen már uh-n voltam, és volt szívműködés! Azt nem tudom, hogy csinálta, de látszott. Hátha most is...
Vendég
 


Ezt muszáj megmutatnom! Én nagyon jót röhögtem rajta, biztos nem tetszik majd mindenkinek, de hátha valaki szintén jót nevet rajta:

"Kedves Péter!



Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett.
Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...
A te szerető Anitád
****************************** **
Drága Édesanyám!



Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől
kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk.
Ölel fiad, Péter
**************************************
Édes fiam!



A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha...
Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.
Csókol Anyád"
Vendég
 


Vivi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lehet én is ezt tenném a helyedbe, menj csak...legalább megnyugszik a kis lelked...a rosszullétek remélem nálad ennyiben kimerülnek...hát...nem kívánom senkinek...még tűrök...vagyis néha már csak próbálok :oops:
danyuci
 
 


Danyuci: sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy. Majdcsak lesz jobb is.

Vivi: Ha meg nem sértelek neked miért járnak a gyerekeid még óvódába? Hát nem vagy otthon? vagy rosszul vettem ki a szavaidból?
Ha neked úgy jó, nyudodtan menj el ultrahangra.
Bár akkor talán már csak én leszek aki még nem volt...

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Ez a vonalzó ami nekem van tiszta hül..e.
Tegnap jó volt. Ma nem, megint le van maradva egy nappal.
Én ezt nem értem...

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?