Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Mi is aludtunk f11-től 3/4 6-ig, az jó.

Annus, megkaptad a képeket?

Novygirl, de örülök, kicsi a világ! Én a nagymamámnál voltam, bizonyos Wessják Dezsőné Gabi néninél. A Park utcai általánosban tanított. És én is meg a tesóm is Mohácson születtünk! Minden nyári szünetet ott töltöttünk, a szigetben fürödtünk rengeteget!
Jó volt az út, Csani végig aludt... Autópályán mentünk Dunaújvárosig, aztán Szekszárdig a 6-oson. Kb 2,5 óra volt.

Sok puszi mindenkinek, megyek mert a legénykém ordít!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu, hello! :D :D :D Gyertek, gyertek, a Móriczon laknak Barbapapáék!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nori, pontosan nemtudom.
En kiszoktam vele setalni a boltba. meg ha nagy bevasarlas van akkor autosulesbol atteszem abba. nem nezem sosem az idot..
Engem is kenguruval vittek mindenhova.. semmi baja a gerincemnek. nem is volt.
hany orat repultok?
meg egyebkent ha ulsz akkor kb tok mindegy mennyit van benne!
mert ugy helyezkedik el akkor ha kicsit hatradolsz,mintha siman rajtad fekudne :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

halihó!
Csajok panaszkodni jöttem,aztán tűzök,mert millió a dolgom.
Először is,annyira túl akarok lenni ezen a sz..on, hogy alig tudtam elaludni tőle, teljesen kivoltam, még álmodni is erről álmodtam.Szóval most belehúzok,és pár napon belül túl akarok lenni rajta.Bármit mond a tanár nem vagyok hajlandó módosítani rajta.Majd 60 oldal(ez a max) hova bővítsem még?!Adjon rá egy 3-ast(kettest nem adnak,1-nél meg bőven többet ér) ,aztán agyonisten.
Aztán a kutyánk bolhaekcémás.Ettől dől belőle a szőr.Szal most ezt kezelni kell.És a bolha általában mivel jár együtt?????? Hát bélféreggel!!!Az hiányzik most a babának,meg nekem is.Anyut szalasztottam a patikába cuccért,én fürdetem le a kutyát,aztán fertőtlenítem a fürdőt,aztán fertőtlenedek én is,anya meg magánál kifertőtleníti a kutya cuccait. Áááááááááááá.
És ha a boldogságom nem lenne még teljes, a 3 éve készült konyhaszerkrényünk tegnap elkezdett leszakadni,jön az asztalos 1-re,abból mindent kipakolni,visszapakolni.
A férjem testében csomók vannak,és az egyik a karjában belilult,ma megy sebészhez.Az hiányzik, hogy még őt is megműtsék.
Csajok kivagyok!!!!!! Nem bírom.És ha feltűnik nektek ebben a nyomoronc listában egy valami nem szerepel:a gyerekem..... :cry: :cry: :cry:
Na megyek is.Szebb napot nektek!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Mackókám evett 6-kor, aztán felkelt 7-kor reklamálni; mondtam neki, hogy nem-nem, kisfiú, még aludni kell! :D Azóta alszik.

Anita, mi is szoktunk hosszú-hosszú kilométereket tekerni Biharkeresztes körül. Szerintem nagyon jó! Közben nézelődjük a természetet. A férjem nagggyon vicces, mert mindig mondja, hogy lesz majd másnapra olyan izomlázam. Persze soha semmi. A kis buta pedig tudhatná, hogy nem most kezdtem... :D

Emese, én kenguruba vinném; már csak azért is, mert Marci van, hogy egy idő után megunja a babakocsit és elkezd ordítani. Akkor nincs mit tenni, ki kell venni. És kicsit nehéz gyerekkel a kézben babakocsit tolva vásárolni... :lol: Ma megyek a férjem anyukájához, ott tréningezem Marcot, hogy szeresse meg jobban a babakocsit...

Trixi, te kérdezted az éjszakai evést, az én gyermeknevelés c. könyvem csak fél éves kortól javasolja ezt, és így:

1, esti kajánál ne aludjon be, meg kell tanulnia, hogy magától aludjon el, ha itt az ideje
2, néhány éjszakán át etessük meg, ha ébred, de csökkentsük az adagját
3,ha nem hagyja abba a sírást, kukkantsunk be hozzá, simogassuk meg (lehetőleg apa, mert anyán megérzi a tejszagot)
4,ha tovább sír 5 percenként nézzünk be, csak akkor vegyük fel, ha ordít. Amint megnyugszik, tegyük vissza az ágyába és valamivel hosszabb időre hagyjuk magára. Két órát is eltarthat, de tartsunk ki.
5, az utána következő éjszakákon ne kínáljuk a gyermeket. Alkalmazzuk ezt a taktikát, amíg megtanulja átaludni az éjszakát.

Valaki próbálta már ezt? (mondjuk sztem még lehet korai...)

Kép

Kép
adraci
 
 


annus: komolyan elgondolkodtam, hogy Te miért nem hízol :lol:

Netti: az a baj, hogy Fruzsi túl türelmes.. ő már 60 grammnál nyugiban lett volna :roll:

tinu: szia :)

Voltunk ma postán meg Sparban a csajokkal, Zsófi hazafele az autóban szólt, hogy pisilnie kell, és olyan ügyes volt, kibírta hazáig :lol:
Vendég
 


Adraci, en probalkoztam a 4es pontal.. azert h ne ejjel fel 3kor egyen. ket napig uvoltott nekunk masfel orat :(
de azota 5korul eszik.. !! (es fel22kor van utolso szopi)
most ilyen negyed orakkal probalom tolni az idot.. volth harom napig 4:10kor kelt total pontosan de csak 30kor kapott enni.. mostmar 4:35 kor kel a leghamarabb :roll:
5kor van etetes..
de azt vettem eszre, h sztem alig eszik es alszik utana fel8ig!
nemtudom.. megkene rendesen etetnem 5kor vagy hagyjam h 5perc cicizes utan aludjon addig? es akkor legyen csak etetes..
ezen agyalok :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


TALI!

Akkor jövő héten hétfőn legyen, úgy látom a jövő hétre szavaz mindenki :wink: :D

Tinu!
Igen, a Móricznál lakunk, gyertek Ti is! :D

A blogba felrakom a címet, tel. számot a nevem alá.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hello Tinu :lol: :lol: :lol:
de jó hogy jöttél.
Hogy vagytok?

Álmos este 8után evett és n7-kor kelt fel :) azóta meg alszik megint. kitolta az alvás idejét és már nem 4kor kel.
bár felsírt, mert elmászott az ágyban és nem tudott tovább menni, de visszatettem, cumi szájba és aludt (ez idő alatt is aludt)

Emese,
mi azért visszük a baby björn-be, mert úgy kényelmesebb a vásárlás. ő azt is nagyon szereti, sőt annyira hogyha berakom akkor két perc alatt bevágja a szunyát. de ha hordóban viszem vagy babakocsiban, akkor is végig durmol, vagy nézelődik.

Anita,
én is alig bírtam mozogni az első fitness óra után :)

Kutyafüle,
az én férjemnek is voltak csomók a kezében. zsírcsomónak hívják és mondta a doki hogy semmi komoly, ha zavarja őt akkor kiszedi. egyet kivetetett, semmi extra nem volt, érzéstelenítő, picit felvágták, kiszedték, összevarrták.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu-szia! Nagyon azt vettem ki a soraidból, hogy egy állásponton vagyunk! Húzni akartam a dolgot, de mivel hisztit szült, így téynleg nem árt, ha hozzászoktatom, mert a kendőtől, ááááá, még jobban félek, mert mi van ha nem kötöm meg rendesen, leejtem, vagy mittudomén. Tiszta gáz vagyok :oops: :roll: tudom, de bocsi érte, nekem ezek még nagyon új dolgok használatban!

panndi-gratula Zsófinak :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


panndi, Zsofi tenyleg nagyon ugyes :lol:
es Fruzsi mennyit van el pl 100al? nem ker hamarabb enni ? :roll:
Egyebkent Boro is hosszra gyúúúúr :lol:
jo par napozot nem is tudtam raadni.... es mar kinotte :)

Netti
Kép
maumau
 
 


kutyafüle: kitartás, túl leszel rajta, nemsokára kész a szakdogád, és államvizsgáig nyugi lesz :)
Vendég
 


Nori,kendobol nem tud csak ugy kiesni, nyugi :lol:
engem szemely szerint nem gyozott meg a kendo,na meg tul meleg is most. meg nekem is kenyelmetlen.
de embere valogatja.
kenguru nalunk nagyon mukodokepest.

Eszto :lol: :lol:
jot nevettem a soraidon,Alminak sztem mindegy hol alszik. ahol lehet ott megteszi :lol:
Egyebkent Boro mindig elkezdi uvolteni amikor ugy elmaszik es nemtud tovvabb menni az agyban. ez alt 4-5 kozott kovetkezik be.
de utana nem alszik vissza magatol.... ccumit meg utalja.
tipp??
altassam a foldon? :lol:
140x70es a kisagya... semmi s eleg neki :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszto,akartam kerdezni h Almi mennyiket eszik most ?

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi, nem mondod, hogy Gabi néni a nagymamád... engem is tanított tesiből, és nagyon imádtam :D Még anyumat is tanította, szóval nálunk legendás a te nagyid :lol:
Néhanapján szoktam látni, még most is nagyon klassz nő, tök jól tartja magát.
Egyébként én augusztusra terveztem be az utat, mert nagyon hiányzik már Mohács. Ákoskám születése előtt kb. kéthetente lejártunk, de havonta egyszer tutira, most meg Húsvét óta nem voltunk, így már nagyon aktuális lesz :)

A hétfői tali részemről elvileg okés, remélem nem jön semmi közbe!

KépKép
novygirl
 
 


Hali!

Tinu!
Mizujs a gyerkőceiddel? Mesélj, ha van időd!

Anita!
Szupi lehetett a bicajozás. Mi ma mozizunk éjjel a férjemmel, anyukám jön estére vigyázni Lilire! :D

Panndi!
Érzed, hogy kevesebb a tejed? Lehet, . a melegtől, vagy túl sokat pörögtél mostanság, nem? Nekem akkor szokott kevesebb lenni!

Barbapapa!
Melyik Nextben voltál? Az e-bayen is vannak nextes cuccok? Te honnan szoktad még beszerezni őket! Léna rucikáiért megdöglök!!!! :lol: Nagylányos szabás, kislányos minták és ábrák! :lol:
Btw, köszi a meghívást, sajnos nekem sem a csüti sem j.hét nem jó. :(
Megyek kozmetikushoz, pedikűröshöz, j. héten férjemmel ortopédiára( képzeljétek, Lilul a karja miközben nyuszkót büfizteti....vsz. egy csig., vagy egy porc nyom egy főeret a nyakánál..... :( :?

Kutyafüle!
Sajnálom....jól összejött! De Riki akkor egész jól alkalmazkodik hozzátok mostanság....ezért maradhat ki a gebaszok listájából....és azért ez elég nagy fegyvertény, nem? :roll:

Nóri!
Nemár! Mennyit fizettetek ki egy 2 hónapos baba repjegyére??????
Elvileg ingyen repülhet, infant, 3 éven aluli, nem kell neki +ülés!!!!!
Ha fizettetek neki jegyet, akkor KÖTELEZŐ ülést biztosítani!!!!!
Fel és leszálláshoz kapsz egy infant belt-t, az teszed majd a tiedre és az öledben kell fel- és leszállnia. Ha van + ülés, akkor felviheted az ülését vagy esernyőkocsit, mint kézipoggyász, de a gépen az öledben kell ülnie, ha nincs adott járaton infant függőágy (azt lehet előre is igényelni biz. l. társaságoknál).
Ha tápizni kell a gépen, vigyél babavizet!!!! És azt melegíttesd meg ( amit a gépbe töltenek az k. sz.r!!!!).
Megáll az eszem, hogy teljes árú jegyet kellett venni egy 2 hónaposnak!!!!!! Melyik társaság ez????? Lufi?

Kép
mozza
 
 


Netti,
Álmi rám ütött ebben, bárhol,bármilyen pozícióban, bármikor el tud aludni :) hihetetlen :)
ő még mindíg 140-150 ml-ket eszik, most már csak 5-6x. de úgy hízik... mi nem hosszra gyúrunk, múlthéten volt 58 cm és tegnap 6100gr :)
kis dagadt madár :)
Álmos csak éjjel mászik el így, nappal nem, de a héten összerakjuk a járókát.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza,
én meg holnap megyek premier elötti Harry Potterre, teljesen transzban vagyok, imádom a könyvet :) mit néztek meg?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Nozavi! Nekem nagyon bejön az a Bon-bon szám. Én arra szavazok :D

Teljesen megdöbbentem,hogy vannak már 6 kiló feletti babók is köztünk. :shock: Mi még csak az 5 kiló alját súroljuk és mindjárt 3 hónaposak leszünk :? Tegnap sem hízott semmit.

Adraci! Megnyugodtam,hogy nem csak Hanna nincs el sokat a kocsiban. Tegnap például lementünk a Plázába. Odafelé aludt, de hazafelé végig ordított. De nem vehettük ki, az utcán mégsem vihetjük kézben :oops: Úgyhogy veszünk neki mi is kengurut, mert ezt így nem lehet bírni. Van,amikor itthon is csak kézben van el, és az sem jó,ha leülünk vele. :?
Remélem,találunk valami olcsó kengurut.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Esztó!
Amit kb. 9-f10től játszanak Budán....Én nagyon megnézném a Coco Chanelt...férjem sztem kevésbé.....majd kinézem.
Hű, ez hanyadik H. Potter....nem követem....itt Harryt játszó srác kb. már vagy 23 éves lehet..... :lol:

Bratyód jelölt be?....a neve ismerős volt....mostmár leesett, hogy honnan :lol: ....ő tette fel az kezdőre a teraszos képeket....nagyon széééééééééép lett, milyen kertibútort terveztek???? Ha jól látom korlát nem is kell, lesz valami növényzet előtte, vagy 1 szintbe töltitek a földdel és befüvezitek?

Kép
mozza
 
 


Eszto :lol:
Boro is ejjel csinalja csak. Napkozben jarokban total mozdulatlanul alszik siman akar 4 orat is ha ugy jon ki. Nem ertem :roll:
:lol: szepen hizik tenyleg :lol:
Boro 5690 :shock: es 64-66 kozott lehet sztem :lol:
egyszerre eszi meg a 140-150et? kb mennyi ido alatt?
Boro ha 120nal tobbet eszik elegge bukik...
de csak akkor ha a nagyobb resze tapi.. nem ertem.
igy nemtudom h fog nem hajnalban hanem reggel ebredni.. meg atallni az 5 hamira..
de 6x120nal is hizik total rendesen :lol:
140 volteddig a legkevsebb gyarapodas. a legtobb meg 280 :lol:
atlagosan 220...

Nori,azon en is fent akadtam h olben mikor fizettek :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nekem a magyar mindegy. Az angolnál is csak az a fontos, hogy a dal szövege kötődjön az anyasághoz valahogy. (azért mégse pl. a pokerface-re (Lady gaga)vicces lenne :lol: )

Kép
mozza
 
 


Ja, altatáshoz akartam még: Én Lilit csak este altatom el totál. Akkor addig nem teszem le, amíg el nem aludt a vállamon.Napközben, ha fári, akkor magától kell elaludnia!Van egy kis nyafi (5 perc kb.),de ha fári, akkor bealszik magától.
(általában amikor bekúszik a kiságy sarkába és már nem tud tovább menni :roll: ...kicsit hisztizi, aztán belenyugszik és szundizik....én meg szépen visszahúzom középre :lol: )

Kép
mozza
 
 


MALÉV járat!!!!! Nem teljes árút kellett fizetni, hanem 50 %-osat! Épp anyósomék ahogy kint voltak mesélték, hogy egy csaj a 3 hós babóját vitte, és abban a sorban ahol ültek kézről kézre járt a gyerek, mikor ki vigasztalta! Mondjuk én személy szerint ki nem adnám a kezemből egy vadidegennek!! :shock:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mozza,
pokerface :lol: :lol: :lol:
bejelölt a bátyám??? :) :) :) ez hülye :)
a kertibútor fából lesz, korlát két oldalt lesz egy méteren kezdődik kb és úgy lejt majd, és ugyanolyan fából lesz benne két virágtartó. (igen kreatív a tesóm, ő tervezte ezeket és kivitelezi) az egyik oldalon pergola. a telket már nem töltjük hanem lankás lesz. az egyébként sík telkünket elcseszték akkor amikor betonozták az utat és olyan magasra töltötték, hogy gödör lett a telkünkből...gondolhatod mennyi lóvé volt mig idehozattam ezt a sok földet...
a naplemente felé nem rakunk növényt, mert minden este abban gyönyörködünk, lévén nincs mögöttünk ház és nem akarjuk hogy bármi eltakarja :) . de most jön a füvesítés és kert tervezés, növények ,stb. már várom mert ezt a gazt nem bírom. bár az is elszáradt már, mert legyilkoltuk gyomstoppal :)
6-dik HP :D

Netti,
egyszerre eszik annyit és 3-4 óránként, max 10 perc alatt benyomja :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


mi nem altatjuk Álmost , apa etet este, mesét olvas büfi közben, berakjuk az ágyba és csendben elalszik, vivaldi beethowen és társai hallgatása közben :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nem az, mert össz-vissz két óra hossza a repülőút, mert előtte a 3 órás autóutat hordóban teszi meg, meg utána a Makóig vezető 2.5 órás utat detto! Amúgy naon várom már!!!! Meg a másik amin kattogok, hogy Vilcsi nem igazán nagy ivó, és azért a fülecskéje lehet, hogy fájni fog fel-. és leszállásnál, hogy mit csináljak vele, ha nem hajlandó inni! :? :?:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Eszto, kepet teszel taraszrol? mostmar nagyon erdekel
nalunk is lassan kezdodik a kert meg a kerites csinalasa. agusztusban. aztan fuvesites meg miegymas. alig varom :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na akkor kiírom nagyba!

Tali Barbinál jövőhét hétfőn!!!!!

Hányra menjünk kb?

Tinu!
Jó h újra itt!!!!Jó lesz talizni megint!!!Csongit meg megcsodálhatjuk élőben is! :wink:

Adraci!
Azt hiszem nekem egyik pontot se kell alkalmaznom...Izát leteszem a kiságyba,kimegyek és elalszik magától.Van h nehezebben alszik,akkor kell neki fél óra esetleg,általában ilyenkor cumival alszik el és ha az kiesik megébred....Éjjel soha nem sírt!!!!És magától állt át a 6kor evésre...

És valószínű fordítva működik...mert ő a babakocsiban jobban elvan....és vhogy nekem is sokkal jobb úgy!Most is kendőben vittem le,csak ide mentünk lottót venni meg édességet az uramnak.De még mindig fáj a hátam....Nem vagyok ehhez hozzászokva :oops: Szóval nekem marad a babakocsi 8)

Nóri!
Én is akartam kérdezni h mért kellett fizetni?Főleg ha helyet se biztosítanak neki...érdekes!Nem lehet ennek jobban utánajárni?Vagy nincs erre vmi központi szabályzat?Vagy jelentsd fel őket 8) Rögtön lesz még egy hely :wink:

Szofi!
Képeket megkaptam igen!!!

Panndi!
Zsófi nagyon ügyes!!!!Egész jól belejött ebbe a szobatisztaságba!Éjjelre gondolom adsz még rá pelust,nem?

annus11
 
 


Nóri!
Fül: Vigyél vagy olyan gélt tartalmazó párnát (kb. olyan, amit tegnap belinkeletm), ami felmelegszik, ha ö.töröd. Vagy kérj 2 zsömlét és melegíttesd meg tűzforróra. Na azt bele 2 szalvétába és tedd mind2 fülésre, attól kidugul a fülcsije és nem fog fájni. (de ha ordít, az sem baj, mert akkor a nyeléstől is kidugul a fülcsije magától)

Kép
mozza
 
 


Vagy még: játszócumi....ezt süllyedés megkezdésekor a szájába és szépen kicumikázza a fülésből a 'dugulást'.
( a zsömi az a legtutibb, a melegtől kb. 10 mp alatt kijön)
Kicsi babákkal még sokkal könnyebb utazni...a nyomástól fent bealszanak...kb. 2-3 évesekkel a legnehezebb, ők annyira aktívak, hogy kínszenvedés nekik 1 helyben lenni és a repcsi játékok meg még nem nekik készültek....

Kép
mozza
 
 


Naplemente a teraszról:
Kép

terasz,én és a seprű :)
Kép

majd még csinálok róla, hogy jobban látszódjon.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jótanács még: Kajcsiztasd meg ha van idő még a tranzitban, vagy közvetlenül mikor elértétek az utazómagasságot....akkor tuti nyugi lesz, a gép jól bealtatja majd! :wink:

Kép
mozza
 
 


Panndi,
igen, Zsófi nagyon ügyi már :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó!
Gyönyörű! Mi is látjuk a naplementét a teraszról!
Vétek eltakarni!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Mozza-köszi a tippet. Megpróbálok olyan párnát beszerezni, mert gondolom egyszerűbb, mint a zsemlével szórakozni.

Amúgy fogalmam sincs, hogy miért kellett fizetni, de egy biztos, hogy Sanyi nem kicsit volt pipa! De azért ha megjártuk, majd leírom, hogy végülis hogy zajlott!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!
Tinu,szia!!!Hogy vagytok
Annus küldtem a képeket.Megkaptad???????
Zsófi nagyon ügyes.!
Hanna imád babakocsizni.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hat nem semmi a kilatas Eszter!!
legkozelebb olyan helyre koltozunk ahol ilyen szep legalabb a kilatas. (5 even belul tuti,2 gyereknek a mostani sztem ez kicsi lenne :roll: :lol: )

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó, gyönyörűűűű!!! Mondjuk én sem panaszkodom a kis tengeröblömmel... :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Netti!
Mekkorában laktok most?

Eszti!
Huuu,jó nagy terasz!!!Biztos tök jó lesz!!!Én minden éjjel ott laudék kinn :oops:

Anita!
Megnézem h kptam e azóta!!!

annus11
 
 


mozza-valószínűleg szépen sorban fogok végig menni azokon amiket írtál, valamelyik csak bejön!!! KÖSZKE!!!!!! :roll: :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Ha megvan a járatszám dobd át pü-ben...megkérdezem a maléves kollegináktól, hogy ki viszi a gépet, hátha ismerem.
A zsemlés trükk standard a malévnál is, a stuvik tudják majd a dolgukat, kb. 2 perc alatt megcsinálják nektek.Ez az 50%-os jegy érdekes.....megváltoztatták volna a szabályzatot?????? Eddig nem így volt!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Anita!
Nem kaptam meg!!!

annus11
 
 


Nóri,
te nyertél a tengeröböllel :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
jó lenne kint aludni, de a rohadt róka bejön minden este a kertbe. így para... 7végén a tesóm kint cigizett este és odament hozzá :shock:
aztán persze elfutott a róka amikor én is kimentem hogy lefotózzam.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tengeröböl :D :D :D !!!!!!!!!!!!!!
Nincs róla kép????????

Kép
mozza
 
 


Annus, nappali,konyha,furdo,gyerekszoba + halo.
tok elferunk egyenlore.. meg minden. de kesobb mar nem :roll:
meg paromnak azert nincs a legkozelebb a munkahely.. 2keruletbe bejarni... mindig dugo van :roll:
amig kicsi Boro addig jo..
de celszerubb lenne a "masik" oldal :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nori, utcan miert nem mered kezben vinni? :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!

Délelőtt kicsit takarítok még, szóval szerintem 12 után bármikor lehet jönni :wink:

Mozza!
Én az ebay.co.uk-ról szoktam rendelni, tele van next rucikkal :wink:
A westendben voltam a next boltban, de ma megyek a Párizsi utcaiba is :P
Ja és van egy-két anyuka, akiket a teszveszen találtam, mindegyiknek 1 éves a kiscsajuk és next őrültek......na tőlük veszem át a kinőtt rucikat dobozszámra :oops:

Eszter!
Nagyon szép a kilátás, meg a naplemente! :D

Nóri!
Én is úgy tudom, hogy ilyen kis babának nem kell fizetni a jegyért!!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Esztó, tuti terasz! :D

Nóri, majd írd meg, milyen volt az út, kíváncsi vagyok!

Marci a kiságy másik végében kelt fel és a feje is ott volt, ahol amikor letettem még a lába... :shock:

Most meg elvan egyedül a kanapén. Nézeget. :D

Megjött a kenguru, rögtön bele is raktam. Naggggyon bírja! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: