Új privát üzeneted érkezett!

KangiKépEgyelőre óvatos gratula, vigyázz magatokra.
Kép ezt ne csináld,
Kép reméljük ez is kimarad, pihizz sokat, amennyire Julcsi mellett lehet.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok,

Kangi,
EREZTEM, EREZTEM, ezert kerdeztem ra! Gyanusan nagyon nagy volt a hallgatas...KépKépKépKép
GRATULALOK TISZTA SZIVBOL! KépKépKépKépKépKép
LAssan tenyleg visszaalakulunk Friss Kismamik topic-ka. Kép

Reka,
szerintem Dani egyaltalan nem hiperaktiv, ZSombi se tud egyenlore egy jatekkal hosszasan jatszani (iagz, o nem is rohangaszik). Szerintem a Danid egy irto helyes es aranyos kispasi. Kép

Momo
Timi, az onkentes testor! Kép Annyira edes, amikor a tesok vedik egymast. Kép

Nadine,
az allamvizsgadhoz gratulalhatunk? Kép

Beu,
Lorinc csuda helyes kispasi! Kép Uyg orulok, hoyg mar jol van a sebe. Hova mentek a Matraba? Espirites biznisz...ezzel engem is lehetne motivani. Kép

Elli,
Fotok nagyon jok, Dagimadar Kevin nagyon csini. Kép

Nelli,
Aztaaa, micsoda energia szorult beled! Ugyi vagy nagyon! Kép

PsAndi,
BOLDOG SZULINAPOT! KépKépKép jo lehetett a baratnos delutan. Kép

Virag,
Egyedul toltott hetvege. Kép Ird ki inkabb magadbol, mi meghallgatunk! Kép

Kepzeljetek, nem eleg, hoyg ZSombi par lepest kepes megtenni, hanem ismet uj tudomany van. Tegnap kerdeztem tole delben: "Nem kene neked aludnod?" Mire a gyerek megrazta a fejet es jol hallhatoan azt mondta, hogy "Nyem". Ma azt kerdeztem tole, hoyg "Kersz enni?" Erre ma is fejrazas es egyertelmu "Nyem" volt a valasz. Kép Azt hittem, megzabalom. KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Elli: utólag is nagyon sok boldog szülinapot KevinnekKép.Annyira megható volt olvasni, hogy megszületése pillanatában tűzijátékkal köszöntöttétek, esküszöm még a könny is kicsordult a szememből.

Kangi: óriási gratula neketek és vigyázz nagyon magadra. Émelygések: hess hess!

Beu: Lőrinc annyira szép fiúcska.Olyan jó lenne kicsit megnyomkodniKép.

Ja és ezt a tortát Kevinnek készítettem:

Kép

Jó éjt:Anita
anita77
 
 

 
 

Gombóc: gartulálok Zsombi pár lépéséhez , aztán kicsit zabáld meg helyettem is a kis "nyemet "mondó ManótKép

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok! Igen lehet gratulálni. 4-es lett a diplomám (ahhoz képest hogy úgy jöttem ki, hogy megvágtak... legalábbis úgy éreztem)

Kangi
HATALMAS GRATULA A POCAKLAKÓHOZ!!!!!!! Kép

Na megyek mert hulla vagyok, ugyanis a csajom is mára növesztett egy fogat, így kemény 2 órát aludtam, és úgy látom jön a következő is.....

Nadine és a 7 fogú Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Köszi Lányok! KépKépKép
... remélem, tényleg nem lesz baj ...

Gombóc Kép
Gratula beszélő és járó Zsombidnak Kép

Momo Kép
Testőr Timivel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy úgy gondolja, hogy a saját húgát csak ő verheti? Szóval, úgy értem, egyfajta territoriális kérdést csinál belőle?! KépKépKépKépKép

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Nadine!!! KépKépKép
Nagynagy gratulaaaaa!!!!
... dúló kisgyerek mellett, füüühhh, le a kalappal! Kép Jeee!!!!

Kangi
kangi
 
 


Kangi! GratulálokKépKépKép

Gombóc! Neked, illetve a kicsi fiadnak is a tudományokhoz! A kisebbik hogy van?

Anita! Gyere, nyomkorászd meg! KépKép De Te se panaszkodhatsz a fiacskádra!Kép

Dicséreteket Lőrincke is köszöni.

A nagy játszóteres hozzászólások közepette lelkifurim támadt, hogy nem járunk minden nap. Gyorsan nekifutottunk. Kapott egy saját kulcsot (azóta elhagytaKép), ezt is vittük, hát hogyne. Alig sikerült tovább rángatnom a kaputól, aholt minden postaládát megpróbál kinyitni. Többször. Majd az autónál ragadt le, egész konkrétan az ajtózárnál.Kép Végül eljutottunk a jó kis játszóra, ahol 5 percet homokozott, egyszer lecsúszott a csúszdán, kb. 8 másodpercet ült valami rugóson, és becsukta/kinyitotta a kaput kb. ezerszer. KépKépKép A többi gyerekre rá se nézett. Ennyit a szocializációról. Azt hiszem, nem erőltetem.Kép
Beu
beu
 
 


Kangi,
hurrá-hurrá KépKépKép, gondoltam ám rád sokat! Nagyon-nagyon gratulálok én is, és vigyázz magadra azokkal a maszatolásokkal, pihenj sokat, amennyire Julcsid engedi!
(Majdnem megint egyszerre szültünk, ugyanennyi idös babukám gondolta meg magát a múlt héten Kép)

Pusszantás
Franyó
franyo
 
 


Jaj, Franyo, annyira sajnalom! Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Kangi gratula! Julcsi nagyon ugyes, hogy mar mondokazik is. Fenykep?

Psandi boldog szulinapot!

Beu, hova es mikor mentek a Matraba? Esetleg talalkozhatnank is Kép Vasarlas Kép Lorinc karjan latszik az eges az egyik kepen?

Momo harcias tesovedo Kép Parod, hogy van?

Gomboc nyem Kép

Nadine gratula Kép

Jatszoter, Bori meg nem elvezi, igy nem is nagyon megyunk, meg a kozeli jatszo nagyon ramaty, nem csak csikket, hanem sokkal gusztustalanabb dolgokat is lehet talalni. A tavolsagban kovetkezo, ami akar jo is lenne babakocsival alig kozelitheto meg, vagy megmaszom a vasuti feluljarot, amit babakocsi nelkul sem szeretek, vagy kerulok 1 km-t aminek harmadan nincs jarda harmadan meg macskakoves a jarda Kép.

Bori nathas lett szombatra, amikor torlom az orrat fuj a szajaval. Porszivozast turi nem sir csak nagyon panaszkodik.
Ari
ari
 
 


PROGRAMAJANLAT + TALI + PROGRAMAJANLAT + TALI

Egy hirtelen es most jott otlet es programajanlat (ma dobtak be a postaladankba az ujsagot Kép):

Most pentektol vasarnap estig Kerulet Napja van nalunk.
Ennek kereteben penteken (azaz jun. 18-an) delelott 10:00-tol „Ujjé, a ligetben!” cimmel

-Kézműves és népművészeti kirakodóvásár
-Amatőr művészek (zenészek, énekesek, bábosok, komédiások) bemutatkozása.
Helyszín: II. ker., Mechwart liget

(Ott van egy jatszoter is es egy szep zold park.)

Megkozelitheto 4-6-os villamossal (Moszkva tertol 2 megallo), vagy a 11-es busszal a Batthyany tertol 3 megallo. Vagy a Moszkva tertol kb. 15 perc seta. Vagy autoval.

VAn valakinek kedve eljonni? Tudom, hogy rovid az ido addig, de hatha. Kép

(A 3 napos teljes program letoltheto a http://www.masodikkerulet.hu/text/doc/newswf21016111011/keruletnapja2004_.doc cimrol,
helyszinek Mechwart ter, Millenaris park, stb.)

Gombóc
gombóc
 
 


Franyo,
Nagyon sajnalom...KépKépKépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Kangi,
hurráhurrá!Kép Azért olyan nagyon nem lepődtem meg, ugye nem bajKép?

Franyó,
jajj, ez szörnyűKép. Nem is tudom, mit írjakKépKépKép.

Beu,
képek szuperek!Kép

pusz mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Franyó!
Annyira sajnálom, hogy ez történtKépKépKép De tudom, a sajnálatból sok van, így én kívánom, hogy már a következő hónapban legyen egy életerős pocaklakód, aki hozzátok szeretne megszületniKép

Kangi! Gratulálok a pici pocilakóhozKépKépKép Vigyázz magatokra nagyon! Émelygésen hamar túlleszel.

Gombóc! Biztos ilyenkor, amikor nyem-ezik Zsombi, meg akarod zabálni, nem? Annyira édesek tudnak lenniKép
Köszi a dicséretet. Sok energiám nincs, csak az a tudat éltet, hogy egy ideig valamennyire tiszta lesz a lakás. És tegnap a férjem alig tudott betelni a lakással. Jól esett nagyon.
Ma a fürdő következik.

Nekem tegnap este volt a nagyobbik lányom olyan jó kislány, hogy az apjával egész belekönnyeztünk. Egész nap az Anyósommal volt, de amikor felültette a körhintára a vidámparkba, pánik félelme lett, és engem akart. Kérdeztem tőle, jó volt a liget és a vidámpark? Válasz: Nem, mert nem voltál ott.
Nem édes?

Nadine! Éljen!Hurrá! Gratulálok az államvizsgádhozKépKépKép Biztos nagyon jó érzés volt a kezedben tartani! És ezek után mi leszel?

PsAndi! Sok boldogságot és egészséget szülinapod alkalmából!

Beu! Szerintem is 1 éves koráig kell vigyázni a zöldségek nitrát tartalmával.

Nelli
hnelli
 
 


Psandi,
Nagyon Boldog Szülinapot nekedKép Mi szépet kaptál?

Nelli,
most itt ülök teljes lelkifurkába öltözve, mert nálunk is nagyon portalanítani kéne...de eddig olyan jól bevált a becsukom a szemem manőverKépKépKép

Kangi,
hatalmas gratula nektekKép Azért csak kihúztuk belőledKép Nem akarok piszkoskodni, de a második körtől én is mindíg fiút sejtettemKép Nem is ugyanolyanok a terhességeim, oszt mégisKép
Timivel kapcsolatban igazad lehet, mert itthon zavartalanul folytatta Zsebi gyepálásátKép

Beu,
a kulcs nálunk is nagyon fontos darab, de hiába a saját, mindíg az enyémet dugják elKép
Férjemnek tüdőgyuszija volt, csak két hétig nem jöttek rá az okos orvosdoktorok seKép Most már jobban van a megfelelő gyógyszernek köszönhetőenKép

Réka,
az én kisebbik lányom is örökmozgó, szerintem ez normálisKép De a sokkal nyugodtabb Timi se volt képes még ilyen idősen sokáig egy dologra összpontosítani.

Toffi,
jó a saját játszótér, de én azért nem bánnám, ha Timi nem úgy nézne az idegen gyerekekre, mint az ufókraKép És mellesleg ami házon belül van, az már sokkal kevésbé érdekes isKép

Virág,
szerintem nem egyedi a problémád a férjeddel, majd mindenkinek eszébe jut, a másiknak miért jár különprogram, nekünk meg a folytonos gyereknevelés mellett miért nem. Állj kicsit a sarkadra, és néha igenis követelj ki valami közös szórakozást a pároddalKép Ha meg úgy egyébként is szeretnéd magad jobban érezni a bőrödben, minél többet csinálj barátné látogató körutakat...nekem legalábbis jót tesz az itthon füstölgés helyettKép

Franyó,
nagyon sajnálomKép De remélem, hogy hamarosan te is jó hírekkel jösszKép
Tessék kicsit többet erre járni, mert olyan keveset hallunk mostanában AnkárólKép

Nadine,
nagy gratula az államvizsgádhozKép Most már akkor te is felhőtlenül élvezheted a nyaratKép
Zsaninak meg gyors fogacskanövesztést kívánokKép

Gombóc,
látom, Zsombi öntudatra ébredt...és innentől jön 20-25 nehéz évKépKépKép

Na mennem kell, mert várnak a pizsisekKép

Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép

Leesett az uccsó sebem isKépKép Jövő héten kontroll (sebész), de még találtam két talán _leszedhető bigyótKép

Beu
Köszi, kb ennyiért találtam én is (25-38). Nézelődök, mert a miénk meghalni látszik, pedig a Margitszigeti tali után megbeszéltük Apával, hogy nem kell másik kocsi. Most meg kiderül, mégis. De még keresek szervízt is, hátha megéri...
Új ruhákKépKép, klassz, én is kaptam annak idején + beleférek a Szandi előttiekbe is (ami maradt). Én nem tudnám az anyukámnak adni a nagyokat, ő is belevágott a kúrábaKép

Andi
Boldog szülinapot NekedKépKépKép

Kangi
Hatalmas gratulaKépKépKép De jó, de jóKépKép (+ irigyfejKép)

Gombóc
Zsombi is a nagydumások táborában?Kép GratulaKépEnyém Zsombi tegnapi új szavai: "pipő" (=cipő) és "pikkos" (=piszkos, mert minden sz@rt a szájába vesz, szerintem ezt hallja mostanában a legtöbbet)
Mi sajnos nem tudunk menni a programra, megyünk le anyukámékhoz.

Nadine
Gratula!!! Kép

Franyó
KépKép, kívánom, hogy mihamarabb jó hírekkel szolgálhass!

Momo
A saját (majdani) játszótér enyhe túlzás, lesz hinta és homokozó (Apa csinálja rönkfából)Kép

Mennem kell, mi visszük Szandit ovibaKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi, Gombóc, Zsuzsi,
köszi a tippeket, birsalmalevet ki fogom próbálni. Kicsit megijedtem, hogy már most próbál a ciklusom visszaállni Kép nem lenne túl kedves tőle ennyi szoptatás mellett - de hát végülis Abiszka így lett Kép még éjszakai szoptatások alatt.
Ma éjjel Dana kétszer fölsírt - valszeg rosszat álmodott - és Abigél mindkétszer fölébredt rá Kép

Franyó,
nagyon sajnálom Kép és nagyon nagyon drukkolok Kép Kép Kép

Kangi,
gratula, azért már sejtettükKép

Gombóc,
sajna péntekre már van programunk, de talán du.

Beu,
Danának is már néhány hónapja van saját kulcscsomója, pontosabban kettő.

Fú, mennyivel könnyebb az élet egy gyerekkel- ezért is tudok írni. Apa elvitte Abigélt dokinénihez, mert van egy száraz (ekcémás???) folt a karján, ami egyre nő, és tegnap megelégelte, azt mondta, nem várhatunk a jövő hétig (ugyanis akkor jön dokinéni.) Szal, munka előtt be a belvárosba, majd vissza...

Vettünke egy CD írót (a múltkori viharon felbuzdulva) és nem bírunk vele írni... mintha nem igazán működne a software (Nero Express). Nincs tapasztalatok?

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ja, Zulu,
hogy álltok ovi ügyben? Szegény lurkó Kép
Zs.
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Franyó,
nagyon sajnálom.Kép

Andi,
Boldog szülinapot!Kép

Nadine,
gratulálok!Kép

Kangi,
Hatalmas gratula!!!Kép Vigyázz magatokra!

Zulu,
oviba nem felvevésKép

Kriszta
tkriszta
 
 


Szia lányok,
nagyon drágák vagytok, köszönöm az együttérzést! Szerencsére még annyira az elején történt, hogy szinte idom se volt, hogy felfogjam, igazán baba volt. Úgyhogy nem viselt meg annyira, mintha pár héttel késobb történt volna. Meg tudom, hogy a természet általában jól dönt, biztos így volt jobb, nem lett volna egészséges stb. Úgyhogy én is nagyon remélem, hogy hamarosan jobb hírekkel jöhetek Kép.

Nagyon eltuntem az utóbbi idoben, tudom, de volt egy nagyobb munkám, amit úgy néz ki, most a héten leadok, talán több idom lesz, jövök majd és írok.
Babákokat mindig megcsodálom, és olvasok is buzgón Kép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Kangi:nagy nagy gratula!!!!

Franyó:nagyon sajnálom!

Nadine:gratula az államvizsgához! VIzsgákban egy dolog jó: mikor túl vagy rajtaKép.

Beu:Lőrinc gyönyörű!

JÁtszótérre mi nem járunk, de ha igy folytatjuk, lassan sikerül gyalog kiérnünk a buszmegállóig (800 méter, anno az ikreknek kb 16 hósan 40 percbe tellett az első kibattyogás), már 2 sarokkal előttéig elmentünk.

Kulcs nálunk is menő (meg a környék többi hasonkorú babájának), nap mint nap mindegyik lurkó kulccsal a kezében látható.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Helló Lányok!

elöljáróban július elsö felében lehetne a tali nálunk (remélem addigra megjön a nyár is)- bocs Beu, Nelli,
- mert a június már eléggé tele van.
A párom fözne valami nagy bográcsos hamit, mondjuk gulyást (ha van valaki aki nem szereti az szóljon), nasit kérlek hozzatok, mert nem vagyok egy sütö fenoménKép
Gyerköcöknek az gondolom egyéni, de találunk ha kellKép
Program: dumcsi, kertnézés-séta, evés-ivás, gyerekeknek, hinta, pancsoló, kutyanyúzás,(erröl a kuytusok még nem tudnakKép) labdázás, tollas, stb.
Javasolt idöpontok: júl. 3-4-i hétvége, vagy júl. 10-11.

Kangi!
Gratulálok, de csak csendben!Kép Vigyázz magatokra és pihengess amennyit enged a manó!Kép Ja és ne most indulj a somlói hegyre szölöt ápolni!Kép

Beu!
Lörinc nagyon nagy fiú már, és milyen jók róla a fotók!!Kép
Nagyon helyes a sapijaKép
Csinos lettél nagyon (még a múltkori fotók), ezért is irigy, na meg a vásárlásért isKép

Andi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok, és jó egészséget!Kép

Toffi!
Akkor a vasalásról most lemondok, mert nem tudok átmenni hozzátok portörölniKép Mi akar ez lenni??
Felhívás Anyacsavarra??Kép
A Szent István parkba elmennék szívesen egyszer de úgy lenne a jó, ha többen mennénk. Persze tudom most jönnek a nyaralási hetek, de azért megszervezhetnénk.
Na örülök, hogy javulnak a "volt-pöttyeid"Kép

Nadine!
Nagy nagy gratula az államvizsgádhoz! 4-es az nagyon szuper jegy!!!Kép Lehet leereszteniKép
Zsanka fogacskaKép

GOmbóc!
"Nyem"-ezö ZsombiKép Fogsz még ettöl frászt kapniKép
Ügyesen lépeget!Kép

Franyó!
Nagyon sajnálom ami veletek történt, de nézzünk elöre, és kívánom, hogy mihamarabb egy újabb egészséges pocaklakótok lehessen!

Ari!
Jobbulást Borinak!Kép LÁtom nálatok sem mindig az a szempont, hogy játszóteret meg lehessen közelíteni.Nálunk is vannak olyanok, ahova kisebb túra árán lehet be-feljutni...

Zulu!
De rég láttalak! Jól vagytok? Mi van az ovi-helyzettel?

Nelli!
KislányodKépMost, hogy így belelendültél, hozzánk nem jönnél takarítani? A függönyöket majd én kimosomKép

Momo!
Örülök, hogy jobban van a párod, már ideje volt!Kép

Zsuzso!
Éjszakai ébredésKép
1 gyerekes "lébecolás"Kép

Na lépek mert Anyósék dél körül jönnek, és valami ebédet kéne prezentálnom, és persze elötte még vásárolni is kéne.

Pussz,
este szerintem még gyüvök

Tündér&Ilang
tündér
 
 


Sziasztok!
Most csak roviden:
Kangi
Tyuhuuuuuu ez mar dofi! Kép Remelem minden ok lesz!!! ++++++++++++++++++++++ Julcsival is volt ilyen maszatolas? V ez kimaradt?

Zsuzso
Apa nemsokara hazaer, ha addig nem ir senki, kikerdezem Nero ugyben, mi is azt hasznaljuk.

Gomboc
Latod, par hete meg azon szomorkodtal,hogy Zsombi sosenem fog mar jarni Kép Es tádááám! Kép

Beu
Jatszo Kép Aze nemsemmi fiad van!

Urszila
Koszonjuk a gyonyoruseges Jazmin bokrot!

Timici
Lattam az albumotokat! Gyonyoruuu a pasi! Kép (irigyfej-ahogy Toffi irná Kép )

Lanyok
Jazicsaj par napja fuldugot hasznal. Mintha egyszeruen nem hallana amit mondok Kép Kepzelenseg igy nevelgetni egy gyereket.Mar ezerrel bujom a "Nem akarom" c. konyvet, igy valamelyest turelmesebb vagyok.Remelem hamarosan kimaszik belole a kisordog,mert ez agysejtpusztito!!!!!!!!!!!!!
Ja es egy baratnos kep (lattatok mar a Taxi kettot? Kép Kép )
Kép
Pusszanat
Norka
norkini
 
 


Norka,
köszi. Már az installálás is csak másodikra sikerült valamilyen rejtélyes okból. Lehet, h. megpróbálom újrainstallálni.

Taxisok szuperek Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm a köszöntéseket, aranyosak vagytok Kép

Kangi
nagy-nagy gratula a Picikéhez Kép kíméld magad, amennyire tudod Julcsi mellett

Nadine
gratula a 4-es diplomához, ügyi vagy Kép Mikor lesz a diplomaosztás?

Gombóc
lépegető, nyemező Zsombi Kép

Franyó
sajnálom KépKép de tényleg jobb, hogy most és nem néhány hét múlva...

Beu
játszózó fiad Kép
egyébként Dani is leragad folyton az autóknál, csak ő nem a zárat piszkálja, hanem a rendszámtáblát, a kereket és az index lámpát. így, ebben a sorrendben Kép
nagyon helyes Lőrinc a képeken Kép

Norka
taxi 2 Kép

Teszek fel néhány gyereknapon készül képet:

belépnék a babazenekarba karmesternek Kép
Kép

ugrálóvárban
Kép

elfáradtam
Kép

Andi
psandi
 
 


Tündér
Beírom a naptárba a lehet_talitKépKép
Anyacsavart nem, utálom nézni, mindig kiakaszt... (nem is láttam még, csak két részt, de az is sok volt)
Mi terv szerint megyünk jövő héten a Szt István parkba...

Norka
Taxi2KépKépKép Ezt megmutatom ApánakKép

Andi
Klassz a kis karmesterKép
Mit kaptál szülinapodra? (kíváncsi_fejKép)

Nincs angol házim...

Toffi
toffifee
 
 


Csajok!

Nem találom + nem emlékszem, hogy ki és milyen babakocsit vett neten keresztül (Franyó, Te ugrasz beKép) és honnan. Légyszi segítsetek!
Köszi!
Toffi (aki ma nem ír angol házit)
toffifee
 
 


Toffi
én is, uolyant mint Franyó, ABC Design, a karmesteres képen láthatod is
www.babashop.hu asszem

már kész a házid vagy meguntad? Kép

Andi
psandi
 
 


Zsuzsó!
Mi is most vettünk egy CD írót, és a Nérót telepítették nekünk. Ami az én tapasztalatom, hogy mi sem tudtuk installálni a Nérót, hanem előbb frissíteni kellett a Windows-st. Talán ez segít valamiben. Ha nem, bocsi.

Lányok! Köszi a drukkot a takarításhoz. Potom 5,5 órát suvickoltam a fürdőt, ami most tisztább, mint új korában. De az én kezem lábam remeg. A magam 55 kg-val (173 cm) nehezen bírom a fizikai munkát. Szegény picur is ki volt, mert nem tudtam vele foglalkozni. A konyhát már nem tudom egyszerre megcsinálni, egyszerűen képtelen vagyok.
De olyan jó végig nézni a lakáson. Bár a Dorka szobájában már nagy a rendetlenség.
Hétvégén megyünk Isaszegre, Anyuék nyaralójába, ahol egyszerűen nem csinálok semmit, csak ellátom a gyerekeket. Alig várom.

Tündér! Ne haragudj, hogy megkérdezem, de még új vagyok. Hol lenne a tali? Hol laktok? És én is mehetek, ha el tudok menni? Köszi.

Nelli
hnelli
 
 


Nelli,
hogy érted hogy frissíteni kellett a Windowst, milyen verziótok van?
köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Andi
Köszi!
Házi: majdnem készen lett a feleKép

Toffi
toffifee
 
 


Hali Lányok! Kép
Nagyon köszi mindannyiótoknak a gratulákat! Ma nem maszatoltam. Nem idegesít, csak utálatos Kép

Franyoka!!!
KépKépKépKép
Remélem, mihamarabb lakó költözik a pocakba, aki ép és egészséges! (tudd, hogy régebben én is jártam így ... és csak ezzel a gondolattal tudtam talpra állni, oszt lám, lám Kép)

Norka Kép
Julcsival is maszatoltam, de nem ilyen hosszan. Talán a szopi miatt van, bár már csak este van némi cuclizás, kábé fél csepp tejem lehet még. De Julcsi nem kifogásolja Kép

Momo Kép
Ugye, ugye?! A családi lojalitás fontos dolog, Timi jól látja, aztán otthon minden marad a régiben Kép
Férjed gyógyujjonmámeg!

Tündér Kép
Juj, házitaliban mi is benne lennénk, ha éppen nem költözünk!

Andi Kép
Dani nagyon szép fiú. Jaj, jaj, megint azt érzem, hogy túl korán születtem!!! KépKépKép

Beu Kép
A kalapos kiskirály nem semmi! Kép Viszont a játszóteres sztorin halálra röhögtem magam Kép Majd eccercsak kíváncsi lesz a többi gyerekre is, nemcsak az egymásba dugható cuccokra Kép

Mennem kell. Mindenkit soxorpusszantok!

Kangi
kangi
 
 


Zsuzso
Apa szivesen segit csak dobd meg egy maillel a milbi@vipmail.hu n a reszletekkel legyszi.
Most csak ennyi bocs
Norka
norkini
 
 


Lanyok!
Tudom,hogy sokan olvastok Babaszobat is,de hatha valaki epp nem jart arra. Ott talaltam ennek az anyukanak a kereset.Bemasolom nektek:

"2 hónapja egyedülálló anyuka lettem, sajnos elveszítettem a férjemet, így egyedül maradtam 4 pici babával.(3 éves kislány, 1 éves kisfiú, és 2hetes ikrek(fiú-lány)). Kérem, a jószándékú anyukákat, apukákat,akinek van felesleges kisruhája, játéka, vagy bármi egyéb, segítsen a 4 pici gyermekemnek. Nagy csapás volt elveszíteni az apjukat. Bármilyen segítséget elfogadok.
Köszönöm szépen előre is."

Ha tudtok segitsetek! Irjatok nekem mailt es tovabbitom az infokat az illetekeseknek. Mi mindenkepp kuldunk csomit, nagyon meghatott Kép ....

Norka
norkini
 
 


Meg valami, ne a profilban levo cimre, hanem a norkini@freemail.hu -ra irjatok.
N
norkini
 
 


Ma elvittük anyukámat Kerepesre a fogorvosunkhoz. Én+a 3 gyerek. És a drága kicsi nagyfiam bezárta az autót ajtógomb lenyomásos módszerrel.Kép Bent jól láthatóan a táskám mindennel+ autókulcsKép Bezzeg most nem volt JulkánálKépKépFérj haza Bpről műsorvágás közben (Beu, asszem te is tudod, hogy az szentKép) pótkulcsért.
Okulásotokra, mert nőnek a gyerekekKép Ma du. tudtam meg, hogy ilyenkor a Sárga Angyalt kell hívni, van valami szerkentyűjük, amivel kinyitják drótnyira az ajtót, majd a spéci drótjukkal egészen. Egyik ismerősünknek már bérlete van nálukKép

Képek mind-mind nagyon-nagyon jók!Kép

KangiKép gratulaKépKépKép Lakáseladással-vétellel hogy álltok?

FranyóKép nagyon sajnálomKép engem is az vigasztalt, hogy a természet tudja mit csinál, bizti nem lett volna egészséges.

ZsuzsóKép nekünk Windows XPnk van, és prímán működik a Nero, MINDENT másolKép

MomoKép Timi attitüd állítólag a jó testvérkapcsolat ismérveKép mármint bármit csinálnak egymással egymás között, ha idegenektől védik a másikat, akkor minden OK!Kép

NadineKép gratula az államvizsgához!Kép

Urszila
urszila
 
 


Zsuzsó!

Nekünk Windows 98-unk van, és az Internetről töltött le frissítést a számítógépes kollégája a férjemnek. Pont nem láttam, csak elméletileg tudok ennyit. Ha van számítógépes ismerősötök, próbáld megkérdezni bővebben.

Nelli
hnelli
 
 


ORSI BÁRÁNYHIMLŐS!

Két nappal pöttyök megjelenése előtt már fertős, és lappangás 14-21 nap.

Minden érintettől elnézést. Kép

sofka
sofka
 
 


Köszi Norka,
Urszila,
nekünk is XP-nk van. Mindegy, ha ma lesz két szabad percem -elvileg ma lesz, mert jön anyóspajtás és csak az egész lakást szeretném ez alatt végignyalni Kép - szóval akkor első körben megpróbálom az egész cuccot újrainstallálni. Az az idegesítő, hogy egész álló nap idáig sem jutok el, estére pedig hulla vagyok. Ha nem megy, hétfőn visszavitetem apával oda, ahol vettük az írót, csinálják meg. Azért egy software installálása eddig még nekem is ment, noha nem vagyok egy számítógépes guru.

Sofka Kép

Abigél foltja egy gombás fertőzés Kép szegény kölök, hogy ezen mindig kijön valami. Viszont olyan jó alvókája van így Dana után Kép
Na most menek.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Hát a házitalira nem sok komment jött de azért remélem lesz akit érdekelKép

Nelli!
Természetesen várunk Benneteket szívesen!

Kangi!
Ti is gyertek bátran költözés ide-vagy odaKép

Toffi!
Nélkületek meg sem szervezzük a házitalit!Kép
Jövöhét Szt. István park? Hmmmm....
Lehet, hogy belefér, még egyeztessünk akár privibe is, ok?

Képzeljétek tegnap du. elindultunk a városba be Dédi látogatóba, és a Bach-csomóponti felüljáróról leérve a kocsim bemondta az unalmastKép
Valszeg beázott a nagy viharban, ezért a töltéssel valami gáz van. Még jó, hogy Apa a közelben van/volt, így elvontatott a szerelöhöz.
Ilang közben nála ordított szegénykém a hátsó ülésen, majd látva, hogy most senki sem foglalkozik vele bealudt. Hát a víz verdesett rendesen, még sohasem vontattak, de Apa szerint nagyon ügyes voltam, kezet is fogott velemKép

Na megyek mert alvás van mosok meg vasalni is kell.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


SZiasztok!

A mai nap pozitív élménye:
most nem a tőlünk 2 percre lévő gyógyszertárba mentem Dani popsikenőcséért, hanem a kb. 10 percre lévőbe, mert már elegem van a folyton az eszét játszó patikáriusból. És képzeljétek, bocsánatot kértek, hogy sorba kellett állnom, felajánlották, hogy 2 kis tégelyes kenőcsöt adnak 1 nagy helyett, megkérdezték, hogy kérek-e zacskót és mindent megköszöntek, szíveseneztek, és a végén még az ajtót is kinyitották nekem, mert babakocsival voltam!! komolyan mondom hihetetlen! KépKép Inkább máskor is odamegyek, nem érdekel, hogy messzebb van, nagyon figyelmesek, kedvesek, türelmesek... KépKép

Urszila
autós sztori KépKép bár gondolom, akkor nem röhögtél

Sofka
ORsi Kép
Hogy van a Legkisebbed? Kép

Zsuzsó
és most kapott Abigél vmi kence-ficét rá?

Tündér
csak azért nem jelentkeztem, mert még nem tudom, hogy akkor épp itthon leszünk-e vagy Balcsin, de ha itthon, akkor szívesen... Kép
vontatottsághoz (Kép) gratula

TEgnap apa elvitt vacsizni, és csinált nekem egy speckó tortát is a szülinapomra, majd este vagy holnap teszek fel róla képet, mindenki röhögni fog KépKép

Délután megyünk ortopédiára, remélem nem találnak semmi hibát!!!

Megyek mert Dani kirámolta a papírkosarat, és apró fecnikké varázsolta a benne lévő szemetet Kép

Andi
psandi
 
 


Na, újra installáltam, majd este kipróbáljuk, most tényleg megyek, mert megzabál minket a dzsuva. Állandóan úgy érzem, mintha csak tűzoltást végeznék, de a kupleráj csak terjed, mint az erdőtűz Kép

Tündér,
én is azért nem írtam, mert a hétvégéim sokkal nehezebben tervezhetőek, akkor tudunk együtt lenni, akkor látogatjuk a rokonainkat stb., de már említettem apának.

Andi,
persze megint kapott egy újabb kencét - pontosabban kettőt - felváltva naponta 4x kell kenni. Ennek most kb. UV citromsárga színe van. Egyszer kapott a popsijára egy feketébe hajló acélszürkét.
Na megyek robotolni Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Tündér,
ne csüggedj, én is csak nem jutottam gépközelbe, egyébként a férjem aszonta, hogy mi megyünk, bármi légyen isKép Azért a kutyákat készítsd fel a lányaimraKépKépKép De tényleg, már Nelli is kérdezte, melyik égtáj felé laktok, csakhogy felmérjem a túra nagyságát? Válasz jöhet magánba isKép

Urszila,
autós sztoriKép Én ígérem, tanulok belőle, bár általában azt se tudom, merre áll a fejem, amikor Timi már kiszállt,de Zsebit még épp kaparom ki az ülésből és attól félek, a nagyobbacska közben meglóg.

Sofka,
jobbulást OrsinakKép Tényleg, a legapróbbról nem mesélsz? Naaa...Kép

Zsuzsó,
nekem a dokinéni a Timi lábán lévő gombás pötyikre első körben mindíg a Canestent mondta. Nekünk eddig bejött.

Psandi,
láccik, hogy pesti vagy (meg ne sértődjKép). Nekem a legközelebbi patika 1,5 km-re van, ez kb 20-30 perc gyalog (+babakocsi kölkökkel megrakva)Kép Szóval én egy kicsit elámultam, amikor a 10 percre lévő patikát említettedKép Szerintem is járj inkább oda, ha fényévekkel kedvesebbek veletek, annyi séta nem árt meg senkinekKép
Tortát kíváncsian várom...Kép
Fiad olyan szép azon az alvós képen, hogy csodaKép

Voltunk délelőtt az egyszem játszón, szokás szerint tök kihalt volt, de legalább nyugisan hintázhattak meg csuszizhattak a csajokKép viszont Zsebi gondolt egyet, és már elég nagynak érezte magát, hogy megmássza a csúszdához vezető rámpát, ha Timinek megy, neki se lehet olyan nagy ügyKép Én meg folyamatosan kaptam a frászt, amíg felkúszott 1,5 méter magasságba, szóval igyekeztem kiterebélyesedni minden irányba körülötteKép Na a lecsúszásnál azért tele lett a pelus, de amikor leért, elégedett vigyor öntötte el a képét...és már rohant is a következő körre. Én mondom, 1-2 év és megőszülökKép
Viszont Timi annyira megörült a Zsebi alkotta csúszdatársaságnak, hogy az alapszabályokra fittyet hányva belecsúszott Zsebi nyakábaKép Ordítás ezerrel, anya teper szétválasztani a homokban fetrengő gombolyagot, persze a marha azt már nem nézte, mekkora a homokozó szélén a cölöp, így gyönyörű ívű tigrisbukfenccel landol a csajok mellett...csak a nagy hasam rontott a sikkes összképenKép Beütöttem magam itt-ott (lábam sebes, kezemen randa kék-zöld folt lesz holnapra), de szerencsére a pocimnak fel se tűntKép
Na, mai tornagyakorlataimról ennyitKép


Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
azért ti is tudtok élni Kép

Ja, Tündér,
egyébként nekünk szerintem a második időpont jobb lenne, ha már így rákérdeztél Kép

A felmosásig már nem jutottam, de már látom, hogy nem is fogok, és példás rend sincs, de ez van Kép

Zs.
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Ortopédián mindent rendben találtak. Gyanúsan gyorsan végeztünk, mondta a doki, hogy akkor menjen Dani pár lépést, és kb. 3 lépés után mondta, hogy minden oké. Nálatok is csak ennyi volt a járás miatti kontroll, vagy ez a doki volt felületes?

Momo
dehogy sértődöm, jót röhögtem, hogy tényleg milyen messzinek állítottam be a 10 percet, Te meg örülnél, ha ilyen közel lenne Kép (de azért hozzá teszem, hogy ez is van sztem másfél km, csak mi repesztettünk a babakocsival, mint a szél, és, na jó, 15 perc volt )
verseny a csúszdáért Kép azért vigyázzatok magatokra!

GYerek levitte sétálni az apját Kép, de már jöhetnének, vacsitime...

Andi
psandi
 
 


KangiKép
ÓRIÁSI GRATULA!
Itt írigykedem... Kilátásom sincs rá.Kép
De. Nagyon örülök neked, és émelygés- és problémamentes pocakosodást!
pussz:myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok

Andi: Nekünk is csak annyi volt az ortopédián, hogy márknak cipőbe kellett tenni 3 lépést és mondták, hogy minden ok.

Őrülök, hogy nálatok is renbe minden.

Sofka: Jobbulást Orsinak.

Velünk semmi különös nem történt Márk 3 napja nem hajlandó enni ma elmentünk dokibácsihoz, hogy mi lehet, megvizsgálta és mondta, hogy nem beteg teljessen egészséges visszont a fogainye teljessen lilla annyira be van neki gyuladva a rágófogaktól. Mind a 4 jön neki egyszerre. Szegénykém annyira sajnálom, eleven meg minden csak nem akar enni, de igy én se ennék, ha nekem fájna. Visszont azt nem engedi, hogy bekenyem neki.

A jóhír, hogy megérkezett tegnap az új kiságya, Olyan aranyos volt amikor beraktuk a szobájába csak nézzte aztán felmászott rá. Kérdeztem tőle, hogy hol fog aludni és a drágám lefeküdt az új ágyikóra majd 2 perc múlva rámutatott a kiságyára, hogy ő ott fog aludni. Nem tudom mikor fog sikerülni, hogy az új ágyikóba aludjon.
Ha valakinek van valami jó ötlette akkor írja meg nekem.

Most ennyi
Puszi
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nekünk is ilyen gyorsan ment az ortopédiai vizsgálat, és még a doki puffogását is végig kellett hallgatnom arról, hogy semmi értelme ennek a vizsgálatnak, mert ha bármi gond lenne, azon már úgysem lehetse segíteni, csak műtéttel (mi a csipő miatt voltunk 2 hónaposan, akkor mondták, hogy semmi nem látszik, de azért vigyem vissza ha már biztosan jár). Szerinte ez csak egy régi tankönyvi gyakorlat, még az UH előttről. Szóval a lényeg, hogy nálunk is kb. 3 lépés után mondta, hogy minden oké, kicsit lábujjhegyen jár, de az nem baj. Hát ennyi.

Andy!
Szegény Márk. Drukkolok, hogy gyorsan kijöjjenek azok a fogacskák Kép.
Ágyügyben nincs ötletem, gondolom sok türelem kell. Lehet, hogy először a délutáni alvásnál kellene kipróbálni és amikor felébred látja az új helyet világosban. Vagy ez hülyeség Kép?

Momo!
Tigrisbukfenc a homokozóba, jaj. Nem semmi lehetett, még jó, hogy nem történt bajod.

Ma megint sikerült a bilizés, de én azt hittem, hogy már végzett, ezért elvittem kiüríteni a cuccot, amikor Levi teljesen kétségbeesve, sírva jött ki a nappaliból. Aztán megmutatta a produktumot a világos szőnyegen, lábbal széttaposva... Szegény nagyon megijedt, de nem tudom, hogy azért mert meglátta a dolgot (hiszen eddig nem igazán találkozott vele) vagy azért mert félt, hogy én haragudni fogok. Mindenesetre nem csináltam ügyet belőle, feltakarítottam, elmondtam neki, hogy ezt a bilibe kell és nem haragszom. Így utólag visszagondolva Ő jelezte, hogy még nem kéne elvinnem, csak nem vettem a jelzést Kép. Talán sokat segítene, ha legalább ezt kimondaná Kép. Na mindegy. Egyébként nem erőltetem a bilizést, mindig Ő hozza estefelé és kéri, hogy vegyem le a pelust (azaz rángatja le).

Tegnapelőtt megérkezett a lakásvásárlásunk utáni illeték csekkje Kép. Hááát, a közeljövőben esélyünk sincs kifizetni. Remélem kapunk részletfizetési lehetőséget. A jövő héten intézzük. Van valakinek tapasztalata, hogy mire számítsunk?
Köszi.
Jó éjt, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok,

Sofka,
jobbulast ZSuzsinak! KépKépKépKép Irhatnal kicsit MAgatokrol bovebben is! Kép

Zsuzso,
Abigel es foltja. Kép Es ettol az uj kremtol teljesen el fog mulni az folt? De hol van neki es milyen?
Takaritas es rend..ugyi vagy, hoyg nekialltal. Kép

Tunder,
Mi is jelentkeznenk a Nalatok tartando talira, de csak feltetelesen egyenlore, mert egy jobaratunk meghivott minket hozzajuk a Balcsira, csak meg O sem tudja eldonteni, a ket hetvege kozul pontosan melyikre. Kép De koszonjuk a meghivast, iparkodunk! Kép

Urszila,
autos sztoritok. Kép De minden jo, ha jo a vege. Kép

Momo,
A Ti hetkoznepjaitok se szoktak unalmasan telni! Kép Azert vigyazz a legkisebbre, ha legkozelebb is tigrisbukfencezni tamad kedved. Kép

PsAndi,
gyerek elvitte az apjat! Kép Fenykepet kerunk a tortarol! Kép

Es holnapi delelott a Mechwart terre senki nem akar jonni? Csak Sofka irt, de hat O sem biztos. KépKépKépKépKépKép (Pedig a ter a MArgit korutrol "nyilik", konnyu megkozeliteni is.)

Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?