Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
fruzsinapp
 
 


sziasztok,

mellékelek pár képet Tomiról :)

Kép eeekkora halat fogtam

Kép hasítok

Kép édes álom

Kép F1

Kép
**angel**
 
 


angel: köszönjük a fotókat, nagyon gyönyörűek. Nekem az utolsó tetszik a legjobban, azon Tomi nagyon pasis, nah és azok a hatalmas szemek!!!! :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Honey!

jaj, kitartást! Remélem a gyógyszer segít hamar! Hát, hohy hogy emelgesd kevesebbet Flórát, arra nincs nagyon tippem, bár, ha a földön pelenkázod, ölben a földön ülve eleted ( már, ha hagyja) és ülve ölelgeted-babusgatod, akkor azért csökken az emelgetések száma...
Remélem találsz végre egy rendes, lelkiismeretes jó dokit!

A.m!

Nagy-nagy gratula a pici-minihez! És hogy vagy???

Lanta!

Kérek szépen privit én is!

Minyu!

Lesül a bőr a képemről...de holnap mindenképp írok már.... :oops:
Kicsi Csonginak jobbulást!

Angel!

Jaj, de szép kicsi tomid van! Kis csókos szájú Ő is!
Köszi a gratulációt!

Ja, hogy vártok még valamire? :wink:

Szóval van egy 5 mm-es, dobogó szívű kismanócskánk...
Doki bácsim nagyon őszinte volt, mikor elmondtam a dolgot, mondta, hogy Ő nagyon gyerekpárti, de nem lesz könnyű... mondtam, hogy tisztában vagyok vele, későbbre is terveztük 4évvel, de az élet másképp alakult. Mosolygott, Ő is járt így. Megnéztük uh.-on, napra egyezik a mérete a korával (persze, pontosan tudtam én, hogy június 13-án fogant). 6+2-nél tartunk ma.
Aztán elmondta, hogy irígyel, nagyon és őszintén gratulált vagy 5x! :lol: Azt mondta, azért a 2 nagyfiú már úgysem olyan pici, meg fogjuk oldani a dolgokat...és búcsúzóul megkérdezte, adhat-e 2 puszit...komolyan nagyon sokat jelent, hogy így állt hozzá! Úgy értem, hogy nem a nyakamba ugrott olyan sziruposan, hanem igazán őszinte volt. Lehetett neki hinni.
Ő egyáltalán nem félt a terhességtől-szüléstől, hisz gyorsan regenerálódtam minden szülés után, neki is köszönhetően simán szültem az összes babát, egyáltalán nem látja úgy, hogy kockázatos lenne ez a terhesség.
3 hét múlva megyek újra!

És képzeljétek egyenlőre alábbhagyott a hányinger is!
Bár így maradna!

Köszi a drukkokat!

Márti
borossné becz márta
 
 


angel!
Üdvözöllek én is. Nem semmi,hogy most bukkantál csak fel :wink:
Gyönyörű a kisfiad.

Honey!
Hú nagyon sajnálom.Akkor pihi amennyit csak tudsz.Biztosan nem lesz semmi baj. Jó szöveg ez a keveset emelgetés.Szerintem szinte kivitelezhetetlen.De Márti jó tippeket adott.
Viszont az nagyon jó hír,hogy már ennyit nőtt és dobog a szivecskéje
:D

Szeder!
De jó,hogy jöttél :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Szeder folyt.köv.!
Nagyon édes lehet Adél ahogy lépked már. Milyen kis ügyes :D Gratulálok hozzá.
Ha van kedved megírhatod priviben,hogy mi a fasírt oka.Sajnálom,hogy nem lett azóta jobb a helyzet.Olyan ügyes nőci vagy biztosan meg tudod/tudjátok majd oldani :wink: Én drukkolok nagyon.

Lanta!
Nekem is jöhet privi.Sajnálom,hogy gond van.Nem lehet egyszerű a két kicsi mellett még ez is.

Nagyon tetszik a családi idill is

Márti!
Nagyon örülök a jó hírnek :D Az orvosod meg nagyon rendes,hogy így őszintén elmondta a véleményét.

Azt elfelejtettem írni,hogy az unokatesóm felesége is babát vár. Ő most 5+4 napos.Van köztünk 9 nap :lol: Ráadásul egy az orvosunk :lol: Úgyhogy tegnap együtt mentünk vizsgálatra. Nekik is van már egy kisfiuk. Mikor megérkeztünk kérdezte az orvos,hogy mid a kettejüket vizsgálom???Mire nevetve mondtuk ,hogy: HÁÁÁT IGEN.

Ezt hogy hoztuk így össze????Rejtély. Ők nem tervezték,de akart jönni.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Márti!
Köszi eddig sokkal jobban vagyok,mint Gyuszikánál voltam. Nem kerget Vuk csak émelygek reggelente. Meg sajna nagyon éhes vagyok sokszor. :oops: :shock: Szóval teljesen más ez a terhesség,mint az előző.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Márti,
Hatalmas gratula!! :D

szeder,
jaj nagyon sajnálom, hogy mosolyszünet van!! De biztosan megoldódik pik-pak!

a.m.
Örülök,hogy jobban vagy!! Az éhség nálam is brutális méreteket ölt, pedig Flóránál egyeltalán nem volt. (mégis felcsúszott 16 kg... :? , akkor mi lesz most?!)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey
Igen, ő ilyen jókedvű, jópofáskodó, nyitott valaki, és ha Te is ilyen vagy (szerintem igen), akkor hamar megtaláljátok a közös hangot! A nővérem zárkozóttabb, mint én és vele nem is volt ilyen. És nagyon lelkiismeretes!
Az én szülésemre pl. énekelve jött be és ez nekem nagyon tetszett és jól esett, mert nekem is jobb lett így a kedvem! És végig nevetgéltünk a szülés alatt.
Amikor megszületett Boti, olyan kedvesen beszélgetett Vele!!!
De szerintem menj el hozzá, és utána dönds el, kit választasz!

Angel
Nagyon szép kisfiad van!

Ormolya

Kép
ormolya
 
 


Hello lányok!!! :)

Márti: Gratulálok az ötödik csemetéhez! Annak meg külön örülök, hogy nincs már hányingered! maradjon is így!!

SZeder: Nem hívtál! Hívhatsz bármikor, max nem veszem fel, ha nem alkalmas.
Milyen volt a barátnőkkel? Gratu Adél mesternek a lépegetéshez! :)

Gabolino: Szerintem ne kisérletezz, csípés-égésre jó a Fenistil is.

Eszike: Csajszikád dönörűűűűű!!!! Annyira édes, ahogy elterül az ágyon!

Angel: Gratu a kispasidhoz! Igazi férfi azon a motoron! :)

Minyu: CSonginak jobbulást! Bius is evett Milupa SOM-ot, szója alapú, ő nagyon szerette.

Blúmi: Mi újság az éjszakáiddal? Teszel-veszel még álmodban? csak a 8 kg az akadály? Nekem van még egy tuti fogyis tippem: Herbalife. Én anno 18 éves koromban 1 hónap alatt 10 kg-t fogytam vele, nem éheztem mellette. Most is szedném, csak a tejallergiám miatt nem lehet.

Honey: Gratu Ketteskéhez, de nagyon vigázz magatokra!!! Pelenkázásra a javaslatom: Bugyipelus. Drágább, de nem kell emelgetni a csajszit. Már én is áttértem rá, mert Bius nem marad meg 1 helyben!

A.m: Gratula a kis pöttömhöz!! Milyen érzés volt látni? Hülye kérdés... tudom, hogy szuper!!! :)

Ormolya: De jó, hogy te ilyen pozitívan emlékszel a szülésre! Én is szerettem volna fütyörészni, de nekem nem volt ilyen szerencsém...

folyt köv...
Vendég
 


Lanta: Én lemaradtam valamiről... nekem is küldj privit légyszi, hátha tudok segíteni!

Honey: Topicindítás: Társalgó Várandósság lapján alul, a topicoc felsorolása alján, új téma indítása címszó alatt! Ha nem megy, segítek! :wink:
Vendég
 


Lanta!
Mi a baj? Ugye nem komoly? Engem is érdekel, mi van veled.

Szeder!
Gratu a lépegetős kiscsajhoz!

Gabolino!
Szép méretek. :)

a.m., Honey!
Juhéj!! De jó.

Minyu!
Miért ugrott a vacsi? A házassági évfordulóhoz meg gratulálok. Hanyadik is?
Nem tudom, hogy tápira lehet-e allergiás.

Honey!
És mi van azzal a dokival, akinél szültél? Bocs, ha írtad, de erről lemaradtam.

Angel!
Nagyon aranyos Tomi. Hol készült a kép? Balcsin voltatok?

Márti!
Gratulálok neked is!!

a.m.!
ez tök jó. Csak nehogy egyszerre induljon be a szülésetek, mert akkor mi lesz?
Akkor lehet, hogy kislány lapul a pocidban, ha ennyire más a terhesség? Annak örülnél, mi?

Tudna nekem valaki segíteni? Egy munkaügyesre lenne szükségem. Ha jól emlékszel, közülünk is van munkaügyes.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Honey :)
nem tudom, mikorra tervezitek a kiságy vásárlását, de esetleg lehetne venni Flórának már nagyobb ágyat, ami körbe "keritéses", és fel tud mászni majdnem egyedül, igy nem kéne a kiságyba betenni-kivenni. Vagy ehhez még pici?

angel :)
üdv itt :) nagyon aranyos Tomid van :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu,
ááá ehhez még nagyon pici szerintem. meg ő úgy alszik, hogy szerintem több km-t forgolódik, kúszik álmában.
Állandó frászban lennék, mikor esik ki, főleg, ha megpróbál benne felállni.

ági,
az eredeti dokim nem vállal szülést, mert átment az onkológiára. Flórát pedig ügyeleten szültem, mert az akkori dokim nem jött el.

Ormolya,
tudsz adni elérhetőséget esetleg Rafrhoz?
mert a telszem ami a honlapján van, azt mondja, hogy átmenetileg nem kapcsolható. Mondjuk tudom, hogy szabin van 27-ig.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey
írok pü-t!

Ormolya

Kép
ormolya
 
 


sziasztok,

Köszönöm szépen a dicséreteket, Tomi nevében is. :)

Márti gratulálok én is a jó hírhez, meg az orvosodhoz is, hogy ilyen klasszul viselkedik. Ritka kincs az ilyen doki, meg kell becsülni.
Azért nem semmi az 5. baba, tényleg le a kalappal. Egy-egy nyügibb napon én ezt az egyemet is néha soknak érzem :oops: pedig összetehetem kezem-lábam, mert nagyon jó baba.

Ági az első kép a Velencei-tónál készült, a második meg Balcsin. Próbáljuk a vízhez szoktatni, hogy ne féljen benne/tőle. Az első lábujjka bedugásnál volt reklamálás, de pld. ebben a csónakban hasig elmerülve ül és úgy tűnik élvezi.. :)

Minyu Csonginak gyors gyógyulást kívánok, ha még tartanak a kaki gondok.

Ormolya a nevetgélős szülést másodikra én is bevállalnám. :wink:

Kép
**angel**
 
 


Sziasztok!

Márti,
Naaaagy gratula a hírekhez! :D Tök jó, hogy ilyen jó fej dokid van!!!

Angel,
Nagyon szépséges Tomikád van! :) Nagyon mini kis haja van, vagy csak itt az uccsó képen látszik így? :) Olyan cuki!!!

Minyu,
Jobbulást Csonginak! szegénykém :(
Miért maradt el az évfordulós vacsi - ha megkérdezhetem?

Eszike,
sajnálom a bölcsességfogadat, illetve nem is azt hanem Téged! :( Tudom milyen érzés, nekem is már operáltak ki egyet még 18 évesen. Borzasztó volt. Utána 3/4 óráig tartott míg megettem 1 bébiételt! :shock: Ki kéne még húzatnom másikat is, de mivel nem fáj, így elég nehezen visz rá a lélek. Pedig addig kéne míg itthon vagyok Andorral. (még van bő 1 évem,hogy felkészüljek rá)
De a gondolatától is rosszul vagyok.

Bejci,
Köszi a véleményt. Itt volt ma pont a védőnőm és ő azt mondta,hogy kenhetem vele szerinte. Valszeg a méz miatt írták rá, de azt amúgy meg 1 éves kora után is lehet már neki adni. Remélem nem lesz rá szükség. :)

Csjúúú,nehezen bírom ezt a bezártságot ebben a melegben. Kimenni viszont embertelen.

Andor kajálására azt mondta egyébként a védőnő, hogy nem vészes. Lehet a foga, vagy szimplán a meleg miatt igényel több tápszert és kevesebb szilárdat. Lényeg,hogy valamennyit elfogad és pont. 1 éves koráig nem kell erőltetni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


gabolino :)
apájának mégsem volt kedve :evil: Pedig ő ajánlotta fel...

eszike :)
lemaradtam, mütötték a fogad?
Nekem is mindkét bölcsességet alul. Mármint nem altatásban, de ott volt anesztes is. Az 1. végén el is ájultam... Aztán 1 hétig úgy néztem ki, mint egy pocok, mert begyulladt. A 2. műtétre 1 év múltán szántam rá magam, de már rutinosabb voltam, már a kh-ba vittek jeges tömlőt, és hazafelé már tudtam borogatni.

Honey :)
Nándinak ilyen ágya van:
Kép
Kép
Csongi is aludt már rajta, nem tud leesni, viszont a felállással tényleg lehet gond!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu,
az a baj, hogy ez a kis lökött még a kanapéról sem tud lemászni rendesen. ( nem úgy mint Eszike Noncsija ) úgyhogy én nem merek kockáztatni.
meg hát az ágyba beemelés a legkevesebb.
Ott a fürdőkád, az etetőszék a pelenkázó, az autóba bemelés stb... úgyis kivitelezhetetlen.
A régi dokim azt mondta, hogy akinek már van gyerkőce és újra babát vár : "Az elsősorban anya, és amúgy mellesleg terhes" :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Kép utazunk

Kép anyával

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Kép na hova bújtam

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Bocsi, de ezt a kettőt még muszáj...

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey,
Gyönyörűek vagytok!!! :)
Hol készültek a képek? Lehet tudni?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Igen, profi fotós csinálta. Nagy hajninak hívják. ( Bp, Városmajor u. )

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honeymoon :)
azannnnnnyaaaaaa :D :D :D

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Honey!
Nagyon nagyon jók a képek!! Az uccsó képen fel se ismerlek, olyan, mintha nem is te lennél.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


ági,
pedig én vagyok! :D Kb 10 évvel fiatalabban! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Márti :)
jaaaaj, ne csináld már, semmi gond. Még én kérek elnézést, hogy ezzel is terhellek. Ne csinálj gondot belőle. Ma volt 2 percem és bementem az Alexandra könyesboltba, nem láttam azt a könyvet, amit irtál, viszont láttam nagyon jókat, amikre mindenképpen beruházok.
irok minnyá még privit :)

Honeymoon :)
Szerintem eszméletlen jó képek, olyan babamagazinos gyönyörűségek, igazi jó emlék lesz Flórának is, ha felnő.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!

Nem terhelsz! Csak nagyon sűrűsödnek a napok. Ja, Berci, aki majdnem 3 éves, még mindig képes leesni az ugyanilyen ágyáról mint Nándié! Mégpedig ott, ahol be kell mászni az ágyba! :lol: Kicsit forgolódik néha!

Márti
borossné becz márta
 
 


Lanta!

Küldtem mailt.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Ági!

Köszönöm megkaptam, válaszoltam is rá még tegnap este :wink:

Kép
Kép
lanta
 
 


Bejci, Angel:
Hát tényleg szerencsém volt a szülésnél, na nem mondom, hogy nem fájt, de rosszabbra voltam "felkészülve" (már amennyire az első szülésre fel lehet készüln)! És a fájások között tényleg nevetgéltünk!
Kívánok mindenkinek ilyen szülést másodszorra vagy akár sokadszorra is!

Honey:
Tényleg nagyon jók a képek!

Egy pár képet teszek fel én is.

Ez a kép a nővéreméknél készült, amikor is már minden szobában aludt egy-két gyerek, így Botinak már csak a kádban maradt hely. Jól kipárnáztuk alulról, oldalról és édesdeden szundikált. Neki volt a legkényelmesebb!Kép

Kép Pancsi

Kép Állj, vagy lövök!

Ormolya

Kép
ormolya
 
 


Honey!

Nagyon szuperek a képek :D Gyönyörűek vagytok.Apa nem volt veletek?

Ormolya!

De kis Tündér Boti a képeken. Nekünk is pont ilyen medencénk van :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Szép napot!

Itt ülök a gép előtt és patakokban folyik rólam a víz.. éjszaka 3 szor zuhanyoztam le.. olyan rettentő meleg van.
Köszönöm az Adél dicsiket!

Először is:
Tiszta szívemből gratulálok mind a három kismamának a kis picikékhez!!!
Honey!
Jaj, édes! Csak óvatosan. Amúgy meg: nézz Flórára.. Ő is rengetegszer megijesztett, míg a pocakodban volt, aztán ott rosszalkodik neked! Sokat fogok rád gondolni!!! Gyönyörűek vagytok a képeken. Bárki mehet ahhoz a fotóshoz???? Én mennék. Mennyibe kerül, hány képet ad?? Mesélj. Jut eszembe: miért nem modellkedtél?? A magasságod és egyéb adottságaid adottak hozzá!!! Vagy talán próbáltad???





Angel!
Örülök,hogy jelentkeztél. Nagyon szép kisfiad van. Merre laktok?? Mesélj majd bőven magatokról!

Eszike!
Jaj, de sajnállak, hogy megkínzott a fogad.. Mesélj Noémiről!!
Alvás.. hát akkor még mindig ingadozik nálatok.. lesz jobb.. -remélhetőleg :) Puszi

Ormolya!
Fantasztikus a fürdőkádas kép!!!! Többször gondolok rátok! Fiacskád megy nagyon helyes kisfiú!!

Kis mamik:
Ki milyen nemű babát érez a pociban?? Várom a válaszotokat, azzzztááá le lesz meózva a születésnél,hogy bejött-e a megérzésetek!!! :lol: :lol: :wink: :P


Ennyit tudtam most írni, megyünk csavarogni!

szeder74
 
 


.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.16 14:18-kor.
Vendég
 


sziasztok,

hűha, micsoda pangás van itt ma :shock: . Ebben a nagy melegben senki nincs otthon? Vagy épp ellenkezőleg, mivel sehova se lehet menni, mindenki otthon "küzd" a bébikkel?

Gabolino köszi a dicsit, igen, tényleg ilyen pici haja van Tominak, gyárilag ilyen, még nem is vágtuk. Ebben a hőségben nem is bánom, legalább kevésbé izzad és a fürdés utáni hajszárítás is hamar letudva.

Ormolya a középső képen Boti nagyon helyes, főleg az a hajszerkezet tetszik :lol:

Honey, szépek a képek, amiket hoztál, nálam Putyóka Egy :D a közelin, kalapban a befutó.

Szeder Neked is köszi! Most lesz két éve, hogy kiköltöztünk a XI-kerből egy közeli nyugis városkába, szép, új rész, sok fiatal családdal és gyerekkel. Már csak kéne valakit találni, egy Tomi korabeli babával, jó lenne a társaság neki, meg védőnő is mondta, h nagyon sokat tudnak fejlődni hasonló korú gyerekekkel.

Kép
**angel**
 
 


Sziasztok!

angel,
Köszi! :wink:
Mit jelent a "közeli nyugis városka?" :D

szeder,
persze, bárki mehet hozzá!
A részleteket megírom priviben...
A modellkedés nem az én világom, nagyon nem... Se agyilag se alkatilag nem vagyok rá alkalmas. ( én azért nagyon vastagcsontú vagyok ám, soha nem tudnék 50 kg lenni ) Esküvőiruha modell voltam sokáig ( 5 évig) , azt csíptem nagyon, mert olyan királylányos.. :D de a hideg rázott az ottani csajoktól is. Tisztelet a kivételnek, de iszonyat felszines üres a többségük.

Amúgy most közel sem vagyok olyan paramami, mint anno Flórával.
Ti kibékültetek?


Kedden voltam fogorvosnál. Iszonyat érzékeny volt az egyik fogam, be kellett tömni. Viszont kaptam érzéstelenítőt. Szerintetek ez nagy baj?
(szoltam a dokinak elötte, hogy 7 hetes terhes vagyok )

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


ormolya,
Boti aztán az alkalmazkodás szobra! :D Beszarás a fürdőkádas kép!!! :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey,

én anno Tomival 3 hónapos terhesen jártam így, a fogorvos és a nőgyógyász is nyugtatott, szerencsére a lelkiismeretfurdaláson kívül más egyéb "tünet" nem jelentkezett :)
A szeder által kért fotós infókat nekem is átküldenéd? Hátha.. Bár van vagy ezer képünk a gyerekről és a páromnak is az átlagnál jobb érzéke van a fényképezéshez, de azért ez mégis más.

Kép
**angel**
 
 


Honey! Bálint az ölemben ült, amior a Flóráról készült képeket néztük, elkezdett nevetni, mindkét kezét kinyújtotta - így csinál, amikor jön hozzánk puszit adni - és kepesztett a képernyő felé!!!!! Szóval nem csak nekem tetszik Flóra, hanem Bálintomnak is! Nálam a közös képek, és a kofferes a kedvenc!!!!!!!!!!! Ahogy látom a honlapra is felkerültetek reklámnak! :) Jó látni titeket!

Ormolya! Annyira jó a kádas kép, és szenzációs kishapsid van! Nagyon hasonlít egy barátunk kisfiára! Meg kell zabálni!
blúmi
 
 


blúmi,
Ez megtiszteltetés, mert nekem is az egyik kedvenc kis pasim a Kékszemű Bálint! :D

angel, szeder
kaptatok privit tőlem? mert küldtem, de valamiért nem jelenik meg nálam az elküldöttek köz. :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey,

én igen, köszönöm. :)

Kép
**angel**
 
 


Bejci! Igen, a 8 kg az akadály, de lassan beletörődöm, hogy szoptatás alatt nem történik semmi. Ez a herbalife jó ötlet, de szopi alatt ezt sem merném... Nagyon féltettem Bálintot attól, hogy ha sportolnék, akkor nem lenne tejem, de lassan mégis elkezdem. Az a tuti módszer nálam. Hát az éjszakai akciók még most is mindennaposak. Már lassan megtalálom a lelkemben az okait, de változtatni nem tudok rajta. Lehet, hogy lélekbúvár kell majd...

Én elég szarul vagyok, elkezdett váratlanul fájni a torkom, aztán 39-ig ment a lázam, úgyhogy az alvás emiatt sem megy. Nagyon szuper érzés volt tegnap este, amikor 35 fokban rázott a hideg, mackóba kellett öltöznöm. :shock:

Márti! Jajjj, de jó hírek! És nagyon megható, és emberi, ahogy a dokid viselkedett.
blúmi
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Csak gyorsban.
Blúmi,
Gyógyulj meg hamar!

Ormolya,
Nagyon komoly a kádban alvás! :D Nagyon édes Boti! :)

Szeder,
Nagyon remélem,hogy a fasírt már meg is oldódott és most már minden okés :?

Mi holnap indulunk Montenegróba, szóval nemtom hogy lesz, de lehet még holnap sikerül benéznem :)
Most sz@rakodok a youtube-bal, mert elkezdtem oda feltölteni 1-2 frissebb videót, mivel az eddigi Andor oldal kicsit megzizzent ugyebár és nem igazán foglalkozunk most már vele. Régi vidik még ott is mennek, meg képek is,csak azok ugye f-f-ek és már vagy 2 hónapja nem tettem fel újat.
szóval most friss erővel indulok neki a youtube*nak. Ezzel csak az a gondom, hogy ha az eredeti videót akarnám feltölteni,az baaaromi nagy méret és rohadt sokáig tölti. Ha átkonvertálom, akkor sokkal rosszabb a minőség és ráadásul a program ott is művel most nekem érdekességeket, pl. most nem fogadja el a jelszavamat, pedig JÓ. :evil: :evil: az agyam eldobom!!!
Na megyek, próbálkozom.
Addig is,ha meg szeretnétek nézni:
www.youtube.com/user/gabolinoo
ezentúl ide fogom tenni a frisseket :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam erre! :oops:

Honey! Márti! Am!
Gratulálok nektek! :lol: Ez csodás hír! Ilyenkor én is úgy kedvet kapok! :oops: Pedig mi csak 2 gyereket terveztünk. Majd esetleg, ha ők már suliba mennek, akkor jöhet egy 3. baba. Mindenesetre most mindent eladok. :(

Minden baba csodaszép! :lol:

Honey!
Nagyon jók a képek rólatok!
Nekem is átküldenéd a fotós címét? És árakat, ha tudsz.

Mi jól vagyunk. Lalu most 7400gr és kb 70 cm. Már kerekedett egy picit, mióta azt is eszi, amit mi. Bébiételről hallani sem akar! :wink:
Kb 1 hete megtette az első 3 lépését egyedül. :lol: De továbbra sem mer elindulni. Nagyon óvatos és megfontolt. :lol: Majd hozok róluk képeket!

gwini
 
 


A nyaralásról hozok pár képet. Pápán voltunk pár napot a Várkertfürdőben. Kempingeztünk sátorral és lakókocsival.
Íme:

Kép Apával a vízben!

Kép Tesók!

Kép Nonó pózol!

Kép Útban a strandra.

gwini
 
 


Folyt köv.

Kép Alszom a sátorban.

Kép Nórika a gólyákkal!

Kép Elaludtam a medencében!

Na, most bepótoltam a lemaradást képek terén! :lol:

gwini
 
 


gwini!

Épp tegnap gondoltam rád, hogy milyen rég voltál, és hogy vajon olvasol-e minket. Nagyon jól nétek ki mindannyian, jó képeket hoztál. Lalunka gratula a lépegetéshez. Mesélj, mi van még veletek?
Még hónapokkal ezelőtt írta valaki, hogy benne volt Lalu a Kismama újságban, de nem találtam. Mesélj már erről is valamit, meg hogy melyik számban, mert akkor megkeresném.

Noni!
Ha olvasol, jöttök akkor Vadkertre? Mi ma estefelé megyünk és vasárnapig leszünk ott. Röffenjünk már össze. Eresszük össze a két lurkót, meg Fannit is, ha itthon van.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Ági!
Köszi. Igen, a júniusi számban volt benne a 10. oldalon, a megérkeztem rovatban. :lol: Ide bárki beküldheti a képet és valamikor beteszik az újságba.
Jól vagyunk. Semmi különös nincs velünk. Most nyaralgatunk össze-vissza. 27-től megyünk Balatonfüredre 2 hétre. Aztán szeptemberben kezdhetek tanulni. Utolsó félévem, diplomázás vár rám. :?

gwini
 
 


szeder: köszi, végül úgy döntöttem, h. liliputit veszek, és majd ha már megy, akkor kap rendes keménytalpú szandit. :D olvastam véleményeket a neten..
de nektek akkor már itt az idő!! :D
és kibékültetek már?

mi hétvégén megint balcsizunk, és fent is kint van a két foga hegye, hál isten meg sem éreztük!

Kép
winona
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?