Új privát üzeneted érkezett!

kaandi: de asszem kellett, mert a munkáltató tb kifizetőhely, a MÁK bérszámfejt és akkor oda futott be minden, nem? Ááá.... Mindegy is, csak tényleg azért írtam, hogy ahány hely, annyiféle megoldás, pedig ezeket a köziges dolgokat szigorúbban szokták venni...

ladmon
 
 


Hééé, Ladmon, ne légy bizarr! Azért a császárt alapvetően túlélni szokás... :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Hééé, csak fel akartam dobni Nilát...
Szerkesszem?

ladmon
 
 

 
 

Andi, bocsi, hogy beleszólok, de látom Boti ül.. mered ültetni? :oops: Nekem azt mondta a dévényes tornász néni, hogy hiába tud megülni, amíg nem magától ül fel, addíg szigorúan tilos ültetni a babót.
Azt mondta, az a normális fázis, hogy hasal, kiemeli magát, térdel, és térdelésből ül ki oldalra.

Ne hari, nehogy megbántódj, csak én direkt kérdeztem tőle, mert Zéti is állandóan ülni szeretne, főleg, ha ölben van, de ezért nem hagyom neki.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Nila, a szopizásról nekem az a véleményem, hogy nem szabad bánkódni, hogy nem tudtad szoptatni Bazsát, nem tehetsz róla, és ezen már nem változtathatsz.
Én inkább úgy gondolom, hogy az szerencse, ha valaki tud, és azért hálás kell lenni, és nem szabad önmarcangolni, ha valaki nem tud.
Különben is az a lényeg, hogy Bazsa szép és egészséges!!!!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Szerkesztettem.

Andus: Hol a beígért Zéti kép?

ladmon
 
 


ladmon:tudom én,hogy szerencsés vagyok,mert nem maradtam ott,de azért mégis...elrontották nekem a legszebb napokat és a legszebb érzést ami a babával jár!de,tudom,hogy most már csak arra szabad gondolnom,hogy van egy csodálatos Bazsalikomunk és én is jól vagyok!nem is nyavalyogni akartam!
egyébként nagyon kiváncsi lennék,ki volt az operáló brigádban,mert az a doki aki engem operált,Győrből jött át a kórházba,de még most is szül ott is!

zetibebi:szemrevaló az ördögpárosod!

andabella:te is sűrübben hozhatnál képet Mesiről!nagyon édes!

julcsi:én is irigykedem a mai tali miatt is.....

én kisfiam,ismét kifeküdt....nagyon melege van!nekem is,de vár a vasalás......lehet,hogy hagyom,hadd várjon....úgysem fut el előlem,megvár!!!!!!!

megyek eszem én is jégkrémet,fini rizses fagyika...

Kép
nilabali
 
 


Áááá... Pedig gyorsan kitöröltem ám! Most irulok-pirulok, miután Julcsi leléptetett, de veled is nagyon hasonló történt, ezért mertem írni. Mondjuk a dokis dolog amúgy durva lenne...

ladmon
 
 


ááááááááááá, megjavítottam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyes vagyooooooooook!!!!!!!(vállveregetős)

Ladmon, látom, itt vagy! Szóval holnap 10 re ér a buszom a kecskeméti buszpályaudvarra, és 40 percem van arra, hogy szopizzunk, pisiljünk, megtaláljuk a csatlakozást, és arra fel is szálljunk. Nagyon cool lenne, ha oda tudnál jönni, és bekucorodnánk ott a kőzelben valami csendes helyre, teázó, cukrászda, park, ilyesmi. Nincsenek nagy igényeim. Drága Julcsi elküldte számodat, köszönöm szépen! Van ötleted?

Mindjárt olvasok is, meg reakciózok.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


ááááááááááá, megjavítottam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyes vagyooooooooook!!!!!!!(vállveregetős)

Ladmon, látom, itt vagy! Szóval holnap 10 re ér a buszom a kecskeméti buszpályaudvarra, és 40 percem van arra, hogy szopizzunk, pisiljünk, megtaláljuk a csatlakozást, és arra fel is szálljunk. Nagyon cool lenne, ha oda tudnál jönni, és bekucorodnánk ott a kőzelben valami csendes helyre, teázó, cukrászda, park, ilyesmi. Nincsenek nagy igényeim. Drága Julcsi elküldte számodat, köszönöm szépen! Van ötleted?

Mindjárt olvasok is, meg reakciózok.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


ladmon.szerrintem nem volt gáz!és én értékelem,hogy fel akarartál vidítani!
szerintem is durva lenne,nagyon kíváncsi lennék,hogy ott volt-e!

annyira meleg van!

millye:szerintem az átmeneté hiába imádkozunk4szombatra tényleg ideérhetne a hüsi,kertipartira megyünk,valahogy nem lenne jó 40fokban.

na,tényleg lépek és vasalok!én szegény......nyugodtan lehet sajnálni!

Kép
nilabali
 
 


bocsi...

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Ladmon na a dinnye nekem is nagyon bejön... azt nem tudom, hogy tejet csinál-e nekem... de én szeretem... :D

Nilabali nekem is kéne vasalni, de megvárom amíg hűvösebb lesz... még a végén a vasalás miatt melegebb lesz a ház... :shock: :D főzni se kellett volna mert az is csak melegítette az itthoni fini hűvös lakást... :?

Gerendai Zsuzsi ügyi vagy! ennek örömére kétszer küldted el a hozzászólásodat :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


tudjátok,hogy mit csináltam vasalás helyett?hát.....szalonnás rántottát!teljesen egyértelmű nem?szerintem megbomlott az agyam ebben a melegben!!!!!!!!! 8)

Kép
nilabali
 
 


zetibebi: nagyon türelmes vagy ám, kitartás neked továbbra si.

nilababa: k öszi. ma feltankoltam sütőtökpürével és azt fogom keverni kruplival. Szegény Bazsa..ma is meleg van.

ladmon: jaja, meg vagyok áldva. Mindegy ezért is mondtam Julcsinak is a talin, hogy nem igazán hallgatok rá. Eldöntöttem, hogy ha jól fog neki esni a főzelék és annyit eszik belőle, hogy nem kell tápcsi akkor háromszor fog kapni tápot egyszer gyümit, meg egyszer főzeléket.

amy: mi jul27-től, telcsi számod tudom, egyeztetünk.

elif: hát ez a két kép nagyon király!!!! főleg a csajozós szerkó! Kérek a sütiből!!!!!!!! virtuálisan... :lol:
julcsi: ügyik voltatok.

millye
: nagyon rendes, és Füge aludt a nagyágyukon, evett, hazajöttünk, nem is mosolygott rám. :cry: .minhta meg lett volna sértődve hogy itt hagytuk. Tudom hülyeség..közben még a főnökasszonyom is hívott hogy mégis mikortól gondoltam visszamenni, mert jön vki és rá akarják arra a státuszra tenni amit főnök nekem akar dec.1-ig, mondtam hogy addig nem megyek. Tök szar kedvem lett. Éjjel is keltem a viharra és utána azon járt az agyam hogy hova rakom Fügit, mert picike és törékeny és nem
akarombölcsibe. Amikor hazajöttünk sógórnő mondta is hogy itthon jobb helyen van mint bölcsibe, és ha be is kellmajd adnom bőg ni fogok tuti.

andabella
: helyes a kiscsaj. Én almával kezdtem, aztán almapép, most meg kap barackot,banánt,sütőtök,krumpli. Készülök krumplit paradicsommal.

andus: jöhetnek a képek!! Nekünk is van légkondi de nem mertem használni, csak ha Füge nincs fenn, de lehet hogy óvatosan megpróbálom én is akkor.

Kép
budabo
 
 


hmmmm.de finom!!!!!

millye:szerintem ilyenkor semmit sem kellene csinálni!sokszor még a legkisebb mozdulat is nehezemre esik!tegnap délután a míg Bazsika aludt,mi is elnyúltunk,a hálónk aránylag hűs,de csak feküdni tudtunk,mint gyalogbéka!azon röhögtünk,hogy egész mással is tölthettük volna az időt az ágyban,de a gondolattól is melegünk lett....

Kép
nilabali
 
 


bogi:egyenlőre el sem tudom képzelni,hogy elváljak Bazsitól4de a muszáj nagy úr,és tutira sírni fogsz,de majd azt is megszokjátok!nem ez lesz a világ vége!

azt gondolom erre a fini rántottára elkél még egy adag fagyika.....aztán elfogynak a mentségek és mehetek vasalni....

Kép
nilabali
 
 


Nagyon cool lesz, odamegyek! 8)

Egy kávézó, benzinkút meg bolt van. Szóval park marad (huhh, mázli, hogy nem vagytok nagyigényűek! :) )
Frankón totálsemmi, majd meglátod... De viszem a piknikplédünket és megoldjuk!

Óóóó mily' boldog vagyok, hogy végrevégre valaki jön errefelé!! (Még ha csak 40 percre is... :D )

ladmon
 
 


Ilyen időben ne vasaljál!! (Inkább mossál hajat és szárítsd meg hajszárítóval! De a legmagasabb fokozaton!! Én ezt próbáltam ki... :lol: Jóóó!!! :lol: )

ladmon
 
 


Asszem kicsiangyalka visszaaludt! Lépek is valami hasznossal tölteni az időt!

ladmon
 
 


kaandi: bármikor jók vagytok, de azért siessél :D, nem mintha a süti hajlandó lenne begyorsítani és beszívni azt a fránya cukorszirupot... :evil: Stellyékről nincs hírem, gondolom valamikor beesnek... :)

Kép
Kép
elif
 
 


lehet,hogy bánatomban eszem?ki fogom hízni az új farmerszoknyámat!!!!!!!!! :lol: :oops: :roll:

tényleg meghülyültem,le is lépek!!!!!!!!!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali: küldök neked is cukros lötyis sütit hátha felvidulsz :D a szalonna után ez már csak kis lightos desszert, Bogi neked is megy! :D

Julcsi: csinálunk képeket, már ha ideérnek a lányok és Boti. :)

Kép
Kép
elif
 
 


Kicsiangyalka sikongatva éppen a fejvédőt tépi le... Szóval semmi hasznosig nem jutottam.. Dekáááárrrr... :D

ladmon
 
 


http://www.tejbar.hu/index_old.php

ezt nézzétek meg csajok!állati jó!bbbbúúúúúúúúú

Kép
nilabali
 
 


Ladmon: Tudom, hogy csak vicceltél, csak meghűlt az ereimben a vér... Remélem nem haragszol. :wink:

Én is szeretnék Kecskemétre menni! Na, majd felszólítom az Uramat! :) (Mondjuk leghamarabb ősszel tudunk, de még akkor is ott laktok majd, igaz? :wink: )

ZétitZétitZétit! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


elif:köszike!!!!azt hiszem,ma minden fellelhetőt magamévá teszek.....nem tudom mi van velem!

ladmon:én is sajnállak!nézd meg inkább a linket,az tök hasznos...de tényleg!

én nem vasalok..hát nem vagyok hülye..dehogynem,de mazohista az azért nem!!!!!majd este...

hogy kell írni a mazohistát?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali szalonnás rántottát? na az egy igazi kalóriabomba... ilyenkor jégkrémet kell enni meg hideg dinnyét :D Ilyenkor nem szabad tényleg semmit csinálni... a főnököm is pont jókor küld munkát... :evil:

Budabo na ez valóban nagy dilemma... meg rossz, hogy ilyen csepp gyereket ott kell hagyni bárhol.. nekem is kitalálta a főnök anyukkája, hogy majd szeptembertől visszamegyek dolgozni és ő majd vigyáz a fiamra... na persze és meg is szoptatja... :evil: nem tudom miért nem jó így nekik, hogy emailen átküldik az anyagot... sajnos ma is volt egy nagy munka ahelyett, hogy kint a medencében pancsiznék a fiammal... :evil: Lehet Füge tényleg besértődött? :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi, és akkor most mi lesz? December 1-től nem mész vissza, igaz?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


[quote="nilabali"]a írta:nilabalizt hiszem,ma minden fellelhetőt magamévá teszek.....

Nilabali: "szegény" apa! :lol:

Kép
Kép
elif
 
 


Zéti képek csak éccaka... nincs annyi időm, hogy lementsem, feltöltsem... főzni is kellene, asszem túrógombóc lesz, meg jó lenne egy gyümilevest is odadobni. Most meg bevásárlólistát kell írni az uramnak... na , Száva meg gofrit akar...

Addig is hozok nektek egy nagyon fini receptet, csak vigyázni kell vele, mert hamar elfogy :lol:

Reszelt túrós

Hozzávalók:
• A tésztához:
• 40 dkg liszt
• 15 dkg porcukor
• 1 tojás sárgája
• 1/2 csomag sütőpor
• 3 evőkanál kakaó
• 25 dkg Rama margarin

• A krémhez:
• 50 dkg túró
• 25 dkg porcukor
• 1 citrom reszelt héja
• 3 tojássárga
• 4 tojásfehérje
• 2 csomag vaníliás cukor
• mazsola ízlés szerint

Elkészítés: A tésztához valókat egy tálban összegyúrjuk, majd két részre osztjuk, és 1 órára mélyhűtőbe tesszük. Közben elkészítjük a túrókrémet. A hozzávalókat jól összekeverjük, majd a tojásfehérjéből vert kemény habot apránként, óvatosan hozzákeverjük. Egy kb. 20x25 cm-es tepsit kibélelünk sütőpapírral, majd elővesszük az egyik tésztát, és nagylyukú reszelőn (pl. káposztareszelőn) a tepsibe reszeljük. Majd ráterítjük a túrós krémet. Ezután elővesszük a másik tésztát, és ezt a túró tetejére reszeljük. Előmelegített sütőben, közepes lángon kb. 30-35 percig sütjük.


Kép

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus: nyami, ez nagyon jól néz ki! :)

Kép
Kép
elif
 
 


Na megint visszaaludt. Kíváncsi leszek, mikor kezd a rácstépést. Miért nem lehet ezt egyben lealudni??

[quote]h írta:ogy kell írni a mazohistát?

No, majdnem így... :lol: - mazochista

Julcsi: jobban örülnék, ha valami vízparti kuckóban laknék már addigra, de erre asszem nem sok esély van, így valószínű még itt leszek ősszel! :D Ja, persze, hogy nem vettem fel, de azért kiszerkesztettem és most csak kb. 4-en tudjuk, mi volt benne, hihi a többiek meg nem értik, mi a túróról beszélünk. Hamár túró... Múúúú... (Nila, most már pihenj le, mert asszem elfáradtál! :lol: )

ladmon
 
 


Jeeee, igazi tejtudor vagyok - a tejteszt szerint...

No most lőjetek le... Elmegyek és vissza se nézek!! :wink:

ladmon
 
 


ladmon.okés,vettem a lapot,lépek és nem fárasztom tovább a brigádot!ja,és nézted a játékokat meg a videókat?múúúú?a tesztet ki sem töltöttem...

elif:remélem apa nem kukkant be ide,mert akkor követelni fogja a magmévátevést......

és,hogy ladmon szavaival éljek.elmegyek és vissza sem nézek.... 8)

Kép
nilabali
 
 


nilababa,julcsi,millye: decemberben tutira nem, amúgy sincs márkedvem. Elgondoltam,hogy jövőre Fügimmel már nyáron tudnánk medizni, meg sétálni, játszani a füvőn..stb csomó csomó mindent, aminek a feléről lemaradok. Nem tudom mi lesz még. Még egyenlőre a nagy főnök rám sem bólíntott, tehát az is lehet hogy nem a pk helyre megyek vissza, akkor annyira nem sietek. Akkor pár hónapot még tudok itthom maradni. Szeretném is meg nem is :cry: mármint a melót. Na van még idő addig, majd elválik.
Füge barinő is jött volna, de lemondtam, mert én akarok egyedül Fügézni,aztán barátok jönnek este fele. Millye én nem tudom hogy ténleg megsértődött-e, mert utána apa ölében olyan édes mozgásokat produkált hogy behaltam rajta. Majd délután kiengesztelem, de őt elvinni nagyon genyaság lett volna, főleg így hogy votl aki vigyázott rá. Úgy látszik csak a kiborulásom kellett, mert maguktól mondják és kérnem sem kell. :shock: :lol:

elif: köszi a sütit! :lol:

stelly: tudom hogy most pasizni vagytok, de te düllőre jutottál a bababoltos csajjal?? nekem egyre furibb a nő..elvileg szombaton megyek a járókáért, de majd nagoyn kíváncsi leszek.

Kép
budabo
 
 


Na hello lyánok :)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Bocsánat, de evvel kellett kezdjem
Tegnap egy f.szkalap az OEP-nél aszonta menjek Vácra GYedigénylést beadni, mert ha a TEVE u-ba megyek, akkor onnan úgyis átküldik Vácra a papaírokat. Na én megörültem, h légkondis kocsiba micsoda jó lesz és nem kell Pestre meg buszozni meg satöbbi. Odamegyek, még jobban megörültem, mikor megláttam, h 2en vannak előttem. Sorra jutok.... jön a hidegzuhany! Nem mehetek oda, mert nem váci a munkáltatóm és oda csak azok mehetnek :cry: és nem is fogadják be a papíromat sem :cry: na kész volt a fejem, jól be is olvastam, h mi a fenének ráncigáltak ide, és kinek köszönhetem ezt? Persze 2-ből 2 tagadott. Már az eleje gyanus volt, volt előttem egy csajszi, aki elég arrogáns volt az ügyintézővel, mert téves infot kapott tőle tegnap (tagadta h ő adta volna, pedig a csajszi személyesen volt bent). Szal a nőcivel rossz ill nem elegendő papírokat hozatott. Gondolom ő volt az én emberem is, egy satnya, randa 865 éves öregasszony, aki ezek szerint össze-vissza beszél :( Fejem kész. Marci is kész lett a végére, mert útálja az autósülést. Olyat mondtam a kocsiban hazafelé, h még Marcitól is elnézést kértem, h rendes anyukák ilyenek nem beszélnek :oops:
Szal no alvás, össze-vissza evés lett az eredménye a mai napnak egy baromi későn elkészített ebéddel.
Na még bepanírozom gyorsba a cukkinit oszt jövök reakciózni, de már avval megnyugodtam, h kiírtam magamból.

És bocs mindenkitő aki elolvasta az uncsi kálváriámat.
Na léptem, mert anya tapossa a nyakamat a zsemlemorzsáért. :shock:

KépKép
hugic
 
 


Ladmon én szívesen meginnék veled egy mamisört a Saloon pizzéria udvarában, az nem füstös ugye? Meg ott lehet pisilni is meg mittudomén.

Este jövök még, mostmár tök pihent vagyok, Oli éjjel 3,5 órát aludt egyben :D (utána meg 3x másfelet... :? )

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Na nem mintha lenne lehetőségem rá hogy elmenjek, csak Zsuzsinak gondoltam ha megy :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Andus70 köszi a receptet! HA nem lesz ennyire meleg akkor kipróbálom :D

Ladmon na ezt én is kérdezhetném... a fiam harmadszor alszik ma... na jó abból az első nem fél óra volt... de tuti ma még egyszer aludni fog... látom nincs otthon apa :D :D :D

Nilabali na azt próbáld meg! Mármint, hogy vissza se nézel :D remélem sikerült degeszre tömnöd magad :shock: :D bezzeg ilyenkor csak madártejes Carte door fagyi van itthon.. :?

Budabo nagyon jól döntesz ha nem mész vissza decemberben! Kell a lányodnak az, hogy vele lehess... miután ilyen meleg van kint ezért a fiam a fürdőszobában pancsolt... ezt is élvezte csak nem tudta, hogy akkor most mi van... este vagy mi a fene... ennek örömére most alszik... :shock: :D A pesztrálkodásnak nagyon örülök mert végre a családodnak megjött az esze és besegít!

Hugic lehet, hogy jövőhéten én is kiborulok mert a telefonban azt mondták, hogy elég a születési anyakönyvi másolata ha postán adom fel... ha mégsem így lesz akkor én is nagyon dühös leszek :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: meglátjuk hogy lesz, de ma is ahogy lenn pancsizunk és nekem aludt el, és meglát - már kiherverte a reggeli elmenetelt - és sikongat... :oops: azért ez pótolhatatlan. Apa is hajtogatja hogy megyek vissza ha Füge egy éves lesz, persze én is mondom, de azért az érzésekkel nekem kell megbírkózni,mert amennyire nehéz is néha annyira gyönyörű is Füge nevelése és ezt semmi de semmi nem tudja kárpotólni. Na kellő mennyiségű könnycseppet hullajtottam a kávémba, megyek le pizzát sütni.

Kép
budabo
 
 


jaaaaaa és a legfontosabb éljen a krumpli-paradicsom!! Első főzelék amit füge fintorgás nélkül megevett.

Kép
budabo
 
 


Na akkor visszajöttem (még el kellett szaladni a parókiára is a keresztelőt megbeszélni, de megint elkerültök egymást a plébánossal :oops: hogy lesz ebből keresztelő? :oops: )

A panaszáradatomért elnézést. Elég nehéz napjaim vannak mostanában :(

Millye - most nekem is azt mondták, hogy elég a fénymásolat és csinált is nekem egyet az ügyfeles az oepben és holnap reggel elsőbbségivel feladom a pakkot, aztán lesz ami lesz. nem tudok egy majd 5 hónapos, ilyen melegben 2 óránként ciciző kisbabával bemenni a tevébe, h ott a 198. sorszámot kihúzzam :?

Talisképek csodásak, a babák változatlanul nagyon édesek, mamik pedig csinik.

Minitali Eliféknél hogyan sikerült? Képeket!!! :)

Ladmon - kiszerkesztetted, így lemaradtam arról amit cenzúrázni kellett :( az ikres anyukáról írtál? Mert nekem rögtön Nila jutott eszembe, és hogy ez hihetetlen. Hihetetlen h ilyesmi megtörténhet ebben az században

Nila abban teljesen egyetértek veled, h olyan időszakot rabolt el tőled az a f.szkalap, ami az egyik legfontosabb, mamának és babának egyaránt. A plasztikai dolog hogy áll?
Mindentől függetlenül Bazsa annyira édes és ügyes! Nagyon is büszke lehetsz Rá és magadra!!! :)

Bogi - úgy volt, h visszamegyek dolgozni jövő tavasszal április környékén, de csak heti 2-3 napra. Most hogy megtudtam, h ha bölcsibe teszem a gyerkőcit akkor elveszik a gyedet, így nem megyek vissza. Egyszerűen nem éri meg. Alig kapnék több pénzt fél munkaidőre, mint a gyed és így nem éri meg h Marcus a 7-ből 3 napot nem velem van hanem bölcsiben. Talán marad a távmeló.

Andus - Marcus nekem is mindig ülni szeretne, a pihiszékben is húzza fel magát, de nem tudom visszanyomni, mert nem akarok erőszakoskodni. Mondjuk Marcusom már félig ül (és abban a sorrendben történt ahogy te írtad feljebb, tehát hasalás, kinyomás, lábak felhúzása és oldalra kibillenés). Már a fürdőkádjában is a fejét tartja fent nagyonerősen, sokx nem tudom vissza"nyomni" (finoman) neki.

Kaandi - köszi a segítségeket, még 1-2 infot innen - onnan összeszedtem és így végül holnap postázok mindent.

Zétibébi - minden elismerésem a tiéd, de nem kellene már vmi "drasztikusat" lépni alvásügyben? Meddig bírod ezt így? :shock:

Megyek körbeszaladok a kertben, megnézem, mennyire égett meg a dísztök :?
Stelly - a fiznélküli szabadságos dologról Te vszleg azért nem tudsz, mert az a foglalkoztatói igazoláson szerepel, és azt a munkáltató tölti ki, és mivel a Te mhelyed TB kifizető így szerintem Te azt a papírt nem is látod, szal no para. Nem maradsz le semmiről, csak jóval egyszerűbb a dolgod, mint nekünk 8)

Ladmon - végre Te is minitalizhatsz és ez még időben is igazi minitali lesz :) azért képet kérünk :)

KépKép
hugic
 
 


Megyek körbeszaladok a kertben, megnézem, mennyire égett meg a dísztök
- ezt az utolsó sorba tettem, nemtom h került rossz helyre :?

KépKép
hugic
 
 


Kép

akkor ez már a félig felülés? :D

Kép

Kép

KépKép
hugic
 
 


húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
meg áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

nem semmi napunk volt, visszaolvasni se tudtam rendesen, csak Ladmon sorait kerestem ki. Léna. a kis szundimanó ma 8 kor felébredt, és atzóta semmi. De így értsétek, semmi alvás! Sztori ott kezd, és most töredelmes gyónás következik, hogy tegnap leesett az ágyról. Szegény kis drágám, mert sehogy se aludt már tegnap se, ezért örültem, mikor egy fekve szopi után kidőlt, hagytam ott a nagyágyon. egyszercsak nagy üvöltés, de mire beértünk, már vigyorgott a padlón :shock: . (kb 50 cst esett parkettára, meztelenül... :oops: )Hát esküszöm, hogy valaki fogta a buksiját, és vigyázott rá. Biztosan az anyukám!
Na ezután amit a szőnyegen produkált, mindent megmagyarázott. Veszett forgásba kezdett, 8at is egymás után, pörgött négykézlábazott, meg ilyenek, amit eddig még nem csinált! Csak néztünk! Aztán szopinál csak harapott, de tök erősen, visítottam=sírva fakadt. És ez tartott ma is, kínálom cicivel, de nem szívja, hanem összeharapja. Az ínye nagyon duzzadt, tök vastag és fehér, már csak a csíkot lesem, ahogy Bogi írta. Most kidőlt, szintén az ágyon, de már van barikád, nem is csodálom, reggel óta, amennyit edzett!
Milyen napunk lesz holnap :roll: ? Remélem, nem dobnak le minket a buszról az autópályán!

Jaj, Ladmon, nagyon várom, hogy talizzunk, jó a park is, szuper!
Lehet, hogy idegroncs leszek addigra :oops:

Nyugis éjszakát mindenkinek!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
meg áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

nem semmi napunk volt, visszaolvasni se tudtam rendesen, csak Ladmon sorait kerestem ki. Léna. a kis szundimanó ma 8 kor felébredt, és atzóta semmi. De így értsétek, semmi alvás! Sztori ott kezd, és most töredelmes gyónás következik, hogy tegnap leesett az ágyról. Szegény kis drágám, mert sehogy se aludt már tegnap se, ezért örültem, mikor egy fekve szopi után kidőlt, hagytam ott a nagyágyon. egyszercsak nagy üvöltés, de mire beértünk, már vigyorgott a padlón :shock: . (kb 50 cst esett parkettára, meztelenül... :oops: )Hát esküszöm, hogy valaki fogta a buksiját, és vigyázott rá. Biztosan az anyukám!
Na ezután amit a szőnyegen produkált, mindent megmagyarázott. Veszett forgásba kezdett, 8at is egymás után, pörgött négykézlábazott, meg ilyenek, amit eddig még nem csinált! Csak néztünk! Aztán szopinál csak harapott, de tök erősen, visítottam=sírva fakadt. És ez tartott ma is, kínálom cicivel, de nem szívja, hanem összeharapja. Az ínye nagyon duzzadt, tök vastag és fehér, már csak a csíkot lesem, ahogy Bogi írta. Most kidőlt, szintén az ágyon, de már van barikád, nem is csodálom, reggel óta, amennyit edzett!
Milyen napunk lesz holnap :roll: ? Remélem, nem dobnak le minket a buszról az autópályán!

Jaj, Ladmon, nagyon várom, hogy talizzunk, jó a park is, szuper!
Lehet, hogy idegroncs leszek addigra :oops:

Nyugis éjszakát mindenkinek!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Budabo na ez az ezt semmi sem tudja kárpótolni... :oops: Ma pizza volt nálatok? Az fini! :D Örülök, hogy fügének bejött a krumpli-paradicsom! :D
Nálunk ma este lehet, hogy nem lesz alvás mert ma a fiam hétalvó volt megint... most keltettem fel mert már több mint 4 órája nyomta... :shock: délelőtt volt egy másfél órás alvása, kora délután fél óra na és most 4 óra... :D lehet nem fogok vidulni ennyire éjszaka :shock: :roll:

Hugic szerintem nem gond, hogy postán adtad fel.... :roll: amikor a családi pótlékot intéztem akkor mondta a csaj, hogy simán tudom intézni postán az egészet :D Milyen erős Marci :shock: és hogy kinyomja magát :D nagyon helyes kissrác :D

Gerendai Zsuzsi szegény Léna! Még jó, hogy nem esett nagyobb baja! :roll: Jó utat holnapra! Remélem az alvása javulni fog! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

MIlyen ügyi ez a Marci gyerek! Mesi jól elvan háton, eddig 1x fordult hasra álmában, akkor is üvöltött amikor felébredt:) Jobbra sokat forgolódik, sőt sokszor úgy alszik el, hogy a jobb oldalára fordul.
Érdekes ez az ültetés dolog, azaz igazság, hogy ha nem hagyjuk csücsülni, akkor sír...hiába már ilyenkor látni szeretnek minket és hát háton nem sokat látnak...

Szép estét, Andabella

Ui: valaki gondolkodik 2.babón mielőtt visszamenne dolgozni?

Kép
Kép
andabella
 
 


Én gondolkodom, Andabella. És Te? :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?