Új privát üzeneted érkezett!

Kitty,
ez nagyon jó hír,hurrááá :D

Beszámoló? :shock: Miről?Kocsikáztunk egész nap,Paks,Dunaföldvár,Budapest,debrecen.És iszonyat meleg volt...ennyi :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nézzétek a kukim:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mindjárt megpróbálom felnagyítani:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Kép Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
én csak közelről ismerem fel az ilyet :lol: jó,hogy felnagyítottad :lol:
Milyen édes kis arcocskája van :)
Gratula még egyszer :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Édes kis turcsi orra lesz, mint apukájának van.... anyum szerint tiszta apja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Lányom köszöni és nagyon tetszett neki a képek és azt üzeni nagyon aranyosak vagytok :D

Kép
anyci
 
 


Itt vgyok csak Kitty-vel beszelek 3oraja skype-on :shock:

Pendi
Te minig sietsz :lol: Te olyan vgy,mint a gyorsvonat :lol: Hat remelem lenyugszik minden mert igy naon nm jo :? Igeeen magyar doki ez egi jel :wink: Apacskadnak:
Kép
Huuu :shock: mar csak egy nap es evforduloooo :D


Enis
Mitol vgy erzekeny csak nem a hormonok? :lol: Na elolvastad figyelmesebben 8) :lol: jo volt a beszamolod :lol: izgalmas 8) :lol:


Zsu
Ezek ngyon jo hirek :D juhuuuu Kép De edi a pofijaaaa es a nagy kukkosa :shock: meselj ma milyen volt 8)


Kitty
Igen elkaptam bar kikellett megint eroszakolnom de megvolt...viszont meg csutin is osszekell ugrani mert meg nincs pozi tesztem :roll: Anyudnak meg sok erot most kell neki a felepuleshez :wink:


Anyci
Te merre jartal ma :roll: lanyodnak nem nagy pussz Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis
engem minden érdekel :lol: Komolyan, nemá ezért ne gyere :wink:

Zsu
Benőkéd már most jelentős mérettel rendelkezik, mi lesz később? :lol:
Amúgy nagyon édibogyó! :D

Anyci
lányodnak nagyon szívesen!

Bridget
a lényeg, hogy volt 8) Pozi teszthez meg drukk, nem ám görcsölni rajta, jön az magától is :wink:
Köszi Anyu nevében is :wink:
Ez a maci tök édi, le is mentettem!

Nóci
hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Ne harizzatok, de épp csak átfutottam az írásotok! Sajna a napjaim mások lettek!
Mai fejlemények a babárol: Nos sajna el altatják és leállitják a légzését, hogy olyan legyen neki mint bent és mesterségesen lélegeztetik majd! Csak annyira küzd, hogy kapott már rengeteg altatot és nem akar aludni és lélegzik magától így nehéz gyogyitani! Nagy harcos a kislányom!!! Aztán mivel hüvelyi uton született így elkapott egy fertözést amit minden más baba aki nem kora szülött észre sem vesz! Van egy kezdődő tüdőgyuszink és besárgult! Ma egyedül voltam bent nála és elbögtem közel 100 zsepit mig bent voltam!
Tejcsi alakul és nagyon fáj a cickom! Képek már a gépen vannak!
Brid! Megprobálom felrakni öket az iwiwre, de ha nem megy akkor elküldöm neked emilbe mint a multkor!!!

MIndenkit puszilok és bocsi, hogy csak ennyi, de ki vagyok kissé!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty
Jah az a lenyeg,hogy volt en is azt mondom :lol: az LH tesztem akarom pozinak de talan pentekre lesz pozi ugyhogy apacska holnap hazajon akkor beken hagyom es pentek este tamadok megint 8) :lol:

Noci
Micsoda csini vonalzi 8) Jaj most olvasom a hireket :( hat enis kilennek meg olvasni is szornyu ezt :cry: hat most csak annyit tok mondani,hogy kitartast :roll: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Emilbe mentek a képek!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, :shock:
ezt nem értem,írtam én,hogy nem jövök? :shock:
Má' hogy ne jönnék,csak most tényleg nem volt miről beszámolnom :lol:

Nóci,
kitartást...minden rendben lesz,mert annak kell lennie :) A képekre kíváncsi vagyok :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
én olyan jót röhögtem...amit a blogodban írtál a gay negyeddel kapcsolatban...elképzeltem apácskát,amint esténként iszkol hazafelé,a sejhajára vigyázva :lol: Ha meg elejtene valamit,nem merne lehajolni érte :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Hat most en is jot kacagtam ezen :lol: :lol: :lol: de vicces is nem? :wink: :lol: Minnya megyek irom a folytatast 8)

Noci
minnya nezem 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci babaja Reginaaaa :D

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Nagyon köszi!!!!!

Amugy jó reggelt! A tejcsárdák kiüritve ma már 2x! Elég jól kezd beindulni! Asszem belejövök én ebbe mint kiskutya az ugatásba! Csak a szívem és a lelkem nem birja! Sokat sírok bevallom! Tegnap este muszály volt a korházat felhivjam, hogy érdeklödjek és aszonták még mindig kielégitő az állapota! Bár volt valami vérvétel ne harizzatok, de nem tudtam megjegyezn, hogy mi és annak az eredménye rossz lett, de kapott rá gyogyszert és már estére mire én telefonáltam majdnem hogy tökéletes volt! Egyszóval örültem! Birom, hogy a dokik számokban beszélnek ahoz meg nem értek mert nem vagyok én orvos! Nos aztán megkértem öket, hogy jó lenne, ha mondanák, hogy mennyit javult, mert nem végeztem el az egyetemet!!! Nos már alig várom a délutánt megyünk apával be!

Anyci! Isten éltesse a lánykád így utolag! Ne harizz, hogy nem elöbb, de most fogadkozásba kell bocsátkozzak! Sok puszi mind kettötöknek!!!

Zsuzsu! Ez aztán méret hallod-e!! Na a lényeg minden okés nálatok is! Olyan kis édes pofija van a kis Benőkének!! Végleges nevetek van már a lurkonak??? Na és ugye fain volt a doktor úr?? Vélemény??

Kitty! Édesanyucid, hogy van???

Szült kismamik egy kérdés! Meddig kell véreznem?? Meddig normális??? És a méhössze huzodás is csak most kezd a tetőfokra hágni jó ez így???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nocika
Nincs mit barmikor szivesen segitek kepugyben is es barmi masban is :wink: Itt a nagy rohanasban nem is irtam milyen kis gyonyoru a manocskad :D eloszor mondom ez tiszta te aztan mondom nem is ez tiszta Peti...nem tudom eldonteni :lol: de nem is latszik rajta,hogy olyan kis korai baba es azt sem hogy par napos mert ngyon szep a kis bore 8)
Tovabbi javulgatast!!!!SOk sok energiet Kép

Kitty ez anyudnak is ment!!!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika,
gyönyörű ez a kislány :D

Vérzés...hát egyénfüggő...ha jól emlékszem kb 2 hetet véreztem,ami vér volt,aztán átfordult valami sárgás-barnás víz-félébe.Nekem szigorúan betartotta a 6 hetet :evil: De amint olvasom,van akinek 4 hét után már semmi sincs.Szóval neked még bőven normális,hiszen pár napja szültél csak.A méhösszehúzódásokat én egyáltalán nem éreztem :oops: ,szerintem nekem nem voltak annyira intenzívek.

Beindult a tejcsi?Az jó...és beviheted Reginek,igaz?Én ezzel szenvedtem meg,mint a kutya,kőkemények voltak a melleim és csillagokat láttam,aztán kisebzett,vérző mellbimbó,ehhh.Ez az egyetlen rossz élményem a szülés utánról.

Most nem értem,mikor lehetsz bennt te is Regi mellett?
Továbbra is mennek a drukkok a kisasszonynak. :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nócika: Jó ez igy hidd el. Nem lehet megmondnai ki meddig vérezget. Én azt hiszem 1hétig. A méhösszehúzódás pedig egy szemét dolog mert piszkosul fáj ám. Kitartás. És nagyon szép a lányod. A lányok nagyon erősek a tiéd meg pláne. Hidd el pár nap és minden sinen lesz:)
Párod hogy bírja ezt a helyzetet?, Néha a psik gyengébbek mint mi nők. tTe pedig ne sirj kérlek az nem jó a lányod is megérzi rajtad. tessék mosolyogni hisz pár nap és a sárgaság elmúllik a szervezete megerősődik majd.
Nyugalom és nyugalom. Tudom nehéz ez most neked/ nektek de a lányod szuper erős baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Bridget,
te nem alszol még fél 3-kor? :shock: Na,ha most fekszel le,várhatunk amíg jössz du :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek köszönöm apácska nevében a köszöntéseket! :) Nagyon aranyosak vagytok!

Enis
Az ünnepi menü sült csirke, rántott tök, és párolt rizs, krumplipüré volt. És gyümölcstorta. :)
Mi történt akkor anyósoddal? És annyira felhúztad magad, hogy megjött??? Te jó ég! akkor tényleg jól felhúztad magad..

Zsu
Ez milyen jó eredmény! :) Minden oké! :)
Nagyon örülök nektek! :)
Jajj de szép Benőke! :) És tényleg látszik a kis kukija. :) Jajj meg azok a csöpp kis lábacskák! :) Na és a kis pofija... :) Megvallom könny szökik a szemembe... Hogy mennyire várom már, hogy láthassam a teljes valójában! :) GOndolom te még jobban.:)

Kitty
:) nem véletlenül lett így összehozva. :) engem kapott meg a születésnapjára. :) Amikor bejelentettük otthon, hogy szeretnénk összeházasodni, elmondtuk miért, és hogy... akkor a sógorom megkérdezte a páromat: Nem jártál volna jobban egy pár zoknival? :) :) :) Hát nagyon jót nevettünk. :)

Anyci
Húú de szenya vagyok.. Össze-vissza szégyenlem magam! Tegnap elmaradt a lánykád köszöntése, de most pótolom.
Kép

Bridget
Ne haragudj, de tényleg sietek,és csak kutyafuttában tudok lenni. Szabi most még alszik, ezért tudok írni. Tegnap jó sokáig fenn volt. Amíg itt van, ez így is lesz.Ne haragudj! Ígérem, hogy majd többet fogok jönni, ha már lecsitulnak körülöttem a dolgok.

Nócika
Hatalmas ölelés nektek! Ezt még olvasni is rossz! elhiszem, hogy kibuktál. Regi baba fel fog épülni! Olyan mint anyukája! igazi erős csaj! Nagyon szorítok nektek! A tejcsi meg jót fog neki tenni. Attól fog igazán erőre kapni!
Jajj de csöpp kis lány! :) Annyira rossz, hogy ilyen csövek meg szerkentyűk vannak körülötte. :( De nagyon szép kislány! :) Az első képen tiszta Peti. :)

Többiek???
SZöszke te megint eltütél!!!!

Ne haragudjatok, de én még mindig lassított üzemmódban vagyok. Péntekig van itt unokaöcsém, de szombaton melózom. Azért igyekszem jönni, amikor csak tudok.
Csókollak benneteket!
Vendég
 


Enis
Nem epp kukorekolok :lol: megirtam a blogot is apacska nincs itthon en meg egyedul ugyhogy buli van :lol: Kép Noci ha jol emlexem 11-18ig lehet bent :roll:

Csucsu
Cijjjjaaa

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Ne hulyulj megertelek :wink: Viccesen irtam azert is tettem be neveto fejeket :roll: En se mindig erek ra :? Szal nyugi es gyere amikor csak tudsz :wink:

Micsoda koran kelo itt mindenki :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Szerintem megviseli a párodat is , hogy új helyen vagytok ám. Ne butáskodj csoda szép vagy nehogy azt hidd nem. apácska biztos fáradt. na meg a lombikot is fel kell ám dolgoznia tudod ők nem úgy gondolkoznak mint mi nők.
Most olvastam vissza és azért most reagálok ám sok mindenre.

Rólam: Semmi nem történik és azért nem irok mert tényleg igy van. Most éppen a tesóm fia itt van nálunk Szabinával elvannak de azért sokat kell velük foglalkozni mert együtt rosszak.
Hétvégén tesómék is jönnek még a feleségével és a másik gyerekükkel a kislányukkal. Tehát családi összeröffenés lesz.
Hétfőn megyek már melózni. Amit nem igazán kívánok:(
Szóval ennyi. De meg is untok majd ha kismami leszek annyit fogok irni magamról meg mindenről.

Zsu: szép kis kukisod van:) Mi lesz a neve?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nóci
kitartás, és tényleg ne sírj, most Neked kell erőt adni Reginek, és erre a sírás nem jó. Orvosból meg ritka az olyan, aki magyarul beszél.
Regina gyönyörű kis hajasbaba! :D

Bridget
micsoda haditerv :lol: Csak így tovább, keményen kell bánni a pasikkal 8)

Enis
azért mondtam, hogy ha nincs is miről beszámolni, akkor is gyere :lol:

Pendi
ezt Attila mondta? Tőle kitelik :lol: Amúgy jót röhögtem rajta :lol:

Anyuról sajna semmit nem tudok, mert gondolom nem tud még felkelni, hogy bekapcsolja a telefont, az osztályt meg nem tudom elérni (meg ott amúgy is bunkók az ápolók :? ). De még próbálkozom, hátha volna olyan kedves az egyik, és bekapcsolná neki.

Tegnap voltank a barátaink, és meghívtak a Balcsira (srác bátyjának van ott nyaralója), így megyünk egy hétvégére pihizni :)
Vendég
 


Csucsu
Gondolom megviseli en hidd el probalok is olyan lenni de nem vesztegethetunk el most gey pe-t sem :roll: en csudaszep ajaj :oops: koszike :D Hat azert zajlik az elet nalatok :shock: micsoda surges forgas 8) azert ngyon sajnalom,hogy bar a nyaron nem sikerult talizni sajna most sem fogunk tudni pedig Szabina ajija meg megvan am :wink: majd egyszer talan arra is sor kerul :wink: talan hamarabb,mint gondolnam 8) Jovohettol melo... :x igy elment az a 2het :shock:

Kitty
Muszaj azert nem kis megsporolas lenne a majdnem 2milla :roll: balcsi???????ma te is????????/ :twisted: en is akaroooooook :cry: na jo nem sirok de faj a szivem erte :) es ilyen sarga vgyok :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Leírhatatlan érzés volt látni ilyen formában is. Anyum szerint már most tiszta apja a gyerek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Boldog évfordulót kívánok nektek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kitty!
Hát igen, apja méreteire hajaz a drágám úgy látszik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jó Balcsizást nektek!!!!!

Nócikám!
Kitartást drága :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Regi nagyon erős baba.... hamarosan otthon lesz veletek :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Amúgy Regi nagyon szépséges.... van benne mindkettőtökből :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A doki ott mosolygott végig. De marhára nem tetszett, amikor beszólt nekem, hogy eléggé vaskos a hasfalam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Én is majdnem mondtam neki valamit... de hát anyu előtt csak nem :? :? :? :? :? :?
Végleges név még mindig nincs.

Pendi!
Gondolhatod..... már nagyon nagyon várom, hogy a karjaimban tarhtassam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu!
Most a Levente és a Bence a menő nálunk, de apa még mindig nem döntött :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi,
dehogy is :lol: nem azért jött meg,hanem azért,mert meg kellett :lol: Anyóssal csak annyi,hogy nagyot csalódtam benne :x De nem halok bele,annyira nem érint a dolog,úgyis ritkán találkozunk :lol:

Kitty,
most is itt vagyok,pedig semmi mondanivalóm,látod :lol:
Balcsi....mi is mennénk,de nem merek.3 éve voltunk utoljára Badacsonyban,akkor rengeteg szúnyog volt,de annyi,hogy minden mp-ben megcsípett egy.Az én allergiámmal meg nem könnyű így :? Most meg Pesten is rengeteg van,a Margit-szigeten sem bírtunk 20 percnél tovább maradni,így el sem tudom képzelni mi lehet a Balcsin :?
Anyóséknál a lakásban legkevesebb 20 volt ...de persze,csak engem zavartak :x
Majd te beszámolsz ha vannak :lol:

Bridget,
akkor ez azt jelenti,hogy le sem fekszel már? :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget
hát azért két milla elég sok :? és ez így még jobb is :wink:
Balcsira csak egy hétvégére megyünk, de így is jó lesz!

Zsu
hát ezt te tudod :lol:
Név ügyben meg még van egy kis időtök! Én Leventére szavazok :oops:

Enis
ok, majd beszámolok. Amúgy nekem is van szúnyog allergiám (is), pl ma reggel a homlokomat csípte meg, és most van rajta egy dudor :twisted:
Mi amúgy a déli partra megyünk, két éve is ott voltunk, akkor nem volt vészes a szúnyog-állomány, most meg a mellette lévő faluba megyünk, remélem, ott se lesznek :roll:
Vendég
 


Most látom,javítom is magam,szóval:Margitsziget :oops:

Én Lellét és Boglárt imádom,most mi is csak ide mennénk,anno a barátnőmékkel voltunk és ők vágytak távolabb :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Mi Köröshegyen voltunk, most meg Kerekibe megyünk. Ezek nem pont a parton vannak, kicsit délebbre, de nem baj, legalább csendes kis falvak :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a képdicséretet! És mindannyian írjátok, hogy nagyon vegyes! Én ugy érzem, hogy tiszta apukája és az orrátol felfelé meg a tesom! És csak köldök alatt érek révbe!!

Zsuzsu! na és mi van ha vastag a hasfal??? ki nem tojja le! Ilyen alkat vagy azt kész! Én sem vagyok nádszál! És ezt mondjuk nem kellet volna kihangsulyoznia!!

Brid! Nagyon édes vagy köszönöm! Amint lesz még kép teszem és küldöm!

Csucsu! Ne harizz, hogy még nem postáztam, de remélem nem nagyon harizol érte! Amint lesz egy kis szusszanásnyi időm igérem küldöm de most nincs kanalam postára menni!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Pendi! Hát remélem igazad lesz4 Bár tudom én is hogy igen csak félek! De asszem ez most teljesen normális! És a csövek tényleg szörnyüek! Pláne a gyomor szonda amin keresztül kapja a tejcsit!!!

Hát akkor jó, ha a vérzés így normális! Én ezzel nem voltam tisztában! Akkor ez miatt nem esek kétségbe!!!

Ma már elég sokat fejtem!! Egész jól belejövök! Bár jobb lenne szopival, de most ezzel kell beérjem! Ma már 40g-ot fejtem és ezzel együtt tegnap ota 80g-nál járok! És még nem indultam utnak! Akkorák a csárdáim mint állat! Ez az egy jó van az egészben!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lányok, nagyon belehúztatok ma :shock: Vagy mindenkinek megártott a meleg?

Itt baromi meleg van, egész nap fájt a fejem, főleg délután, pedig még le is feküdtem aludni :?

Anyuval meg sikerült beszélni, mert felhívtam a kórházat, és az ápoló bácsi nem tudott nekem ellenállni, és segített neki 8) Holnap megy hozzá gyógytornász, mert ugye már két és fél hete csak fekszik :(
Vendég
 


Kitty,
én ma itt voltam,be-be néztem,de nem akartam magamnak írni :?

Itt is baromi meleg van,utálom a nyarat amúgy is,képzelheted ilyenkor hogy érzem magam :roll:

Azért a körülményekhez képest jól van anyud,igaz?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Zsu
Hat gondolom meg talan most se hiszel ngyon a szemednek :lol:
[quote]B írta:oldog évfordulót kívánok nektek

Ez szerintem Pendinek ment :oops: de aze koszi :lol:

Enis
Reggel 6kor fekudem :shock: gondolhatod...teveztem,megirtam a blogom,aztan az uj telomat bugykodtem van rajta egy csomo jo dolog :wink: 8) Aha te kis hamis bizti arra vartal keljek mar fel es irjak :lol:

Kitty
Nana,hogy sok foleg ha abba gondolok bele,hogy most akar ingye lehet osszehozni....persze ha nem megy akkor marad a fizetes de legalabb megprobaltuk :wink: a balcsi meg igyis-ugyis jo barmikor legyen is az 8) Anyudnap tovabbra is gyogypuszik Kép

Noci
Uton vgy ma Regi fele?Talan kapunk valami uj kepet is 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendiiiii
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


8)

Kép
anyci
 
 


Anyci
Akartam epp kerdezni hun vgy? 8)

Szoszke :?: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi,
hú,ég a pofám :oops:
Drága,boldog házassági évfordulót :oops: (és loptam neked valamit :lol: )

Kép

Bridget,
szívem szerint vártalak volna,de gondoltam,hogy átalszod a napot(mármint a miénket) :lol:
Apácska mikor ér haza,estére vagy már meg is érkezett?

Anyci,
:wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Hat ne is mond 1:45kor keltem :shock: hogy fogok igy este aludni :oops: most meg meg itt nyomom es mar 3:30van :shock: Viszont most megyek mert mosoport kell vennem vgy obliot vgy mit :x aztan meg mosnom kell :shock: Pusszantyu 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pussz :)
Többieknek jó éjt

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Remelem nem banja Gabooo de hoztam rola hireket :roll: A blogjabol hoztam egy idezest remelem nem banja,hogy beteszem nektek ide :oops:

"Szerintem most egy darabig ide írok csak,de majd még meglátom.Csak most egy kicsit lekell állnom úgy érzem,hogy megint nagyon görcsölök és nem akarom!!!Szeretnék nyugiban lenni,de ha a bbnetre írok ott mindenki azzal foglalkozik,hogy mikor lesz babája és most úgy érzem,hogy ez most sok.Lehet hogyha összejön akkor majd írok,de per pillanat most így jó.Szeretnék egy kicsit lazíttan.De mindenkinek kívánom innen is a mielőbbi babásodást,és persze a kismamiknak sok boldogságot!!!Nektek lányok meg a legszebbeket kívánim amit eltudok képzelni!"

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


LH TESZT

keddi
szerdai
csutortoki

Kép

Apacska hajnal 2re er haza :roll: haat necces a mai este na :? de holnap feltetlen elkapom :twisted: :lol:

Jah es 11.cn-en vgyok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendikém!
Kép

Kitty!
Úgy tűnik, Bence lesz a drága babánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anyudnak jó tornázást :!: :!: :!: :!: :!:

Bridg!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Hajrá szex :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Bocsesz, ez olvashatatlan lett :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Mindjárt felnagyítom :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
A másik helyett házzasági évfordulótokra:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na neeeeeeeeeeeeeee máááááááááááááááááá.... ma nem stimmel valami :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA EGY UCCSÓ PRÓBÁLKOZÁS:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?