Új privát üzeneted érkezett!

Honey!

Hát, azért bizti túl lehet élni...lanta és Gwini is bírja valahogy, igaz nemigen tudnak jönni, gondolom sok idejük nincs a 2 csöpp mellett! De valahogy majd megoldjuk. nem féltelek ám Téged!

Am!

Nálunk mindig sorban áll a nagycsalád, ha baba jön, hogy segítsen! Anyós nyúgdíjas, anyukám, ha sikerül épp most akarja leszázalékoltatni magát. Nálunk az első 6 hétben a kismamának tilos bármit is csinálnia a babázáson kívűl! Se főzés. se vasalás, se felmosás, semmi! De, ha elmúlk a 6 hét, akkor is számíthatok rájuk, viszont nem akarom kihasználni az önzetlenségüket....és nem is nekik szülöm a gyerekeket, tehát muszáj lesz valahogy nekem magamnak boldogulnom!
Na megyek! Kamillának extra nyűgös napja van!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!
Annyira örülök az új babáknak... kicsit irigyellek is benneteket, mert nekem nagyon szép terhességem volt, tök jól éreztem magam, és olyan jó lenne ismét átélni.

Minden kép tetszik, nem emelek ki senkit.

Bejci: várjuk a képeket, úgyis már olyan régen láttuk Biust.

Humanka: mindkettőtöknek jobbulást kívánok, remélem hamarosan jobban lesztek! Millió gyógypuszit küldök!
És még a betegség mellett olvasod a blogomat... minden elismerésem.

Konan:???

Csehi: ha olvasol minket légyszi tegyél fel képet Luca babáról, már olyan régen gyönyörködtünk benne!!!



Rólunk: Noncsi jól van, múlt héten kicsit náthás volt, de pár nap alatt szerencsére meggyógyult. Most én vagyok magam alatt, mert pénteken kiszedték a bölcsességfogamat.
Próbálok gyakrabban jönni, de alig vagyunk itthon.
Vendég
 


Hello lányok! :)

Akkor képek:

Bianka a tengerben
Kép
Fürdés után
Kép
Vendég
 

 
 

Dinnye evés:
Kép
Csónakban:
Kép
Lépegetés a tengerben:
Kép
Fürdés anyával:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Van egy leheletnyi időm gyorsan írok egy pár mondatot!!

A.m. hatalmas gratulációm a babához! Nagyon örülök Neked is, hogy sikerült!

Másfél év különbség! Hát igen Márti nagyon jól leírta az ezzel járó dolgokat! Én éppen ezt élem át már lassan 10 hónapja! És még itt vagyok :) Bár most nem valami jó passzban de ez nem csak a gyerekek miatt van, más probléma is áll a háttérben és lehet, hogy szakember segítsége is fog kelleni :( Most itt nem szeretném leírni nem tudom, hogy olvassa-e ismerős :? DE különben is itt mindenki szuperül fogja venni az akadályokat!! Mindenki szuper ügyes anyuka!!! :):)

Humanka mihamarabbi jobbulást Nektek!

Noni drukk, hogy a második műtét már jól sikerüljön!

Gabolino szuper az új szerzeményed a képek meg szuper jók :)

Betti nagyon drukkolok az újabb babához. Édes a Julcsis kukucskálós kép :)

Blúmi Neked is ha tényleg aktuális :) Kakis pelusos élményünk Nekünk is volt :)

Starlark szuperek a kékek a házról és a krémes Doncekről is. Ilyen élményben is volt részünk :)

Ági drukk, hogy megúszd a nyaralást mensi nélkül :) És köszönjük a Noni infókat!

Bejci örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralás, Én is várom a képeket. :)

Anyooka szép képeket hoztál Szuper édes Ádám:)

Eszike jobbulást a foghelyednek :)

Honey Neked még a múltkor akartam írni nagyon szépek vagytok a képeken amiket feltettél!! :)

Még egy pár szót Rólunk:
Hát igen nem sok szabadidőm van :) csajaim tesznek róla! Ha éppen főzök képesek átrendezni az egész házat :) Rami életveszélyes már nagyon menne de egyedül még nem mer elindulni :) Nagyon kis huncut. Kornéliából meg most tört ki az idazi dacolás és hát Nála most jönnek azok a fránya fogak is ráadásul 3 egyszerre. De ezen is túl leszünk :) Éjszakák hát hogy is mondjam. Változó. A legszoktató hadművelet óta Rami 3 éjszakát aludt át. Ez nem sok. De csak egyszer vagy kétszer kel amivel nincs is gond csak nehezen alszik vissza, mert ugye cicit nem kap csak vizet. De már így is többet alszom. :)

Még keresek majd képeket és teszek most sajnos mennem kell.

Kép
Kép
lanta
 
 


Pancsi együtt

Kép

Maszatmancik :)

Kép

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!
Először is szeretném megköszönni, hogy így velem voltatok és Áginak külön köszönöm, hogy hírt adott rólam.

Nagyon nem részletezem a lényeg, hogy minden rendben velem, szeptemberben kell kontrollra visszamenni, hogy nem szűkült- e vissza a nyelőcsövem, persze akkor sem úszom meg a tükrözést. :cry: Iszonyat nem kívánom senkinek sem.
Azért kellett 2x megcsinálni, mert annyira elvesztette a rugalmasságát a nyelőcső, hogy egyszerre csak kicsit lehetett tágítani 3-4 mm-t. Így most kb. 1 cm-rel büszkélkedhetek a normális 2 cm helyett, de ez nekem nagyon megfelel. :lol:

A.m.:Ági mondta, hogy újabb kismamánk "született", nagyon örülök neked is és boldog babavárást kívánok.

Humanka: Remélem már jobban vagytok sok gyógypuszi Bendőnek.

Bejci: Annyira irígyellek a tengerparti nyaralásért, olyan jó nézni benneteket, tündéri Biusotok van.

Lanta: Aranyos képeket hoztál, igen elhiszem, hogy nem könnyű a kicsikkel, kitartás.

Na ébred a kicsi. Este megpróbálok jönni és írni.

Kép
Kép
noni78
 
 


sziasztok,

ha megengeditek, szeretnék csatlakozni hozzátok egy 10 hónap + 6 napos babával "felszerelkezve"...
**angel**
 
 


Bejci!
Hihetetlen aranyos Bius. A fürdés után a kedvencem.

Lanta!
Jó, hogy jöttél. Gyere ahogy időd engedi, jól néznek ki együtt a lányok.

Noni!
Üdv újra otthon és itt is. Kívánom, hogy szeptemberben mindent rendben találjanak, és ne kerüljön sor újabb tágításra. Akkor jövő hét tali ugye? De jó is lesz, már rég láttuk Misikét, tényleg, dobjál már Róla képet légyszi.

Angel!
Hát te elveszett bárányka, hol voltál eddig? Hogyhogy most csatlakozol? Írj valamit magatokról. Tehetnél képet is a csöppről.

Én meg elmentem gy.dokihoz, hogy meghallgassa a hátát, de szerencsére tiszta. A torka egy kicsit piros, de belefér állítólag. Megdicsért a doki néni, hogy adtam a gyerkőcnek calciumot, ő se adott volna mást. Olyan jó, hogy vagytok, ezt magamtól nem tudtam volna, így megúsztuk a komolyabb betegséget. Már szinte nincs is semmi baja, de azért még adom a C vitamint és a Calciumot két napig.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


angel,

Üdv köztünk!!! Mesélj ,agatokról!
Hihetetlen, hogy még most is van új anyukánk! :D

Lanta,
tündériek a csajok!!! És Rami milyen vasgyúró Kornélia mellett!!

Bejci,
Nagyon cukik vagytok!!

Noni,
örülök, hogy már az 1 cm-el is elégedett vagy! ;) Jobbulást!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Angel,
Üdv köztünk! Akkor ezek szerint 1 napon születtek a babáink :D
Mesélj,mesélj!Már rég olvasol minketvagy csak most bukkantál a topikra?

bejci,
Hihetetlen édesek a képek! MInd, egytől egyig!!! :)

Lanta,
Hogy mekkorák a csajsziaid! Nagyon szépek!

Noni,
1 cm?! Csjúúúú, azért komoly ez az egész. Örülök, hogy ez így már jó Neked! :)

LÁnyok!
Van vmi spéci cucc,amire oda kell figyelni és vinni nyaralásra és amit a gyerekorvostól kell kérni,hogy felírjon?Vagy esetleg akármi más egészségügyi dolog,ami szükséges és nem feltétlenül gondolok rá?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Ági,
Jobbulást Dávidnak! A Calcimuscot meg a Cebiont vény nélkül kiadják? Nekünk is jó volna betárazni belőle.

Humanka,
Titeket is nagyon sajnállak, jobbulást mindkettőtöknek!!
Hogy vagytok ma???

Márti, Honey
Kitartás!!! Küldöm a rókaűzőt!

a.m.,
Én nem féltelek téged, biztos hogy mindent jól és gördülékenyen fogsz csinálni két picivel is! Valahogy rajtad azt látom, hogy az állandó pozitív kisugárzásoddal megbírkózol majd minden akadállyal!

Eszike,
sajnálom a bölcsességfog dolgot! Biztos iszonyú lehetett! :(

Bejci,
Üdv újra itthon! Örülök, hogy minden szuper volt! Ez látni a fotókon is :D Bius annyira tündéri, hogy nincs rá szó!!! És nagyon dögös anyukája van :D

Lanta,
Te is nagyon jó fotókat hoztál a két kiscsajról! Sajnálom a problémádat, remélem, hamar rendbe jön - bármi legyen is a baj!

Noni,
De jó, hogy jöttél! Sokat gondoltam rád. Sajnálom a megpróbáltatásokat, de a lényeg, hogy túlvagy rajta!

angel,
Üdv közöttünk! Mesélj magadról meg a picidről! Azt látom, hogy most regisztráltál, de olvastál minket eddig?

Holnap délután megyünk le a Balcsira, bibíí! :lol: Úgy örülök, mint majom a farkának. Egyik barátunk letelepített egész nyárra egy lakókocsit az egyik siófoki kempingbe, és holnaptól mienk a kéró. Az első nyaralásunk lesz hármasban. Kicsit tartok a kempingtől: hogy fogom fürdetni Julit, mennyire lesz meleg a lakókocsi stb., de bízom a lánykám hihetelen nagy alkalmazkodóképességében. Szóval ha nem jönnék vasárnapig, akkor jól sikerült a balcsizás.

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok,

Én még nem is gratuláltam azt hiszem mindenkinek, aki új örömök elé néz, talán csak Mártinak
De biztos mindenki nagyon ügyi lesz, és menni fog minden mint a karikacsapás

Noni, neked jobbulást. Nem lehet egyszerű szűkebb nyelőcsővel élni. Akkor tudom ezt átérezni, amikor valami nagyobb falatot nyelek le ... hát nem kellemes

Bejci, irígykedem a nyaralásra :)) Én is mennék tengerre - de csak a magyarhoz jutunk el pár napra, de legalább 2x is és mivel ismerősnél leszünk, legalább a szállás ingyen van - ezzel is spórolunk

Lányok minden baba gyönyörű :)
Ramónának micsoda szemei vannak! És Bius meg egy mosoly tündér

Eszike! Utolértünk :) Na még nem futunk annyira, de Jázmin minden nap több lépést tesz. Már 3-4 lépésnyire simán halad. Egyensúlyoz a kis karjaival, és nagyon óvatosan lépked - de lépked. Pedig még nincs 10 hónapos. Állítólag én indultam el ilyen hamar.

És egy-két képecske - még a 9 hós videóhoz
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
csibe21
 
 


És nagyon keményfejű lányom lesz
El van barikádozva neki a szoba, hogy ne tudjon kimászni
De ő a legkisebb lukat is ki tudja annyira tágítani, hogy kiférjen rajta a feje és kimásszon
Komolyan, szerintem fejjel menne a falnak, ha meg volna győződve, hogy át tudja törni :)

Kép
Kép
csibe21
 
 


Sziasztok!

Alszanak a csimoták- tesóm gyerekei is itt vannak- van pár percem.

Márti, Honey: Azért én úgy irigyellek titeket! Mindig bizsergek, ha olvasom, mit éreztek. Drukkolok, hogy a hányinger ne kínozzon Titeket sokáig.

Lanta: Csajszikád édesek!

Csibe: Szép képeket hoztál! Mekkora kék szemei vannak Jázminnak!!!:) Merre mentek Balcsin?

Gabolino: Én egy zacskó gyógyszert vittem: Nurofen, Chamomilla, Germicid kúp, Calcimusc, Normaflor, leégésre kis Panthenol, ezen kívül 50-es napvédő. Legyen sebfertőtlenítő, de ha a kocsitok eü dobozában van Betadin, az jó. Nemzetközi zöld kártya a kocsihoz, mert azt a határon általában kérik.

Betti: Biztos tuti jó lesz a Balcsin! Én is aggodalmaskodtam, de aztán nem volt semmi gond. A fürdetést viszont én spec fontosnak tartom, nem lett volna jó, ha csak a tus alatt tudom Biust fürdetni. Vagy vigyetek kis kádat, vagy- és szerintem ez a praktikusabb megoldás- felfújhatós kiscsónakban is szupeül lehet fürdetni, ráadásul az akkor is jó, ha nagy kánikulában hűsöltetni akarjátk Julcsit!

Ági: Jobbulást a kis Casanovánknak! :wink:

Humanka: Mi van Bendővel? Voltatok dokinál? Írj majd pár sort! Remélem javul már Bendő!

Starlark: Jaj de szuper a kérótok!!! Nagyon tetszik! Ezért érdemes volt!

Noni: Jaj nagyon sajnállak!! 7-én gondoltam rád, olyannyira, hogy a saját házassági évfordulónkat elfelejtettem. :oops: Gyors felépülést kívánok! Gyerekek hogy viselték a távollétedet?

Eszike: Neked is gyors regenerálódást kívánok! Bölcsességfog...vááá.. :? :? :?

Angel: Üdv nálunk! Miért csak most? :wink: Olvastál minket? Kisfiú, kislány? Mesélj!!
Vendég
 


Gabolino!
Semmi extra nem kell szerintem, de kérdezd meg a gyerekorvost. Láz – és fájdalomcsillapító, C-vitamin, calcium (ami nekünk bevált megelőzni a nagy betegséget), lázkúp, esetleg orrcsepp.

Betti!
A C-vitamin recept nélküli, a calcimusc vényköteles, de anélkül is odaadták, viszont recepttel kicsit olcsóbb.

Bejci!
Aranyos vagy a Casanovával. Jót mosolyogtam.

Köszönjük a drukkokat a gyógyuláshoz, használnak, mert már sokkal jobban van.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Bejci!


jaaaaj, de jó lehetett Nektek! Tündér szépséges Bius! Olyan boldog-vidám kislány4

Csibe!

Hú, ez a Jázmin szempár! Simán levesz ezzel a takintettel mindenkit a lábáról, ugye?

Gabolino!

Fenistil csepp és gél legyen még, sebre nagyon tuti a Bepanthen plus és, ha tudsz, szerezz be Hipp ORS-t , ez nagyon jó hányás-hasmenés esetén vitamin-ásványi anyag és folyadékppótlásra. Felírja gy.doki, de Auchanban vény nélkül is beszerezhető! Ja és fülmelegítő sapka vagy cseresznyemagpárna, ha ne adj' Isten a füle megfájdulna (nekem pici gyerekként felhúzott ablak mellett is huzatot kapott a fülem, mindig, mire leértünk a Balcsira)!

Lanta!

Kitartást és kívánom, oldódjon meg mihamarabb a gondod! és gyere közénk, ha tudsz, hiányzol!

Noni!

De jó, hogy végre otthon vagy és túl a műtéten! Mihamarabbi felépülést!

Márti
borossné becz márta
 
 


Köszönöm szépen a fogadtatást, rendes tőletek.. :)
A topikot már olvasom egy ideje, de passz, h miért vártam eddig a csatlakozással. Talán, mert én is úgy gondoltam, h ti már jól összeszoktatok, mindenki "itt szült", mi meg csak úgy beesünk ide.
Kisfiam van egyébként, Tominak hívják, tavaly szeptember 7-én született természetes úton. Viszonylag könnyen ment a dolog, 10-re értünk be és Ő délben már a csap alatt ordított. Az Imrében szültem egyébként.
Most 10, 5 kg és 77 cm körül mozog, szóval Gabolino és Humanka babáival vagyunk kb. egy súlycsoportban. :)
**angel**
 
 


Koszi mindenkinek az egyutterzest !!!

Angel: udv itt koztunk :wink: Orulok, hogy vegul ugy dontottel, hogy csatlakozol. Sajna Bendo most visszesett sulyban, ugyhogy o most hatrebb csuszott a kategoriaban, bizony most megint 10 kilo alatt van, ami legutoljara majusban volt :cry: De a dokinenink azt mondta, az ilyen betegseg miatti fogyast nagyon gyorsan visszaszedik. Remenykedem. Majd kerunk szepen kepeket rolatok, Tomi babarol, meg rad is kivancsiak vagyunk, meg persze, hogy vannak-e testverei ?! :wink:

Bejci: nagyon jok a kepek Biusrol, olyan kis csintalan pofija van, es latszik, hogy nagyon tetszett neki a tenger, meg a furdes.

Csibe, Lanta: tunderiek a kis- es nagylanyok. Mindannyian !!!

Rolunk: Bendo elindult a javulas utjan ... vegre. Tegnap delutan mar evett egy kicsi zoldseget, ma meg mar gyumolcsot is delelott, szoval van remeny. Ma volt az elso ejszakank hosszu ido ota, hogy nem kellett felkelni kiszippantani az orrat. Ma azert elugrottunk a dokinenihez is, de o is megnyugtatott, hogy tiszta a tudeje, minden okes, es gyogyul a kolok. En viszont meg nem ... a legnagyobb bajom, hogy nagyon gyenge vagyok, olyan hasmenesem van, hogy ma hajnalban pl f5-f7 kozott felkelni sem tudtam a rotyirol, etvagyam semmi, es total le vagyok pusztulva ugy osszessegeben. Szerencsere meg Anyu itt van, most nagy segitseg, azert probalom nemcsak rahagyni Bendot, de nem tul sok erom van, hogy foglalkozzak vele, meg felemelni is sokszor nehezseget okoz. Gyorsan ennyi, bocsi, hogy ilyen onzo modon csak magunkrol, de megyek vissza az agyba :cry:

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Vééégre végig aludta Adél az éjszakát! Tegnap este 9-től reggel 6-i!
Szopi és már alszik is.



Bejci!
Hívhatlak este 7 körül??? Mert csak akkor lesz egy kis időm. Majd, ha jössz írd meg, és jövök olvasni.
Bius!
Hát csodaszép. Jól látom,hogy copfja van????? :shock: :shock: :wink: -most irigyen sárgul a fejem, mert Adél még mindig olyan éppen növeszti a haját fázisban van.. nem mellesleg szőke és semmit sem lehet látni a hajából :lol: :lol: _
Örülök,hogy minden rendben volt veletek. Többit élő szóban!


Csibe!
Csodaszép lányaid vannak! Jázmin milyen nagy szempillákat növesztett. Benne lehet a versenyben Julival és Csongival!

Noni!
Már gondoltam,hogy miért nem jössz. Úgy hiányoztál! Jaj, nagyon sajnálom,hogy ilyen nehéz volt a kórházban. Azért meg is lett az eredménye és ez a legfontosabb!!!
Hozz képeket Te is!!!
Puszi!

Lanta!
Sokszor mondtam már,hogy Kornélia olyan igazi porcelánbaba hát itt a második képen is olyan szép!
Ramóna meg nagyon ügyes már! Akkor nemsokára Ő is elindul. Hajaj, akkor lesz neked nehéz sorsod :wink: De olyannnn jóóó!!
Mi a baj???
Írd meg priviben, hátha tudok segíteni.. egy-egy jó szó mindig jól jön :wink: :wink:

Humanka!
Örülök, hogy Bendő már a javulás útjára lépett!!! Te jó ég, hogy ilyen rosszul vagy!!! Mi lehet ez a betegség??? - nemrég hallottam,hogy nálatok ugye most jön a tél, és ezt az új influenzát most nagyon emlegetik felétek. Nem lehet,hogy azt kaptátok el?? Ki tudja,hogy annak az új vírusnak milyen jellegű mellékhatásai vannak????
Jobbulást!!!! Anyukád meddig lesz még nálatok?????

Betti!
Jó nyaralást!!!


Most csak ennyire futotta.
Még rólunk egy - két szót ,ha érdekel benneteket:
Adél jár! Már vannak olyan időszakok, amikor már nem is mászik - Holkával beszéltem Emma szintén így van már - szóval elindult a drágaságom. Már nem egy-két-három lépést, hanem önállóan jár. Nem esik el, hanem a seggére csücccsen le. Olyan nagyon ügyes.
Ez által elég nehéz bárhova is elmenni, mert se a babakocsiban nincs el sokáig, se a kezemben, mert mindig, mindenhol menne
:P
Egyre többet beszél:
pápá és inti is a pápát..
mama
anya - ez már régi
tente - lefekvéskor
diii - dinike ez is már régi "szava"
és napról, napra egyre többet próbál mondani. Azt hiszem,hogy a fejlődésének egy rohamos változata a jelenlegi.
Gyuszival még mindig a fasírt a formánk.. majd lesz jobb -remélem. Mert, ha nem :twisted: :twisted: ezt kapja :wink: 8)
Nekem meg jönnek ma a barátnőim vendégségbe.

Csodaszép idő lesz ma!
Szép napot!

szeder74
 
 


Jó reggelt!!

Olyan aranyosak vagytok! Jól estek a hozzám szólásaitok nagyon! :lol:

Noni nagyon örülök az 1 cm-hez!

Angel üdv. köztünk! Szép méretekkel rendelkezik Tomika :) Képet teszel??

Ági igen még tegnap ezt szerettem volna írni jobbulást Dávidnak! :oops: Örülök, hogy más jobban van :)

Gabolino a lányok már leírtak mindent :) Szuper lesz Nektek is :)

Betti szuper, hogy mentek a Balcsira főleg ebben a szuper időben :) Jó utat Nektek érezzétek jól Magatokat! :)

Csibe hát Jázmin sem panaszkodhat ami a szemeket illeti
:wink: Nagyon édesek Mindketten és nagyon ügyes Jázmin! :)

Bejci nagyon jó képeket hoztál. Nagyon édes Bius olyan kiscsajos és Te is nagyon jól nézel ki!! :)

Márti nagyon aranyos vagy, próbálok jönni ahogy tudok de nem mindig sikerül! Sokat vagyunk anyukáméknál vagy tesóméknál és estére már hulla vagyok! De igyekszem megígérem :wink:

Humanka nagyon sajnálom, hogy ennyire nem vagy jól!! Mi a fene lehet ez?? Annak viszont örülök, hogy Bendő legalább már jobban van! Mihamarabbi gyógyulást és sok gyógypuszi Neked!!

Szeder szuper, hogy Adél végigaludta az éjszakát :) Nagyon ügyes, hogy már jár :) A beszédfejlődése meg szuper! Sajnálom, hogy Gyuszival még a fasírt forma van :? Remélem már nem sokáig! Jó barátnőzést! Ja és igen küldök privit!

Ha érdekel még valakit a problémám szívesen elküldöm pü-ben!

Ja és azt elfelejtettem, hogy tegnap délután Ramóna is megtette az első 3 lépést egyedül :)

Még egy kép ma reggeli idill :)
Kép

Kép
Kép
lanta
 
 


Csibe, Lanta: gratulálok az első lépésekhez
Csibe: nagyon szépek vagytok együtt a képen!

Szeder: gratulálok az átalváshoz.
Végülis én is büszkélkedhetek, Noncsi este kb. 11-től reggel 8-ig nem keltett fel, hogy felébredt-e azt nem tudom... Ez már nekünk nagy szó!
A mi szókincsünk jelenleg:
Tik-tak, ham-ham, apa, papa. De éppen most az apa a legnépszerűbb! Meg van egy csomó számomra értelmezhetetlen szó.
És utánozza Noncsi a kutya és a bari hangját, valamit elmondja, hogy hogyan szólítjuk a cicát, és utánozza a paci patájának a hangját.

Lanta: engem érdekel a problémád!

Betti: jujj, Balcsi?! Dejó lenne nekünk is! Jó pihit!

Bejci: nagyon szépséges kisasszony Bius!

Humanka: örülök, hogy van egy kis javulás!

Angel: én is köszöntelek, várunk képeket, és mesélj, gondolom van mit!

Kismamáink hogy vannak?

Én még mindig a fogammal szenvedek, úgy tudom ez egy elég hosszútávú fájdalom lesz, szóval rákészültem. Minden nap fájdalomcsillapító és jegelés. Nagyon gáz!

Noni: örülök, hogy sikerült a műtét, és jobban vagy. Nem irigyellek! Gyógyulgass!

Gabolino: mikor jöttök felénk? Jó lenne egy tali!

Konannal mi lehet? Vele is jó lenne találkozni, azt mondta Júli végén jönnek Sikondára!

És egy kép:
Kép
Vendég
 


Eszike édes lehet Noncsi a szókincsét gyakorolva :) Nagyon kis huncut a képen! Nem lehet kellemes ez a foghely dolog kitartás. Küldöm a pü-t.

Kép
Kép
lanta
 
 


Jaj, már elvonási tüneteim voltak... Hajdúszoboszlón voltunk!

Kismamikáinknak kitartást! Picit én is irigykedem, de nekem még óriási akadály az a 8 kg. De ettől egyszerűen muszáj megszabadulnom. Olyan jó olvasni rólatok!!!!!! Várom nagyon a szívdobogós beszámolókat!!!!!

Bejci! Annnnnyira jó képeket hoztál! Bius egy kis tünemény, és Te szuperül nézel ki!!!!

Humanka! Hátha megnyugtat: Bálint is beteg volt, bár annyira mint Bendő nem, mert nem volt láza. A lényeg, hogy ő is fogyott kb 40 dkg-ot. És hihetetlen gyorsan visszaszedte, ahogy meggyógyult. (mondjuk "tömtem" is rendesen!) Ha a doki is ezt mondtja, pláne ne aggódj!!!! Jobbulát mindkettőtőknek!!!!

Noni! Húúúú de összeszorult a szívem, emikor olvastam rólad, de nagyon örülök, hogy újra itt!!!Szorítok szeptemberig!!!!

Szeder! Gratulálok a járáshoz! Szenzációs kiscsaj!!!!
blúmi
 
 


Lanta: igazából nem a foghellyel van a probléma, hanem a többi területtel, mivel műtéti beavatkozás volt. Csontot is vettek el, az ínyemet is felvágták, varratok is vannak, szóval ez mind-mind fáj! De túlélem!
Majd reagálok a prividre, megkaptam!
Vendég
 


Lanta! Nem tudom mi van a háttérben, de kívánom, hogy mielőbb megoldódjon! Sok erőt Neked!!! Eddig is szuperül helytálltál! Én személy szerint nem bírtam volna ennyi (nem)alvással! A kis maszatmancikáid zabálnivalóak, és a reggeli idilles képen majdnem elsírtam magam! Köszönöm! :wink:

Betti!! HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imádom a legújabb Julcsi képet! Bálint is imád így ácsorogni!

Gabi: szenzációs a varrógép!!! Nekem az ilyen gépekről mindig egy elég gáz sztori jut eszembe. Bocs, ha valakit nem érdekel: egy ismerősömnél jártunk egyszer, és ott is állt a sarokban egy hasonló gyönyörűséges varrógép. Teljesen odavoltunk, mire szégyenkezés nélkül nevetgélve elmesélte, hogy hogy jutott hozzá. Egy hozzájuk közeli elég romos háznak a tulajdonosa meghalt, és mielőtt a rokonok tudomást szereztek volna a halálesetről, és megcsinálták volna a hagyatéki leltárt, éjjel bementek a házba az apjával, és "körülnéztek". Akkor "találták" a varrógépet, és ha már így alakult, hazavitték. Na, erre varrjatok gombot! :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Eszike! Noncsin csak ámulok, hogy mennyit dumál már. Az ágyikós képen nagyon tetszik, ahogy nevet!!!!!

Csibe! Szuper képeket tettél!!!!!!!
blúmi
 
 


Köszi csajok!

Eszike!
Nagyon édes Noémi a képen!
SzókincsbővítősNoémimegnagyonügyes :wink: :P

Lanta!
Tényleg olyan szép a kép.. olyan nagyon-nagyon emberi!!!

Blúmi!
Te nem vagy terhes?? Olyan érzésem van.. :oops: 8) A jó ég tudja, hogy honnan jött a gondolat!!! :roll:

Megyek vásárolni mert nemsokára itt vannak a csajok!

szeder74
 
 


Angel! Üdv!!!! Gabolinó Andorjával, és a Te Tomiddal egy napon született Bálint is. Tomi születése elég álomszerűen hangzik! Gratulálok!! Ha tudsz, tegyél képet!

Kismamik! Elmondtátok már a nagy hírt a családban mindeninek? Márti?

Starlark! Legkisebb kisbarátodnak és szüleinek rengeteg erőt, kitartást kívánok! Nagyon-nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!! Gyere, ha tudsz valamit!

Mi jól vagyunk, bár Bálint néha a létező türelmem határára sodor. Érdekelne egyébként is a véleményetek: 10-11 körül szopizik, és utána hihetetlenül álmos, de annyira, hogy sokszor el is bólint. Ez az álmossága egész fél 4-ig tart, akkor sikerül elaltani, addig gyakorlatilag kezelhetetlen. Rengetegszer megpróbálom lefektetni, ez teljesen reménytelen, a nagy ágyban is próbálok együtt szundikálni vele, ezt sem akarja, a játék egy ideig leköti, de aztán újra kezdi a nyüglődést, sírást. Sokszor már az etetőszékben elalszik egykor, és amikor elviszem altatni kipattan a szeme, és ordít, hogy vegyem ki az ágyból. Én úgy érzem, hogy ebben az időszakban a programok hiányoznak neki, de nem vihetem ki a nap, és a meleg miatt. Szóval a napjaink így telnek, és eléggé elfáradok a folyamatos csitítgatásban, nyugtatásban. Ráadásul ilyenkor kellene főzni is, és B állandón fogja a lábamat, és ordít. Másnál is csinál hasonlót a baba?
blúmi
 
 


Jaj Szeder! Egyem meg a szívedet! :) Egyik szemem sírna, a másik nevetne, de szerintem csak egy napig, utána már mindkettő nevetne!!!! (De azért mi még védekezünk)
blúmi
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Köszönöm szépen a tanácsokat! Reggel gyors el is olvastam doki előtt, csak nem volt időm reagálni. Ki is váltottam, ami még kellett. :)
Méreteink: 77cm és 10600gr.
Szóval Angel, tök egyforma nagyok a fiacskáink :D Képek, képek! Hozd izibe! ;)

Lanta, Szeder,
Gratula a lépegetéshez! :) De ügyik a csöppjeitek!
Lanta, ha szívesen leírod a gondodat püben, én is meghalgatom.Hátha tudok pár jó szót mondani :)

Szeder, Eszike,
Tök jó,hogy már így csiripelnek a babáitok! :) Én még nem igazán fedeztem fel szószerűséget Andornál, hacsak nem a "nem"et, meg talán néha mintha visszutánozná a pápát. Persze szótagokat mondogat, de ezek még inkább csak amolyan hangok :)
Eszike, hogy mikor megyünk Pécsre? :shock: :? mmm, nemtom, de már nekem is nagyon fűlik a fogam egy talira. Most ugye nyaralni megyünk, utána nem tudom. Most inkább a Balaton a nyerő a meleg miatt (de lehet ez előbb-utóbb anyumék szóvá teszik,hogy oda is menjünk :D bár most velük megyünk nyaralni)

Blúmi,
Csjúúú a mindenit de dúúúrva ez a varrógépes sztori. :shock: :shock: :evil: Botrááááány!
Nekem a nagyim már odaígérte az övét,ami ugyanilyen süllyeszthetős, csak azt hiszem nem Tiffany mintás, de mivel ő még használja, és nagyon remélem,hogy még jó sokáig, ezért már nem bírtam tovább, kellett egy nekem is :D És igen jó funkciót tölt be szerintem.
Bálint altatása: ha tényleg úgy látod, hogy álmos, akkor "kegyetlennek" kell lenni sztem és hagyni kicsit szenvedni, max időnként megnyugtatni ha nagyon sokáig sírna, de úgyis elalszanak ilyenkor előbb-utóbb.
Nekem is van,hogy Andoron látom,hogy kész van, de ha leteszem és kimegyek, annyor dumál, majd esetleg nyafog, rárázendít, de ilyenkor nem is sír,hanem inkább sírni próbál. Amolyan kiabálás. És max 20 perc után elalszik. Esetleg próbáld meg.

Eszike, LAnta,
Csúcsszuperek a képek!!! :)

Most mennem kell, mert itt zsiványkodik a drágám.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Bocs,de nem tudtom még visszaolvasni,de szenzációsak a Lanta,Csibe,Bejci képek :D :D :D Imádom őket!!!

Ma voltam doki bácsinál :D
Tesó méretek:
Petezsák átmérője: 26 mm
CRL:7,9 mm
szikzacskó:5,5 mm
Még nem lehetett hallani a dobogást,de minden oké és 6+5 napos a kis Drágám :D

Jövök még

Kép
Kép
a.m.
 
 


sziasztok!

Egy gyors helyzetjelentés, aztán visszaolvasok.
Ma reggel el kezdtem vérezgetni :( - pont úgy mint Flóránál.
Berohantam a fehérvári úti rendelőbe, ahol szuper - soron kívüli ellátást kaptam.
Baba jól van, hatalmasat nőtt 1 hét alatt!! És már hallottam/láttam a szívhangot is!!
Kaptam napi 4 Utrot, + pihi - gyereket ne emelgessem! ( marha vicces!! )

CRL 11mm
Terminus: március 1. 7+1 napos

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


A.m: gratulálok!!!!! :D Mikor mész újra?
Vendég
 


Az Imréből ismeri valaki Dr Raft-ot vagy Nyulasi Gábort?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Am,
De jó hírek!!! Jó örömközést!Olyan jó olvasni ezeket a híreket,tisztára bezsongok :D

Csajok!
Lenne ismét egy kérdésem. Vettem egy Popur nevű kenőcsöt, ami égésre,csípésre,fájdalomra jó. Propolisz tartalmú cucc.Valaki ajánlotta ezt nekem (pontosabban azt mondta,hogy Propolisz a kenőcs neve, de lehet erre gondolt) és most látom a belső papírján,hogy az van rá írva,hogy 2 év feletti gyereknek ajánlják. Akkor vigyem is vissza ezzel a lendülettel, vagy ezt nem kell olyan komolyan venni? vigyem,nem?

megyek, felébredt :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Még valami:
meg van valakinek ez a könyv? Érdemes megvenni?Bele akartam volna lapozni, de itt nem volt a boltban és esetlegesen megrendelném:
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... yermekkori vészhelyzetek&SrcField=sf&SrcCategory=&CategoryID=AIG&BookID=199864&GotoBook=True&Price=&CBStock=Checked&LastDays=20

Honey,
Szépek a méretei a babócának! :) Remélem minden okés lesz és nem zavar be ez a véregetés. Ez amúgy normális is lehet, nem? (nekem nem volt ilyen,csak mintha hallottam volna róla. De ahogy írtad Flórával is volt már Neked ilyen)
nem ismerem az említett dokikat. Én Isván kórházas vagyok, ha kell vkinek nagyon szupi dokinő,akkor megadom szívesen :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Honey: neked is hatalmas gratula!!!!! Örülök a szívhangnak!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Humanka, örülök, h Bendő a gyógyulás útjára lépett, kívánom, h mihamarabb visszanyerje a versenysúlyát, és újfent üdvözölhessük őt a nagyfiúk között. Neked meg jobbulást, gyors regenerálódást, az erő legyen veled!

Blúmi, a kórházban anno tényleg gyorsan zajlottak a dolgok, de megvallom, azért volt egy kemény éjszakám előzőleg, aminek az lett az eredménye, h már 3 ujjnyira tágulva jutottunk be a kórházba. A szülés viszont tényleg szép élményként maradt meg, és igen, azt hiszem mázlista voltam azzal a két órával.

Honey, Márti és a.m. gratulálok Nektek és nyugodt, problémamentes babavárást kívánok!

Honey, ennél nyugodtabbat! :)

Humanka kérdezte, még nincs tesója Tominak, viszont mi is szeretnénk, de még picit várunk vele. Kis korkülönbséget tervezünk, biztos nem lesz egyszerű (ebben a többgyerekes anyukák hozzászólásai csak megerősítenek) az első pár ( kb.18 ) év, de majdcsak lesz valahogy. :shock:
**angel**
 
 


Hogy tudok topicot indítani?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


nah, frnkón belinkeltem :D
szóval remélem most jó lesz:

http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... yermekkori vészhelyzetek&SrcField=sf&SrcCategory=&CategoryID=AIG&BookID=199864&GotoBook=True&Price=&CBStock=Checked&LastDays=20

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino gratulálok a kisfiad szép méreteihez. Korábban olvastam, h nálatok is nehezen indult a kúszás-mászás, de az tök jó, h mostanra Andor már mindezeket csinálja és jól halad. Tomi egyelőre nem mászik, páros kéz/ páros lábbal fókázik, már stabilan ül, háztetőbe felnyomja magát, négykézláb is előfordul, és pár napja próbál felmászni, kapaszkodni dolgokra. Szeretném, ha mászna, az ellentétes kéz-lábmozgás fontos lenne..

Betti jó nyaralást a Balcsin, ennél szuperebb időt nem is kívánhattatok volna.

Noni, neked is jobbulást és gyors felépülést kívánok, elég szörnyen hangzott, amin átestél, de a lényeg, h túl vagy rajta és minden oké.

Eszike a fogmizériát sajnálom, az egyik legfájdalmasabb dolog szerintem, Noncsi kép irtó édes. :)

Bejci a görög út jó lehetett nagyon, minden elismerésem az olyan anyukáknak, akik be merik vállalni a külföldi utazást babával, én még nem merném. A képek tényleg nagyon jók és Bius is nagyon szép. :)

Lanta, a te lánykáidhoz is gratulálok, helyesek, csodaszép szemekkel. :)
**angel**
 
 


okés, nem én vagyok gyépés, hanem ez a sz.r nem jól teszi be a linket.
Szóval a "Gyermekkori vészhelyzetek S.O.S. megoldások" érdekelne dr.Krivácsy Pétertől

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Bejci,
Köszi a tippet, most jöttem a Müllerből, vettem is egy csónakot. :D

Ági,
neked is köszi a választ, most még rohanok a gyógyszertárba is beszerezni ezeket

Gabolino,
nekem megvan ez a könyv, hááát....mittudomén. Ad egyfajta biztonságérzetet, de nem tudom, hogy egy igazi vészhelyzetben mennyire nagy segítség. Ha 28-án eljöttök hozzánk - mert szeretnélek titeket meghívni - akkor majd megnézed a könyvet.

A.m, Honey
Hatalmas gratula!!! :lol: Nagyon örülök a jó híreknek! Még amíg tudok benézek, hátha Márti is befut a hasonló jó hírekkel!

Pakolászok, még ezer dolgom van, úgyhogy tényleg bocsi, akinek nem írok!!! Babák okosak, szépek és nagyon jó fotókat hoztatok!
Szép napot mindenkinek!

Kép
hbetti
 
 


A.m! Honey! JUHÉJJJ!!!!!! Gyönyörű méretek!!!!! Jaj, de jó olvasni!!!!

Betti! Jó pihenést! "anyám, ha szertsz egy kicsit, vegyél egy csónakot...." bocs 8)
blúmi
 
 


Sziasztok!

Olyan jó olvasni, hogy már 3-an vártok Babát! Nagyon gratulálok mindenkinek!

Honeymoon: én a Raftnál szültem és nekem ő nagyon szimpatikus! Nagyon rendes és kedves volt. Bár szerintem ő inkább az a túl kedves ember, aki valakinek már idegesítő, valakinek meg épp az ellenkezője! Mint pl. a nővéremnek (neki is ő volt az orvosa), neki nem volt annyira szimpi, mint nekem.
Egyszóval én nagyon meg voltam vele elégedve!!!

Nagyon cukik a képek, amiket feltettetek! És lanta, az a szopis kép... nagyon édes és megható!

Ormolya

Kép
ormolya
 
 


hi!

csak 2 szó, nem is olvastam vissza csak felületesen:

Honeymoon :)
Én Nyulasinál szültem, ha érdekel, részletezek, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

szaladok, apa meghivott vacsizni a közeli étterembe (van van a házassági évferdülésünk) és még rendbeszedem magam, aztán mesélek sokat.


Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


honey,
Én is Nyulasi dokinál szültem és teljesen rendben volt minden, nagyon lelkiismeretes volt, és minden kérdésre válaszol
Amúgy nem beszédes, de mindig megkérdezi, hogy van-e kérdésed, és ha van, akkor kimerítő választ ad
És nagyon körültekintő volt mindenben, hogy ne legyen gond

Kép
Kép
csibe21
 
 


Na, vagyok mégis. Lehet, hogy ugrik a vacsi :cry: :cry: :evil: :evil: (nem mintha szoknánk ünnepelni, szép magyarosan...)

Honeymoon :), am :)
örülök, hogy minden ok. volt az UH-kon :)

Márti :) is ma ment dokihoz, nem?

Rólunk:
Csonginak kb 3 hete "megy a hasa" Először nagyon fosos volt és nyálkás. Aztán Adtam normafloret, és mostmár nem nyálkás, de még mindig napi 6-7 kaki van, a napi 1. normális, utána ált. híg, vagy lazább.
Dokihoz elvittem, mondta, hogy most ne adjak neki semmi liszteset (se kenyérhéj, se babakeksz stb) Nem vagyok benne biztos, hogy van/volt változás. Hülye dolog, de tényleg olyan bizonytalan vagyok.
Holnap viszek be az ÁNTSZ laborba kakamintát, ma voltunk a sotén, ahol majdnemhogy leráztak minket. Tegnap körbetelefonltam a kórházat, siralmas, hogy kapcsolgattak egyik helyről a másikra...A háziorvosunk a gasztroenterologiára küldött, de ott nem foglalkoznak vele, mert még nincs 1 éves. Átirányitottak a csecsemőambulanciára, ahol mondták, hogy menjünk ma reggel éhgyomorra. Mentünk és csináltak egy laktóz terhelést, ami negatív lett (éljen-éljen) és ENNYI. A doki meg se vizsgálta, azt se mondta fapapucs, ráirta a papirra, hogy negatív, és mondta, hogy ez rendben, mehetünk is.
Megvárjuk a kakaminta eredményét, aztán majd beszélünk a háziorvossal még.

Ami érdekes, hogy tegnap óta normális a széklete, és vasárnap óta adok neki új tápit, amit kaptunk egy ismerőstől, Milupa SOM, elvileg laktózérzékenységre adják.
Szerintetek lehet, hogy mégis az eddigi tápi volt az oka?

Nagyfiam egyébként anyuméknál nyaral, igy időmilliomosnak kéne lennem, de valahogy nem sikerül...

És apája épp ebben a pillanatban közöle, hogy talált egy ősz hajszálat a fejemen, klassz... :evil:

na, megyek...

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu, csibe

Igen, nagyon érdekelne a véleménytek. Bár azóta már utánnanéztema dolgoknak és sajnos olyan sok rosszat olvastam róla (volt aki babástúl majdnem meghalt a keze közöt) , hogy kezdek elpártolni tőle. Pedig amúgy szimpi.

ormolya,
én kifejezetten szeretem a túlkedves túljopofizos "haverkodós" dokikat! :D

minyu,
sajnálom Csongit. :( Enni azért eszik?
Flórának is van hogy totál kenődős a kakija. De mondjuk neki max 3 van naponta

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon :)
PÜ ment :)
Csongi ezsik, iszik, jókedvű, rohangál. Ma Csonginak is csak 3 kakija volt.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?