Új privát üzeneted érkezett!

Ivás - Máté mostanság a gyümi levet nem hajlandó! Csak a víz, meg a babatea megy! Érdekes! :roll: Csőrös pohárból már szépen iszik egyedül is néha kuckuc nálunk is, de azért mert mohó pedig tudja már szépen is!

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok!
megpróbálok visszaolvasni

Bettike
jó,hogy jöttél.
sajnos én úszópelusban nem vagyok otthon,de szerintem én huggiest vennék vagy liberót,mert ez a két pelus jött be "szárazon" is a legjobban.

ivás:

nálunk ez megy a legjobban :D
ha kedve van és kéri,a sima poharából is ügyesen iszik egyedül,csőrösben már nagyon ügyes - mondjuk a csőrös pohárral imád játszani,jól rágható a csőre és a vizet is szereti Tomi :)

mi csak vizet iszunk,hébe-hóba,kizárólag ebéd/vacsi után iszunk valamilyen hippes gyümölcslevet,leginkább őszibarackot.

tejtermék:

laktázmentes joghurtot kipróbáltuk, bírja :lol:
ma egy kis kávéskanál sima joghurttal is próbálkoztam,nem lett eddig semmi baj.
én lassan fogom csak bevezetgetni a tejtermékeket,először a joghurtot,utána a túrót,majd a sajtot.
danoninot,meg túró rudit,egyéb ízesített tejtermékeket még nagyon sokáig nem fogunk adni neki,szeretném én elkészíteni neki a gyümölcsjoghurtokat,egyebeket. - ez az én privilégiumom kell,hogy legyen :wink: :D

édesség:
hetente 2x-3x ebéd után valamilyen bébiételes desszert (alma-banán stb.)

nem:

szerintem nagyon fontos,hogy a szabályok,családi szokások már most érvényesek legyenek a babákra is. persze,az ő szintjükön kell elvárni mindent + a nem mellé rengeteget magyarázni,elmondani azt is,hogy miért nem és helyette mit lehet csinálni.
az is fontos,hogy itt is érvényes a "bort iszik és vizet prédikál " elvnek a hatása.
pl. hiába nem adok neki édességet soha,ha én és a többiek esszük. Nagyobb korára ugyanúgy meg fogja tanulni a nasizást. a sort lehetne sorolni: ha anya nem mos fogat evések után,akkor ő is le fog szokni a fogmosásról,mikor már önállóbb lesz + tiltakozni is fog ellene.
ha mi cipővel rohangálunk a lakásban,ő is azzal fog rohangálni stb. stb. stb.


Balcsi:
gumicsónakban tuti bevisszük,a lábát is belelógatjuk. mást nem hiszem,mert issza a fürdővizet is... :roll:

nekem a dokim terhesen azt mondta,hogy csak a Balcsiba vagy tengerbe fürödjek,az a biztos

Tücsök!
Én terhességem elejétől tervezem a lekvárfőzést,a dzsemfix-et már tavaly megvettem,de azóta sem álltam neki. úgyhogy irigykedem,hogy ilyen szuperanyu vagy :lol: :lol:

ildi!
Én hetente egyszer bedobom az etetőszék huzatát 30 fokos gyorsmosásra a mosógépbe övekkel,csatokkal együtt (tökjól ki lehet húzni a háttámlából az öveket,szét szedni sem kell :wink: )
amíg megy a mosás,addig körbelocsolom domestosszal a széket és jól átmosom a műanyag részt,mert nálunk az is tiszta kaja.
így gyorsan le van rendezve az etetőszék takarítása :D

ja,nagykád:
nálunk is félt Tomi,én napközben,játékidőben betettem a száraz kádba ruhástól és ott játszottunk. pár nap alatt kigyógyult a félelemből. hagytam,hogy csapkodja a zuhanyrózsát,vittünk be játékokat,volt,hogy én is mellé másztam.

Dalma
rengeteg teendőd lehet,azért ha tudsz gyere gyakrabban.
azért az jó,hogy a férjed a környéken dolgozik,nem?
jó nyaralást!

szöszke!
óh... egyedül voltál a nyílt napon?! én meg azt hittem harc lesz a gépekért...

a bilin rengeteget nevettem. igazi kispasis bili,csak nehogy csak brümmögve tudjanak majd kakilni
:lol: :lol: :lol:
az biztos,hogy nincs az a fiú,aki ezen a bilin ne kapna kedvet a szobatisztaságra
:lol: :lol: :lol:

Remélem most már p2 marad örökre!


Clau!

ügyik vagytok!!!

LKata!
nekem a szakácskönyvem azt írta,hogy kemény sajtokat adjunk első körben. Óvárit emlegeti egyfolytában.
Mondjuk ha nincs baja,szerintem lehet adni nyugodtan más fajtákat is.

Ancsa!

megnézem akkor az oldalt,ti melyiket választottátok?
köszönöm!

Zsuzsu!
szuper,hogy Ábi ennyire szereti a közösséget! megmondtátok neki a rossz hírt? hogyan fogadta?


Nálunk meg mindjárt vége a felújításnak,csak tiszta por minden,úúgy utálom :evil: :evil: Holnap takarítok...
Ami aggaszt kicsit:
2 hete nem hízott semennyit sem. Kevesebbet is eszik,nyálzik is- - szerintetek ez baj? Csak a fogától lehet?
Előző hónapban mondjuk 700 g-ot hízott,az meg rengeteg.
Szóval annyira nem aggódom,csak furcsa,hogy miért állt le?

Kép

Kép
borkaby
 
 


nem működik a vonalzóm. miért is nem?
Marek,Bettina,nektek megy előre az életkor?

Kép

Kép
borkaby
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is csak gyors bekukk.

Kata - Tejtermék passz, még nem adok én sem. Klafa az új kocsi! Randi bármikor. mi csütörtök és péntek de. kivételével ráérünk. Egyeztetssünk pü-ben.

Tücsök - Hűű, de ügyi Áron! Gratula! Olyan édi!

Ildi - Borkaby ötlete is jó. Vagy próbáljatok esteleg együtt fürdeni.

Szabi 2 ujjal csipeget. És ébered! Mennem kell.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


az én vonalzóm működik

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek, mert még Norbi tízóraiát meg kell csinálnom.

Köszönöm a NEM-mel kapcsolatos infókat,és a tejtermékkel kapcsolatos hozzászolósokat! :D
Hát én egy kis trappistát adtam, csak 2 reszelésnyit, ízlett neki.
Joghurtot nem adtam azóta többet, de amint olvason nem igazán volt sikere nálatok sem. :roll:

Dalma...sziaaa! :D

Clau...nagyon helyes Balázs! :D :D :D

Peva hol van????Tudtok róla???Rég volt erre. :roll:

Tücsök te is jó hogy jöttél, háát, nagyon ügyes Áron hogy kapaszkodás nélkül áll!
Szerintem ilyen nem sok van. :D

Viszont segítséget kérnék. :!:
Norbi 3-4 napja egyórával hamarabb ébred reggel, negyed 7 helyett már negyed 6 kor :?
Próbálom visszaaltatni de nem megy, egyből feláll a kiságyba és keservesen dünnyög, nem sír, csak panaszkodik
rágja az ágy keretet :? :evil:
Adok neki enni mikor meglátja a cumisüveget, remegve nyúl érte, és úgy eszik mint akit éheztetnek. :shock:
Olvastam a suttogóban, hogy 8-9.hónapban ez lehet fejlődisi ugrás is, nagyobb étvágy, álmatlanság,
több inger éri...stb.
Tegnap már több tápszert adtam este is reggel is, már 230ml-t megeszik :wink:
De ma is korábban ébredt és éhes volt....bizti éhes mert ahogy megeszi utánna vissza tudom altatni
és még alszik negyed 8-ig :shock:
Mit tegyek? Adjak neki napközben is (pépet)többet enni?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Hihetetlen, nálam is ezek vannak!

Kata,
Pálmi is kb. egy hete hamarabb ébred, eddig átaludta az éjszakát, de most reggel kajál egyet és utána alszik tovább, mint Norbi! :shock:
Lehet én is megpróbálok majd több kaját beleerőltetni! Amin meglepődtem, tegnap este adtam volna a tápszert, megivott belőle 40 ml-t, tovább nem kérte. A maradék 160ml tápszert besűrítettem gabonapéppel és kanállal megette! :shock:

Később rájöttem, hogy valószínű nálunk most a fog kavar be, úgy tűnik megindult az első foga, tegnap lefekvéskor 5-10 percenként élesen felsírt vagy másfél órán kereszül :( Néha egyszer-egyszer van hogy megébred lefekvés után, akkor elég visszadugni a játszócumit a szájába, de ez most egészen másfajta sírás volt és a cumi nem vígasztalta meg. Sőt mikor kivettem és kicsit megnyugodott a kezemben is ugyanúgy felsírt párszor élesen! Aztán bekentem az ínyét Dologéllel, de ugyanúgy folytatódott az 5-10 percenkénti felébredés/sírás, pedig nagyon álmos volt, nagyon szeretett volna aludni. Végül adtam Vibucol kúpot, azzal végül aludt utána egész éjjel...

Ha jobban bedurvul a helyzet milyen ötletetek van még fájdalomcsillapításra? Aki ismeri a Vibucolt, az mit tud hányszor lehet adni?

Borkaby,
Pálmi se nagyon hízik mostanság... ugyanannyit mutat a mérleg, mint 3 hete...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika: az akkor biztos fogacska :lol: , az ilyen hirtelen éles sirás..nállunk éjjel is elöfordult 2x3x, most jön az 5., én a Nurofen szirupot adtam, mikor erőssen felsirt, de néha ha egész nap zsimbes, keveset aludt, sirokázzott, este lefekvés előtt is adtam. persze nem minden este h ne szokja meg.

Kevesebb alvás: Nállunk is pont igy van!!! eddig fél 8ig aludt, most 6után -fél 7 ébredünk! és én is észrevettem h az étvágy a is nőtt, pedig eddig is nem semmi adagokat evett meg!este 260 ml táp, reggel picit kevesebb 230 ml körül, és kaja mint a két nagy marékkal... :roll: kb, eddig a 2orai ebéd után 7 körül éhezett csak meg...pár napja az is 6 előtt már kell...

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Borkaby: kösz h irtál, hát akad...igazából ő tanár, de hétvégén énekelnek, ezenkivül, szervez külömböző rendezvényeket, közéletbe nagyonkiveszi a részét...az a baj nem csak a saját részét...na most ugrik majd a hal a vizbe...megigert ezzel az ünnepély lejártával többet lesz velünk..szerencse h vakáción is van

Ildi: sajnálom a kád ügyet! szerintem is probáld meg azelőtt ruhástól ott játszani, mondjad h milyen jó ott, nem bánt...stb, aztán együtt fürődni, te bemész hamarabb, aztán hátha bemegy hozzád...megéri kibrobálni minden taktikát.

Bili: a barátnőm kislánya 1,3 éves, és nagyon ügyesen bilizett, zenélös bilikéje volt....miután belelvégezte dolgát zenélt jutalomul, errefel egyszer ahogy pisikált nekifogott énekelni a bili, és Kincső ugy megilyedt, h azóta sem bilizik....nem is lássa...kb ilyen a káddal is

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


most jó darabosan irok nehogy pórul járjak...egyszer irok litániát...emiatt is dobott ki már a net :lol:
jajj olyan hulla vagyok
a tegnap éjjel Ádám egész éjjel nyöszörgött...3kor felvettem...ő fitten nekifogott motyogni, mutogatni, bekentem a foghusát, vissza ágyba, sirás, 5 prc után lecsendesedett, de tovább nyöszörgött, jajjgatott néha, 5 kor Nurofent adtam, és igy 6 után belealudt a nyöszibe...MI A csuda volt ez? a tegnap nem elégge kellett fussak ezer fele, ebédre mondta anyukám h nehezen evett...aztán valahogy megette, 6 kor mikor én adtam uzsit, kihányta, és az ebéd is kijött, és pár napja nappal is olyna nyügös, zsimbes, sokat sir. pedig ő egyáltalán nem ilyen. torkát néztem...de olyan béna vagyok..nem igazán sikerült mélyre bekukkintani...amennyire láttam nem piros...de nem tooommm
nem tudom mi baja...hétfőn viszem a dokihoz...félek igy elmenni vele kirándulni :cry:

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


ancsa: köszi :lol: . mi ha lemegyünk a balcsira én beviszem a vizbe

l.kata: köszi :lol: .sajna én ebben nem tudok neked tanácsod adni

tücsök:kellemes pihenést.jók a képek és gratula az álláshoz.

marek: milyen volt a lagzi?lányod hogy viselte?

szöszke: köszi :lol: . nem gondoltam volna, hogy egyedül leszel a nyilt napon :shock: nem semmi a bili :shock: :lol:

clau: hát igen,kipróbáltunk a strandot is.

ivás: csak szopi és tiszta /baba/ viz csürös pohárból

ildi: köszi :lol: jól néz ki a szék. hát igen,ráérös, mint amilyen én voltam.nem is izgulok :wink: :lol:

bettike: szomszédtól kaptam dm-es és huggis-os úszó pelust.csak a dm-eset tudtam kipróbálni, úgyhogy össze hasonlitási alapom nincs, nem tudok tanácsot adni.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


TOMI FELÁLLT NÉGYKÉZLÁBRA ÉS PRÓBÁLKOZIK A MÁSZÁSSAL! VÉGREVÉGREVÉGREVÉGRE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
borkaby
 
 


Borkaby,
HATALMAS GRATULA! :)

Bicebóca,
reméljük hamar jobban lesz Ádámka. A bilis sztori érdekes, igen, vigyázni kell, nehogy megijedjenek valamitől, mert aztán nehéz újra összebarátkoztatni a dologgal.

Ildi,
reméljük ez a szárazon ismerkedés a káddal bejön! Nekem eszembe se jutott volna, de szerintem jó lehet!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

csak bejelentkezek, nehogy veletlenul elfelejtsetek, nem tudok most visszaolvasni. Ket hete uton vagyunk, egy hetet Gyorben voltunk, most Mecseren (falucska a kozelben), ma megyunk vissza Gyorbe, majd kedden haza.n Most kerultem eloszor netkozelbe, mar eleg komoly elvonasi tuneteim voltak :roll:
jelentem Mikivel nincs komolyabb gond, nagyon enyhe hipotopniaja van, ezert maradt kisse le a mozgasfejlodese. Gyakorolni kell, de ugyesen halad. Ahogy elmentunk a gyogytornaszhoz, bekemenyitett, most mar jol forog, maszohelyzetbe kinyomja magat, hintazik is. :)
Zsoltit elrabolta a nagyapja, Gyorben van, es az a terv, h majd egyutt jonnek haza egy hettel utanunk :roll: Eddig jol birja...
Bocsi, h most csak ennyivel jottem, probalok visszaolvasni, majd szerdan otthonrol jelentkezek :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Veronika, Dalma....akkor ez tényleg ilyen fejlődési ugrás lesz! :wink:
Ezt már többen is mondták hogy ha majd mászni, állni fog Norbi akkor megváltozik a bioritmusa :roll:
Hát, még a végén bejön. Remélem azért hogy az a 5 órai kelés nem marad így. :? :(
Nekem napi 5x eszik Norbika, reggel és este 230ml tápszert,
délelött egy adag(2dl) gyümipürét,
ebédre főzeléket (az is 220ml körül van)
majd uzsira tejpépet, vagy rizspépet, vagy 1 baba pudingot+60ml tápszert :D
Szóval elég jól eszik....nem tudom hogy lehet éhes reggel 5-kor? :shock: :?

Borkaby...örülök hogy Tomika produkálja magát! :D

Bangham...jól eltüntél ám! De örülök hogy jól vagytok és nincs nagy gond, meglátod a gyógytorna segít
majd. :wink: Úszni nem jártok?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Dalma, Veronika...még annyit...hogy a Nurofennel vigyázzatok!
Nagyon megszokhatja a baba, és akkor majd ha igazán beteg, lázas lesz ...majd még a végén nem hat :roll:
Inkább a homeopátiás szereket próbáljátok fogzáskor!
Én is a chamiomillát adtam a 15-ös erőset 3x5 bogyót kevés vízben müa. kanálon feloldva.
Nem mindíg segített sajna de jobban aludt Norbika. :)
ezenkívül játék közben még a lehűtött fém kanál, hűtött rágóka rágcsálás segíthet....sajna több ötletem nincs. :(
Mi most a 6. foggal kínlódunk :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata - Én is növekedési ugrásra gondolok. Szabi is ébred éjjel és megint kell a cici a visszaalváshoz. Pedig neki már kint van a 6. foga is!

Borkaby - Gratula a négykézlábazáshoz!

Bangham - De jó, hogy semmi komoly probléma nincs Mikivel! örülök, hogy kezdi behozni a lemaradást! Hajrá!

Muszáj elmesélnem: Szabi egyedül eszi a felkockázott barackot! Annyira ügyi! amikor megszökik a kezéből, akkor felveszi az etetőszék tálcájáról a szájával. :lol: Persze nem sokáig van türelme, miután elfogy, én adogatom a szájába, de 2 barackot megevett így.

Peváék jól vannak, a múlt héten beszéltem velük, ha jól emlékszem. Próbálja átállítani dorkát a napi 1 alvásra, mert ha 2x alszik, akkor csak fél órákat. Délelőtt játszóházba szoktak menni. majd mondom neki, hogy ugorjon be életjelet adni.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Bettyna...köszi az infót Peváról! :D
Nem semmi hogy a kicsi fiad milyen ügyes, hogy így eszi a felkockázott barackot. :D
Norbi nem akarja megfogni, mintha undorodna tőle. :roll:
De az alma gerezdet már rágcsálja néha, ha én fogom. :D
Ja és tegnap üvegpohárból ivott :D

Ma sikerült visszaaltatni Norbit etetés nélkül. :D Megint 5 órakor kelt, és már az ágyban állt, rugózott nagy vidáman.
3x kellett visszafektetnem, majd elaludt. 3/4 7-kor ébredt fel, akkor ettünk. :D
most meg itt kúszik-mászik körülöttem! :D

Az apukám tegnap olyan rosszul volt majdnem sírtam úgy sajnáltam. Kiabált a fájdalomtól úgy képzeljétek el. :(
Pedid ő nagyon bírja a fájdalmat, sok mindent megélt már, de azt mondta azt hitte nem bírja ki! :cry: :cry: :cry:
Ez a övsömör borzalmas dolog! :(

De van jó hírem is! NORBI Kapaszkodva végigsétál az ágyában!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Kata - Úúúúú, szegény apukád!!!! Mennyi idő alatt lehet ebből kilábalni? Gratula Norbikának! Nagyon ügyi!

Íme Szabi és a darabos kaja:
Kép Kép Kép Kép

Képzeljétek Szabi az átkapaszkodással próbálkozik. Az eszem megáll! Iszonyú bátor. Bezzeg a mászást nem gyakorolja. Jöjjön csak a kánikula, csúszhat egy szál pelusban!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól telt a hétvégénk, szombaton Dunakeszin voltunk megint a barátainknál, tudjátok, ahol az 1 éves kisfiú van, akitől Lotti anno eltanulta a mászást. A kisfiú már jár. Remélem Lotti ma nem kezd el járni :shock:
Megtört a jég nálam és most először oda mertem adni egy fagyitölcsért Lottinak, mivel a másik baba is ette, és élvezte, nézzétek a képet, itt is látszik :lol:

Kép

Tegnap pedig Zoli főzött, pihiztünk itthon, du. hármasban aludtunk, úgyhogy hamar elment ez a 2 nap.

Borkaby, szerintem a melegtől is lehet, hogy kevesebbet eszik Tomi, Lottinak pl. a nagy melegben nem igen volt étvágya, alig-alig evett. Szóval ne izgulj a hízás miatt, 2 hét alatt nem gond, ha nem hízik semmit (szerintem).
Mászáshoz gratula!

LKata, reggeli kelés :shock: Lottinak is volt időszaka, amikor 5-kor kelt, ilyenkor betettem közénk az ágyba és sikerült ált. 6-7-ig aludnia.
Ekkora adagok után biztos hogy az a baj, hogy éhes Norbika reggelre? Mert Lotti anno amikor felkelt, és cicire tettem, mindig úgy evett, mint egy félőrült, viszont aztán cici nélkül is simán visszaaludt, szóval szerintem ha kaját kapnak, mindig úgy esznek, mintha az életük múlna rajta, főleg reggel :lol:

Bettike, én DM-es úszópelust vettem, de majd fölé megy úszóbugyi is szerintem. Voltatok strandolni? Milyen volt?


Dalma, majd írd meg, mi volt a dokinál, de csak nincs nagy baj!
Jaj, az nagyon dühítő, ha elszáll, amit ír az ember, egyszer én is megjártam, pedig már nagyon sokat írtam :evil: Én mostanában ha már regényt írok, becopyzom, biztos ami biztos.

Bocsi, csak ennyire futotta, megyek, most alszik, nekem kéne takarítanom is a fürdőszobát :?

Még egy ucsó kép, szombaton a kisfiú biciklijét mi is kipróbáltuk és ő tolta Lottit :lol: Cukik voltak nagyon.

Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam erre én is! Hetek óta rossz a netem és nyaralni is voltunk egy hetet Hajdúszoboszlón és Debrecenben, tegnap jöttünk haza szuper volt!!!
Hoztam pár képet, aztán jövök még, ha nem megy el megint a net....

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ezt gyorsan elküldöm mielőtt lefagy a gépem..

Kép

Kép
éva75
 
 


És még egy pár....

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Na jó, most már leállok!

Kép

Kép
éva75
 
 


LKata,
tegnap megtömtem Pálmit, sikerült sokkal többet itatnom és este egy plusz adag kaját kapott, de így is felébredt reggel egyet enni...

Tegnap ezt ette:
8:00 - 100 ml tápszer
11:00 - 30 ml tápszer, 190ml gyümi
13:30 - 160 ml főzelék, 40 ml víz
16:30 - 160 ml husi gyümivel, 40 ml víz
18:30 - 200 ml tápszer
21:00 - 160 ml gabonapép gyümivel, 30 ml víz

Szóval úgy tűnik hiába tömtem bele a 160 ml gabonapépet és 70 ml vizet pluszban, ugyanúgy felkelt reggel enni...

Köszi a Nurofenes infót, még jól jöhet, bár nekem most Viburcol kúpom van az extra esetekre, az homeopátiás. Hű, már a 6-ik fog! :)

Bettyna,
ügyi Szabi, hogy meg tudja fogni a barackokat! :)

LKata,
Pálmi is van, hogy csak tátja a száját, hogy tegyem bele az olyan kaját is, amit amúgy úgy szokott enni, hogy megfogja. De nem teszem bele, csak tartom, hogy megfogja :) Így aztán ha nem adom a szájába egy rövid idő után megfogja és vígan rágcsálja :)
Sajnálom apukádat :( Mennyi idő mire kikezelik?
GRATULA Norbinak az ágysétához! :)

Ildi,
Cuki Lotti a tölcsérrel :) Ugye, hogy nem volt semmi gond, paraanyu! :)

Éva,
milyen jó kis helyekre jártok! Hogy bírod Áronnal? Én úgy félek hogy fogom bírni Pálmival a nyaralást!

Marek,
ugye te mondtad, hogy nem megy az alvás? Na, nálam se ment 7 hónapig Pálmi születésétől, majd úgy tűnt 2-3 hétig, hogy helyrejött, de pár napja megint visszaestem. A legérdekesebb az az egészben, hogy most már fáradt se vagyok. Este 11-től 2-ig aludtam, majd reggel 7-től 9-ig :shock:
2 és 7 között egy ideig próbáltam aludni, aztán nekiálltam olvasni, hátha elálmosodom, de semmi. Viszont az olvasás egy dologra jó volt, megtaláltam a dr Spock könyvben mit mond a tegnapi "NEM"-es témával kapcsolatban!

Azt mondja, hogy mondjuk a gyereknek, hogy "NEM", majd tereljük el a figyelmét. :) Egyrészt azt írja 2-3 éves korig nem feltétlen érti meg, vagy épp a NEM-től lesz izgalmas, viszont a figyelemelterelés hatásos, de mégis mondani kell az elterelés előtt, mert különben frusztrálja, ha nem lát összefüggést az elterelés kapcsán...

És hogy majd a 2-3 éves kori dackorszak kapcsán se üvöltözzünk felé, hogy nem, meg ezt-azt csináld és kényszerítsük, mert ő olyankor az egyénné válás útján halad és igenis jó ha alakul ki az akarata, akkor is ilyen cselekkel/elterelésekkel tereljük a saját akaratunk felé. Pl. ha nem akar bejönni az udvarról ebédelni, ne veszekedjünk vele, hanem mondjuk pl. hogy gyere, másszuk meg ezt a lépcsőt! Ajánljunk fel izgalmas másik lehetőséget! Vagy ha sietünk, egyszerűen kapjuk fel és hozzuk be, de nem mérgeskedjünk vele, ha kapálózik is, csak határozottan jelezzük, hogy ennek most így kell lennie, nem vita tárgya.

Azt írja, hogy ez a figyelemelterelés - figyelem másfelé irányítása egész sokáig működik.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


most villámbekukk., mert rengeteg csomagolnivaló elintéznivaló akadt...
ma violtunk a dokinál, és hála semmi baja. most bujik az 5,-6, fogacska majdnem egyszerre fog kijönni (igy jött az felső kettő is4 nap külömbséggel) ez kinózza ugy meg szegényt.

A nurofent nem haszn gyakran...de néha nagyon kell és jól fog, nekem is van homeos bogyom, de mikor ugy sir, nem olyan hatékony.

ildi, eva, bettyna nagyon vagányak a képek

bangham: orvendek h Mikivel minden oké!!
kata: sajnálom apudat, gratula Norbinak, mi is tudunk totyogni az ágy mentén.
én nem tudom néha hova repült el ez az idő, még csak most volt hogy csak hanyat nézelődőtt minden fele...mindjárt beszélnek...akkor aztán lesz feldobva a forum :lol: :lol:

holnap hajnalban indulunk, most nyugodt szivvel indulok, h nem beteg, végre tátá is velünk lesz...rem jó idő lesz. puszi

huha most jut eszembe, ma reggel a kis trotyi...látta az apját kinnt nyirta a fűvet, és ott szokott ücsörögni, az ablaknál, ami majdnem földig ér pont neki való, es mondta TÁTÁ...nem semmi, a mindenit...itt a jutalom h olyan keveset látta, mama sehol semmi, mert ő mindig itt van
:roll: :) na megyek

jó babázást :D

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok!

Évaaa! De rég voltál. De jó képeket hoztál! :D Jó nektek hogy megint nyaraltatok...irigy-irigy! :D
Hajdúszoboszló nagyon szép hely, mi 3 éve voltunk ott, a Hőforrás szállodában száltunk meg.
Látom a srácok nagyon élvezték a strandot! :D Helyesek!

Ildi...nagyon édes Lotti babalány! :D Jó ez a járgány amit kölcsön kapoott egy körre.
Ilyet lassan nekünk is kell venni mi?

Bettyna...cuki szabi, olyan mint egy kis zugevő azton a hasalós képen.
Látom már nől a haja :wink:
Tegnap Norbi is rágott az almából.....haladunk. :lol:
Nagyon kánikulát mond a hétre, nem légkondis a kocsink, így nem valószínű hogy a héten megyünk felétek.
Nem akarom norbit kínozni.
De remélem összehozzuk máskor. köszi! :D

Veronika...ma már nem kelt korábban Norbi! :D Lehet nektek is csak átmeneti állapot lesz.
Probáld visszaaltatni. :)

Köszönöm lányok, apu még nincs jól, most reggel is hirtelen hatalmas fájdalmai voltak 5 percig aztán elmúlt.
De szörnyű lehet ez, rendesen ájulás határán van ilyenkor. :(
A doki szerint van hogy 6 hétig is eltart ez. :(
Úgy sajnálom! Az a gond hogy az övsömör,igazából az idegsejtek gyulladása is, ezért fáj nagyon! :cry:

Ma megyünk a munkaügyi bíroságra, megnyertük a pert! :D Apukám visszakapja a nyugdíjat!
Norbikára a másik nagymama vigyáz majd, én viszem apuékat, mert apu így nem vezethet.
:roll: Mi lenne ha vezetés közbe jönne a fájdalom....áááhhh, nem lehet így vezetni.
Szóval ma nem igen jövök már, majd holnap benézek. Puszi csajok!
Szép napot! :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja még egy -két kép, Norbi hintát kapott! :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


borkaby: gratula :lol:

bangham: örülök,hogy nincs semmi komoly baj :lol:

sz.bettyna ügyes a fiad és aranyossak a képek

ildi: ez a mosoly nagyon aranyos :lol:

éva: megint nagyon szép helyen voltatok. egy kicsit irigy is vagyok :oops: :lol:

l.kata: sanállom szegény apudat, 6hét az nagyon hosszú idö.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timirosicka 2009.07.14 09:30-kor.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


mi szombaton elmentünk visegrádra, a nemzetközi palota játékok rendezvényre.fiamat se a nagy tömeg se a zaj nem zavarta.nyugissan elnézelödött a kocsiban. este még elmentünk étterembe, ahol az üvegpoháron keresztül már lehetett látni, hogy fehérit a fogacska /még nincs kint/, utánna elmentünk a komáékhoz,. ahol evett a nektarinomból.
pár képet fel is dobok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Timi! Máténak is így látszik a fogacska, de már elég régen, most már kezdem azt hinni, hogy mi is úgy járunk, mint egy csaj, akivel a hétvégén találkoztam és 15 hónaposan bújt ki az 1 foga a fiának! :shock:
A barackot is pont így falta ma! :lol: Azt hiszem eljött az idő, hogy nem pépesítem annyira most már a gyümölcsöket sem! :roll:

Norbika milyen huncut, hihetetlen és vicces látni előre, hogy Máté is így fog kinézni fogakkal, mert most még olyan vicces, mikor ezt csinálja! Haláli mégegyszer! :lol: És milyen ügyes, hogy már tud sétálni a kiságyában!

Hajdúszoboszló hmmm! Micsoda szép hely! Nászúton voltunk ott! Még biztos visszatértünk gyermekestől is! :wink:

Már most nagggyon meleg van és a héten még fokozódik minden riasztás érvényben van! :roll: (bár megsúgom, hogy vártuk ám a nyarat de nagyon)

Úszópelus - a végén nem vettem, hanem volt nekünk itthon olyan úszónadrág, ami 3 réteg és abban volt Máté! Elvileg így a pisi se ki, a víz se be! Annyira élvezte, hogy el sem lehet mondani! Azt hiszem olyan kis ebihal lesz, mint én voltam! Ma is már pancsiztunk a nagyiéknál a kispancsiban! :lol:

Tegnap voltunk szív UH-n! Szerencsére minden okés, de 1-re volt időpontunk, mentünk egy kicsit hamarabb és este 8 után végeztünk! Persze Máté aludt, amikor akart így este fél 11-kor sikerült elaltatnom! ÁÁÁ! Persze reggel meg kelt szokás szerint fél 7-kor! :shock: Olyan, mint aki nem akar aludni, mert valamiről lemarad! :shock: A szomszéd is biztos örült nekünk (gyerekes mind), mert jókat sikongatott, kiabált, vidult! :oops: Gondolták biztos, hogy jó ég, még mindig nem tették le a gyereket aludni! :P

SzVeronika! Nem próbálod meg így etetni 1 pár napig? Lehet, hogy csak azért evett reggel, mert a szervezete még nem állt rá, hogy nem is kellene enni! Úgy értem, hogy van a bioritmusa és aszerint reggel ekkor és ekkor enni kell! Hátha átállna! Nem?

Megyek ebédet gyártani!
:wink: :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


LKata! Nálunk is volt 1-2 napig korábban kelés 1 órával! Úgy látom, hogy olyan sokunknál előfordult, hogy már-már természetes!

Borkaby! Gratula a mászáshoz!

Na tényleg lépek!

Kép
bettike
Eger
 
 


Na jó, akkor lehet megpróbálom még 1-2 napig "tömni" már ahogy sikerül, mert ha nem akar, akkor úgysem eszik, csodálkoztam is, hogy aznap hogy sikerült ennyit megennie :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
fruzsinapp
 
 


Hahó,

éjjel van és nem bírok aludni, pedig Linda ma kiborított. Amikor már földhöz akartam vágni egy tányért a konyhában felhívtam a férjemet, h jöjjön haza, nem bírom.
Nem lehetett letenni egy percre se, azonnal elkezdett sírni. Most már teljesen feláll a járókában, ott kapaszkodott és bőgött. Én egyrészt féltem hogy hanyattesik, másrészt sokáig nem bírom ha sír, így a saját ebédem elfogyasztása is nehéz volt.
Talán a foga, vagy a hőség, vagy a szopi lecsökkentése napi 1-re, nemtudom. De úgy olvastam mások babája is elég nyügis mostanában. Tücsök - milyen könyvet kéne elolvasnom?
Kata-köszi a hófordulós gratut. Képet majd. Lusta voltam mostanában fotózni, pedig kéne.. hétvégén belehúzok
Clau- állás és hiszti detto- ld fent
Szöszke- a bili felvidított..
Ildi - jó az etetőszék!!!!!!! MT-ban elösször előre próbálod kötni, ugye? szerintem az jobb, h lásson és akkor biztonságban érzi magát. késöbb mehet hátra. Nem kötöd túl szorosra?
kád: pszichológus férjem azt mondja h várni kell egy ideig (akár 1-2 hétig) ne is lássa a nagykádat
Borkaby- én a Robbie típust néztem ki. érdemes bemenni a Brendonban és megkérdezni a huzatokat, mert van olyan, ami plüss-szerű és nagyon meleg. A Robbie vászonszerű.
grat Tominak a négykézlábhoz!
LKata- szerinetm több főzelék.
Remélem Édesapád jobban van. A nyugdíjügyről lemaradtam, de jó h van jó hír is
Veronika-én a Dentinoxra esküszöm, de asszem ezt már szétkürtöltem
Éva- húha, nem spóroltál a képekkel. Köszi h megosztottad - nagyon fontos sokat fotózni h a gyerek lássa milyen volt az az idő amire még nem emlékszik :)
Timi - a poharas fotó csúcs!

A.

Kép
ancsa123
 
 


Ancsa,
nem baj, én még nem hallottam, hogy a Dentinox-ra esküszöl :), úgyhogy legközelebb azzal próbálom, van itthon, de még nem próbáltam.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Helló!

Na, most nem is pörög annyira a Topic. Mindenki átköltözött NyMalac új topicjába? :roll:
Bevallom nekem nehéz azt megszokni, egyből ide lépek be.... :oops: ez már olyan mintha hazamennék! :lol:

Bettina...köszönöm! :D Na majd ha nektek is lesz szép fogacska mutasd ám meg! :wink: :lol:
Nagyon örülök hogy jó lett a Uh! :D Legnagyobb kincs az egészség! :lol:
TEgnap Norbi is pörgött, délután olyan nagyot aludt, hogy még 10 órakor randalírozott és sikongatott a
nappaliban! :shock: :D

Timi.....igen, látszik a fehér fogacska! :lol: Ez a gyerek mindíg valami korsól szorongat??? :wink:
Nagyon aranyos!

Ancsa.....aranyos vagy!
De korai volt örülni apu nyugdíjának! :(
Nem tudom , tudod e, korábban már meséltem itt, apukám már 26 éve daganatos beteg,
7 kemotherápiája volt és 4 műtéte, 1 őssejtbeültetése(5 éve amikor majdnem elveszítettük) :cry:
Szóval ő egy túlélő!
Csoda számba megy az ilyen, mikor tudott ennek ellenére mindíg becsületesen dolgozott, ő asztalos.
Már nagyon sok szövődménye lett a kezeléseknek, az a sok méreg amit belépumpáltak az évek folyamán 10lovat is kifektetne.
Rossz a mája, gyenge a szive, rossz a hallása, gyenge az immunrendszere,
most éppen övsömöre van! :(
ezek után kiakarják írni dolgozni és elvették a nyugdíját(azt a keveset ami csak 50ezer ft volt) :twisted:
Szóval nem akarlak untatni, csak olyan dühös vagyok a TB-re!
Már 1 éve pereskedünk, fellbbeztünk, már úgy bvolt hogy megnyerjük.
Tegnap voltunk a bíróságon, és a bírónő közölte hogy a nyugdíjfolyósító fellebbezett, még egy
orvosszakértőt akarnak.
Szóval nem kaptuk meg a nyugdíjat, most egy másik orvosszakértőhöz kell menni. :twisted: :twisted: :twisted:
Annyira utálom ezt!!! Hogy aki igazán beteg, annak miért kell bizonygatni hogy nem tud dolgozni. :(
Örülök hogy Él az édesapám és leküzdött értünk minden kiújuló daganatot....és most egy éve idegeskedik szegénykém
Mert ugye anyucinak is megszünt a munkahelye novemberben, tönkrement a Piszkei papírgyár! :(
Ne haradudjatok lányok hogy ennyit írtam, szégyenlem :oops: ......de totál kivagyok már ettől az egésztől! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Gondolom mindenki próbálja túlélni a hőséget! :roll: :lol:

Kata! Ne viccelj már, nem baj, hogy írtad és tényleg bosszantó a dolog! Az igazság érzetünket annyira mérgeli! :twisted: Nálunk nem tudom mi lesz, apumnak augusztusban kell mennie majd mert lejár a leszázalékolása! Neki gerincsérve van! És ő is járhat úgy, mint ti, hogy kiírják majd dolgozni közel 60 évesen úgy hogy alig érzi a sérv miatt kezét, lábát! :roll: Csak gyógyszerezéssel, illetve infúziós kúrák javítanak a helyzeten! Az a baj, hogy lassan megtanulunk szemétnek lenni ilyen helyzetekben!

Hétfőn is volt 1 anyuka, aki 3-ra jött és 6 óra körül bepofátlankodott, mert mondta, hogy ő éjszakás volt, meg temetést intéztek és teljesen kivan! Be is mehetett! Neki már jóval idősebb, olyan 8 év körüli gyerek volt!
Persze én a 10 hónapos kisfiammal 1 órától úgy is ráértem várni vagy mi? Ha nem érkezési sorrend van, hanem időre hívnak és csúszás van akkor az miért nem vonatkozik mindenkire?
Ebből is tanultam, hogy 1 év múlva kontrollon hogyan is kell majd nekem is pofátlannak lennem és a gyerekemet nézni minden áron, nem pedig a szociális elvárásoknak megfelelni!
:oops: (És az a baj, hogy annyira nehéz nekem ilyennek lenni!)

:oops:

Veronika! Sikerült "tömni"? Bár pont ilyen melegben! Mi sem eszünk nem? :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ja, hogy valami jót is meséljek......Norbika eszi a darabosat! :)
A rizst meg a répát már csak villával töröm össze! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Köszi Bettina...remélem apukád szerencsésebb lesz! Szegény, ő is örül ha nem fáj, mi? :(
Sajnos mindenkit ki akarnak írni ám! :(
De talán az előny hogy közel 60 éves! :wink: Sok sikert!
Az én apukám még csak 53 éves....bár azt senki nem nézi hogy a létfontosságú szervei olyan betegek mint
egy 70-80 évesnek! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Én maradok ebben a topikban, mert jobban tetszik, csak azért nem jövök, mert nem bírok Lottitól jönni... most alszik, de közben csinálom az ebédjét, plusz én is kajáltam, ittam, kiteregettem... egyszerűen nem tudok mellette semmit se csinálni, este meg már Zolival vagyok, nézünk egy jó filmet vagy akármi :wink:
Szóval jövök, ha tudok, most is úgy írnék, de szétkeményedik a keménytojás, ha nem állok fel. Ja, és nálunk 28,2 fok van a lakásban, totál kivagyunk.........................

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Eszembe jutott még valami (tojás pont jó lett :lol: én képes vagyok egy keménytojást is elszúrni :shock: ), anyukák, akiknek a babáján van borostyánlánc!!!! Este is rajta hagyjátok? Nem akadt még bele semmibe a baba emiatt???
Csak mert Lotti névnapjára azt kérünk, mert megint rosszul alszik, szerintem jön a 8. fog és most már nincs jobb ötletem, paramamit próbálom félresöpörni. Szóval nem veszélyes ez a lánc?

Ja és még egy jó hír nekünk, megyünk Balatonraaaaaaaaaa!!!
Júli 31-től egy hétre, jönnek szüleim is és a húgom a barátjával, úgyhogy lesz időnk pihizni is Zolival, tökre várom már, csak reménykedek benne, hogy akkor is ilyen jó idő lesz, mint most, amikor csak a lakásban tudunk rohadni :evil:

Na tényleg megyek, mindjárt ébredés...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!!

Én is vagyok, de vagy elszáll, amit irok, vagy épp akkor ébred valamelyik, amikor irnék.

Este-hajnalban megpróbálok bővebben jönni.

KITARTÁS MINDENKINEK A KÁNIKULÁBAN, VIGYÁZZATOK MAGATOKRA ÉS EGYMÁSRA!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


LKata - jó kis kifacsarodott helyzet alakult ki ebben az országban, mi?
Mi a rózsadomb lábánál lakunk a Szilágyin és nap mint nap látom lejönni a gazdag - nemakarokcsúnyaszót mondani- okat és ezeknek a női megfelelőjét a drága luxusautókban (mostanában úgylátom a böhömnagy terepjárók és egyéb nagy ocsmányságok - kizárólak sötét színben mennek - mintha védenék magukat - balkán). Szóval ezek előresétálnak a várótermekben és a nyugdíjazás sem gond (max az h minimálbérre kapják, amit bevallottak). Sajnos minden a kapcsolatokon múlik. Na - leállítom magam, nem akarom ilyen síkra terelni a szót.
Anyukád mit dolgozott a Piszkei papírgyárban? Nem próbál átmenni máshova?

Bettike -igen, sajnos a pofátlanság pofátlanságot szül általában sajnos. Anyatigrisnek kell lenni ha ilyen időket élünk..

Ildi-örülök h ittvagy. én még nem nagyon néztem át a másik fórumba, de értelmetlennek tartom 2 helyre írni. Írogatni ide fogok, ez is alig fér bele az időmbe.

Kép
ancsa123
 
 


Sziasztok! Nem okoskodni vagy reklámozni akarok, csak olvastam, hogy páran szintén küzdötök a nemalvós babákka. Én is így vagyok, illetve voltam, Pannám éjjelente rengeteget fennt volt, totál feléredt, órákat ébren volt, (3-4 órát is) egyben nem aludt többet 2 óránál, már mindent kipróbáltunk, amikor egyik novemberi kismami topictársam ajánlotta a Sedatif pc nevű homeós bogyót és segített, lefekvés előtt adok 1-et feloldva és alszik rendesen, már csak 2x kel fel, volt egy éjjel, amikor 1x. Szóval csak ezt akartam leírni. :wink:

Kép
Kép
dalminha
 
 


én a SedatifPC-t szedtem az esküvőnk napján, olyan ideges voltam :P
amúgy asszem hatott

Kép
ancsa123
 
 


Én átmentem olvasó üzemmódba.

Ildi, nektek van klímátok, nem? Csináljátok azt, hogy amikor elmentek otthonról, bekapcsoljátok, és amikor visszajöttök, kikapcsoljátok! Nálunk 26 fok van a lakásban, most nézegetek jégakkuval működő mobil klímát, mert Gergő nem tud aludni délután. Szegénykém felébredt az izzadt kis fejére. :?

Lkata, nagyon sajnálom, hogy apukád ennyit szenved és hogy anyagilag is meg kell vívniuk a harcukat...még jó, hoyg Norbikával vigasztalódhatnak a szüleid!

Éva, nagyon jók a képek...milyen jó ötlet a teknős és az elefánt! :D

Bettike, én biztosan nem bírtam volna szó nélkül, hogy 1 óra helyett 6 körül kerüljek sorra...ez Magyarország. :?

Nálunk még mindig nincs fog, viszont Gergő próbálkozik a négykézlábra állással. Úgy löki magát előre. :D

Kép
szöszke
 
 


Ildi,
nekünk nem okoz semmi gondot a lánc, éjjelre is rajta van, és attól az egy nyüglődős éjszakától eltekintve most nem volt több!
Mi meg júli 29-től indulunk Siófokra! :) Remélem jó időnk lesz! :)

LKata,
csak beteg ne legyen az ember... :(

Én is maradok ebben a topikban, én is ideszoktam már :)

Bettike,
sikerül tömni :) Az ivással vannak problémák, de a kaját megeszi! Ha nem kéri a tápszerét egyszerűen besűrtem gabonapéppel és úgy megeszi! :shock:

Szöszke,
Pálmi is ezt csinálja, négykézlábra áll, majd előrehuppan :)

Gratula Norbinak a darabos kajához! Mi meg már tegnap úgy ettük az őszibarackot, mint Szabi! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Én is javarészt csak olvasok, mostpróbálok kicsit írni is.
LKata: sajnálom Apudat, szegénynek nem elég a maga baja, még stresszelnie is kell :roll: Lehet, hogy az övsömör is lelki eredetű :cry: Remélem ez már tényleg az utsó forduló lesz a táppénzével, és pozitívan zárul. Norbika darabos evéséhez gratula, innentől azért már sokkal könnyebb lesz. :)
Nálunk is baromi meleg van, én már kiraktam a gyerek kiskádját a teraszra, és hagytam ott pocsolni kicsit, mert bennt már nem bírtam rohanni utána. A végén már ő kéredzkedett ki. :D Most egy szál pelusban alszik mellettem. Végre.
Éjszaka még mindig kelünk vagy 4-szer, de már úgy megszoktam, hogy nem is bánom igazán. Legalább tudok menni pisilni is. :lol: Ami viszont újdonság, hogy átraktuk őt a saját szobájába aludni (szigorúan bébiőrrel :lol: ), és szerencsére nem volt vele gond. Igaz este beülünk hozzá apával kicsit beszélgetni, de reggel példul a kisjátékát gügyögve morzsolgatva találtunk rá- azaz nem érzi rosszul magát. Ellentétben velünk, akik az első este a sírással küzködtünk, hogy most már a mi "nagy" lányunk nem velünk alszik... :shock: :lol: Mintha élete első táborába engedtük volna :wink:
Evéssel elég csehül állunk, mert még mindig csak kicsiket eszik, azt is cselezve- de nem merem eröltetni, nehogy elfusson, ha kanalat lát a kezemben. :oops: Lehet, hogy a meleg sem tesz jót az étvágyának.
Kissebbik baburól hétfőn tudok majd írni, elvileg akkor megyünk mjad a dokihoz.
Mindenkinek szép estét,
Marcsi

macianyu
 
 


Marcsi,
és a terhességet hogy viseled? Főleg ebben a dög melegben...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


[quote="bettike"] írta:bettikeron egyedül áll? Csuhé de ügyi! Le is esett az állam! :lol:

Milyen úszó pelust vegyek? Holnap lehet hogy megyünk pancsolni, ha végre jó idő lesz! :roll:


Hát én tudnék neked adni eldobhatót :)

Nekünk mosható van... meg Lilitől maradt egy csomó eldobható... nem használjuk...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?