Új privát üzeneted érkezett!

Kép


Boldog Szülinapot Fanni Nagylánynak!!!


Igen, sok-sok képet a szülinapról.

Kora: Levi nagyon elkaphatott valamit, ha ennyi ideig lázas, hőemelkedéses. :( Sajnálom szegényt, no meg Téged is a nyügi miatt, nem egyszerű egyikőtöknek sem. No de hétvégére már semmi baja nem lesz, hidd el! :)

Áh, megint nincs időm írni (ezt nem hiszem el), bocsesz. :(

Kismamik, anyucik: szép napot és kellemes hétvégét! :)

[/b]

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
én irtam a fitness termet. ha egy havi bérletet veszel az korlátlan, ha 10 alkalmasat az 6 hétig jó.
de ne gondold, hogy oda csak kigyúrt tökéletes alakú lányok járnak :) pl én se vagyok az :) na és egy csomó anyuka van ám.
nincsenek vészesen sokan du azt mondták, mi délelött járunk mindíg.

Mérnökasszony,
örülök a jó eredménynek.

na most csak ennyi, vendégek jönnek, picit összepakolok.

csak még egy kép :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok,

kinek milyen volt a 7vége?

mi lagziban voltunk , Álmi végig aludta persze :)

Kép

Ildi,
hogy sikerült a buli?

jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Sziasztok! :)

Először is megkésve :oops: de
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KíVÁNUNK FANNINAK!!! :) :) :)
Nagyon cuki az ajándéka! :)

Elvoltam tűnve, mert tudjátok programozni kellett ezerrel a vendéglánykával, anyumék is voltak, most Balcsin voltunk, na és persze ANDOR MÁSZIK? FELÁLL a bútoroknál!!! jupiiii :D na de ezáltal eléggé a sarkában kell lennem. D.u. megpróbálok visszaolvasni, reagálni és még írni, csak már nagyon hiányoltalak benneteket, és jelt akartam edni magunkról ;)
Majd gyüvök!Most megyek pakolódni a hétévége után.
Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


még egy gyors kérdés:
Menyasszon,
Mi volt az a könyv,aminek a linkjét anno ide feltetted (csak most nincs időm visszakeresni), hogy amolyan elsősegély fogásokat tartalmaz, és nagyszülőkhöz szoktad vinni, hogy mit kell tenni ha.... Lehet kellene nekünk is beszerezni. Jó a könyv? Köszi!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a köszöntéseket!!!

Gab: http://www.leghajo.hu/ Nagyon jó könyv, mi a strandra-Balcsira,nyaralni,anyóshoz,stb. visszük ,imádom.

Eszter: Tündéri Álmos :) Csinik voltatok az esküvőn!

Nekünk Aug. 15.-én lesz, nekem kibéreltük a ruhámat szombaton,nagyon szép lesz,a páromét ma megyünk megnézni-megvenni anyóssal együtt du.
Vendég
 


Ildi,
nem is tudtam hogy esküvőtök lesz :)
gratuláááálok :D
de izgi. és milyen lesz a ruhád?

Gabi,
jó hogy előkerültél Te is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok Lánykák! :D

Nah, remélem most tudok egy rendeset írni. Most olvasgatok vissza, és közben meg reagálok. Lehet,hogy azóta lettek már válaszok kérdésekre meg történések, de csak így tudok reagálni, különben vagy kiesik a fele az kis agyacskámból, vagy esetleg Andorom felébred és akkor lőttek megint a litániámnak ;)
Nah, szóval jön a 1.5 oldalas lemaradásomra a reagálás :D

Twist,
Igen, mi jártunk babauszira. A városháza mögötti idősek otthonában van egy kis medence. Neme először elég riasztó volt a gondolat, hogy hol is van a medence, de tiszta meg minden. Most már egy ideje nem járunk, mert Andor bcg oltása mindig kifakadt és nem akart begyógyulni,ezért hanyagoltuk. Itthon is mindig leradasztva fürdettük és úgy,hogy ne érje víz. De ez egy uszin nem lehetséges. Most már begyógyult, de nem járunk, mert nyár van,sokat jövünk-megyünk, meg nekem attól függetlenül,hogy jók voltak a foglalkozások, aranyos nagyon a csajszi aki tartja, sok volt a víz alá merülés :? én több játékot és kevesebb merülést szerettem volna, de arra jó volt,hogy (etttől-e vagy sem) megszerette nNAGYNO a vizet és a gyerekeket. (mert hát akkor nagyon máshol nem találkozott babákkal csak ott)
Látom Dorottyátok lesz! :D) De jó!

Kora,
Jaaaj, brutál ez a vérvételes dolog. Én is ki lettem volna sztem. A szívzörej miatt meg ne stresszeld magad előre (bár már lehet meg is oldódott, még nem olvastam) Persze tudom, ezt könnyű mondani.

Esztó,
Hihetetlen édesek, gyönyörűek a képek Álmosról!!! :) És már 2 hónapos!!! Boldog hófordulót neki tegnapra!!! eszembe voltatok,csak már nem jutottam ide.
Gratula a vizsgához!!! A félévhez!Ügyes vagy!!!

Szilvi,
Köszi szépen a kehidás fotópályázat felhívást! :D én már be is küldtem a képeket. szurkoljatok! :D ;)

Prüntyi,
Jajja szegény Timike! Duuurva ez az ajak szétnyílásos esés :? :shock: Remélem már jól vagytok!

Mérnökasszony,
Örülök,hogy nálatok is minden renben és látom kislurkó lesz Nektek is :D

Menyasszon,
Köszi szépen a linket! Fanni meggyógyult? MOst olvasom,hogy szegény lázas volt. Mosty látom már a napszemcsis képét, szóval gondolom akkor már jól van! :) és beválasztották az Alma klippbe??? :shock: :D :D :D De szuuuuper!! MEsélj!

Kora,
Jaj, látom Levike lázas :(:( szegénykém! Remélem hamar rendbe jön! GYógypuszik neki!

Szilvi,
Gratula Koppernak a bilizáshez!!! :) De ügyes!

Esztó,
Nagyon jó a lagzis kép is! Hogy milyen csini vagy!!! :)

Nah, nagyjából átfutottam az eseményeket. Ha valami kimaradt,akokr bocsesz, nem szándékos,csak siettem,hogy végigérjek ébredés előtt.
Mi jól vagyunk nagyon! :) Ma voltunk mérésen: 77cm és 10600gr! Továbbra is sózsák :D
Pénteken meg utazunk Montenegróba,szóval elég rendesen már most pakolászásba vagyok, hogy ne maradjon minden uccsó pillanatra, na meg most ANdor mellett nem is lehetne márhogyan, mert ugye felálldogál, de még nem tud leülni onnan és vagy hisztizik vagy elzakózik.
Annnak a híve vagyok,hogy ha beveri magát ebcsont beforr és hát ebből tanul meg fejlődik ki az egyendúlyérzéke, de azért tudjátok a sarkában kell lenni, mert életveszélyes zakózést nem engedhetek meg :)

Most ezt gyors küldöm,aztán keresek pár képet. Voltunk küzben még Győrben egy haverpárnál, akiknek volt medence az udvarban 8) nagyon hávájos volt. :D

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Elnéztünk a gyerekszigetre és beragadtunk egy sátorba,mert pont elkezdett szakadni az eső:
Kép
Kép Medencézés Győrben
Kép Mászás
Kép Énekelek? Kép Csak lazán :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


na mindjárt én is olvasok csak két kép oltás után . Hát olybá tűnik engem jobban megviselt mint Álmost :lol: :lol:

Gabi, nagyon szépek vagytok. Nagyon jók a képek Andorról. profi!!!

Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok! Gabolino, de szuper, hogy jöttél és leírtad a babaúszást! Igen, ismerem az idősek otthonát a Pgm Hivatal mellett:) Ott van szemben az állatorvos is, ahova gyakran járunk (főleg toklász ügyben). Nagyon szépek vagytok együtt a picúrral a képeken:)

Eszti, ti is annyira szépek voltatok az esküvőn!:)))

Menyasszon. Fannikának nagyon boldog szülinapot és csodálatos életet kívánok!

Visszaolvasok Mérnökasszony miket írt, mint velem egyidős terhes kismami társam:)))

2 hét múlva megyek UH-ra, hátha akkor megerősíti a doki, hogy kislányka lakik a pocakban. Nem tudjátok, hogyha valaki sokszor hány, akkor kislánya lesz-e? Mert én minden reggel:( Kivételes, ha egyszer nem leszek rosszul.
Vendég
 


Jaj, felteszem a poacakmixemet, hogy mennyit nőtt:

Kép
Vendég
 


Kora: hogy van Levi? A láza elmúlt már? Melyik gyógyszer vált be, kúpot adtál neki végül is?
Vendég
 


Twist: én az első 5 hónapot (jól látod, ha nem is 5, de a 4 az tuti) végighánytam, szó szerint. Mégis fiam lett. :) Szépen növekszik a pocid, gratulálok! :)

Eszter: Nagyon édes Álmos baba, élőben még szebb, mint a képeken és az a száááááj!!!!!!!!!! Andornál is a szája fogott meg... Mióta jársz a terembe és milyen változást vettél észre? Köszi, hogy belinkelted ide a termet, jól éreztem magam, megyek máskor is, csak már délután, így is 20 perc bicaj oda és 20 perc bicaj vissza, de jól esett nagyon, bár volt egy olyan időpont amikor azt hittem elájulok, kaptam szőlőcukrot és le kellett ülnöm, no meg a hasizom nagyoooon kifog rajtam, egyszerűen nem tudom megcsinálni amit kér, de bíztatott a Kati, hogy majd menni fog... Ma volt időm reggel menni, mert ma nincs meló, mert a "bíróságok napja" van és ez mindig szünnap.

Gabi: Szépek a képek, Andornak az a grimasz, nagyon tuti.

Kora, Prüntyi: remélem minden rendben van.

Ildi: képeket nem kapunk a buliról? :)


Valaki kérdezte, hogy könnyen ment-e a bilire szoktatás Kopinál.... attól függ... tavaly egyszer már megpróbáltuk, akkor is 2-3x sikerült, aztán nem, utána meg már bőgött, ha rá akartuk ültetni, így abba is hagytuk.
Most is úgy ment, hogy ráültettem, hisztizett, aztán nem erőltettem. Utána megint ráültettem, gyorsan adtam a kezébe mesekönyvet, próbáltam elterelni a figyelmét, ment is. Meg tapsoltam, ujjongtam, hogy belepisilt, stb... (mint egy hülye)
:D
Utána megint nem akart belepisilni, de aztán hirtelen szólt, hogy pisi, mondtam, hogy menj a bilire, odavittem, mondtam, hogy oldalt húzza le a pelust v. a gatyót (attól függ, mi volt rajta) és üljön rá. Azóta mindig a bilibe pisil. A kakával más van. Nem mer a bilibe, ám kétszer muszáj volt már oda, mert nem volt rajta pelus. Hátha... DE nem erőltetem, majd kialakul. Biztatom, stb. aztán majd meglátjuk. :)
A beszéddel odáig jutottunk, hogy mondja, hogy:
- takto (traktor)
- ishu (vonat, sihu)
- vau (kutya
- nyau (cica)
- nyauvau (passz)
- pici
- icipici
- anya, mama, anyamama, papa
- né (nézd)
- cücc (csüccs)
- anya né ide cücc (anya nézd, ide csüccs)
- tütü (autó)

Egyelőre ennyi jutott eszembe és lassacskán 2,5 éves lesz. Hiába mesélünk, magyarázunk, mutogatunk ezerrel, valahogy nem akar "normálisan" beszélni, persze tudom, később érnek, majd elkezdi és ez is haladás, hogy már ennyi mindent mond, de én akkoris türelmetlen vagyoooooooooooooook! Nyah!

Mérnökasszony? Tappancs?

Szép napot, mennem kell....

De előtte még egy képáradat. :)
1., a szomszédban báránysimogatáson
2., a másik szomszédban Gergő babával
3., az új medencéjében... ki sem lehet rángatni, esténként mindig hatalmas hiszti van, hogy fel kell jönnie
4., a nagyinak szedett virágot vasárnap itt a Csokonai utcánál lévő erdőben
5., ribizlievés természetesen


Kép Kép Kép Kép Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
örülök, hogy eljöttél :) ha az a gond, hogy bicóval kell jönnöd, szivesen elmegyek érted ha tudsz délelött jönni :) beférsz még a kocsiba :D
ne törj le amiért még nem megy minden. láttál volna engem az elején :D de pár alkalom és sokkal jobban megy minden, most már olyan simán nyomom én is a hasizmot hogy ihaj :D
Remélem legközelebb többet tudunk beszélni :)
6 hetes volt Álmos amikor elmentem először tehát 3 hete. a hasam nagyon látványos, kilókban nem látszik de szépen formálódok, legalábbis ezt hazudják :D na de tényleg, én is látom. mi még csak erősítünk, pedig a heti 3ból egy alkalomnak kardiónak kéne lenni ami ugye jó zsírégető. De ki bír ki azon a taposó gépen 1 órát??? :shock: :lol:
szóval hajrá. és tényleg szólj, szivesen elugrok érted :)

Koppány nagyon szép! nagyon jó képeket tettél Te is.
nyauvau :lol: :lol: :lol: szólj ha rájöttél mit jelent :)


Twist,
szépen nő a pocak tényleg :) én Álmossal egyszer hánytam az elején, émelygés az állandóan volt. na de a végén...huuu állandóan gyomron rúgott és attól hánytam.

Gabi,
jó utat montenegróba :) szép hely nagyon.
mi is lenézünk egyik pénteken baba úszásra, szeptembertől járni is fogunk. Flóráéknak már szóltunk, Zoli ismeri őket (az apukája építette a házunkat :) )

Álmost tegnap 8kor letettük aludni, hajnal 4kor kelt csak :) hogy én milyen hálás voltam :)
most meg kaja után duma volt, mi még csak itt tartunk : habluuuuu :D
aztán elkezdtem puszilgatni a talpait , annyira tetszett neki , telipofával vigyorgott, amikor meg abba hagytam, tolta oda a lábát a számhoz. imádom :)
totális szerelem van :)
Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Eszter, Szilvi , Twist, Gab: Tündériek a képek, nagyon helyes Andor,Álmos,Koppány és Dorottya pocakbaba is :)

Teszek képet (aranyosak vagytok,h kivik vagytok rá) de nem ma, mert indulunk most a vonathoz, inkább kertesen pihegünk a kertben mint bent a lakásban egész nap mint ma is.

Igy akár tali is lehetne du. vagy de., ha valakinek van kedve!!! Estig kint leszünk holnap.

Net ott is van,nézem,ha irtok majd!
Vendég
 


Ildi,
mi délután ikeázunk, de ha úgy érünk haza jó lenne a tali :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ildi,
a házunkat lehet látni a vonatból, mikor már majdnem kertesen van a vonat, fent a hegy lábánál az utolsó ház :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Szilvi, Esztó,
írtó jó képeket hoztatok ismételten :)

Menyasszon,
Óóóó, én is úgy találkoznék veletek, de most nagy pakolászás indul + ma d.u. kijön a (tudjátok takarítós) haver :D , holnap meg indulás Montenegro.
Remélem Andorom jól fogja bírni az utat és aludni fog végig éjjel. Drukkoljatok.
De ha megjöttünk a nyaralásból,akkor nagyon szívesen találkoznék veletek. De most mán télleg össze kéne hozni :D

Hogy bírjátok ezt a meleget? Én nehezen tűröm ezt a bezártságot, szerintem Andor is, na meg patakzik az a "hosszú" haja a vítzől.

Mennem kell,mert itt kapaszkodik fel a lábamon a kis drága :)

Pusszantás

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!
Esztó: Fanninak engedtem vizet a medencéjébe délelött,3-tól mehet bele, szerintem 5-6 mire megunja, az első autós a családból 4 körül ér haza ,apa 7-körül, majd irj,mikor hazajöttetek!

Gab: Yeah, jól hangzik, nagyon jó nyaralást Nektek, modellface takaritós cimbinek távoli üdv :D

Mi ugy birjuk a meleget,h Fanni idáig vagy kint locsolt vagy bent a földön hasalt a kutyákkal, meg néha lezuhizunk és megittunk 2 l ásvizet idáig és még csak most kezdünk belejönni :)
Vendég
 


Ildi,
most értünk haza fél órája, úgyhogy most már ugye késő :(
de legközelebb mindenképp :)
ide is lehet jönni bár a kert igen ingerszegény, még nincs megcsinálva :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Semmi baj, holnap is kint leszünk, rákaptunk a jóra :)
Majd nézek netet!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nem tudom tudok-e holnap jönni még indulás előtt, szóval ha nem akkor pusszantás mindenkinek visszatértemig :) 26án érünk haza, utána majd jövök.
Ma végül beregisztráltam a youtube-ra és elkezdtem feltölteni pár videót. A régi Andor oldal még műkszik ,csak ugye nehézkes, valami gyors kellett ésott a képek is elsz@ródtak, így sosincs kedvem rendesen,rendszeresen feltölteni. oda vagy 2 hónapja nem tettem semmit :?
Most tettem párat az új helyre, de itt még ki kell tapasztalnom,hogy hogy an tudom jobb minőségre állítani, mert ugye át kell azért konvertálnom az eredetit, mert az baromi nagy (az Andor elbambul videó az eredeti HD minőség, látszik is rajta, de azt töltötte vagy 1 órát :shock: :? ) A többi átkonvertált meg nekem nem elég jó minőség, de egyelőre most hagyom. Majd nyaralás után kitapasztalom.

Mos jóccakát mindenkinek!

Jah a link: :D
www.youtube.com/user/gabolinoo

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Na holnap megyünk már délben haza:)
Nappal nagyon jó de anyós humora néha kicsit sok :D
Viszont lettek klassz pancsis képek :)
Babanettalira jösztök?
Vendég
 


Ildi,
úgy taliztam volna, de sűrű volt a mai nap is. készültem a 7végére, teraszépítés...
ha legközelebb jöttök, szólj.

és várjuk a képeket :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Eszto: Megyünk holnap is, jövöhéten is, megoldjuk valahogy ;)

Itt jó nagy vihar volt, leúztam a redönyt inkább azt zörgesse az ablakhoz csapódó faág ne egyböl az ablakot törje ki..
Ott milyenm volt?

Most már nyugi van de gyanús,h lesz még vihar ma.

Zoli osztálytalin van, Fanni kezd fáradni,szerintem ma korán horpasztunk :)

Képek a pendrive-on ami apánál :D
Vendég
 


Sziasztok! NÁlatok milyen volt a vihar? Itt nincs áram, 1 óra 40 perce. Szerencsére van aggregátorunk, így még tévézni is tudunk, tök jó, hogy megvettük!
A hideg időnek nagyon örülök, mert reggel már majdnem rosszul lettem a piacon. Ma 12-kor pánikszerűen elpakoltak az árusok, szerintem elterjedt, hogy vihar lesz... De a vihar csak 17 óra körül jött.
Tök sötét van egész Vácegresen, áram sehol sincs. Nálatok?
Vendég
 


Szi Twist!

Ma mi is piacoztunk anyóssal, már reggel 6-ra ott voltunk aztán 8-ra hazavittük a szomszédot és mentünk vissza aztán 10-re értünk haza.

Nagyon rossz,frontos idö van nem irigylem a pocakosokat, mikor Fanni született épp rekord melegeket mértek,hogy örültem...

Remélem hamar lesz áram, szünetmentes itt is van de áram is , igaz, kezd megint esni meg fújni...
Vendég
 


:D
Kép
Vendég
 


De jó ennek a Fanni lánynak:)

Én a melóhelyen ülök és izzadok. Remélem, hogy e hét után már nem lesz idén több kánikula. Otthon azért más lehet, van pici felfújható medence, ez-az, mozog a levegő. A melóhelyen csak ülni lehet, mint egy "hal":-)

Képzeljétek, hogy nagyon érzem, hogy mozog a picúrom, mindig vibrál a hasam, ficánkol a pici:) Szerintem ez már tuti ő! És nagyon élvezem, olyan tündér. Ha járkálok és utána ledőlök, akkor nagyon mozog. Hihetetlen jó:)
Vendég
 


Sziasztok!

Twist: Nagyon édes lehet, legjobb érzések egyike az biztos :)

Mi épp betegek vagyunk,de a Kertesi bulira kimászunk belőle :D
Vendég
 


Sziasztok!

Látom kicsit leállt a topik. Én is lusta vagyok :oops: ha van egy kis szabadidőm inkább pihizek.

Elkezdtem tornázni, Bíró Ica has-comb-fenék progjamját választottam mivel ezek a kritikus pontjaim. Múlthétem a 7 napból 5 napon csináltam és kissé morcos vagyok. Vagy nem jól csinálom vagy nem tudom, mert a kívánt hatás elmarad. Úgy gondolom 5 alkalomnak már látszódni kellene vagy tévednék???? :x

A képek nagyon jók csajok!!!
Mindig elcsodálkozom Fanni milyen nagylány már. Szép!!!!
Meggyógyultatok már? Mi volt a betegség? Milyen volt a buli? (gondolom már volt) Én sem tudtam, hogy lesz esküvő! Mikor????

Gabi remélem jól érzitek magatokat Montenegrón. Egyszer egy barátunk bringával vágott neki és nagyon élvezte, mondta szép hely. Majd írj beszámolót!! A képek meg haláliak!!! Kedvenc az éneklős és a kövön oldalra leparkolós! :D

Eszti Álmos is fantasztikus! Olyan édes a mosolya!! Nagyon jól nézetk ki! ÉS IRIGY_IRIGY a torna miatt! Neked egyből látszott, nekem miért nem???? BRühü! :cry:

Twist tényleg 2 hét alatt jót nőtt a poci! :D A mozás is jó érzés, bár Manó a pocakban még nyugiban volt, de kötelezőket azért ő is lemozogta! :) Van vmi új esemény? (Adtam a múltkor végül kúpot, de gyűlölöm, tiszta horror és nem is vitte le neki :twisted: )

Szilvi Koppány is milyen nagy már! Nagyon helyes kispasi! A lényeg pedig, hogy már elkezdte a beszédet, innen már biztos gyorsabban halad! :D Anyós vigyáz még rá? Gondolom te meg a párod dolgoztok.

Prüntyi? Mérnökasszony? Tappancs is jó régen tett már fel képeket.

Velünk egyébként minden oké. Biztos írtam már, hogy Roli anyja nevelőszülő és az egyik fiúval Levi nagyon jól elvan. Ha pontosabban akarok fogalmazni Manó teljesen odavan Koniért. Szóval holnaptól jön 1 hétre, utánna mi megyünk batátainkhoz akikkel elugrunk a balcsihoz is, majd onnan egyből megyünk a nagyikhoz. Szóval majd egy jó darabig nem leszünk itthon ha minden igaz.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Kora: öürlök,hogy jól vagytok!A kúpos dolognak nem,hogy nem vitte le :(

A buli jó volt, egyenlőre a Micimackó előadáson voltunk, nagyon klassz volt, persze Fanni megen a szinpadon kötött ki segitett kiszabaditani a Micimackót a Nyuszi ajtajából :)

Szerdán lesz az Alma kertesen,már ngyon várjuk, meg talizunk egy kiscimbijével akivel már rég taliztunk, Blankával, aki fél évvel idősebb Faninál, ott laknak kertesen ők is.

A betegség nálam nem tudom mi volt, de végül késön mentem csak dokihoz és augmentint kaptam rá meg szemcseppet, Fanninak meg a füle vacakolt,valszeg a babamedence vize volt koszos, érdekes,h a Balatontól, Palatinustól semmi baja nincs, de itt mondjuk kisebb és koszosabb is lett a viz mivel belerongyolt sáros lábbal nem mindig a kislavóron keresztül, neki a felnöttfülészeten imosták a fülét amit végig nevetett meg tettek bele gyógyszeres gézt amit másnap cseréltek aztán meg cepepket kapott-kap, ennyi.

Az esküvő most a polgári lesz, Ag. 15.-én aztán lagzi kertesen anyósnál, a templomi majd jövöre,az még egy év előkészitö a kedvenc papunknál :)

Úgy tervezzük,hogy tesó valamikor májusban , esküvö pedig ugyan igy Aug 15.

Jó nyaralást , pihenést mindnekinek!!!

Kép Nézi épp a gördeszkázó nagysrácokat a Ligetben :)
Vendég
 


Sziasztok!
Kora, ügyi vagy, hogy a kúpot használtátok, szerintem hamarabb szívódik fel a belekből. De eléggé kellemetlen lehetett. Most már jól van a picúr?

Múlt héten a nagy kánikulában sajnos kidőltem, otthon feküdtem 2 napig a sötét szobában, fejemen a borogatással, olyan fájdalmas migrénem volt. Amint hidegebb lett, azonnal elmúlt, érdekes.....
Most már 40 fokokat nem mondanak szerencsére, így túl fogom élni valszeg:)

Csajok, van Erdőkertesen bölcsi és Veresen? Már előre izgulok, hogy lesz férőhely ha vácegresi (számkivetett) vagyok:(
Max. bejelentkezem anyuékhoz Gazdagrétre és az ottani bölcsikbe keresek helyett, onnan 5 percre dolgozom, így hozom és viszem a picúromat. Már ezen gondolkozom, ugye, milyen előrelátó vagyok:))))))))))))))))))
Amúgy gratula Mérnökasszonynak is, mert betöltöttük a 16. hetet:)))) Akkor 4 hónapos terhesek vagyunk!:)
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :D

Megérkeztünk szombat d.e. Montnegróból.

Először is nagyon csúcsszuperek a képek ,amiket feltettetek. MIndegyik gyerkőc hihetetlen mekkorát nőtt! :) Álmos is milyen kislegényke már! :D

És hát Menyasszon, NAGY GRATULA az esküvőhöz!!! :D Szupper! És jól látom, előtte májusra tervezitek a kistesót? ;) akkor már szurkolhatunk ezerrel? ;) :) De jóóóóóó!

A nyaralás klassz volt nagyon, bár sajna voltak negatívumok is.
Andoromnak nagyon tetszett a tenger, de az első 2 nap után csak a láblógatóz pancsi maradt neki,m ert eléggé lehűlt a víz. Mi bementünk fürdeni, de úszás közben is éreztem,hogy iiiigen hideg, így Andort nem mertünk betenni az úszógumiba nehogy megfázzon. Meg ő is eléggé hidegnek érezte sztem, így nem akartuk azt sem,hogy valami negatív élménye legyen esetleg.Nagyon felkapdosta alábait,amikor belelógattam, meg úgy hijjentett jelezvén,hogy ez biza hűs :D
Az utat nagyon jól bírta. Éjjel mentünk, reggelre értünk oda. Aludt végig,néha nézett fel (határokon) és akkor nagyokat vigyorgot a fényekre, majd visszaaludt.
A hőséget meglepően jól bírta napközben, de a lefekvés előtt mindez kijött belőle és szegénykém még soha nem látott sírásba, nyüglődésbe kezdett minden nap. Ettől függetlenül miután elaludt nem volt gond reggelig :)
Most,hogy itthon vagyunk már egyértelműen az ottani hőségnek, élményeknek tudható be az esti sírás, mert itthon ismét minden a régi kerékvágásban :este leteszem és alszik (lekopogom).

Csodás volt a hely,a kilátás naaagyon pazar, de a "kedves" utazási irodás elfelejette közölni, hogy ez az apartman (és talán a város sem-Budva) nem csecsemővel érkezőknek és nem 60 év felettieknek a legideálisabb. :S
Hogy miért? Mivel csodás panorámánk volt a városra, tengerre, így az apartman a hegy oldalában volt elég magasan, ahonnan ugyan a hirdetés szerint 400m-re van a strand, e helyett ez volt vagy 1.5-2 km! Csupa lépcső, meredek, babakocsival sajnos egy katasztrófa volt (szegény apum fájós térdéről meg nem is beszléve, hogy neki ez milyen volt) :evil: (anyum megszámolta és a ház közelében levezető lépcső csupán 75 volt!!! )
Nagyon hosszú strand volt,de a hirdetéssel ellenben egyáltalán nem volt homokos, tele volt alapból kitett nyugágyakkal, napernyőkkel, így baaaromi messze kellett menni,hogy egy pici fűves, árnyékos területet találj,ahova a 40 fokban le tudsz telepedni a babáva. Mert Andorom nem ül meg 1 helyben,hanem imád mászkálni felfedezni. A forrró közveken meg ez elég nyüglődéses lett volna neki. (van szélfogó sátrunk,de az kicsi mozgástér neki egész napra) szóval vagy 40 perc séta volt,míg elértük a kiszemelt helyet.
Kocsival meg nem volt pálya lemenni astrandra, mert parkolás nuku és úgy vezetnek ott!!!!!! törnek,zúzna, nekimennek. Boooorzalom!!!

Amúgy nagyon babaszerető nép, kedvesek mosolyognak,dumálgatnak a babákhoz.
De ez egy bulizós, szórakozós hely, nem pedig kikapcsolódni vágyó kisbabások paradicsoma. Sajna
Éjjel szól a tamtam,ami felhallattszott vadul hozzánk.
Ettől függetlenül nagyon szép hely, érdekes élmények kavarognak bennem.
Jah és képzeljétek: a légkondiért külön fizetni kellett, ezt tudtuk is, de lőre nem kértük, mert gondoltuk majd meglátjuk mennyire van meleg. Hét bbbaromi meleg volt amikor megérkeztünk,szóval rögtön be is fizettük, ami nem kevés 50 euro volt. Ami a csúcs,hogy csak a nappaliban volt, szóval így a másik 2 szobát totál nem hűtötte le (anyumékkal, meg hugommal mentünk ugye),így nekünk kellett a nappaliban aludni Andorral, mert másképp nem bírta voltna ki szegényem. És akkor a hab a tortán: megkértek,hogy nem menjen egyfolytában ill. akkor a légkondi, mikor nem vagyunk itthon, mert leéghet! :shock: ez persze csak takarékoskodás, nem hiszem,hogy leégett volt, na meg basszus akkor mire fizetünk???? Azért kikapcsoltuk mikor elmentünk, de egyszer direkt nem, és képzeljétek bejött a nyanya a lakásba míg nem voltunk otthon és kikapcsolta! :evil: :evil: :evil: csjjúúúúú mondom.
Azért ez elég dühítő (nem vagyok rasszista, de ez a nő szerb származású volt és észlelhető volt a különbség ott nagyon,hogy ki a szerb és ki montenegrói :S )
Bocsánat, ha kicsit negatív lett a beszámoló, de ez annyira felbosszatott Lányok, hogy ennyire mocsok módon elhalgatott az iroda dolgokat előlünk! a legrosszabb ez a távolság, közlekedés volt.
Ne féljetek, lesz is panaszkönyv. :evil: Egyelőre anyum fogja intézni, mert ők intézték a foglalást pécsről, de most mindjárt megnézem az oldalukat, hogy ott lehet-e bármi véleményt írni. Mert szerintem ez azért gáz. Nem gondoljátok?

Ezen kívül:Andor szuperul mászik, feláll,lépeget a bútoroknál. Imád kergetőzni. Nagyokat visongat, sikoltozik.
Mondja,hogy ma-ma-ma, ha engem akar. A napokban nagyon anyáás -lehet elindultak most meg az alsó további fogak.
Ha megkérdem,hogy hogy csinála a kutya,akkor modja,hogy vau-vau meg az oroszlánra "vadabb" mély áááááá-t csinál, mitha kiáltana az oroszlán :D Megzabálom!
Puszit ad, nagyon utánoz.Ha mondom neki,hogy nem szabad, akkor csóválja nemlegesen a fejét és többnyire szerencsére abbahagyja a tiltott dolog matatását (lekopogom) :)
Sajna igazából csak 1 érdemleges videó készült a nyaraláson, ez is csak a vauvauzásról, de ezt már fel is töltöttem az új oldalára.
Képeket meg majd hozok, csak azokat még nem töltöttük át a gépezetre.

Videó: www.youtube.com/user/gabolinoo
Majd beszerkeztem ide ezt a linket is :)

Szép napot mindenkinek!!! :)

Jah, Menyasszon, hol hánykor lesz az almazene kertesen? Bár tudom Andor kicsi még, de imádja a zenét, ha mondom,hogy tánci tánci akkor rázza magát :D de sokszor magától is,hogy zenét hall. Lehet tetszene neki, na meg a sok gyerek :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gab: Nagyon sajnálom,h ilyen dolgok voltak, persze ,hogy felháboritó meg gáz, azér egy kisgyerekes-nagypapás családdal anynira nem illene kiszúrni vagyis nem jól tájékoztatni :(
Nagyon cuki lehet Andor ahogy mamázik meg jön -megy :)
Az Alma szerdán lesz az Erdökertesi faluházban, 16:00-kor, jegy nem tudom,hogy van -e még, mert mi múlthéten vettük meg és akkor a 15. sorba kaptunk jegyet ( 16 soros).
Micimackóra érdekes a 4.sorba kapott a párom,pedig ugyan akkor vette meg, az Éles Istvánra, Maksára pedig a 7.-be.
De ez nem számit, mert a gyerekek úgyis elöl fognak ugrálni :)
Szerintem már Andor is élvezné, nagyon jófejek és babafülhöz való a hangositásuk !
Jövhét hétvégén lesz a Falunap,akkor ingyenesek lesznek a progik és nem bent,hanem kint, a faluház elött.
Dupla Kv, Madarak utcabál,stb.
Vendég
 


ÁÁÁ,nagyon édes Andor a felételen!!!:):):) És nagyon okos!!!
Vendég
 


Twist sajnálom a migrént, ha a melegtől volt akkor egyenlőre úgy néz ki tényleg nem lesz több!!!
Veresen van bölcsi óriási túljelentkezéssel! Mi pont 1 éve jelentkeztünk a 2010 jan.-i kezdésre és szeptemberben mondanak válszat, de sok jóval nem kecsektettek pedig veresiek vagyunk. Magán viszont van temérdek.

Ildi teljesen azt hittem ti házasok vagytok. Gratula a hivatalossá tételhez! Jó bulizást és teljes gyógyulást!!!

Gabi én is sajnálom, hogy ennyire vegyes (ill. inkább negatív)élményekkel gazdagodtatok! Az ismerősöm aki bringával ment ő csak nekivágott a nagyvilágnak így semmi nem volt neki negatív... Ez a légkondis dolog elég durva és az is, hogy mennyire nem lettetek megfelelően tájékoztatva! :?
Andor nagyon édes és tényleg milyen kis okos! :D Áááá, de tudod, hogy odavagyok érte!

KépKép
kora
 
 


Twist: Kitartás az időjáráshoz,sajnálom a migrént.Ottani bölcsikhez nem tudok hozzászólni,de úgy tudom, sehol sem álom a helyzet bölcsi-ovi téren.
Nálunk az mázli lesz,hogy Fanni ovijának van bölcsi része is,igy oda felveszik a tesót de már mikor pocakban van van be kell iratni, másfél,2 évtől lesz bölcsis majd,úgy tervezzük.
Anno 3 hónap járás után kérte meg a kezem a párom,az időpont is megvolt az esküvöre de nem akaratm pocakkal bohóckodni utána pedig azért lett halogatva mert náluk,az ö családjuk részéről min. a 150 vendég, és a sátras,nagy lagzi,igy is, hogy a legkisebbet akartuk leszünk úgy 50-en.
Én amugy meglennék enélkül, egy csini kosztüm,2 tanu utána egy vacsi és kész, de náluk ezt igy nem lehet :)
Vendég
 


sziasztok, bocs hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, csak lakásfelújítás zajlik otthon + múlthéten nyaralni voltunk, kenuztunk a Rábán. Kicsit féltem, hogy hogyan viselem majd a sátorozást meg a nomád körülményeket, de szrencsére nm volt gond.

Twist: a migrén tényleg nagyon gáz lehetett, szrencsére én eddig megúsztam komolyabb fefájáss nélkül a meleget. És bizony, már a negyedik hónapban vagyunk :) Nagyon jó neked, hogy már érzed mocorogni, én még nem érzek semmit. :( És a pocakomon is csak most kezd látszatni, majd csinálok képet, ha előkerül a fényképezőnk az otthoni felújítás utáni rumliból..
Te voltál fogászaton? Én ma mentem el, annyira nem paráztam előtte, mert nekem sosem fájt még a fogam, így azt hittem nincs is semmi baj. Aztán el kezdte számolni, mennyit kell fúrni-tömni... Azt hittem leesek a székről. Aztán ma négyet tett rendbe, de szerencsére alig fájt, és mindet meg tudta csinálni szuri nélkül. A maradék négyet meg majd szerdán csinálja meg. Ja és azt mondta, hogy még időben mentem, mert most még csak a zománnc volt lyukas, azért úsztam meg szinte nulla fájdalommal. De tényleg nagyon ledöbbentem, h ennyire rosszak a fogaim. Így ez az egész fogászat most 74e ft-omba fog kerülni :(

Menyasszon: jó bulizást az esküvőre és sok boldogságot :)

Gabolino: Tényleg bosszantóak az ilyen átverések és a legrosszabb, h az ember legtöbbször nem is tud mit tenni, hiába tesz bejelentést. Bár azért meg lehet próbálni, a fogyasztóvédelemnél a szolgáltatási osztály foglalkozik ilyenekkel. Ha érdekel keresek valakit, aki tud segíteni, h mit érdemes ilyen ügyekben tenni. (a fogyasztóvedelemnél dolgozok, csak a piacfelügyeleti osztályon, én villamos termékekkel foglalkozok)
Eszter: nagyon édesek a képek és komolyan minden tiszteletem a tiéd, én biztos nem leszek képes tornázni járni, nem mintha nem szeretnék mozogni, csak nem birom az ilyen monoton dolgokat. Azt hiszem én inkább ha lesz időm jelentkezek a kertesi női focicsapatba, ami lehet h nem lesz olyan hatásos, de nekem szórakoztatóbb :)

További szép napot mindenkinek!

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony, már hiányoltalak!:) Hogy haladtok a lakásfelújítással? Babaszoba is kialakításra került? Ügyes vagy, hogy kenuztatok és jól bírtad! Igen, voltam fogászaton, a Veresdentbe járok ezer éve, klassz hely! Előtte nagyon sok fogamat tömték, évekig jártam, hogy minden rendben legyen és most nem is találtak lyukas fogat, így megúsztam a fúrást. Te megy egy kis hős vagy, hogy szuri nélkül fogakat tömettél!:)
A kisbabó mozgását elvileg a 18-20-21. héten lehetne csak érezni, szóval ne aggódj, mindjárt érzed. Én nem tudom, miért érzem korábban:)

A migrén szörnyű volt és azt sem tudtam, hogy milyen gyógyszert vehetek be rá. Mert valaki a Panadolt mondja, valaki az Algopyrint. Végül is Algot vettem be egy felet. De csak fél napig segített, aztán visszatért a fájdalom. Szóval, szinte fölösleges volt.

Menyasszony, gratula az esküvőhöz!!!:))

Néztem magánbölcsiket, van amelyik tetszik és árban is elviselhető. Bár lehet, hogy a munkahelyem mellé viszem majd a babát Pestre magánbölcsibe, mert akkor 8 órát tudok dolgozni, jó fizetést fogok kapni és azonnal munka után már ott is vagyok a piciért, nem kell rám várni. Mire hazaérnék Veresre, az nagyon késő lenne.
Vendég
 


Sziasztok,
jól eltűntem én is, de sűrűk voltak a napok.

Gabi,
sajnálom hogy ezek a dolgok megkeserítették a nyaralást :( De Andor egy tünemény :) majd dobj képeket.

Ildi,
remélem már teljesen meggyógyultatok.
De jó, akkor nemsokára tesó is lesz? :) drukkolunk. :)
Fanni nagyon szép!

Szilvi,
nem jársz akkor a fitness terembe? azért kitartás a tornához, elöbb utóbb elindul, de azért Te se vagy egy nagy darab, nem tudom miért aggódsz :)

Mérnökasszony,
Nálatok még nem tudni, hogy fiú vagy lány lesz?

Velünk minden OK, Álmos már dumál sokat, vigyorok és reggelente rájön, hogy új hangokat is ki tud adni és ennek borzasztóan örül :) éjjel már nem kel fel egyáltalán, f8-8 körül kerül ágyba, inkább 8 és aztán 5-6 körül kel. igen hálás vagyok ezért :)

Múlt héten megnéztem harry pottert. olyan jó volt kimozdulni és mivel HP fan vagyok, teljesen lázban égtem, hogy végre láthassam :)

Na dobok pár képet :)

Anya hagyjáál mááár még alszok :)
Kép

Azért se mosolygok:
Kép

Huncut mackó, nagy kópé lesz:
Kép

Ennyi volt, elfáradt a pózolásban:
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Először is:
édesek a képek!!!! Nem térek ki minden gyerkőcre, mert csak ismételném önmagam soronként.

Hogy bírjátok ezt a meleget? Én kivagyok tőle. Vonszolom magam, alig kapok levegőt és elfáradok nagyon hamar.


Kora: ne várj 5 alkalom után csodát! :P Úgy tudom, hogy ha folyamatosan csinálod, akkor legalább 1 hónap kell ahhoz, hogy nagyítóval észrevegyél valamit. Én is így vagyok amúgy a konditeremmel. Már voltam 3x és ki vagyok akadva, hogy mit csinálok rosszul, hogy se egy kilót, se egy centit nem mentem lejebb. Grrrr!!!!
Levike hogy van? Már ott van a kis haverja? A Koni minek a megfelelője? Tök édes lehet. :)
Igen, anyósom vigyáz rá. Bár vasárnap rendesen összevesztem vele, mert Kopi ebéd helyett csokit kért volna és hisztizett ezerrel. Beállítottam a sarokba, anyósom meg kivette onnan, mondván sír a gyerek. Na nem kellet több, elszállt az agyam, hogy felülbírálja a döntésemet, holott ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN vagyok az anyja. Kiabáltam vele, hogy inkább arra figyelne oda, hogy ne legyen olyan kosz otthon, hogy minden hétvégém azzal telik el, hogy takarítok (mert sajnos azzal telik a nagy része), meg hogy én vagyok az anyja, Gyula az apja és fogja már fel, hogy ő nem bírálhatja felül a mi döntéseinket, mi neveljük. Totál ki tudok akadni, hogy azt hiszik, hogy okosabbak a szülőknél, meg hogy a hülye szülő nem tudja nevelni a saját gyerekét, stb... Amúgy Gyula is állandóan veszekszik vele ugyanezen okokból... No mindegy, hagyjuk (bocs az ismételt kiakadásért, de nagyon bosszantó).

Eszti: járok a terembe, csak délután, meg szombat délelőtt, mivel dolgozok. Délután 17.30-18.30 között érek valamikor oda, szombaton meg 10.30-ra járok. Nem mondom hogy megy... A hasizom még mindig katasztrófa, a leggázabb, hogy nem tudom felemelni a lábam 2-3 mozdulat után. Meg leesik a vérnyomásom, akkor beszédülök, stb... majd megszokom, de elég reménytelennek érzem magam, pedig tudom, hogy idővel (!!!) majd belejövök. :) Nagyon szép Álmosbaba, tényleg nagy kópé arcocskája van. :) Meg lesz vele a "bajod", ha nagyobb lesz. ;)

Mérnökasszony: a kertesi női focicsapattal én is szemezek, főleg, hogy én 7 évig fociztam is (igaz, csak iskolacsapatban, de rendszeresen jártunk mérkőzésekre), no meg anno otthon a "bandával". :) Még az is lehet, hogy 28 évesen (na jó, majd jövőre, így 29) újra beállok focizni, de előbb mindenképp fel kell erősítenem magam. Ügyes vagy, hogy bevállaltad a kenuzást és a nomád körülményeket és hogy jól bírtad. :) Biztos, hogy nagyon jó program lehetett. :)

Ildi: GRATULÁLOK!!!!! Biztos nagyon szép lesz az esküvő és a baba is időben fog érkezni majd, aztán meg lehet a főbuli. :)

Twist: az, hogy korábban érzed a mocorgást... hát örülj, baj nincs, kiváltságot kaptál. :) Minden baba és mama eltérő.
Bölcsi: Veresen van ugye az egyetlen egy önkormányzati, ahová "csak" veresieket vesznek fel és minimum 1 évvel előtte be kell iratni. Vannak magánbölcsik, havi kb. 60e Ft-ba kerülnek.
Őrbottyánban van egy magánbölcsi (két intézménnyel), ott havi 28e Ft és nagyon aranyosak a dadusok, Kopi is oda járt és nagyon szerette. Amúgy meg szerintem is az a legjobb ötlet, ha bejelentkeztek anyudékhoz és oda jár majd bölcsibe, ám szerintem ott is egy évvel előtte be kell iratni. Mi pl. most májusban írattuk be az oviba, hogy 2010. szeptemberétől kezdhessen.

Van valami tippetek, hogy mit tudok csinálni, hogy Kopi merjen kakálni a bilibe, vagy a pelusba? Bocs, ha érzékeny a téma, de nálunk ez most nagyon aktuális. MÁR nem mer kakálni a pelusba, de MÉG nem mer kakálni a bilibe, úgyhogy az egy mindennapos szenvedés neki is, meg nekünk is, mert sír, rohangál, tornázik, stb. Aztán van, hogy ráültetem a bilire, de ahogy érzi, hogy jönne "kulabá" rögtön felpattan és folytatja tovább. Volt, hogy a szőnyegre elpottyantotta, volt, hogy rászorítottam a bilire. Nem tudom mit tegyek, nagyon sajnálom szegényt.
A szókincse nem igazán fejlődik (a változatosság kedvéért), bár mitől fejlődne, ha egész nap megy a tv, anyósom meg szinte csak azt ismételgeti amit Kopi mond (azaz minden teJa meg pisi)...
Úgyhogy erre is szívesen fogadom a tippeket, tanácsokat. Mesét olvasunk neki, sokat beszélünk hozzá, mutogatjuk a dolgokat, stb. Paci és traktor még mindig megy, meg a csihu, tütü, vau, a motorra azt mondja, hogy bummbumm, szóval semmi normális szó. Tippek? :)

Mennem kell, mindjárt vége a melónak és még van mit csinálnom.

Szép napot! :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Jaaajjj... bocsi

Gabi: sajnálom, hogy ilyen inkorrekt egy társasággal sikerült leszerződnötök és hogy ilyen kellemetlenségek értek. Az meg durva, hogy a légkondiért külön pénzt kérnek és hogy a nyanya önkényesen bement és lekapcsolta (meg ki tudja még mit csinált). Viszont örülök, hogy ennek ellenére jól éreztétek magatokat, hogy Andorka ilyen jól bírta és hogy szép volt a kilátás. A képeket meg várjuk!!!! :) Nemsokára futni fog, majd rohangálhatsz utána. :) Milyen érzés, hogy már tud sétálgatni? Mármint akár Andornak is, hogy elér már ezt-azt, amit nem szabad?

Tényleg mennem kell...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szilvi,
bele fogsz jönni. hidd el :)
én pl még a felülést nem bírom, mert ugye a hasizmaim szét vannak válva (vagy mi :) ) de kitartáás :)
vigyél szőlőcukrot, és nyomasd, hátha az segít meg igyál nagyon sokat.

Ja, bocs Kora, nem neked akartam írni hogy nem vagy nagy darab hanem Szilvinek :) de bizti Te se vagy az :D
Szóval neked is kitartás a tornához. én pl fogyni alig fogytam, inkább ugye izmosodok, és úgy formálódok. de szivesebben látnám én is a kevesebb kilót...de ehhez meg az étkezés is nagyon fontos.én meg alig eszek valamikor és ez a rossz... na mindegy :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Hát Manó felébredt fél3kor és azóta ha megveszek sem tudok visszaaludni... :? :x Gondoltam kihasználom az alkalmat egy kis gépezésre. :)

[quote] írta:n amugy meglennék enélkül, egy csini kosztüm,2 tanu utána egy vacsi és kész, de náluk ezt igy nem lehet

Ildi ilyenben még én is benne lennék, de nálunk ugyanaz lenne, mint nálatok, kicsivel nem lehetne megúszni, így inkább nem lesz! :) (ki sem bírnék nagyobbat!)
A babaprojectnek gondolom még most fogtok neki. Hájrá!!!!! :D

Húú Mérnökasszony, jól megjártad akkor a fogászatot! Azért nagyon ügyi vagy!! Én pont ma voltam, ínygyulladásom van + kiesett egy tömés. Betömte + paradontax és utamra lettem bocsájtva. Terhesen szerencsére én is megúsztam mint Twist.
Kenuzás nagyon jó lehetett és tényleg ügyes vagy ahogy bírtad! :)

Álmosnak már nincs olyan újszülött pofija, nagyon édes és szépül is! Nagyon szeretem nézni amikor alszanak, szerintem akkor a legszebbek! Gyönyörű pofijuk van! Azon a képen ülve alszik???
Na igen Álmos is jó kisfiú akkor éjjelente, mint Andor. Irigyellek benneteket ezért nagyon!!!

Szilvi jó hallani rólad is! Koni a Konrád megfelelője. Levi olyan szinten van oda érte, hogy még enni sem hajlandó nélküle. Fél hogy egyszer csak eltűnik, amint nem látja már kiabál, hogy Koni vagy Konrád. Édesek!
Levi szerencsére elég sok szót mond és lelkesen ismételget amit hall tőlünk. Őszintén szólva ha anyósod nem foglalkozik vele ne is csodálkozz ha nem halad a beszéddel. Az nem tanulás ha megismétlik ugyanazt amit ő mond, főleg ha nem a helyes kiejtéssel ismétli. Már bocs hogy ezt írom. Ugyanakkor főleg fiúk között van sok aki későn kezd el beszélni. Most hogy elkezdett anyósnak szerintem rá kellene ugrani a dologra, mire ti hazaértek gondolom hulla fáradtan addigra ő is lefárad egy kicsit és gondolom már kedve sem sok marad.
Bilizés: passz. Mi még csak ott tartunk, hogy ismerkedünk vele, mi honnan jön, van olyan, hogy bili meg wc. Lelkesen ráül mind a kettőre nagyon tetszik neki, de persze nem pisil bele. 1x szólt, hogy pisi, ráültettem a bilire, de felállt és inkább a kőre pisilt. :? Mondjuk nagyon nem sietős még. Erőltetni szerintem semmiképpen ne erőltesd a bilit. Úgy értem írtad, hogy rászorítottad. Le szoktátok szidni ha nem kakált a bilibe, vagy amikor a szőnyegre kakált mit mondtatok neki? Gomdolom szidni sem szabad érte csak szépen mondani, nem? Ne elgyél idees miatta, azt ő is érzi. Ildi biztos többet tud erről mondani. Vagy vannak esetleg olyan bilizős mesék, lehet jók azok is. Vay olyat meséltek?
A nevelésbe beleszólás: :twisted: :twisted: :twisted: Anyuval volt már sok vitám emiatt, lassan megszokja, hogy nagyszülő nem szülő. Persze ha kényeztetésről van szó akkor ő nagyszülő.... na mindegy nálunk alakul ezen a téren a helyzet és ugyebár nem is lakunk együtt. Lehet anyósod azért érzi így, mert sokat van vele meg együtt is laktok, nem? Bár ha ott vagy és nevelsz nem lenne akkor sem szabad felülbírálnia!
Ilyen hamar leesik a cukrod? Akkor tényleg hordj magadnál szőlőcukrot!!!!! Lehet hülyének néztek, de én tényleg úgy érzem vmi változásnak kellene már lenni a "pici" testemen.....ahh lehet tényleg türelmetlen vagyok. Remélem változás előbb eljön mint a lelkesedésem vége. 8) :oops:

Képzeljétek Koni most jött haza Dániából, a sulival voltak ott vmi focis versenyen. Hoztak Levinek olyan kupás kis focilabdát és hihetetlen, de az első dolog amiért teljesen odavan! Még nem láttuk lelkesedni így semmiért (igazából semmiért nem lelkesedett eddig 2 percnél tovább), ezt meg le sem akarja rakni, ölelgeti és mondja, hogy enyém, még az ágyba is kötelező volt vinni! Aranyos volt! Kiváncsi leszek meddig tart a lelkesedése!

Na mostmár megyek, legyetek jók, nem tudom előre hogy tudok jönni. Csütörtökön bemegyünk Pestre állatkertbe.

KépKép
kora
 
 


Kora: a leszorítást ne úgy képzeld el, hogy erővel "márpedigottmaradszéskész" teszem, csak amikor látom, hogy már jön a kaka, akkor nem engedem felállni. Aztán amikor már majdnem kicsúszott (bocsi mindenkitől, ha túl közönséges vagyok), akkor már nevet ő is és tapsol, ahogy mi is. Meg a "leszorításnál" is dicsérem, hogy "ügyes vagy, a bilibe kell, nyomjad", stb... NÉha lehet kicsit rosszul v. kétértelműen fogalmazok. Erőltetni nem szoktam, kivéve, ha ezt annak hívják. Egyik barátnőm mondta, hogy az ő fia is átesett ezen, pár hónap alatt kinőtte és már bilizik rendesen. Az a fura, hogy a pisinél seperc alatt rászokott most és már nem hajlandó pelusba pisilni, még az utcán is le kell húzni a pelusát és a fához pisil, mert különben hiszti van. Néha néznek az emberek, de nem érdekel. Levi egyfajta bátyónak tekinti akkor Konit. Aranyosak, hogy hoztak neki ajándékot. Nagyon édesek lehetnek együtt, mint a tesók. :) Csinálsz majd képeket? Ja, még annyit, hogy ha máshová megy, akkor nem förmedek rá, hogy rossz vagy, stb... hanem mondom neki, hogy semmi baj, de legközelebb a bilibe vagy a pelusba próbálja meg csinálni. Ha leszidnám, akkor még jobban félne kakálni - szerintem. Anyósom mindig is ilyen volt, mondta Gyula. Mindenkinek a gyerekét nevelni akarta, csak épp a sajátját nem nevelte igazán. No mindegy, jövőre mindenképp külön szeretnénk menni. Tegnap viszont felmosott, tegnapelőtt meg kimosott egy adagot, amit bekészítettem a gépbe. Haladunk, lehet hatott a veszekedés, bár kiváncsi leszek meddig. Igaz, többet nem csinál, bár az is lehet, hogy túl sokat várok el tőle (amit én megcsináltam, amikor otthon voltam).
Jó állatkertezést holnapra, mi is szeretnénk menni Kopival. Aug. 10-23-ig szabin leszek, úgyhogy valamikor benézünk, de még nem tudjuk, hogy apával-e, vagy nélküle... és SOK-SOK képet kérünk szépen! :)
A tornát ne add fel, ne legyél olyan, mint én. ;) Eljön a hatás, csak a kezdeti reménytelenségen kell túl lenni (mondom ezt magamnak is!!!). :)

Esztó: tegnap már elég jól ment (kopp-kopp-kopp)... legalábbis az előzőekhez képest. Már meg tudtam csinálni majdnem az egész felülést... na jó, persze nem úgy, ahogy pl. Kata csinálja meg akik már régóta járnak, mert azért a gyertyásnál még a lábam nem tudom úgy kinyújtani és van amikor még leesik a lábam és szó szerint nem bírom már felemelni, de haladok-haladok. Olyan 1,5-2 órát szoktam ott lenni. Tegnap sokan voltunk, 7-8-an. Kicsit még szégyenlős vagyok a többiek előtt, de mosolygós, aranyos lányok járnak oda, meg egy kissrác, szinte mindenki jófej, úgyhogy kicsit oldódok már és biztos ez is sokat számít. Iszok rendesen, melóhelyen 1,5 literre szoktam rá, hazafele meg a terembe menet olyan 0,5-1 litert iszok meg, a teremben meg olyan 1 litert, szőlőcukrot is eszek már. Izomláz még nincs tegnapról, majd holnap lehet lesz.
Téged császároztak? Még annyit a tornához (aztán abbahagyom), hogy minden adatom normál, bár az izomtömegem 38,8 és 38-tól atléta típus van, amit nehéz elhinni, mert én nem érzem magam izmosnak. A testzsírom a 21-32 között 25,6-on áll, a vizem meg 56-on a 30-61 között. Úgyhogy célom a 21-es testzsír és a 40-es izom. :D
Álmosbaba hogy bírja a meleget?

Nyah, dolgozok egy kicsit, már fél órája bent vagyok és még semmit nem csináltam. :)

Szép napot!

Tappancs? Prüntyi?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi megen kertesen vagyunk :)
11-kor megyünk át a Fanninál fél évvel idősebb Blankához, nagyon helyes kislány,már rég taliztunk aztán du.Alma de ezt már emlitettem talán :D

Szilvi: Én amit nagyon tudok ajánlani az az Elmo : Felejtsd el a pelust, Elmo! dvd, ha kell, kiirjuk és bedobjuk Nektek, szerintem szuper és hatásos.

Illetve nálunk az volt,h pelust kidobtuk,nincs több , ennyi,(a cumisüveggel együtt és egyszerre amiböl vizezett este) pisi ment wc-be (Fanni sose bilizett,nem tetszett neki,egyből wc) és ugye kakilni addig este kakilt mikor rákerült a pelus, igy 3 napig nem kakilt , de nem is mondta,nem kinlódott,nem kérte a pelust sem csak nem kakilt.

3. napon kezdett zavarni, akkor kapott egy Activiát, 1-2 kanál szilva lekvárt és egy fél pohár langyosabb vizet, volt is kaka másnap ,igy azon ekkor túl is jutott,h wc-be kell kakilni és azóta sincs semmi gond.

Konkrétan integetünk a kakának,hogy sziasztok,menjetek úszni a kakauszodába de ez már egyéni szociális eset :D:D:D

Esztó: Nagyon jók a képek,helyes srác lesz Álmos :)

Megyek mert lent kiabál nekem :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :)

Gyorsan reagálok,aztán válogatok nyaralós képeket :)

Menyasszon,
"kakauszoda" :D:D:D Hát ezen jót röhögtem :) Jó Almázást Nektek mára. Mi most ezt kihagyjuk, majd inkább vmi szabadtéribe mennék Andorral - bár sztem a benti is jól bírná igazából,hisz voltunk már korábban babakoncerten is a müpában. Sebaj, majd legközelebb.

Szilvi,
Bili témában sztem a többiek már elmondtak mindent amit lehet. Neme nincs egyéb ötletem,na meg még tapasztalatom sem.
Nem csodálom,hogy kibuktál anyósodon a felülbírálásán :evil: :evil: én is elbeszélgettem volna vele. Nálunk szerencsére jó a helyzet,remélem nem is lesz semmi gond továbbra sem.
Kitartás Neked is a tornához! Ügyes vagy,hogy így tolod még meló után is. Én csak itthon csinálom, de most volt egy jóóó hosszú szünet, sztem vagy 1 hónapot nem csináltam semmit :oops: érzem is. De tegnap ismét elkezdtem, meg majd próbálok napközben tolni egy kis leg magicet, mert estére mostanság már nincs kedvem még ezzel is szenvedni miután letettük Andort. Akkor már a drágámmal szeretnék foglalkozni. De tegnap együtt tornáztunk és mondta is neki,hogy így sokkal könnyebb. Meg volt egy időszak nemrég,amikor benyomtuk a bébiőrt és kimentünk este tollasozni. Na azt is csíptem, mert én régen teniszeztem és nagyon szretem ezt a mozgást. Szerintem jól meg tud mozgatni és szórakoztat is :)

Kora,Esztó, naketek is kitartás És persze ti is ügyik vagytok! ;)

Álmos nagyon kis tündér a képeken. Már szívesen megnézném élőben is ;)

Kora,
Jaj de imádnivaló lehet Levi a kis kupájával! :D Hozz képeket, mert már rég láttuk!!! :)

Mérnökasszony,Twist,
Hogy vagytok pocisok? :) Hogy bírjátok a meleget?

Mi megyünk pénteken balcsira - szerintem most több hétvégén is lent leszünk,amíg ilyen jó idő van.
Töltöttem fel ismét videókat, meg a linket ide tettem alulra,szóval mozizhattok

Mi kedden voltunk Andorral gyógytorna kontrollon, csak mászatnom kellett egyet a földön. Nagyon elégedett volt a nő és legközelebb majd akkor kell menni ha már maga elindult, mert akkor megnézi,hogy szépen,helyesen teszi-e a lábait.
Nagyon sokat dumálgat Andorom mostanság. Láthatóan kommentál dolgokat :) kérdezek valamit és gagyog rá vmi baba választ. Nagyon bírom :D
Vannak új videók is, aminek a linkjét már ide betettem alulra :) (ha érdekel benneteket ;) )
Ezen kívül még amúgy szenvedek a kajáltatással :? még mindig a tápi a favorit. Hát még van 1-1.5 hónapja Andornak és utána kicsit lehet állítólag szigorúbban venni és jobban kényszeríteni,hogy most pedig mást eszünk nem tápit. Hááát, nemtom. Nem szeretném ha megutálná az étkezést.
Darabosat továbbra is szívesen megenné,de nem tudja, akármekkora csipeteket adok neki, mret többnyire öklendezik, van,hogy hány is tőle :? Hát majd csak lesz valahogy. Amúgy most szerintem jön a többi alsó metszőfoga is. Nagyon zuhog a nyála megint meg duzzadt is az ínye.

most ennyi, kotorászok pár képet :)
Pusszantás mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?