Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tudtam, hogy a tiéd lesz!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


És egyébként várom azt a sok rengeteg fotot amit szerinted meg unhatok!!!! Bár szerintem nem fogom!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D DE majd meglátjuk!!! Apácskával mész vagy egyedül???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Bridget :D
Szia :D
Most olvastam a blogodat, annyira szeretem,nem lehetne ,hogy egész nap csak írj? :lol: Egy írónő veszett el benned.Amúgy te hány évet is éltél Japánban?
Csak ámulok,remélem jól fogjátok érezni magatokat NY-ban is,de nekem a képes beszámolóid után már hiányzik Tokyo :D Apácska amúgy volt régebben még külföldön munkaügyben,úgy értem ott is élni,nem csak átutazóban?
Holnap küldöm a képeket,ma már nem érek rá,mindjárt ki leszek túrva a gép elől :evil:
De jók a vonalzóid,főleg az ovus.

Hogy őszinte legyek az elején untam a tengeren,Reni is,hiányoztak a barátnői.Utolsó előtti napon éreztem,hogy még maradnék,de aznap,mikor indultunk haza,fénysebességgel pakoltam.Egyszerűen nem vagyok az az egy helyben ülő típus,egyfolytában menni szeretek,mentünk is kocsival minden felé esténként,utólag néztük itthon,hogy 300 km-t kocsikáztunk csak a part menti üdülőfalvakban.Napozni nincs tűrelmem,nem is bírom a meleget.Főleg az intimitás hiányzott,nem kimondottan a szex,de itthon Reni esténként lefekszik és kettesben vagyunk.Ott meg a hotelben 1 szobában összezárva...
Balcsit,igen,jobban szeretem,nem tudom miért.Főleg a sült hal hiányzik,imádom,kizárólag csak azt eszek ott.Lemegyünk pár napra majd augusztusban oda is.

Fura lesz,hogy ezentúl nem te fekszel le hamarabb,hanem mi :lol:

Nóci,
okés,csak nem tudtam,hogy az a mailcímed a valódi vagy sem :D Holnap küldöm neked is a képeket.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kitty,
feltétlenül gyere holnap a hírekkel :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szép jó reggelt!
Nekem ez az éjszaka valami borzasztó volt! Nagy nbehezen elaludtam a szökés után kb fél 12-kor majd 1-kor ébresztő, hogy pipilni kell és ég a gyomrom mint állat! Na ezután óránként keltem pipilni és most már 4-31 óta fennt vagyok és csak forgolodtam! És rettenetesen fáj a szemérem csontrom! Erre csak én vagyok ilyen érézkeny vagy ez mindenkinek így fáj???????? Mert ez baromi nehéz! Komolyan mondom én se hányos nem voltam se semmi, de ez már túlő a célon!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil SEhogy nem jó feküdni se! Ülni még csak hadján, de az se jó! pedig még minimum ki kell birnunk egyben 3 hetet!

Enis! Várom a képeket!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci ez normális hogy kezd fájni a szeméremcsontod,ugyanis kezd felkészülni a szülésre.Ne ijedj meg nem most,szerintem az a három hét meg lesz,ezt csak azért mondom mert egy kolléganőm is úgy volt hogy május elején mondta nekem fáj a szeméremcsontja erre 1 hónap múlva 35 hetesen megszült :wink:
Most ne hogy elkezdj aggódni még nincs itt az idő :!: :shock:

Enis fotók vannak a nyaralásról?Lehet írtad hogy vannak csak azén agyam olyan mint a szita vissza meg nem olvastam :roll: :oops:

Kitty anyudnak még mindig jobbulást :!:

Bridget,laptető :D :D

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap este elmentünk végre moziba :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Hozzá teszem, hogy a Mamma Mia volt az uccsó film, amit együtt láttunk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja, a Transformerst néztük, ami marhára tetszett nekem.... szegény fiacskámnak annyira nem, mert nagyon hangos volt neki, pedig a kardigánomat és a táskámat is rátettem, de szegény végig menekülni próbált az erős hangoktól :? :? :? :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu azt mi is meg akarjuk nézni :D Szegény Benőke :?

Kép
anyci
 
 


A csúnya nő kifogja az aranyhalat. A hal közli, hogy hajlandó három kívánságát teljesíteni, ha visszadobja. Úgy is lett.
- Először is szeretnék egy luxus lakást!
Megkapja.
- Továbbá szeretném, ha 10.000.000. euró lenne a bankszámlámon!
Ezt is megkapja.
- Tudod halacska, mivel csúnya vagyok és soha nem volt sikerem a
férfiaknál, utoljára azt szeretném, ha soha egyetlen férfi sem tudna
nekem ellenállni!
Így lett a csúnya nőből csapolt sör.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hosszú, átszerelmeskedett éjszaka után a fiatalember aléltan dől le a csaj mellé, akit az este csípett fel.
Körülnéz a szobában, és az íróasztalon meglátja egy férfi fényképét: -A férjed? - kérdezi idegesen
-Nem, te kis buta, tudod, hogy nem vagyok férjnél.
-Akkor a volt pasid?
-Egyáltalán nem - válaszolja a csaj a fülét harapdálva.
-Akkor meg ki az?
- Én, a műtét előtt...

"Nénike odamegy a sírásóhoz a temetőben.
-Neharagudjon aranyoskám, de megmondaná merre találom a 41es parcella 34-es
sírt???
-Höhö ezt bírom... elmászkálnak, aztán meg nem találnak vissza"

A nőgyógyász előadást tart rengeteg nő előtt:
- A kemény pénisztől méhrákot lehet kapni néhány éven belül.
Mire az egyik nő közbeszól:
- A puhától pedig idegbajt, azonnal.

Egy fickó sétál hazafelé a koromsötét utcán jóval éjfél után. Az egyik kapualjból megszólítja egy nő:
- Akarod, hogy tízezerért a mennyországba röpítselek?
A férfi még sohasem fizetett nőnek, de mivel kicsit szalonspicces, gondolja kipróbálja.
Odaadja a pénzt a nőnek, aki nem sokat késlekedik, lehúzza a sliccet és rögtön dolgozni kezd.
Ekkor egy rendőr kerül melléjük és megkérdezi:
- Maguk meg mit csinálnak itt?
A férfi kétségbeesetten válaszolja:
- A feleségemmel lejöttünk egy kicsit levegőzni, sétálunk egyet ..
Mire a rendőr:
- Nem gondoltam volna, hogy ez itt a felesége.
A férfi:
- Én sem, amíg ide nem világított a lámpájával!

Idős székely házaspár ül kint a teraszon békességben, mikor a néni megfogja a seprűnyelet és olyan irgalmatlan nagyot vág rá az öreg orrnyergére, hogy az felbukik székestűl. Felordít:
- Asszony, megőrültél? Miért kaptam ezt?
Mire a néni:
- Azon gondolkoztam, hogy ötven éve együtt élünk és miattad nem volt még egyszer sem egy jó szexünk!
Szép csendben üldögélnek vagy öt percig, mikor az öreg feláll és kegyetlenül hátbarúgja a nénit, hogy az legurul a teraszról .
A néni felül a muskátlik között és rábődül az öregre:
- Hát ezt most miért kaptam?
Mire a bácsi:
- Honnan tudod te, hogy milyen a jó szex?!

A kis Peti a nagymamájánál nyaral, és kint játszik az udvaron a szomszéd gyerekekkel. Egyszer csak beszalad a a szobába:
- Nagymama, hogy hívják azt, amikor két ember egy szobában alszik és az egyik felül van, a másik pedig alul?
A nagyi zavarba jön, először nem tudja, mit feleljen. Némi töprengés után úgy dönt, hogy őszintén válaszol:
- Hát, kicsim, azt úgy hívják, hogy szexuális aktus.
- Jó - mondja a gyerek és fut vissza a többiekhez.
Kis idő múlva ismét bejön:
- Nagyi, te engem félrevezettél! Azt úgy hívják, hogy emeletes ágy!
Ja, és a Pistike anyukája üzeni, hogy beszélni akar veled!


Főnök a titkárnőjének:
- Gizike! Miért javította ki az "e" betüt "a" betűre?
- Miért? Mi értelme van annak, hogy "feszmérő"?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsu!
Ne is aggodj az én lánykám sem rajong a moziért!!! Pláne miota megnéztük a Marly meg én című filmet!!!! Szal mozi egy jó darabig kilöve!!!!!
És a vicc??!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyci! nem ilyedtem meg csak az a baj, hogy ez a fájdogálás már tart egy pár hete és már kezdek kicsit aggodni! mert ma mikor feláltam a reggelitől az asztaltól marha ghyorsan vissza ültem, mert a seggemnnél lévő csont ugy belefájdult, hogy hirtelen fényes nappal csillagokat láttam és még a könny is kicsordult a szememből! Szal fáj egyre jobban!
És most nehogy megszülessén még a lánykám, mert az gáz lenne, mert a mostani fizum épp arra volt elég, hogy a számlákat befizessem és a kéményhez kell még egy átkozott cső ami nem 2 FT!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Amin persze megint kiborultam!!!! És apácska közölte, hogy túl siros vagyok mostanában és majd az o kicsi puncija meg cicamicéja tiszta anja lesz, mert olyan kis nyafka lesz mint Én!!! Na kasa!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Laptetut loptam 8) :oops: :lol: Hat egyenlore nem sikerult sok kepet csinalni a parkrol...de nem is tudom amit eddig lattam Varosliget nekem jobban bejon :roll: Egyedul mentem mert apacska melozik :? Haat en nem tom ezek az erzesek normalisak-e en meg sosem voltam ilyen "idos" kismami :roll: de 3het es azert a gyonyorert ami utana jon :wink:

Anyci
LOptam a laptetut :oops: lattam,hogy jon es gondoltam beteszek valami kepet :wink: Hogy vgy? :idea:

Zsu
Mamma Mia-ra meg en is emlexem amikor mondtad mert ugy masfel honapja vegre a te ajanlasodra en is megneztem :wink: Jaj benokenek nem tetszett annyira :? :oops: hallottam,hogy jo film de nekem nem a stilusom :? talan most igy,hogy ajanlottad megnezem :wink:

Pendi :?: :?: :?: :?:

Enis
Koszi a bokot de szerintem meg tul sokat irok :oops: es neha az az erzesem olyan dolgokrol ami mast nem is erdekel :oops: de megnyugtattam magam ha ez igy van majd atugorjak azt a reszt masnem :roll: 9evet persze ebbol egyszer elhagytam 6honapra az exemmel...meghat eleinte 2-3honapot voltam kint 1et otthon...de 5-6eve eleg folyamatosan :idea: Hat nincs valami jo benyomasom igy elsore NY-rol :roll: de ezt csak halkan emlitem meg :oops: Muszaj pozitivnak lennem mert ha tetszik ha nem 1-2evig tuti itt leszunk :? Japanrol meg majd meg mutizok kepeket tovabbra is mert van am rengeteg :wink:
Apacska itt amcsiban jart suliba...altalanos sulit itt kezdte mert a szulei vilagjarok voltak...aztan visszamentek japanba es egyetemre szinten ide amcsiba jart.Ugyhogy o mar elt itt amcsiban es neki tetszik.2000-ben jott vissza egyetem utan japanba es most mar 9eve ott van szal en megertem akart egy kis valtozatossagot :roll: Koszi a vonalzi dicsiket 8)
Hat igen en mondjk pont az ellenkezoje vgyok neked en meg imadok napozni es csak fekudni a parton :oops: 8) :lol: :oops: nem vgyok az a maszkalos tipus :roll: az intimitas meg jah gondolom igy mar azert mas :roll: Balcsit en is imadom 8) de idem asszem kimarad :( halat nem eszem de ha ennyire szereted japanba kimehettek 8)
Hat igen mostantol mire en kelek ti mar itt vgytok es en leszek a jo ejszakatos :lol: var tegnap ez elmaradt :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nóci akkor azért csak rakd össze a motyód mert lehet pár hét és jön a csajszi,csak azért mondom mert mint említettem a kolléga nőm is így volt :roll:
Persze hogy sírós vagy dolgoznak a hormonok ezerrel és aggódsz is a vérnyomásod miatt meg minden másért :roll:

Zsu ezek frenetikusak voltak,szét röhögtem magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Brid! Jó reggelt!
Szual aszondod, hogy a városliget jobb??? De azért én kivi vagyok ám a képekre! Na majd késöbb megnézem a blogod, hogy írtál e valami és van e kép! Szegény apácskád már melozik is! Aszittem, hogy azért lesz egy kis szabad időtők elötte csak 1-2 nap legalább! Kecorol van kép?? Arról is kérünk képet!!!
És igen! Néhány hét és óriási gyönyörben lesz részem!!!!!

Anyci! Utálom ezeket a hormonokat! És amugy most lehet hülyén hangzik, de csak a csaszi miatt vagyok feszkos, mert attól félek, hogy mi lesz velem ,ha csaszizni kell! na attol rettegek és mindig mondom a kis punimnak, hogy csak maradjon is igy ebben a pozicioban!!!! Nem kéne, hogy faros legyen!!!!!!!!! és asszem halgat a mamikájára!!!!!!!!!

Épp lecsot készülök elrakni! Van valakinek jó kis tippje, hogy hogy a totál jó?? mert itt a neten minden van, de ghyözzek válogatni, hogy na most tényleg meliyk recept az igazi!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Bridget!Köszi jól vagyok a gyogyók már hatnak és kezdek egyre többet nevetni de a pocakos nők látványa még mindig zavar de ha már én is az leszek akkor elmúlik.Csak már ott tartanánk :roll:
Azért NY más mint Japcsi,ugye?Majd a képeket megnézem ha már vannak a blogodban :D

Nóci én is félnék a csaszitól :? de csak nem kell ha már most befészkelte magát a jó irányba :wink:

Kép
anyci
 
 


Anyci! Hát igen be van fészkelve legalábbis az uhuk szerint, de tudod addig még sok víz lefolyik a dunán és bármikor megfordulhat!! De remélem ez nem történik meg!! Legalábbis velem nem!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Kepek vannak de meg nincs fent majd delutan megcsinalom most nincs energiam...este 8kor lefekudtunk aludni es hajnal 2tol megint fentvgyunk :x ugyhogy most 10ora de en mar almi vgyok :oops:
Lakasrol meg nem csinaltam fotot de majd fogok a parkba meg mire legyalogoltam ugy elfaradtam az elejebe bementem de beljebb nem mert marha nagy az is :?

Apacska itthon meg szabadsaaag aaaah itt ezek nem ismerik ezt :twisted:

Anyci
Pocakos nokrol ne is beszeljunk :oops: eddig is mindig lattam vgy 3mat de itt :shock: minden 3.no pocakos :x :roll: Javulgassal szepen :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Olyan furi lesz most hozzá szokni, hogy ilyenkor eddig te készülödtél a lefekvéshez és most lassan mi készülünk oda!!! :roll: :roll: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Akkor jó messze laktok a parkhoz! És igen hallotam, hogy nagy a park!!! És tényleg ott van a parkal szemben egy nagy szálloda mint a filmeken??? Vagy azt nem nézted??
És amcsiba sem ismerik a szabit???? De egy könyörtelen népség!!!!!!
És hát ott azért látsz sok pocakost, mert ott eleve nagy a nép sürüség! És itt te is az leszel!!!!!!!!!
És mi lesz, ha lejár a 6 hónap vizum??? Beszéltetek erről??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Hat gyalog mentem ezert vett annyi idot a dolog...a 24.utca korul lakunk es az 57.utcaig kellett asszem legyalogolni kozben nezelodtem de amugy 3metromegallora van ugyhogy legkozelebb metroval megyek :wink: a szallodat nem figyeltem de csinaltam par kepet majd este felteszem mert most vasalnom kell aztan vasarolnom menni es foznom is :?

Szabi apaeknal eddig se volt ez a ceg ez mar csak ilyen :twisted:
A nepsuruseg japoban is nagy megsem lattam ennyi kismamit :roll: Mikor megerkeztunk en mondtam apacskanak van 6honapja lepni...ennyi :roll: nem szabad ot pussingolni tudod ezt mar mondtam... :roll: majd megteszi a elpeseket remelhetoleg mert itt csak is miatta fogok maradni...hatam kozepere sem kivanom NYC mint otthont :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na mi a túró!!!
Mondom én ki hal a topik!!!!!!!!!!!

Na mi ma megjártuk az ügyvédet! Kell még néhány papir és elvileg 21.-e körül inditunk!!! És ha minden ugy jön össze ahogy mi elgondoltuk akkor minden ugy lesz szép ahogy az kell!

Brid! Hát kivi vagyok, hogy apácskád mit lép ezalatt a 6 hónap alatt, de az tény, hogy én nagyon szurkolok!
Na majd késöbb rámegyek a blogra mert kivi vagyok nagyon a képekre, de lassan indulunk fogászatra apával! Már megint!!
És mi finit föztél???
És hidd el apa majd a végére belehuz minden téren, csak noszogasd de csak is okosan és ügyesen!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Tegnap barátnőmékat hívták a magzatvíz eredménye miatt: sajnos Down-kóros a picibabájuk. Ma voltunk a leltért a MÁV-ban, és az ottani genetikus szerint 100 %, hogy Down-kór. Plusz még valami betegsége van, ami miatt nem fejlődik olyan ütemben, mint kellene. Voltunk Czeizelnél is, hátha több szem többet lát.... de sajnos ő is csak azt tudta mondani, hogy a leletek alapján beteg a pici. Szóval péntek reggel kórház és be kell fejezni a terhességet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Czeizel szerint már a kombinált teszt eredménye sem volt már a legjobb, ami már indokolta volna régebben a magzatvíz vizsgálatát. És akkor már régen túl lennének ezen az egész tortúrán. De három hónap múlva Czeizel vissza hívta magához barátnőméket, és azt mondta nekik, hogy majd ő csinálja végig a következő terhességet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Zsuzska,
ez szörnyű :( Sok kitartást kívánok nekik.Azért jó,hogy észrevették,barátnőm uncsija Down-kóros,hát nem könnyű senkinek a családban.Mióta nagykorú,nehezebb vele :(

Tényleg nagy a pangás,én tegnap nem értem ide,a férjem sokat van itthon mostanában,ez jó is,nem is :lol: Jó,mert jó,de nem úgy tudom végezni a dolgaimat,mint amikor nincs itthon.Ma sem engedett porszívózni,mert őt idegesíti a zaj :evil: :shock:
Ma már volt egy adag égszakadás is,most megint nagyon jön az eső,egészen szeretem az ilyen időt :lol:

Lányok,aki kérte küldtem a képeket,de épp csak hogy túléltem :oops: ,van 3 különböző mail címem,egyik ma nem működött,a másik szerint 2 kép nagyobb,mint 3 MB(azelőtt hármat gond nélkül csatolt),szóval....az agyvérzés határán vagyok(még) :lol:

Nócika,
mi van megint apa fogával?Vagy most neked kellett menni?[/b]
enis
 
 


Kitty,
mit mondtak tegnap???

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
most nézem a blogodat,jó ötlet,hogy kitetted a NY-i időt is,most nézem,hogy csak 10 óra,akkor te valszeg még alszol :lol:
Már épp gondoltam,hogy hol lehetsz?:lol: Hát nem Japánban :lol:

Értem akkor, arra voltam kíváncsi,hogy apácskának mennyire "idegen" a hely,de akkor egyáltalán nem az.Rossz benyomást sajnálom,hátha idővel változni fog,főleg ha lesz ismerős,meg majd jobban megismered a környéket.
Bár ki tudja...amúgy Japánban hogy volt,ott egyből tetszett?

A képeket meg majd várom ,hogy lássam Japánról

:wink: Érdekes,hogy ezt érzed a bloggal kapcs.,szerintem meg aki olvassa,az azért teszi,hogy jobban megismerjen téged.Így meg nem unalmas olvasni bármiről és bármennyit is írsz 8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!!!

Milyen az a nyákdugó???? Mert nekem kb 1 óra alatt lett a tisztaságimban egy olyan sűrű fehér folyás amit nem tok hova tenni!!! Szal lehet beparáztam???


Enis! Az én párom is ilyen! Hogy mikor Ő itthon van ne csináljak semit, de amugy se mert pihennem kell ami igaz is csak akkor kérdem én ki csinálja meg?? Bár egy szavam nem lehet mert mosogatni utzál, de miota hazajöttem a korházból azóta nagyon berögzült neki! DE azért mindennel ráérünk mondja Ő!
Itt is nagyon jó idő van! Amennyire rosszul voltam tegnap ma annyira vagyok elememben! Ma apával voltunk a fogászaton gyökérkezelik neki! Én is megyek a jövö héten mert van 2 lukas fogam amit be kell tömni! Mig nem fáj addig!
és fogászat után meg tettünk el lecsot télre! Apa pucolta vágta én meg föztem és izesítettem! Amit eddig sosem csinált, hogy oda áll és segit! Szal apa ma büszke lehet férfiúi büszkeségére!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na hali...gondoltam visszaolvasok de asszem nem kell sokat :roll:

Noci
Hat haldoklik pedig en is azert 1nap 1szer benezek...tobbszor egyenlore nem megy :roll: ma is mennem kene telefont nezni de ma nincs kedvem kimozdulni :? Mostam most meg ebedido ennem kene,aztan hajat festek,kormom megakarom csinalni...kicsit szeretnem magam rendbe tenni mert levgyok pukkanva :oops: Jah es hajtogatnom kell meg talan vasalok bar azt lehet ma kihagyom mert tegnap 2oran keresztul vasaltam :twisted: mondjuk a vegere egesz jol belejottem 8) :lol:
Kenytelen lesz lepni...biztositast csak turista biztositast tud nekem kotni ami surgossegi esetekre jo azaz ha en megyek uhu-ra a cisztam miatt azt nem allja meg egy csomo mindent nem all..es ez is mind azert mert nem vgyunk hazasok :roll: aztan meg sorolhatnam mik meg dolgok de a lenyeg a lenyeg ez igy hosszu tavon nem mehet...en itt tuti nem maradok mint egy hulyegyerek logva a levegoben. :roll: Ebben a varosban csak akkor fogok eveket kihuzni ha azt a ferjemert teszem :!:
Paprikas csirket foztem...ez volt a legegyszerubb valasztas se fuszereim se vagodeszka se kes se semmi igy azert eleg nehez fozni :twisted: ma is sult csirkemell lesz krumplival parolt zoldsegekkel... :roll:
Fogorvos milyen volt? :roll: Ugyvedes dolgokhoz egy kalappal es koszi a drukkolast :wink:

Zsu
Ez szornyuuuu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kata barinom jutott az eszembe :cry: Tudod akinek a blogjat multkor is betettem :roll: Ok is voltak 8dokinal C-nel is :? es 20hetesen befejeztek a terhesseget :cry: ez volt december 20korul :roll: kivartak a 6honapot :arrow: es az elso olyan egyutletnel megint babas lett :arrow: :arrow: s hat a tobbit tudod most szult marciusban egeszseges babat :P tudom egyenlore nem nyugtatja meg ez a barinodet de majd idovel biztos jol esik neki hallani,hogy nincs minden veszve :roll:

Enis
Megkaptam a fotokat Ngyon jo a serod...es sajnalom,hogy nem lakunk kozelebb egymashoz mert jo lenne veled talizni :roll: es milyen szep hely az a vizipark naon tecc 8) azt meg,hogy csini vgy aszem mar nem is kell mondanom :wink: Igen meg szombaton kitettem a NY-i orat,hogy tudjatok kovetni hany ora is van itt :wink: ahh nehogy azt hidd hogy alszom 8) mar reggel 8kor reggelizunk apacskaval :D Japoban azert bementem egy supermarketbe megkaptam mindent...de mindent...kulfoldi dolgokat is bar a japan dolgok is ngyon jok de az oblitoben pl az amcsisat szeretem.Semmi problemam nem volt megtalalni a dolgokat....itt meg 4superbe voltam mar es meg mindig nem talaltam meg mindent :twisted: nincs semmi a szuperekben :x mosopor felejtsd el oblito....bezzeg japanban mindenki azt hasznalja mamint az amcsi oblitot na de valszinu csak rossz helyen jarok :roll: vasalashoz is van valami spre szeru valami ami a gyurottebb dolgokra van segiti a vasalast...itt felejtsd el meg megkerdezni se merem nehogy hulyenek nezzenek :oops: szal meg ha nem is tetszett japo elsore megkaptam mindent es nem voltam elveszve... :roll:
A blogrol meg azert az a velemenyem ami mert amikor elkezdtem tenyelg erdekes dologrol irtam es hogy jott az ihlet...de most nem tortenik "semmi" es azt gondolom ez igy nem erdekes :roll: de persze en ezt nem tudhatom egy biztos tegnap vgy 5-en megdolt a rekord a blogomon majdnem 80ember nezett be aznap :wink: ugy latszik sokan kivancsiak voltak a ny-i utra 8)

Hianyzok hol vgytok? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu sajnálom a barátnődet :cry: Tudom most ők min mennek keresztül,sajnos én is csak a mvízvizsgálat után tudtam meg hogy beteg a pici.Azt meg hogy mennyire volt csak boncolás után :cry:
Most sok támogatásra lesz szükségük főleg lelkileg :(

Enis miért nem fogtad be a férjed egy kis munkára :D Mondjuk nem sok férfi szeret takarítani,nem igaz :?: :roll:
Legalább te is csak pihiztél :D

Nóci lassan már paranoid gondolataid vannak :shock: Mi az a nyák dugó :?: :shock:
Amikor még pocakos voltam az én párom nem engedett takarítani,de nem hagytam magam mert mondtam neki valamit nekem is kell csinálnom erre megegyeztünk ő porszívóz én mosogatok meg a fürdőt takarítok lányom felmos meg port töröl.Így mindenkinek ki lett adva a meló.Most meg szinte megint mindent én csinálok :roll: :oops:

Kép
anyci
 
 


Bird! Köszi az infot! Akkor ez nem az!! Mármint ami nekem jött ki! Már kicsit kezdek beparázni! Lehet normális csak most olyan fura az érzés, hogy hamarosan kismamából édesanyává válok! És ez belül a lelkemet megtornáztatja! Hisz egész életemben erre a pillanatra vártam és most, hogy pereg az idő egyre jobban és jobban félek! Mi lesz, ha nem leszek jó anya vagy a párommal nem lesz utána olyan a kapcsolatunk vagy sok sok minden más érzés kavarog bennem!!! És ez olyan fura! Mondjuk egyik percben ezt érzem a másikban meg azt! Nem is tudom, hogy hányadán állok a dolgokkal! Bár lehet ez most normális, de mi van, ha kezdek bekattanni???
Főzni valóban cuccok nélkül elég nehéz lehet! Ésa ezek a dolgok hol vannak?? vagy csak még kicsomagolásra várnak?? Vagy el kéne menni shoppingolni?? De mennék veled!!!
Meg kell az a regenerácio! Vagy mért nem mész el egy szalonba?? Ennyi jár neked is nem??? Mig apa dolgozik addig te szépitkezel kicsit kényeszteted magad!!! Nem olyan luxus! Egy kis fodrász, pedikür, manikür szoli meg masszázs!!! Kell ez ma már mindenkinek!!!
Amugy ez a fogdoki valami uj nőci nem maszek akihez jártunk, de apa elment hozzá és aszongya negyon ügyes puni! Aszongya Ő tömte a csaj meg huzta!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Na persze csak viccelt! Túl gyors lett volna! Amugy gyökérkezelték a fogát azaz ma volt meg az első kezelés neki! Ugy hogy berre felbuzdulva jövö hét szerdán megyek én is hisz van 2 lukas fogam!!! :roll: :roll: :? :? :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget akkor még mindig nem sikerült mindent a helyére pakolnod?Már mint annyi dolog van még ami hiányzik meg még pakolásznod is kell :roll: Hát igen ez Amerika :?
Nem is akartok összeházasodni?Bocs hogy megkérdem :oops:
Még lehet felkell fedezned a helyet és valószínű megtalálod a megfelelő üzletet :roll:
Miért mondod ezt a blogodról,most is ugyan úgy érdekes amiket írsz mert olyan átéléssel írod hogy szinte magunk is úgy érezzük ott vagyunk :D Csak folytasd :!: :D

Kép
anyci
 
 


Nóci ez normális hogy ilyen gondolatok fordulnak meg benned de menni fog az neked,jön magától minden és tudni fogod mikor mit csinálj.Szerinted én 16 évesen mit éltem át?Aztán mégis sikerült és lett egy okos szófogadó,bár néha elég makacs,lányom :D

Kép
anyci
 
 


Anyci! Na erről beszélek! Totál parás lettem! Ami az eddigi életem során kimaradt azt most egyszerre bepotolom!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Anyci! Igen lehet normális csak én most biztos azon a ponton vagyok, hogy hülye vagyok!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És tudom, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, mert nem is lehet másképp!!! Nem igaz?? Ha másnak sikerül akkor nekem is sikerülni fog!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :roll: :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci ez az :D No para neked is menni fog :lol: Ez most csak egy kis pánik majd túl leszel rajta ha már a kezedben fogod a kis pinnást :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci! Igazad lehet!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Anyci
En bennevgyok a hazassagban de parom a vegsokig huzza...nem hisz a hazassagban de itt most sajna nem errol van szo hanem majd arrol,hogy egyutt tudjunk maradni :roll: A blogrol meg koszi...azert remelem lesz mirol irnom minden nap :roll:

Noci
A hajoval jovo dolgok majd 2honap mulva jonnek mert itt ideiglenesen vgyunk rtod max 2honapig :roll: de pl konyhai felszerelest nem sokat hoztunk mert majd itt veszunk ujat :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Basszus! Akkor valami megint elment a figyelmem melett! Mert az rendben, hogy ott max 2 honapig maradtok, de az hogy hajoval mennek a cuccaitok azt nem tudtam! Pedig bizti írtad!! Csak én vagyok figyelmetlen mint mindig!!!! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget hát azért sajnálom,bár én se vagyok nagyon házasság párti de nektek azért sokkal jobban megkönnyítene pár dolgot.Főleg ilyenkor amikor utazni kell és a biztosítás nem fedez nálad mindent :roll:
De ez nem az én dolgom és remélem nem haragszol meg rám hogy ezt írtam :shock: :oops:

Kép
anyci
 
 


sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, de valami elállítódott, és napokig nem tudtam felmenni a babanetre. Akár hányszor beütöttem a nevem, és a jelszavam, újra és újra kérte. Most lett megcsinálva. Most viszont nincs időm visszaolvasni.
De majd igyekszem jönni. Holnap hivatali munkaidőben benn vagyok, holnap után melózom. Azért megpróbálok holnap bejönni.

Puszi!
Vendég
 


Anyci! Te férjnél vagy vagy csak eggyütt éltek apácskával??? Mert mi csak együtt élünk, de az álmom, hogy egyszer egy gyönyörű fehér ruhában végig menjek a rokonok között egy vörös szönyegen és mindenki csak annyit mondjon, hogy hűűűűűű meg haaaaaaaaaaaa! És csak tátsa a száját!!! És ez számomra nem csak papirt jelent, hanem szerelmet!!! DE mindenkinek más a felfogása, mert apának csak papirt jelent meg fölösleges pénz kidobást! DE a minap a medencében közöltem vele, hogy én bizony csak ugy vagyok meghalni, hogy Gáspárné! :roll: :wink: És csak hümmögött!!! :wink: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Kismamis tunet...hat a pakolok akik jottek....meg a foto amit feltettem a kupirol :roll: az mind hajoval megy soot meg mndtam is,hogy nem akarjak az en cuccom elvinni merthogy apacska koltozik :roll: azert minden cuccunk nem ment repzivel igy is egy csomo cuccunk volt :roll:

Anyci
No para ertem en mit mondassz...es bar par honapja meg azert nyavajogtam apacska nem vesz el...miota viszont belement a lombikba azota nem is erdekel az egesz dolog mert nekem ennel ngyobb bizonyitek tole nem kell :wink: Viszont hat igen...megkonnyitene a dolgunkat sok esetben :roll: hat ez az o dolga fajjon emiatt neki a feje nem igaz :roll: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziijjjjjjjjjjjaaaaaaaaa Pendi!!!!! VBárunk ám nagyon!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Anyci,
te sem tudod mi az a nyákdugó vagy csak csodálkoztál,hogy mire nem gondol Nócika? :) Mert én aztán nem tudom,nem emlékszem,hogy nekem elment volna,nálam megindították a szülést :o Lehet még bennem van :lol: :lol: :lol:
Jó vicc volt,hogy segítsen a férjem :roll: Ha x-szer megkérném,megcsinálná,de én aztán nem könyörgök,mire megmozdulna,már végeztem is :D Bevallom,régebben mikor néha felporszívózott,miután elment itthonról,gyorsan felporszívóztam én is utána :oops: Mániákus vagyok,csak úgy jó,ahogyan én csinálom :lol:


Nócika,
persze,hogy rendben lesz minden :wink: Én is azt akartam írni,mint Anyci,hogy majd maguktól jönnek a dolgok és midnen jól megy ,az tuti.Te,szerintem egy kisbaba csak olyan pároknál rontja meg a kacsolatot,ahol vagy nem várták őt,vagy amúgy is gond lett volna.Titeket csakis mégjobban összekovácsol majd,meglátod,igazi család lesztek,és olyan édes lesz a párod,amint imádni fogják egymást a lányával. 8)
Nagyon aranyos,hogy mosogat helyetted :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Brid! Pedig láttam a fotokat meg olvastam is!!!!!! mondom én, hogy már nem vagyok koplett!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget,
én és a csinosság messze állunk egymástól
:x ,de azért köszi.2 kg-t híztam 5 nap alatt,kizárólag a hasamra :?
Közben mega férjem megjegeyzte,hogy sovány vagyok,akkora fenekem van,mint a lányunknak :shock:

Ó,biztosan időbe telik,míg rájössz mit hol találsz.Egy haverunk 2 éve ment ki a feleségével,nemrég írta,hogy képzeljük,találtak egy üzletet,ahol kizárólag román termékek vannak.Szóval idő kérdése az egész :lol:

Fúj,gusztustalan ez a nyákdugó :oops: Előszőr azt hittem Nóci párjának a kihúzott foga :lol: :lol:

Pendi,
várunk

:wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nóci mi is csak együtt élünk és a párom is azon a véleményen van mint a tied :roll: Azért megbeszéltük hogy ha 40 éves korunkig együtt maradunk akkor összeházasodunk :wink: Mi 5 éves korunk óta ismerjük egymást és a párom soha nem gondolta volna azt hogy mi összejövünk,pedig én azóta szerelmes vagyok bele de ő soha nem vett észre hiába csápoltam előtte :wink:

Enis én nem tudtam mi az azért néztem olyan értelmesen :oops: Nem emlékszem én se arra hogy a lányomnál lett volna ilyenem pedig spontán indult meg a szülés :roll:
Takarításban én is olyan vagyok ha nem áll neki valamelyik egyből akkor inkább én csinálom meg és úgy ahogy szeretem :wink:

Bridget ha neki így jó akkor okés,abban meg eleget bizonyította a szerelmét hogy a lombikba belekezdett veled :D

Pendi szia te is vagy?

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem jöttem (jó tudom, hogy mostanában minden hsz ezzel kezdődik), de tényleg bocsi!

Lényeg, anyu jól van, nem kap plusz gyógyszert, csak fájd.csillapítót, holnap lehet, már beszélni is tudunk, nemcsak szemkontaktus lesz. Továbbra is kérjük a drukkokat!
AMit az orvos mondott, már le se írom, egyrészt anyu megcáfolta, másrészt padlóra küldött.

Holnap ígérem visszaolvasok!

Puszi
Vendég
 


Pendi
Nem tudtam mar elkepzelni mi van veled :roll:

Noci
Na akkor csak emlexel ra :lol:

Kitty
Me mit mondott a doki :shock: anyudnak meg tovabbra is:
Kép

Enis
Szerintem csini vgy 8) a hasad nem latom mert takarja a fa :wink: Ezek a ferfiak nem normalisak...mondjuk az enyem nem mondja,hogy sovany vgyok es mindig a fenekem lotyogteti tudtomra adva,hogy nott es nem izmos :twisted: :oops: :roll:
Anyci
Hat neki igy jo jaah de azert nekem is mint minden nonek alma az a feher ruhas nap :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na akkor elviszem a leptetut ha mas nincs itt 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?