Új privát üzeneted érkezett!

Honey!
Mennek a drukkok, várunk este a hírekkel. Biztos minden rendben lesz!

Winona!
De jó nektek! Írigy-írigy. Mennék én is. Örülök, hogy Panna is élvezte a vizet.
Kérünk képet a falat bugyisról.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Szép jó estét!
Jöttem Honey híreket olvasni, és látom, hogy micsoda pangás van itt. :( Hol van mindenki?
Honey????

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok!

Hát, még túl korán mentem. :? Mondjuk gondoltam... mert tudom, hogy mikor fogant a bébi.
Viszont a jó hír, hogy jó helyen van megtapadva és hogy már a szikhólyag is nagyon erősen látszik a petezsákban.
2 hét múlva kell visszamennem, addigra már tuti lesz szívhang. (a dokim addig szabin lesz )

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

 
 

Szeder,
Remélem, még ágyba bújás előtt kibékültetek! :wink: Nem jó haraggal lefeküdni.

Humanka,
Gratulálok! Ezek azon ritka pillanatokat, amikor örülhetünk ennek az "áldásnak". Hajrá kistesó-project!

Minyu,
Neeeem, ami tény az tény. Juli pillája kutyafüle Csongiéhoz képest! :lol:
És már nekem is feltűnt, hogy milyen jól fotózol. Én sajna béna vagyok, vagy lemarad egy fej, vagy homályos...hát ez van. :)
Gratula az első szóhoz!!!

Kép
hbetti
 
 


Honey!!!
Ez is nagyon jó hír! Gratulálok!Jó helyen van a baba, szépen növekszik, lesz ott szívhang pár napon belül. Ha nem bírod ki a két hetet, jelentkezz be más dokihoz UH-ra.

Kép
hbetti
 
 


honey: supppper!!

csajok! ti már adtok joghurtot, tűrót sajtot a bébiknek?
én még félek elkezdeni.....de lassan el fogom..
milyen főziket adtok?pl. tök??csak megfőzitek és krumplival?
kéne egy két ötlet....

Kép
winona
 
 


Honey!
örülök nagyon!!! Szedsz vitamint?? Hát most jó lenne egy darabig valahogy több segítséget kérni, mivel Flóra már elég nagy súlyban van.. nem lenne most jó emelgetni.. - jaaa de azt mondják,hogy a második erősebb baba.. mindent kibír!! :wink: De azért vigyázz magadra!

Betti!
Julcsi nagyon szép kislány! Milyen formás kis husi combja van! Azok a szemek!!!
Ja békülgetünk! De most nem is baj,hogy nem olyan gyorsan.. - nekem most jó így.. néha kell ilyen-- állandóan nem lehet nevetni és jól érezni magad.. nem???
Egyszerűen már nem tudom magam úgy felhúzni dolgokon.. de komolyan.. de egyen elgondolkodtam:
-az "anyóst" ki találta ki :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Most nagyon nem szeressem a fejét.. olyan, mint a turmixgép.. kever-kavar-- pályát tévesztett asssszemmmm :lol: :lol: :lol:

Megyek hajat kell még mosnom.. :?
Holnap barátnézok a kismama barátnémmal -aki olyan helyes pocakos- ebédelni hívott magához engem és egy másik kedves ismerős csajt , Adélt is viszem természetesen.. -remélem azért tudunk egy kicsit csacsogni.. 8)

Jó éjt!

szeder74
 
 


Winona!
Gyorsan:
Én túrót már adtam neki.. gyümölcsökkel turmixolva, úgy, hogy kb egy púpozott evőkanál túró és sok gyümölcs.. és imádta! :wink:

szeder74
 
 


Jóreg :)

Honeymoon :)
No, hát ez remek hír :) 2 hét múlva meg tuti lesz szívhang már :)

winona :)
túrót és natúr joghurtot már kap.

Ma voltunk védőnéninél.
Sajna a mienk épp szabin van, igy csak gyors mérecckedést ejtettünk meg a helyettessel. 7500 gr és 72 cm. Szépen gyarapodott. :) Van más, aki szintén ilyen pehelysúlyú, vagy mi vagyunk lemaradva megint? :roll:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok megint!

Mit szóltok, milyen aktív vagyok?? :wink:

Pedig ezer dolgom lenne, nagyon takarítanom kéne, de nincs kedvem nekiállni. Aztán meg mire nekiesek, Dani felkel...

Honey, örülök, hogy most már boldog vagy és örülsz az újabb pocaklakónak!! Vigyázz magadra azért!

Betti, igen, én is bevállalnám a 2. babát még így is. Danival is főleg én foglalkozom, nekem ez így természetes. Kb. 2 év múlva majd ugyis ráállok a témára, és apa ugyis bele fog egyezni.

Valamelyikőtök kérdezte még a múltkor (bocs, nem olvastam most vissza ezért), hogy keresek e már melót.. Hát nem. Nem is szeretnék. Én jól érzem magam itthon Danival, jelenleg még azt sem tudnám elképzelni, hogy egy teljes napig a mamához leadjam és ne lássam. Még nem lennék felkészülve arra, hogy dolgozni menjek, és őt bölibe vigyem vagy bébiszitterre bizzam.. Nem vagyunk egyformák. Én annyira akartam már őt, és olyan rövid ez az időszak, hogy minden percét ki akarom élvezni.
Még amikor nyügös, akkor is!

Winona: Dani kefirt már kb 1,5-2 hónapja eszik! Imádja, szinte könyörgött érte kezdettől fogva. Persze eleinte csak az újjamról vagy a kanál végéről egy ici-pici nyalatnyit (ilyen magyar szó nincs is :roll: :wink: ) . Most már egy hónapja ő is kap túrót (gyümölcsel mint Szeder is írja), tejfölt, natúr joghurtot szintén gyümivel, kefírt továbbra is, aktíviát, stb.. Sőt.. eleinte ellene voltam, de 1-2x egy falatot kapott már az én májkrémes kenyeremből is!

Lényeg, szépen lassan kell mindent kipróbálni. A tejtermékekkel akkor kell várni, ha van a családban emiatt allergia.

Tartottunk egy kis családi összejövetelt, névadó címszó alatt. APa nem akart beleegyezni a keresztelőbe, viszont én szerettem volna mindenképpen valamit. Így lett névadó. Hát kissé tartottam tőle, mert érdekesek a párom családi viszonyai.. Egy ismerősnél tartottuk az ebédet a Balatonon egy csárdában. Hát naggyon jól sikerült. Dani szuper jól viselte az egész napos macerát, és nagyon nagyot mulatott :lol: Tetszik neki a jó kis cigányzene :lol:

Majd lekicsinyítem a képeket és hozok belőle.

(ja, a helyzet érdekessége, hogy apa a névadó hetén végre beadta a derekát, és lehetett volna keresztelő.. Már nem tudtam átszervezni, a pap nem vállalta ilyen rövid idő alatt, a vendégeket meg nem akartam lemondani :evil: Így majd lesz keresztelő is szeptemberben, de csak nagyon szűken, húgom, meg mi)

Vasárnap délután lementünk egy kicsit a Velencei tóhozt. Nem akartam Danit még bevinni a vízbe, mert mire lementünk, nem volt olyan jó idő, a szél is fújt. De annyira lelkes volt a kis maszat, és annyira menni akart a vízbe, hogy meggondoltam magam.
Mi apával már fél órája lubickoltunk, amikor megesett Danin a szívem, és kipróbáltam mit szól a hideg vízhez. Pedig még anyu sem igazán vitte volna be, pedig ő merészebb mint én.
Hát basszus még egy libabőröcske sem volt rajta. Imádta, végig vigyorgott, meg "úszott" mint az usziban. Hát én majd elolvadtam. Pedig nem volt a víz olyan meleg.. (Én pl. igen lassan ereszkedtem bele.)
Tetszett mindenkinek az én kisbabum. Még két fiatal srác is megjegyezte, hogy milyen kis vagyány.
És az én keblem meg csak úgy dagadt a büszkeségtől, hogy én vagyok ennek a vagány babának az anyukája. :lol: :lol:

Na eldugulok, összeszedem magam és takarítok, mert a Dani ruhája szedi össze az összes koszt a padlón :wink: :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Honey!
Örülök a jó hírnek.A szívhang is rendben lesz majd ne aggódj! Tudom ilyenkor lassan telik az idő...

Minyu!
Hát hihetetlen ez a Csongi baba. Ekkora szempillákat. Gyuszikának sem kicsi,de ez övét meg sem közelíti :lol:

Betti!
Nagyon Tündéri Julcsi. Nekem ő a legtöbbet változó baba. Gyönyörű kislány.

Winona!
Én is adok neki már joghurtot,túrót.Mindig gyümölccsel kapja.
A tököt én most először rendes főzeléknek csináltam meg joghurtos habarással csak sajna tettem bele egy pici ecetet és emiatt nem nagyon szerette Gyuszika. Persze cukrot nem tettem bele :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Na hát végre úgy néz ki,hogy a banki ügyeket és minden egyebet lezártunk ma. A héten utalják a pénzt.Augusztus 1-én költözünk ill. már júl 31-én. :D A festővel már meg van beszélve a kőműveshez még el kellene mennem....
Necces,hogy Gyuszika 1. szülinapját az új házban tartjuk vagy anyáéknál??

Holkáék meg a hétvégén gondolom el is költöztek. Remélem minden oké az új házban

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!

a.m,
Hát ez nagyon jó hír, mindjárt költöztök! Izgi :D
Köszönöm a Julcsi-dicsit, tényleg rengeteget változott. Újszülöttként tiszta apósom volt :shock: , aztán a kis Hurvinyek jól kigömbölyödött, és szerencsére szépült is. :oops: :D

röné,
örülök, hogy sűrűbben jössz!
Már én is megúsztattam Julit a Balatonba, pedig elég hideg volt. De ő jobban bírta, mint én. Várjuk a fotókat!

Minyu,
Lemaradásról szerintem szó sincs! Csongi gyönyörű, formás baba, lehet, hogy a Te alkatodat örökölte, és sosem lesz "apja fia". :lol:

Szeder,
Anyós-turmix :lol: :lol: :lol:
Tudod: anyós ellen nincs orvosság. :lol: Ja, de: a leszarom tabletta. Azért remélem már minden oké.

Noninak mennek a drukkjaim!! (ma műtik)

Képzeljétek, frászt kaptam az éjszaka!
Fél kettőkor arra ébredtem, hogy megszólalt a légzésfigyelőnk. (érdekes az emberi agy: a légzésfigyelőnk először hármat sípol halkan, utána kezd el szirénázni. Na, nekem az első halk pittyre kinyilt a szemem, pedig Juli csukott ajtó mellett alszik, és a mi hálónk ajtaja is be volt hajtva :shock: )
Berohantam Juli szobájába, addigra már visított a ketyere. Julit kicsit megráztam, összerezzent, de aludt tovább. Iszonyú mélyen aludhatott. Utána még hosszú ideig nem bírtam elaludni, hallgatóztam, hogy minden rendben van-e, meg úgy vert a szívem, majd kiugrott a helyéről. :(
Ilyen már nagyon-nagyon rég fordult elő utoljára. Már éppen azon gondolkodtam, hogy elrakom a légzésfigyelőt, úgyis kinőtt már a rizikós korból. Szerintetek????
Ja, és pont tegnap este cseréltem elemet, tehát tuti nem az volt a baj.

Kép
hbetti
 
 


hbetti: uhhh nem semmi.
nem lehet h. lecsúszott az érzékelőkről??
egyébként már tök erős babák, de egy évig mondják h. kell használni a légzésfigyut.én még tutti el nem rakom, sőt, én lehet, h. pár hónappal tovább fogom használni, úgy megszoktam, és megnyugtat.

köszi csajok a kajás válaszokat!lassan majd elkezdem, félek már nem elég neki a csak gyümi.

Kép
winona
 
 


Kép kis huncutom [/img]

Kép
winona
 
 


Winona,
Jaaj de édes kis huncutkád van!!!! :D
Tudom, szeretnél inkognitóban maradni, de oooolyan jó volna, több fotót látni a lánykádról!
Sajnos nem az érzékelőlap a ludas, mert három bazi nagy lapunk van, beteríti az egész ágyat. Pedig jó volna, ha csak ez lett volna a baj :?

Kép
hbetti
 
 


Honey!
Szupi hírek, majd legközelebb lesz szívhang is.

Winona!
Nagyon huncut a kis huncutod.


nem tudjátok, melyik csatornán lesz a Jacko búcsuztatása?

én is teszek két képet. Vasárnap apa kitalálta, hogy az erkélyre tegyük ki a kiskádat benne a gyerekkel. Íme:
Kép pancsolok

Kép pancsi után

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

Egyszerre alszik a két gyerek, ami nagyon ritka, így picit jövök Hozzátok!
Köszönöm a vígasztaló szavakat! Azóta helyrebillentem kicsit - lehet hogy azért, mert Apa holnap megy utoljára dolgozni utána 2 hétig itthon lesz velünk! :lol:

Próbálok reagálni.
Annyira jó képeket láttam sok-sok szép babával! Tényleg, itt ezen a topikon valóban csak szépséges babák "laknak" :)

Honey, gratula a jó hírhez! Két hét múlva már igazi nagy babókát fogsz látni uh-n! :wink: Vigyázz Magatokra!

Betti, én is az érzékelőkre tippeltem volna pedig :( Ádám is mászott már le álmában róla... Remélem, nem fog megismétlődn ia dolog!
Macskaajtón menekülős kép :mrgreen:

Újabb "nagylányok" üdv a klubban! :wink: Humanka, akkor most már hajrá kistesó-projekt!!!

Winona, már Ádám is kapott sajtot, tejfölt, pedig ő ekcémás így fokozottan óvatosan kell adni neki ezeket. De doktor néni szerint már kaphat. Először csak a főzelékekbe tegyél picit!
Egyébként én egyre többször a mi ennivalónkból adok neki. Kapott már petrezselymes krumplit - olyankor csak utána sózom meg ha az ő adagját már kivettem. Ehhez pl külön csináltam neki husit.
Tegnap paprikás krumpli volt itthon, abból is vettem ki neki mielőtt rendesen befűszereztem és egy kis cukkinit is pároltam hozzá kaporral - imádta.
De a töltött paprikából is kapott már úgy, hogy főztem hozzá krumplit, a szószból berántás előtt vettem ki neki + picit a gombócból is tettem hozzá :oops: 8)
Kelkáposzta főzeléket is evett már "felnőttesen", ehhez is kapott + krumplit. Ezt is utána sóztam csak meg a miénket.
Tökfőzit ugyanúgy főztem mint A.M. csak ecet nélkül és egy kis krumplival dúsítottam.

A.M. gartula a küszöbön álló költözéshez! :wink: de szeretnék már itt tartani...

Humanka, ez a virtuális koccintás dolog nagyon jó ötlet!!! :)

Márti, Aquapark milyen volt?! Képeket hozzál róla! :wink: Hogy érzed magadat? Hányinger?

Szeder, én is megsirattam már egy-két darabot a ruhák közül :( És nekünk már tuti nem lesz több babánk, ezért eladogatok mindent, mellszívót, nagy babakocsit már elvitték - na az volt eddig a legszörnyűbb, mindkét gyerkőcöt abban tologattam...

Realdream, édesek a képek - csak kár hogy ilyen picik! Nagyobbakat is kérünk!!!

Tiggrincs, a cicás kép hihetetlenül jó! Macska mint gyerekjáték a járókában :lol: :lol:

RÓlunk. Dorkának kiesett az első foga! Olyan édes kis fogatlan :lol:
Ádám hihetetlenül nekiindult mozgásfejlődésileg. egy hét alatt annyit fejlődött mit máskor két hónap alatt.
Múlt hét elején kezdte gyakorolni a felülést ezerrel, majd a mászást, hét közepére pedig fel is állt. Ezt azóta is buzgón gyakorolja mindenhol, így állandóan a nyomában kell lennem. Így is szerzett ma egy gyönyörű, kékben-lilában játszó púpot.

A nem szó már nagyon megy, igaz még "mem" :lol: És igazi pasas: Itt előttünk minden nap elmegy egy markoló, egy kombájn, és pár kamion. Ádám megbűvölten bámulja őket, sőt ha bent vagyunk és meghallja a hangját valamelyiknek, már megy is az ajtóhoz. Apa nagyon örül hogy gépészmérnök lesz a gyerek mint apukája :lol:
Hoztam pár képet is!
Kép mire jó a kosár :)
Kép így tudok rendet rakni! :)
Kép paradicsomos krumpli
Kép így zúg az autó :lol:
Kép itt is felálltam:)
Kép Anya egyik kedvenc képe


Igyexem minél többet jönni!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


HÁÁÁÁT SZÓÓÓÓÓÓVAL hoztam egy képet nektek. :D :D :D Kép

Kép
Kép
a.m.
 
 


a.m.!!!!
Te kis hamis!!!! :lol: :lol: :lol:
Annyira örülök!! HATALMAS GRATULA!

Kép
hbetti
 
 


A.M. Jujjjjjjjjjjjjjjj de ügyik vagytok!!!! De jóóóó!!!!! Gratula!!!!!!!!!!!!
KépKépKépKépKépKép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


A.m!

De nagyon jó!
Gratulálok! Íme a megkésett névnapi ajándék! :wink: Várunk a márciusi tpoicban is! De tuti! Már hárman leszünk ott innen!
Nagyon-nagyon örülök!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


a.m.!
Nagyon nagy gratula!!!! könnyek szöktek a szemembe, örülök nektek nagyon. Vigyázz magadra/tokra!

De jó, hármótokért már márciusig izgulhatunk. Na, ki lesz a következő? Humanka, becélzod az áprilist? :wink:

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


am :)
wwwwwwwwwwwwááááááááááááááááááááááááááááááá
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hatalmas grat! Bébi mtényleg megvárta az új házikót! :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


ez azért olyan durva, hogy egy tök ismeretlen, névtelen magyar TV adja csak le Michael Jackson búcsztatását. Még jó, hogy van CNN, csak kár, hogy nem fordít senki. Én speciel nem tudok angolul.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


a.m.

BESZAAAAROK!!!!! :D :D Már bocsánat..... de ez nagyon kikívánkozott belőlem
YESSSSSSSSSSSSSS!!!! Én úgy örülök!!! Gratula!!!!!

betti,
jaj szegénykém! :( Nincs ötletem mitől lehet....
Nálunk is bent van még! És a kistesó érkezéséig bent is lesz. Miért porosodjon a pinyóba, ha a gyereket amúgy sem zavarja?!

wiona,
jaj, de gyönyörű ez a kiscsaj!!!
Amúgy már Flóra is kap joghurtot meg Nestle vaniliás deszertet is.

anyooka,
nagyon cuki Ádám!
Akkor most már megnyugodtál ugye mozgásügyileg?! :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


ági,
komoly a teraszos kép! :D
A partvis milyen funkciót tölt be? :lol: :lol:

Képzeljétek Flóra, mintha megérezte volna, hogy a szokásosnál gyorsabban fel kell nőnie :wink: 1 hete, teljesen egyedül alszik el este is, napközben is! Max 5 perc és alvás van, semmi sírás!
És este 9-től reggel 8-fél 9-ig nyomja a szunyát! :D

Amúgy megérkeztek a "várvavárt" tünetek. :? Ma elaludtam a pirosnál... pedig minden éjjel 8-9 órát alszom. És semmi kaját nem tudok magamba tuszkolni. :? Mondjuk legalább rókakoma nincsen. :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó estét!

Winona!
Nagyon szép kislányod van!!! Olyan, mint Te! :wink:

Anyooka!
Hát a ti képeiteket sem győzöm dicsérni!! Dorka az egyik kedvenc nagylány itt! :wink:

ÉÉÉSS HÁÁÁT IGEN!
A.M!!
Szívből gratulálok Neked.. valahol úúúúúgy éreztem!! Tényleg hamis vagy!
Hihetetlen együtt fogtok babásodni ismét Mártival, és Honeyval!
Vigyázz TE is magadra!



Megyek, mert álmos vagyok!

Jó éjt!

szeder74
 
 


Honey!
Még neked:
Látom, hogy Flóra is egyedül alszik el! Gratula! Adél is ilyen ügyes már! Minden este és délben egyedül alszik el :P :P Bár látom,hogy nálatok egész éjjel megy a szunya.. Adél még fel kell cicizni.
De jó, akkor a babák tényleg megtudnak tanulni egyedül elaludni!

szeder74
 
 


Lányok!
Annyira meghatódtam,hogy így örültök velem együtt :oops: :D
Szóval nem vagyok ám hamis :!:
Mert most is úgy jártam,mint másfél éve (napra pontosan)
Szóval a névnapomon még tényleg negatív volt a teszt és ma mivel még mindig nem jött meg teszteltem..... :lol:
Gyuszikával ugyan így jártam.Már 6 hetes babás voltam mire megtudtam,hogy mégis az vagyok azért nem jött meg.
A múltkori ciklusom 40 napos volt és már azt hittem ez is annyi lesz.... :lol: :shock:
Ha minden jól megy a héten lesz uh is. Ez már a 6.hét.

Kép
Kép
a.m.
 
 


am:nagy nagy gratu!!!úgy vártad ezt!
és akkor túl korán nézted az előzőt??vagy nem jól emlékszem? :oops:

csajok:köszi a képdicsiket!

én nem merem elkiabálni, de mostanság nálunk is nagyon ok, az éjszakák!

és honey: hagytátok sírni??vagy mi volt a kulcsa a jó alvásnak?

bár szerintem ez még fog változni, gondolom lesznek jobb és rosszabb periódusok.....szóval minden csak átmenet :wink: ebben az a jó h. a rossz is.

szeder:
jó volt az ebéd?

Kép
winona
 
 


AM: már választ is kaptam :D
érdekes ez nálad, h. ilyen későn mutatja ki.

Kép
winona
 
 


Honey,Szeder!
Gratula az egyedül alváshoz. :wink: CSak így tovább!

Winona,Ági,Anyooka!

Gyönyörűek a babák/gyerkőcök :D ,de tényleg.

Én is sajnálom,hogy Jacko "csak" ennyit ért a mi tévéseinknek. A CNN meg eszembe sem jutott itt a nagy izgalomban :oops:

Na jó éjt,bár én nem hiszem,hogy tudok aludni :oops:

Kép
Kép
a.m.
 
 


hát ezt nem hagyhattam szó nélkül. Ugyanígy jártál tavaly is Minivel? Akkor pont a szülinapján fog születni tesó? Egyszerre ünnepelnek majd? Micsoda véletlen. Az egyik csaj a gyógytornásznál mesélte, hogy pont, napra pontosan 7 évre rá fogant és később született meg pontosan 7 év korkülönbséggel a tesót. Olyan érdekes ez. Férjed már tudja a jó hírt? Ha igen, mit szólt hozzá? Gondolom átölelt örömében.

Na, mentem én is aludni.

Mindenkinek nyugodt, jó éjszakát.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Jaj, még jutott eszembe. Egy kis közvélemény kutatást végeznék. Szeretném, ha minél többen válaszolnátok. Ugye most pénteken én is nagylány lettem először szülés óta. Viszont a nyaralás már le van foglalva, és ha rendesen lesz a ciklusom, akkor pont belerondít, aminek nem örülnék (27-én indulunk 1 hétre). Nálatok az első alkalom után rendesen időre megjött legközelebb? Mert most ezen agyalok, hogy még talán át lehetne tenni 1 héttel későbbre, de sürget az idő a szállás miatt, viszont a páromnak a szabi miatt meg gáz. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy kinek hogy alakult a 2. mensi. Nekem anno 26 napos ciklusaim voltak. Most is erre lehet számítani később? Nem tudom, mit csináljak. Olyan rossz lenne így nyaralni, ugyanakkor az is benne van a pakliban, hogy mi van, ha pont azzal az 1 héttel később lenne meg. Ilyenkor mennyire abnormális a szervezet? Kell idő az átálláshoz?
Köszi előre mindenkinek.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


A.m.: oriasi gratula, de orulok nektek !!!

Hajra Minike (most majd MiniAm) :lol: :lol: :lol:

En nem tudom, hogy megcelzom-e az aprilist, attol fugg ugye, hogy all helyre a szervezetem. (Es ha aprilisban szuletne Mano, akkor mar megint en lennek az utolso, akire mindenki var ... marmint az itteniek kozul ... persze ezt mar megszoktam :wink: :lol: )

Nalunk - Honey-ekkel ellentetben-, iszonyat rossz ejszakak vannak >>> mint meg soha. Most ejjel 3x ebredt, es volt hogy 2 oraig tartott visszaaltatni, reggel 5-kor kel ... Mar nagyon faradt vagyok ... Folyik az orra, jon a foga, es szeparacios szorongas is gyorti ... eppen nem vagyok a topon. Tegnap 5-kor kelt, es delutan 5-ig aludt 1x 15 percet, es 1x 25 percet, ugy hogy ejszaka sem aludt osszvissz tobbet, mint 8 ora. Allandoan faradt o is, dorzsoli a szemet, nyugos, stb. ... magamrol, a turelmemrol mar nem is beszelek. :(

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Szép reggelt!

Adél cicizett egyet és már alszik is.. én meg jöttem gyorsan lekapcsolni a gépet.. tegnap este elfelejtettem.. :oops:

Humanka!
Akartam írni neked tegnap, de úgy rohantam..
Bendő lehet,hogy érez valamit, hogy más lesz egy kicsit az életetek.. azért ilyen nehéz most vele.
Nagyon sajnállak téged,hogy ilyen nehéz időszakban vagytok.
Ezek szerint tényleg igaz,hogy minden babánál vannak nehéz időszakok. Nyugodj meg. Nem tudsz napközben egy picit aludni??
Mikor is kezdődik a bölcsis időszak??
Tegyél majd képet a bölcsiről!!! (is) :)

Am!
Tudtál aludni :) ??

Ági!
Hát ez olyan változó.. nekem olyan szabályos 28 napos ciklusaim vannak, hogy ihaj! Szülés után három hónappal beállt.. pedig szoptatok.. olyan nagyon változó, hogy kinek hogyan alakul.. ha szerencséd van, akkor neked nem lesz egyből szabályos ciklusod és a nyaralásotok alatt nem lesz gond!! Szorítok,hogy így legyen..!!! Merre is mentek nyaralni?????
Nem pont egy év lesz a babák között.. és nem is kettő.. mert valahogy 2010. március környékén fog születni Minike testvére.. (ha jól számoltam.. )
TEhát Márti, Honey, Am jóformán ismét együtt fog szülni :) De jó, lehet izgulni értük!!!

Winona!
Ó, hát nagyon jó volt az ebéd. Jövőhéten ők jönnek hozzám ebédelni. Most lesz egy ilyen hagyomány, hogy egymáshoz járogatunk alkalmanként.
Tényleg: neked vannak barátnőid?? Olyan, akikkel össze is jártok családostul??

Bejciéknek milyen jó most :)

Már rég írni akartam:
Ezt olvasom már hónapok óta:
http://katicica.freeblog.hu/
Egy fiatal anyuka története.. a férje vezeti a naplót betegségéről.. ( Agyvérzést kapott a kislánya születése után 2 hónappal.. emberfeletti küzdelem az övék.. és ritka, nagyon ritka szeretetről tanúskodik nekem!!! Ha beleolvastok a januári bejegyzésbe, akkor garantáltan könnyezni fogtok.. és a jelen bejegyzés meg az öröm könnyeit csalogatja az ember szemébe!!!)


Ma jön öcsém volt menyasszonya. Itt is alszik nálunk. Jó napom lesz ma is :)
Megyek még megpróbálok alukálni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szeder74 2009.07.08 04:21-kor.

szeder74
 
 


Szép napot!

szeder74
 
 


Szeder!
Hát nem épp ez volt életem legpihentetőbb alvása :wink: ,de nem is bánom. Vagy 4-szer voltam fenn pisilni és eleve nagyon későn aludtam el.

Ági!
Nem 2 év hanem 1,5 év lesz köztük. Pont másfél éve teszteltem pozitívat. :D Pláne ha most is 38 hétre szülök akkor tényleg annyi lesz.
Mensi:
nekem a 2. nagyon soká jött meg viszont a 3-tól rendesen beállt 28-30 napra(kivéve a múlt hónapot)

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!

A.m.!

Hüpp-hüpp... ŐSZINTÉN GRATULÁLOK!

Hamarosan mindhármatoktól kapunk UH képet, ugye? :wink:

Szép napot! Itt esik az eső... :roll:

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Igen, időközben rájöttem, hogy nem teljesen szülinapkor fog születni mini a.m.. :D
De akkor mi volt ez a tavalyi tesztelés a.m.? remélem nem az, amire gondolok.


itt már kizuhogta magát.

ma tiszta dilinyós a gyerek. De felvilágosított a szomszéd srác, hogy itt a hideg front. Na, akkor ezért, mondom, ilyenkor mindig zizi a gyerek.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


A.M.!! Hatalmas gratula!! Nagyon örülök nekedés irigy-irigy-irigy :wink: !! Mindjárt mehet az izgulás az újabb babókák születése miatt. Bár nektek, kismamik az eleje lassan telik, de azért utólag igenis gyorsan elszalad a kilenc hónap!

Tök jó, hogy 3an megint "együtt" fogtok szülni!

Vigyázz magadra A.m. te is nagyon!

Ettől az időtől kész vagyok. Most meg szinte ősz van :shock:

Nagyon édes képeket hoztatok megint a babákról! De nálam most Agi erkélyes popsis képe van topon! Nagyon jó fotó Dávidról!

Anyooka, a kiságyban állós képen Ádám olyan oldalról, mint az én Danim. Ő is ilyen aranyosan fest a cumijával, ja és ugyanígy berreg is :lol: :lol:

Winona, eddig semmi mást nem adtál a babónak csak gyümit? Se főzelék, semmi? Hát már tuti nem elég neki a gyümölcs. Hajrá, lehet kisérletezgetni, hiszen már, m'jd egy évesek a babáink! :wink:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Szeder!

Neked akartam még írni. Gyulára megyünk 27-én, de előtte péntek-vas. Balaton átúszásra megyünk. Csak ennyi.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Ági!
Olvasd el a ma reggeli 7:09-es hsz-emet :wink: ott leírtam. Semmi rosszra nem kell gondolni :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


röné: bocs félreérthető volt amit írtam. de de már eszik főzeléket is.

szeder: igen vannak barátnőim, és járunk össze igen. :D szombaton is legjobb bnőmnél voltunk, neki is van babája. hál isten barátnőim közül páran babáznak velem együtt, és ez így tök jó :D dehát ez a korosztály.

ági: nem emlékszem, szerintem első egy két ciklus talán bizonytalanabb aztán csak beáll......én aztán gyogyit kezdtem szedni...úgyhogy beállt. :)

Kép
winona
 
 


a.m: Nagyon-nagyon-nagyon nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No és a boldog apuka mit szólt?
Vendég
 


Ági: első mensi után nekem 20 napra jött meg a második. Viszont egy jó ideje már (hip-hip-hurrá) 5 hetente jön meg.
Vendég
 


És egy kis reklám: vannak fent új videók Noncsiról!

Szeder: én válaszoltam a prividre... várom a választ, ha még aktuális!
Vendég
 


Rólunk: Noncsikám már csak házi kosztot eszik, annak is minden variációját.
Alvás téren kicsit javultunk, az utóbbi napokban 1-szer kelünk fel éjjel. Viszont nappal csak 1-szer alszik. Egész nap megy a jövés-menés, pakolás. 1-2 napja egyedül le tud mászni Noncsi az ágyról. És pár dolgot már mond is. (papa, apa, tik-tak, ham-ham) Elmondja, hogy mit mond a kutyus, és mit mond a bari. Illetve próbálja utánozni. Mindent odahoz nekünk amit kérünk tőle.
Csak akkor érzi jól magát ha nyüzsi van körülötte. A gyerekeket nagyon szereti (főleg a lányokat), ha a boltban meglát egy kisgyereket hatalmasakat visongat, és nevet rá. 1-2 napnál tovább nem bírja ki egy helyen, örökké csavarogni kell vele. Nem csoda hisz így lett szoktatva!
És azt már mondtam, hogy megy. Megkapta az első cipőcskéjét, és már az utcán is szoktunk sétálgatni. Bár minden kavicsnál, virágnál, szöszmösznél, eldobott csikknél, kutyánál meg kell állni, úgyhogy elég lassan, de haladunk ott is.
Imád az ágyunkban henteregni, csibészkedni, imád bújócskázni és kergetőzni.
Vendég
 


jó olvasni soraid. Édes lehet Noncsi.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?