Új privát üzeneted érkezett!

Én le vagyok maradva Mist... Találkoztatok Andussal? :o
Natasa nem is olyan husi, szép nagy baba! és gyönyörű! A Tesójának is hasonló szépséges szemei vannak, nem?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


ladmon: ismét király volt! legalább vidulok egy kicsit itt hamár itthon nincs min :oops: csak a csepplányomon

Kép
budabo
 
 


Jaaaj, ez a Natasa is milyen annyira aranybaba!!! Adrit meg nem is kell mondanom, ugye? :D

Lányok nem aggódni, Nagypöstnek közelébe se sunnyogtam! Dunántúlon voltam nagyinál és ott voltak anyuék is! :D
(De tény, hogy anyuval komolyan meg kéne beszélnem ezt, mert már most nem merem ráhagyni Eszteremet, aztán meg majd sértődik meg rajta...)

Most már tényleg elléptem, mert ma frankón nem sok mindent csináltam...

ladmon
 
 

 
 

Julcsi, igen, csaptunk egy röpke McDonald's-os bulit a nagyokkal együtt... Zéti valami gyönyörűség, a lányok meg jól kijöttek egymással. Egyébként ha van jelentkező, én benne vagyok hasonlókban. :D

Kép
mist
 
 


köszi Julcsi a hiányolást,hát itt vagyok megint! :wink:

ladmon,nagyon köszönöm, végre röhögtem egyet ismét!szuper,de mi a helyzet anyuddal????bocsi vagy visszakeressek? :shock:

mist,hát el tudom képzelni milyen lehetett délig kaja nélkül,mármint Natinak! és különben nálunk is hasonló a helyzet, nem tudom én sem megszoptatni,ha fel van turbózva a gyerek, csak ha lenyugodott....gyönyörű Natasa!!!

Kép
kaandi
 
 


Persze Andussal könnyű, mert ő nem messze lakik, és a tőlünk 10 percre lévő Mekinél találkoztunk...

Kép
mist
 
 


[color=darkred]Julcsi[/color]! Írtam üzit!

Kép
mist
 
 


kicsit megváltozott igen az étredje,de inkább a szénhidrátra kell nagyon odafigyelni, 220 per nap, borzasztó kevés, tejet is alig ihat, pedig naponta lecsúszott egy liter eddig. a lisztet is lehet helyettesíteni graham liszttel, ami sokkal durvább, de lassabban bomlik fel.....meg ilyenek. ehet mindenféle főzeléket feltéttel, de amennyi belefér tök és spenót. De rossz lehet az is, h elég korán kell kelnie kb 6 körül már kapnia kell az inzulint,h ne legyen rosszul ,arra meg fél óra és ennie kell. Találtak apjával norbi féle fagyit, na azt is ehet pl,no szénhidrát.stb............... nehéz neki az biztos.

Kép
kaandi
 
 


Akartam már kérdezni: szopizó babákat ti itattok? Natasa nem fogadja el a vizet, mi két óránként szopizunk egy kicsit ebben a melegben.

Kép
mist
 
 


Rég nem voltam, államdóan rikácsol a számítógép hogy melege van, nade most kirángattam a helyéről és kitettem az erkélyajtóba...

Nálunk újdonság, hogy magától megoldódott az evésprobléma, lelkesen lapátoljuk a gyümölcsöt és a főzeléket, és nem is keveset ám...Nagyon meleg van nálunk, 30 fok a kiscsaj szobájában, úgyhogy időnként lefürdetem egy kicsit, hogy lehűljön, amúgy is csak egy szál pelenkában van.

Sajnos úgy vettem észre, hogy önmagában nem használ a Norbi diéta, ezért egy hete már kiegészítem tornával, eredmény: olyan, mintha egy kötőtűt szúrtak volna a csípőmbe hátulról, még feküdni sem nagyon tudok... Úgyis vissza kell mennem majd az ortopédiára, hátha tudnak valamit javasolni...

Ja, amúgy először hét hónap alatt fogytam 10 kilót, torna nélkül.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Mist, én még semmit nem adtam Adrinak tejcsin kívül. Nagyon melegben volt, hogy pityeregve szopizott mindent, ami az útjába került, akkor adtam neki cicit, és kb két perc múlva minden rendbejött nála :) szerintem akkor szomjas volt, de ez eddig kábé 2-3 alkalommal fordult csak elő.
k uuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbuih cccv cccccccccccccccccchg vvvc v

KépKép

KépKép
stelly
 
 


az utsó sort Adri gépelte :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Stelly! Egyetértek Adrival :lol: . Egyébként Natasa sem kap mást, csak most a szokásosnál is sűrűbben szopizunk.

Kép
mist
 
 


Na ennyit már én is rég nevettem :lol: :lol: :lol: .
--- Adri gépelésében a k uuuuu kezdetről azt hittem valami állat nagy szidkozódás fog jönni. :D
--- Ladmon: asszem megoldottad a problémát: fejenállni akar. :lol:
--- Erika: "kirángattam a helyéről és kitettem az erkélyatóba" :lol: :lol: :lol: b.sszus, én vizuális típus vagyok, hát itt megfeküdtem....
Egyébként sajnálom a kötőtűs érzést!

Adri és Natasa gyönyörűek, bombacsajszik lesznek belőlük! És Natasa egyáltalán nem néz ki kövérnek!

Kép
Kép
elif
 
 


Elif, köszönjük, igyekszünk előnyösen öltöztetni... :lol:

Kép
mist
 
 


Mist: én adok kb. 1 hete neki Hipp málna-csipkebogyó babateát. Itthon csak nagyon ritkán kér, de ha kimozdulunk ilyen melegben simán bepuszil belőle 1 dl-t 2 óra alatt (vízből csak negyede csusszalt le).
Itthon meg megy a 2 óránkénti szopi, mint nálatok.
Asszem akkor nekem is egy szál rózsaszín body-t kellene hordanom, ha azt mondod az vékonyít. :wink:

Julcsi: hát az alap az, hogy még délelőtt van egy nagyobb alvás, ami nálunk olyan 2 órát jelent, ezenkívül még olyan 3-szor fél óra ha összejön. Ennyi. Már feladtam, hogy győzködjem róla, hogy ez kevés... :) Aztán ebbe még ezer dolog bekavar persze sokszor, de mondjuk ez egy normál nap.

Kép
Kép
elif
 
 


Na, visszatértem!

Mist: jó, hogy jöttél, gyönyörűek vagytok!
Stelly: Adri nagyon ügyi!!!! És a fürdés előtti kép valami szuper!!!
Dina: jó rég nem voltál, jó látni a lányokat, gyönyörűek!!!
Ladmon: jó az összefoglaló!

Mi voltunk vásárolni, vettem utazóágyat, és sport babakocsit. Hamán egyszer utazunk... :lol: :lol: :lol:.
A brendonban most akciósok, de sztem jók...
Ő az utazóágy:
http://www.brendon.hu/campaign/viewer.a ... tid=165299

ő meg a babakocsi:
http://www.brendon.hu/campaign/viewer.a ... tid=225346
Igaz nem esernyőre csukhatós, de kis helyet foglal, könnyű, és masszív... remélem jó lesz...

Ja, és van időpontom holnapra az okmányirodába, megyünk útlevelet csináltatni... 5ezer pénz lesz... de 5 munkanapon belül itt lesz...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


A legfontosabbat elfelejtettem... :oops: :oops: :oops:
Kandi: nagyon sajnálom a nagyfiad, de remélem, hogy hamar alkalmazkodni tud ehhez a megváltozott életmódhoz. Baromi nehéz lehet neki...................

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Budabo áááááá semmi sem biztos... még orvosnál sem volt... majd mesélek mert hosszú... :? tudott Füge aludni ebben a melegben? :roll:

Kaandi örülök, hogy tudtál jönni! A fiadat sajnálom... :( nem is tudom, hogy erre mit lehet írni... nagyon jó lenne tudni, hogy ez mitől alakul ki egyik pillanatról a másikra... :?

Mist Natasa is milyen nagy baba már! :D 8 kiló? akkor nehezebb mint a fiam :shock: :D pedig ő se egy cingár :D mi is szopizunk még, de kap inni is... de a sima babavizet nem nagyon szereti... mi Hipp babateát iszunk...

Ladmon te egy szuper csaj vagy! :D ezek az összefoglalók hatalmasak! :shock: :D

Cserkészkolbász na végre, hogy jöttél... már azt hittem gond van! :roll: nem lehet, hogy csak izomlázad van? Bár ez hülye kérdés, de hátha... jobbulást! +++++++ :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok. Fellőttem a közösbe a játékokat, valaki már észrevette.
Léna itt horpaszt a hátamon. kb 2 órával ezelőtt elkezdtelek olvasni titeket, de nem aludt a bölcsőben, 1 hete ezt csinálja, és akkor a hátamra kötöttem, és a monitor előtt billegtem vele. Na elaludt, azóta közben megfőztem a tökfőzit, megettem 2 tányérral, végigolvastalak titeket, akartam egy csomót reakciózni, és naná, hogy a nagyrészét elfelejtettem. Szeretnék végre hátradőlni is kicsit. Egyébként a délelőtt is ilyen volt, akkor is csak rajtam aludt, biztos a fogacska. Hordja éjjel-nappal a boriláncot, de ugye nem lehet tudni, mi lenne, ha nem lenne rajta.

Amy, de jó a jutiüdülés! Nagyon klassz lesz, kicsit kibillent a mókuserékből, Vendi meg megízlelheti az osztrák levegőt 8)

Gjéti, hogy te milyen gyönyörű barna vagy, Olid meg kész pasi! 8)

Ladmon, nahát, ezt te tanultad valahol :lol: Így kirázni egy összefoglalót, nem sámli! Esztered nagyon helyes, ő se kicsi kinézetre.

Julcsi, lemaradtam, miért is kellett új védőlány?

Elif, rólad is lemaradtam, mikor indultok?

Kaandi, nagyon sajnálom a nagylegényt, de annyian élnek így, hidd el, meg fogja szokni a szurizást. Bocidnak egy bontatlan doboz nyugimanót küldök!

Dina, szia! Husicsenge nagyon édes, ne aggódj, Léna sem forog még!

Stelly, Bálint baba nem aprózza el, belehúzott rendesen. Dehát illik is egy pasikának! Kúszástudomány őrület.

Füge foga milyen komoly! :lol: nagyon jó lett a fotó!

na vége közben az álomfázisnak, belezuhant a mélyalvásba, megpróbálom óvatosan lekötni, és letenni, de ha felébred, az se nagy baj. Jövök még...
Ja, léna is nagyon gyakran szopizik, vizet nem adtam még.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


HELP!!! Millye, Mist: Hogy adagoljam a stramoniumot?
Kösziköszi!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsuzsi, azért jött a védőlány, mert az előzőnek volt pofája gyereket szülni... :lol: :lol: :lol:

Elif, Ez elég kevés alvásnak látszik... Efének ennyi elég? :shock:
Marci a jó kis éjszakázásokkal is megalszik 13-at mindig. (Mondjuk nappali alvással gond az egy szál se.)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi-79 Én úgy tudom, hogy a STRAMONIUM 15 CH-ból esténként 5 bogyót kell neki adni, de várd meg, hogy Mist mit mond... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nahideg.meleg! Lecincálás közben felébredt, sírt, de betettem és elmentem pisilni én is. És láss csodát, elaludt. De mire előkészítettem fotókat, megébredt, mindjárt kiveszem, nyűglődik. Na miost csend van megint :roll:
Szóval ilyen édesen alukált a batyum:
Kép

...és még mindig csend, ezért bátorkodom eldicsekedni a tegnapi akciómmal: a kertecskémben termett, extra, bió
Kép
..és délutánra Lénahamivá átváltozva(borsós-cukkíni, közösből)
Kép

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Gerendai Zsuzsi nagyon ügyi vagy! Jó kis termés termett a kertedben :D Lénát, hogy teszed fel a hátadra? Bocs a hülye kérdésért, de én nem tudom elképzelni, hogy egyedül, hogy lehet feltenni a hátadra... :? ha egyedül teszed fel akkor legközelebb megmutatod a trükkjét? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Elif ne aggódj Petra is próbálkozik az ilyenekkel,csak én attól is félek hogy nehogy lenyúzza az orrát,mert van mikor lök magán egyet és szinte a homlokán csúszik odébb.
Néha sikerül neki a két kis térdét a popó allá húzni de nem tudja ott tartani sokáig...szerintem 2hét és ő is már mutatványozik valamit nekem.

Mostanság előszeretettel karmol és csíp.Vagy épp brümög,órákig tudja csinálni.
Egyre jobban anyás én úgy vettem észre,egyre jobban igényli az összebújást is...persze ennek én is örülök,csak olyankor annyira az arcomba mászik hogy nem merek levegőt venni.

Zsu83:
Anyukád valószínű Bencusnak azért akar húsilevest adni,mert lehet ennyi idősen te is kaptál pár kanálkával...és amint láttom nem lett tőle semmi bajod.Persze evvel nem azt mondom hogy agyunk a gyereknek csokitortát meg levest vagy esetleg pépesitet mekis kaját,hanem hogy annak idején is más volt a rendszer és most is...és mégis felnőttünk egészségesen mindannyian.Anyudnak nem fog rosszul esni hogy unokáját nem mered rábízni?
(na már megint olyanba dumálok bele amibe nem kéne :shock: )

Lánykám a földön "pucsitós" pózíciót vett fel....lesz ebből valami!!! :D De persze hogy nem abba az irányba van amerre én letettem :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


cserkészkolbász: mennyi főzeléket ill.gyümit esztek meg?
Kiváltatotk vele már egy kaját?

millye: mai alvás 2*50 perc, most hulla fáradt már...

gerendai zsu: köszi. Ez a meleg, vihar borzalom,sajnálom
szegény babáinkat.

Kép
budabo
 
 


és nagyon szeret a nyelvével is játszani..ide oda hajtogatja.ha meg felveszem az ölembe szeret a hasamra állni...kitolja magát....még jó hogy akkora a hasam :lol: ha meg hanyadt van a popot emelgeti le föl....
Stelly:
a nagypapik és nagymamik dolga az hogy a gyereket elvigye fagyizni,sütizni ha itt az ideje,és olyat is megengedjen neki(sajnos)amit a szülei tiltanak,ez egy körforgás,sajnos nem tudsz ellene mit tenni....(szerintem te is ilyen leszel...alig fogod várni hogy az unokával fagyizzatok együtt)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsancy: Nálunk is ez megy. Popó fel, arcán pedig kúszni próbál. :shock: Kiságyban, hajnalban remekül megy. :roll:

Zsuzsi: Nagyon kis ügyes vagy, Kislánykád pedig olyan édesen durmol... :D

Na megyek, kicsit már sok lesz belőlem mára. :oops: Látszik, hogy ma semmi programunk nem volt.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Ha kizárólag szotatunk akkor nem kell semmi mást adni a babának. A teáztatás, vizel való itatás lemossa az anyatej jótékony bevonatát a bélfalról...

Zsuzsi! Mt-d van! De király! Mióta viszed hátul?? Én még nem mertem! És borostyán lánca van Lénának? Bevált? Én hezitálok, hogy vegye-e?

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Zsancy na a csípést meg a marást ne is mond... a fiam is előszeretettel csinálja :? Még mindig nagyon meleg van nálatok? Csinálják még az utat?

Budabo az nem sok alvás volt! Remélem már alszik :D A meleg is csillapodott... :? Pacsáltatok ma? Mi igen és nagyon elvolt a medencéjében :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Igen Dina, rajtad láttam először élőben mt-t és nagyon megtetszett. Liliputis. Több, mint 1 hónapja hátizunk már, nagyon szeretjük. Jobban alszik így, mint elől. Ne félj tőle te sem, Csenge élvezni fogja, és így batyunak talán még könnyebb a baba súlya, ha jól van felkötve. Borostyán lánc ártani nem árt, Lénát nem zavarja, és ha már egy kicsit is könyebb neki (amiről ugye nem lesz bizonyíték :roll: ), már megérte.

Millye, a hátamra egy mozdulattal veszem, és pesze hogy egyedül :wink: . Simán megy, levideóztam, mikor megjött a meitai-om, sok oktatóanyag van fenn erről. Ha a baba háta a hasadnak támaszkodik, lenyúlsz a hóna alá előlről és már emeled is fel oldalra és hátra a vállad felett.. Nem is ez a bonyi, hanem levenni!

Na jelelésről akartam még kicsit. Olyan, mint a pápá, a nana, meg a csitt. Ezt is mondjuk, közben mutatjuk. Előnyei, hatása: sokkal jobban figyel, mit mondasz neki (ezt már én is tapasztalom, pedig csak 3.hete csináljuk :D ), szorosabb kapcsolat a szülők és a gyerek közt, kevesebb hiszti, frusztráció, mert könyebben megérted mit akar mondani, amikor még nem beszél érthetően, de már teljes hévvel magyaráz, önbizalom erősödik, mivel már egész picin kompetensnek érzi magát a családon belül, gondolkodásában hamar megjelennek a logikai elemek, beszéde árnyaltabb lesz később( valakinek alapból emiatt később indul meg a beszédfejlődése, mert elboldogul anékül is, de van akinél hamarabb), kétnyelvű családoknál a közös szál, a titkos nyelv, amit mindhárman ugyanúgy értenek. :P :P :P :P :P :P
Én nagyon szeretem, néhányat használok (enni-eszik, gyere, még, játék-játszik, szeret-szeretlek, édesanya, édesapa, itthon-haza, fáj) most még csak én mutizom persze, később is elég lenne elkezdeni, de így megszokom legalább, mire visszajelel.
:P :P :P :P

na eldugulok, nyugodalmast mindenkinek!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Gerendai Zsuzsi na amid legközelebb megmutatod és akkor jobban megértem...
Engem ez a jelbeszéd érdekelne... leírnád pontosan, hogy-hogy kell csinálni? Mármint amit használsz azt hogy mutogatod el? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsuzsi, mi is a címe ennek a könyvnek? :P :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Gerendai Zsuzsi De jó, hogy Julcsi-79 kérdezte mert ezt akartam kérdezni én is...a könyv címe a Babajelek? Mert az nekem megvan digitálisan... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Az! Babajelek, alcím: Hogyan beszélj gyermekeddel, mielőtt még beszélni tudna
De jó lenne, ha meglenne, talán fel tudnád rakni, látom, többeteket is érdekel. Én előnyben részesítem a magyar siket jelrendszert, bár nagyon sok kifejezésre van más jel is. De talán a hasznára válik a későbbiekben, ha megért siket embereket/gyerekeket.
http://www.babakezek.hu/
http://www.lilliput.co.hu/

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Budabo: igazából már csak reggel és este kap tápot. Gyümölcsadag: 2 alma meg egy harmad/fél barack, tejjel összeturmixolva. A főzelékbe tegnap egy fél krumplit, egy répát, kb. 4 cm széles szelet cukkinit, meg két karika céklát tettem, ezeket is tejjel turmixoltam és két adagban fogyott el. Mellé gyümölcslevet ivott.

Egyébként Stellyvel értek egyet, ha megkérem a nagyszülőt, hogy pl. " légyszíves ne adj neki csokoládét", akkor elvárom, hogy ne tömje tele vele titokban, amikor én kihúzom a lábam. És ha megtudom, hogy sorozatosan csinálja, én sem fogom rábízni a gyereket. Mert azt gondolom, hogy a nagyszülőnek nem az a dolga, hogy a mi nevelési elveinket aláássa, és főleg nem titokban.

Millye: sajna nem izomláz, de így reggelre el is múlik...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Zsuzsi: na én csodálkoztam volna, ha pont a jeleléssel nem próbálkozol be... :)
(Ma én is majdnem jeleltem Esztinek, amikor 1/4 7-kor úgy gondolta, vége az iccakának! De ez nem számít, ugye? :lol: )

Zsancy:
Nonono... A gond ott van, hogy én vérrel-verejtékkel azon vagyok, hogy csak szoptassam a gyereket, így nem gondolom, hogy az anyatejen mást nem látott gyomrának pont cukor-zsír-tartósítószer egyvelegével kell, hogy első körbe összefusson. (Ahogy Zsu sem gondolja, hogy a sós-fűszeres leves kellhet neki...)

Amúgy meg nem azon van a hangsúly, hogy nem kaphat soha, hanem próbálom kitolni a cukorral/csokival való találkozásának idejét, hogy előtte szokja meg, hogy egyéb jó ízű étel is van. És ezt anyumnak is el kell fogadnia (főleg, hogy anyósomék olyan szépen tiszteletben tartják, hogy fél évig semmi, aztán majd a többi elvemet is beadagolom nekik.)

A "szülők meg tartsák tiszteletben témát" Erika az imént jól leírta.

Ja, és ne hidd, hogy nem lett semmi bajunk. Én tök allergiás vagyok. A két öcsém is. Némelyek az allergiás megbetegedések egy részét a korai hozzátáplálás számlájára írják.

No, nem kekeckedni akarok veled, csak sűrűsűrű vélemény....

(Én szeretem a chipset.... Mit szólnál, ha Petrának a szájához chipset tartanék, hogy nyalogassa?)

És küldöm mellé a sokpuszit, nehogy félreérts, okés??? :D

ladmon
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudtam visszaolvasni!
Tegnap meghalt az egyik barátnőmnek az anyukája szívinfarktusba, 54 éves volt! :cry: :cry: :cry:

Zsancy, örülök, hogy leírtad a véleményedet, persze én se véresen komolyan gondoltam, hogy nem bízom anyukámra Bencust, de tartsa tiszteletbe, hogy egyenlőre én még nem akarok neki más ételeket adni!

Eszter nagyon vagány a fülbevalóval, Fügének pedig nagyon cuki a két kicsi foga! :lol:

Ladmon, egyémgyerek fél7-kor kelt! :?
zsu83
 
 


Kaandi, nagyon örülök, hogy hazaengedték a fiadat!
zsu83
 
 


Ladmon: negyed 7???? Nekem 4 óra óta most sikerült lebirkózni a gyereket.. :D Pedig ellenállt...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Huuhh, akkor gyors visszavonulót fújok... (És csöndben arrébb is sunnyogok...) :D

ladmon
 
 


Zsuzsi: én annyira béna vagyok amúgy... Szóval van cukkinim itthon, de azt hogy tegyem fagyasztóba? No, máshogy a kérdés: te hogy tetted? Párolva és turmixolva? És a nagy zacsiból majd hogy veszel ki kisebb adagokat? Más kérdésem nincs... :)

ladmon
 
 


Ladmon Esztered alszik?
zsu83
 
 


ladmon én is azt mondtam hogy kell a kicsinek csokitorta meg leves...csak hogy régen is más volt a rendszer és most is...és a szülők teljesen abba a ténybe vannak hogy az a jó ami anno volt,szentül ragaszkodnak hozzá,(persze én sem engedném,hogy adjanak a gyereknek mindenféle nyalánkságott)


Holnap 5hós oltás...előre rettegek!! :?

Millye:köszi a kérdést :wink: munkásaink megvannak,este is voltak,és most hoztak valami döngölő gépet is,ami egész este csak zörgött.Élvezetes nagyon,De ez az UTOLSÓ NAP!!!
Az idő most lehült,tegnap esett egy kicsit az eső is,de a lakásba igy is 28fok van,nyitott ablakokkal.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


ladmon én is azt mondtam nem hogy kell a kicsinek csokitorta meg leves...csak hogy régen is más volt a rendszer és most is...és a szülők teljesen abba a ténybe vannak hogy az a jó ami anno volt,szentül ragaszkodnak hozzá,(persze én sem engedném,hogy adjanak a gyereknek mindenféle nyalánkságott)


Holnap 5hós oltás...előre rettegek!! :?

Millye:köszi a kérdést :wink: munkásaink megvannak,este is voltak,és most hoztak valami döngölő gépet is,ami egész este csak zörgött.Élvezetes nagyon,De ez az UTOLSÓ NAP!!!
Az idő most lehült,tegnap esett egy kicsit az eső is,de a lakásba igy is 28fok van,nyitott ablakokkal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.07.07 07:23-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsancy, Petrának küldjük előre a gyógypuszikat az oltásra!
Nálunk 27 fok van! :?
zsu83
 
 


óóóóóóóóóóóóó mit csináltam...hogy nem többször küldtem el... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


a nem kimaradt a szövegből...nem kell a kicsinek ......

Zsu:nagyon sajnálom a barátnőd anyukáját :cry: :cry:

Örülj hogy nektek is van ingyen szaunátok :lol: más fizet érte :lol: (bár én nem örülök

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


millye: este kicsit dobálta magát, átrendezte az ágyta, de
elaludt, reggel 7-ig nyomta hang nélkül. Nem pacsáltunk, de
hoztam egy fényképes beszámolót mit is csináltunk..amúgyis anyum felhívta a lacit panaszkodni, és nem érti meg miért akarok lacival ketten menni vhova, azt mondta szerezzek barátnőt...délután indultam el fügével kérdezte hova megyek, mondtam barátnőt szerezni..válasz hülye vagy...sórógnőm: miért akarsz vacsizni menni? fogyozól nem? én nem értem most őket, remélem átmeneti :cry:
szóval barinők!
Kép
Ja és babák ösztönzőleg hatnak Fügére mert olyan mozgásokat produkált amit itthon még nem, a hajas baba kislányt - napra pontosan egy hónappal fiatalabb fügénél - meg mi ösztönöztük mert ott fordult át többször hasra, otthon meg még nem nagyon :lol:

gerendai zsu: érdekes ez a jelelés dolog, és ahogy millye
írta engem is érdekelne,hogy hogy is néz ki, hogy kell mutatni.

cserkészkolbász: húúúúú fügém ennyit még nem eszik, akkor nekünk még marad a tápszer is. Negyed alma esetleg...milyen tejjel turmixolod? anyatejjel?

zsu:szegény barátnőd :cry:

Kép
budabo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?