Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy uffra ugrodtam be mert most értünk haza anyóséktól és a fiúk meg kidöltek,
valahogy így
Kép

Délután meg így pózolt a Viktor
Kép
Ancsa: Lara hogy van???
Megyek elteszem magam én is holnapra.
Mindenkinek Jó éjt, szép álmokat
V

valentina
 
 


sziasztok,

simán leért3qy3ssXxxxxxxd33ünk 3 óra alatt, nem volt gond :D
képrt majd otthonról, nem hoztam el a kábelt :?

Szép napot!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


hopp, most látom, hogy Anna is beleszólt :) Szóval leért3qy3ssXxxxxxxd33ünk=leértünk :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Sziasztok!

Jaj de aranyosak vagytok!
Köszönjük a gyógypuszikat, már ide értek.
Most már jobban van Lara, mehet gyerek közé is
igaz szerdán még borzasztó éjszakánk volt, mert Apa nem volt itthon este, és Lara meg kihányta ami lerakodott(szerencsére itt volt az egyik barátnőm) , aztán éjszaka megint. De már jól van, még kicsit köhög, de reméljük, most már nem sokáig!

Bocsánat most megint mennem kell.

Ha nem jönnék, akkor szép hétvégét mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


Ancsa!
örülök hogy Lara jobban van!

Nálunk meg már Balkán-i a helyzet ... tegnap nem volt egész nap áram, ma meg nem volt víz :shock: :? :evil: de jó így mosni! :oops: :)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


SZIASZTOK!

VERONIKUSZ-ez aztán a helyzet!!!!-mi jöhet még???illetve mi mehet el még? :lol: :lol: gáz-kábeltévé-internet :wink: a kocsi nem indul-áááá nem is sorolom!-lehet nem kellet volna még hazajönnötök??? :wink: :wink: :lol: szóval a csajok is sorba kelnek???igazad van-minek akkor már aludni!!!! :lol: egyébként tutkó uncsiznál ha minden rendben menne :lol: :wink: mobilis anyuka,ördög csajokkal,icipici mindennapi gondokkal :lol:néhalátom férjemet-de megoldok mindent!!!! :wink: :lol: :lol: imádunk :wink: :lol:

ANCSA-azért még dobunk pár gyógypuszit! :wink: :lol: és ti jól vagytok??? nagyi ott van?

TIMI-remélem már téptek hazafelé!!! :wink: ha megjöttél jelentkezz!!!! :wink:

JUDY-látom Anna is korán kezdi!-majd megkérdezem Mikeyt mit írt nekünk Anna! mikor jöttök vissza?

ORSI-nekem ugyanolyan terhességem volt Benedekkel mint Mikeyval-minden tök úgy zajlott,az első rosszulléttől egészen a szülésig,a teherbírásom is -max annyi hogy ott volt akkor már Mikey.....ha neked más :lol: lehet kiscsaj :wink: lakik pocidba?????? :lol: :lol: :lol: mikor is mész uh-ra?

VIKTOR :lol: :lol: zokni van Viktor lábán???-Mikey egész nap mezítláb nyomja max papucsba ugrik-néha,de úgy tép még a kavicsokon is alig bírom elkapni! :lol: :lol: :lol: :wink:

kismamik merre??????

nálunk az idő valami nagyon furi-reggel ezerrel meleg,jön egy zuhi-félóra múlva megint olyan meleg van,hogy tényleg csak víz mellett elviselhető,megint zuhi -és megint 35fok!-Mikey anyuéknál medencézik-ő nagyon élvezi! :wink: :lol: egy bizti: a rucik kint nem száradnak :lol: :lol:
Amúgy nagyon élvezte Mikey,hogy Mikivel volt-persze beültette és elindították rally cliót,nézte szerelő műhelyt,gumicseréket-szóval bejön neki a fiús élet :wink: :lol:
Benedek elvan,szinte egész nap fent van-de éjjel alszik :wink:minden érdekli,a lényeg hogy lássa mi történik körülötte!!! :lol: :lol: -amibe persze bőven van része :wink: :lol: 8)

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


hú Vero le a kalappal előtted...én totál kibuknék ha nem tudnék aludni és még a ház is összeomlik. férjedről tudsz? jól van?

Tenci, hát az biztos h ez totál más terhesség...szóval reménykedem. :lol: :lol: vagyis ajánlom ennek a kis bestiának, h lány legyen. :lol: tudod mi a fura, épp a minap gondoltam rá, h milyen édesek a kölykök és végülis az sem lenne baj ha két fiam lenne.

Judy, örülök h sikeresen leértetek. és mikor is jössz vissza? a képek miatt. :lol:

Viktor és apája nagyon édesen kidőltek. :D

Ancsa, örülök h Lara már jobban.
snooopy
 
 


Jelentem vagyok :lol: :lol: :lol:
Kicsit hullán...Szinte mindig alszom ha Iván alszik, ha nem, akkor valami hasznosat csinálok. Ha pedig nem alszik, akkor nem leht ám gé elé ülni, mert lázad :D Lazán kikapcsolja, és közli, hogy inkább játszunk :D

Vero
Meredek a sztorid! Remélem alakulnak a dolgok! A mosás miatt ne bosszankodj! Kicsit kiteszed szellőzni, megkeféled és majden tiszta :lol: :lol: :lol:

Ancsa
Hurrá, hogy Lara javul!

Tenci
Iván a Budai Honvédban született. Úgy kerültem ide, hogy dokit akartam váltani meg a kh is bezárt. doki a Szt. Imrébe ment. Papám ott halt meg :cry: Nem szerettem volna ott szülni :roll: Szóval nézelődtem a helyileg illetékes kh-ak topikjaiban (Margit, János), de valahogy....nem ragadott meg az amiket olvastam. Aztán jött az otthonszülős balhé Geréb Ágival. Akkor kezdetm olvasni az otthonszülős topikot. Ott akadtam rá Vidadokira. Memme írta le, hogy milyenek voltak a szülései...Ez megtetszett. Írtam neki privit, aztán mikor megtudtam, hogy Kútvölgyi, akkor idekvartam és kérdezgettem. Aztán itt ragadtam és reméltem, hogy nem csak virtuálisan leszek Kútvölgyis mami :lol:

Orsi
Továbbra is megy a drukk, hogy lány legyen :wink: Kolost hogy hívtátok volna, ha lány?

Utálom ezt a nyomorult időt! Ma is sz@rrá áztunk :twisted: Hiába esernyő...A gatyámat minden nap mosom és reménykedem, hogy reggelre meg is szárad :roll: Mert ugye csak egy trópusi melegre való nacim van....
Holnapra sem remélek jobbat...Nem kell ezer fok, csak a Gyerek-szigetre szeretnék kimenni. Most lesz az utolsó....

Kép
Nagyon szeretem ezt a képet! Nem vagyunk rajta különlegesen jók, de annyira jó a hangulata. Nem hiába...a szomszéd srác hivatásos fotós. Ő kapta el ezt a pillanatot a gyerek-napi bulin. Ez is tök jó! Egy anyuka szervezte a játszótéri brancsnak!

Kép
Ezt a képet Veronikusznak ajánlom :D Vagyis a csajoknak....Fürtös csajhoz fürtös pasi :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jó reggelt!

Apa elhúzott bicajozni, Petya meg hosszas vívódás után úgy döntött, hogy visszaalszik a reggeli táp után. Panka kimenőn van, anyóséknál.

Reni!
Nagyon jó kép, eddig fel sem tűnt, hogy Iván ilyen kis fürtös. De látom, azért vannak harci sérülések. Petyka még egy sincs, de már tiszta kék-zöld, és a térde! Az kész esettanulmány. Végigrongyol simán a betonon négykézláb, elkapni is művészet, aztán mikor lemosom a koszt róla, akkor látszik, hogy tiszta tipli a gyerek.

A múlt héten kidolgozott magából két fogat két nap alatt, így a két héttel ezelőtt megszült eggyel együtt három van. Ennek megfelelően elég nyügi, ha kanalat lát, ordít, úgyhogy a 11 hós mérés elég vicces volt, 8 deka hízás és 2,5 centi növés. Viszont mindenre, amit mi eszünk, mondja, hogy ááááá, és kunyerál.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta
Azért nem tűnt fel, hogy Iván fürtös, mert eddig nem volt neki ami göndörödjön :lol: Amikor elkezdett nőni, akkor láttuk, hogy nem lesz szögegyenes, de ahogy hosszabb lett egyre jobban becsigásodott. Ha megkérdezzük, hogy "Hol vannak a csigák?" akkor rávágja, hogy "Hát a buksimon!" :lol:
Iván dettó...Sokszor nézem milyen koszos ennek a kölöknek a lába, aztán hiába sikálom, kiderül, hogy csak egy újabb lila folt....
Hajrá Petyafogak :wink: Akkor most nagyon pihentető 7végéd lesz :D Csak Petyát győzd követni :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Hahó!
Hétfőn CTG?

Jut eszembe, cucc tetszett?

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Renáta, mi is ki szeretnénk menni a szigetre délután, Kolos most aludt el...remélem összefutunk, mert számod nem tudom. ha esetleg jár erre vlki aki tudja dobjon már meg egy privivel. :) köszi.
snooopy
 
 


Kriszta
Bizony, 7főn CTG. Kívánsci leszek. A 7en már egyik hajnalban volt vmi kis...Ma meg többször éreztem enyhén, de nagyon enyhén. Nem hinném, hogy aggódnom kellene, csak érzem, hogy készülődik a lányzó :D
Persze! Tetszik a cucc! Remélem Linda is szeretni fogja :D Majd egy kicsit feltunningolom a játékokat rajta, mert van 1-2 ilyen akasztós csingilingim. Erre pont jó lesz :wink: Bár valszeg ellenne a lovakkal is, csak hát...én már ilyen vagyok :lol:

Orsi
Tuti nem futunk össze, mert mi délelőtt voltunk :roll: :wink: Mindig délelőtt megyünk, mert a délután nagyon rövid. Ha 4- 1/2 5 felé kel, akkor csak 5- 1/2 6 felé tudnánk indulni, akkor meg már mindek. Meg délutánra már nincs bennem annyi energia sem, hogy kisétáljak meg vissza és ugye ott sem lehet lábatlógatni :D
Azért remélem Ti is jól érzitek majd magatokat :wink:

Timi
Csak egy "megjöttünk, majd jövök!"-re gyere!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Drága Emese Ha erre jársz,
Isten éltessen sokáig,Boldog Névnapot kívánok!
[color=red]
[size=24]
[/color][/size]

Kép

Kép
gablaty
 
 


a többieknek pedig:

Kép

Kép
gablaty
 
 


Emese!
Isten éltessen sokáig!!!!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Jó reggelt!! tegnap reggel óta csak Steffi írt? többiek? nyaraltok?? :lol: :lol:
remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje....
Mi csütörtök este utaznánk vasárnapig, remélem jó idő lesz...
vki hallott időjárás előrejelzést??
Fenyvesre megyünk, anyóshoz :?
na most mennem kell , majd este jelentkezem,,...
sziasztok

Kép
gablaty
 
 


Csajok!
Jó reggelt!
Nagyon uborkaszezon van itt!

Gabi!
Jó reggelt! Anyós hívott Benneteket Fenyvesre? Exed is ott lesz? Sajna, nem tudom, milyen idő lesz.

Emese! Boldog névnapot így utólag is (ha benézel még hozzánk)!

Tegnap vezettem, de még mindig nem egyedül, össze is vesztünk. Aztán itthon mondja ember, hogy szerinte jól megy. Ó, Te, mondom én (csak még volt utána valami), miért nem bííírod ezt közben mondani. Meg miért van az, hogy amikor oktatóval megyek, úgy érzem, hogy tök jól megy, amikor meg vele, olyan, mintha egy kétlábonjáró csődtömeg lennék?

Petyának kinyílt a csipája, este nem lehet lelőni, rohangál négykézláb, mint a mérgezett egér. Úgyhogy megvan bennem a jószándék, hogy elaltassam, de nem lehet, mert egyszerűen az ágyon is rohangál, meg feltérdel, meg huzigálja a hajamat, úgyhogy minden jószándék ellenére a berakom az ágyába, ordít két percet és alszik módszer vált be a legjobban, ha nem én akarok utoljára, olyan éjféltájban fürödni, meg lefeküdni. Ezenkívül válogat a kajákban (mondjuk ez nekem nem újdonság :lol: ), csapkod, meg ilyenek. És továbbra is turkál a WC-ben. Nem ehhez vagyok én szokva. :lol: Panka olyan kis csendes, jó gyerek volt.

Reni!
Gyere, mondjad mi volt CTG-n!

Meg a másik finiselőnő is, Brigi!

Timi!
Megjöttetek?

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Hát, ugyan Timit hiányoljátok, de csak magammal szolgálhatok... :oops: :lol:
Mi megjöttünk tegnap, csak rengeteget kellett pakolni, meg a mai nap is még erről szól.
Jól sikerült, megvagyunk, bár otthon, édes otthon. Szóval hiányzott ám a saját ágyunk.
Rengeteget fürödtünk, a család fele rákvörösre sült, Levi kissé megsínylette a napirend borulásokat, csak amikor 15 ember elindul vhova....szóval mentünk strandra délelőtt, de mire odaértünk, már ennie kellett volna, ott viszont megmakacsolta magát, persze, nem a megszokott hely, stb....így mehettünk is vissza a szállásra. Szóval voltak kisebb malőrök, de amúgy minden okés volt. Végre meglátogattam barátosnémat, a Tisza tó közelébe költözött a férje miatt, aki madarász az Egri Nemzeti Parkban. Egy 1600 fős zsákfaluban élnek, gazdaság, veteményes hatalmas területen, stb. Hihetetlen, minden tiszteletem az övé. Igaz, hogy a fővárost utálom, de ilyen helyen nem biztos, hogy boldog lennék maradéktalanul. Vagyis persze, a család az első és az ember a jég hátán is megél, de azt a súlyos csöndet, egyszerű portákat, 1 egész embert, ha láttam, amíg végigmentem a településen.....na, szóval le a kalappal.

Még le kell töltenem a képeket, amihez idő kell, de majd hozok párat!

Steffi, gratulálok az első fogacskához!

Kriszta, sztem a 2,5 cm nagyon sok egy hónapra. Gondolj csak bele, 12 hónap alatt az mennyi, ha mindig ennyit nőne. Teljesen okés, vagy a védőnő nem ezt mondta? Most mekkorák vagytok akkor?

Judy, képek?

Ancsa, mi is ez a link, amit betettél? Érdekelne, de csak rápillantani volt időm.... :oops:

Gabi, jó nyaralást Nektek!

Reni, Brigi?

Képek szuperek!

És nem utolsósorban: Tegnap a szivárvány alatt, 7.55 perckor megszületett Levi unokaöccse, Mátyás Áron, 2850 gr. 36. hét. de már 6-8 hete brutál gyógyszereket kellett szednie szegény Évinek, szóval szuper, hogy eddig kihúzta. Sajna előreesett a kicsi keze, így utolsó pillanatban lett császár, már majdnem megszületett, de jól vannak mindketten. (páran találkoztatok is velük a Kopaszin)
Holnap megyünk meglesni őket.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jó reggelt!
A Dávid naptár szerint hűvösebb lesz, és 20a körül jön egy melegedés... Anyóssal 4 nap?! Az enyém szombaton volt itt, este 7kor meg totál megsértődve viharzottak el :shock: Erőszakoskodott egy dologgal kapcs-ban én meg elmondtam neki, hogy mi a helyzet ezzel kapcs-ban, aztán persze Niminek nyomta a magáét, a hátam mögött, esélyem sincs így megvédeni magam és letisztázni a dolgokat.

Kriszta!
Én is vezettem hétvégén :lol: Megérkezett a jogsim pénteken :!: :lol: :lol: Szombaton a XVI. kerületi játszóra mentünk, aztán vissza auchanba lottózni aztán vissza a játszira aztán haza. Tegnap meg Dunakeszire mentünk át hekkezni, a fiúk a sógorommal, húgom, Myrtill meg én meg a mienkkel. Aztán Dunakeszin 1x a húgom eltájolt, jobb helyett balt mondott :roll: :lol: , amikor vissza akartam fordulni és tolattam, akkor meg majdnem belementem egy árokba :oops: aztán piros lámpánál nem bírtam elindulni, lefulladtam, de vagy 6x :evil: Persze már olyan ideges voltam, a sok intolleráns barom, húgomnak kellett átvenni a kormányt, nem bírtam vezetni egyszerűen. Ma akartam vinni őket a játszira, de inkább itthon pihenünk, majd este megyek vezetni, ha Nimi hazajön. Egyébként jófej volt Nimi, azt mondta ügyes vagyok, de éreztem hangjában a meglepettséget :? Hát még persze a váltás néha zökkenős, meg van még mit tanulnom, rutint szereznem, egyenlőre ismerös pályán mozgok csak, örólök, ha A pontból átjutok B-be :lol:

Ancsa!
Te hogy állsz a jogsival?

Valentina!
Jól kidőltek a fiúk! Kulanccsal mi lett?!

Tenci!
A ranult mégane kombiban nem tudjuk kikapcsolni elől a légzsákot! tudom, hogy valami kulcson kell valaminek lenni, nekünk nincs :shock:

Szép napot! (úristen, de sokat írtam :oops: )

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Aproo!
Téged is hiányoltunk! Igen. :oops: :lol:

Növés: Peti most 73,5 centi (mi mértük), 51-ről indult. És 7760 gramm. Tudom, ez nem valami izmos, dehát ez van. (Bár most 7900 lett hirtelen. De mindig ezt csinálja, mérés előtt három napig nem eszik. Már gondoltam, hogy becsapom, és nem akkor fogom mérni, amikor hóforduló van.) Nem hiszem, hogy lesz 8 kiló 1 évesen. :oops:
Sógornőnek nagy gratula! Isten hozta a kicsi embert! Hol szült?

Steffi!
Naggyon helyes, hogy ennyit írtál. Én Stop Shopban volta, aztán Praktikerben, aztán meg férj vezetett. :oops: Dudálósoknak toll a fülükbe. Van T betűm is, de alig látszik, mert a hátsó ablak színezett :) Férj közölte, hogy felragasztani, naaa, azt nem, mert nem lehet leszedni. Így belülről van.

Mi ma sógornőzünk, holnap vezetünk, holnapután barátnőzünk. Nem unatkozunk.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Zsó!
Isten hozta a kis unokaöcsit! Szuperek a méretei és tényleg jó, hogy idáig legalább kihúzta!

Fogacsakákhoz köszönjük a gratokat, de szombaton észrevettem, hogy áttört a 2. is! :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok,

Emese boldog névnapot (így utólag)

Zsó, gratulálok a kis unokaöcsihez!!!!

Steffi, de jó, hogy így beleveted magad a vezetésbe. és grat a 2. foghoz!! :lol:

mi szüleimnél vagyunk, itt is aludtunk mert dög meleg van és itt tudunk fürdeni is. Kolost ki nem lehet imádkozni a vízből. :lol:

megyek ebédet főzni, vagyis segíteni anyának.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, bár naogy kivagyok. Este 11-től reggel 7-ig aludtam, de most olyan fáradtnak érzem magam, ha nem lenne itt Petya akkor lefeküdnék. Pedig főznőm kell mára és holnapra is :-(

Éjjel együtt aludtam a gyerekkel (férj dolgozik) és ahogy helyezkedett a gyerek "ráugrott" a hasamra. Nyugtasatok meg, hogy nem lett a picinek baja...

Aprooka: Isten hozta unokaöcsit!!! Petya 2700 gr-al született, a 37. héten... Örülök,hogy azért jól telt a pihi.

Steffi: Jó, hogy sokat írtál!!! Anyóssal ne foglalkozz! Ilyenek, sajnos. dudáló sofőrökkel pedig ne foglalkozz, mindig lesz ilyen. Én már kb 5-6 éve vezetek folyamatosan, de most lecseréltük az autót benzinesre (idáig csak dízelt vezettem) és bizony előfordul, hogy lefulladok.

Ancsa: Gratulálok, halkan..... Majd januárban kiabálok is, oks??

Kriszta: felkötheted a gatyád!! Úgy néz ki Petyák már csak ilyenek. Az enyém is csak úgy volt hajlandó elaludni, miután már tudott kúszni-mászni, ha betettem a kiságyba könyörtelenül. Most,hogy nincs kiságy, így kb 1 óra, mire elalszik, addig rohangál a szobájában és ott kell mellette lenni. Nem is tudom mi lesz, ha itt lesz a kistesó.. Főleg úgy,hogy férj általában éjjelre megy dolgozni és másnap du. 4-5 körül ér haza, holt fáradtan...

Renáta: Mi volt a ctg-n? Nagyon jók a képek!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Emese Isten Éltessen sokáig!!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Csajok!
Tudja valaki, hogy lehet eljutni a gödi hekk evőshöz, ahol játszótér is van????? Köszi,ha valaki elmondja...

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Most érbredtem, lefeküdtem a gyerekkel, nem bírtam a fejem tartani... :oops:

Steffi: Sajnos nem tudok segíteni, még nem voltam arra, mi a rómaira járunk. Tündét, Emesét keresd meg priviben, ők tuti tudnak segíteni.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

utólag is Boldog Névnapot Emese!!!!!
és Dóri: Tündédnek is Boldog Másodikat!!!!tegnap volt???
:lol: :lol: :lol:

Timi-a sok mosás után pattanjál már ide egy kicsit!!!!!! :lol: :lol: :wink: :wink:

Zsó:szóval jóóó volt!!!!mentek még valamerre nyáron???-és uncsitesóékhoz gratula!!!! :lol: :lol: :lol:

Steff-Miki szerint ki lehet iktatni,csak a 2000előtti modellekben nincs kikapcsgomb :roll: -de már szerintem nem is sokáig viszed Mircit hordozóba-nekem Mikey 7hósan mikor már stabilan ült vettük meg az ülést hátra! :lol: -és vezetéshez csak annyi,az ember így tanul ha vezet,még ha vannak is kisebb fennakadások! :lol: :wink: ha nem gyakorolnál és nem vezetnél,akkor miért is van jogsid? :wink: :lol: tutkó egy hónap múlva jót fogsz röhögni ezen hogy, én voltam az aki egymás után 6x lefulladt???? :wink: :lol: 8) 8)

Brigi-Bálintbaba bizti jól érzi magát ott bent,Mikey is sokszor rohant pocimnak,látod voltak itt esős kismamik is :wink: max felébredet és bólintott egyet Petyarúgásra! :lol: :lol: csuklani nem szokott Bálint????

Orsi-mi is csatlakozunk hozzátok-mami-medenceparti,ebben a melegben mást nem lehet csinálni! remélem azért bírod ezt az időt,és mama is kicsit vigyáz Kolira,te meg tudsz pihizni :D mikor mész uh-ra???

Renáta-nagyon szupik Ivánképek!!!!

na lépek is etetés,aztán fürdés....estig

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Mi is haza értünk, Anyukámnál voltunk.
Jó kis zivatarban mentünk és jöttünk, férjem nem engedett vezetni, de most nem is bántam, hogy nem nekem kellett vezetni :lol: 8)

Tenci: Viktor azért van zokniban, mert reggel hideg még a járólap, napközben meg forró és ha víz kerül rá akkor meg csúszik :oops: :? :shock:

Steffi: Szerencsére anyósnak van egy barátnője akinek a szomszédja orvos és ő vette ki a kullancsot, mert anyós nem bírta lefogni a Viktort, én meg két dolgot nem tudok egyszerre csinálni :? :oops:
Gratula a fogacskákhoz és a vezetéssel is ügyi vagy.

Apro-zsó: Gratulálok az unokaöcsihez, nagyon ügyik voltak! :lol:

Emese:Utolag is Isten éltessen sokáig!

Pár képet fel rakok Nektek.

Kép Ismerkedés a jégkrémmal :lol:
Kép Apósom vette Viktornak
Kép Keresztlányom elsőálldozó volt 8)

Kép Anyukámmal, ahogy Viktor mondaná "Kati-mami"

Megyek mert ébred a kis zsivány
Szép napot mindenkinek
V

valentina
 
 


SZiasztok

Steffi-Kriszta
ne törödjetek az intoleráns autósokkal, elfelejtik hogy ők is így kezdték.....a T betűt sztem ne tegyétek ki, (én sem tettem) mert akkor mégjobban vérszemet kapnak a türelmetlenebb vezetők, így meg azt hiszik h egy megfontolt vezető megy előttük 8)
szóval az hogy lefulladsz az sem gáz, nyugodtan újraindítod a kocsit és elindulsz,....ha máskor 1ül mész, nem lesz aki átvegye a kormányt :roll: muszáj a cikis helyzeteket is megoldani, hidd el attól erősödsz :roll: . SŐt! még ilyenkor is én mondtam a magamét, ha vki ledudált, erre mondta a férjem h 1er leütnek :D de eddig még nem...
szóval sokkal jobb ha csakazértis újra nekiindultok...aki meg dudál, dudáljon le van sz@rva...
Ha látják a többiek hogy kapkodsz, zavarban vagy, mégjobban szívatnak, ha viszont nyugodtan "megoldod" a helyzetet, akkor meg ők szívnak,mert kénytelen kivárni :lol: most nem tudom értettétek mit akartam irni? :oops:
szóval csak LAZÁN LAZÁN!!!!!
Apukák meg azért ne szóljanak bele ,mert nekik is van egy stílusuk, és neked is lesz egy vezetési stílusod. Ilyenkor azt kell mondani most TE vezetsz, ő meg fogja be, vagy mehet gyalog.
ez mindig beválik :lol:
AZ a jó ha magadtól érzel rá az ízére, mert ők úgyis a saját gyakorlatukat magyarázzák, akár parkolásnál, akár más helyzetben, de úgyis megtanultok mindent... egyre többször kell menni,menni...jobb kezes utcákat, elmenni nagyobb áruházak parkolójába, gyakorolni ki-beállást stb....meg ilyesmi, és olyan hamar meglesz a rutin, hogy ihaj! :lol:

Kép
gablaty
 
 


ja és visszatérve Balcsira, igen anyós hívott, hogy rég látta az unokáját :oops: hát multkor nemtom ki sértődőtt meg?amikor nem jött a Margit szigetre,emlékeztek? akkor meg mit játssza magát..
remélem kibírom vhogy...Enci miatt muszáj lesz.. igen ex is jön...

Kép
gablaty
 
 


Valentina jók a képek!!!szépek vagytok!!

Apróka örülök h jól sikerült azért nektek is!! képeket várjuk tőled!!

Kép
gablaty
 
 


Drága Csajok,
köszönöm szépen, hogy gondoltatok rám. Persze, hogy olvasok, muszáj figyelnem, nemsokára pottyanak ki a babák, akik az én lurkóim ruhájában fognak pompázni... :D
Összeszedem magam és irok nemsokára.
Pusz mindenkinek

Ui: Brigi,megjött a pénzike, tényleg nem vagy (két)százas. :D Köszi.

Kép
Kép
paklincs
 
 


Sziasztok!
Én úúúgy elfáradtam ma, hogy még. Itt voltak a sógornőmék, a kislánya két hónappal idősebb (hi-hi) Petyánál. Peti meg Panka fürödtek, meg ettünk, meg dumáltunk, meg fagyiztunk. MOst már mindenki kidőlt, én is baromi fáradt vagyok.

Brigi!
Biztos nem lett baja Bálintnak, nyugi. Panka egyszer engem is hasbakönyökölt, de még előbb, én is ideges lettem egy csöppet.
CTG mikor? Most már izgi. Meg szülinap is mingyá'.

Csajok!
Tegnap "lebunkóztak" a honfoglalón, de amikor rákérdeztem, hogy miért, nem kaptam választ. Én csak keveset játsztam eddig, lehet, hogy nem vagyok tisztában az íratlan szabályokkal, de azért mégis. :roll:

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Paklincs!
Nem is szólva Flórkáról, aki két éve lesz holnap, hogy kipotty.:)

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta,
majd mesélek,meg hozok képeket, vasárnap megvolt a party. Lehet, hogy túl nagy területet akartál bekebelezni. :D Tashubatöhötöm.

Kép
Kép
paklincs
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk. 8) Pénteken. 8) Három napja mosok :shock: megállás nélkül és még a Nagyok is itt vannak csütörtökig....úgy hogy most nincs túl sok időm. :roll: De majd jövő 7től..... :lol:

De most már féltem a seggbe rúgástól :lol: úgy hogy gondoltam jövök és jelentkezem. :wink: JELEN!!!! 8) :lol:

Szülinapos és Névnapot Anyuknak....Tenci, Heni, Gyuzsó, Emese....Boldog boldogat Mindnyájatoknak!!! .........

Névnapos Fiúcskáknak Petyáknak és Levinek is Boldog boldogot!

Linda-Bálint......Naon rendi gyerkők vagytok....most már, ha úgy gondoljátok....csak nyugodtan :wink: :lol: Timi "néni" (meg ne halljam, hogy így szólítotok majd!!! 8) :wink: ) hazaért! :wink:

Megyek visszaolvasok....aztán, ha még bírom válaszolok! :wink:

Puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kriszta,Emese nekem kimaradt vmi :shock: mi ez a honfoglalós játék?

Kép
gablaty
 
 


MSE
Gondoltam holnap írok mailt és akkor névnap+ Flóra szülinap...Azt hittem már nem olvasol minket, de nagyon örülök, hogy nem tűntél el, mert nekem szörnyen hiányzik a humorod :oops: :lol: :wink:
Boldog MSE napot!
Flórkának meg Boldog Szülit!!!!

Brigi
Ne aggódj! Tuti Bálintnak kutya baja! Látnád Linda miket kap olykor :oops: :roll: Múltkor még a fahinta sarkával is kapott :? Sejtheted, hogy betojtam, de ficánkol mint azelőtt, szal...

Zsó
Örülök, hogy nem volt vész a nyaralás! Uncsitesónak meg sok boldogságot!

CTG:
Már írtam, hogy 7 közepén volt hajnalban vmi...most 7 végén meg többször nagyon finoman, csak jelzés szinten...CTG úgy fest beigazolt. SZülésznő azt mondta, mikor megnézte, hogy 2 kisebb összehúzódás volt, Doki nem mondott semmit, mert rohant csak annyit, hogy csütörtökön menjek legközelebb CTG-re+ vizsgálat is lesz. Először dühöngtem, hogy minek kell már megint mennem, mikor még csak holnap leszek 35 hetes :shock: Aztán arra jutottam, hogy valszeg a 2 kis összehúzódás miatt...Mostmár csak azon izgulok, hogy Linda még egy 7ig maradjon nyugton!
HA nem vigyázok, akkor én kapom szülinapomra ezt a lányzót és nem Iván :lol: Szal most kicsit izgulok, hogy mi lesz csütörökön. Holnap megyünk Zsoltival szülőszoba látogatásra. Linda rucik behajtva a fiókba...Még a babahordozó van hátra....az szutykos... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

köszi lányok a nyugtatást! Bálint is mozgolódik. Bevallom azt hittem,hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, aki nem tud a pocakjára vigyázni. De akkor ez úgy néz ki,hogy elkerülhetetlen.

Etenci: Igen szokott! A múltkor a ctg-t is végig csuklotta, sőt annyira nem tetszett neki a dolog, hogy még a szívhanghallgatót is lerúgta magáról :-)

Emese: Örülök,hogy odaért a pénz!!! Lehet,h ogy nem vagyok (két)százas, de nem szeretek adós maradni. Így nyugodt a lelkiismeretem :-))
"Külsősnek" mennyiért adod a rucikat? Csütörtökön jön egy barátnőm és megkérdzem, hátha érdekli valami. Októberben fog szülni.

Isten ÉLtesse Flórkát a 2 szülinapján!!!!

Kriszta: Holnap megyek megint ctg-re. Kíváncsi vagyok mit mutat.... Vasárnap tartjuk Petya szülinapját.

Tigrincs: Örülök,hogy újra itthon vagytok!!!

Renáta: Nem jön össze, hogy együtt menjünk ctg-re. Én holnap megyek. Én voltam múlt héten hétfőn és pénteken is.
Nekem is voltak jóslóim tegnap, de ma semmi, kíváncsi vagyok holnapra.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Hahó!

Fúúú Reni!
Ez már tényleg izgis!

Gabi!
Honfoglaló: Játék, kvízkérdésekkel és területet lehet foglalni, ha tudod a választ. (www.honfoglalo.hu)

Tigris!
Hurrá!

ÉS: FLÓRKÁNAK BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT!

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Flórkának boldog-boldog születésnapot!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Flórkának nagyon, nagyon boldog születésnapot!

Emese, Neked pedig boldog névnapot!!!

ancsaboszi
 
 


Emese,
Jó,hogy látni Téged is!

Zso,
igenis hiányoltunk, de hát tudtuk hogy nyaralsz!!!
Örülök, hogy jól sikerült, és hogy elmentettek!!!
Azért a kikapcsolodás nagyon fontos!!!
milyen linkre gondolsz?


Tigrincs,

Szuper hogy megjöttél!

Reni,
Iván képek fantasztikusak, nagyon édes kifiú,
Ezek fürtök!!!! :wink:
És megy a drukk!!!


Most mennem kell, mert megyünk be Pestre, elviszem Larát a régi orvosunkhoz is (vagyis aki most van ott) mert még mindig köhög. :cry: HOlnap majd jelentkezem!

Szép napot!!!

:wink: :wink:

ancsaboszi
 
 


[color=violet]Flórának nagyon boldog 2. szülinapot.

Tenci, vlmikor jövő héten kell menjek, de még nem tudom mikor.
holnaplesz doki.

Valentina, és tudja használni a biciklit? vagy még csak távolról csodálja. :lol:

Ancsa, hogy vagytok??

Renáta, drukkolok h kihúzzátok még.

Brigi, nálunk a rúgdosás megy pelenkázásnál, egyszer-kétszer már hasbatalált Kolos... pedig mondom neki, h ne csinálja, de utálja a pelenkázást, és bilizni még nem megy. pedig itt a jó idő és sokat van pelenka nélkül, de vlhogy nem rendeltetésének megfelelően használja a bilit. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!
MSE :)
Jósló pocakolóknak nagy figyelem!

Steffi, mi még nem voltunk a Gödi hekkesnél, pedig nem lenne messze. Borsáék jártak arra többször. De most, hogy mondtad, lehet, hogy egyik nap én is kinéznék, akár meg is beszélhetünk valami közöset!

mtunde
 
 


Gabi, a honfoglaló egy netes online játék, mindenféle műveltségi kérdések, tesztek, és egymással lehet játszani többen, és a jó válaszokkal területeket foglalni egymástól. :) amikor Benét vártam, nagyon sokat játszottam. Van neki kifejezetten érettségire készülőknek való változata is. De nagyon kis szibvatós kérdéseik is vannak, hiába vagyok töri szakos tanár, alaposan be tudtak égetni. :D Viszont időtöltésnek tök jó, ha valaki szereti az ilyeneket!

mtunde
 
 


Sziasztok!

Először is....

Emese!

Flórkának sok boldog 2. szülinapot!
És jó hogy jöttél! :wink: Várom a képeket! :lol:

Dóri!

Donátnak boldog névnapot!
(Remélem ma tartjátok. Ha nem, akkor bocsi....de inkább most, minthogy elfelejtsem! :roll: 8) )

Másodjára pedig.....

Képzeljétek Jázminnak áttört az első foga :shock: :lol: és valszeg hétvégére meglesz a másik is!!! :lol: 8)
Akárcsak anno Apájának! :wink: Na most már tuti, hogy az ő lánya!!! :lol: :wink: 8)

CFBrigi!

No para Bálintbaba miatt!!! Ezt a "pociba könyökölést, stb." Ketteskéknél (hármaskáknál, stb.) már nem lehet elkerülni!! :roll:
Egy biztos.....Ketteskék sokkal strapabíróbbak!!! :lol: :wink: Bent is és kint is!! Majd meglátod!!! Én már csak tudom! :lol: :wink:
Igaz Tenci! :wink: :lol:

Orsi!

Jövő héten már kiderülhet Picurka neme, ha esetleg úgy fordul!!! Azért én drukkolok a Csajért! :wink:

Kriszta-Steff!

Én nem értek egyet Gabival (bocsi Gabi!) abban, hogy ne tegyétek ki a T betűt!!
Én kiraktam az első 4 hónapban és nincs rossz tapasztalatom!!! Sőt!!! Egyszer sem dudáltak rám, mikor lefulladtam (2szer volt ilyen) vagy lassabban mentem. Látták a T-t oszt kikerültek és nem anyáztak!!!! :wink: És talán így Ti sem izgultok annyira!!! Szerintem jó is, ha kint van a betű, mert akkor nyugodtan visszakiabálhatsz, hogy "Vak vagy wazzeg!?!?!? Nem látod a T-t? Te sem voltál mindig "profi"! " :wink: :lol: 8)
De Tiétek a döntés, hogy kirakjátok-e vagy sem!!! :wink:

Andi!

Meló milyen? Mikor is mész vissza a Mamutba? Augusztusba?

Ren!

Iván várja már az ovit? Nálunk még mindig napirenden van Adritól a "Mikor lesz már szeptember és mehetek oviba, Anya?" téma. 8) De most már csak naponta 1szer kérdezi meg! :lol: :twisted:

Tencikém!

Nálunk még mindig a barack/körte a nyerő! :lol: :wink: De hétvégén főzők husilevest és "bevetem" a sárgarépát is! :wink: Reggel vártalak! Megcsaltál? :lol: :wink: :twisted: 8)

Ancsám!

Még mindig nem tértem magamhoz!!! :oops: :roll: Annyira örülök!!! :wink: :oops:

Na jó, most robogok és előkészítem az ebédet! Az 5 ember mire ideér enni....lesz vagy 1 óra! :twisted: 8) Nagyok, Adri, Apa meg én.... na jó, én tuti ott leszek, hiszen én csinálom! :lol:
Ja és Apa azt mondta nekem reggel 6-kor, mikor mentem Jázt etetni, hogy siet dolgozni és korán hazajön! Na most még mindig itthon ül! :twisted: :roll: Pasik! Ki érti őket?!?!?! :roll:

Majd még jövök!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szasztok Csajok,
köszönöm mindenkinek a köszöntést. Anyukám azt képzeli, hogy mindjárt ágyba tud engem rakni és akkor ideülhet írni Nektek. Hát azért erre ne varrjon gombot. De próbál jönni és hoz még képet Jankiról meg a szülinapomról is. Csak kicsit rúgtam be.
Puszikálok mindenkit:
Kép
Deák Flórka(puncimanci, liba, malvin....)

Kép
Kép
paklincs
 
 


Sziasztok!
csak gyorsan, mert egyedül vagyok bennt :lol: :wink:

ünnepeltek boldogok!!!!

Steffi
köszi, megkaptam a cuccost

Tigrincs
nem tudom még, hogy megyek-e vissza a mammutba, majd aug. végén derül ki, remlem maradok itt :roll: szép álom!!!!!
Meló amúgy jó, sok, fárasztó.....

na megyek
pusszantás

emano/Andi
KépKép
emano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?