Új privát üzeneted érkezett!

Köszi-köszi mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ISTEN ÉLTESSEN KICSI NÓRI!!! Olyan jó az a kép ahol Livi nézi Nórit. Olyan kiváncsi vagyok, hogy Ártemisz mit szól majd a picihez :) Most ha azt mondom neki, hogy "simogasd meg a kistesót" akkor megsimogatja a hasamat :) :) :) De persze nyilván fogalma sincs, hogy ott bent egy baba van most!

Nagyon kedvesek vagytok lányok a bókokat köszönjük :) És Réka!! Biztos, hogy nemsokára te is gömbölyödsz majd!!! (akkor viszont menthetetlenül le kell majd szoktatnod Mátét a hordozókendőről :) )

Kittina! Nem mutatja magát a pici, de nem is bánom. Ártemiszről ilyenkor már rég tudtuk, hogy kislány lesz :) . Ti is szeretnétek kistesót?

Na megyek pihizni, alszik Ártemisz!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Nórinak én is nagyon boldog 1. szülinapot kívánok!

Megjöttünk a dokinénitől, volt nagy sírás, amikor el kellett feküdni a vizsgálón, hát még akkor, amikor meg is merték szúrni.
Lemérték, 9200 gramm, most csak 20 dekát hízott 1 hó alatt.

Magunkról
Győrben lakunk, Mátém augusztus 3.-án született itt a győri kórházban császárral. Nagyon eleven kisgyerek, minden érdekli, eléggé hisztis, ha nem kap meg valamit. Sajnos nem sikerül másznunk, ez nagyrészt a mi hibánk, mert nagyon sokat volt kézben 3 hónapos koráig azért, mert egyfolytában sírt, utána meg azért, mert már megszokta, és ha letettük, akkor hiszti volt.
Most próbálgatjuk a mászást, de csak 1-2 "karcsapásnyi" sikerül, utána meg felül, vagy ha van valami kapaszkodó, akkor feláll.
Van 5 fogunk, és boldogon nyammogjuk a kiflit, sajtosrudat, kenyeret, meg mindent, amit kézbe lehet venni. :-D

Réka
Gratulálok Máté első önálló lépteihez.

Azt nem tudtam, hogy ti is várjátok a tesót. (Nincs vonalzód.) Hányadik héten jársz?

Prevenartól szerencsére Mátém nem volt a múltkor lázas, remélem most sem lesz az, csak álmatlan volt, de most alszik.

Neirda
Kistesót én szeretnék, de nem most, hanem kicsit később. Már csak azért sem lenne jó most, mert akkor még biztos, hogy újból császár lenne. Meg azért sem, mert Mátém nem egy nyugodt típus, egyelőre ő is elég.
kittina30
 
 

 
 

[quote="neirda"] írta:neirdas Réka!! Biztos, hogy nemsokára te is gömbölyödsz majd!!! (akkor viszont menthetetlenül le kell majd szoktatnod Mátét a hordozókendőről :) )

Ha a hátára köti, akkor is?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pár kép rólunk:

Kép

Kép

Kép
kittina30
 
 


Kittina,
a neved a Kittiből vagy a Krisztinából van?

Mátéról mutass olyan képet, amin látszik is. :wink: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Minden kívánságom ilyen gyorsan teljesüljön. :lol:

Szép nagy fiú!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:D :D :D

Krisztinek hívnak.
kittina30
 
 


Adri, a próféta szóljon belőled! :wink: És egyébként a hátamon hordom hordozóban (megmutatom fotón majd) és mire aktuális lesz, úgyis futni fog...:wink: pocisimi :)

Kriszti, még nem vagyok terhes, egyenlőre meg sem jött, szóval csak irigykedni tudok a kismamijainkra :wink: Bár ebben a melegben nem annyira :shock: :lol: :lol: :lol:
Máté nagyon csini kislegény! (amúgy enyémke rengeteget volt kézben, most is, viszont imád négykézlábazni, szóval ne hibáztasd magad... szerintem ha nem érdekli, nem gáz, végül is tudja, nem? :wink: ne aggódj miatta :wink: )

na megyek enni...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Kép

Tegnapi kép.... sétáltunk egyet a pesti rakparton...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Sajnálom lányok, egyszerűen le vagyok maradva, mint a borravaló:( Még olvasni sem tudtalak :( Most is inkább írok, hogy tudjátok, még megvagyok. Lehet ha kellene várjam a vakáció végét, mert ez a nyár nagyon húzós, de akkor sokaknak tennék keresztbe, így csak azt kívánom, hogy esténként legyen egy kis időm babanetezni. Most Elemér vesztegel egy kikötőben, minden este azzal telik el, hogy vele beszélgetek, szóval nem kell nagyon sajnálni engem :) Majd akkor, ha ő vízen lesz és napokig csak veletek kell beérjem :D

mennem kell..

KépKép
Kép
el..né
 
 


Nórinak nagyon boldog szülinapot kívánok! :D

Réka látszik rajtad ám a fogyás,gratula,de a cickójaid azok tényleg nagyok!Mindég így sétáltok Mátéval?(te nem is babakocsizol,igaz?)
Én is drukkolok ám a kistesóért NEKTEK!

Joli...te elfoglalat asszony!
Te csak gyere amikr birsz!Örülünk,hogy még megvagy.... :wink:

Kittina üdv.itt!Aranyos a kicsifiad!

Adri a képek nagyon jók,te pedig csini vagy!
Ártemisz nagyon cukker kislány!Strand----de jó lenne ott lenni
(bár én is oda mentem volna férjhez

:lol: :lol: :lol: )))

Pat van képed a bajnokkal?Azzal akartál dicsekedni?
Háááá????Dumcsiztál vele?

Évi üdv.itthon!

Rólunk annyit én okés v.ok,nem hányok,étvágyam nincs,
amit szivesen megeszek az a savanya fagyi!

Fruzsikám az éjjel lázas volt(nagyon megijedtem,tán nem az agyhártyagy.szedte össze,de nem!!!!)
Reggel kell vinnem vérvizsgára!
A kisgyerek,aki olyan beteg-túl van az életveszélyen.De egyenlőre még nem tudják,hogy maradt-e valami vissza neki.....


Puszi lánykák

Kép
Kép
szintus
 
 


Várják a tortát
Kép
Kép
Kép

Livi fújta el a gyertyát
Kép
Kép
Kép

Jön az ajándék
Kép

Még nőni kell egy kicsit
Kép

Kép
Kép
Kép

Folytás hétvégén, nagyszülők, uncsitesók, keresztanya társaságában. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Livi: Apa, olyan aranyos vagy, látszik az arcodon. Meg a hangod miatt is aranyos vagy. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Réka
Értem, akkor drukkolok a tesóhoz!

Szintus
Akkor neked gratulálok a babához!

Gabuska
Nagyon jók a szülinapi képek. Szépek a lányaid! Biztos fincsi volt a torta. Milyen ízű volt?
kittina30
 
 


Kittina! Nagyon ari Máté! A súlya is tök jó!

Gabuska! De édesek a lánykák! A családi kép a legjobb! Kép Jó a nyakatok és az állatok talán még látszik! :lol:

Réka4 Én akkor sem hagynám ki a babakocsizást! :D De látom ti szuperül elvagytok a kendővel!

elintéztem mindent, voltunk a közjegyzőnél, a bankban, minden ok. Most már csak a folyósítást kell megvárni és kész! Majd a Balcsin keresünk egy OTP-t és lezáratjuk az ottani hitelt!

Holnap takarítás, vásárlás a szülinapra! Holnap sem fogok unatkozni!

Jó éjt lányok!

Éjszakai műszak tessék belehúzni4

Patr!

Kép
szly27
 
 


[quote="szly27"]G írta:szly27abuska! De édesek a lánykák! A családi kép a legjobb! Kép Jó a nyakatok és az állatok talán még látszik! :lol:

Gondolom sejted, hogy nem véletlenül vágtam le. :lol: :lol: :lol:

Túrótorta volt.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jó sokat kellett pótolnom.

Először is nagyon sok boldogságot kívánok Nórinak első szülinapja alkalmából!
Nagyon édesek a fotókon a lányok. Na, Bogi sosem ül ilyen csendesen és türelmesen kajára várva, Ő ilyenkor végigordítja 8) .

Jópofa lehet, aki egy másik topicban válaszol, hihi :wink: .
Nóri tényleg pehely súlyban nyomja, bár ha anya is csak 45 kiló, tökéletes.

Üdv itt, kIttina.

Ó Bogi riadót fújt :roll:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


sziasztok!
most csak gyorsan,mert már fél órája csak olvasok :) tegnap hazajöttünk,csináltam képeket is(réka neked külön,sztem tetszeni fog :wink: )

gabi!
Nóri kiscsaj!nagyon-nagyon boldog szülinapot neked!!!
nekem is a családi fotó a nyerő :lol: :lol: amúgy azon Nórira úgy esik a fény,h azt hittem,h játékbaba :D
holnap igyexem írni,míg Dorkó alszik,most csak ennyi,mert hrrrrrr(horkolás :oops: )

Kép
berni1
 
 


Még egyszer köszi mindenkinek a köszöntést! :)

Csilla,
Nóri is végigordítja a várakozási időt, ha kaja van, meg ha le merem tenni a kanalat, amíg megvakarom az orrom hegyét, de most nem tudta, hogy kajálás lesz, sosem látott még tortát. Vagyis látott, de bizti nem emlékszik már rá. Sztem úgy ámblokk nem értette mi van, rendet raktunk :lol:, behoztuk az asztalt a konyhából, virág, szép ruha stb. Nincs ő ehhez hozzászokva. :lol:

Remélem mostmár leszálltok rólam :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id ... 33f4b178d2

Hát ez tündéri... nézzétek meg :))

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Először is az elmaradások:

Mirának és Nórinak is nagyon boldog első születésnapot kívánok!

Balcsi: szerencsére csak 1 olyan napunk volt, amikor egész nap esett, akkor Zalakarosra mentünk. Egyébként kirándulóidő volt, így sokat kirándulgattunk a közelben. Jó volt kicsit 4-esben együtt lenni!

Képeket még nem töltöttem fel, és a héten anyuéknál hagytam a gépet, így majd később hozok!

Vince már nagyon biztosan megy, majdnem szalad, főleg, ha el akarom kapni! :) Szavakat még nem mond egyelőre, ill. az anyát próbálgatja, és persze azt, h. "nem".

Kittina!
Üdv itt nálunk, szép nagyfiad van!

Adri!
Nagyon szépek vagytok, akkor lesz egy kis segítséged, de jó!

Gabuska!
Nagyon szép család vagytok, miért vágtad ki elsőre a családi fotót? :shock:

Szly!
Mi is a 7végén tartjuk Vince szülinapját családilag, 18-an leszünk! Én pizzát sütök, meg lesz pogácsa, bejgli (ezt anyu csinálja), és persze a torta.

Pat!
A fotó részemről jöhet! :)
Mira is nagyon kiszőkült!

Csilla!
No comment a vizsgáztatóra! :evil: Bogikáról is már régen hoztál képet!

Joli!
Én is folyton el vagyok havazva, lelkiismeret-furdalásom is van, hogy ritkán jövök, ráadásul júl.18.-tól megint nem leszek 2 hétig, lehet, el is felejtetek! :( 1 hétig a Balcsin leszünk megint, hátha akkor tudunk fürdeni is benne, majd a Duna kanyarhoz megyünk, pontosan nem tudom a település nevét.Párom arra biciklizik a csapattal, de csak light-osan most, és így val.leg mi is megyünk családilag. De addig még jövök, csak hát nincs mobil netünk, így ezekről a helyekről majd nem tudok jelentkezni.

Berni!
Jó az ilyen telek, nekünk is van egy ilyen, szeretünk oda kicsit elvonulni!

Mariann!
Édesapádnak a legjobbakat kívánom! Kicsi Ámin nagyon helyes lenyírt hajjal is! Erről jut eszembe, képzeljétek az én párom nem engedi levágni Vince haját! Itt a kánikula, és ő olyan kis izzadós a fején! Kicsit kunkorodik neki a végén, talán ezért, tényleg aranyos, de már unom, h. sokan lánynak nézik!

Most ennyi voltam, ma strandon voltunk, egyedül 2 gyerekkel, hulla vagyok, megyek aludni, jó éjt, bocsi, h. nem reagáltam mindenkinek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Fiús anyukáktól kérdezném még, h. ti gyerekeiteknél minden oké a kis golyókkal? Mi szerdán megyünk sebészetre, mert az egyik oldali nincs a helyén, a másik is néha "felszáll", kicsit izgulok, hogy ne kelljen műteni! :(

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Én lennék a másik új belépő :) ! (Persze, ha nem bánjátok!)
Tegnap sajna nem tudtam beköszönni, mert párom szabadnapos volt és pörögtünk erre-arra. Most is fiam szabotálja a jelenlétemet, de kértem, legyen türelemmel egy kicsit...

Rólunk röviden:
Attila (fedőneve: Pupák) 2008. 07. 19-én született Bp-en császárral. Valószínű, hogy elnyerjük a topik leglustább babája címet, ugyanis járni még nem akar. Nemrég kapott rá a mászásra, és most pár napja kifejlesztette a puffon való átmászás tudományát is. Szóval haladunk, csak lassan.
Jobban szeret tv-zni, szakirodalmat olvasni (Hot, Story). Mindjárt csatolok képeket is.

Kép
bébé01
 
 


Kép

Kép

Kép
bébé01
 
 


Minden egyéves nagy babának én is kívánok utólag nagyon sok boldog születésnapot!


Jevi,
nálunk ez pont aktuális téma! Tegnap voltunk a gyerekdokinál, kértük nézze meg a kukit + golyókat. Mondta, hogy a golyók szupik, megvannak. Amúgy kétéves korig kell teljes lejönniük, azt mondta.

Viszont volt egy kis kukirángatás, mert az picit le volt tapadva. Kicsim sírt egy sort, én jobban, majdnem el is ájultam, mert vérzett is neki. Mondta a dokinő, hogy a legjobbkor kaptuk el a dolgot, nem kellett felszakítani. Bekenegette neki, oszt kész is volt. De most már legalább megmutatta rendesen, hogy hogyan is kell csinálni.

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Évi, de jó lehetett a sok kirándulás!!! :D

Azért vágtam le magunkat, mert csak a lányokról akartam feltenni. :wink:

Bébé,
szia! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!


Gabuska! Na azé! tök jó a családi képetek! Én azt hittem valaki ilyen "jól" tud fotózni. Tesóm pl ilyen. Egyszer megkértem fotózzon le a derékig érő kutyánkkal. Magam mellé állítottam a kutyát, az lett volna a lényeg, milyen nagy a kutya. Lefotózott. Én mondjuk éppen rajta lettem a képen, nyaktól felfelé. De a kutya! :lol:

Évi! Akkor nem is fürödtetek a Balcsiban? Végül is úgyis mentek megint, majd akkor! Nálunk valamivel többen lesznek a szülinapon, mint nálatok. De én most nem csinálok semmi kaját. Lesz a süti+a torta és kész. Így is szét kell osztanom a maradékot, vagy lefagyasztani, mert hétfőn meg már indulunk nyaralni!

Bébé! Üdv itt! Pupák nagyon cuki!

Patr! Merre vagy?

Réka! Megnéztem, tényleg nagyon édes!

Tegnap mindent elintéztünk, voltunk a közjegyzőnél (47000 FT), a földhivatal (12000 Ft), a bankban (5000 ft). Most már csak meg kell várni, hogy folyósítsák a pénzt és akkor az OTP-s hitelt lezáratni! Ami a Balatonon fog megtörténni!

Szóval hitel project egynelőre kipipálva!

Ma ráfekszem a szülinap projectre. Én +a két gyerek bevásárolunk üdítőt, sört! Szép lesz cipekedni velük! Aztán takarítanom kell.

Képzeljétek, apa meg akar lepni egy laptoppal! Tegnap mondta, hogy kéne neki egy kis pénz. Nem akarta elmondani mire (azt hittem valami mg-i gépet akar vennni, vagy a traktorhoz valami alkatrésznek). Mondtam, ez most nem a legalkalmasabb időpont (hitel rengetegbe került+nyaralás szintén). Akkor mondta el, mire kéne, csak meglepinek szánta. Örülnék neki, majd meglátjuk meg tudja-e bizniszelni, mert használtat vennénk.

Kép
szly27
 
 


Jó reggelt!

Szly
Gratulálok a sikeres ügyintézéshez!
Hová mentek nyaralni?

Bébé
Pupák nagyon cuki.
Ügyesen olvas.


A mi golyóink a helyükön vannak, a fütyink szűk, de arról azt mondta a védőnéni, hogy ne húzogassam, mert felreped a bőr és hegesen gyógyul. Azt is mondta, hogy 1 éves kor után valamit terhmel a fütyi, amitől majd hátra fog jönni a bőr.
A dokinénink meg azt mondta, hogy húzogassam, múltkor jól fel is tépte, de én nem tudom annyira meghúzni, hogy hátrajöjjön a bőr. Úgyhogy próbálkozom a húzogatással, de nem igazán sikerül.

A mászásunk nekünk is alakul, ma reggel már odamászott az állványos játékához, de abba kapaszkodva azért felállt. Gondololm azért volt hajlandó odamenni, hogy ott végre felállhasson.
kittina30
 
 


sziasztok!

Udv itt az ujaknak! :D
Mindket gyerkoc nagyon ari!

Evi! Jo lehetett a Balcsinal, meg igy is, ha nem nagyon sikerult furcsizni. De majd ha megint mentek az ido is biztos szuper lesz.
vincevel pedig biztos minden ok lesz, szoritok, ne izgulj!

GAbuska! De szepek a lanyok! Tenyleg nem kellett volna magatokat kivagnod a keprol, nagyon szep a csaladi foto. :)

Reka! Mate olyan cuki. Nem lehet semmi cipelgetni a kis kope feneket! :D

Velunk nincs semmi kulonos. Este vegre esett, talan matol mar megszunik az a szornyu meleg.

Na, megyek.

Kép
atina12
 
 


Hali!

Gabuska, télllllllllllllleg jó a családi fotó :wink: . Így fejjel is :lol: .

Szly, remélem azért nyaraláskor pihenni is fogtok 8) . Hétvégén mi is bulizunk, de csak kerti parti lesz.

Kittina, boldog hófordulót Máténak!
Én meg azon aggódtam, hogy a kúszás maradt ki, de ha Ő nem akarja, nem igazán van mit tenni.

Bébé, üdv itt! Nagyon művelt lesz Pupák! És Téged hogyan szólíthatunk? Szerintem 11 hósan nem is kell még járnia :wink:
Látom, a kulcs nálatok is nyerő! Nálunk a kocsikulcs a favorit.

Évi, mi lett a kocsival?

Ancsa, jó bicajozást Nektek!

Adri, tényleg nagyon csinos és szép kismama vagy. Ártemisz is nagyon édes.

Mariann, sajnálom, hogy Apud rosszabbul van!

Részletekben olvastam, így nem emlékszem semmire (eddig mondhattam, hogy kismama agy, de most :shock: :? )

Réka, most már tudom, milyen az I-s melltartó :wink: . Ez a Hú, b... meg! kategória :lol: . A felét átpasszolhatnád :lol:

Tényleg ki szoptat még a topicban?

No, Bogicska kidőlt, kezdek rámolni a hétvégére :? .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Először is: boldog hófordulót kívánunk Máté babának!
(nem azért mondom, mert nekünk senki sem kívánt... :oops: )

Bébé, üdv itt! Pupákod nagyon helyes kiskölyök!

Évi, jó hogy hallunk rólatok! Golyó és fütyi ügyben nem tudok mit mondani, a golyókra figyelj nagyon, de ezen túl nem tudom mit lehet... az ismeretségi körben több baba is megkínlódott ezzel, Mátét árgus szemmel figyeltük, fütyit óvatosan húzogattuk, szerencsére már minden olyan mint a nagyoké 8)
Kriszta, akkor nem csinálsz bajt a húzogatással, ha előtte vastagon bekened zsíros krémmel és az felpuhítja a bőrt. Mi ezzel előztük meg az inkvizíciót a dokinál.

Szintus, nem is írtam neked múltkor milyen szélesen vigyorogtam arra, hogy milyen ihletőleg hatottam rád a befőzéssel :wink: Jól esett :) De mondd csak, mikor csinálsz vonalzót a picurnak?

Gabi, szépek vagytok! Nóresz teljesen hozza Livi gesztusait! Édesek együtt!

Pat, merre tekeregsz? Ennyire lefoglalnak sportos vendégeitek? :lol: :lol: :lol:

Szly, ügyi vagy! Laptopnak meg drukkolok! :lol:

Berni, írj is minél hamarabb, különben túl sok lesz az olvasnivalód :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Csilla, 3-4 kosárméretet nagyon szívesen átlőnék neked! (már csak azért is, mert ha ezek tele vannak tejjel, leszakad a hátam és belefullad a gyerek :twisted: ) Ja, én szoptatok, Manó csak két alkalommal eszik egyebet és most az ebédet valamiért kezdi elbliccelni... lehet hogy a meleg miatt akar inkább cicizni?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka, nem a tejfölösszájúakra gondolok :lol: , tudod, így az öregek, 1 éven túl 8) .
Bogi is kevesebbet eszik most a hőségben, csak neki már nincs helyette tejcsi, ilyenkor sajnálom, hogy nem gyúrtunk rá jobban. Most már csak napi 1x eszik szomjúság ellen.

Ugye dz és dzs kosárméret nincs :lol: ?

De legalább ki vagy egyelítve, elől a cicik (már ha hívhatom így őket :wink: ), hátul meg Máté 8) . Bár gondolom a hátad tényleg megszenvedi, no ezennel leszállok Rólad :roll: . Puszi!
Most jutott eszembe, hogy még az ősidőkben egy Ikeás tali képeit ígértem neked :oops: , elküldöd megint az email címed.

Szintus, hány hetes is vagy?

Áldom a nevét, aki feltalálta a légkondit, hallelúja!!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Utólagosan nagyon boldog hófordulót kívánok Réka Mátéjának!!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Mátéknak boldog hófordulót!

Réka én már Máté szülinapjára gyúrok! Valahogy eszembe sem jutott, hogy neki még hófordulója is lesz előtte! :lol: Hát hiába! Fiatalka!

Kittina! Balatonhoz megyünk Gyenesdiásra anyósékkal és sógornőmékkel!

Csilla! Hát sajna arra fel vagyok készülve, hogy egy egy éves és egy három éves mellett nem sok pihenés lesz belőle! De ők remélem nagoyn jól fogják érezni magukat!

Fütyi téma! Roli egyik golyója is liftezett az elején, de már megvan mindig. A fütyije még le van tapadva félig, de a nyílás jó, mert tornáztatjuk, csak még a tapadás nem oldódott fél oldalt!
Réka4 Ti nagyon ügyesek vagytok akkor fütyi téren, ha már most hátra lehet neki teljesen húzni! Pedig én is minden fürdésnél tornáztatom! Az orvos nem mondott rá semmit, majd magától megoldódik!

Kép
szly27
 
 


Köszönjük a hófordulót köszöntéseket.

Réka Mátéjának is boldogat így utólag!

Köszi a fütyis hozzászólásokat, akkor megpróbálom krémmel, hátha úgy enged egy kicsit.

Réka
Ti még ennyit szopiztok? Nem semmi. Mi már csak reggel, az estiről nem rég szokott le, mérges lett tőle, úgyhogy nem erőltettem. Biztos, hogy a meleg miatt esik jobban neki a tejci, Az én gyerekem is vedeli a vizet és a teát.

Az én gyerekem az elmúlt pár hétben nem evett, de most már szerencsére visszajött az étvágya. Ma lecsapott a rántott halra, pedig anyósom csak megmutatta neki, de ő elkapta és betömte. Szerencsére szálkamentes hal. Úgyhogy gyorsan megszabadítottam a bundájából, és adogattam neki krumplipürével, nagyon bejött neki.

Csilla
Nálunk a kúszás teljesen kimaradt.
Én még szoptatok, de csak egyszer egy nap.

És ma délelőtt nagyon ügyesen másztunk, nem is olyan kicsi távot, és nem fejeltük le a padlót! :D Eddig, ha próbálkoztunk, mindig előre bukott.
kittina30
 
 


Mátéknak is boldog hófordulót!

Délelőtt megnéztem a Szomszédokat, utána, meg fiam végre kidőlt egy kicsit, jöttem volna, de számítógép nem bírja ezt a meleget, és olyan hangot ad, mint egy traktor. Szeritem a hűtőventivel vannak gondok. Úgyhogy ki kellett kapcsolnom, amíg alszik, mert nagyon zajos volt.

Csilla,
Bea a becsületes nevem. :D

Réka,
nem semmi, hogy még ciciztetsz! Nekem sajnos mindig kevés volt, már kb. az első hónapban tápszerezni kellett. De végül is 9 hónapig azon aludt el.

Kép
bébé01
 
 


Boldog hofordulot Matenak!

Reka! Huuu, szegyellem, elfelejtettem en is. :oops: De a szulinapjat a kis manonak hidd el senki nem fogja elnezni! :D
Szoval utolag is boldog hofordulot a kis Matenak!

Csillus! Nalatok van legkondi? a nemjojat! De jo nektek!

Sly! Biztos jo lesz a nyaralas! Most mar nekunk az a legfontosabb, hogy a gyerekek jol erezzek magukat, s mint irtad, ok tuti elvezni fogjak. :D

En kivagyok. Mar napok ota lestrapal a lanyom. Nem tudom mi van vele. Meleg, fogzas, betegseg???, de halara faraszt. Nincs etvagya es allandoan hiszizik. Komolyan mondom, meg babakoraban sem sirt ennyit. Sir ha felveszem, lerakom, jatszok vele, nem jatszok vele es meg sorolhatnam. :evil: Ejjel is be kellett hozza menni. Laza nincs, de kicsit megy a hasa, es a popoja is csunyan ki van pirosodva.
Remelem nem tart soka ez az allapot, latszik rajta, hogy mar szegeny magatol is kivan.
Ma delelott le is raktam csucsulni, mert ugy fel volt porogve, hogy csak rohangalt ossze-vissza es szetdobalt mindent ami a keze ugyebe kerult, pl telefon, taviranyito, fenykepkeretek... :evil:

Na, nem sirankozok ma. Menni kene fozni. De nincs kedvem hozza.

Kép
atina12
 
 


Gabuska,
látom, te XiX. ker-es vagy (én innen a szomszédból: X.). Megkérdezhetem, hogy nem a Bajcsy-ban szültél véletlenül. Mert akkor sorstársak vagyunk. :D

Szly,
Voltam egyszer Gyenesdiáson, de az még Pestről is marha messze van. Szép kis túra lesz! :)

Kép
bébé01
 
 


Kittina,
nekem a védőnő mondta, hogy ne huzigáljuk a kukit nagyon. De azért mi nem hallgattunk rá. :D Tegnap azt is mondta, hogy vékony a gyerek, eszik rendesen. Tíz kiló. :)

Mennem kell, hiszti van.

Kép
bébé01
 
 


Atina,
ahogy leírtad fogzásnak tűnik. Kitartás!

Bébé,
nem, én Istvános vagyok, de sokan akik itt laknak, ott szültek a Bajcsyban. És elégedett voltál vele?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


1 hét múlva nem lesz feje Nórinak. A vonalzón. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Atina! Jázmin pl nagyon nyűgös, amikor piros a popója! Volt olyan, hogy elkezdett sírni és vígasztalhatatlan volt! (mindig én szoktam mondogatni, hogy olyan nincs, hogy egy gyereket ne lehessen megvígasztalni). Hát a fenekét csípte a kaka, azért ordított! Kicseréltem a pelust+vastag krém és abbahagyta! Szóval csak megvígasztaltam! 8) Remélem Rebus hamar meggyógyul!Csak fáj neki lehet a hasa, vagy valami!

Bébé! Mentünk már mi egy éves gyerekkel Olaszországba is kocsival! 13 órás autóút volt! Most arra kell jobban figyelnem, hogy a pelenkát cseréljem sűrűbben, mint akkor, mert szegény Roli átázott kakitól, pisitől. Próbáltunk sietni és a legkevesebbszer megállni! Amíg nem nyafizott, mentünk. Csak a pelenka nem bírta!
Jázmin nehezebb eset, mint Roli volt anno, de az út is sokkal rövidebb! 5-6 óra alatt ott leszünk!

10 kiló Pupák? Akkor tuti nem sovány! Az én védőnőm ránézett Jázminra és azt mondta, tuti van 11 kilo! :shock: Kb így néztem! Mondom szerintem még 10 sincs! Hát én nyertem, 9 és fél kg. :P

Kép
szly27
 
 


Nórit úgysem múlja alul senki a 7,6-jával. :lol: :lol: :lol:

Bébé, az előbb kifelejtettem, azért gondolom, hogy fogzás, mert olyankor lehet híg a széklet, ami kicsípi a popit. Dehát ez csak 1 a sok lehetőség közül. Mindenesetre jobbulást neki!

Ilyen h...lye időt! Sötétség, vihar, mennydörgés, de egy csepp eső sem esik. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,
a szülés részével meg voltam elégedve. Részben mert fizettem érte, másfelől a szülésznőm egy nagyon kedves ismerősöm, úgyhogy miatta elmentem volna a világ végére is. :D De a csecsemősök... A gyerekorvos virágnyelven azt mondta, hogy minek szültünk hétvégén. :shock: Akkor a fű sem nő! Hát tehettem én róla, hogy ki akart jönni az a gyerek... Igazából az volt a baj, hogy teltház volt, és az este szülteknek csak a nőgyógyon jutott hely. Ennek megfelelően sz...tak ránk magasról. Hárman voltunk egy szobában, mind első gyerekes. Úgyhogy vak vezet világtalant játszottunk. :)

Aztán amikor mondták, hogy le lehetne lépni egy nappal előbb, mert kell az ágy, na akkor olajra léptünk, és itthon próbáltuk elsajátítani a dolgokat.

Szly,
nem semmi, nagyon bevállalósak vagytok! :shock: Mi pont azért próbálunk valami közelebbi helyet nézni nyaralás ürügyén, hogy a gyerek ne aszalódjon annyit. Sajna nincs légkondink, és júli végén tuti marha meleg lesz.

Kép
bébé01
 
 


Gabuska,
itt szakadt az előbb... De most meg nem hogy jobb lett, inkább még fülledtebb. :(

Kép
bébé01
 
 


Gabuska,
de remélem nem a Horváth Miháy volt az orvosod?!? (Sajnos a sógornőmnek az volt. No comment.)

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Gabi, itt leesett az is, ami ott kellett volna :?
Na, eljutottam odáig, hogy visszaolvastam. De cserébe nincs időm írni :( Csak egy picit :P

Nóri, sok boldog szülinapot kívánok!

Üdva Kittina és Bébé!

Mi semmit nem csinálunk a kukival :shock:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kép itt a tokás, sovány gyerek

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?