Új privát üzeneted érkezett!

Krisz!
Szerintem ahhoz kéne visszamenni,csak ő tudja h mi hogy volt..de szerintem abból sincs baj ha máshova mész....csak nézzen meg vki h minden rendben e!!!!

Évi???Még mindig sehol?

annus11
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam, dokinál , megfogta a hasam és egy kicsit megvizsgált.. Errre vigyorogva mondta, hogy júli közepén kibújjik a kicsi fiam :D
Nagyon várjuk már.
7végén jön a bababútor :D
Tegnap kapot micimackós szönyeget nagyikájéktól :D
Nagyon kis fain :D
Tegnap óta tiszta vizes a lábam, dagad, olyan vagyok mint egy kis pingvin :D

Mezsó: megnéztük a képeket, a lánglovagokon, és a párom teljesen ledermedve nézte, hogy amikor volt a beleset ő is ott jött el a helyszínelés mellett... :(
Nagyon sok kitartást nektek...!!!!!
[/u]

KépKép

Viki
viki23
 
 


Csajok az első nap,hogy nem tudok Petihez felmenni...Na szerintetek hogy érzem magam? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Még ott voltak szülei így kb.5 percet telcsiztünk Petivel,ezzel kell neki is és nekem is beérnem holnapig. Crying or Very sad Mert akkor 10000000% hogy tudok menni szerencsére!A már említett Bandi kollega már ma be lett izzítva,tudja hogy holnap lesz egy kanyarja Pestre.Rendes volt a főnök mert mentegetőzött ezerrel,hogy higyjem el mindent megtett,de ma minden kocsija fuvarban van,nincs sofőr se,ma húzós napjuk van.Én se győztem neki mentegetőzni,hogy semmi gond megértem/remélem Peti is!!!/...Hát az tartja bennem a lelket hogy előbb utóbb holnap lesz.De annyira mocskos egy érzés,hogy tudom a szülei ma is egész nap ott voltak,de én nem bírok elmenni.Gyalog csak nem indulhatok el az autópálya mentén. Crying or Very sad Crying or Very sad Amúgy szülei is azt mondták elég jó a hangulata,és azért már többet eszik mint előző napokban,de én is azt hallottam Peti hangján hogy elég jókedvű a helyzethez képest. Rolling Eyes Láza nem is volt ma a legutóbbi mért érték 36.2!!! Shocked Shocked Shocked Ez így klasszul is hangzik. Rolling Eyes Maradjon így!!!!!!!!A tüdejéből még mindig jön a vér,de már talán nem azzal a lendülettel mint eddig.Most kapott épp fájdalomcsillapítót mielőtt beszéltünk,úgyhogy már kezdett bódulni elfele,de mondta hogy jó,mert legalább akkor türhetően fáj csak.Kérte Blankát is telefonvégre,nem tudom Blankának mit mondott de nagyon jókedvű lett tőle Blanka,és utána pörgött tök sokáig,meg picit sirdogált mikor megszakítottam a beszélgetést.Mármint a Blanka.Szóval apa hiányzik neki,és apa rögzítve van,mert egyből vágta a dolgot ki van a vonalban. Smile Smile Remélem erőt ad Petinek is hogy hallotta a hangját Blankának,és beszélt is hozzá.Meg az hogy a holnapban bízhat mert akkor tuti megyek,és ezt már ő is tudja!!!!!!!!!!!A nővérek,ápolók ezen az új osztályon ahol most van sokkal rendesebbek,odafigyelőbbek azt mondja.Lepedőt is cserélik többször.Bár azt mondja Peti hogy már nem váladékoznak a sebei annyira.Már nincs annyi trutyi maga alatt amikor lepedőt leveszik. Wink Hűűű miről is volt még szó?Nem tudom...Hát megy a bizakodás ezerrel,én tuti bízok és erre bíztattam Petit is,hogy ő is bízzon az Istenben,másképp ez a gyógyulás nem is fog menni!!!!!Tesóm még nem beszélt a dokival,késő délután felé kell keresnie...Mondta ha beszéltek,akkor hívni fog mi a helyzet feltétlen!!!Remélem csupa jó hír csak!!!!!!!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

krisz: mifelénk az a divat,ha nem volt választott orvos szülésnél/nálad nem volt ugye?/akkor az is mindegy kihez mégy be 6hetes kontrollra.De elmenni feltétlen menj el!!

Viki: hát elhiszem hogy ledermedt a párod... :cry: :cry: ne is mondd...Tök jó hogy fiacskád érkezése már ilyen közel!ha viszont dagad a lábad akkor nem ártana vérnyomást nézned azt tudod ugye?És vizeletet is meg kellene nézni,ráadásul mihamarabb!!!Terhesség végefelé a lábdagadás intő jel is lehet akár!!!Bár ne legyen az!Jobb félni mint megijedni...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Mire lehet intő jel????
A vérnyomásom jó! A doki azt mondta tegnap hogy pihi és kevés só...

KépKép

Viki
viki23
 
 


terhességi toxémia...de mindegy is,mert írod hogy a vérnyomid jó!!!Szerencsére! :wink: Sómentes étrendet meg tartsd szorgosan!!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


tyűűű! Akkor jó!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Éviről hír a mamaneten!!Írt sms-t és külön kérte hogy oda írjam ki nektek,és ne ide!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kriszti, nekem volt fogadott dokim, és Ő vizsgált meg. meg is beszéltem vele a kórházban utolsó nap mit hogyan, mikor. amíg ott voltunk, mondta gyűjtsem a kérdéseimet, mint nőgyógyászatilag, mind a babával, mert amíg itt vagyok tudnak válaszolni.

Mezsó: kitartás továbbra is!

Annus: én hozzá vagyok szokva :D Bali mindig így ordít, senki másnál nem nyugszik meg csak nálam...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mezso:köszi hogy szóltál.Hogy vagy?Blanka?

Csajok ez a gyerek nem hagy egy perc nyuktot se :cry: :cry: megyek mert balhézik

000kata
 
 


Kata: köszi ezt még így szinte senki nem kérdezte meg hogy vagyok... :roll: :lol: Szarul a lehető legjobban.főleg ma hogy úgy jött ki a lépés hogy nem bírtam bemenni élőben Petihez,és telcsin is csak 2-3 percet beszéltünk... :cry: :cry: :cry: :cry: Írtóra nehéz ez így ám... :cry: :cry: :cry: :cry: Lelkileg ki vagyok 100%-ban...Nehéz tartani magam.Testileg...az most nem érdekel!!!!!A Petinek sokkal nagyobb bajai fájdalmai vannak,mint nekem bármilyen testi mizériám,nyavajám.Blanka a lehető legjobban van szerencsére.Az látszik rajta hogy érzi valami van,szoktam is neki mondani hogy apa beteg figyelnek rá a kórházban a doktor bácsik és nénik,nem tudom mit fog fel belőle.Az tuti,hogy ha nekem látványosan car kedvem van,ő elviselhetetlenül nyűgös,ha valamicskét jobb a kedvem ő is vidám. :roll: Egy 15hós se hagy sok nyugtot az embernek!!!! :lol: :lol: 8) :lol: Most jól meg vígasztaltalak ugye? :lol: 8) Egy 15hós még kimondottan igényli is a szórakoztatást!!! :lol: Ami nekem most nem megy... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Viki, pihenj sokat!

Mezsó, sajnálom, hogy ma nem tudtál felmenni a párodhoz. Örülök, hogy jobban van és ,hoy most jobban foglalkoznak vele. Szerintem ha nem is mindent, de azért sokmindent felfog Blanka, hisz ha nem fogná fel keresné apát nagyon.

Kata, Levi is ilyen :wink: :D Bár én úgy veszem észre, hogy egyre többet eljátszik magában úgy, hogy nem kell ott ülnöm mellette. Na persze azért látó távolságon belül :wink: :lol:

anitapo20
 
 


Tegnap este beszéltek tesóm és Peti új kezelődokija,mert az előző szabadságra ment,és az új doki se tudott aggasztó dolgot mondani Peti állapotáról szerencsére. Smile A tüdejébe a cső péntekig tuti benne lesz,addig csöpög kifele vér amennyi van,utána gondolom ellenőrzik CT-vel,vagy RTG-el hogy mizu.Mivel a másik tüdőben is van vér csak az kevés és abban bíznak fel fog szívódni cső nélkül is.Reméljük!!!!!A lényeg amit szintén mondott,hogy ha eltűnne a tüdejéről a sok vér,és ki lehetne a csövet venni,és nem lépne fel újabb komplikáció,akkor hétfőn vagy kedden lehet haza hozni!!!!!Csajok ennek kell most nagyon drukkolni! Rolling Eyes

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na megkaptuk az oltásokat!!!Iza csak egy picit pityergett,gyorsan el is hallgatott!A mérlegen jobban sírt,ott bömbölt szó szerint...szegény fel lett ébresztve....sose ébresztettem még fel :roll:
Amúgy 5 kiló volt kereken!Itthon még nincs annyi,de ugye nem sokkal előtte reggelizett!
Kaptunk ortopédiára beutalót,a dokinéni mindenkit elküld.Amúgy azt mondta picit asszimetrikusnak érzi a csípőt,de egyáltalán nem vészes,ez el fog múlni!

annus11
 
 


Mezsó!
Remélem hogy hazamehet a hét elején!!!!Biztos minden oké lesz,nyugi!Blanka meg okos kislány,szerintem azt felfogja h az apja jó helyen van!!!!De biztos nagyon hiányzik neki!


Viki!
Tényleg pihizz többet!Ebben a melegben amúgy se járkálj sokat! :wink:

annus11
 
 


annus: hát még nekem mennyire hiányzik Peti... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Örülök hogy minden rendben volt tanácsadáson,és hogy nem sírt nagyon az oltásoktól!Remélem nem is jön ki rajta mellékhatás! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Elhiszem h hiányzik!!!!Nekem is hiányzik az uram ha bemegy készenlétbe!Pedig csak 1-2 napra megy és sokat beszélünk telón mert nekünk ingyen van!
De azt hiszem el se tudom képzelni h mit érzel most...bár lehet jobb is!Lehet h én nem lennék ilyen erős.... :roll:

annus11
 
 


erős????az volnék? :lol: :lol: az csak látszat!!!Lehetnék még ettől sokkal erősebb is de nem tudok.Blanka hívna játékba csomószor de nem megy egyszerűen... :cry: De Blanka miatt tényleg muszáj megemberelni magam. :roll: Meg mikor megyek be Petihez akkor is!!!nem lenne jó ha kiborulva látna.Bár múltkor megkaptam hogy de jó színész vagyok,és hozzá mosolygott...Tudja jól hogy teljesen kész vagyok... :oops: De remélem ez nem szegi kedvét a gyógyuláshoz!!!! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


:lol: :lol: Akkor pályát kell módosítanod! :wink: lehet rögtön felvételt nyernél a színművészetire!
De más ennyire se lenne képes!!!!!Kitartás!!!Hamarosan csak egy rossz álom lesz az egész!!!!

annus11
 
 


Most az a legnagyobb dilemmám hogy vártam a családit hogy vegyek Petinek simkártyát,mert ami telcsije volt az szolgálati volt,és össze is tört teljesen.Nos ma megjött a családi de a telefon amibe a simkártyát gondoltam,abba az aksi is rossz.Még töltőre dugva is folyton kikapcsol.Szóval simkártya és aksi is kéne...ez kb 5ezer ft...Anya szerint ez így most sok.Nekem viszont ér ennyit,hogy Petivel beszélhessek bármikor!!!!És van olyan kártyás tarifa pannonnál/én 20-as vagyok és ilyen tarifacsomagom van/hogy ha 20-as számot hív akkor 20ft/perc "csak".A legjobb az volna ha olyan ingyen beszélőset tudnánk,de az csak céges telcsi lehetne,de nincs vállalkozás aminek a nevére vehetnénk. :cry: :cry: Pedig már tudja a telcsit felvenni,füléhez tartani... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezsó: szerintem is nagyon erőn nő vagy, tisztellek, le a kalappal!

Annus mizujs? hőemi? láz? hogy telt az éjjel? örülöük, h mentek orthopédiára.

ma megyünk oltásra... titta lelki beteg vagyok. Bali most ül a pihiszékben és kiabál a maciknak.


éjjel jól bekajált, 9kor aludt és csak 4.30kor kelt. viszont napközben fél órákat aludt, szerintem a meleg miatt, így este amikor ültem a tv előtt összerogyva a karomban elaludt, pedig neki külön altató rítusa van. Balázs kedden volt 5360gramm most reggel meg 5440gramm. éééés végre jó rá a 62-es ruci

ja és lehet, h nem emelgeti a fejét, de ölben tartva ha megfogja a kezem felül, és tartja a fejét. de az ágyban nem emeli ki nagyon. lusta :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mezsó!
Nem kell hozzá cég!Mi előfizetésesek vagyunk és van olyan opció h ingyé beszélünk!Így havnta a 3 mobil számla 11 ezer körül van...mert Miki nagymamája is benne van...nem tudom kivel beszél de 3-4 ezret még le szokott beszélni a lebeszélhető előfizetési díj mellé!!!Mi nem szoktuk túllépni...így ha csak kettőnknek lenen a mobil akkor kb 6500al megúsznánk 2 mobilszámlát.... :roll: na de ez van,az öreglány egyedül...inkábbb a mobilszámlát fizetem neki mint az intézetet mert begolyózott egyedül... :wink: :lol:

Beo!
Balázska nagyon ügyi!!!Eddig nem volt semmi!Ti is ma kapjátok a szurit,nem?Borogatom neki,azt mondták h azt csináljam...ha 38 felé menne a láza akkor kúp...lehet h éjszakára kap majd biztonsági kúpot...majd meglátom!

Ja és mondtam tegnap Izának h keljen ma elöbb mert 8ra már a dokinéninél kell lenni!Mert amúgy8 körül enne...erre 1 órával elöbb felkelt!Nagyon okos 8) :lol: :lol: Így oda is értünk,mi voltunk az elsők! :lol:

annus11
 
 


Na Balázs milyen szépen nődögél... :wink: Nem lesz gond az oltással beo nyugi!!!!!!!! :) Bakker Blanka itt szöszölt a lábamnál egy konyharuhával és nem elaludt??Vagy mindjárt elfog... :shock: :shock: :shock: :shock: Szét van a napirendje neki is csúszva rendesen... :? Köszi beo a vigaszt neked is hogy erős nő vagyok...Örülök hogy ha így látszik.

Na telcsi kérdést rövidre zártam.Anya 12.45körül van bent a központban,ott találkozunk és bemegyünk együtt a Pannon boltba elmondjuk mit szeretnénk,remélem megfelelő ötletük is lesz,és elérhető áron.Max 5-10ezer forint van rá...Több nem.

Kép

Kép
mezsó
 
 


annus: és ez melyik mobilszolgáltató ami nektek van??Pontos adatokat nem tudnál mondani?Milyen előfizetés hogy hívják,havi díj stb...ha kívülre telefonál percdíj??

Kép

Kép
mezsó
 
 


Bakker most hívott a Bandi aki vitt volna ma fel Pestre,hogy nem tud,mert 4-5 körül ér haza a melóból,és addigra kár is elindulni,de hogy ne pánikoljak már tud maga helyett mást is,aki valószínű vinni tud,de még délig bárhová elhívhatják őt is fuvarba...Brrr...legalább ne kellene ezért is sík idegbe lenni,hogy visz-e valaki vagy nem.az egy dolog hogy tegnap nem mentem,de övön aluli lenne ha ma se jutnék fel hozzá...Nem bírom ki!!!!Főleg hogy tudom hogy a szülei meg ott vannak,tegnap is meg ma is.Komolyan ha senki nem visz felmegyek vonattal isten bizony.Nem tudom hogy találok oda akkor a Merényibe,de felszállok vonatra.Ma jött a családim max rámegy az egész. :evil:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok CSajok!
Hát most már tényleg csak ide ülök, fekszem meg oda ...
Ma úgy kelltem , hogy tiszta zsíros volt az arcom..
Este lefekvésnél, meg negyed órán keresztül folyt a tejem már mint ilyen előtej :D
Úgyhogy ja..
Marad a pihi...

KépKép

Viki
viki23
 
 


Felhívtak végre az alapellátásról!!!!! :D :D :D Ők a munkáltatóm!Már megvan hogy valóban körzeti védőnő leszek,és nyugdíjas lett a védőnő ahová kerülök,így egyedül leszek! :D mélyvíz... :roll: Sebaj!!!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Gratula a melóhoz!!
Mi vodafonosok vagyunk,igaz ez egy szakszervezetes előfizetés,de van enélkül is mert tesóm meg olyanba van és neki is van ilyen ingyen beszélős!Annyi h 1 ügyfélszám alatt kell lennie a telefonszámoknak,de ezt egyszerűen át lehet írni!
Azt hiszem 2800 az előfizetés ami lebeszélhető és erre jön rá az opció h ingyé beszélünk ez olyan 300 ft körüli ha jól emlékszem.Percdíjakat nem is tudok fejből....de majd meglesem!

Remélem feljutsz ma!!!!!Drukkolok nagyon!!!!

Viki!
Helyes!Csak ücsörögj!Pontosabban pócold fel a lábad és feküdj! :lol:

annus11
 
 


közvélemény kutatás:

lázkúpot félbe. de hogy félbe? hosszában vagy keresztbe?! hehe kezdő anyuka :)



(borzalmas volt, amikor megszúrták, csak nézett furin, miez? meg görbült a szája, de amikor elkezdték tolni be a cuccot.. gondolom nagyon mar, mint az oltások nagy része... szörnyen sírt. Ő ordítva zokogott én meg némán... megmondtam Neki azért kell, h egészséges legyen, és h ne haragudjon rám, tudom butaság, hisz nem érti, de talán érzi, h nem akartam bántani. viszont nem tudnék gyerek orvos lenni, nem tudnék megszúrni mást, főleg nem egy gyereket. Hivatalos súlya: 5490gramm

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


jahj Mezsó gratulálok! :lol: :oops:

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo!
Szerintem keresztben :lol:
Biztos érti ám mit mondasz neki!
Én Izának mondtam tegnap h hamarabb kéne kelni,mert 8ra a doktornénihez kell menni(ilyenkor szokott enni)És erre ma fél5 helyett fél4kor kelt!Így a kaja is 7kor volt és szépen odaértünk a dokinénihez elsőként!Így pikpak végeztünk is! :wink: Kis okos mókuskám!

annus11
 
 


lázkúpot hosszában kell keresztbe vágni beo!!! 8) :lol: :lol: Tudom rohadt nehéz de hosszában kell!!Csak úgy van benne arányosan elfelezve a hatóanyag! 8) :wink:

na majd jövök később ha Blanka alszik,mert még nem alszik,és még vacsizni se tudtam normálisan tőle... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na nem jöttem később mert Blankával én is elaludtam... 8) :lol:

Tegnapi nap sikerült ugye látogatni. :D A mai napot nem tudom még hogy felvisz-e valaki...majd kiderül!!Csak remélni tudom!
Tegnap reggel óta a Petinek nem kell az oxigén!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Anélkül is tud lélegezni! És szebben eszik,jobban van már étvágya is,de még mindig nem az igazi... :roll: Az orvosa azt mondja,hogy a cső vasárnapig lesz a tüdejében,utána ellenőrzés kontroll CT-k,és ha minden rendben folyadék nincs a tüdőben akkor lehet menni a kecskeméti kh-ba.Remélem így lesz,mert akkor hét elején szállítanák!!!! :) Most ennek kell drukkolni. :wink: Ja és hét elején varratszedés is lesz!!Kötései maradnak,csak a sebeiből szedik ki a varratot. :) És nagyon ügyes már!Jár hozzá gyógytornász,és azt írtam már hogy a jobb karját ügyin mozgatja,meg az ujjait is a jobb kezén,de mostmár a jobb lábát is szépen felhúzza,leengedi,felhúzza leengedi. :wink: Megmutatta. :wink: Bal kézzel és lábbal vannak komolyabb gondok!Az tört el jobban,azok még nem igazán mozognak,még a gyógytornász se tud rájuk hatni... :cry: Picit mozognak de nem számottevően. :cry: Még majd vizsgálják a bal oldalt hogy mi a helyzet vele,mert még az orvosoknak sem tiszta. :cry: szóval ez van.Ja és én fürdettem meg. :) És segítség nélkül,mert nagyon ügyin fordult ő magától az ágyban!!!Tudja magát jobbra balra fordítani és EGYEDÜL!!!!!!Eddig ez se ment! :) Ja és gumikesztyűt kell fújkálnia felfelé,hogy edze a tüdejét,és nagyon szépen megy neki!!!Megmutatta!Szerintem sokat javult!Ezen az úton ahol most halad,haladhatna tovább!!!Ez jó út,jó utat választott!
:wink: :wink: És nagyon édes volt,én sem így terveztem de amikor már elköszöntünk ott hagytam nála egy fontos papíruszt,ami kell nekem,így vissza kellett menjek!!!És mikor beléptem a szobájába,szerintem azt hitte hogy ááá csak ápoló,vagy nővér!!Mikor rámnézett úgy kipattantak a szemei,és elkezdett örömében zokogni.Alig bírtam ott hagyni. :wink: :cry: :wink: Mondta hajoljak már oda hozzá ha már így visszamentem!!Hát mondanom sem kell,még jó hogy az ágya egy beugró részen van,és nincsen szem előtt... 8) :lol: Van erő az emberben rendesen!!!!!Erre a legszebb szó ha nem körbeírom,hanem egyértelműen leírom,hogy olyan csókolózásba bonyolódott velem,hogy csak lestem... :lol: 8) :oops: :oops: Kérdeztem tőle hogy most erőt raktározol ha holnap nem tudnék jönni?És azt mondta igen. :wink: De tényleg szinte éreztem ahogyan szívja az erőt tőlem... :oops: :lol: :oops: Aztán kérdeztem mikor mentem,mert muszáj volt már hogy megnyugodtál?Remegő szájjal igen... :roll: Szerintem sírt tovább mikor kiléptem.Csak remélni tudom hogy viszonylag hamar lenyugodott!!!!De olyan jól esett hogy így viselkedett velem. :) Ja meg azt is mondta hogy nagyon hiányzunk neki,hát nekünk is ő... :cry: Hát ennyi volt a tegnap!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: nagyon örülök, h jobban van.

keresztbe vágtam.... na mindegy :)

mi ugyan úgy aludtunk mint egyébként, éjjel kicsit forrónak tűnt, de nem keltettem, 37,5el feküdt le 9kor 37,1el kelt 2.30kor, meg 6kor. most is annyi.

és fél ülő helyzetből, felhúzza magát, kapaszkodik, de megül a lábamon, és erőlködik, koncentrál, ülni akar. nem jó ha hátra döntöm a hasamra-mellkasomra. Ő ülni akar... behalok :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


beo: az nem jó ha ülni akar minden áron!!ne hagyd!!!!Még támasztékkal sem,mert nem tesz jót a fejletlen gerincének!!!!!!A probléma ismerős,Blanka is húzta volna fel magát,de nem szabad,mert még nem erős a hátuk ilyenkor hozzá!!!!Azok a hőmérsékletek amiket mértél Balázsnak teljesen jók.Akkor nem viselte meg az oltás. :wink: Örülök!!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso:nagyon örülök hogy jobban van párod,reméljük sikerül minnél elöbb átmenni a másik kórházba.Oda Blankát is beviszed hozzá?

kúp: én mindig csak ugy kettévágtam mert hosszába stéttört.

Kevin egész ezte éjszaka nyügi volt sokat sirt nemtudom miért . :cry:

000kata
 
 


Kúp:bevallom én sose láttam kúpot!Hála az égnek!Tegnap este mondtam az apjának h hozzon egy felet.Ő meg hozott egyet,és feltűnt h ő is úgy vágta kereszteb h hosszában :lol: Mert ugye ennek kúp formája van!Igaz nehezen ment neki,de megoldotta!Szóval ő automatikusan tudta hogy kell!Szimmetrikusan oszt kész!Én at hittem olyan szabályos formája van mint egy egy tablettának :oops: :lol: Tényleg nem láttam még kúpot....


Mezsó!
Jaj megkönnyeztem a soraidat!!!Főleg a csók résznél :lol: :wink: Olyan szépen írsz az egészről! :wink:

annus11
 
 


Kép
Ma reggel

Kép
ruciban

Az előbb kiírta h nem küldhetek rövid időn belül több hozzászólást :oops: :lol: azt hiszem letiltanak lassan :oops: :lol:

annus11
 
 


Annus:nagyon édes Iza nagyon csini :lol:

000kata
 
 


vörös? :)

akkor nem hagyom, pedig úgy örültem neki :(

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Annus: Olyan édes Izus!!! És milyen gyorsan nő.... Most született.... :roll:

KépKép

Viki
viki23
 
 


Annus
nagyon szép Iza :) ilyenkor fáj a szivem egy kislány után :)
mi lenne ha adnék egy fiút?:))))))))))))
Vendég
 


Lekri :lol: Jöhet egy fiú,de Izust nem adom 8) :lol:

Nem vörös,csak a fény miatt tűnik annak.Már más is kérdezte!Barna a haja :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Mezsó, gratulálok a munkához!! Örülök, hogy nem kell már az oxigén párodnak! Csupa jó hírek! :D Nagyon örülök! Rengeteg erő van párodban! Továbbra is szorítok nagyon!

Beo, örülök, hogy nem viselte meg nagyon az oltás! Nagyon jók a képek a blogon! :D

Annus, én sem láttam még kúpot szerencsére azon kívül mikor ugye Levinek kellet adjak és apától kérdeztem, hogy egyáltalán melyik részével kell benyomni a kis popsijába. Apa okosabb volt mint én. :wink:
Nagyon édes Iza a képen! Kis csinos a szoknyájában! :D

Tegnap este olyan hatalmas vihar volt nálunk, dörgött meg szakadt az eső! :(

anitapo20
 
 


Itt most van vihar....csodálkozom h Iza 5,5 órát aludt az előbb....

annus11
 
 


Annus!
A Gréti is most alszik 1 órája!20 perceket szokott.(legalább ki tudtam rántani holnapra a cukkinit,meg elszeltem a húst a többit meg elcsomagoltam és még meggyet is tudtzam magozni!Hurrá!

Kép
mné zsuzsi
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=1nZ8gjFKFXs

Izabelről egy kis szösszenet!

annus11
 
 


nagyon jó lett a szösszenet, csodaszépek vagytok :) az utolsó előtti képnél megszakadt a szívem, Balázs semennyire nem emeli a fejét... még az állát is épp hogy kicsire emeli fel az ágyról...

nagyon szép család vagytok :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


BEO BALÁZS SEMMIVEL SINCSEN MÉG ELKÉSVE!!!!HISZ MÉG CSAK 2 HÓNAPOS!!!!MAJD HA 3-4 HÓSAN IS UGYANEZT ÍROD AKKOR IRÁNY DÉVÉNYES!!DE ADDIG ADJ NEKI IDŐT,ÉS TEDD HASRA SOKAT!!!!!!!!! :wink: NYUGI!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Én sajna ma megint nem jutottam fel apához Pestre!! Sad De ő is én is számítottunk rá,hogy esetleg így járunk ma,mert a péntekről apa is mondta hogy húzós nap,sokan vannak sokfelé fuvarral,így tegnap beszéltük hogy sok reményt nem fűzünk a mához. Sad Nem tudom apa hogy bírja a gyűrődést nélkülem,csak bízni tudok benne hogy jól!!!!!!!!!Ma kb.5percet tudtunk telcsin beszélni,igyekeztem abba az 5 percbe belezsúfolni a sok energiát,és kitartásra bíztatást... Rolling Eyes Meg milliószor elmondtam mennyire szeretem,meg imádom,és hogy várjuk Blankussal haza!!!Remélem elég lesz neki erő gyanánt holnapig!!! Rolling Eyes Amúgy tegnap estétől kb.ma délutánig teljesen láztalan volt/akkor beszéltünk/,még hőemelkedés sem,és a hangulata is egész jó volt...Mára ennyi jutott!!!már várom a holnapot,mert akkor nővérem 10000000% hogy visz.Már tegnap mondta. Smile NAGYON HIÁNYZIK PETI!!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Most én nem elanyátlanodva hanem elapátlanodva vagyok!!De nagyon! Sad

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?